Čo snovová kapusta

Dream Dream Zelná sen, prečo sen vo sne Hlava kapusty? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená vidieť hlavu kapusty vo sne čítaním nižšie pre bezplatné interpretácie snov z najlepších online snov knih Domu slnka!

Interpretácia snov - kapusta

Snívať o kapusty na záhrade je zlé znamenie, ktoré predstiera zmätok v podnikaní av pocitoch.

Na burinu, zalievanie kapusty znamená zradu v láske a cudzoložstvo.

Kapusta, ktorá je bzučená zajacmi alebo húsenicami, vás bude v skutočnosti ohovárať alebo vás ohovára v klebety, ktoré počujete z tretích rúk.

Ak snívate zber kapusty vo sne, potom svojou neoprávnenou extravaganciou odnesiete celú rodinu v núdzi a trvalé dlhy.

Zasadené kapustové sadenice - aby ste dostali dobré správy z diaľky.

Kúpiť kapustu - v skutočnosti čeliť neočakávanému javu, alebo sa stane svedkom neuveriteľnej udalosti.

Varenie v snežnej kapusty - k podvodu, klamstvám a predstieraniu, nudnej, nudnej a monotónnej práci.

Soľná alebo okrasná kapusta - sklamanie v láske, slzy a násilné vysvetľovanie, zmierenie a hľadanie nádeje.

Zrúbiť kapustu - na rodinný nesúlad.

V predstáviach o snehu sú kapustové jedlá, ktoré v skutočnosti budete príjemne prekvapení a prekvapení neočakávaným darom a pozornosťou od manžela alebo milovaného.

Karfiol vo sne hrozí, že dostanú pokarhanie v reálnom živote za nedbanlivý postoj k svojim úradným povinnostiam.

Varenie karfiolu znamená, že zlyhanie bude čoskoro nasledovať významný úspech.

Výklad snov: vidieť kapustu vo sne

Dream Miller interpretuje sny o vidliciach ako predpovede rôznych druhov problémov. Ovplyvnia tak personálne, ako aj podnikateľské oblasti.

Dream Vanga viac optimistický. Ak snívate o kapustu, ktorá sa prinesie do rastliny, v živote sa stanú sľubné udalosti. K dispozícii sú jedlá s touto zeleninou - urobte nepríjemné blooper. Aby ste neboli v zábavnej situácii, odporúča sa skontrolovať dokumenty.

Podľa svedomia Velesovej sny Vidličky kapusty predstierajú indispozíciu. Je to tiež znakom problémov kvôli žene.

Veľa kapusty - veľké problémy, strata. Vysádzanie sadeníc - získavanie správ.

Dream Ezoterický Evgenia Tsvetkova zaobchádza s varnou kapustou ako ošklivá klebeta okolo spánku. Jesť z neho jedlá - darčeky.

Zelný koláč znamená obdobie pohody. Po skúškach bude obzvlášť príjemný.

Zdobené kapustové koláče - dobré. Dosiahnutie bohatstva.

Podľa ženskej snovovej knihy kapusta vo sne sa považuje za nepríjemnosť. Domácnosť predstiera vážne problémy spôsobené neprimeranou extravaganciou.

Zasnívané médium Hasse zaobchádza so zelným šalátom, ktorý sníva snívač, hneď ako dostane darček.

Dream Medea naznačuje, že kapusta vo sne - stratu času v skutočnosti. Avšak, ak kabriolety mali sen na záhrade, stojí za to pripraviť sa na nečakaných návštevníkov. Jedenie surovej kapusty je zlé znamenie. Byť vo veľmi obmedzenej finančnej situácii.

Podľa modernej snovovej knihy Nákup sadenice kapusty je zlé znamenie. Príbeh znamená škodu kvôli konaniu druhých.

Čo sny o kapusty v hlave

Kapusta v hlave žena je varovaním, aby sa postaral o zdravie. Aj krásne a pevné vidlice sú symbolickým náznakom doplnenia v rodine.Pre tehotnú pani je kapusta veľkým snom. Pôrod bude perfektný.

ak kapusta kapusta snívala o dievčine, potom by mala vedieť o nadchádzajúcich zmenách. Budú sa dotýkať obchodných aj osobných aspektov života.

O probléme varuje snúbenú kapustu v hlave muž, V práci sa závidený kolega pokúša otriasť pozíciu spánku a diskreditovať ho pred vedením.

Aká kapusta bola vo vašom sne

kapusta čerstvý a mladý poukazuje na vzájomnú súcit v skutočnosti. Iba začínajú klásť hlavy, aby sa nezahájili v klamstvách a príležitosťou povedať druhým pravdu.

väčšia kapusta symbolizuje významné zmeny. Ovplyvnia všetky oblasti života.

Červená kapusta je opatrná. Odporúča sa vyhnúť sa zbytočným výdavkom. Peniaze čoskoro prídu hodiť na naliehavú záležitosť.

zdalo farba Zelená nabáda k pozornosti na pracovisku. Mal by byť svedomitý o plnení úradných povinností. Ak mladé dievča sníva o kapustách tohto druhu, potom bude ženatá. Avšak manželstvo bude pre ňu nepríjemné a bude spáchané na naliehanie príbuzných.

Beijing kapusta vo sne je dobrým znamením. O blízkej budú známe pozitívne informácie.

Kohlrabi vo sne je príťažlivý symbol. Život sa postupne mení k lepšiemu.

oddelený listy kapusta predzvesťou zhoršenie zdravia. Odporúča sa prijať preventívne opatrenia.

zdalo morský kapusta tiež signalizuje potrebu robiť zdravie. Dokonca aj banálna chladu v blízkej budúcnosti môže čeliť vážnym komplikáciám.

Ak sníva o kapusty rozrezať, mali by sme sa mentálne pripraviť na to, že v blízkej budúcnosti budú všetky plány porušené. Je tiež symbolom smútku a slz.

Zlý nápis - sníval kyslý kapusta. Existuje riziko, že niečo stratí.

ale solený Kapusta predstiera rýchle manželstvo. Oslava sa uskutoční presne so snovami snítača a prinesie potešenie.

zdalo kyslá kapusta kapusta vo sne znamená zarobiť peniaze. V blízkej budúcnosti by ste sa nemali obávať finančného blahobytu.

Pre ženy, kapusta guláš symbolizuje zvýšenú možnosť počatia. Je tiež znakom pridania do rodiny a blízkeho prostredia.

Opatrnosť v reálnom živote povzbudzuje varené kapusta. Neďaleko je závidený človek, ktorý rozpúšťa odporné klepy.

Zlý znak - skazený kapusta vo sne. Pre tých, ktorí sú zamilovaní, ide o oddelenie, zvyšok zeleniny s nízkou kvalitou predznamenáva zlé obdobie.

Šialené vidlice znamenajú zlomyseľných kritikov v životnom prostredí a nehodných skutkov.

Kde znelo kapusta?

Pre správnu interpretáciu toho, čo kapusta sníva, je potrebné vziať do úvahy nielen jej vzhľad. Miesto je tiež dôležité.

Nakrájané kapusta na posteli vyzýva, aby venovali pozornosť ľuďom v okolí. Možno, že niekto je v ťažkej situácii, ale váhajte sa o pomoc.

Pestovanie kapusty v záhrade - sľubný symbol. Po "čiernej kapele" bude život potešením nových brilantných príležitostí a vyhliadok.

Ak som snívala o kapusty v pivnici alebo jeho moderný náprotivok do chladničky, prednostne nebude plytvať peniazmi v blízkej budúcnosti. Sny naznačujú, že finančná rezerva uľahčí prežitie blížiacich sa.

Interpretácia spánku pôsobením na kapustu

rastlina kapusta - na novinky. Tiež ide o zmeny v rodine, ktoré súvisia nielen s narodením detí.Môže to byť príznakom svadobnej oslavy.

Stojí za to premýšľať o tom, ako sa vynakladajú peniaze, keby ste mali sen zbierať kapusta. Je tiež symbolom pokojného hovoru a drby.

Držiak vidlice je varovaním. Za všetky spáchané skutky bude musieť odpovedať. Nakrájajte kapustu nožom - nevyhnutnosť odškodnenia. Priemerné veci nebudú nepovšimnuté.

opatrne rozrezať Čerstvá kapusta je nečakaný tok peňazí, možno dedičstvo. Príbeh však varuje, že to môže v rodine viesť k rozporom.

Pre dobré udalosti v skutočnosti - na čistenie kapusta vo sne. Začiatky budú úspešné. Pokračujte v rozoberaní čísla na jednotlivých listoch - zažívajte nepríjemné pocity.

Potreba vytvoriť "finančný airbag" naznačuje sprisahanie na soľ kapusta. Nadmerné výdavky sú v súčasnosti kontraindikované.

Na varenie kapusta - sen s podobným významom. Peňažná rezerva sa môže nahradiť prirodzeným vyčkávaním nepriaznivého obdobia.

Kapusta na pražených hranolkách znamená smútok. Avšak nebudú príliš silné. Varenie jedla s prídavkom tejto zeleniny je tiež predchodcom sklamania z niektorých akcií spáchaných blízkymi.

Ak je snídané k jedlu kapusta - môžete čakať na dobré udalosti.Návšteva ľudí, ktorí ešte dlho nevidia. Darčeky a dobré správy z nich.

Kúpiť kapusta v obchode, starostlivo kontrolu vidlice - výstražné znamenie. Aby sa zabránilo sklamaniu u ľudí, stojí za opätovné zváženie ich nadsadených požiadaviek. Nákup kapusty pre dámy v plodnom veku znamená, že môžete otehotnieť čoskoro.

Predávame hlavy kapusty - na mimoriadne udalosti. Budú omráčiť a potešiť nielen spánku, ale aj tých, ktorí sú blízko k nemu.

Po prečítaní toho, o čom sa sníva kapusta a po objavení negatívneho významu sprisahania, nie je potrebné panika. Po prvé, nie všetky sny sú prorocké. Po druhé, pomocou tipov môžete minimalizovať dôsledky negatívnych situácií a úplne ich vyhnúť. Sladké nočné sny a dobré prebudenie.

Sny z kapusty: interpretácia slávnych snov

Mliečna kapusta vo sne je zlé znamenie, ktoré predznamenáva nepokoje v živote:

 • zelená kapusta môže znamenať cudzoložstvo a zradu milovaného,
 • ten, ktorý odstráni zberovú kapustu z postele, by mal premýšľať nad svojimi výdavkami, pretože nezmyselné nákupy môžu viesť k finančným problémom.

Podľa snov knihy Hasse, ktorý jedí kapustu vo sne, sa môže pripraviť na príjemný darček. Varenie tejto zeleniny vo sne? Staňte sa predmetom klebety a klebety.

Dream Aesop zaobchádza sny o kapuste ako príznak problémov s deťmi:

 1. Ak osoba rozreže hlavu, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jeho syn odklonil od správneho života. Budeme musieť vynaložiť veľké úsilie, aby sme poslali dieťa na správnu cestu.
 2. Zalievanie kapustových postelí, ktoré sú príliš mäkké a zhovievavé pre svoje deti. Beztrestnosť a hanobenie vedú k tomu, že rodič stratí dôveryhodnosť a rešpekt v ich očiach.
 3. Ak snívate o páde kapusty, musíte sa bližšie pozrieť na vaše dieťa. S najväčšou pravdepodobnosťou je príliš vzdialený od vás a hľadá riešenie svojich problémov na strane.

Podľa Millera, kapusta znamená neporiadok v živote.

Zaujímavosťou interpretuje sen z kapusty Longo:

 • rastúce to znamená privítať hostí,
 • Môžete očakávať náhodný a veľký zisk tým, ktorí snívajú o kapustovom šaláte,
 • jesť túto zeleninu predzvesťou oživenie niekoho z blízkych príbuzných.

Wanga tvrdí, že výsadba kapusty v zemi vo sne je dobrým znamením. Čoskoro začne v živote začínať jasný pruh. Ak snívač roztrhal zeleninu, na neho čakajú smutné udalosti.

Freud si myslí, že kapustová posteľ, na ktorej sa pestuje málo kapusty, znamená, že sa dosiahnu všetky plánované ciele a čoskoro sa veci zdvihnú do kopca. Ak by bolo veľa kapusty, tak je snovač príliš často rozptýlený drobnohľadom, a preto nedokáže dosiahnuť stanovené úlohy.

Kto sníval o zelenine: žena alebo muž

 1. Ak dievča sníva o veľkej hlave kapusty, mala by očakávať veľké zmeny na osobnom fronte.
 2. Tehotná žena, ktorá sníva o dobrej úrode kapusty - našťastie. Pôrod bude rýchly a jednoduchý.
 3. Ak ženatý žena vidí, ako chodí cez bazár a vyberá si lepšie miesto, potom čoskoro na ňu čaká skvelá správa o tehotenstve.
 4. Karfiol, ktorý snívalo dievča, predviedol svadbu, Ale neoženajte sa, keby zelenina vo sne bola zelená. Tento obrázok symbolizuje nestálosť partnera.

Prečo snívať o kapusty? Sen o kapusty, ducha silnejšieho sexu, sľubuje problémy pri práci. Snívač by sa mal lepšie pozrieť na svojich kolegov, medzi nimi aj tí, ktorí žiaria o jeho úspechu a želali mu ublížiť.

Nakrájaná kapusta v mužskom sne predkrýva slzy a smútok.Marinovanie zeleniny vo sne - na naplnenie dlhotrvajúcich, možno už zapomenutých túžob.

Aké druhy kapusty snívali: čerstvé alebo zhnité

Čerstvá kapusta vo sne môže byť dobrým znamením a varovaním pred budúcimi problémami:

 • Osoba, ktorá sledovala zeleninu rastú rýchlo a získava silu, sa môže pripraviť na dlho očakávané dobré správy,
 • možno vzdialení príbuzní sa rozhodnú urobiť nečakanú, ale príjemnú návštevu,
 • Obrázok môže byť varovaním o tom, že zradil blízkeho.

Zhnité a rozmazané kapusta vo sne nie je zlé znamenie. Naopak, človek čoskoro zistí dôvod jeho zlyhania.

Ak by listy kapusty boli pokryté plesňou, potom by mal snívajúci očakávať veľkú rodinnú hádku a nedostatok porozumenia so svojimi blízkymi.

Je dôležité pripomenúť ďalšie podrobnosti o vzhľade a stave kapusty:

 1. Zasnívané kapustové lôžka alebo plemená sadenice? Zistite, či vaši blízky potrebujú pomoc.
 2. Stojíme vo sne v strede kapustového poľa - čoskoro tam bude prázdne úsilie a ruch v živote, Okrem toho, ak sú rastliny zasadené tak blízko k sebe, že pôda nie je viditeľná, potom s najväčšou pravdepodobnosťou bude snímač musieť čeliť klebety vo svojej adrese.
 3. Mnoho hláv zrelých kapusty bude vidieť niekto, kto by mal prehodnotiť svoj postoj k iným.
 4. Ak by bola zelenina nezrelá, potom človek musí premýšľať o tom, že začne hovoriť pravdu, aby nestratila pomerne neistú dôveru druhých.
 5. Hmyz-jedol zeleniny je sen pre niekoho, kto sa čoskoro stane predmetom klebety a hovoriť za jeho chrbtom.
 6. Samostatné kapustové listy vo sne znamenajú depresívnu náladu a zdravotné problémy.

Zhnité hlavy vo sne môžu znamenať dobré i zlé správy.

Stupeň: biela, farba, brokolica

 1. Človek, ktorý videl sen vo svete, čoskoro zistí tajné alebo tajné informácie.
 2. Ak má mladé dievča pekný sen o priateľke alebo mladom chlapcovi, znamená to, že nie sú pripravení na seriózny vzťah a je príliš skoro, aby si pomysleli na manželstvo.
 3. Kohlrabi vo sne hovorí, že sa musíte pozrieť na svojho milovaného: aspoň vonku to ukazuje málo, s najväčšou pravdepodobnosťou má silné pocity.
 4. Rastlinný výhonok povzbudzuje speváka, aby zhromaždil svoje myšlienky, aby bol opatrnejší a starostlivo vynaložil peniaze, aby v budúcnosti nič ľutovalo.
 5. Morský kel je považovaný za symbol zdravia. Preto vízie o nej predurčujú rýchle oživenie snovateľa alebo jeho blízkeho príbuzného.
 6. Brokolica vo sne, naopak, signalizuje niektoré zdravotné problémy.

Stará viera o bábätkách, ktoré sa nachádzajú v bielej kapusty, je známa každému. Ale nie každý vie, že pôvodne hovorili len nelegitímne deti. Dieťa narodené mimo manželstva sa nazýva "kapustnichek". Preto môže kapusta vo sne znamenať nesprávnu voľbu milovaného.

Rozmanitosť kapusty je pri interpretácii dôležitá

Nakrájané alebo solené

 1. Staré a špinavé nádoby s kyslou kapustou zvyčajne snívajú o prázdnych odpadoch a stratách. Ak je jedlo v krásnom a čistom jedle, vízia sľubuje dobrú akvizíciu niečoho, čo je potrebné.
 2. Slaná kapusta, ktorá má vo sne neobchodovateľný vzhľad, znamená malé problémy, ktoré sa môžu zmeniť na veľké problémy. Krásna a chutná zeleninová miska znamená, že v krátkom čase v živote dôjde k zmenám k lepšiemu.

Nakrájaná kapusta v čistej miske sníva o úspešnom nákupe

Čo znamenajú akcie snovateľa: kúpiť, nakrájať, rastlina

Ak mala zelenina sen na záhrade, je dôležité si pamätať, čo ste s ňou urobili:

 1. Osoba, ktorá zbierala zberovú kapustu, by mala premýšľať nad svojimi výdavkami, pretože riskuje, že nebude ponechaná nič, ak nespustí záchranu.
 2. Odškodnenie za priestupky čaká na ten, kto strčil veľkú hlavu kapusty.
 3. Vysádzanie sadeníc sníva o zmenách v zložení rodiny. Možno vznik syn alebo dcéry. Ak bol proces v sne spojený s negatívnym alebo agresívnym vplyvom, v skutočnosti nový člen rodiny prinesie problémy a smútok.

Sen, v ktorom sa pozeráte zo strany na kapustu, predznamenáva zbytočné úsilie, marnosť a márne úsilie.

Zisk a finančný pokrok čakajú na niekoho, kto sníval o tom, ako dáva zeleninu do zásuvky, chladničky, tašky alebo koša.

Varenie zelné jedlá vo sne - na sklamanie

Je potrebné znížiť vaše požiadavky pre ostatných, ak vo sne ste si kúpili kapustu na trhu a vybrali si najväčšiu a ťažšiu hlavu. Vízia, v ktorej ste túto zeleninu predala, znamená získanie materiálneho zisku.

Varenie listy kapusty znamená problémy:

 • rezanie alebo skartovanie - varovanie o vážnych sporoch a rodinných bojoch,
 • človek, ktorý vo sne videl ako má solené alebo kyslé kapustu, musíte začať šetriť peniaze,
 • Ak ste pripravili nejaké jedlá z tejto zeleniny, musíte sa pripraviť na to, že niekto z rodinných príslušníkov prinesie sklamanie a sklamanie.

Jedenie kapusty predzvesťou dobré udalosti. Pravdepodobne príde na návštevu niekto z blízkych príbuzných s dobrými správami alebo drahými darmi.

Ten, kto ukradol túto zeleninu vo sne, očakáva veľa malých zlyhaní, ktoré sa budú hromadiť ako snehová guľa. On môže čoskoro rozdrviť snovu s jeho váhu. Aby ste tomu zabránili, musíte tráviť čas na každodenných úlohách. Vízia, v ktorej sa pokus o ukradnutie kapusty zlyhal, varuje, že je načase trpieť, pretože na vás čaká dobrodružná dohoda, ktorá pravdepodobne skončí so šťastím.

Zelné jedlá: koláč, koláč, šalát

Pripravené jedlá z tejto zeleniny, ako pravidlo, neznamenajú nič zlé:

 • Sny, v ktorých sa objaví veľký koláč so kapustou - dobré znamenie, čo znamená prestávku z rutiny. Ak snívač kúpi takéto koláče pre seba, prekvapenie ho očakáva vo forme príjemného stretnutia. Kapustový koláč ako darček na sen o dobrých správach,
 • osoba, ktorá bola liečená rudými koláčiami vo sne, môže trpieť malými intrígiami,
 • vízia, v ktorej bol prítomný kapustový šalát, sa považuje za pozitívny znak, ktorý predpokladá finančný zisk. Ak by v šaláte bola iná zelenina, bude mať človek veľký nákup.

Chlapci s kapustami snívajú na malé intrigy chorých

Zelná je známa záhradná plodina. Preto sny, v ktorých je táto rastlina prítomná, nie sú veľmi zriedkavé. Správne interpretované sny, v ktorých tento obraz vyzerá, pomôžu pripraviť sa na akékoľvek zákruty osudu a stretnúť sa s nimi plne ozbrojenými.

Význam spánku v skutočnosti

Význam hláv kapusty závisí nielen od zápletu snov, ale aj od zdroja zvoleného pre interpretáciu. Vo väčšine prípadov je takýto symbol varovaním o budúcich zmenách v reálnom živote. Niektoré knihy snov považujú kapustu za priaznivú značku, zatiaľ čo iné predpisujú výlučne zápornú hodnotu. Ak chcete získať úplný obraz o úlohe spánku, odporúčame porovnať interpretáciu viacerých zdrojov.

Dream Miller

Kachánska kapusta podľa tejto snovovej knihy je interpretovaná ako negatívna značka a detaily o sne nezáleží, Zelené hlavy symbolizujú zradu a konflikty v rodinnom živote, zhromažďovanie kapusty predvádza zbytočné úsilie alebo neprimerané náklady, v blízkej budúcnosti dôjde k zmätku v podnikaní a vynaloží veľké úsilie na normalizáciu situácie.

Dream Rommel

Dáva jednoznačnú interpretáciu kapustových hláv v snoch. Zozbierajte ich - na klepy, rastliny - na novinky, pre ženy, takéto znamenie môže znamenať tehotenstvo, pre tehotné ženy - ohlásiť úspešné narodenie, pre muža - na stretnutie so ženou, s ktorou bol raz zamilovaný.

Ženská snov kniha

Dáva negatívnu interpretáciu hláv kapusty a považuje ich za zlé znamenie. Vzhľad takéhoto znamenia vo sne predzvesťou cudzoložstvo, rodinné konflikty, ak existuje veľa kapusty, potom spánok môže predpovedať straty materiálu z vašej nadmernej plytvania.

Sny dlho

Považuje kapustu v snoch za dobré znamenie, čo naznačuje zmeny k lepšiemu, finančnej stability a vzájomnej lásky. Ak chcete vidieť biela kapusta vo sne predzvesť príjemnú návštevu hostí, veľa hláv ukazuje silnú lásku k niekomu z vášho okolia, nákup kapusty naznačuje začiatok priaznivého obdobia v živote.

Sen o čarodejnici Medea

Zvyšky z kapusty predurčujú finančné straty a strácajú čas, Ak vidíte kapustové pole alebo zeleninovú záhradu vo sne, potom takéto označenie naznačuje rýchlu návštevu hostí, príjemné stretnutie alebo nie je možné určiť podľa kvality a stupňa zrelosti hláv.

Staroveká kniha snov

Osobitnú pozornosť venuje akciám so zelnou hlavou v spánku. Ak ste vynechali nadpis, v skutočnom živote musíte venovať väčšiu pozornosť deťom., aby ste zamietli hlavu - na potrebu prijať vážne opatrenia na výchovu vo vzťahu k vlastnému dieťaťu, roztrhnúť hlavy - na zlé správy;

Love Dream

Spája význam kapusty vo sne so zrakom a žiarlivosťou., Pre osoby s rodinnými väzbami označuje takéto označenie ťažkosti v rodine a pre slobodných alebo nezosobášených - problémy s nájdením druhej polovice, zvolený alebo vybraný môže zradiť v najviac neočakávanom momente.

Anglická kniha snov

Kapusta symbolizuje zničenie, Možno vaša druhá polovica začne na vás žiarliť a v rodine budú nejaké nezhody, alebo budete príliš nároční voči ostatným, neustále upútať pozornosť na seba. Ak chcete vidieť niekoho, kto rozdelí hlavu kapusty - na prítomnosť osoby obklopenej niekým, kto môže zničiť vašu rodinu svojimi činmi a slovami.

Ezoterická kniha snov

Spojuje kapustu s finančnou sférou, Ak hlavy kapusty vyzerajú svieže a zrelé, takýto sen sa nepovažuje za zlé znamenie, rezanie kapusty alebo videnie zelenej kapusty, ako aj kapusty s príznakmi hniloby - hmotných strát, odpadu a dočasných menových ťažkostí.

Rodinný sen

Spája kapustu vo sne s problémami v skutočnom rodinnom živote, Ak sa hlava odvrátila od teba, potom je to známka zániku pocitov alebo zrady druhej polovice, odpojenie zástrčiek znamená, že vy sami ste zdrojom rodinných konfliktov, neustále narušenie bolesti pre milovaného človeka môže spôsobiť vážne hádky s ním a roztrhnutie.

Zhromaždiť vidličky na lôžkach

Zbieranie hláv kapusty na záhrade môže byť sprevádzané rôznymi emóciami, ktoré sa musia brať do úvahy pri interpretácii snov. Ak ste to urobili s pocitom smútku, úzkosti alebo únavy, môžete v blízkej budúcnosti zažiť podobné pocity. Radosť a zábava pri výsadbe kapusty naznačuje dobré zmeny, prijímanie neočakávaných správ, príchod vítaných hostí alebo iné príjemné chvíle.

Nuansy interpretácie snov:

  Opatrne nakrájajte kapustu na lôžku je upozornenie, aby ste začali šetriť svoje peniaze. Neoprávnené finančné náklady môžu spôsobiť vážne zhoršenie finančnej situácie.

Zbierajte čerstvé kapusta dobrej kvality. ohlasuje návštevu muža, ktorému budete veľmi šťastní. Bude to starý priateľ alebo príbuzný, s ktorým ste stratili kontakt, ale dlho ste ho chceli obnoviť.

Ak zberáte, ale obávate sa, že vás niekto uvidípotom v skutočnom živote musíte byť viac zdržanliví a mať trpezlivosť. Pravdepodobne zdroj problémov alebo zlyhaní je vaša túžba zostať pred udalosťami.

Po zber kapustových hláv skontrolujte prázdne lôžka znamená spomienky na mŕtveho a blízkeho človeka. Spomienky, ľutuje o chybách, alebo pocit nedostatku skutočného života tejto osoby vás môže zaplaviť.

Snažil som sa zbierať kapustu na poli alebo na záhrade - to môže znamenať koniec ťažkej životnej fázy a začiatok priaznivého obdobia. Ak pred zhromaždením skontrolujete oblasť s mnohými veľkými a zrelými hlavami.

Ak nevyberiete žiadnu zrelú kapustu, potom takéto označenie naznačuje vážne riziko nadmernej žiarlivosti v reálnom živote. Symbol označuje pravdepodobnosť zrady, nadmerné nároky druhej polovice alebo neoprávnené nároky vedúce k trvalým škandálom.

 • Zber kapusty z lôžok môže znamenať zhoršenie zdravia. V tomto prípade máme na mysli nielen riziká akýchkoľvek ochorení, ale aj všeobecné poruchy, aby sme predišli takejto situácii, je potrebné sa bližšie pozrieť na svoje telo a odpočinúť si viac.
 • na obsah ↑

  Kúpte zeleninu

  Ak ste vo sne museli zakúpiť kapustové hlávky, potom musíte spomenúť proces získavania kapusty na najmenší detail. Vzhľad kapusty, jeho farba, kvalita, veľkosť - to všetko môže zmeniť interpretáciu znaku.

  Dobrým symbolom je súčasná prítomnosť vo sne bieleho kapusta a iných druhov kapusty. Taký sen predpovedá len dobré správy a priaznivé obdobie v živote na realizáciu akýchkoľvek myšlienok.

  Pri interpretácii snov Mali by sa zvážiť nasledujúce faktory:

   Nákup kapustových hláv v sne pre spravodlivý sex, nedávno ženatý, môže symbolizovať tehotenstvo. Pri interpretácii spánku je dôležité brať do úvahy také detaily ako sviežosť vidlíc, ich veľkosť a vzhľad, ak existujú negatívne faktory, potom sa sen musí interpretovať podľa iných hodnôt.

  Kúpiť kapustu, na ktorej sú larvy, húsenice alebo príznaky poškodenia sú jasne viditeľné listový hmyz, je považovaný za zlé znamenie, čo naznačuje prítomnosť mnohých kritikov okolo vás. V blízkej budúcnosti hrozí ohováranie, sprisahanie a klebety, ktoré vo veľkej miere môžu poškodiť reputáciu.

  Vyberte si najväčšiu kapustu pri kúpe kapusty znamená robiť správnu vec v skutočnosti. Možno nájdete odpoveď na dlho trpiacu otázku, dokážete sa vyhnúť podvodom prostredníctvom intuície alebo uzavrieť dohodu.

 • Ak si kúpite kapustu, oddeľujete jej listy, kontrolujete kvalitu, potom v skutočnom živote môžete mať zdravotné problémy. Znak predznamenáva prechladnutie alebo všeobecné poškodenie zdravia.
 • na obsah ↑

  Zelená rastlina

  Výsadba kapusta vo väčšine vysnívaných kníh je považovaná za dobré a výnosné znamenie, ale osobitná pozornosť by sa mala venovať detailom snov.Dôležitú úlohu zohráva miesto, kde ho pestujete, okolitú atmosféru, náladu a tiež vzhľad sadeníc. V niektorých prípadoch kapusta predurčí globálne zmeny k lepšiemu, v iných - symbolizovať nevýznamné, ale príjemné udalosti, ktoré vám prinesú radosť.

  Pri interpretácii snu je dôležité zvážiť nasledujúce nuansy:

   Výsadba kapusty v záhrade predurčuje zisky a stabilnú finančnú situáciu., V blízkej budúcnosti budete mať nielen problémy s peniazmi, ale môžete získať aj ďalší zdroj príjmov.

  Ak pri výsadbe kapusty odstránite burinu zo záhrady, potom keď dosiahnete svoju želanú realitu, budete mať šťastie, Weeds vo sne symbolizujú ťažkosti, ktoré môžete ľahko zbaviť.

  Výsadba kapusty na záhrade je symbolom meraného a stabilného života, Niektoré knihy snov predpísajú taký symbol významu nudy v reálnom živote, udalosti nebudú prinášať radosť a výsledok môže byť mierna depresia.

 • Ak sú sadenice veľké a krásne, potom čoskoro môžete získať dobré správy zďaleka., Pravdepodobne niekto z priateľov alebo príbuzných bude mať šťastnú udalosť, alebo budete pozvaní na návštevu.
 • Ak by interpretácia snov, v ktorej snovali kapusty, predznamenali ťažkosti a smútok, nemali by ste tento význam prijať doslovne. Spánok je varovanie, pretože viete, že sa môžete pokúsiť vyhnúť sa chybám.

  Napríklad, ak kapusta predstihuje finančné problémy, mali by ste sa snažiť byť ekonomickejší., Ak sen vysvetľuje rodinné škandály, je potrebné znížiť požiadavky na jeho druhú polovicu, a nie zrážať menší dôvody.

  Odporúčame sledovať video - "Čo je to sen kapusty?":

  Kapusta v našich snoch

  Zvyčajne je kapusta videná vo sne mimoriadne priaznivé znamenie, ale existujú aj negatívne momenty.

  1. Dream Miller vysvetľuje podobný sen z negatívneho hľadiska a snívajúci neprinesie nič okrem poruchy vášho správania voči iným ľuďom. Budete nervózni a správanie bude viac ako nepokoj. Zelená hlava sníva o zrádnej invázii vášho života cudzím. Sledujte svoju druhú polovicu. Existuje podozrenie, že nie ste v srdci sám.Príjemný moment je tiež možný - získanie hotovostného zisku v práci alebo dlho očakávané stretnutie s drahým človekom.
  2. Dream Miller hovorí, že čistenie kapusty vo sne je zlé znamenie. Je potrebné venovať pozornosť vašim negatívnym stránkam charakteru, ktoré s vami nemôžu hrať s lichotivým vtipom a poškodzovať vaše deti. Venujte pozornosť tomu, ako sa cítite o peniazoch, extravagancia môže viesť váš rozpočet k vyčerpaniu.
  3. Ale biela kapusta sľubuje peňažné príjmy, ak ste vo sne vyliezali kapustu v zemi. Varený kapustový šalát a jedený s potešením predpovedá pozitívne momenty.
  4. Čerstvá hlava kapusty môže vás varovať pred zrakom vášho manžela / manželky. Buďte pripravení na to, že sa čoskoro budete musieť dozvedieť o zmene zvoleného. Sledujte ho, aby tomu zabránilo, všetko je vo vašich rukách.
  5. Obrázky s karfiolom uveďte koniec čiernej kapela a v blízkej budúcnosti čakáte na pozitívne momenty, na ktoré ste chceli veľa času.
  6. Ukazuje sa zhnité kapusta nie je to tak zlé znamenie vo sne.Odhaľuje skutočné príčiny vašich zlyhaní, ktoré čoskoro zistíte, po ktorom bude váš život naplnený teplom a slnkom.
  7. Sen o osolenej kapusty najlepší predchodca skutočnosti, že úrady nakoniec venujú vašu pozornosť a ponúkajú povýšenie na vrchole radov alebo jednoducho zvyšujú plat. Materiálová stabilita je teraz zabezpečená.
  8. Ale dušené kapusta zlé znamenie. Čakajte vo svojom živote, príde niekoľko nedorozumení a negatívnych faktorov, a to ako v materiálnej oblasti, tak vo vzťahoch medzi vašimi príbuznými v rodine. Venujte zvláštnu pozornosť tomuto snu a pokúste sa naučiť sa, ako počúvať vaša duševná kamarátka, a možno sa na niečo vzdávať.
  9. Mladé kapusty - odporúča, aby ste prehodnotili postoje k iným ľuďom a malým kochanchiki - naznačujú, že často hovoríte lež a nesplníte sľub. Preto vám ľudia neveria a vyhýbajú sa. Zmeňte svoju komunikačnú taktiku a vaše skutky sa výrazne zdvihnú.

  Hodnota spánku závisí od akcie s kapustou

  • ak ste vo sne nakrájané kapusta, potom vás môže dieťa veľmi rozrušiť, ale útecha bude z vašej strany, lebo samotné dieťa sa bude horlivo obávať jeho činu.
  • nákup kapusty hovorí, že v blízkej budúcnosti budete pozorovať nezvyčajné udalosti týkajúce sa príbuzných alebo priateľov. Oni dlho zostanú vo vašej pamäti a prinesú príjemné pocity.
  • jemne nasekanej kapusty predchodca malého vrhu vo vašej rodine. Možno nástup nejakého chladného zo strany jej manžela. Venujte zvláštnu pozornosť tomuto snu, pretože chladenie môže mať za následok rozvod.
  • jesť kapustu vo sne elegantné znamenie. Počkajte na darček pre seba, ale pozrite sa na ostatných pre jedlo - darček sa dostane k priateľovi.
  • ak si v spánku kyslá alebo morčiaková kapusta - V láske nájdete nečakané sklamanie so slzami a búrlivými vysvetleniami, ktoré nie sú vo vašej prospech. Ale búrka po určitom čase klesá a vzťah sa vráti k pôvodnému.
  • ale krádež kapusty v snoch sľubuje nepriaznivú budúcnosť. Po úspešnom dokončení podujatia v skutočnosti sa poskytujú menšie problémy a nedorozumenia, ktoré začnú rásť a znásobovať. Ak neúspešná krádež stoniek - snov kniha odporúča pripraviť sa na to, že sa zúčastníte dobrodružstva, prináša veľa emocionálne vibrácie. Táto udalosť bude dlho zapamätaná.

  Takéto sny sú často prchavé a prichádzajú ráno, takže sú veľmi dobre spomenuté. Nechajte dekódovanie pomôcť pri navigácii k budúcemu životu a správne ho upraviť.

  O čom je sviera v snehu Millera a Tsvetkova, slečna Hasseová

  Vo snovovej knihe Millera majú sily z kapusty výrazný negatívny výklad. Snímaná zelenina znamená úplné zmätok v obchodných aj osobných záležitostiach. Ak je kapusta zelená - mali by sme očakávať zmenu od manžela alebo manželky, zrada partnera. Zber kapusty vo sne? Budete čeliť vážnym testom, ktorých príčinou je vaša vlastná extravagancia a extrémna krátkozrakosť pri využívaní finančných prostriedkov.

  Dreamgirl Tsvetkov zaobchádza s vaflovou kapustou vo sne, čo je signálom pre vznik nepríjemných hovorov o vás a jedenie tejto zeleniny znamená v blízkej budúcnosti príjemné darčeky.

  Slečna Hasse vysvetľuje vzhľad kapusty vo vašich snoch dvomi spôsobmi: samotná zelenina alebo proces jej výsadby v zemi vedie k blahu a prosperite, ale rezanie kapusty predzvesťou túži. Používanie tejto zeleniny v potravinách predurčuje náročný, plný strachu.

  Čo myslíš tým, že kapusta sníva o svedomí Aesopovej snov?

  Takýto sen môže znamenať časté myšlienky o pokračovaní takejto reality. Zalievanie kapustových postelí vo sne je interpretované ako vaše nadmerné zhovievavosť a súhlas s vašimi vlastnými deťmi. To môže viesť k tomu, že deti sú plne zvyknuté na beztrestnosť ich zneužitia a nepochopenia a vo všeobecnosti už nebudú brať váš názor vážne.

  Ak vo sne vyrezávate zrelú hlavu z kapusty - pripravte sa na skutočnosť, že čoskoro bude potrebná všetka vaša moc a autorita, aby presvedčila dieťa, aby nasledovalo správny životný štýl. Varenie zelných jedál vo sne môže znamenať rad žalostí, ktoré vaše dieťa prinesie. Avšak samotné dieťa bude vážne trpieť svojimi vlastnými činmi a nesprávnymi rozhodnutiami, takže bude potrebovať tvoju spokojnosť a podporu.

  Je to sen, že vyrezáte stonku z hlavy kapusty? Budete musieť zaobchádzať s negatívnymi náklonnosťami alebo zlými zvykmi svojho potomstva - kým na to ešte zostane čas. V prípade, že ste vo sne upustili hlavu kapusty, majte na pamäti, že dieťa bolo od teba veľmi vzdialené,a je potrebné mu dať čo najviac času a pozornosti, aby ste zlepšili vzťahy, obnovili duchovnú intimitu, pomohli svojmu dieťaťu psychologicky sa otvoriť. Uistite sa, že dostane pomoc od vás, skôr ako hľadá od nečlenov.

  Aké sú sny kapusty na snovú knihu Medea, anglickú snovú knihu

  Podľa snov knihy Medea sa kapusta a jej konzumácia v potravinách interpretujú ako symbol chudoby a stagnácie, strata času a energie na hľadanie neexistujúceho. Kapustová hlava môže snívať o ťažkostiach a pestovanie zeleniny na záhrade predurčuje nečakanú návštevu hostí alebo noviniek.

  Anglická kniha snov vysvetľuje sen kapusty ako najbližší prejav žiarlivosti od vášho partnera v manželstve. Ak túto zeleninu nakrájame vo sne - sami budete čoskoro trpieť žiarlivosťou, niekto to robí - tretí sa pokúša triasť vašu dôveru vo vašej blízkej. Akceptovanie kapusty v potravinách môže predpovedať tvrdé pokusy, choroby blízkych a problémy vo finančných záležitostiach.

  Kapusta podľa snov knihy Fedorov

  Keď ste videli kapustu vo sne, buďte pripravení na skoré stretnutie s vašou dušou.Ochutnajte ju šťavnatú zeleninu? Čoskoro budete mať svoj romantický dátum s blízkym. Ak je kapusta vo sne varená niekým iným, znamená to, že v blízkej budúcnosti dostanete pozvánku na stretnutie v mene opačného pohlavia, na ktoré ste absolútne ľahostajní.

  Zber kapusty v teréne sny márnych ťažkostí a prázdnych rozhovorov a jeho výsadba predpovedá nameraný, predvídateľný život, veľmi zlý v udalostiach. Ak vo sne budete jesť kapustu - očakávajú drahý darček, niekto iný to robí - cenný darček pôjde niekomu vašim priateľom.

  Karfiol predstiera ťažkosti, ale ak ste vo sne ste videli, ako sa rozrastá - dostanete odmenu za všetky predchádzajúce testy. Varenie tejto zeleniny sľubuje sklamanie, a ak budete sledovať proces z boku, budete rozrušený jedným z vašich príbuzných.

  Nákup alebo vyzdvihnutie karfiolu môže znamenať vážne problémy, ktoré nasledujú po vašich vyčerpaných rozhodnutiach. Jedzte ju vo sne? Môžu sa vyskytnúť problémy pri práci. A ak to urobí iná osoba, bude ich spôsobiť váš priateľ alebo známy.

  Čo sníva o čerstvom, fermentovanom, solené kapusty

  Liečba spánku, ktorá sa javí ako kyslá kapusta, do určitej miery závisí od vašich životných podmienok. Môže to znamenať žiarlivosť partnera, alebo len jeho nedostatok pozornosti. Nákup kapusty predurčuje rýchly príjem hostí. Bachelor vidí kyslá kapusta na silnú lásku, ženatý muž za účasť na svadobnej oslave, žena za najbližšie narodenie dieťaťa

  Tento sen môže mať pozitívny aj negatívny význam. Čerstvá, chutná kapusta je známkou pohody, zatiaľ čo rozmaznaná symbolizuje rodinné hádky, choroby. Ak si takto pripravíte jedlo - môžete spôsobiť problémy so svojimi blízkymi. Možné poškodenie zdravia - významné, ak je kapusta zhnitá alebo malá, ak je čerstvá a chutná.

  Keď človek, ktorý videl taký sen, je chorý, jeho stav sa čoskoro zlepší. Ak chcete liečiť niekoho s takou kapustou v sne - k hádke, predať ju - k úspechu v podnikaní a príjemným zmenám.

  Čerstvá kapusta má tiež dvojitý význam - môže to byť predchodca hmotného bohatstva, ako aj významných problémov.Nakrájajte kapustu - na depriváciu, vidíte pokazené škodcami - na peresoyud.

  Slané kapustové sny o tých, ktorým bude v blízkej budúcnosti osud veľmi priaznivý, najmä z finančného hľadiska.

  Čo sníva o hlave kapusty, veľkej kapusty, veľa kapusty

  Hlava kapusty je pre mladú ženu nepriaznivým snom - môžu sa objaviť zdravotné problémy. Zrelá zelená zelenina je interpretovaná ako pravdepodobnosť silnej žiarlivosti a cudzoložstva.

  Nezvyčajne veľká kapusta môže znamenať veľa problémov a problémov, ktoré je potrebné vyriešiť, ako aj skutočnosť, že v skutočnosti by ste mali zmierňovať svoje výdavky. Už ste snívali veľa kapusty? To znamená rýchle utesnenie a smútok, ktoré vznikli v súvislosti s ťažkými spomienkami na minulé vzťahy.

  Čo ešte sen kapusta

  Výklad kapustových snov závisí aj od ich typu a stavu:

  • Karfiol sníva o vzniku nových príležitostí a šancí, výskyt bielej čiary v živote, predpovedá šťastnú budúcnosť, pre dievča - úspešné manželstvo,
  • bielej-na-zlosť, ale aj na zisk,
  • Ružičkový kel, kohlrabi - niekto sa s vami tajne zamiluje a čaká na vašu pozornosť,
  • morská kala - na oživenie niekoho blízkeho dlhému a vážnemu ochoreniu, nestrácajte peniaze na lieky,
  • zhnité kapusta - na dlhy, ktoré nemôžete zaplatiť včas,
  • kapusta na záhrade - na veľké vyhliadky, ale môže tiež znamenať slabý stav vášho zdravia, rozpad,
  • celá zelenina - na úspech v práci,
  • kapusta v šaláte - rýchle obohatenie,
  • kapustový koláč - príjemný oddych, nečakané stretnutia, dobré správy,
  • veľa koláčikov s kapustou - na prosperitu v rodine,
  • duševné hádky, odcudzenie od blízkych, poruchy vo veciach,
  • zrelú kapustu - silnú vášeň, zranený partner,
  • zalievanie kapusty - mali by ste byť vo svojej práci viac zodpovední,
  • príjem zeleniny v potravinách - na darčeky,
  • kapusta vo forme sadeníc - získať skvelé správy zďaleka.

  Bez ohľadu na množstvo kapusty a v akom zmysle ste snívali, nezabudnite, že majitelia vášho osudu ste v prvom rade a závisí len od vás, či sa nepriateľské sny stanú skutočnosťou alebo sa nikdy nestanú splniteľné a či sa prídu priaznivé sny ,

  Čo sny o kapusty - tlmočenie v rôznych snov knihách

  V takmer každej modernej snovovej knihe sa kapusta uvádza aspoň niekoľko riadkov. Takže Miller hovoril, že zelenina, ktorá sa objavila vo sne, je zlé znamenie, ktoré predznamenáva problémy. Ak je kapusta jasne zelená, môžete očakávať zradu druhej polovice. Možno to bude zrada alebo iné podobné nepríjemné udalosti. Zber zberu kapusty zo záhrady naznačuje, že musíte premýšľať o ich výdavkoch. Spontánne výdavky na vyrážku môžu viesť k finančnému kolapsu.

  Vo snovovej knihe Hasse opisuje niekoľko ďalších pozemkov. Ak človek vo sne jedí kapustu, potom by mal v reálnom živote očakávať príjemný, povznášajúci dar. Je zaujímavé, že úplne neznámy človek ho môže predstaviť spiacej osobe. Musel variť zeleninu? Muž alebo žena sa stane predmetom nepríjemných klebiet a klebiet. Bude to vážne poškodiť nervy snovateľa.

  V práci Aesopa, kapusta symbolizuje vzťahy s deťmi. Rezanie hlavy z postele - náznak, že dieťa si vybralo nesprávnu životnú cestu. Musíme mu pomôcť skôr, než bude príliš neskoro. Zalievanie kapustových postelí je znakom, že osoba je príliš mäkká s dedičmi.Ak bude aj naďalej komunikovať s deťmi v tom istom duchu, stratil rodičovskú autoritu.

  Kapusta padá na podlahu a preniká do listov? Stojí za bližší pohľad na vaše dieťa. Dieťa sa začalo zreteľne pohybovať od svojich rodičov a plánuje vyriešiť svoje problémy s pomocou cudzincov.

  Snívať kapustu v hlave, nakrájané na plátky

  Veľká kapusta v hlavách vo sne predzvestije poctivú zmenu pohlavia na láske. Záujemný kandidát na ruku a srdce sa objaví v živote dievčaťa. Ak žena prechádza obchodom alebo trhom a hľadá krajšie kapustové hlavy, potom v blízkej budúcnosti čaká na dobré správy o tehotenstve.

  Silná hlavica kapusty sľubuje popularitu medzi dievčatami. Niektoré z jeho akcií budú pozitívne vnímané dámami a budú ho vychovávať do hodnosti hrdinu. Ale drvená zelenina sľubuje zástupcu silnejších sexuálnych problémov v práci. S najväčšou pravdepodobnosťou sa dotknú vzťahov s úradmi.

  Žena nakrájaná kapusta na šalát ohlasuje náhodný malý zisk. Ak v tejto forme bude spať jesť zeleninu, mali by ste očakávať, že zotavenie blízkeho príbuzného z nebezpečného ochorenia.

  Čerstvá kapusta

  Vzhľad čerstvej zeleniny, o ktorej sa hovorí vo sne, je dôležitým varovaním pre spanie. Tlmočníci poukazujú na to, že v skutočnosti môže človek čeliť zradeniu v láske. Snívač bude mať túžbu odpustiť druhú polovicu akéhokoľvek pochybenia kvôli jeho silným pocitom. Ale v žiadnom prípade to neurobíte. V opačnom prípade milovník doslova "sedí na krku" a bude pokračovať vo svojom nesprávnom správaní.

  Mladé čerstvé kapustu zo sne - náznak, že je potrebné prehodnotiť svoj vzťah k okolitým ľuďom. Je obzvlášť dôležité, aby sme sa naučili hovoriť pravdu. Snívač sa príliš často uchýli k podvodu. Ak neberie cestu korekcie, dokonca aj jeho ľudia čoskoro prestane veriť.

  Snívanie kysaného kapusty? To je znamenie, že osud podporuje speváka. Šťastie sa môže na neho usmievať v akejkoľvek oblasti života. S najväčšou pravdepodobnosťou bude spojená s prácou a peňažnou odmenou za diela.

  Príliš vykostená zeleninová zelenina symbolizuje žiarlivosť, doslova jesť človeka zvnútra. Ak spánok sám pripraví zimu na túto zimu, potom je to ten, kto v tomto vzťahu poskytne dôvody na hádky.Špeciálne psychologické tréningy pomôžu vyrovnať sa s žiarlivosťou, ktorá ničí všetko v jej ceste.

  Zelenina v záhrade

  Zasnívaná kapustová záhrada alebo aktívna plevelná zelenina? V skutočnosti by ste sa mali spýtať svojich blízkych ľudí, ak potrebujú pomoc. S najväčšou pravdepodobnosťou potrebujú naliehavú podporu, ale príbuzní alebo priatelia sami sú príliš plachtí, aby o tom povedali.

  Celé pole kapusty je znakom, že strata muža alebo ženy bude ťažké. Je to zvyk utrácať peniaze na nepotrebné veci, ktoré zabraňujú tomu, aby snímač ušetril na niečo skutočne životne dôležité.

  Kapusta, rozptýlená, ako hrozná na lôžkach, predviedla diskord v sexuálnom živote. Predtým nezaznamenaný rozdiel v názoroch na sexuálne hry medzi partnermi sa zrazu stane veľmi zrejmé. Chráňte pár pred bezprostredným oddelením pomôže frank rozhovorom v uvoľnenej atmosfére.

  Ak spánok sám roste veľké množstvo kapusty v posteli, mal by očakávať veľké zisky v skutočnom živote. Táto hodnota je relevantná len pre tie prípady, keď je zelenina silná, krásna a bez hniloby.

  Dokonca aj odroda kapusty môže ovplyvniť interpretáciu:

  • Nerovná malá zelenina vo sne naznačuje nesprávnu voľbu druhej polovici speváka.Žena ako sen môže sľubovať oddelenie a vychovávať dieťa sama.
  • Karfiol vo sne - náznak, že v blízkej budúcnosti muž alebo žena nájdu nejaké tajné informácie, ktoré radikálne zmenia názor spiacich na blízkeho.
  • Pekingová kapusta zo spánku mladého muža alebo dievčaťa je jasným znamením, že ešte nie sú pripravení na vážny vzťah. Stačí si žiť šťastne a nemyslíte na manželstvo.
  • Morský kel, ktorý sa objavil vo sne, zvyčajne symbolizuje zdravie. Ak ju videl človek trpiaci nejakou chorobou, bude mať rýchle zotavenie. Ale brokolica, naopak, naznačuje, že imunita muža alebo ženy je výrazne znížená.

  Snívať o zničenej kapusty

  Zhnitá, nepríjemná kapusta zo spánku vám povie presne to, čo je hlavnou príčinou predchádzajúcich zlyhaní snovateľa. Ak to vyriešite správne, čoskoro muž alebo žena ľahko zvládne všetky svoje problémy. Veľmi dobré a ľahké obdobie života začne.

  Ak sú listy zeleniny pokryté plesňou, potom bude mať spánok nepochopenie svojich blízkych. Niektoré jeho činy budú vnímané negatívne priateľmi a príbuznými. To všetko môže viesť k veľkej hádke alebo dokonca k úplnému prerušeniu vzťahov.

  Hodnota spánku, v ktorej ste nakrájame, rozkrájame, varíme zeleninu

  Mal sen snívať veľkú kapustu hlavy? Človek v skutočnosti očakáva odškodnenie za priestupky. Určite sa pokúsil skryť minulé chyby a navždy ich zabudnúť. Teraz však bude minulosť vo verejnej sfére.

  Ak chcete nakrájať kapustu na šalát, znamená to, že sa prebudíte v strašnej paniky. Aby ste sa z toho rýchlo dostali, musíte sa na seba páčiť a hýčiť sa.

  Zrúbiť kapustu vo sne - na sériu drobných sporov a konfliktov v rodine. Možné ochladenie manželského vzťahu. Sny predtým, nie je príliš neskoro, začať zlepšovať atmosféru v rodine na vlastnú päsť.

  Vysychanie zeleniny vo sne predzvesti muža sklamania v láske. Ťažké vysvetlenia, slzy a starosti čakajú spať dopredu. Ak snívač pripraví zeleninu, ktorá sa muje hmyzom, bude musieť čeliť klebety a nepríjemným rozhovorom o chrbte.

  Jedzte kapustu

  Konzumácia kapusty s chuťou predurčuje muža alebo ženu získať veľký cenný darček. Ak spája jedol kapustu s neochotou, potom trpí finančnými ťažkosťami. Osoba sníva o tom, že sa stáva viac prosperujúcim a zlepšuje materiálny stav svojej rodiny, ale zatiaľ nemôže zistiť, ako to urobiť.

  Musel jesť vyprážané kapustu? Čoskoro dostane snímač ponuku na zarobenie peňazí nezákonnými prostriedkami. Na prvý pohľad sa zdá, že je úplne bezpečné. V skutočnosti osoba, ktorá ponúka spací príjem, bude chcieť nahradiť ho vo veľkom. V žiadnom prípade nemôže súhlasiť s takýmito podvody.

  Veľa kapusty

  Ak sa okolo snového v nočných snoch ukázalo, že je to veľa kapusty, ktoré nedokáže akokoľvek zhromaždiť, znamená to, že v skutočnosti sa človek často odvracia z jeho hlavnej práce cez drobnosti. Je to práve kvôli jeho absentmindedness, že nedokáže dosiahnuť veľký úspech.

  Ak ste museli zabaliť veľké množstvo kapusty do vreciek, v skutočnosti stojí za to pripraviť sa na veľký nákup. Možno bude spať mať možnosť kúpiť nové auto alebo rozšíriť obytný priestor.

  Čipky, kapustový koláč

  Cudzinec zaobchádza s mužom alebo ženou s pieskom plnenými zeleninou? V skutočnom živote bude človek trpieť menšinovými intrígiami iných ľudí. Spací automat si kupuje koláč? Čaká na príjemné stretnutie.

  Veľký koláč so kapustou je dobré znamenie. Sľubuje, že snívajúci rozptýli z domácej rutiny.Bude tu príležitosť získať nezabudnuteľné príjemné emócie.

  [zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
  • http://www.sunhome.ru/dreams/3
  • http://psy-magic.org/sonnik/1052-k-chemu-snitsya-kapusta.html
  • http://sueveriya.ru/archives/10463
  • http://www.hiromantia.net/primeta/k-chemu-snitsya-kapusta-v-kochanah/
  • http://tayniymir.com/sonnik/k-chemu-snitsya-kapusta-v-kochanah.html
  • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-kapusta/
  • http://attuale.ru/k-chemu-snitsya-kapusta-sonnik-kapusta/
  [/ zbalenie]

  Zanechajte Svoj Komentár