Vyrežte žily

Veľký finančník veril, že ak ste vo sne videli, že krv prúdi z žily, potom stratíte svoje ťažko zarobené peniaze, ktoré pretekajú vašimi prstami. Je potrebné pozrieť sa na správanie druhej polovice, možno, že má záujem na strane, kde investuje.

Žily vo vašich náručiach snívajú - začali ste súdiť ľudí prvým dojmom, ktorý je často zlý. Okrem toho ste sa vo vyhláseniach stali s vašimi príbuznými. Vysvetlenie snov vám odporúča zadržať, inak môžete zostať v nádhernej izolácii.

Pamätajte si, čo ste videli vo svojej nočnej vízii.

Darujte krv vo sne

 • Darujte krv - čoskoro príde k vám priateľ, ktorý bude potrebovať vašu pomoc, radu, peňažnú podporu.
 • Žily na nohách - v najbližších dňoch budete mať zaneprázdnený prác. Budete musieť veľa spustiť, aby si nadriadení všimli vaše schopnosti.
 • Vstrekovanie do žily - súťažiaci sú aktivovaní, buďte opatrní.
 • Vyrežte žily - prichádzajú negatívne udalosti.
 • Staňte sa nedobrovoľným svedectvom o tom, ako iná osoba zničí žily - budete musieť čeliť ťažkej voľbe, ktorú bude potrebné urobiť.

Predpovede ostatných tlmočníkov snov

Tlmočníci posudzujú samotný symbol rôznymi spôsobmi a interpretujú to, čo znamená zredukovať žily rôznymi spôsobmi. Ak sa snívajúci snažil zistiť, čo mu táto vízia sľubuje, nemali by ste sa obmedzovať len na štúdium zdroja.

Snívať o opuchnutých plavidlách

Tlmočník Vanga

Wang veril, že akákoľvek rana na telo, ktorá krváca, je spojená s krvnými príbuznými. Je napriek všetkému vašemu úsiliu krvi napučaná fontána? V skutočnom živote máte pocit melancholie kvôli odlúčeniu od milovaného človeka. Možno je ďaleko od teba, ale je možné, že táto osoba už nie je nažive.

Tlmočník Tsvetkova

Zasnívané žily, bez ohľadu na to, ako vyzerajú, sú už negatívnym javom. Hovorí sa, že okolo spiaceho človeka budú cirkulovať falošné fámy. Niekto bude aktívne klebieť.

Vidíte, že z akéhokoľvek dôvodu tečie krv z tepny - ste v nejakom dosť vážnom probléme. Za nimi sa môžete začať mentálne pripravovať.

Spánok sľubuje vážne problémy

Strihy na rukách vo sne

Ak ste v nočnom videní mali príležitosť prerušiť žily v náručí, potom ste dočasne prešli do nejakej práce. Niečo vás znepokojuje a vezme si úplne všetky myšlienky.

Iný sen naznačuje, že táto nepríjemná situácia, ktorá sa vyvinula, si zaslúži čo najskôr vyriešiť. Neodkladajte svoje rozhodnutie, nečakajte, že problémy budú prechádzať.

Samovražda spáchaná vo sne opisuje snovateľa ako zraniteľnú osobu, ktorá chce získať viac pozornosti, pochopenia a lásky od ľudí okolo seba.

Ak ste snívali, že ste prerezali žily, môže to byť znamením, že je čas, aby ste sa drasticky zmenili. Podľa tlmočníkov snov by sa spiace osoby mali správať s väčšou náročnosťou. Prestaňte obviňovať vonkajšie okolnosti, akcie iných ľudí, osud všetkých vašich problémov. Je čas niesť zodpovednosť za seba.

Podľa psychológov, rezané žily vo sne môžu byť znakom toho, že by ste nemali robiť nútené závery.

Interpretácia snov - Viedeň

Snívať o žile - ochromení vás budú pokúšať. Ak krv tečie z žily, očakávajte vážne problémy. Opuchnuté žily - vaša kariéra bude smerovať do kopca, dosiahnete značný úspech v úplne novom poli pre vás, možno vo verejnom živote alebo politike.

Žily na ramenách s vlasmi - nájdete spoľahlivých partnerov, ale aj silných konkurentov.

Žily v nohách - znížiť svoj príjem v dôsledku pomoci tým, ktorí to zúfalo potrebujú.

Interpretácia snov - rez

Strihanie v snehovej handričke predpovedá účasť na oslave. Pozrite si tlmočenie: tiež farby, tkaniny, šitie. Narezanie a odhodenie niečoho vo sne znamená, že rozdelíte nejaký vzťah alebo skončíte s podnikaním.

Odstráňte prebytok vo sne predzásobuje dodatočné náklady. Takýto sen často varuje pred plytvaním a zhovievavosťou, kvôli čomu veľmi skoro môžete byť v tiesni. Rezanie tkaniny nestačí alebo len málo znamená, že si prekonáte sami seba, čo budete v budúcnosti ľutovať.

Rezanie zeleniny alebo bylín vo sne - znamenie, že je potrebné dávať pozor na peniaze. Vlasové ozdoby vo sne znamená, že dôjde k dôležitému momentu a musíte sa snažiť nestratiť tvár. Zrezaný papier - znak klamstva.

Kožušinové rezanie s nožom - na veľké ťažkosti spojené so smrťou príbuzného a dedičstva, ktoré budú sprevádzané rodinnými diskordnými a súdnymi spormi. Pozri tlmočenie: koža, vlasy.

Strihacie pásky alebo vlákna vo sne znamená, že čoskoro bude riešená nepríjemná záležitosť na súde alebo iných prípadoch.Pozrite si interpretáciu: lano, lano, závit, drôt.

Rezanie vtákov vo sne je predchodcom smolu a ťažkostí. Pozri tlmočenie: vtáky.

Čo ak snívate o žilách?

Rezanie žíl vo sne naznačuje, že v tomto štádiu života je ponorenie a obavy o nejakú vec, problém, ťažkú ​​situáciu v živote, ktorá si vyžaduje naliehavé riešenie a riešenie. Sen, v ktorom môžete vidieť, ako si zrezali žily a krv silno prúdi - také nočné mory majú zvyčajne negatívny charakter a vrátia človeka do záležitostí a situácie, ku ktorej bol negatívny. Samovražda vo sne je znakom, že v skutočnosti chcete, aby ľudia okolo vás venovali väčšiu pozornosť a aby sa s nimi zaobchádzalo s rešpektom.

Ak sú žily vo sne krvácajúce - ide o snovú výstrahu a čakajú na problém, ktorý by mal byť pozorný. Rezanie žíl vo sne - s najväčšou pravdepodobnosťou to môže byť znamenie, že musíte niečo hodiť do života a preniesť všetku svoju silu na inú vec.

Ak sa vo vašom tele objavili senové žily, môže to znamenať, že negatívni ľudia chcú pokaziť svoje meno a povesť. Spočiatku je pripísaná autoritám a potom sa spochybňuje profesionalita ľudí okolo nej.Je potrebné vynaložiť všetko úsilie a odpudzovať ich. Ak vo sne vidíte opuchnuté žily, v skutočnosti dôjde k úspešnej udalosti a šťastné dni prídu čoskoro, aj keby sen bol sám strašný. Možno šťastie v láske, vzťahy, môžete ísť ďaleko od súperov. Služba čaká na zvýšenie, zvýšenie ziskov, miezd.

Čo predzvesti?

Čo ešte sny o rezných žilách - možno to je znamenie, že musíte zmeniť seba, stať sa aktívnejšou, postupovať v živote, nikdy nemáš ľútosť pre seba a neočakávam, že životné okolnosti sú pre všetko vinu. Musíte nájsť seba, hlavný cieľ v živote a čo najodvážnejšie a najrýchlejšie ísť smerom k nemu. Takýto sen môže znamenať, že existuje túžba zmeniť niečo, zabiť zbytočné kvality a znaky v sebe. Niekedy také sny hovoria, že strach žije v podvedomí pre milovaného.

Najdôležitejšia vec je však v tom, že samovražda, ktorá otvára žily so snom, často symbolizuje nešťastné chvíle. Taký sen chce varovať, že by sme mali očakávať problémy. Ak by ste mali taký nepríjemný a psychicky náročný sen, potom sa možno vyskytne šok, ktorý zanechá stopu v živote.

Buďte opatrní, že aj keď máte zlý sen, neznamená to, že tá istá vec sa stane v živote. Rezanie žíl vo sne nie je tá najpriaznivejšia vec. Taký sen môže spôsobiť zmiešané pocity. Ale v každom prípade, bez ohľadu na to, čo sa stane, nemusíte byť rozrušený ani šťastný, nie je tak veľa šancí, že to, čo vidíte, sa stane v živote.

Dream Miller

snívali orezané žily

Sen, v ktorom otvoríte žily, predznamenáva zlé udalosti. Najčastejšie hovorí o zdravotných problémoch detí. Môže vás tiež ohroziť rodinnými problémami. Ak ste boli svedkami toho, že niekto otvára žily - je ťažké urobiť zodpovedné rozhodnutie.

Dream Vanga

znížiť žily vo sne, čo to je

Ak vidíte krvácanie žíl vo sne, tak význam takého snu je primárne spojený s rodinnými väzbami. Navyše, ak sa krv nezastaví, vyduchuje z rezu, potom sa zobrazí vaša melanchólia, kvôli strate, je možné, že smrť, niekto z rodiny.

Ezoterická kniha snov

snívali orezané žily

Takýto sen predovšetkým naznačuje, že sa musíte postarať o svoje zdravie a zdravie svojich detí.

Zdravé žily, videné vo sne, sú ukazovateľom víťazstva spiaceho človeka nad okolnosťami a intrígiami chorých. Vysvetlenie snov varuje pred zhoršením zdravia, tlmočením, sny o rezaných krvných cievach v ramenách alebo nohách.

Čo predpovedá Millerov snov kniha?

Podľa Millera sa zdá, že vlastné žily znamenajú úspech a dobré zdravie. Vidiac ich opuchnuté, červené, hovorí o vysokej arogancii spiaceho, strihu - odrážajú podradnosť človeka, jeho bolestivú reakciu na ostrosť druhých.

Podrobnosti: miesto

Podľa modernej univerzálnej knihy o snete závisí výklad spánku od miesta, kde boli videné žily:

 • na nohách - oznamuje potrebu pomôcť niekomu, kto bude mať vplyv na vaše blaho,
 • v jeho náručí - ohlasuje zradu milovaného,
 • rez na bruchu - varuje pred stresom, strachom alebo obrovskou fyzickou námahou,
 • otvoriť žilu na krku - hovorí o vážnom nebezpečenstve, strate významu existencie,
 • rezané kapiláry na tvári - zosobňuje sebavy pochybnosti, atraktívnosť.

Kniha snov od A do Z varuje pred vážnymi ťažkosťami a vysvetľuje, o čom sny krvácajúca žila.Rodina tlmočníka porovnáva sen vo sne s problémami u ľudí spojených so vzťahom týkajúcim sa snov.

Pre ľudí, ktorí vo sne mali možnosť darovať venóznu krv na analýzu, ezoterici predpovedajú veľa menších prípadov, ktoré odoberú vitalitu a finančné zdroje. Pokúste sa analyzovať svoje vlastné zvyky, inak vaša túžba odložiť vašu firmu, aby neskôr negatívne ovplyvnila vaše blaho a autoritu.

Vidieť, že iní ľudia rozrežúvajú svoje vlastné krvné cievy znamená dostať zlé, zlé správy. Uložte charakter vo sne - na víťazstvo vitality za daných okolností.

A čo láska záleží?

Snímané darovanie krvi znamená snovú knihu milovníkov o možnosti zlepšiť svoje osobné vzťahy a vzťahy s druhou polovicou. Ak chcete vidieť, že počas oplodnenia krídla sa otvoril, znamená riziko, že sa oklama pri výbere partnera. Vzal si krv zo seba, zjednocuje snaživého snažitele obetovať sa.

Mladá dáma, ležiaca vo sne pod kvapkadlom, ohrozuje riziko, že sa oženil s neznášanou osobou. Sníval som o tom, ako urobia vašu analýzu z žily, čo znamená, že v skutočnosti budete musieť prejsť nepríjemným rozhovorom s blízkou osobou.

Pokiaľ ide o podozrenie z vlastizrady a nespravodlivosti druhej polovice, vysiela kniha snov o fenke a vysvetľuje, čo sny o tom, ako doktori odoberú milovanú krv z žily na analýzu.

Postarajte sa o seba a svojich blízkych!

Pre ženu, ktorá musela otvoriť žily vo sne a zároveň sa pokúšala spáchať samovraždu, žienka misinterpreter radí, aby venovala pozornosť svojim deťom, že v skutočnosti môže existovať vážne nebezpečenstvo.

O nadmernom sebavedomí, ktoré môže viesť k zlyhaniu začatých prípadov, sa oznamuje moderná kombinovaná kniha snov, ktorá vysvetľuje, čo sníva o darovaní krvi. Náhodne rezanie žily vo sne, sľubuje kompletný tlmočník snov vznik nepredvídaných okolností.

Rezané cievy matky, z ktorej tečú červené tekutiny, predpovedajú ochorenie rodiča. Vidieť, že sú opuchnuté alebo opuchnuté naznačujú potenciálnu infekciu.

Strata alebo bohatstvo?

Denise Lynn vysvetľuje, o čom je sen o darovaní, čo predurčuje snúbenca hodnú odmenu za prácu. Sníval som, že postava bola pravidelne odoberaná krvou na darovanie, znamená to, že blízky ľudia, priatelia a domácnosť snovateľa vysávajú z nej peniaze a životnú energiu.

Uspeli ste!

Opuchnuté žily v nohách vo sne, podľa ezoterických, ukazujú pokračujúci úspech spiaceho človeka. Súčasné obdobie je úspešné pre realizáciu projektov a získavanie dodatočného zisku.

Ale ak sa vo sne prasknú žily, potom podľa verzie sneho, Longo, tvoje búrka a nadmerné sebavedomie spôsobia konflikty s ostatnými alebo obchodnými partnermi. Táto interpretácia má sen, ktorý viedol k otvoreným žilám iných ľudí.

Kniha snov Wanderera vysvetľuje, prečo sny o rozdelení krvných ciev niekomu, hovorí o potrebe pomôcť charakteru. Snažil sa, že musel odstrihnúť žily, hovoriť o ženskej snovovej knihe o neproduktívnej životnej činnosti snívača.

Pre ženu, aby si jej telo vo sne, to znamená, že v skutočnosti má snívajúci neznesiteľnú povahu a otrávuje život blízkych ľudí.

Opuchnuté, opuchnuté žily varujú pred možnou infekciou. Dream Vanga len obrazne opisuje podstatu spánku Mladá mladá dáma, ležiaca vo sne pod kvapkadlom, ohlasuje nebezpečenstvo, že sa oženil s neznášanou osobou. Sníval som, ako urobíte analýzu z žily, čo znamenáv skutočnosti je nevyhnutné prejsť nepríjemným rozhovorom s blízkym srdcom.

Vysvetlenie snov od A do Z. Vysvetlenie vysvetlenia "Viedeň"

Vidíte svoje vlastné žily - takýto sen znamená snažiť sa vás ohovárať. Ak vo sne vyleje krv z žily - budete mať veľké problémy. Nadúvané žily naznačujú, že vaša práca prispeje k profesionálnemu rastu a veľkému úspechu aj v nových záležitostiach pre vás, vrátane politických alebo spoločenských hnutí.

Vidieť chlpaté ruky s prominentnými žilami - taký sen sľubuje spoľahlivé partnerstvo a zároveň silnú konkurenciu. Nohy s vyčnievajúcimi žilami - niekomu pomôžete a v dôsledku toho sa vaše zdravie zníži.

Moderná kniha snov. Interpretácia snov žíl

Pohľad na zdravé žily vo sne je upozornenie na možné ohováranie a ohováranie proti vám, ale v skutočnosti budete schopní bojovať proti každému, kto pochybuje o vašich vysokých vlastnostiach a schopnostiach. Ak máte na tvári opuchnuté žily, nemali by ste sa báť - to je znak úspešnej kariéry, veľa šťastia v láske, víťazstvo nad konkurenciou. Sen o krvácaní z žily je nepriaznivým prekurzorom.

Interpretácia snov - rez

Sny, v ktorej ste sa rozrežili, neopatrne zaobchádzali s čepelí, predpovedajú túto chorobu. Urobte si hlboký rez s ostrým nôžom - budete závislí na krutom človeku.

Rozstrihanie sa v pohári pri kúpaní znamená, že sa stanete obeťou zlého ohovárania.

Silný strih, z ktorého krv krvi je znakom nenapraviteľných strát, mierne zníženie stratí dôveru svojho milovaného.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/dejstviya/k-chemu-snitsya-veny-rezat.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://www.xn--m1ah5a.net/dreamarticle/rezat-venyi
 • http://sonniq.ru/snovideniya/rezat-veny/
 • http: //xn----otbbchbrah3as2cn.xn--p1ai/esli-snitsya-veny-rezat/
 • http: //xn----8sbrgkjiaed2ae7a.xn--p1ai/k-chemu-snitsya-rezat-veny/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
[/ zbalenie]

Sledujte video: Vyrežte si TEKVIČÁKA

Zanechajte Svoj Komentár