Štetnite si uši

Vyčistiť seba alebo iné ucho vo sne: čo hovorí snovová kniha Ucha vo sne je symbolom prijímania nejakej informácie, prijatia vedomostí. Medzi starovekom bola táto časť tela uznaná ako nádoba kmeňovej pamäte, úložisko posvätných tajomstiev.

Čo je sen číslo 3?

Číslo tri vo vysnívanej knihe Vyjadrenie sny často nazýva tri príznivý symbol. Takýto sprisahanie vo sne sľubuje vnútornú harmóniu, realizáciu plánu a dokonca aj pomoc Prozreteľnosti.

Kúzlo snov

Číslo osem v knihe snov Pozrite alebo počuť číslo osem vo sne môžu byť ľudia, ktorí majú dobrú intuíciu. Snívanie znamená, že čarodejník bude čoskoro odhalený zriedkavý talent.

Dream house

Denný spánok: výhody a tlmočenie Kto z dospelých pracujúcich "od deviatich do šiestich rokov" alebo dokonca od osem do piatich rokov, nemyslí na to, že si popoludní aspoň pol hodiny vybrali? Ale v detskom veku sa zdá, že sen je skutočný trest!

Čo znamená elektrina vo sne

Snívať elektrickú energiu Elektrina vo sne, podľa knihy snov, je priamo spojená s nervovým alebo fyzickým stresom spiaceho človeka. Preto, čo sníva o elektrickom prúde, symbolizuje konflikt alebo vyčerpanie speváka.

Čo sníva o špinavom poschodí?

Špinavá podlaha podľa knihy snov. Čo je snom, zmyslom a interpretáciou snov Je známe, že je možné pochopiť tajný význam nočných snov, pričom sa berú do úvahy všetky nuansy toho, čo videl. A aby sme pochopili túto zložitú vedu, odporúčame sa uchýliť sa k pomoci špecialistov.