Čo sny Guitar?

Dream Guitar Vysvetlenie toho, čo sen o gitare môže byť pozitívny aj negatívny. Napríklad, ak ste vo sne vytiahli melodické krásne zvuky z tohto nástroja, potom by ste mali v skutočnosti očakávať príjemné správy.

Čo znamená hniezdo sen?

Čo hniezdo sníva - základná interpretácia Existuje náznak, že hniezda vtákov nemôže byť zničená - to znamená, že do domu príde problém. Hniezdo je symbolom krbu, symbolom lásky a porozumenia.

Čo znamená hrable v sne

Hrabanie snov knihy Hruď je pomerne nejednoznačný posol. Niekedy tieto sny znamenajú niektoré nesplnené povinnosti, ktoré "dávajú" mnohým problémom snímač. A niekedy - je to druh náznaku, že osud dáva snímačovi šancu zlepšiť sa.

Závitová ihla

Problémy sú možné, ale sú prekonateľné. Ak vidím v mojej ruke ihlu a niť vo sne, prednášam problémy v práci kvôli intrigám šéf-tyrana. Ak chcete držať v rukách sľuby, podľa snov knihy, ťažkosti.

Význam sny: krb

Dream Krb Krb videný vo sne je symbolom nástupu nie príliš príjemného obdobia v živote. Interpretácia snov varuje pred budúcimi problémami s telom, ťažkosťami vo vzťahoch s blízkymi, sklamaním.

Prečo snívať o lane

Sny o Millerovi o lane Vyjdite nadol - na víťazstvo nad nepriateľmi. Som sníval, že ste boli zviazaní zväzkami - znakom zmätok v láskavých vzťahoch. Ale ak sa vám podarilo zlomiť dlhopisy, budete sa môcť zbaviť ťažkostí.

Aké sny o lyžovaní?

Lyžovanie vo sne - čo to mohlo byť? Máte šancu lyžovať vo sne? Nezabudnite si spomenúť detaily vízie a listu cez niekoľko tlmočníkov. Majú veľa zaujímavých informácií o význame tohto snu.

Dream Boat

Čo sníval čln? Podľa známych odborníkov, loď vo sne znamená, že by ste mali venovať väčšiu pozornosť odpočinku, na určitý čas odísť z každodenných starostí a byť sám.

Čo sníva o tienidlo?

Prečo sa vysnívaná lampášová tienidlo Dream, prečo snívať, interpretácia spánku. Čo to znamená snívať tienidlo, môžete zistiť v 13 snov knih na tejto stránke.

Aké sú sny akordeónu

Aký akordeón sníva vidieť vo sne, že počúvate akordeón, sľubuje vám, že sa zúčastníte nejakej zábavy a zbavíte sa smutných myšlienok o minulosti. Ak sa mladá žena uvidí hrať na akordeóne.