Čo sníva o bazéne

 • Čo sny o bazéne naplnené vodou na okraji - k zisku.
 • Prečo žena sníva o bazéne, pláva v ňom znamená, že veľmi skoro sa stretne s osobou, s ktorou budem mať silný vzťah a kto ju môže poskytnúť.
 • Bazén s vodou je tiež symbolom neopatrnej lásky dobrodružstiev, v ktorých sa môžete doslova potápať s vašou hlavou. Bude to najsilnejší pocit, ktorý ste zažili v živote.
 • Plávanie v bazéne vo sne predvádza silný láskavý pocit, ktorý vás zabudne na vaše povinnosti a skutky. Skúsenosť však príde veľmi rýchlo a stane sa to, keď vstúpite do dôverného vzťahu so svojím zvoleným.
 • Aké sny o prázdnom bazéne zosobňuje prázdnotu, ktorá vládne vo vašej duši po tom, ako prerušila vzťah s partnerom. Celý život bol zameraný na to sám a teraz jednoducho neviete, čo so sebou robiť, aby ste neustále premýšľali o svojej strate. Verte mi, že si zaslúžite to najlepšie, je to tlmočenie, čo je sen.

Analýza spánku, v ktorej sa snívalo (výklad psychologa S. Freuda)

 • Prečo snívať o bazéne, v ktorom plávate - to znamená, že v blízkej budúcnosti sa ponoríte do milujúceho pocitu s hlavou a úplne zabudnete na svoje povinnosti a skutky.Zdá sa vám, že ste ešte zažili pocity vo vašom živote. Strihnutie sa však príde veľmi rýchlo, doslova potom, čo vstúpite do osobných vzťahov s touto osobou. Niečo vás v tom sklačí.
 • Čo snívalo o prázdnom bazéne, zosobňuje prázdnotu, ktorá vládne vo vašej duši po prestávke vo vzťahoch s partnerom. Celý váš život sa sústredil len na to - a teraz jednoducho neviete, čo so sebou robiť, aby ste neustále premýšľali o svojej strate. Akonáhle sa stane, nie je lepšie premýšľať o sebe a pochopiť, že si zaslúžite to najlepšie. Koniec koncov, dôvodom pre medzeru bola vaša obrovská adorácia predmetu vášne, to je výklad toho, o čom tento sen je.
 • Čo sny o bazéne naplnenej jasnou a priehľadnou vodou, bazén, ktorý vás kochne svojou chladnosťou, v ktorej ste plávali alebo možno práve plavali, taký sen má pozitívny význam a naznačuje, že veľmi skoro budete môcť robiť všetko vaše túžby. Tak sa nebojte konať. Osud vás jasne uprednostňuje a je na vašej strane.
 • Buďte opatrní, ak sa utopíte v bazéne.Tento sen, naopak, je varovaním, že sa stretnete s ťažkosťami na ceste k realizácii vašich cieľov, ktoré nebolo možné predvídať na začiatku.

Bazén pre esoterický esoterický E. Tsvetková

 • Aké sny plávania v bazéne - na skoré a dôležité stretnutie pre vás, buďte pripravení na to. Možno sa stretne s jedným zo starých priateľov, ktorým ste neboli lhostejní.
 • Ak plavete v bazéne vo sne, rovnako ako viete, ako to urobiť v skutočnosti, znamená to, že v blízkej budúcnosti vám bude ponúknutá ponuka, ktorá sa zdá byť veľmi výhodná a radi ju prijmete. V skutočnosti musíte požiadať o všetok svoj pohľad na pomoc: musíte presne zistiť, či je tento návrh dôveryhodný. Je možné, že vás chcú oklamať - nepatria na návnadu! Toto je výklad toho, o čom sníva obraz.
 • Ak chcete vidieť niekoho z vašich blízkych kúpať sa v bazéne - príde čas veľkých zmien vo vašom živote, ktoré vás tak zachytia, že po konci tohto búrlivého obdobia sa budete cítiť ako iná osoba. Tieto zmeny sa týkajú všetkých sfér života - počnúc rodinnými vzťahmi a končiac pracovnou a profesionálnou činnosťou.
 • Ak ste naozaj radi plavali v bazéne v sne o sne a urobili ste to s veľkým potešením, znamená to, že každodenné starosti vás príliš zabrali, nemôžete opustiť každodenný rozruch a aspoň trochu odpočinku. Buďte opatrní, inak sa nadmerne vyčerpáte.
 • Ak sa vám nepáčilo byť z nejakého dôvodu (voda bola zima, len zlá nálada atď.), Sen svedčí o tom, že na chvíľu sa budete musieť rozlúčiť s blízkym priateľom. Môže to byť spôsobené jeho výlet do iného mesta na dovolenke alebo služobnej ceste. Hoci obaja z vás budú chýbať, oddelenie prejde rýchlo a takmer nepostrehnuteľne.
 • Aké sú sny o bazéne s vežami a vy skočíte z najvyššej - stojíte na prahu niektorých veľmi dôležitých, globálnych rozhodnutí týkajúcich sa zvyšku svojho života. Toto rozhodnutie prinesie silné zmeny, ktoré budú mať primárny vplyv na vašu budúcnosť.

Pozrite si bazén v nočných snoch (interpretácia Esoterického Dream Book)

 • Prečo snívať o plávaní v krásnom komfortnom bazéne - na stabilnú finančnú situáciu a dobré zdravie.
 • Strach zo skoku do bazéna z veže je pochybnosť, strach zo zodpovednosti.
 • Klesnúť do bazénu - dostať sa do smiešne a nevzrušenej situácie.
 • Prečo snívať potápanie v bazéne - na sexuálne potešenie. Čistič vody, tým lepšie. Špinavá voda je dôkazom nezákonných radostí a možnej zradou lásky.
 • Človek, ktorý vidí sám vo sne plavať v bazéne, môže na tento sen zabudnúť, sen mu nepovedal nič.
 • Ženský plavecký bazén vysníval - ak sa žena, najmä mladá žena alebo dievča po takom sne musí stretnúť s mužom, o ktorom dlho snívala, môže sa spoľahnúť na to, čo nájde šťastie s týmto mužom, ak sa správa inteligentne a nepripisuje príliš veľkú dôležitosť malým veciam, Iná interpretácia snu: žena bude mať skutočného priateľa, ktorý svojou činnosťou výrazne posilní svoje postavenie v spoločnosti.

Aký je sen o bazéne (interpretácia Knihy veľkých snov)

Prečo snívať o bazéne - vaše priania sa pre vás splnia neočakávaným spôsobom - budete však spokojní. Predstavte si, že to, čo vidíte pred sebou, je bazén s čistou a čistou vodou. Približne si predstavte krajinu, ktorá sa vám páči najlepšie.Tu sa dostanete do bazéna, dotýkajte sa vody nohou, potom vstúpte a plavete s potešením. Potom vyjdite z vody a posaďte sa pri bazéne pri pohľade na vodnú hladinu. V tomto bode môžete prísť s novými príležitosťami na implementáciu vašich myšlienok. Tento sen je obzvlášť potrebný, keď chcete splniť túžbu, ale nevidíte cestu jeho realizácie.

Sny, v ktorej sa objavuje bazén, sú spojené s potrebou porozumieť vlastným emóciám a vnútorným pocitom. Kúpanie v lese napríklad znamená, že cítime potrebu pokoja a pokoja. Verejný bazén mesta je našou potrebou štruktúrovať vzťahy s ostatnými ľuďmi, kým bazén na ceste je emocionálny problém, ktorý musíme riešiť predtým, ako sa naše plány realizujú.

Ak chcete lepšie pochopiť sami seba, musíte najprv preskúmať bazén, úplne ponorený do toho, to je, dávať si úplne emócie. Spôsob, akým sa budeme zaoberať našimi impulzmi, nám o sebe veľa povedať. Bazén môže naznačovať formu očistenia, najmä zo starých skúseností a emócií alebo z minulých krutostí.Najlepší obraz o tom je krst v bazéne.

Existuje spôsob meditácie a techniky riadenia obrazu, ktoré môžu zlepšiť schopnosť jednotlivca snívať. Na začiatok: Predstavte si, že pochodujete smerom k malej depresii v zemi, ktorá je na ľavej strane. Na vrchole tejto depresie je bazén obklopený stromami. Sedieť pokojne okolo neho, len premýšľať o svojom živote. Keď ste pripravení, vstúpte do bazénu veľmi pomaly. Pociťujte, ako voda pomaly stúpa cez vaše telo, aby ste dokončili ponorenie. V tom momente sa oslobodte od všetkého, čo vás utláča, a sústrediť sa na svet vo vás. Potom opusťte bazén rovnako pomaly, vráťte sa na počiatočný bod poľa a nechajte obraz zmiznúť. Tým, že si to prajete, postupne zistíte, že obrazy snov sú vnímané s veľkým zmyslom a hodnotou.

Výklad spánku Pool na základe dátumu narodenia (sen eveinnikov)

 • Ak ste sa narodili na jar, prečo snívať bazén - na hotovostné zisky.
 • Ak ste sa narodili v lete, aký sen plávať v bazéne čistou čistou vodou znamená, že na vašej ulici bude dovolenka, to je zmysel toho, o čom tento sen je.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, aký sen sníval o bazéne, alebo sa videl v saune a potom si môžete vychutnať plávanie vo veľkom bazéne - stretnutie s osobou, na ktorú spočítete, by bolo nepriaznivé.
 • Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať, že vylejete vodu do bazéna - zarobte peniaze z ničoho. Vylijte vodu z bazéna - stratiť šťastie.

Liečba rôznych snov: Miller, Freud a ďalší

 1. Podľa Freuda, sen o plávaní v bazéne znamená, že čoskoro budete mať vášeň a lásku. Tieto pocity sa ponoríte do hlavy. Na chvíľu uvažujete, že ste splnili lásku svojho života. Ale po chvíli (s najväčšou pravdepodobnosťou po intímnom vzťahu s touto osobou) zažijete frustráciu pred objektom vašej adorácie.
 2. Vo snovovej knihe Miller je kúpanie v bazéne považované za dobré znamenie. Vaše pozitívne vlastnosti, ako je poctivosť a sebaúcta, vám pomôžu urobiť dobrých priateľov a prispieť k vašim silným stránkam v spoločnosti.

Podľa Millera rybník sníva o silnom priateľstve

Čo sny o bazéne žena alebo dievča

 1. Ak dievča alebo žena snívala o tom, ako pláva v bazéne, potom môže čakať na dôležitého známeho. Muž, s ktorým sa čoskoro stretne, bude hrať významnú úlohu v jej živote.Okrem skutočnosti, že budú viazaní silnými vzťahmi, bude tento človek schopný postarať sa o ňu a zabezpečiť ju. Pre tehotnú ženu tento obraz vo sne predviedol malé radosti.
 2. Pre človeka, interpretácia snu, v ktorom sa nachádza bazén, by sa mala posudzovať podľa rôznych odtieňov. Pamätáš, ako čistá voda bola v ňom? Ak ste v nej plavali, ako ste boli pohodlní? Je to pre tieto jemnosti a stojí za to vysvetliť svoj sen.

Aká bola voda: čistá alebo bahnitá

 1. Bazén s čistou vodou sľubuje, že sa čoskoro splní vaše priania, posilní sa vaša pozícia v spoločnosti. Ak ste vo sne, ktorý ste plavali vo svojej jasnej priehľadnej vode, čakajte na radostné udalosti.
 2. Vo sne bola nádrž naplnená bahnitou vodou - na dlhú chorobu. Znečistená voda v bazéne predvádza problémy a osamelosť, možno - zrada. S najväčšou pravdepodobnosťou budete robiť nejaké vyrážkové činy, kvôli ktorému vaša povesť trpí. Buďte opatrní pri svojich činnostiach a emóciách!

Čistý vodný bazén sľubuje obchodný úspech

Pohľad na bazén

 1. Snívali ste niekedy bazén plný vody? Symbolizuje veľa šťastia v podnikaní. Prázdna nádrž označuje duchovné devastácie, vyčerpanie.Možno ste prerušili nejaký vzťah a kvôli tomu cítite vnútornú prázdnotu. Potrebujete odpočinok na obnovenie vitality.
 2. Ak je bazén v lese, chcete pokoj a pokoj. Zaneprázdnený mestský rybník znamená, že musíte štruktúrovať vzťahy s ostatnými. Bazén na ceste symbolizuje niektoré emocionálne problémy, nevyriešený emocionálny problém. Musíte mu umožniť vykonať svoje plány.
 3. Hlboký bazén vo sne predurčuje silnú vášeň. Veľké, široké znamená víťazstvo nad súpermi. Taký sen svedčí o tom, že vo vašom živote čoskoro začne priaznivé šťastné obdobie.

Prečo snívať o plávaní, plávaní, potápaní alebo utopení v ňom

 1. Sny, v ktorých ste plavali v bazéne a páčili ste im, prinášajú peňažný zisk. Dôležité stretnutie sa môže uskutočniť čoskoro. Možno sa stretnete s dlhoročným priateľom, pre ktorého máte jemné pocity.
 2. Niektoré knihy so snovami zaobchádzajú s príjemným plavom v bazéne, ako s mnohými každodennými starosťami, ktoré vás prehnali. Mali by ste odpočívať, prestať sa vyčerpať, inak čoskoro pocítite úplné vyčerpanie.
 3. Ak by však bolo nepríjemné, aby ste sa vyplenili v sne, v skutočnosti čakáte na rozlúčku s blízkym. Možno bude musieť odísť na podnikanie alebo na dovolenku. Toto oddelenie však pre vás obaja prejde rýchlo a nepostrehnuteľne.
 4. Nebol si to ty, čo v bazéne plaval, ale blízka osoba - taký sen znamená veľké zmeny. Ovplyvnia všetky oblasti: vzťahy, prácu, tvorivé alebo profesionálne aktivity. Je to symbol búrlivého obdobia života, po ktorom sa budete cítiť ako úplne iná osoba.
 5. Ak ste vo sne, ktorý ste utopili v bazéne, na ceste k dosiahnutiu cieľa by vyplynuli nepredvídané prekážky.
 6. Som sníval, že ste bazén naplnili vodou - môžete získať zisk takmer kdekoľvek. Je to symbol veľmi jednoduchých peňazí. Ak by ste na druhej strane vyliali vodu, mohli by ste ujsť šťastie. Venujte pozornosť situáciám, ktoré vznikajú vo vašom živote.
 7. Skok do rybníka z veže? Taký sen znamená, že čoskoro budete musieť niečo rozhodnúť, rozhodnúť sa v nejakej situácii a urobiť dôležitú voľbu. Toto rozhodnutie ovplyvní váš budúci život. Potápanie je symbol vašej ponorenia do práce alebo vzťahov.

Zvieratá v ňom: ryby, delfíny, zabijáci, žraloky a iné

 1. Bazén s delfínmi znamená, že vaše podnikanie a uzatvorené obchody prinesú dobré zisky, všetky podnikateľské akcie budú úspešné. Teraz môžete mať pochybnosti, ale veľmi skoro príde a vaše rozhodnutia prinesú veľa šťastia.
 2. Snívali o malých rybách v bazéne? Taký sen sľubuje ľahký život bez obáv. Ak boli ryby veľké, čakáte na rovnaké veľké šťastie. Podľa niektorých senových kníh tieto obrázky symbolizujú teplé vzťahy s priateľmi a obchodnými partnermi.

Dolphin v bazéne sníva o zisku a úspechu

Kto s kým plaval?

 1. Ak ste plávali sami vo sne, nezabudnite, ako ste sa cítili. Dobré a pohodlné? Potom sa nebojte, sen je priaznivý. Ak ste boli smutní a chcelte komunikovať, potom sa v skutočnosti dostanete do rutiny. Pokúste sa diverzifikovať svoj život.
 2. Kúpanie v bazéne so svojím blízkym? Takýto sen znamená úplné pochopenie vo vašom vzťahu. Ak vaše dieťa bolo plaveckým partnerom, symbolizuje šťastný, bezstarostný život. V bazéne bolo veľa rôznych ľudí - na blaho a prosperitu.
 3. Som sníval, že plávať v bazéne nahý - do príjemného vzťahu. Čakáte na záležitosť s pekným mužom, ale výsledkom takéhoto spojenia môžu byť rôzne problémy. Môže to byť ochorenie alebo strata atraktívneho vzhľadu. Takže nahá dáma v bazéne nie je dobrý sen.

V mnohých interpretáciách je bazén priaznivý obraz vo sne. Sľubuje veľa šťastia, zisku, úspechu v rôznych oblastiach života. Negatívne interpretácie by sa nemali brať ako veta. Buďte opatrní, čo robíte, a potom varovanie z podvedomia nebude márne.

Plávať vo vode

Ak plávate v bazéne v sne - to predurčuje príjemné udalosti. Pre mladú ženu takýto sen znamená, že vďaka svojej schopnosti zvíťaziť nad ľuďmi dostane v živote to, čo chce, a nájde dobrého spoločníka.

Plávanie v novom a atraktívnom bazéne je znakom dobrého zdravotného a materiálneho blahobytu. Univerzálna kniha snov sľubuje početné víťazstvá v oblasti lásky a kariéry.

Ak ste snívali, že niekto z príbuzných alebo priateľov je v bazéne striekajúci, potom sa podľa snovovej knihy objavujú zásadné zmeny v živote, ktoré zmenia obvyklý pohľad na veľa vecí.

Čo snom sľubuje vysvetľuje Longo. Podľa tejto snovovej knihy takéto plávanie predpovedá dlho očakávaný dátum lásky. Možno uvidíte jedného z bývalých milencov, ktorým ste predtým zažili lásky.

Ak ste snívali, že posúvanie na vode je veľmi jednoduché, čoskoro dostanete ponuku, ktorá sa môže zdať užitočná. Buďte opatrní, môže sa stať, že sa vás snažia oklamať.

Podľa Freudovej snovovej knihy, ak plávate v bazéne, čoskoro budete mať lásku a zabudnete na svoje podnikanie a zodpovednosť. Napriek silným emóciám, eufória netrvá dlho.

Pocity z plávania

Ak vo sne máte potešenie z plávania v bazéne - to znamená, že v živote dávate príliš veľa energie na domáce práce. Moderná kniha snov odporúča dobrý odpočinok.

Ak ste pocítili nepríjemné pocity pri plávaní (voda bola zima, bolo ťažké plávať atď.), Musíte sa na chvíľu spojiť s blízkym priateľom. Môže to byť spôsobené jeho odchodom.

Prečo sen o takom príbehu vysvetlil tlmočník Miller. Ak sa mladá dievčina vidí vo sne v bazéne - sľubuje jej príjemnú zmenu.Vďaka slušnosti a sebadôveru získala skutočného priateľa a zabezpečila si silnú pozíciu v spoločnosti.

Prázdny bazén

Vyslobodzujúca interpretácia Aesopa zaobchádza s prázdnym bazénom ako s túžbou osamelosti. Ak máte sen o zmrznutých vodách - čakáte na problémy, ktoré budete musieť vyriešiť sám.

Wang vysvetľuje, čo sníva o bazéne bez vody. Predpokladá sa, že vo vašej duši vládne prázdnota, ktorá vznikla po prerušení vzťahu so svojím blízkym. Neviete, ako sa utešujete a neustále premýšľať o strate. Musíte nájsť lekciu pre dušu a nasmerovať svoje myšlienky iným smerom.

Rôzne vysvetlenia

Snímaný čistou a čistou kvapalinou nájdete silnú pozíciu v spoločnosti a úspech v podnikaní. Ak chcete vidieť zelenú alebo hnedú kvapalinu v bazéne podľa Modern Dream Book - riziko vážneho ochorenia.

Skočiť z odrazového mostíka do snov a naraziť na vodný povrch bolestne znamená, že sa vyhnite zodpovednosti v skutočnosti, pretože si nie ste istí svojimi schopnosťami. V dôsledku toho zlyhajú všetky podniky.

Ak ste snívali, že tekutina opúšťa nádrž, pripravte sa na prekonanie pomerne vážnych problémov.Dávajte si pozor na nehody a venujte väčšiu pozornosť zdraviu.

Ak chcete utopiť vo sne znamená dostať sa do ťažkej situácie. Dostať sa z toho dôstojne bude dosť ťažké. Vysvetlenie snov Wanderers odporúča konzultovať na tému, čo robiť s múdrym mužom.

Ak je vo sne bazén plný šampanského - čakajte na vyhlásenie lásky od svojho fanúšika, mlieka - pre chorého človeka, taký sen sľubuje rýchle oživenie.

Čo sníva o skoku z veže, vysvetľuje jarný tlmočník. Skákanie z veže vo sne znamená prebudenie, aby ste urobili dôležitú voľbu. Celá ďalšia životnosť bude závisieť od tejto voľby.

Vodný bazén sníva

Pre interpretáciu každého snu je dôležitý hlavný prvok, okolo ktorého je pozemok postavený, nastávajú určité udalosti. Avšak okrem tejto hlavnej zložky vo sne sú tu detaily, detaily, ako aj pocity a emócie toho, kto sníva. Určia konečnú hodnotu.

Samozrejme, ak snívate o bazéne s vodou na akomkoľvek mieste - je to už dosť dobré, pretože pohľad na prázdny bazén má všeobecne negatívny výklad. Všeobecne platí, že samotná voda je zvyčajne symbolom zmeny, obnovy a čistenia.Preto prvou interpretáciou snu o bazéne bude predpovedať určité udalosti, v ktorých môže byť spánok zapojený, aj keď ich možno pozorne zvonku.

Tak či onak, údajné udalosti budú spojené so zmenami v živote tých, ktorí plávajú v bazéne. Ak je to ten, kto vidí sen, potom predpovedá, že sa stane účastníkom nadchádzajúcich udalostí a pocíti zmeny na sebe.

V prípade, keď stojí len z diaľky a pozerá sa na ľudí, ktorí plávajú v bazéne, môžeme dospieť k záveru, že udalosti ho neovplyvnia, bude to len ich samostatný svedok.

Okrem toho je potrebné mať na pamäti, že v bazéne je priestor vody obmedzený stranami. Preto sa údajné udalosti môžu spájať s nejakým druhom symbolickej väzby - zvyčajne s manželstvom alebo prácou. Podrobnosti o sne vám povedia presne čo.

Jednou z najlepších možností pre spanie, napríklad, je vidieť sami plávanie v bazéne pri krásnom vidieckom dome na dobre udržiavanom pozemku. To môže predpovedať úspešnú akvizíciu nehnuteľností. Ak partner alebo partner pláva s ním, takýto sen môže viesť k veľmi priaznivému manželstvu.Mimochodom, samotný typ partnera alebo jeho meno môže povedať totožnosť budúceho manžela.

Je jasné, že ak je takýto obraz videný spaním, je možné, že sa stane svedkom pri svadbe ľudí, ktorí sú blízko k nemu.

Ak je vo sne bazén s vodou viac ako športový - je rozdelený "stopami" alebo určený napríklad na vodné pólo, taký sen predpovedá udalosti súvisiace s prácou.

Súťaže v bazéne budú znamenať súťaž pre akékoľvek voľné miesto, ako aj certifikáciu alebo niečo podobné. Hodnota spánku bude závisieť od výsledkov súťaže a od toho, či sa spánok zúčastní.

Veľký význam majú také detaily ako voda v bazéne a situácia okolo bazénu. Najlepšou možnosťou je čistá, dokonca tečúca voda. Ak je voda stagnuje, v ňom plávajú nejaké nečistoty a nečistoty, takýto obraz môže znamenať nepríjemnú situáciu v práci alebo dokonca chorobu.

Je tiež veľmi dobré, ak je bazén umiestnený v dobre udržiavanej čisté miestnosti alebo okolo úhľadného zodpovedajúceho územia. Avšak, ak bazén samotný je dobrý, ale okolo neho je nepríjemný pohľad na koše, potom to môže varovať pred ťažkou situáciou pre celý podnik.

Negatívna interpretácia má zvyčajne sen, v ktorom bazén, aj keď je naplnený vodou, nikto v ňom nikto neplní, voda stagnuje, je pokrytá bahnom. V závislosti od typu bazénu (športového alebo domáceho) takýto sen naznačuje stagnáciu buď v rodinných vzťahoch, alebo v práci.

Je celkom možné, že spánok spája s rehabilitáciou, napríklad bazén v saune. Takýto sen s najväčšou pravdepodobnosťou rozpráva ten, kto má sen, že je potrebné venovať pozornosť zdraviu a dbať naň dodatočne.

Okrem iného stojí za to zvážiť pocity a emócie, ktoré zahŕňajú spánok v priebehu snov. Ak sa dokonca v dobrom čistom bazéne cíti nepríjemne, objaví ho smútok alebo sklamanie, potom sa snáď budúce zmeny nebudú páčiť.

Plávať v bazéne na knihe snov

Tlmočenie, čo sen o bazéne, začína vonkajšou príťažlivosťou tohto umelého zásobníka. Transparentná voda, pocit sviežosti, čistota a starostlivosť je sama osebe dobrým znamením - predzvesťou bezpečnej realizácie plánu. Hodnota toho, čo vidíte vo sne, sa zvyšuje, ak máte to šťastie nielen na obdivovanie dizajnu, ale aj na plávanie v bazéne, hovorí sa v knihe snov.

Predpoveď je trochu zakalená, ak voda vyzerá stále a zelene: cesta k cieľu nebude tak hladká, ako by sme chceli. Zasnívané zábavné jazdy a všetky druhy vodných aktivít vás priviedli k tomu, aby ste podnikli rozhodné kroky, ktoré ste už dlho plánovali podniknúť. Skok z veže symbolizuje ochotu riadiť priebeh udalostí, a nie len ísť s tokom.

Ak ste nemuseli plávať v bazéne v sne, napriek tomu ste pozorovali z boku, ako ostatní majú to šťastie na to, aby mohli plávať v bazéne, kniha snov hovorí, že nejaká udalosť čoskoro prinesie trochu novinky v každej z oblastí života.

Podľa knihy snov, plávanie v bazéne v sne často znamená dosiahnuť veľké zisky v skutočnosti. Z ľahkej ruky snímača alebo náhodou bude pre realizáciu plánov prekvapujúco priaznivá situácia.

Prečo snívať o plávaní v bazéne

Ak mladá ambiciózna žena má šancu plávať v bazéne v sne, Moderná snovová kniha sľubuje, že v reálnom živote sa určite podarí. Najvhodnejšou zbraňou pre tak jasného človeka bude krása a schopnosť prezentovať sa.Neodmietajte ponuky pomoci, a to ani s istotou, že s nimi môžete zvládnuť sami.

Podľa snov knihy Longo je všetko, čo sníva o plávaní v bazéne, nejako spojené so schôdzami. A nie s prchavým, nadchádzajúce udalosti môžu byť bez nadsázky nazývané osudné. Ten sa môže znova stretnúť s osobou, ktorá kedysi zmenila svoj život. Ak ste mali možnosť plávať v bazéne vo sne, počkajte, kým sa sociálny stav v skutočnosti zvýši.

Ak vo sne pri plavaní ste náhle stratili schopnosť plávať, snová kniha upozorňuje na jednu lákavú ponuku. Pred prijatím, zapnite nielen logiku, ale aj intuíciu, zvážte klady a zápory a až potom sa rozhodnite. Mrzutosť a márnosť môžu vážne ublížiť.

Aké sny o skutočnej radosti, s ktorou ste mali možnosť plávať v bazéne, symbolizujú každodenný život, ktorý vás nespokojuje. Ste unavení z rutiny, smäd po nových zážitkoch. Čo vás zastaví? Dôvod je jednoduchý: neochota opustiť územie komfortu.

Prečo snívať o plávaní v bazéne, Freudova vysnívaná kniha vysvetľuje svoj kľúč: sen predznamenáva hlboký pocit, do ktorého sa ponoríte. Nová láska premení váš život hore nohami.Avšak vášne čoskoro ustúpia a všetko sa vráti do normálu. Príjemné romantické spomienky na toto dobrodružstvo však zostanú s vami navždy.

Bazén alebo kašna, v ktorej nie je voda, vyzerá veľmi smutne, dokonca aj vo sne. Takýto sen zosobňuje zničenie vašej duše. Dôvodom tohto smutného stavu bol s najväčšou pravdepodobnosťou oddelenie alebo strata. Dream Interpretation odporúča ponechať pokusy vyplniť túto prázdnu s niečím zvonku. Teraz je čas premýšľať o sebe a pamätať si na svoje staré túžby, pre ktoré vždy nebola dostatok času.

Prázdny bazén, o ktorom sa snívalo v sne, znamená, že v tejto chvíli si môžete len dúfať. Vysvetlenie snov varuje, že sľúbená pomoc nemusí prísť včas, takže sa pripravte na to, aby ste sa spoľahli na seba.

Bazén s mužom

SONIK Bazén s mužom sen, prečo sen vo sne Bazén s mužom? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená snívať o bazéne s mužom čítaním nižšie zadarmo interpretácie snov z najlepších online snov knih Domu slnka!

Interpretácia snov - bazén

Plávať vo sne v bazéne: na skoré a dôležité stretnutie pre vás, buďte pripravení na to.

Možno sa stretne s jedným zo starých priateľov, ktorým ste neboli lhostejní.

Ak plavete v bazéne vo sne, rovnako ako to môžete urobiť v skutočnosti: to znamená, že v blízkej budúcnosti vám ponúkne ponuku, ktorá sa zdá byť veľmi zisková a budete ju radi akceptovať.

V skutočnosti musíte požiadať o všetok svoj pohľad na pomoc: musíte presne zistiť, či je tento návrh dôveryhodný.

Je možné, že chcete podvádzať, neklesnúť na návnadu! Ak chcete vidieť niekoho z vašich blízkych kúpať sa v bazéne: vo vašom živote prichádza čas veľkých zmien, ktoré vás tak zachytia, že po ukončení tohto búrlivého obdobia sa budete cítiť ako iná osoba.

Tieto zmeny súvisia so všetkými sférami života, ak ste vo sne skutočne radi plavali v bazéne a urobili ste to s veľkým potešením: to znamená, že ste boli v skutočnosti príliš zaistení každodennými starosťami,nemôžete opustiť denný ruch a aspoň trochu odpočinok.

Buďte opatrní, inak sa nadmerne vyčerpáte.

Ak ste z jedného alebo iného dôvodu nemali radi pobyt v bazéne (voda bola zima, len zlá nálada atď.): Sny naznačujú, že na chvíľu musíte byť s blízkym priateľom.

Môže to byť spôsobené jeho výlet do iného mesta na dovolenke alebo služobnej ceste.

Hoci obaja z vás budú chýbať, oddelenie prejde rýchlo a takmer nepostrehnuteľne.

Prejdite do bazéna z veže: stojíte na prahu niektorých veľmi dôležitých, celosvetových rozhodnutí týkajúcich sa zvyšku svojho života.

Toto rozhodnutie prinesie silné zmeny, ktoré budú mať primárny vplyv na vašu budúcnosť.

Lilac víla

Prečo snívať o bazén s čistou vodou - sen s veľkým ziskom sen.
.

čo robíte plávanie alebo len pozorujete?
Samozrejme, ak snívate o bazéne s vodou na akomkoľvek mieste - je to už dosť dobré, pretože pohľad na prázdny bazén má všeobecne negatívny výklad. Všeobecne platí, že samotná voda je zvyčajne symbolom zmeny, obnovy a čistenia. Preto prvou interpretáciou snu o bazéne bude predpovedať určité udalosti, v ktorých môže byť spánok zapojený, aj keď ich možno pozorne zvonku.

Tak či onak, údajné udalosti budú spojené so zmenami v živote tých, ktorí plávajú v bazéne. Ak je to ten, kto vidí sen, potom predpovedá, že sa stane účastníkom nadchádzajúcich udalostí a pocíti zmeny na sebe.

V prípade, keď stojí len z diaľky a pozerá sa na ľudí, ktorí plávajú v bazéne, môžeme dospieť k záveru, že udalosti ho neovplyvnia, bude to len ich samostatný svedok.

"Okrem toho musíme mať na pamäti, že v povodí je priestor vody obmedzený stranami. Preto sa údajné udalosti môžu spájať s nejakým druhom symbolickej väzby - zvyčajne s manželstvom alebo prácou. Podrobnosti o sne vám povedia presne čo.

Jednou z najlepších možností pre spanie, napríklad, je vidieť sami plávanie v bazéne pri krásnom vidieckom dome na dobre udržiavanom pozemku. To môže predpovedať úspešnú akvizíciu nehnuteľností. Ak partner alebo partner pláva s ním, takýto sen môže viesť k veľmi priaznivému manželstvu. Mimochodom, samotný typ partnera alebo jeho meno môže povedať totožnosť budúceho manžela.

Je jasné, že ak je takýto obraz videný spaním, je možné, že sa stane svedkom pri svadbe ľudí, ktorí sú blízko k nemu.

Ak je vo sne bazén s vodou viac ako športový - je rozdelený "stopami" alebo určený napríklad na vodné pólo, taký sen predpovedá udalosti súvisiace s prácou.

Súťaže v bazéne budú znamenať súťaž pre akékoľvek voľné miesto, ako aj certifikáciu alebo niečo podobné. Hodnota spánku bude závisieť od výsledkov súťaže a od toho, či sa spánok zúčastní.

Phndrey Kharitonov

Čistá voda vo sne znamená čistenie a obnova. Ak plávate v bazéne, spánok môže naznačovať, že sa zbavujete viny za minulosť a ste pripravení ísť do budúcnosti. Ak len stojíte a pozriete sa do vody, hovorí o vašej túžbe rozlúčiť sa s minulosťou a obnoviť život, ale neschopnosť to urobiť zatiaľ.

Bazén s vodou a

Dream tlmočenie bazén a voda sen, prečo sen vo sne Bazén s vodou a? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená snívať o bazéne s vodou a čítaním pod voľnou interpretáciou snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Čo sny o bazéne s vodou

Nie je ťažké zistiť, pre čo je bazén snov. V prípade, že voda bola čistá a čistá, je možné očakávať veľa príjemných okamihov. Toto predpovedá, že čoskoro sa v živote stane to isté - dobré, príjemné a bezstarostné.

Vôbec nie je potrebné reagovať, ak je bazén naplnený špinavou čiernou alebo zelenou vodou. Problémy by mali byť tiež čakal, ak je červená krv namiesto vody. Vo sne môžu byť prítomní aj dospelí, ryby, deti. Každý takýto sen má svoje vlastné vysvetlenie, aj keď nie vždy príjemné, ale je lepšie sa najprv dozvedieť o nadchádzajúcej udalosti, potom sa môžete čiastočne pokúsiť vypnúť.

Dekódovanie snov s bazénom, mali by ste tiež venovať pozornosť pocitom, ktoré to sprevádzali. Aj keď je sen strašný, ale bolo možné sa prebudiť nie v studenom pote, ale pokojnom a pokojnom, sľubuje, že je celkom možné, že dôsledky takejto vízie nebudú hrozné.

Nová kniha snov - bazén

 • Piesok ľudí mal sen - znamenie silného bohatstva a bezstarostného života,
 • Prázdny senový bazén je samota
 • Spánok ponoriť do bazéna, ak je voda jasná - dobrý obchod,
 • Bazén s malými rybami - jednoduchý, bezstarostný život,
 • Bazén s veľkými rybami, ak plávajú v čistej vode - veľké šťastie,
 • Spanie v bazéne je nebezpečenstvo
 • Čo sny o bazéne s ľadovou vodou - rozlúčka s niekým, kto je drahý pre vás,
 • Bazén s bahnitou vodou - senná kniha je interpretovaná ako ochorenie, ktoré sa dlho tiahne.

Dream Yuri Longo - bazén

 • Ak chcete vidieť niekoho z vašich blízkych kúpať sa v bazéne - príde čas veľkých zmien vo vašom živote, ktoré vás tak zachytia, že po konci tohto búrlivého obdobia sa budete cítiť ako iná osoba. Tieto zmeny ovplyvňujú všetky sféry života - počnúc rodinnými vzťahmi a končiac pracovnými a profesionálnymi aktivitami
 • Plávať vo sne v bazéne - na skoré a dôležité stretnutie pre vás, buďte pripravení na to. Možno sa stretne s jedným z vašich starých známych, s ktorými ste boli čiastočne,
 • Skákanie v bazéne z veže - stojíte na prahu niektorých veľmi dôležitých, globálnych rozhodnutí týkajúcich sa zvyšku svojho života. Toto rozhodnutie prinesie silné zmeny, ktoré budú mať primárny vplyv na vašu budúcnosť.
 • Ak plavete v bazéne vo sne, rovnako ako viete, ako to urobiť v skutočnosti, znamená to, že v blízkej budúcnosti vám bude ponúknutá ponuka, ktorá sa zdá byť veľmi výhodná a radi ju prijmete. V skutočnosti musíte požiadať o všetok svoj pohľad na pomoc: musíte presne zistiť, či je tento návrh dôveryhodný. Je možné, že vás chcú oklamať - nepatria do návnady,
 • Ak sa vám naozaj páčilo plavat v bazéne v sne a urobili ste to s veľkým potešením, znamená to, že každodenné starosti vás príliš zachytili, nie ste schopní zanechať každodenný rozruch a aspoň trochu odpočinku. Pozor, inak sa nadmerne vyčerpáte,
 • Ak sa vám nepáčilo byť z nejakého dôvodu (voda bola zima, len zlá nálada atď.), Sen svedčí o tom, že na chvíľu sa budete musieť rozlúčiť s blízkym priateľom. Môže to byť spôsobené jeho výlet do iného mesta na dovolenke alebo služobnej ceste. Hoci obaja z vás budú chýbať, oddelenie prejde rýchlo a takmer nepostrehnuteľne.

Dream Yuri Longo - bazén

Plavecký bazén - sen Sigmunda Freuda

 • Ak ste snívali, ako ste plávali v bazéne, znamená to, že v blízkej budúcnosti sa ponoríte do milujúceho pocitu s vašou hlavou a úplne zabudnete na svoje povinnosti a skutky.Zdá sa vám, že ste ešte zažili pocity vo vašom živote. Strihnutie sa však príde veľmi rýchlo, doslova potom, čo vstúpite do osobných vzťahov s touto osobou. Niečo vás v tom sklačí,
 • Prázdny bazén predstavuje prázdnotu, ktorá vládne vo vašej duši po prerušení vášho vzťahu s partnerom. Celý váš život sa sústredil len na to - a teraz jednoducho neviete, čo so sebou robiť, aby ste neustále premýšľali o svojej strate. Akonáhle sa stane, nie je lepšie premýšľať o sebe a pochopiť, že si zaslúžite to najlepšie. Koneckonců, dôvodom pre medzeru bola vaša obrovská adorácia predmetu vašej vášne.

Snívanie maya

 • Kúpate v bazéne - objaví sa nová osoba, ktorá bude pre vás veľmi dôležitá a úplne zmení vaše predstavy o svete,
 • Bazén je studený, špinavý alebo prázdny - pripravte sa na to, aby ste boli úplne osamotení s mnohými problémami.

Prečítajte si tiež: Prečo snívať o kúpe

Prečo snívať o bazéne s ľuďmi

Podľa názoru toho, čo sny o bazéne s ľuďmi, mnoho snov knih zblížiť. Vysvetlenie tohto sna je veľmi jednoduché, hlavne ak sa vám podarilo v ňom vidieť blízkych ľudí alebo známych.Podľa snov knih sa život čoskoro zmení náhle, dôjde k ťažkým zmenám. Obávať sa by nemalo byť - všetko, čo sa nestane, vedie k najlepším. Jediná vec, ktorú je potrebné urobiť, je dôsledne sledovať nasledujúce sny - určite budú viac než raz informovať o tom, čo sa v budúcnosti bude musieť zmeniť a ako bude najlepšie pokračovať.

Ak medzi ľuďmi, ktorí naplnili bazén, prevažujú predstavitelia silnejšieho pohlavia, dievča, ktoré sní o tak príjemnom sne, musíte sa pripraviť na nečakané stretnutie s pekným mužom. Nenechajte si ujsť moment - keď ho dokážete nalákať, je celkom možné, že bude možné zachytiť jeho ruky a viesť k oltáru. Okrem nových známych je tu možnosť stretnúť sa s bývalým fanúšikom a obnoviť vyblednuté vzťahy.

Čo delfíny snívajú v bazéne?

Nemali by ste očakávať, že prídu príjemné udalosti, ak neviete presne, čo delfíny snívajú v bazéne. Dobre povaha ryby dokáže len svedčiť o tom, že človek je príliš zatvorený v sebe, nemá dostatok komunikácie s priateľmi, vedie skrytý životný štýl. Je čas zmeniť niečo, inak sny s delfínmi sa stanú stálymi spoločníkmi života.Existuje niekoľko možností, ako postupovať po takýchto snoch:

 1. vytvoriť nových priateľov (môžete dokonca aj na internete, pretože potrebujete len väčšiu komunikáciu),
 2. stráviť viac času na verejných miestach - chodiť do divadiel, kín, nočných klubov,
 3. choďte na vzrušujúcu cestu,
 4. prihláste sa na tanec (umožňuje vám relaxovať a vyjadrovať sa).

Delfíni, ktorí snívali počas ďalšieho snu, môžu tiež naznačovať, že v živote čoskoro budú všetky druhy prekážok. To sa môže stať nielen v podnikaní alebo v práci - je celkom možné, že sa objavili zákerní kritici a závidenia rodinného šťastia. Malo by sa dbať na to, aby rodina zostala doma a nestratila vašu prácu.

Pri spravodlivosti stojí za to povedať, že delfíny nie vždy predstavujú ťažkosti. Ak je niekoľko z nich a správajú sa hravo a vesele, existuje šanca, že čoskoro prídu dobré zmeny, prídu príjemné udalosti. Ďalšie prekvapenie - skutočný zázrak, ktorý nikto ani dúfal.

Sníva o človeku, ktorý pláva v bazéne

Čo môžete očakávať a čo robiť, ak snívate, človek pláva v bazéne? Zvyčajne v tomto smere majú rôzne sny knihy jeden názor - stretnutie s priateľom, ktorý sa nenechá byť dlho známy, sa stane.V každom prípade sa to stane veľmi skoro a dlho očakávané stretnutie prinesie iba pozitívne emócie a veľa radosti.

Ak človek, ktorý pláva v bazéne, nevyvíja žiadne úsilie a ľahko sa plaví po hladine, ponuka čoskoro príde, že budete musieť akceptovať, bez ohľadu na to, čo sa bude zdajú byť prínosné. Treba venovať určitú opatrnosť - podvodníci nespí a môžete sa stať obeťou.

Ďalšou významnou udalosťou v živote po takom sne - čoskoro začnú milostné zážitky. Starosti sa o to nestojí za to - netrvajú dlho a čoskoro skončia.

Prečo snívať o dieťa v bazéne

Existuje niekoľko predpokladov o tom, čo dieťa sníva v bazéne, a každý z nich nie je pre nič dobré:

 1. ak je voda špinavá a dieťa je v ňom striekajúce, je celkom možné, že čoskoro príde finančný čas,
 2. ak sa dieťa utopí, musíte ísť so svojím dieťaťom k lekárovi - je pravdepodobné, že má zdravotné problémy,
 3. ak sa dieťa utopilo a telo sa vznášalo na povrchu, musíte sa rozpadnúť a rozviesť.

Existuje jedna dobrá správa - ak dieťa padne do bazéna s krištáľovo čistou vodou a nie je v nebezpečenstve, existuje šanca, že príde prosperita a práca prinesie značnú finančnú prosperitu.

Prečo snívať o potápanie v bazéne

Prečo snívať sa potápať do bazéna a robí taký sen predzvesťou niečoho zlé? Nemali by ste sa vopred panikavať - ​​život v budúcnosti nestratil nič hrozné. Najjednoduchším vysvetlením takéhoto snu je to, že človek, ktorý sa ponoril do bazéna, dal príliš veľa času na každodenné domáce práce. Je potrebné trošku vyložiť - ísť na cestu alebo odpočívať častejšie.

Ak musíte vyskočiť z vysokej veže, budete čoskoro musieť urobiť ťažkú ​​voľbu a nie je zaručená, že to bude robené správne. Je lepšie nerobiť rozhodnutie sami, najmä ak máte bolestivé pochybnosti - je lepšie pozerať sa na to, čo ešte povedajú sny.

Čo sníva o špinavom bazéne

Mala by som byť opatrná a ako určiť, čo sníva o špinavom bazéne? Tu prakticky nie je nič dobré - tmavá voda zabezpečuje, že skupina problémov začne čoskoro.Je ťažké prežiť, ale je to možné, hoci musíte púť trpieť a vytrvať.

Nemali by sme sa spoliehať na to, že všetko bude zdravé - špinavý bazén môže predpovedať vážnu chorobu. Existuje možnosť, že ochorenie postihne blízku a drahú osobu.

Je to dosť ťažké pochopiť bez toho, čo sníva o tom, čo bazén sníva, pretože v sne je určite veľa snehových vecí, ktoré si vyžadujú špeciálne vysvetlenie. Nezabudnite, že knihy snov môžu byť nesprávne, takže by ste nemali čakať na problémy, so zloženými rukami - je celkom možné, že im možno zabrániť.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/379.html
 • http://sueveriya.ru/archives/10947
 • http://pros0n.ru/a-b/k-chemu-snitsja-bassejn-s-vodoj.html
 • http://mne-snitsya.ru/k-chemu-snitsya-bassejn/
 • http://mlady.org/bolshoi-onlain-sonnik/sonnik-b/sonnik-bassein
[/ zbalenie]

Sledujte video: Hviezda - Sny farebné @ Kino v bazéne Banská Bystrica (2015) (4K)

Zanechajte Svoj Komentár