Dream house

Dešifrovanie snov o uchu Mnoho ľudí vie, že ryby môžu snívať ako predzvesť tehotenstva alebo iných dobrých správ. Ale čo by mohlo znamenať, keby ste snívali o tradičnom jedle z rýb?

Dream sendvič

Úspech v Business Sandwich vo sne môže byť dobrým znamením pre kariérnikov. Ak chcete vidieť sendvič, znamená nájsť nové pracovné možnosti, ktoré vám umožnia pokročiť medzi konkurentmi.

Sen o vodnom melóne

Čo to znamená jesť melón vo sne? Často vidíte bobule vo sne? Viete, všetky nádherné plody leta, ktoré sa objavili v snoch, majú slzy. A čo to znamená mať vo sne jesť melón? Koniec koncov, melón je tiež bobule teplé sezóny.

Kopať zemiaky

Čo snívalo kopať vo sne? Nie je žiadnym tajomstvom, že sa v našich snoch nič nedeje len tak, a každá akcia, dokonca aj najjednoduchšia, má dôležitý symbolický význam.

Dream Produkty

Čo znamená potravina vo sne? Predpokladá sa, že každé jedlo sníva pred sviatkom alebo počas prípravy na sviatky. Je však možné poskytnúť takú rozsiahlu interpretáciu snov, v ktorej je veľa iných nuánov?

Čo znamená sen o ryži?

Prečo Rice Dream? Jedzte palacinky alebo ryžu - predzvesť neplnenie túžob. Zber úrody ryže vo viniči, zber - predzvesť pokoj a pohodu v rodine. Vybraná ryža - bohatstvo a šťastie.

Čo sníva o melóne?

Dream Melon Prečo snívať melón? Veľmi často sa takýto sen môže chápať rôznymi spôsobmi, takže kniha snov ponúka niekoľko možných vysvetlení. Záleží na tom, ako presne toto voňajúce ovocie snívalo.