Dream feast

Tlmočenie senných kníh Knihy snov veria, že prvá vec, ktorú si treba zapamätať, je to, čo bolo na stole. Bohatý dekorovaný stôl - šťastie a zabezpečený život snovateľa v budúcnosti.

Alien Wedding

Čo sníva o niečom inom svadbe? Čo dievča nie je sníva o veľkolepé svadbe, kde bude potešiť oko svojho milovaného v krásnom bielych šatách a čipkách?

Aké boli vaše narodeniny?

Čo sny o narodeninách - základný výklad narodenín - je jednou z najvýznamnejších sviatkov v živote každého človeka. V tento deň sa cyklus každoročne aktualizuje. Človek prechádza do novej fázy jeho bytia.

Prečo snívať o svadbe

Čo urobil Svadobný sen (interpretácia astro-meridiánskej snovovej knihy) Svadba je symbolom nastávajúcich zmien, dôležitých udalostí v živote. O čom svadobný sen závisí od úlohy speváka, nálady a všeobecného zázemia.

Aký je sen o novom roku?

Nový rok podľa snovovej knihy Dream Interpretation často interpretuje snový Nový rok ako dobré znamenie. Samozrejme, vysvetlenie nočných snov v zime je úplne pochopiteľné - čaká na dovolenku.

Čo znamená promócia vo sne?

Miesto rozhoduje všetko: Interpretácia snov, kniha snov odporúča začať od miesta, kde sa bude konať večer. Ak sa plánuje akcia v škole a sen sníva o dospelom, potom je pravdepodobné, že v jeho živote prevládajú nostalgické nálady.