Význam spánku: sen, ktorý zaplavil byt

Potopa sama o sebe znamená vášne a emócie, ktoré naplnia vaše srdce. Sú tak silní, že sa jedného dňa dostanú mimo kontroly a preniknú do vonkajšieho sveta, čo spôsobuje veľa problémov.

Ak ste snívali o záplavách bytu, mali by ste sa obmedziť na seba, alebo inak nájsť spôsob, ako sa zbaviť negatívu bez poškodenia ostatných.

Problémy

Iná interpretácia snov tvrdí, že zaplavený byt symbolizuje koniec niektorého podnikania. Vidieť, ako je zaplavené vlastné obydlie - na choroby, nedostatok slobody a nepríjemné túžby.

Dream interpretácia verí, že zaplavený byt vo sne ohrozuje stratu majetku v skutočnosti. Ak sa vám podarí vyrovnať sa s tokom a postupne zaplaviť, byt sa stane prázdnym, potom sa dostanete pod vplyvu, čo bude mať zlé následky.

Zrážanie počas povodní nie je ani veľmi dobré. Dream interpretácia verí, že taký sen môže snívať o veľkých problémoch v práci.

Všetky bolesti budú preč!

Ak je celý dom naplnený vodou, počkajte na správy, ktoré zmenia váš osud. Snívali, že zaplavovanie bytu je doslova na oči?

Buďte pripravení vydržať ťažké údery osudu, ale ak povodeň začne ustupovať, potom v tejto situácii absolútne nemôžete nič zmeniť.

Sledovanie miestnosti naplniť vodou a prúd tiahne nábytok a dokonca aj vaše posteľ je skvelé. Prečo snívať o tomto sne?

V skutočnosti máte zaručené šťastie a veľmi cenný nález. Vysvetlenie snov sa domnieva, že s vodou vo sne, zmätok, ťažkosti a problémy zmiznú v symbolickej podobe.

Upozornenie na spánok

Snívať o tom, že vaši susedia vlievajú do tela a strop, ktorý sa namočil pred tvoje oči, je dobrý svojou cestou. Tento sen vás varuje, že musíte zmobilizovať všetky sily a brániť svoj názor na poslednú.

Sny, že kvôli záplavám klesol strop? Riskujete, že dostanete vážne pokarhanie od orgánov a stratíte prácu.

Ak povodeň dosiahla len úroveň okien, potom tajomstvo bude známe ostatným, ak dokonca prekryje strop, potom buďte pripravení na osudný test.

Iné výklady

Čo ešte sny zaplaví byt? Podľa snov knihy, dekódovanie závisí od mnohých detailov. Pri tlmočení treba brať do úvahy kvalitu toku vody.

 • Čistý znamená vznik nového vzťahu.
 • Dirty - hádky a konflikty.
 • Krútenie - prebudenie tvorivých myšlienok.
 • Rusty a blato - ťažkosti pri realizácii zamýšľaného.
 • Penny - spor, v ktorom nemôžete vyhrať.

Podľa snov Millerovej sny

Dream Miller tvrdí, že zaplavenie bytu sľubuje prosperitu a pokoj, ale až po ďalšom kopnutí osudu. Ak vás búrlivá povodeň odvedie, budete čeliť vážnej chorobe alebo zastaveniu významnej záležitosti.

Uložte rodinu!

Čo ešte sny zaplaví byt? Vysvetlenie snov si myslí, že jeho videnie je vážnym nedorozumením v rodinnom živote. Po takejto vízii by ste mali opustiť prípad a pokúsiť sa zachrániť manželstvo alebo vzťah.

Ak ste počas povodne zažili strach, potom bude pre vás ťažké prispôsobiť sa novým podmienkam života, ku ktorým dochádza po veľkých zmenách.

Primárny význam

Vidieť dom zaplavený vodou je znakom blížiacich sa problémov, chorôb, kolapsu dôležitého podnikania, rodinných problémov, konfliktov a materiálnych strát. Cítiť strach - to znamená zotaviť sa po kolapsu situácie bude ťažké.

Byt, naplnený vodou, symbolizuje kolosálne zmeny, ktoré môžu zmeniť život v opačnom smere. Ak incident nepriniesol významné škody na majetku snívača, potom realita pripravila príval pocitov, silné emocionálne zážitky, môže to byť nečakaná láska, strata rozumu.

Snímovaná povodeň predpovedá mladému dievčaťu budúce manželstvo, tehotenstvo.
Ak by sprisahanie sny bolo účasťou snívača v dôsledku povodní, mali by ste čakať na ťažkosti. Existuje riziko, že stratíte svoj dom pod vplyvom alkoholu alebo sa stanete obeťou podvodu.

Znižujúca sa voda symbolizuje sen snovateľa, aby opustil starý spôsob života. Avšak dom, úplne oslobodený od následkov povodní, sľubuje, že padne pod vplyvom inej osoby, čo môže viesť k vážnym problémom.

Čo bolo zaplavené

Izba, ktorá bola zaplavená, pomôže interpretovať sen:

 • izba, spálňa - nový pocit, že minulosť zabudne,
 • kuchyňa je obetou človeka v mene lásky,
 • toaleta je tajomstvom človeka, nemali by ste v sebe držať emócie,
 • suterén - materiálne straty,
 • samotná budova, hala - dočasné ťažkosti.

Sny zaplavenia toalety bahnou vodou sú znakom budúceho spojenia, ktoré prinesie sklamanie, pocit výčitky, hanba.

Prečo snívať, ak ste zaplavili susedov

Pripomeňme začiatok susedného konfliktu. zvonček:
- Čo sa stalo? - pýtate sa.
- Zaplavili ste susedov! - je vypočutý v odpovedi.
Potom sa objaví konflikt, začne sa objasňovanie vzťahov, určenie výšky hmotných škôd, odškodnenie susedov a vykonanie ich vlastných neplánovaných opráv.
Otvor svoje oči, - vďaka Bohu, - všetko len snívalo! Avšak, aké by mohli byť následky takéhoto snu pre skutočný život?

Ukazuje sa, že taký senový sprisahanie dokáže predpovedať skutočný konflikt, ktorý vybuchne medzi blízkymi ľuďmi. Nezáleží na mieste bytu, hádka môže mať iný dôvod, napríklad obyčajný bytovuha. Konflikt môže mať za následok: domáce zviera, nevhodnú opravu, hlasnú hudbu, hučanie dieťaťa. Preto ak existujú predpoklady, spánok je priamym návodom na naliehavú stabilizáciu situácie.

Som sníval o záplavách susedov - nedoporučuje sa vziať dlhy, nie požičať peniaze susedom. Prečerpanie dlhov môže spôsobiť konflikt medzi priateľmi alebo pravdepodobnejšie medzi bežnými susedmi. Preto sa neodporúča dať ďalší dôvod pre škandál.

Zasnívaný z zaplavenia blízkych priateľov, príbuzných - stojí za to byť viac pozorný voči akcii, s vašimi krokmi môžete priniesť problémy, ktoré ovplyvnia presne hrdinovia snov.Odporúča sa revidovať plány, organizovať ďalšie kroky, obísť obete. Preto je väčšina problémov riešená samostatne.

Sneh je pozemok, ktorý spôsobil škody na majetku: poškodenie sadry, tapety, nábytok, osobné veci, - kúzla straty, materiálové straty. Zničenie snu je priamo úmerné prorockej strate skutočného života snovateľa.

Situácia globálnej povodne - vo sne, podarilo zaplaviť susedov, jeho byt, voda sa bičuje zo všetkých kohútikov - priamy náznak skutočného ničenia v dome. Nie je to o poškodení majetku, devastácia bude mať vplyv na vzťahy, čaká na škandály, hádky od nuly. Správnou radou by bolo zabrániť blížiacemu sa konfliktu, jeho zrušenie nebude fungovať, ale môžete vyčistiť rohy: držte pokojný rozhovor a diskutujte o probléme.

Opačná interpretácia spánku je zvedavá: zaplavenie vášho bytu predpovedá zisk, materiálne bohatstvo. Stojí za to čakať na zisk, ak je voda, ktorá sa nalieva, čistá, človek, ktorý videl povodní, okamžite začal eliminovať dôsledky incidentu.

Zhrnutie: spať s povodňami susedov - záporné znamenie.Avšak akýkoľvek sen nehovorí o nevyhnutnosti budúcej udalosti, predpokladaný príbeh slúži ako varovanie, označenie racionálnych akcií, riešenie problémov. Zabránenie negatívnym účinkom je vždy možné.

Rýchly tok

Zvyšujúci sa tok vody symbolizuje budúce morálne testy, človek by sa mal pripraviť na stresovú záťaž.

Sen, ktorý ukazuje rastúcu hladinu vody, ktorá zachytáva nábytok, prináša pozitívnu interpretáciu: dlho očakávané oslobodenie od ťažkostí očakáva človeka, je možné získať neočakávaný cenný nález. Prúd vody fúka nábytok smerom k snovi - hmotné bohatstvo, šťastie, dlho očakávané šťastie.

Prietok vody zaberá veci - stratu hotovosti, stratu. Snívač snil - problémy s profesionálnym plánom prichádzajú. Ak chcete zabrániť povodni, musíte zväčšiť materiálový stav speváka.

Funkcia záplavy

Sen, založený na utopení bytosti snovateľa susedmi, predpovedá rýchly boj o pravdu, ktorú možno vyhrať. Opačná hodnota - pasivita snovateľa neumožní vyhrať, vyriešiť problémy reálneho života.

Interpretácia založená na stupni záplavy:

 • Výkonný tok vody - rýchla zmena založených základov, zvyky snov,
 • Krihový strop bytu - profesionálne problémy, pokarhanie,
 • Voda prichádza na úroveň okien - odhaľuje vnútorné tajomstvá človeka, hrozí nebezpečenstvo straty dôvery, rešpektu,
 • Voda do stropu - vážny test,
 • Zanedbateľné množstvo vody je rodinná hádka, mali by ste zvážiť taktiky na zmiernenie následkov rodinných problémov,
 • Podlaha miestnosti je pokrytá vrstvou vody - naučíte sa zvedavý fakt, ktorý vám umožní zhodnotiť život novým spôsobom, prehodnotiť svoje ciele.

Vlastnosti vody

Sen môže byť interpretovaný na základe vlastností vody:

 • Čistá voda - vznik nových pocitov, vzťahov,
 • Tok tečúcej vody - nové kreatívne nápady,
 • Špinavá voda - budúce konflikty, nesprávne posúdenie skutkov snímačov inými povedie k hádkam,
 • Vypustiť špinavú vodu - úspešné ukončenie vypuknutia konfliktu,
 • Bláznivá, hrdzavá voda - sklamanie, vzhľad neočakávaných prekážok,
 • Penový prúd - spor, ktorý sa stratil.

Sen o Millerove spája moment demolácie človeka zúrivým potokom s budúcou vážnou chorobou, významnými škodami, materiálnymi stratami. Čistá voda - šťastie, materiálne bohatstvo, ktoré bude musieť vyhrať.

Dream podkrovie

Tlmočník Loff tvrdí, že vzhľad vody zhora: zaplavenie suterénu, miestnosti, symbolizuje naplnenie základných túžobníkov snov. Nastane udalosť spojená s emocionálnym zážitkom sexuálnej roviny. Voda, ktorá vyteká zo stropu, je vznešené myšlienky, ľudské túžby.

Pochopenie, že vinníci povodní sú susedmi - znamená zásah neoprávnených osôb do skutočných záležitostí, snívač bude musieť vziať na seba inú chybu. Naplnenie bytu, ktorého vinníkom bol sníl, ukazuje opačný význam - človek sa snaží preniknúť do vzťahu niekoho iného. Povodeň sa stala silným tlakom - snívač chce ovládať, ovplyvňovať ostatných a poškodzovať práva ostatných.

Vodná voda napĺňa ulicu - pocity, ktoré zdesenie snílka ovplyvnia ľudí okolo nich.
Príbeh je symbolický: voda zaplavila domy susedov, ale ich vlastný dom zostal suchý, taký sen sľubuje zmenu v rodinnej tradícii rodiny, pravdepodobne pôsobiacu niekoľko generácií.

Zmrzlý pocit prúdiaceho vodného prúdu - snívajúci bude musieť prejsť šokovým stavom, zlým fyzickým blahobytom, ktorý bude dôsledkom skutočných udalostí.

Horúci pocit - nepriaznivý symbol - snívač sa mýli, mylne vo svojich presvedčeniach a postojoch.

Dream sen Hasse

Obytok človeka bol zaplavený - deštruktívny pocit zamilovania. V dôsledku povodní človek utrpel - silnejší prejav skúsených emócií a pocitov.

Záplavy domu sa stali bez vedomia majiteľa - vypuknutie pocitov spôsobí obavy, komplikuje život.

Pozrite zaplavenú kuchyňu - obeť v mene lásky.

Toaleta je zaplavená, voda je špinavá - snívajúci je zapojený do vzťahu, ktorého nedostatok kontroly spôsobí, že sa bude pokánie toho, čo urobil.

Príbeh snov, ukazujúci zničenie majetku, prorokuje silné emocionálne utrpenie, stres, slzy, chorobu. Pre dievča taký sen predpovedá ochladenie bývalých pocitov, pocitov, utrpenia, chladu partnera.

Dream Miller

Ak chcete vidieť osadu zaplavenú tmavou vodou, znamená to blížiacu sa katastrofu, nešťastie.
Prietok vody fúka ľudí - ťažké straty, pocit beznádeje, nadchádzajúci život sa bude zdať smutný, zbytočný.

Veľký priestor pokrytý čistou vodou symbolizuje materiálny zisk, pocit stability, dôveru, mier, hoci nadchádzajúce udalosti sa zdajú byť beznádejné.
Bouřlivá rieka tiahne muža, čerpá trosky - prichádza choroba, rozhodnutie o dôležitej záležitosti bude dlhé.

Freudan Dream

Psychoanalýza Z. Freud spája videný záplav a blížiace sa tehotenstvo ženy.
Zasnívaný vidieť záplavy - či snívač, alebo blízky priateľ čaká na nástup tehotenstva, pôrodu.

Muž, ktorý vidí povodeň, sa zaujíma o tehotné ženy. Sledujte povodeň - symbol túžby mať vlastné deti.

Vysvetlenie snov Tsvetkova

Podľa Tsvetkova je zaplavenie bytu symbolom zasahovania cudzincov do osobných záležitostí snov. Voda vyliata z okna - veľké množstvo zvedavých "očí", "uší" okolo človeka.

Byt je zaplavený zo stropu - zasahovanie do záležitostí blízkych priateľov snov. Povodeň bola voda z vodovodu - podobný zásah príbuzní krvi.

Pošmykanie, ktoré spôsobuje snívač, ukazuje, že tým najpriaznivejším spôsobom neovplyvní životy iných ľudí.

Ezoterická kniha snov

Podľa ezoterického tlmočníka snov je tok vody odrazom pocitov, ktoré zažíva snívajúci. Fyzikálne vlastnosti vody charakterizujú ľudské pocity:

 • Čistá čistá voda - dobré myšlienky, dobré úmysly,
 • Bláznivá špinavá voda - negatívna, ovplyvňujúca emócie, zlé úmysly,
 • Voda, ktorá vyteká zo susedov, je emočným bremenom pre snímačov iných ľudí.
 • hlavná
 • Vysvetlenie snov

Rozsah katastrofy

Vysvetlenie snov vám povie, prečo vidieť vodu v domácnosti. Voda odráža vnútorné, duchovné prostredie spiaceho človeka, je zodpovedná za svoje pocity a emócie. Sen o záplave znamená emócie, ktoré prekypujú šálku trpezlivosti. Ak sa nemôžete ovládať sami, môže dôjsť k katastrofe, dokonca i prerušeniu starého priateľstva.

Je dôležité pamätať si na všetko, čo ste videli. Úroveň vody, jej stav, farba. Nie posledné miesto je obsadené emóciami počas spánku.

Ak je zaplavený byt

Niekedy sen, že v byte vybuchne vodopád. V takýchto prípadoch môže byť interpretácia snov pozitívna a nie taká.

Voda prináša smútok

Voda vlieva do bytu ako torrent, zaplavuje všetko okolo - choroby, obmedzenie slobody.

Čo iné by mohlo viesť k záplave - strate bohatstva.

Budete môcť úplne odstrániť vodu z prístrešku, nezačínajte sa radovať. Možno budete mať zlý vplyv.

Vidieť vo sne, ako vás vyhodí - na vážne ochorenie, alebo na kolaps pracovných plánov.

Pozitívna predikcia

Niekedy kniha snov je protirečená, pretože obsahuje veľa interpretácií úplného záplavy apartmánu, ktorý je pre vás prínosný. Ste štýly svedkami, ako búrlivý prúd doslova fúka všetko na ceste, potom:

 • byť schopný vydržať všetky nepriazne a nešťastie
 • dlho očakávané šťastie
 • cenné získavanie alebo nájdenie,
 • rodinné bohatstvo
 • pohodlie v dome.

ak susedia urobili povodeň

Nie je veľa záplav

Ak vidíte vodu na podlahe v malých množstvách, potom snová kniha spája sen s rodinnou sférou. Mali by ste venovať osobitnú pozornosť komunikácii so svojimi blízkymi. Prozreteľnosť vám povie, že môže dôjsť k vážnym konfliktom, a ak ich nemôžete okamžite vysporiadať, všetko môže skončiť smutne.

Zaplavených susedov

Snáší, ako tvoji susedia zaplavili zhora - nie vždy zlé sny.

Ak je vo sne strop mokrý priamo pred vami - musíte brániť svoj vlastný názor na poslednú. Len týmto spôsobom budete môcť odolať nepriateľstvu.

Zlé znamenie, keď som snívala, že strop padol kvôli povodni. Zvýšené riziko straty pracovných miest.

Aj keď je to možné, zbavte sa trochou krvi a len dôstojné orgány.

Vo sne je dôležité - hladina vody. Vidieť vodu, ktorá dosiahla okná - vaše tajomstvá budú vo verejnej doméne. V prípade, že voda dosiahne samotný strop, je tu pred sebou náročný a rozhodujúci test.

Ak je iba podlaha pokrytá vodou, čoskoro sa naučíte veľa zaujímavých vecí. Tieto informácie vám pomôžu zobrať nový pohľad na obvyklé veci pre vás.

Farba a stav vody

Vysvetlenie snov hovorí, že pre správnu interpretáciu spánku súvisiaceho s vodou vo vašej domácnosti stojí za to spomenúť si, akú farbu to bolo, ako aj to, ako to prišlo, pretekalo, uniklo alebo ste boli zaplavený torrentom.

Aká voda tečie

V každom sne, vidieť čistú, čistú vodu už nie je taká zlá, napriek ostatným detailom spánku. Oveľa horšie, keď sníva o špinavú a bahnitú vodu. Takže vidieť vodu vo sne:

 • net - nových známych, vzťahov,
 • špinavý - konflikt, hádka,
 • bahnitý, hrdzavý - nemôžete dosiahnuť cieľ,
 • zúrivý - objavte skryté talenty,
 • s penou - budete vtiahnutý do sporu, z ktorého sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostanete poraziť.

Niektorí tlmočníci veria, že všetko je veľmi jednoduché: vidieť čistú vodu - zisk, blato a špinavé - na problémy.

Nehoda

Ak si myslíte, že vysnívaná kniha snov, potom najnegatívnejší snom spojený s vodou je ten, v ktorom ste sa utopili.

Najviac nevinná interpretácia - očakávate problémy v práci, pokarhanie, prepustenie.

Ďalším veľmi negatívnym snom je zaplavenie celého domu alebo dokonca ulíc mesta. V takom sne očakávate veľké ťažkosti, najmä ak tok vody bol bláznivý a obsahoval bahno.

Aj keď slobodné dievčatká vidia povesť vo sne, ale s čistými vodou - na blížiace sa manželstvo a koncepciu dieťaťa.

Iné výklady

Ak chcete vidieť, ako sa voda zo sny naleje zo stropu, nebudete sa zúčastňovať na riešení dôležitých problémov, a to aj vo vzťahu k vášmu životu.

Ak chcete vyskúšať vo sne, odstrániť príčinu povodní, kniha snov sa interpretuje ako násobenie vašich financií.

Zdá sa, že sen, v ktorom bol váš byt zaplavený, môže byť pozitívny aj negatívny. Veľa bude závisieť od Vášho emočného stavu, ako aj od množstva a kvality vody.
hrdzavý strop

Celková hodnota

Voda v snoch je symbolom vnútorných skúseností, úzkosti, usadených v ľudskej duši. Podľa mnohých zdrojov tieto sny nie sú osudné. Skôr naznačujú dlhotrvajúcu úzkosť, nespokojnosť so súčasným stavom vecí a vzrušenie. Vo vnútri akumuluje stres, pripravený na odchod. Podvedomie varuje osobu tým, že vizualizuje nepokojný stav prúdov vo svojom byte.

Kvalita vody

Rozhodujúce sú vlastnosti kvapaliny prúdiacej cez stropy, steny. Špinavé, bahnité - znamenie rastúceho podráždenia v rodinnej sfére, osobné, priateľské vzťahy. Môžu sa vyskytnúť silné hádky, ktoré vedú k nedorozumeniam alebo vážnym materiálovým stratám. Vychádzajúc z nejasných predstáv nadchádzajúceho škandálu, snívajúci pozoruje záplavy bahna.

Jasná a transparentná tekutina je znakom problémov súvisiacich s finančnými záležitosťami. Najmä v prípade sen tapety, nábytok, celá oprava ako celok utrpel veľmi. Počkajte na okamžité náklady na materiál, veľa malých prípadov súvisiacich s riešením problému. Vnútorne chápete potrebu konania, ale nechcete začať. Ale márne: stráca drahocenný čas.

Interpretácia rôznych snov

Všetky druhy tlmočníkov pozerajú na nuansy snu z vlastného uhla, interpretujú význam založený na vlastných skúsenostiach a chápaní povahy ľudských snov. Niekoľko možných interpretácií.

Vidíte zneužitie so susedmi kvôli záplavám? Nayawa stratí veľa času, chýba šťastná príležitosť. Nezúčastňujte sa hlúpej hádky, hádky, nezúčastňujte sa na klebety - zachráňte nervy.

Byt zaplavený susedmi je symbolom zahraničného rušenia, zahraničným negatívnym rušením. Očakávajte nepredvídateľné akcie z blízkeho kruhu, ale nie krvných príbuzných.

Je príčinou povodní otvorený kohút? Dajte si pozor na hektické aktivity domácnosti, ktoré si myslí, že konajú za dobro, zmenia život snílnika na hlavu.

Zaplavený byt - symbol obrovskej, neodolateľnej atrakcie, vášne, zametal pozorovateľa. Závislosť môže úplne zničiť existujúci život, zraniť ostatných, drahí ľudia. Najmä ak ste pokrytý snom s prúdom vody. Pre Hasse je miestnosť najviac postihnutá prvkami významná:

 • kuchyňa - láska si bude vyžadovať niečo skutočne dôležité, drahé,
 • toaleta je znakom zničujúcej, nízkej vášne, ktorá zanecháva horkosť, pocit znechutenia,
 • spálňa - možná zrada, nepodliehajú narastajúcim emóciám.

Sú páchatelia katastrofy - priamo susedia? Dôležití ľudia sa dopúšťajú nevzhľadných akcií, pre ktoré sa za vás bude hanbiť.

Moderná kniha snov

Pri interpretácii obrazu zaplavenej miestnosti sa tento zdroj spolieha na stav vody. Teplá, príjemná, transparentná sľubuje dobrý zisk z hotovosti. Znečistené, ľadové - veľké straty, nie nevyhnutne finančné.

Sú vinníci zhromaždenia susedov? Očakávajte negatívne rušenie zo strany outsiderov.

Stav po prebudení

Pamätajte si, ako ste v hore. Prakticky všetci tlmočníci venujú pozornosť stavu človeka a vysvetľujú význam poslanej vízie prostredníctvom tohto faktora.

Prebudil sa veselý, energický, s pocitom zvýšeného ducha napriek znepokojujúcemu sprisahania snov s povodní v byte od susedov vyššie? Počkajte na skutočnú pozitívnu zmenu, úspešné riešenie vzrušujúceho problému. Problémy prechádzajú bez toho, aby spôsobili podstatné škody.

Akékoľvek negatívne emócie, ktoré rozmaznávajú náladu, hovoria: pripravte sa, je možné nežiaduce zákroky. Úzkosť sa zvýši, vytvára základ pre stres, dlhá depresia. Je dôležité vynaložiť všetko úsilie na vyriešenie konfliktu, nie neskôr.

Stav v sne

Rovnako dôležité je pocit človeka vo vnútri vízie.

 • Ak chcete plameneť vo vode, nalievať od susedov, zažiť hrůzu, na veľký konflikt, vážne emocionálne rany,
 • Plávať v potoku bez vzrušenia, pokojne - k finančnej stabilite, blahobytu v rodinných vzťahoch,
 • Ak pocítite paniku - duševná sila sa vyčerpáva, telo kričí o emočnom vyčerpaní,
 • Radujte sa, buďte šťastní, že plávate - v skutočnosti sa situácia vráti späť na cestu s malým úsilím zo strany snítača.

Pozitívna hodnota

Niekedy záplava bytu má pozitívny, radostný význam.Pre mladé slobodné dievčatá, aby videli povodeň vo svojom vlastnom dome - šťastnej únii. Čoskoro sa stretne so snom, a tento vzťah sa vezme vážne. Manželstvo bude úspešné, prinesie pokoj, poskytne veľa zdravých detí.

Pre chlapíka má pozitívna interpretácia víziu, v ktorej dážď padá priamo v obytnej štvrti a zaplavuje všetko okolo. Táto správa predpovedá rýchle zoznámenie sa s budúcou druhou polovicou. Stretnutie porastie do vážneho vzťahu a končí šťastným manželstvom. Kvapky spadajúce priamo zo stropu sú vizuálnym symbolom vášnivých, vášnivých, horúcich pocitov.

Dobrý znak - vidieť niekoho iného bytu, úplne zaplavený vodou. Pozorovateľ sa pozrel na to, čo sa deje a v podivnej miestnosti? Očakáva sa, že spoločnosť Najava zmení miesto pobytu. Pripravte sa na to, aby ste sa stali šťastným majiteľom osobného životného priestoru!

Čo ešte môže snívať, že susedia zaplavili

Výklad vízie zaplavením závisí od sprisahania snov, charakteristických čŕt, niektorých významných odtieňov. Starostlivo analyzujte to, čo vidíte vo sne, aby ste pochopili, aký tajný význam je v správe skrytý. Niektoré varianty pozemkov s interpretáciami:

Pokúšať sa zhromaždiť kvapalinu z podlahy, naberať si ruky, akúkoľvek kapacitu, sľubuje skutočné rozrušenie. Môžete sa považovať za podhodnoteného vedúceho.

Prilákať susedov na pomoc, cudzinci - na intrígy od kolegov. Ľudia sa snažia nahradiť pred úradmi.

Vidieť požiar v strede povodne - v skutočnosti čakajú zlé udalosti. Zlúčenie vodných a požiarnych prvkov vo sne je zlé znamenie, sľubujúce smútok, nešťastie spojené s chorobou blízkych.

Nie sú to susedia, ktorí vinia za povodeň, ale rozbité potrubie, ktoré sa pozorovateľ snažil bez zavinenia zavrieť? Počkajte drby, čo znamená frustráciu, negatívne emócie.

Podarilo sa vám rýchlo zastaviť záplavy? Dobré znamenie. V skutočnosti sa pripravte na uznanie, pozitívny zásah, finančné stimuly.

Sen, v ktorom susedia zatopili byt, je interpretovaný inak, v závislosti od príbehu príbehu. Chce, aby presne rozlúštil podvedomé posolstvo, starostlivo analyzoval to, čo videl, a zastavil sa s najmenšími detailmi. Pamätajte si na svoje vlastné pocity po prebudení, emócie prežívané priamo vo vašom spánku. Počúvajte náznaky predsudkov.Intuícia často objasňuje význam snu a plne odhaľuje jeho tajný význam.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/zatoplenie-kvartiry
 • http://psyson.ru/sonnik/zatopilo-kvartiru.html
 • http://sonnikonline.club/situatsii/k-chemu-snitsya-zatopilo-kvartiru.html
 • http://pro-sonnik.ru/tolkovanie/k-chemu-snitsya-zatopili-sosedi
[/ zbalenie]

Sledujte video: Môj priateľ Irma: Memoáre / Cub Scout Reč / The Burglar

Zanechajte Svoj Komentár