Čo je to sen strýko

Tlmočenie knihy Milleroveho snu Ak chcete vidieť svojho strýka vo sne, podľa Millera je to znamenie, že problémy sú blízko - smutné správy vás nebudú čakať. Ak je nažive, ale sníva o mŕtvom, znamená to, že nepriatelia nespí.

Čo je snom bratranec?

Prečo vidieť sestru vo sne? Ako píše kniha snov, sestra vo sne je odrazom reálnych vzťahov s blízkymi. Čím lepšie sa s ňou dostanete vo sne, tým je vaša komunikácia s vašimi príbuznými v skutočnosti teplejšia. Ale toto je len všeobecná interpretácia.

Sny, že mama bola tehotná: sen

O čom snáď tehotná matka: dôležité črty Často vo sne vidíme našich príbuzných - ktorí teraz žijú alebo už odišli do iného sveta. Prečo snívať o tehotnej matke? Uvedieme zmysel tohto sna podľa interpretácie rôznych snov.

Čo je sen o synovci?

Vyslovenie tlmočenia Lofa Mnohí ľudia sú zmätení v príbuzenstve. Je pravda, že existujú určité pojmy, ktoré sú známe každému, neustále po vypočutí. Medzi takýchto príbuzných patrí synovec - dieťa sestry alebo brat.

Syn smrti

Čo sníva o smrti Syna? Dream dream son death Získajte správy o zmiznutí svojho syna vo sne - v skutočnosti človek bude mať potešenie z komunikácie so zaujímavými osobnosťami.