Čo sníva sny?

Vidieť vo sne, že odpočívate - predpovedá, že čoskoro poskytnete pohostinnosť príjemným, ale neznámym ľuďom.

Ak je mladá osoba vo sne sklamaná z jej odpočinku, jej to sľubuje, že sa bude vystrašiť svojou vlastnou bláznovstvom, s ktorou sa vráti späť od súpera svojho bývalého obdivovateľa.

Sen, v ktorom sa oddávate odpočinku - predviedli, že čoskoro ukážete pohostinnosť neznámym, ale veľmi príjemným ľuďom.

Dievča sklamané vo sne so svojím odchodom sa mu podarí vyhrať späť svojho milovaného zo súpera.

Oddych - naozaj potrebujete odpočinok.

Najlepší spánok je, keď vidíte lúku, záhradu, vyberanie kvety na poli, nezabudnuteľné prechádzky so zaujímavými ľuďmi, rozhovory s blízkymi, s Bohom alebo anjelmi, počuť nádhernú "nadpozemskú" hudbu a ďalšie - sľubuje dobré zdravie, to je to, čo vyžaduje duševne normálna osoba.

Sen, v ktorom odpočívate, cítite intenzívnu fyzickú únavu z tvrdej práce alebo prestávku vo výrobnom procese alebo pocit choroby v tom istom čase - to predznamenáva stratu zdravia. Dovolenka na dovolenke,stráviť to na pláži a dopriať si úplnú ležanie alebo obľúbenú aktivitu - znamená, že všetko vaše úsilie o udržanie poriadku v byte sa zníži na nič príchodom hostí alebo zavedením nájomníkov.

Ak vo svojom sne budete považovať rekreáciu za zmenu ako odpočinok, ktorý nasledujete, znamená to, že čoskoro zmeníte svoje pracovné miesto alebo registráciu alebo niečo iné, ktoré je rovnako dôležité.

Na odpočinok vo sne - na pohostinné stretnutie príjemných, ale neznámych ľudí.

Odpočinku - Zdá sa, že sa uvoľňujete - príjemné, ale prídu na vás navštíviť neznámi ľudia, alebo navštívite ich - budete srdečne privítaní. Dievča sníva, že je na dovolenke a zomiera na lahve - táto dievčina vyhrá svojím súperom v láske.

Sanatórium, odpočinok doma - zlepšenie psychického stavu, relaxačné obdobie, pravidelná dovolenka.

Snívali ste odpočinok - nečakané, ale príjemné hostí. Predstavte si, že máte oddych a silu a energiu.

Oddych, odpočinok - ak je pokoj po únave, znamená to bohatstvo po chudobe. A ak ten, kto sníval, je chorý, potom je to znamenie blízkej jeho umierajúcej hodiny.

Mal som sen Oddych - Napätie, v ktorom ste v poslednej dobe, bude čoskoro ustupovať.Predstavte si, že strávite svoju dovolenku v obci (pozri obec).

Ak ste snívali, že ste po ťažkej práci odpočívali, na vás čakajú zdravotné problémy.

Ak ste vo sne, že ste sa uvoľnili na dovolenke na pobreží, potom bude po vašom návšteve hostiteľa strašne zmätený.

Ak vo sne ste odpočívali, nahrádzali prácu - potom čoskoro vo vašom živote dôjde k obrovským zmenám.

Ak ste snívali o relaxačnej dovolenke - potom nájdeš ťažkú ​​prácu, ktorá bude trvať celý čas.

Pozri tiež: aký sen je pre krátku dovolenku, čo je sen, na ktorý sa poriadne spí, aký sen sa baviť.

Oddych - odpočinok vo sne - pohostinné stretnutie príjemných, ale neznámych ľudí.

Keď sa prebudíte zo sna, v ktorom ste snívali odpočinok, zdá sa vám, že ste naozaj odišli niekde na odpočinok! Aká škoda, že tieto krátke cesty nemôžete zbierať! - keď ste videli taký sen, najprv premýšľajte: možno je čas na odpočinok. Možno je to všetko o tom, najmä ak ste snívali o svojom obľúbenom mieste pre dovolenku.

Oddych tiež symbolizuje odmenu. Možno ste si uvedomili, že ste tvrdo pracovali a zaslúžili si prestávku. Alebo možno váš spánok o odpočinku stačí, pretože už vám dáva možnosť relaxovať?

Ak snívaš, že niekto šiel na dovolenku, ako to máš za to? - Vysvetľuje váš sen vašu túžbu po tejto osobe prestať?

Ak človek vidí, že chodí vo sne na miesto odpočinku, je to zlé, to znamená, že sa sprisahanie bude rozvíjať proti nemu.

Dievča, ktoré sníva, že nie je spokojná s jej dovolenkou - v reálnom živote, bude vzdorne získať pozornosť osoby, ktorú miluje. Možno to spôsobí zmätok, pretože ľahko vyhraje svoju milovanú zo svojho súpera.

Oddych - v domácnosti vždy vládne pohostinnosť a pohostinnosť pre všetkých, aj nečakaných a neznámych hostí.

Ak chcete byť vo sne sklamaný alebo zarmútený oddychom - vaša snaha a odhodlanie ohromí vášho zvoleného tak, že sa bez toho, aby odolal, nech ste sa stali jeho jedinou a najväčšou láskou.

Rekreácia - potreba odpočinku. Potreba aktivity.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku.Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Všeobecné informácie

Ako predpovedá snovová kniha, odpočinok stelesňuje únavu, z ktorej nemôže strašidlo uniknúť. Ak bude pokračovať rovnakým tempom, jednoducho nebude stačiť dlho. Ak chcete zlepšiť vlastnú efektivitu, musíte sa naučiť, ako pracovať nie niekoľko dní, ale pomocou rôznych techník.

Čo si myslí snovia?

Odpočinkujte vo sne

Ako sa hovorí, obchodné čas a zábavný čas, ale ako môžete prideliť to na vlastnú dovolenku,ak všetci potrebujú vašu pomoc? Snímaný príbeh sa niekedy nesmie interpretovať doslovne, pretože podvedomia sa snaží interpretovať udalosti, ktoré sa vyskytujú v skutočnom živote.

Dream Miller

Odpočívaj v sne - až k príchodu neznámych ľudí na návštevu. Samozrejme, budete musieť ukázať svoje schopnosti ako pohostinný hostiteľ, pretože medzi nimi môžu byť vplyvné osobnosti. Ak získate ich súhlas, môžete sa spoľahnúť na pomoc v problémových záležitostiach.

Ak mladá žena nie je spokojná so svojou zábranou, znamená to, že jej vlastná odvaha vyhrá partnera od jej súpera. Len ona sa bude musieť rozhodnúť, či potrebuje osobu, ktorá sa rozhodla vymeniť za inú.

Interpretovanie snov od A po Z

Nočný sen, v ktorom sa rozhodli odpočívať, odráža nahromadenú fyzickú únavu, ktorá im bráni v účinnom budovaní pracovných procesov. Zmätok je prvým signálom hroziaceho problému, a preto je potrebné vopred premýšľať o ďalších krokoch.

Výklad pre dievčatá

Veľký význam pripisuje účelu, na ktorý sa rozhodli urobiť dovolenku:

  • prestať pracovať - ​​vaše úsilie udržať dokonalý poriadok bude márne,
  • možnú zmenu činnosti - na prípadnú zmenu miesta bydliska alebo práce.

Sen za sučku

Podľa prezentovaného tlmočníka snov viditeľný odpočinok odzrkadľuje vynikajúce oratorické zručnosti, ktoré by sa mali naučiť správne zlikvidovať.

Snívať obľúbené miesto na dovolenku

Vychutnajte si neplánovanú dovolenku vo sne - vaša jazda bude ohromovať ostatných a budú chcieť poskytnúť všetku možnú pomoc. Nakoniec sa stanete jediným uchádzačom, ktorý dostane požadovaný výsledok. Hlavnou vecou je objektívne posúdiť svoje schopnosti a porovnať ich s požiadavkami.

Ženská snov kniha

Snažil som sa relaxovať v nočnom sne - na možné ťažkosti v profesionálnej oblasti. Podvedomie sa snaží o tom varovať, a preto je lepšie chrániť sa pred každodennou rutinou. Niekoľko dní odpočinku povedie k úžasnému výsledku.

Pozrite si obľúbené miesta na dovolenku - získate dobré správy od blízkeho. Ak ste hádali, čo sa bude diskutovať, potom by ste nemali zobrazovať názor, inak prekvapenie nebude úspešné.

Podľa iného výkladu z Knihy snov o ženách vás čaká príjemná odmena. Možno tvoji nadriadení dlho sledujú vašu prácu a sú pripravení poskytnúť prestávku. V niektorých prípadoch sa videný sprisahanie snaží posunúť spánok na skutočnosť, že venuje príliš veľa času na odpočinok, zabudol na prácu. Faktom je, že takýto zamestnanec pravdepodobne niekto potrebuje, a preto je pravdepodobnosť prepustenia vysoká.

Zostávajte vo sne s celou rodinou

Ktorá spoločnosť?

Zvyšok sa môže líšiť v závislosti od toho, kto sa rozhodol založiť spoločnosť. Budete musieť pamätať na ľudí, ktorí obkolesili vo sne.

Strávte svoju dovolenku s blízkym priateľom - získajte príjemné emócie v reálnom živote. Ak sa vám nepodarilo ísť na prechádzku po dlhú dobu, potom je čas to urobiť.

Relaxácia s mŕtvym kamarátom - obnovenie starých, ale príjemných vzťahov. Ak ste s niekým nepriateľom, mali by ste urobiť prvý krok smerom k zmiereniu a nemysliť na dôsledky.

Snívať, že rodičia odpočívajú

spitpoisons

Čo môže snívať o odpočinku s nepriateľmi? Takýto sprisahanie predpovedá vznik dôležitých ľudí ochotných pomôcť pri hľadaní spoločného jazyka.Budete prekvapení, aké zlé ste boli o iných ľuďoch. Ak ste mali sen o neprípustnom šéfe, znamená to, že vo vašom živote dôjde k pozitívnym zmenám v kariére. Hlavná vec - pokračovať v práci na sebe, a potom vaše úspechy si všimnúť vedenie.

Iné verzie

Keď sa uvidíte na brehu rieky alebo na more a opaľovanie - každá udalosť začne prinášať pozitívne emócie a to nie sú jednoduché slová. Prechádzanie cez škrupiny, piesok alebo štrk - na vzhľad okolností, ktoré si zaslúžia osobitnú pozornosť. Ak ich môžete rýchlo lokalizovať, potom zabráňte veľkým problémom.

Ak je vaše miesto odpočinku plné odpadu, mali by ste sa obmedziť na akékoľvek podnikanie, pretože napätá situácia to neumožní. Vysvetlenie snov odporúča opustiť pochybný projekt a prejsť na niečo iné.

Sen sen

Spánok, v ktorom odpočívate, cítite intenzívnu fyzickú únavu z tvrdej práce alebo prestávku vo výrobnom procese alebo pocit choroby v tom istom čase - to predznamenáva stratu zdravia. Relaxácia na dovolenke, strávenie na pláži a oddávanie nečinnosti alebo záľuby znamenáže všetko vaše úsilie o udržanie poriadku v byte príde na nič pri príchode hostí alebo zavedenie nájomníkov.

Ak v spánku považujete zmenu zamestnania za odpočinok, ktorý nasledujete, znamená to, že čoskoro zmeníte svoje pracovné miesto alebo registráciu alebo niečo iné, ktoré je rovnako dôležité.

Hodnota snov odpočinku

Naozaj potrebujete odpočinok.

Najlepším spánkom je, keď vidíte lúku, záhradu, vyberanie kvety na poli, pomalé prechádzky so zaujímavými ľuďmi, rozhovory s blízkymi, s Bohom alebo anjelmi, počuť nádhernú "nadpozemskú" hudbu a ďalšie - sľubuje dobré zdravie, nedostatok chorôb, to je to, čo vyžaduje duševne normálna osoba.

Najnovšia kniha snov

Oddych - naozaj potrebujete odpočinok.

Najlepší spánok je, keď vidíte lúku, záhradu, vyberanie kvety na poli, nezabudnuteľné prechádzky so zaujímavými ľuďmi, rozhovory s blízkymi, s Bohom alebo anjelmi, počuť nádhernú "nadpozemskú" hudbu a ďalšie - sľubuje dobré zdravie, to je to, čo vyžaduje duševne normálna osoba.

Universal Dream

Keď sa prebudíte zo sna, v ktorom ste snívali odpočinok, zdá sa vám, že ste naozaj odišli niekde na odpočinok! Ľutujemže tieto krátke cesty nemôžete zbierať! - keď ste videli taký sen, najprv premýšľajte: možno je čas na odpočinok. Možno je to všetko o tom, najmä ak ste snívali o svojom obľúbenom mieste pre dovolenku.

Oddych tiež symbolizuje odmenu. Možno ste si uvedomili, že ste tvrdo pracovali a zaslúžili si prestávku. Alebo možno váš spánok o odpočinku stačí, pretože už vám dáva možnosť relaxovať?

Ak snívaš, že niekto šiel na dovolenku, ako to máš za to? - Vysvetľuje váš sen vašu túžbu po tejto osobe prestať?

Prihláste sa na kanál Felomena v Yandex.Den

Hodnotiť tento článok!

Snímaný o odpočinku, ale potrebná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, aké sny odpočívajú vo sne, jednoducho napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vy budete interpretovať, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Som na poznaní .V ŽIADNEJ SEBE NIKDY NIE JE PLATIE A NIEKTORÉ ZÁLEŽITOSTI, V PRÍPADE, ŽE JE POČIATO PROBLÉM SPLÁNOM, PRED LETOM, KTORÝ STÁVA DOMA.

Bol som v Turecku s rodičmi a sestrou. Bolo to veľmi dobré. Potom sa objavil môj priateľ s matkou. Bol som vždy sám. Oiel, kde sme žili, boli 4 alebo 5 hviezd. Videl som tiež, že som žiadal zamestnancovi heslo pre jej wifi 😀 kód bol z tifor 60734 ... Už si nepamätám. Potom som sa zobudil, ale ja som si to sen veľmi rád a tak myslím, že ak usneme, vidím to isté, zaspal som a znova som videl, že sme tam opäť odišli na odpočinok, spomínam si, že sme šli do mora, ale potom som bol sám a keď som sa vrátil hotel nemohol nájsť svoju izbu a potom som sa prebudil

Mám dva sny: 1) Zabudol som svoju tašku v obchode, sáčok sa vrátil po nej, ale niektoré veci zmizli z tašky. Taška je skutočná ako v živote. 2) odpočíval s dievčatami, začal zbierať veci od jednej dievčiny, bol kožušinový kabát a spomínal som si na moju kožušinovú kabát, myslel som si, že kožušinový kabát zostal doma (odišiel domov počas sviatkov), začal som zistiť, kde sa kožušinový plášť ukradol v kaviarni. zlikvidoval kožušinový kabát a našiel kus z kožušiny a vo sne si uvedomil, že to nie je pravda a sen! a prebudil sa.

Môj býval už už takmer týždeň snov, sme sa s ním rozdelili 7. júla a teraz som sníval celý týždeň Sme s ním, ako keby sme spolu znova a všetko je v poriadku Snažím sa o neho premýšľať, ublížiť pocity vo mne Povedz mi, prosím, aké sú tieto sny?

Odišiel som s mojimi rodičmi v Turecku)))))) sa pokúsil utiecť z hotela rýchlejšie na pláž)) na pláži ležal so svojím otcom a veľa ľudí bol))))) mora bola modrá) sme sa bavili, že sme boli dobrí)) videl priateľa.

Moja matka a ja sme šli odpočívať vo Francúzsku, tam bola zima, mali sme veľmi dobrý čas, zasmáli sme sa, videli opitých Rusov, ktorí boli veľmi zvláštni: D

Vo sne som sa zhromaždil s deťmi sestrou a priateľkou na odpočinok. cesta sa neuskutočnila, pretože v poslednej chvíli som si uvedomil, že som si kúpil len ubytovanie a nemám žiadne peniaze na jedlo. a hodinu pred odchodom som musel roztrhnúť svoje lístky so slzami.

Snívala som o dome mojej sestry. Bola na dovolenke, rozhodne som to vedela. Šiel som po dome a bol som úzkostlivý. Faktom je, že moja sestra má dlhotrvajúcu chrípku a som veľmi znepokojený. Prosím vás, aby ste vyložili svoj sen

Sníval som, že som v dome na ostrove. Okná v dome boli otvorené a počul som zvuk mora, vzal som telefón a začal fotografovať tento dom vo vnútri a naozaj chcel ukázať tieto fotografie svojim priateľom. Ach jo, bol som v dome sám, nenechal som to. Nepamätám si nič iné, pretože som sa zobudil zo zvuku budíka.

Snažil som sa, že sme sa s kamarátmi zhromaždili, aby sme odišli, ale bol som s bývalým mladým mužom. ale vo sne som si myslel, že to bol môj darček, potom boli problémy s výletom a museli sme prejsť cez rieku alebo niečo podobné moru na lodi a sen skončil tak, že som sa dostal na loď

Mal som dovolenku. Nevidel som mora. Chápal som, že bolo studené pre more, a preto sme plávali v bazéne. S kým som si nespomenula

Často som sníval ten istý sen. Ako keby som prišiel k moru, ale zabudol som všetky moje veci a peniaze, ani plavky. Len niekedy postavy, s ktorými mám pokojnú zmenu, niekedy je to môj priateľ, niekedy moji bratranci so svojou sestrou a teta atď. A vo všetkých snoch vždy zavolám moju mámu a požiadam ma, aby som priniesla (alebo poslala) peniaze a veci. A prichádza. Aj v tomto sne sa stane, že lietím k moru a už sa zrazu stretnem s priateľkou.
Tu je ... Neviem, čo to môže znamenať, pomôžte rozlúštiť.

vo sne som išiel odpočívať nie ďaleko od domu dievčaťa, ktorého milujem ... sme boli na dovolenke v vrhu ... žil som od neho oddelene ... a moja priateľka a priateľka dievčaťa, s ktorou som rád žil s ňou v bloku.

pravdepodobne sme šli s celou rodinou na odpočinok a odpočinok odpočívali na plávanie a tam bol silný dážď

Neznámy muž ma pozval na odpočinok v sanatóriu, prišli sme bez vecí, dostali sme poukážky.

Dobrý deň!
Snažil som sa, že som mal dovolenku s priateľmi, ale keď som už odišiel domov, uvedomil som si, že som so mnou nič neurobil. Len pas a peniaze. Nie veľmi rozrušený - myslel som, že tam kúpim všetko.
Prečo tento sen vykladať, prosím.
Ďakujeme vopred za odpoveď!

Sníval som, že som šiel odpočívať vo sne v Turecku.

Sníval som, že som odpočívala na mori s dieťaťom, ale toto nie je moje dieťa, ale priateľka dieťaťa. Plávali sme, veľa plavali a potom sme sa chceli dostať k pobrežiu, ale bolo to ako skalné útesy, bolo ťažké vystúpiť na to, ale moji priatelia mi pomohli, keďže som ich našiel tam, neviem. Neviem, čo robiť s dieťaťom, ale nekričal, ale bol pokojný a bola to dievča

teplý letný večer som pri mori a na mňa socha draka odpočíva v sanatóriu s peknými ľuďmi, stretnem sa s vojenským vdovcom, ktorý má dve dcéry, dospelého a trochu

ahoj Snívam, že som v práci.Vediem lekciu, v červenom krásnom šatách, otvárajú sa dvere, môj bývalý spoločný zákonník (4,5 rokov žil) so svojou matkou. Hovorme, poďme s nami. Idem a hlavná vec je naboso, on mi povie, áno, kurva ma, dám na topánky, ako sú topánky s vysokým podpätkom. Pôjdem k nemu. Potom vidím, že ideme v aute, vedie vedľa mňa. Za niektorými ľuďmi. Potom zmiznú. Priblížime sa k obchodu a ideme priamo na verandu. Chodím von, kupujem si chlieb, uteráky, papuče. V obchode vidím jeho sestru, že sa snaží na nohaviciach. Nechám obchod a jednoducho ísť domov bez toho, aby som spomenul na to, čo čaká na mňa! Kúpim nákupy úhľadne a vidím viac detských papuče. Prebudiť sa Veľmi zaujímavé, prečo taký živý sen. Sny od piatku do soboty.

V poslednom školskom dni (to bolo schôdzka) som si vymyslela, že ma otec zavolal a povedal, že zajtra zajdeme do mora, ale že môj strýko ma vzal domov, bol som veľmi prekvapený.

Sníval som, že moja matka a ja sme lietali do rôznych krajín, chodili sme, bavili sme sa, mal dobrý čas

Sníval som, že som šla odpočinúť. Vidím mora, pláž, dažďový prales. Pýtam sa: "Kde som?" Povedali mi, že som v Góve

so svojím manželom a synom sme na letisku a musíme lietať do Egypta, ale nemáme cudzie pasy. Nemali sme v lietadle povolené, potom sme boli povolení do iného a mylietali do Turecka

S rodičmi a priateľmi sme šli odpočívať na obrovskom jazere.
A medzi nimi bol môj bývalý priateľ.
A pri sledovaní filmu s celou spoločnosťou, bývalý chlapec a ja sme si sadli a bozkávali pred každým. Z nejakého dôvodu som sa nestaral o to, že môj otec tiež sledoval film s nami.
Moja matka a ja sme šli kúpiť veľa zlata.

Dobrý deň, Tatiana. Mal som sen, v ktorom sme spolu s tátom sme si odpočinuli. Bez mamy. Mama a otec sú rozvedení.

Snažil som sa, že som išiel autobusom so svojou dcérou, ktorá v skutočnosti zatiaľ neexistuje. Šli sme nakupovať a plavali vo fontáne. Na čo to je?

Letol som na odpočinok, keď sme lietali, moja trieda začala kresliť a žili sme v autách, potom sme šli do mora a tam tam vyrazili obrovské vlny a počasie bolo zamračené, museli sme odísť a šli sme nakresliť, potom zotrvali rýchlo a už sme sa vrátili domov a vodič lietadla bol niekde neskoro a niekto nemal čas sedieť a lietať s nami

Dnes som sníval o detskom tábore, v ktorom som odišiel v auguste 2017, hľadám priateľov dievčat, ale zisťujem, že ešte neprídu, potomHovorím s neznámymi dievčatami a spýtam sa, či prišli minulý rok a či naozaj prídem znova?
A potom sen končí

ahoj Volám sa Marina. Dnes večer som mal so svojim bývalým senom.
Bola to tak, naša spoločnosť šla mopedy v nejakej oblasti, na prírodu a ja som bola na mojom ex. Počas jazdy sme sa s ním rozprávali, hovorili sme celú cestu a po rozhovore sme obaja pochopili, že sa stále milujeme.
Keď sme prišli na miesto, Max (môj ex) mi povedal: "Marina, ty si šiel na moped, ty si šiel domov."
Rozhodol som sa posadiť, vzal ma domov, keď sme šli,
- Pýtal som sa: "Prečo musím ísť domov?" Na to odpovedal: "Chcem tak veľa". Znova sme sa rozprávali, naozaj som pochopil, že ma stále miluje (o čom sme hovorili, nepamätám sa)
V noci som sa prebudila, dlho som nemohla spať. myslel na neho. Po chvíli som usnul, ale už som s nimi v tejto oblasti. Tam v prírode sa na mňa po celý čas díval, hovoril so mnou viac ako ja. Keď sme ísť domov, on mi nejako zmrzol.
Spýtal som sa: "Čo sa stalo.
A povedal, zmätený. Bez ohľadu na ,,
Večer sme šli na prechádzku. Ale Max tam nebol, uvedomil som si, že niečo nie je v poriadku a rozhodla sa ísť do jeho domu.
Keď som zavolal do bytu, nikto sa neobjavil, ale počúval som, že tam bol. Veľmi som sa o neho obával, asi hodinu som sedela na schodisku a čakala na neho. Ale on nešiel von, šiel som ku všetkým.
Chodil s nimi, trochu sa rovnal. Keď som sa rozlúčil so všetkým, vráti sa domov. Vidím Maxho povstanie. Hneď ako ma videl, ihneď povedal: "Marin, choď na Mashu (náš spoločný priateľ) a porozprávaj sa s ňou. Keď som sa priblížil k Mashe, povedala: "No, Max, všeobecne ..."
A potom som sa prebudila a ja neviem, čo by som chcel na mňa povedať.

Som na dovolenke so svojimi spolužiakmi a najlepšími priateľmi, bavili sme sa. Ale potom priateľka zmizla. A pretože hotel má Wi-Fi, píše mi. A žiada ju nájsť. Hľadám a nájdem to miesto, a zdá sa, že to nie je ona, ale maniak.

Mal som sen o kempingu so svojou rodinou, grilovanie som šalát. So mnou bola moja žena, dcéra, matka, babička, starý otec, blízky príbuzní a cudzinci. Najdôležitejšia vec bola veľa čiernych alebo hnedých medveďov, vedľa neho bola nádrž a nejaké rekreačné stredisko, strávili sme tu noc. Bola veľmi silná strach, sedeli sme pri stole a neustále som sa rozhliadal a bál sa medveďov, videl som ich z jednej strany, potom od druhej, potom som zavrel, potom ďaleko, to bolo veľmi desivé

Môj sen ... Som matka, otec a sestra-relatívna, išli sme odpočívať v Turecku. Plavali sme sa v bazéne a jedli a obdivovali prírodu

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
  • http://my-calend.ru/sonnik/otdyh
  • http://sonnikonline.club/dejstviya/k-chemu-snitsya-otdyh.html
  • http://www.sunhome.ru/dreams/otdyih
  • http://felomena.com/sonniki/o/otdyx/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Čo znamenajú naše sny, ktoré sa nám snívajú?

Zanechajte Svoj Komentár