Aké sú sny o úplnosti

Spánok plnosť, čo je sen, výklad spánku. Čo to znamená vidieť kompletnosť vo sne, môžete zistiť v 9 snom knihách na tejto stránke. Spánok odráža váš psychologický a fyzický stav, naša snovová kniha vám pomôže pochopiť, čo ste snívali. Ostatné sny z písmena "P" môžete vidieť v časti knihy snov na písmeno P.

Symbolické snívanie o znakoch

Plná, prázdna - akýkoľvek objem, objem, batožina, box, nádrž ... vyjadruje zodpovedajúci význam doslovne ako plnosť (pozitívna) alebo absencia (negatívna), ak sa samozrejme samotný obsah objavuje v kreatívnom aspekte (napríklad čistá, , víno, nie vykurovací olej).

Vo vysnívanej knihe môže byť výklad sny "plnosť" iný a to, čo to znamená, nemusí byť jasné. Pozorne si pozrite ilustrácie na výklad spánku, možno plnosť - vôbec to nie je to, čo si myslíte? Veľa šťastia!

Moderný sen

Snívať plné vrece zo zemiakov - predpovedá dlhodobú prosperitu a úspech v podnikaní. Suda plná vody znamená prosperitu v dome. Kompletný kôš alebo plechovka mlieka - človek, s ktorým sa snažíte bližšie zoznámiť, vôbec nie je podľa vášho vkusu.Džbán naplnený čírou kvapalinou - hovorí, že vaša pohoda čoskoro spôsobí viac rešpektu, než vaša povesť. Ak vo sne vyplníte banky s marinádou na vrchol, znamená to, že váš úspech poteší vašich priateľov a závidí vašich nepriateľov. Fľaše naplnené ku koreňu - prekonáte všetky prekážky v láske a veci budú fungovať ako hodinky.

Byť vo sne vo vínnej pivnici plnej sudov vám sľubuje najpriaznivejšie dojmy nových známych a ak je pivnica plná jedlých dodávok, znamená to, že vám bude ponúknutý prípad pochybnej kvality, ktorý je múdry odmietnuť hneď, inak riskujete zničenie. Snívať o hniezde, plné vtáčích vajíčok - oznamuje dobrý začiatok veľa vecí a úspešný výlet.

Nosenie ťažkého koša plného húb vo sne znamená bezprecedentný úspech vďaka úspešnej zhode okolností. Plná prasiatko vo sne - predpovedá najoptimistickejšie vyhliadky v dohľadnej budúcnosti. Nájdenie peňaženky plnej peňazí - takýto sen znamená, že čoskoro už nebudete potrebovať nič a budete spokojní.Naplnenie petroleja so svietidlom alebo benzínom v nádrži automobilu predurčuje výbušnú situáciu vo vzťahoch s príbuznými, ktorí sú silne proti svojmu úmyslu zobrať si osobu s pochybnou minulosťou.

Sen, v ktorom vidíte úplne hanebné ľudí - v skutočnosti to predvída nežiaduce dôsledky pokusu, ktorý ste urobili na to, aby orgány uviedli chyby. Keď sa uvidíte ako úplný - predvediete rozhovory s priateľom, na čo budete reagovať pokojne, ale vo svojej duši ste veľmi znepokojení. Ak sa vo sne sa snažíte zbaviť plnosti spôsobu lekárskeho pôstu - v skutočnosti to predznamenáva iba chorobu a nič viac, v skutočnosti nebudete schudnúť.

Rodinná interpretácia snov

Ak ste snívali o tuku, tlstých ľuďoch, toto je dobré znamenie: vaša hmotná pohoda sa len zvýši. Avšak, ak vyzerajú nezdravo, trpia nedostatkom dychu, to môže byť interpretované ako varovanie, že celý život, zneužívanie excesov môže byť pre vás zlé následky. Príliš úplne vo sne bol niekto z vašich známych - to znamená, že kvôli niektorým jeho činom budete mať k dispozícii nový zdroj príjmov alebo lenjednorazový zisk.

Vlastné úplnosť sníva o prosperite, posilňuje pozíciu v spoločnosti. Ak ste vo sne ste sa snažili schudnúť, znamená to, že vaše správanie v blízkej budúcnosti neprispieva k zvýšeniu blahobytu. Snívajte, že trpíte obezitou - to znamená, že sa interne pripravujete na veľké zmeny vo svojom živote. Ale ak ste videli tento sen v noci rýchleho dňa, môže to odrážať vašu obavu z vášho vzhľadu a dojmu, ktorý robíte na ľuďoch.

Dream podkrovie

Pre mnohých je skutočnosť, že je tučný problém, ktorý spôsobuje veľa negatívnych pocitov. Existujú úplne opačné interpretácie o tom, čo je plný sen. Na jednej strane je to choroba a utrpenie, na druhej strane bohatstvo a hojnosť. Ak chcete zistiť, prečo ste v tvojom spánku videli tuk alebo mastnotu, dávajte pozor, ako ste sa cítili.

Ak žena snívala, že je tučná a trpí, nezapadá do vlastných vecí, vyzerá to hrozne - to je zlý sen. Avšak, vidieť sám seba tuk, tuk vo sne môže a žena, ktorá je v skutočnosti príliš obávajú jej vzhľad.V tomto prípade sen nie je predmetom výkladu. Mužovo senné tukové telo by mu tiež nemalo dávať žiadne nepríjemné pocity, len v tomto prípade môže byť sen považovaný za predchodcu rastúcej autority a blahobytu.

Anglický sen tlmočenie

Astrológ Guvinsi raz povedal, že v jednom z jeho snov bol neuveriteľne tučný, dokonca tučný, a potom mal vážnu chorobu. Jeho manželka bola navštevovaná rovnakým snom a po ňom najsilnejšia horúčka. Presne ten istý sen neskôr videl ich syna a výsledkom bol strašný škandál so svojou priateľkou a potom - posledná prerušenie vzťahov. Z tohto všetkého Guvinsi dospela k záveru, že sen, v ktorom človek vidí ako neprirodzene tučný, hovorí o zlom duchu proti nemu. Tento sen posiela Satana sám.

Dream sen Hasse

Sníval som, že ste boli tučný alebo tučný, aby ste získali tuk v sne - na zbytočné prekročenie, ktoré sa pre vás môže zle dopadnúť. Tlustý muž sníva o zvýšenom materiálnom blahobyte, ak vo vašom sne vyzerá bolestivo a netrpí nedostatkom dychu. Niektorí tvoji priatelia snívajú veľa váhy - získavajú nový zdroj príjmov.Možno to bude len jednorazový zisk.

Naliehajte rýchlo!

Ak má človek s normálnou hmotnosťou šancu vyliečiť tuk vo sne, potom je kniha snov presvedčená, že je ohrozený zranením.

Ak bol snívač úplný av skutočnosti náchylný na nadváhu, podvedomá mysľka kričí o naliehavej potrebe schudnúť.

Keď vidíte tuk, znamená to, že sa naozaj prejedete a hrozí pomalá obezita.

Premýšľajte o tom!

Prečo snívať, že ste museli dostať tuk kvôli prejedaniu? Tlmočenie snov si myslí, že pri vzťahoch s blízkym sa objavujú ťažkosti.

Ale pozerať sa na cudzinca, ktorý zjednotí a rastie pred našimi očami - komunikovať v sekulárnej spoločnosti, ktorá vám určite prinesie prospech.

Ak sa v nočnom dobrodružstve stanete prejedať a priberať váhu, potom premýšľajte o tom, čo je podstatou vašej nečinnosti. Možno, niekedy tvoja túžba poznať všetko a kontrolu príde na bod absurdity?

Nabíjanie alebo rešpekt?

Prečo snívať o takej zvláštnej vízii muža? Ak sa náhodou stane, že bude spať, bude niečo obvinené. Vysvetlenie snov odporúča trpezlivosť, v tomto prípade je zaručený úspech.

Ak človek sníval, že je silný, bude to rešpektované a úspešné.Ale príliš tučný brucho s štíhlou postavou sľubuje človeku problémy, ktoré on v princípe veľmi rýchlo prekonať.

Čo sa bojíte?

Prečo snívať o plnosti ženy? Sen interpretácia si myslí, že v prvom rade je to strach, že sa naozaj dostane tuk. S najväčšou pravdepodobnosťou v hlave sedia myšlienky na nedokonalosť svojej osobnosti.

Žena, aby videla jej náhle plnosť - rozlúčiť sa s jej milovanou. Ak žena snívala, že sa stala tlustou a celkom spokojná, potom sa v skutočnosti veci ukážu veľmi dobre.

Získajte úctu!

Čo sny, že tuk tvár? To je jasné znamenie získania zmysluplného príspevku.

Interpretácia snov je presvedčená, že plná a rudá tvár vo sne symbolizuje úspešné podnikanie a získavanie podpory od ľudí.

Sny, že tvár bola plná? Získajte rešpekt a vysokú pozíciu v spoločnosti.

Bezpodmienečne pozitívne

Aby sa dosiahlo čo najpresnejšie dekódovanie, kniha snov odporúča vziať do úvahy časť tela, ktorá sa stala tukom.

 • Nohy - na radosť.
 • Páka - na podporu.
 • Ruky - na úspech v obchode.
 • Belly - na svetlé vyhliadky.
 • Krk - k bezmocnosti.
 • Pysky - vyvrátiť rozhodnutia.
 • Líce - do slušnej budúcnosti.

Sních o tlstý chlapec? Je to symbol veľkého obdobia života. Kniha snov je skutočne presvedčená, že každý dobrodinný tuk vo sne znamená rovnaký úspech a šťastie.

Interpretácia snov - úplnosť

Snívať plné vrece zo zemiakov predzvesťou dlhodobú prosperitu a úspech v podnikaní. Plná voda barel znamená prosperitu v dome.

Kompletný kôš alebo plechovka mlieka - človek, s ktorým sa snažíte bližšie zoznámiť, vôbec nie je podľa vášho vkusu.

Sklenená nádoba plná čírej kvapaliny hovorí, že vaša pohoda bude čoskoro viac rešpektom než tvoja povesť.

Ak vo sne vyplníte banky s marinádou na vrchol, znamená to, že váš úspech poteší vašich priateľov a závidí vašich nepriateľov.

Fľaše naplnené ku koreňu - prekonáte všetky prekážky v láske a veci budú fungovať ako hodinky.

Byť vo sne vo vínnej pivnici plnej sudov vám sľubuje najpriaznivejšie dojmy nových známych a ak je pivnica plná jedlých dodávok, znamená to, že vám bude ponúknutý prípad pochybnej kvality, ktorý je múdry odmietnuť hneď, inak riskujete, že zaniknete.

Snívať o hniezde plnom vtáčích vajec predpovedá dobrý začiatok mnohých vecí a úspešný výlet.

Nosenie ťažkého koša plného húb vo sne znamená bezprecedentný úspech vďaka šťastnej zhode okolností.

Plná prasiatko vo sne predvádza najoptimistickejšie vyhliadky v dohľadnej budúcnosti.

Nájdenie peňaženky plnej peňazí - takýto sen znamená, že čoskoro už nebudete potrebovať nič a budete spokojní.

Napĺňanie kerozínu lampou alebo benzínom do automobilovej nádrže predurčuje výbušnú situáciu vo vzťahoch s príbuznými, čo je silne v rozpore s vaším zámerom oženiť sa s pochybnou minulosťou.

Sen, v ktorom vidíte úplne hanebné ľudí - v skutočnosti to predvída nežiaduce dôsledky pokusu, ktorý ste urobili na to, aby orgány uviedli chyby.

Vidieť sám seba je plný predpovedí rozlúčka s priateľom, na čo budete pozerať pokojne von, ale vo svojej duši ste veľmi znepokojený.

Ak sa vo sne sa snažíte zbaviť plnosti spôsobu lekárskeho pôstu - v skutočnosti to predznamenáva iba chorobu a nič viac, v skutočnosti nebudete schudnúť.

Interpretovanie snov od A po Z

Snívať plné vrece zo zemiakov - predpovedá dlhodobú prosperitu a úspech v podnikaní. Suda plná vody znamená prosperitu v dome.

Kompletný kôš alebo plechovka mlieka - človek, s ktorým sa snažíte bližšie zoznámiť, vôbec nie je podľa vášho vkusu.

Džbán naplnený čírou kvapalinou - hovorí, že vaša pohoda čoskoro spôsobí viac rešpektu, než vaša povesť.

Ak vo sne vyplníte banky s marinádou na vrchol, znamená to, že váš úspech poteší vašich priateľov a závidí vašich nepriateľov.

Fľaše naplnené ku koreňu - prekonáte všetky prekážky v láske a veci budú fungovať ako hodinky.

Byť vo sne vo vínnej pivnici plnej sudov vám sľubuje najpriaznivejšie dojmy nových známych a ak je pivnica plná jedlých dodávok, znamená to, že vám bude ponúknutý prípad pochybnej kvality, ktorý je múdry odmietnuť hneď, inak riskujete zničenie.

Snívať o hniezde, plné vtáčích vajíčok - oznamuje dobrý začiatok veľa vecí a úspešný výlet.

Nosenie ťažkého koša plného húb vo sne znamená bezprecedentný úspech vďaka úspešnej zhode okolností.

Plná prasiatko vo sne - predpovedá najoptimistickejšie vyhliadky v dohľadnej budúcnosti.

Nájdenie peňaženky plnej peňazí - takýto sen znamená, že čoskoro už nebudete potrebovať nič a budete spokojní.

Naplnenie petroleja so svietidlom alebo benzínom v nádrži automobilu predurčuje výbušnú situáciu vo vzťahoch s príbuznými, ktorí sú silne proti svojmu úmyslu zobrať si osobu s pochybnou minulosťou.

Sen, v ktorom vidíte úplne hanebné ľudí - v skutočnosti to predvída nežiaduce dôsledky pokusu, ktorý ste urobili na to, aby orgány uviedli chyby.

Keď sa uvidíte ako úplný - predvediete rozhovory s priateľom, na čo budete reagovať pokojne, ale vo svojej duši ste veľmi znepokojení.

Ak sa vo sne sa snažíte zbaviť plnosti spôsobu lekárskeho pôstu - v skutočnosti to predznamenáva iba chorobu a nič viac, v skutočnosti nebudete schudnúť.

Čo očakávať v budúcnosti?

Ak v skutočnom živote sníva, potom sa človek stará o jeho vzhľad? Hypotézisti píšu o nebezpečenstve zranenia visiaceho nad spevom a teraz musíte byť veľmi opatrní. Ak je snívajúci predisponovaný k úplnosti, podvedomie sa mu snaží povedať, že nastal čas na rozhodné konanie. Keď nechce schudnúť, spáva sa odsudzuje na veľké problémy. Vidieť ako plné je symbol, ktorý naznačuje zjavné prejedanie, čo skôr alebo neskôr povedie k obezite.

Kde je problém?

Zasnívaný príliš tučný brucho

Ak chcete zistiť presný výklad, snehový zberateľ odporúča venovať pozornosť niektorým častiam tela:

 • nohy - na radostné udalosti,
 • rameno - získať potrebnú podporu,
 • ruky - na úspech v oblasti podnikania,
 • brucho - na veľké vyhliadky
 • líca - k úspešnej budúcnosti,
 • krk - na neschopnosť urobiť čokoľvek,
 • pery - urobiť nesprávne rozhodnutia.

Vysvetlenie snov od "A" po "Z"

Ak vidíte tlustých ľudí vo sne v predvečer dôležitého workshopu, potom sa vzdať každej kritiky voči úradom. Ak poukazujete na chyby, ktoré ste urobili v nesprávnom čase, môžete byť vyhodený.

Snívať o škaredom telesnom tuku

Ošklivé tukové usadeniny v sviatočnom sexu sneh pred rozbitím. Ak sa snímač zvnútra uspeje v udržiavaní pokoja, potom vo vnútri začne veľmi znepokojovať. Znížte hmotnosť podľa pravidiel terapeutického hladovania - na choroby blízkych, a preto sa o ne snažte informovať.

Kto videl?

Správne dekódovanie je nemožné bez zistenia pohlavia snítača.

Zástupca silnejšieho pohlavia začal váľať v spánku - dostať nezaslúžené obvinenie z niečoho. Ninner neodporúča robiť vyrážky, potrebujete trpezlivosť. V tomto prípade môžete zaručiť úspech.

Muž plnosť je často spojená s úspechom a rešpektom, ale prebytok telesného tuku v bruchu predpovedá problémy, ktoré možno rýchlo vyriešiť. Hlavná vec - urobiť podrobný plán a sledovať každú položku.

Zasnívaná žena plus veľkosť

Ženská plnosť sa trochu líši od muža, ale preto, že sny o knihách píšu o podvedomí obavy spojené s nadváhou. Možno, že snívač zažíva nejaké nepohodlie spojené s vlastnou osobnosťou. Prax ukazuje, že mnohé obavy sú bezpredmetné. Žena, ktorá sa zrazu stala zaplavenou vo sne, sa môže so svojim partnerom stretnúť. Ak je plnosť tváre, potom veci idú do kopca.

Zaujímavé správy

Snáša, ako zrazu narástol a rozhodol sa zbaviť sa ďalších kilogramov, - vzhľadu vážneho nepriateľa, ktorý urobí čokoľvek pre svoj prospech. Špecializujte sa na to, aby ste dostali nečakané, ale dobré správy.

Ak sa prejedanie stalo dôvodom plnosti noci, potom v skutočnosti existujú problémy vo vzťahoch s druhou polovicou. Snažte sa venovať pozornosť tomuto problému a potom bude možné zabrániť medzeru.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/polnota
 • http://ru.astrologyk.com/sonnik/snitsya/polnota
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/potolstet
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://felomena.com/sonniki/p/polnota/
 • http://sonnikonline.club/drugoe/k-chemu-snitsya-polnota.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Relaxačná hudba pre hluboký spánok. Jasné sny Hudba pre masáže, spaní, meditáciu, povedomie

Zanechajte Svoj Komentár