Výklad tvojho výkladu duše

Ak ste vo sne videli svoju dušu, potom takýto sen naznačuje vašu zbožnosť. Predtým, než urobíte niečo, budete premýšľať niekoľkokrát. Ste známy druhým ako čestný, ušľachtilý, milosrdný a náboženský človek.

Ak ste snívali, že duša bola oddelená od vášho tela, takýto sen vyslovuje vážnu chorobu alebo smrť. Vaša duša, jedna z mála, po smrti vášho tela sa bude môcť vrátiť na Zem v inej podobe. Ak vidíte, že človek má oddelenú dušu od tela, potom čoskoro dostanete smutné správy o smrti alebo smrtiacej chorobe blížneho.

Spýtať sa vo sne o spáse vašej duše je znamením, že okolnosti vášho života sa vyvíjajú takým spôsobom, že sa obrátite k Bohu za pomoc. Len potom môžete nájsť mier a harmóniu.

Sen o duši

Ak vo sne vidíte obraz, ako keby vaša duša opustila telo - pozrite sa: v skutočnosti ste v nebezpečenstve kvôli tomu, že stratíte svoju vitalitu na hlúposť, drobné záležitosti a túžbu mnohých , postupne sa mení na rozbitú osobnosť, pre ktorú okrem svetových záujmov nie je nič na svete drahé.Ak ste snívali, že sa vaša duša presunula do tela nejakej inej osoby, znamená to, že táto osoba v skutočnosti pokročí nedosiahnuteľne ďaleko vo svojom úspechu, získala slávu, bohatstvo a slávu.

Ak máte sen, že do vás vstúpila duša inej osoby, čoskoro sa obrátite na úplného cudzinca o pomoc, pretože okrem neho vám nikto nemôže pomôcť.

Rozširovanie celej svojej duše vo sne v rozhovore s veľmi blízkym človekom znamená prebudenie, aby vás počúval pozorný a veľmi delikátny oduševnený partner, ktorý vás, podobne ako nikto iný, nerozumie tebe a sympatizuje.

Hodnota snov Soul

Takto bulharská prorokyňa Vanga interpretovala sny o duši.

Ak ste vo sne videli svoju dušu, potom takýto sen naznačuje vašu zbožnosť. Ste známy druhým ako čestný, ušľachtilý, milosrdný a náboženský človek.

Ak ste snívali, že duša bola oddelená od vášho tela, takýto sen vyslovuje vážnu chorobu alebo smrť. Vaša duša, jedna z mála, po smrti vášho tela sa bude môcť vrátiť na Zem v inej podobe.

Ak vidíte, že človek má oddelenú dušu od tela, potom čoskoro dostanete smutné správy o smrti alebo smrtiacej chorobe blížneho.

Sen, v ktorom ste žiadali o spásu vašej duše znamená, že sa budete musieť obrátiť na Boha o pomoc: len potom môžete nájsť mier a harmóniu.

Hodnota spánku Soul

Koncept duše je ekvivalentný vedomiu, ale líši sa vo vnútornom sebapozorovaní a snahách o objektívne pozorovanie.

Je možné rozlíšiť podvedomé a vedomé aspekty duše.

Toto oddelenie neznamená, že ide o dve rozdelené časti, ktoré pracujú rôznymi spôsobmi a rôznymi spôsobmi.

Toto je rozdiel medzi duševnými činmi, o ktorých sme si vedomí a ktoré sme schopní vedome ovplyvniť, a tých, ktoré sú ignorované, ale napriek tomu konajú a môžu radikálne ovplyvňovať náš život.

V nevedomí, existujú štyri typy motivácie, ktoré nepoznáme, rovnako ako životná energia alebo libido nie je rozpoznaná.

Sú to nielen hĺbka, ale aj zdroj myslenia a konania.

Môžeme prijímať energiu a mier iba v súlade s nevedomím.

Sny sú druhom správy od nevedomia po vedomie a fantázie sú pokusom o vydláždenie cesty z jednej štruktúry do druhej.

Na obrázku nižšie sú znázornené štyri funkcie vedomia alebo duše.

Väčšina ľudí má jednu dominantnú funkciu, dve pomocné a jednu podriadenú.

Podriadená funkcia je vždy opačná k dominantnej funkcii (ako je znázornené na obrázku).

Intelekt často môže vyrovnať emócie.

Len rozvinutá podriadená funkcia dokáže obnoviť požadovanú rovnováhu osobnosti.

Sny môžu tiež uviesť, ktoré z funkcií je potrebné venovať pozornosť čo najucelenejšiemu odhaleniu potenciálu, také symboly snov alebo fantázie, ako je farba alebo číslo, môžu naznačovať

Pri realizácii harmónie alebo vyrovnávaní funkcií duše sa symboly celistvosti môžu neskôr prejaviť vo sne.

Interpretácia spánku Soul

Ak ste vo sne videli dušu cudzinca (hovorili s ňou), potom vyššie mocnosti ponúkajú výkrik pomoci. Ak ho chcete použiť, rozotrite celé telo cez noc s kukuričným olejom.

Ak vo sne ste videli dušu známeho, potom počkajte na nezvaných hostí. Aby neprišli, prilepte na pravé zápästie čiernu vlnu.

Čo predpovedá duša vo sne?

Keď človek žije, môže ho nechať iba vo sne, takže ľudia snívajú o tom, že cestujú, dostanú sa na nezvyčajné miesta atď.

Ak je človek spojený so zlým duchom, duša, ktorá ho opustila vo sne, vytvára rôzne zlé skutky.

Takže podľa ukrajinského presvedčenia telo čarodejnice zostáva bez dychu, zatiaľ čo Duša, ktorá je v rôznych podobách, odoberá mlieko od kráv, ukradne hviezdy z neba atď.

Ak v tom čase zmeníte pozíciu tela čarodejnice, potom sa duša vrátila z nočných putovaní.

nemôže sa dostať do jeho tela škrupiny a letí okolo čarodejnice, otočenie, že kurča.

Čo Miller predpovedá

Mnohí sa strachujú snom, v ktorom sledujú, ako duša opúšťa telo. Dream Miller vysvetľuje, že nie je nič strašné. Význam vízie spočíva v tom, že snívajúci investuje všetku svoju silu a talent do príčiny, ktorá neprináša morálnu spokojnosť alebo materiálny úspech.

Čo môže snívať o duši, ktorá sa oslobodila od tela, ale nelehá ďaleko, ale neďaleko okolo? Miller navrhuje, že snívač bude čeliť problémom, ktorého vinníkom bude sám. Problémom je, že sa pohybuje nesprávnym smerom a vyberá nesprávny cieľ. Ak sa nezastavíš včas, ohrozuješ znechutenie a dezorientáciu.

Zdá sa, že na zápletku, ktorú iná duša prenikla do telo snítača, sa ešte viac záhadne zachytila ​​jeho aura. Ale v skutočnosti, ako sľubová kniha sľubuje, je to znamenie, že akonáhle sa spánok ocitne v kandidáte, bude dobrý kamarát pripravený pomôcť a podporovať. Niekedy sa ľudia bojí, ak snívajú, že duša mŕtvych prenikla do ich tela. Ale výklad snov je nezmenený a neokladá nič zlého.

Ďalšie predpovede

Trochu inú interpretáciu ponúka Moderná kniha snov, podľa ktorej môže duša opustiť telo vo sne ľudí, ktorí sú vášniví a majú výbušný temperament. Sú to prírody, ktoré, ako sa hovorí, "sú ľahko prehltnuté. Zoberte túto víziu ako radu poslanú zhora, aby ste vykonali trochu viac zdržanlivosti.

Zdá sa, že sen je oveľa nepríjemnejší, ak snívač v ňom vypráví určitým ľuďom o tom, ako je jeho fyzická škrupina a duchovná esencia rozdelené. Ďalej sa spásu spánku sotva vyvíja, prečo sa takáto túlavá duša sníva? Keď sa prebudí, dostane jedinečnú príležitosť pre najbohatšiu intelektuálnu komunikáciu, nové vedomosti a objavy.

Čo sníva o duši priateľa, ktorý skutočne zomrel? Nebojte sa, tento sen je pre dobré spanie. Dostane to, čo najviac potrebuje v momente snívania.Napríklad chudobná osoba nájde príležitosť získať stabilný, podstatný príjem, osamelá osoba nájde svojho partnera, pacient sa zlepší.

Avšak kniha snov niekedy interpretuje taký obraz a ako úplne pochopiteľnú túžbu po človeku, ktorý bol pochovaný nie dávno. Pre ľudí, ktorí veria v Boha, tento sen je znakom, ktorý naznačuje, že sa musíte modliť za to, že zosnulý odišiel, aby mu dal sviečku - pamätať si.

Ale predkovia z Mayského indického kmeňa veria, že snívať o priateľovi alebo rešpektovanej osobe vedľa nich, ktorá sa tiež pokúša začať rozhovor so spiacou osobou, je vynikajúca. Prečo sní, taká spoločenská duša? Ukázalo sa, že je to pravý symbol patronátu dobrých duchov alebo anjelov.

Duša a harmóniu

Nebojte sa snov o tom, ako sa duša pohybuje z jedného tela do druhého. V skutočnosti, pre toho, kto spí, takýto obraz prorokuje objav nových talentov. Najmä táto osoba bude schopná neočakávane dosiahnuť pre seba a pre tých, ktorí sú okolo neho, veľký úspech.

Človek venuje pomerne veľa času duchovnému sebavzdelávaniu, morálke. Je harmonický a žije v mieri so sebou, to je to, čo sníva dušu, a to podľa verzie vidiacej Vanga.

Interpretácia snov prináša ďalšiu úžasnú interpretáciu snov o opustení tela dušou, ktoré sa opakujú s určitou frekvenciou. Predpovedajú dlhý život snov. V takýchto prípadoch sú esoteristi istý, že sprisahanie, ktoré opakovane videl, naznačuje, že aj po smrti bude človek takmer okamžite schopný reinkarnácie.

Smutné sny o tom, ako sa duša neočakávane vytratila z aury a letí ďalej, odďaľuje sa a takmer stratila zrak, symbolizujúc snovú lžiku o stratených príležitostiach a včasných krokoch, ktoré neboli prijaté.

Keď však odchádzajúca duša sní, ale keď sa prebudíte, cítite svetlo a veselosť, môžete dúfať, že sa naozaj zbavíte niektorých vážnych povinností a problémov.

Čo musíte pamätať!

Východná kniha snov varuje - oddelenie aury od tela je zlé znamenie. V blízkej budúcnosti sa očakáva, že snívajúci bude mať zlé správy. A musí si spomenúť, kto presne sníval a od koho duša "utekla" vo sne. Ak je toto milované, potom s ním budú spojené ťažkosti. V úlohe straty aury spal sám? Potom sa problémy a problémy už zhromaždili na ceste.Buďte opatrnejší a pozornejší vo všetkých veciach!

Čo môže snívať duša zvieraťa? Povedz, psy? Táto vízia predpokladá nútenú komunikáciu s dosť chorými arogantnými osobami. Mladé dievčatá, v tomto prípade kniha snov predznamenávajú nepríjemné, zlomyseľné, obsedantné fanúšikov.

Viete, ako splniť sen? Preto stačí prilepiť čiernu niť na zápästie.

Psychoanalytická kniha snov

Koncept duše je ekvivalentný vedomiu, ale líši sa vo vnútornom sebapozorovaní a snahách o objektívne pozorovanie. Je možné rozlíšiť podvedomé a vedomé aspekty duše. Toto oddelenie neznamená, že ide o dve rozdelené časti, ktoré pracujú rôznymi spôsobmi a rôznymi spôsobmi. Toto je rozdiel medzi duševnými činmi, o ktorých sme si vedomí a ktoré sme schopní vedome ovplyvniť, a tých, ktoré sú ignorované, ale napriek tomu konajú a môžu radikálne ovplyvňovať náš život. V nevedomí, existujú štyri typy motivácie, ktoré nepoznáme, rovnako ako životná energia alebo libido nie je rozpoznaná.Sú to nielen hĺbka, ale aj zdroj myslenia a konania. Môžeme prijímať energiu a mier iba v súlade s nevedomím. Sny sú druhom správy od nevedomia po vedomie a fantázie sú pokusom o vydláždenie cesty z jednej štruktúry do druhej. Na obrázku nižšie sú znázornené štyri funkcie vedomia alebo duše. Väčšina ľudí má jednu dominantnú funkciu, dve pomocné a jednu podriadenú. Podriadená funkcia je vždy opačná k dominantnej funkcii (ako je znázornené na obrázku). Intelekt často môže vyrovnať emócie. Len rozvinutá podriadená funkcia dokáže obnoviť požadovanú rovnováhu osobnosti. Sny môžu tiež naznačovať, ktoré z funkcií, ktoré je potrebné venovať pozornosť, aby ste dosiahli čo najväčší potenciál, môžu naznačovať také symboly snov alebo fantázie, ako je farba alebo číslo. Pri realizácii harmónie alebo vyrovnávaní funkcií duše sa symboly celistvosti môžu neskôr prejaviť vo sne. Reprimovanie funkcií. Rovnako ako vonkajšie, interné faktory nemôžu len zmiznúť, sú iba nahradené, ak hovoríme o vnútorných faktoroch alebo ich ignorujeme, ak hovoríme o vonkajších faktoroch.Keď sa tieto faktory potláčajú alebo ignorujú, objavujú sa vo sne alebo fantázii ako myšlienky, emócie, agresia alebo nejaká intuitívna predvídavosť. Z týchto "stôp" represie možno posúdiť, ktorá konkrétna funkcia mysle by sa mala posilniť, aby sa dosiahla rovnováha. Pevné vzorce správania (komplexy pevných akcií). Pevné vzorce správania možno nazvať biologickým základom toho, čo nazývame dušou. Mnohé naše reakcie na konkrétnu situáciu sú do značnej miery určené vrodenými a skúsenosťami, sú vykonávané automaticky a stereotypne. To znamená, že naše správanie je z veľkej časti dôsledkom evolučnej genetiky správania. Tieto vzorce tvoria biologický základ vedomia a ich rozsah je širší, než je rozpoznávaný psychoanalýzou. Z hľadiska modernej etológie, spolu so sexuálnymi, výživovými inštinktami, inštinktom spánku, komfortným správaním, výskumom, migráciou, agresívnym, rodičovským inštinktom, inštinktami nadvlády a hierarchie a inými spoločenskými inštinktami. Ich energia je spojená so špecifickou energiou akcie,a nie všetky inštinkty a ich vzory môžu byť odvodené zo sexuálneho.

Dream Vanga

Ak ste vo sne videli svoju dušu - taký sen svedčí o vašej zbožnosti. Predtým, než urobíte niečo, budete premýšľať niekoľkokrát. Ste známy druhým ako čestný, ušľachtilý, milosrdný a náboženský človek.

Ak ste snívali, že duša sa oddelila od tela - takýto sen vysvetľuje vážnu chorobu alebo smrť. Vaša duša, jedna z mála, po smrti vášho tela sa bude môcť vrátiť na Zem v inej podobe.

Ak vidíte, že osoba má od tela oddelenú dušu - čoskoro dostanete smutné správy o smrti alebo smrtiacej chorobe blížneho.

Spýtať sa vo sne o spáse vašej duše je znamením, že okolnosti vášho života sa vyvíjajú takým spôsobom, že sa obrátite k Bohu za pomoc. Len potom môžete nájsť mier a harmóniu.

Interpretovanie snov od A po Z

Ak vo sne vidíte obraz, ako keby vaša duša opúšťala vaše telo - viete: v skutočnosti ste v nebezpečenstve, pretože stratíte svoje životné sily za nezmysly, drobné záležitosti a túžbuže v skutočnosti to nie je toľko obetí, ktoré sa postupne zmenia na rozbitú osobnosť, pre ktorú okrem svetových záujmov nie je nič na svete drahé.

Ak ste snívali, že sa vaša duša presunula do tela nejakej inej osoby, znamená to, že táto osoba v skutočnosti pokročí nedosiahnuteľne ďaleko vo svojom úspechu, získava slávu, bohatstvo a slávu.

Ak máte sen, že do vás vstúpila duša inej osoby - čoskoro sa obrátite na úplného cudzinca o pomoc, pretože okrem neho vám nikto nemôže pomôcť.

Rozširovanie celej svojej duše vo sne v rozhovore s veľmi blízkym človekom - to znamená prebudenie, aby vás počúval pozorný a veľmi jemný oduševnený partner, ktorý vás, podobne ako nikto iný, nepochopí a nepochopí.

Online snov kniha

Ak chcete snívať svoju dušu - sen vám odporúča, aby ste niečo viac premýšľali predtým, než sa dohodnete alebo niečo robiť.

Ak snívate o tom, ako sa vylieva oddelene od vášho tela, kniha snov predznamenáva nejakú veľmi vážnu chorobu a možno aj váš zánik.

Modlím sa za dušu, aby ste ju zachránili, je predzvesťou, že určitá životná situácia vás núti požiadať o pomoc od vplyvného človeka.

Snažil som sa, že od vás odovzdala iná osoba - v skutočnosti úspechy tejto osoby ďaleko prevyšujú vaše vlastné.

Ak sa niekto vkročí do vášho tela - nejaká situácia v budúcnosti bude vyžadovať podporu cudzinca, ale bohužiaľ, okrem jeho pomoci vám nikto iný nemôže pomôcť.

Interpretácia vysnívaná (vo francúzskej knihe snov)

Čo duša snov - Samozrejme, sen, v ktorom vidíte niečí dušu, nemožno klasifikovať ako obyčajný, bežný. A keby ste museli ísť do pekla a videli ste duše kajúcich hriešnikov - tento sen môže vôbec vystrašiť každého.

Medzitým, ak taký sen o duši je snímaný chorým snílkom, človek by sa nemal vystrašiť. Naopak, snívaná duša je veľmi dobré znamenie a predpovedá rýchle zotavenie. Takže sa nebojte nič a zdravý. Toto je výklad, aký sen.

Hodnota sny o mentalite (interpretácia Vanga)

 • Prečo duša sníva? Ak vo videní ste videli svoju dušu, taký sen svedčí o vašej zbožnosti. Predtým, než urobíte niečo, budete premýšľať niekoľkokrát. Ste známy druhým ako čestný, ušľachtilý, milosrdný a náboženský človek.
 • Prečo sníva, že duša je oddelená od tela, potom taký sen o duši spôsobuje vážne ochorenie alebo smrť. Vaša duša, jedna z mála, po smrti vášho tela sa bude môcť vrátiť na Zem v inej podobe.
 • Ak ste snívali, že niektorý človek má oddelenú dušu od tela, potom čoskoro dostanete smutné správy o smrti alebo smrtiacej chorobe blížneho.
 • Spýtať sa vo sne o spáse vašej duše je znamením, že okolnosti vášho života sa vyvíjajú takým spôsobom, že sa obrátite k Bohu za pomoc. Len potom môžete nájsť mier a harmóniu. Toto je výklad toho, o čom sníva obraz.

Hodnota spánku na oddelení fyzických a duchovných (Zbierka interpretácií Zhou-Gongu)

 • Zasnívaná duša - ak ste chorý a zrazu ste videli, ako sa vaša duša oddelila od vášho tela, išla na nezávislej ceste, nebojte sa. Taký sen o duši vôbec nepredpokladá pre vás rýchlu smrť, ako si myslíte. Naopak, sen o duši naznačuje, že veľmi skoro budete úplne vyliečení zo svojej choroby.
 • Ak ste videli, že vaša duša vychádza z tela a niekde lieta, je to pravdepodobne znamenie, že ste nevedomky šli na astrálnu cestu. Musím povedať, že to môže byť veľmi zaujímavé.Takže to je dešifrovaný, prečo sen.

Čo Duch symbolizuje vo sne? (Psychoterapeutic dream book)

Duša - koncept duše je rovnocenný s vedomím, ale líši sa vo vnútornom sebapozorovaní a pokusoch o objektívne pozorovanie. Je možné rozlíšiť podvedomé a vedomé aspekty duše. Takéto rozdelenie duše neznamená, že ide o dve oddelené časti duše, ktoré pôsobia rôznymi spôsobmi a rôznymi spôsobmi. Toto je rozdiel medzi duševnými činmi, o ktorých sme si vedomí a ktoré sme schopní vedome ovplyvniť, a tých, ktoré sú ignorované, ale napriek tomu konajú a môžu radikálne ovplyvňovať náš život.

Čo sníš o duši? V nevedomí, existujú štyri typy motivácie, ktoré nepoznáme, rovnako ako životná energia alebo libido nie je rozpoznaná. Sú to nielen hĺbka, ale aj zdroj myslenia a konania. Môžeme prijímať energiu a mier iba v súlade s nevedomím. Sny o duši sú druhom posolstva od nevedomia k vedomiu a fantázie sú pokusom pripraviť cestu z jednej štruktúry do druhej.Na obrázku nižšie sú znázornené štyri funkcie vedomia alebo duše. Väčšina ľudí má jednu dominantnú funkciu, dve pomocné a jednu podriadenú. Podriadená funkcia je vždy opačná k dominantnej funkcii (ako je znázornené na obrázku). Intelekt často môže vyrovnať emócie. Len rozvinutá podriadená funkcia dokáže obnoviť požadovanú rovnováhu osobnosti.

Prečo snívať o duši? Sny o duši môžu tiež ukázať, ktoré z funkcií, ktoré musíte venovať pozornosť, aby ste si uvedomili čo najväčší potenciál, môžu naznačovať také symboly snov alebo fantázie, ako je farba alebo číslo. Pri implementácii harmónie alebo vyrovnávaní funkcií duše sa symboly integrity môžu neskôr objaviť vo sne. Rovnako ako vonkajšie, vnútorné faktory nemôžu len zmiznúť, sú iba nahradené, ak hovoríme o vnútorných faktoroch alebo sú ignorované, ak hovoríme o vonkajších faktoroch duše. Keď sa tieto faktory potláčajú alebo ignorujú, objavujú sa vo sne alebo fantázii ako myšlienky, emócie, agresia alebo nejaká intuitívna predvídavosť.Týmito stopami represie možno posúdiť, ktorá konkrétna funkcia mysle a duše by mala byť posilnená, aby sa dosiahla rovnováha.

Soul - Pevné vzorce správania (komplexy pevných akcií). Pevné vzorce správania možno nazvať biologickým základom toho, čo nazývame dušou. Mnohé naše reakcie na konkrétnu situáciu sú do značnej miery určené vrodenými a skúsenosťami, sú vykonávané automaticky a stereotypne. To znamená, že naše správanie je z veľkej časti dôsledkom evolučnej genetiky správania. Tieto vzorce tvoria biologický základ vedomia a ich rozsah je širší, než je rozpoznávaný psychoanalýzou. Z hľadiska modernej etológie, spolu so sexuálnymi, výživovými inštinktami, inštinktom spánku, komfortným správaním, výskumom, migráciou, agresívnym, rodičovským inštinktom, inštinktami nadvlády a hierarchie a inými spoločenskými inštinktami. Ich energia je spojená so špecifickou energiou akcie a nie všetky inštinkty a ich vzory môžu byť odvodené zo sexuálnej. Takže to je dešifrovaná, prečo sníša dušu.

Čo spá s dušou znamenalo vziať do úvahy dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

 • Duša - Ak ste sa narodili na jar, aký je sen, že vaša duša sa má objaviť a akokoľvek to je, ale zároveň viete isto, že je to vaša duša, potom vám taký sen prináša smrť.
 • Duša - Ak ste sa narodili v lete, prečo ste snívali o tom, že hovoríte o duši v spoločnosti ateistov - v skutočnosti budete hovoriť o duši s kňazom.
 • Duša - Ak ste sa narodili na jeseň, aký bol váš sny v cirkvi, aby ste sa modlili za spásu duše - v skutočnosti ste to urobili už dávno.
 • Duša - Ak ste sa narodili v zime, prečo snívajte, že vaša duša letí do neba - takýto sen predpovedá, že ste čoskoro trpká ľútosťou o stratenom bohatstve.

Predikcie Gustava Millera

V nočnom videní ste videli, ako duša opúšťa tvoje telo - víziu, ktorá hovorí, že sa vzdávate veci, ktorá si za to nestojí.

Vízia je obzvlášť dôležitá, ak ste dosť strach.

Ak vidíte vo sne, ako duša vyšla z tela a začala lietať, potom sa podľa Millera stane sama seba vinníkom všetkých druhov problémov, ktoré sa začínajú stať s vami. Váš cieľ sa nedosiahne, pretože ste si vybrali úplne nesprávnu cestu.

Zasnívaná energetická esencia človeka

Miller dokonca predpovedal, čo ostatné ľudské neviditeľné entity snívajú, že prenikajú do vášho tela. V tejto vízii nie je nič katastrofálne, naopak. Predpokladá sa, že keď sa dostanete do ťažkej situácie, dostanete včasnú pomoc a pomoc.

Gustav Miller nerozlišoval v tom zmysle, či ide o dušu živého alebo dlho mŕtveho.

Hovorte o nesmrteľnosti ľudského začiatku - čoskoro sa naučíte niečo nové, získajte dôležité informácie pre vás.

Francúzsky tlmočník

Podľa tejto knihy snov, aby ste videli svoju dušu odletieť do neba - na horkú ľútosť v skutočnom živote. Predpokladá sa, že takýto príbeh naznačuje, že stratíte všetky svoje úspory.

Sen o beztvarých bytostiach v pekelnom ohni

Je zaujímavé zvážiť túto tlmočnú víziu, ktorá môže snívať, že beztrestné časti ľudí sú v pekle. Pre pacientov s týmto sprisahaním sľubuje rýchle zotavenie.

Tlmočník Vanga

Ak snívate svoju vlastnú dušu, potom podľa bulharského veriaca ste náboženská osoba. Predtým, ako spáchate čin alebo niečo poviete, budete niekoľkokrát premýšľať, či je to v súlade s Božími zákonmi.

Wang veril, že iní hovoria o vás ako o ušľachtilej, čestnej, milosrdnej osobe.

Zároveň Wang povedal, že vidieť, ako duša vychádza z tvojho tela, je negatívna. Vízia predstavuje vývoj smrteľnej choroby.

Pozrite sa, ako duša človeka, aj vás cudzinec, opúšťa svoje telo - vo veľmi blízkej budúcnosti sa dozviete o smrti blízkej osoby.

Snívanie ako duch opúšťajúci telo

Modliť sa k Bohu za spásu vašej duše - niečo sa stane, čo spôsobí, že budete hľadieť útechu v cirkvi. Ak to urobíte, môžete nájsť pokoj a harmóniu.

Tlmočník od "A" po "Z"

Duša, ktorá opúšťa fyzickú škrupinu spiaceho človeka, je vážnym znakom. Ste v nebezpečenstve.

Cudzia duša sa presunie do vás - vo veľmi blízkej budúcnosti budete musieť požiadať o pomoc úplného cudzinca. Tlmočník vám odporučí, aby ste s ňou neťahali, pretože nemôžete sami vyriešiť svoje problémy.

Snažil som sa o zdieľanie iného ducha

Táto kniha snov dokonca robí predpoveď o tom, čo by ste mohli snívať, ako investujete celú svoju dušu, hovoríte s inou osobou.Takáto vízia naznačuje, že v reálnom živote sa stretnete so spoločníkom, ktorý bude nielen počúvať a porozumieť vám, ale aj vám poskytne cenné rady pre budúcnosť.

Tlmočník Medea

Priaznivý je sen, v ktorom ste videli dušu cudzinca a hovorili s ňou. Čarodejnica verila, že vyššie silami chceli týmto spôsobom poskytnúť dôležité informácie, aby pomohli v podnikaní.

Pozitívne, ak si spomeniete, čo ti povedala duša.

A vody duší ľudí, ktorých poznáte vo sne, nie sú najpriaznivejším snom. Čoskoro prídu nepríjemní a nezvaní hostia. Bude pre vás dosť ťažké zbaviť sa.

Snívať o duchu cudzinca

Moderný tlmočník

Ak vo sne vaša duša odišla z tela, potom ste skôr vášnivá osoba. Často strácate svoju náladu pri najmenšej provokácii. Je potrebné naučiť sa zadržať, skúsiť používať rôzne postupy a techniky.

Duša mŕtveho človeka, ktorá prišla k vám vo sne, znamená, že čoskoro dostanete pre vás to najdôležitejšie: zdravie, stretnutie s druhou polovicou, váš domov, finančnú nezávislosť. Pre ľudí, ktorí sú uväznení, vízia sľubuje rýchle nadobudnutie slobody.

Detské sprchy

Gustav Miller napísal vo svojej snovovej knihe: duša dieťaťa, ktorá prišla k vám vo sne, je znakom veľkého šťastia a šťastia. Po snímaných scénach si môžete byť istí, že ste na správnej ceste. Uspejete vo všetkých obchodoch.

Stále existujú šťastní prediktéri, ktorí interpretujú to, čo duša dieťaťa znamená vo sne:

 • podľa výkladu Vanga táto vízia sľubuje problémy, neschopnosť správne pochopiť situáciu,
 • podľa Tsvetkovovho snu sľubuje skryté nebezpečenstvo, ťažkosti, ktoré číha,
 • medzi moslimami sa tento symbol považuje za pozitívny, sľubuje radosť a šťastie,
 • Sigmund Freud si myslel, že týmto spôsobom vaše ego, skryté túžby, hľadá cestu von, mali by ste pozorne počúvať,
 • Francúzi verili, že keby si duchy detí snívali, ľutujete príležitosti, ktoré boli stratené.

Podľa každej vysnívanej knihy majú zvieracie duše často negatívnu správu. Takáto vízia naznačuje, že sa budete musieť vysporiadať s nepríjemnými ľuďmi, ktorí vás zle znehodnocujú.

Dream Miller

Dream Miller verí, že tí, ktorí videli vo sne, ako jeho duša opúšťa telo, v skutočnosti dáva dušu do myšlienok,ktoré nestojí za to. Význam snátu potvrdzuje skutočnosť, že spánok je vystrašený obrazom, ktorý videl.

Ak ste snívali o tom, ako sa duša oddeľuje od fyzickej škrupiny a letí okolo, v skutočnosti je spánok ohrozený problémami, ktorých príčinou je sám. Nanešťastie cesta, ktorú si vybral, vôbec nevedie k zamýšľanému cieľu, ale k smrti.

Dream Miller tiež vysvetľuje, čo sníva, pretože niečí duša napadla limity vašej aury. Ak sa vo sne sníma telo snívateľa v cudzej entite, v ťažkej situácii sa dá dúfať z vonkajšej podpory. Podujatie vo sne má ten istý význam bez ohľadu na to, či ide o ducha živého človeka alebo mŕtveho človeka.

Názor iných prediktorov

Moderná kniha snov ponúka mierne odlišný výklad a vysvetľuje, prečo sníva, ako duša opúšťa telo. Príbeh videný vo sne je veľa vášnivých prírody, ktoré sú pripravené, ako sa hovorí, aby sa z nejakého dôvodu dostali zo seba. Malá sebestačnosť vám neublíži.

Keď spánok povie svojim vysnívateľom iba to, ako sa duša oddeľuje od fyzickej škrupiny, zatiaľ čo sa to nič nedeje na vývoji dejov, prekvapivých objavov, nové vedomosti čakajú na snímačaintelektuálna komunikácia.

Sny, v ktorej prichádza podstata zosnulého, niekedy spôsobujú celkom zrozumiteľnú úzkosť. Vysvetlenie snov vysvetľuje, prečo takýto neobvyklý charakter sníva. Dostanete to, čo najviac potrebujete: choré - liečenie, chudobní - zdroj príjmov, osamelý - šanca založiť rodinu.

Vízia môže byť tiež odrazom skutočných udalostí, napríklad túžbou po milovanej osobe, ktorá opustila tento svet. Veriaci často považujú obraz ako znamenie zhora, volanie na spomienku na odchod. Nič nič nebráni tomu, aby to bolo v súlade s vašimi tradíciami.

Tlmočenie Maya vysvetľuje, čo sny, ako duša známeho človeka nielenže letí, ale tiež prichádza do styku. Vysvetlenie snov je považované za dobré znamenie, ak sa vám podarilo rozprávať s neschválenou podstatou žijúcich alebo zosnulých. Dobrí duchovia vám ponúkajú svoju pomoc a pomoc.

Duchovný začiatok

Ak ste snívali, ako duša opúšťa fyzickú škrupinu, aby sa mohla presunúť do iného, ​​interpretácia spočíva v tom, že spánok otvoril v sebe sám kreatívny začiatok a v tejto oblasti bude mať úspech.

Jasnovidec Vanga tvrdí, že ten, ktorého podstatou vo sne vychádza, venuje veľkú pozornosť vnútornému svetu, duchovnej čistote a harmónii so sebou.

Ak je sprisahanie, v ktorom vás duch opúšťa, opakuje sa niekoľkokrát, to, čo ste snívali, znamená, že vaša pozemská cesta bude oveľa dlhšia, než si dokážete predstaviť. Ezoterická sviatočná kniha tvrdí, že očakávate novú inváziu na tejto planéte.

Ak ste snívali, ako duša opúšťa auru, ktorá sa oddeľuje a odstraňuje ďalej a ďalej, sen vyjadruje skutočné ľútosti o strate alebo zmeškaných príležitostiach.

Sen, v ktorom je duša oddelená od človeka, sa môže zosobňovať sny o prepustení z náročných povinností, nepríjemnej komunikácie, únavy. Hodnota interpretácie je potvrdená mierom a úľavou, ktorá sprevádza tieto nočné sny.

Upozornenie

Východná múdrosť považuje sprisahanie, v ktorom je oddelené jemné telo, nehanebné znamenie. Čoskoro počujete zlé správy o tom, kto sa stalo v nočných snoch. Ak snívate o sebe v tejto funkcii, v blízkej budúcnosti budete veľmi opatrní.

Pokiaľ ide o dušu psa, interpretácia predvádza spoločnosť obsedantných ľudí, neočakávaných hostí, otravných fanúšikov. Hodnota toho, čo vidíte vo sne, môže byť "zrušená", ak väzíte čierny reťazec na zápästie.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.sunhome.ru/dreams/dusha
 • http://www.i-sonnik.ru/dusha/
 • http://felomena.com/sonniki/d/dusha/
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2501.html
 • http://sonnikonline.club/neopoznannoe/k-chemu-snitsya-dusha.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/dusha
[/ zbalenie]

Sledujte video: Výklady kariet za rok 2018 všetky znamenia

Zanechajte Svoj Komentár