Nákup bytu

Pre správnu interpretáciu je dôležité, ako byt vyzeral vo sne. Ak máte čas na zapamätanie si svojich dojmov, kniha snov ponúka takéto dekódovanie snov.

  Tmavá, nepohodlná izba - vaše plány nie sú určené na splnenie, mladé dievčatá - upozornenie na hroziace nebezpečenstvo.

Sníval som o malom dobre udržiavanom dome

Pohyb môže mať negatívnu interpretáciu, ako prechod zo sveta žijúcich ľudí do sveta mŕtvych. Niet divu, že rakva sa nazýva domino, posledný dom človeka. Takáto hrozná predpoveď je zvyčajne sprevádzaná inými tmavými znameniami a detailmi spánku.

Veľmi dôležité je, aké pocity ste zažili vo sne pri kúpe bytu. Pocit radosti alebo starosti o ďalšie opatrenia na zlepšenie nového bývania.

Vráťte sa na staré bývanie

 • Kúpili sme si nový byt, ale necítite radosť a spokojnosť - narazíte na nepochopenie a tvrdohlavosť. Byť spravodlivý, nebudete schopní presvedčiť ostatných.
 • Vo sne máte zmätenosť a úzkosť, pretože si nemôžete spomenúť na adresu apartmánu, ktorý ste si kúpili - v skutočnosti existuje možnosť voľby medzi dvomi blízkymi ľuďmi.
 • Vo sne sa vrátite do svojho starého bytu - ste nostalgický k vašej minulosti, čo je čas pustiť sa a zamerať sa na súčasnosť.

Ako jeden z hlavných prvkov spánku sa presunul do nového domova do pamäti. Nezabudnite, že opustíte svoj dom a choďte na nové miesto pobytu.

 • Snažím sa presťahovať sa do nového domu vo sne - podvedome pochopíte, že musíte radikálne zmeniť svoj život.
 • Keď sa pohybujete, vezmite so sebou veľa vecí - veľmi dobré sľubné znamenie.
 • Zmeňte svoj byt vo sne - na cudzoložstvo.
 • Rýchly krok - zmena meraného spôsobu života, starostlivosti a úsilia.
 • Prejdete na nové bývanie - životné priority sa menia.
 • Zavoláte do starého bytu - k prekážkam pri dosahovaní svojich cieľov.
 • Chystali sa presunúť do nového domu, ale zrazu zmenili názor - nie ste naklonení k dobrodružstvám a radšej nechcete riskovať to znova.
 • Vypočítané v hotovosti za kúpený byt - zbavte sa trápnych pocitov vás.

Presuňte sa do nového domu vo sne

Interpretácia snov - Apartmán

Snívať o svojom byte predvádza peňažné príjmy.

Zmena vášho bytu za iný znamená podvádzanie v láske.

Byt niekto iného hovorí, že osoba, s ktorou ste v intímnom vzťahu, mení alebo zamýšľa zmeniť vás s najbližším priateľom.

Ak vo sne prenájom bytu na prenájom, to predzvesť svadbu v skutočnosti.

Nemáte byt - záujem o nebezpečné podnikanie, pokúšaný o veľké zisky.

Ak je niekto zatknutý vo vašom byte - je to prekvapenie a príjemné prekvapenie.

Užívanie nájomcu do bytu je znakom toho, že sa dozviete zoznam fanúšikov Don Juan.

Ak sa nájomca presunie z bytu bez toho, aby ste mu zaplatili, budete čeliť problémom s mužmi na základe finančných výpočtov.

Byť na chodbe niekoho iného bytu, čakajúci, kým majiteľ nechce, aby ísť k vám, v skutočnosti byť ponížený.

Vidíte sa v niektorej inej izbe - na žiarlivosť manžela alebo milenca.

Snívať o bohatom a vkusne zariadenom byte s štúdiom a veľkou knižnicou - tento sen predznamenáva, že vaša túžba žiť je lepšie realizovaná.

Tlmočenie snov - Nakupovanie

Pre mnohých je nakupovanie dôležitým prvkom života. Ak neveríte, pamätajte na tých známych, ktorým proces získavania niečoho robí pocit spokojnosti a pýchy. Účasť na obchodných vzťahoch je druhom potvrdenia osobnej autonómie osoby.Takáto účasť môže byť poľutovaniahodná, deštruktívna. Mnohí v našej spotrebiteľskej spoločnosti sú zadlžení dlhom a keď dlh, ako Damoklov meč, visí nad vašou hlavou, vyčerpáva nielen finančne, ale aj emocionálne. Sny o nakupovaní preto možno považovať buď za varovanie, alebo za sebaurčenie.

Ak chcete vysvetliť takýto sen, musíte zvážiť nasledujúce body: čo kupujete a prečo, ako zaplatíte za nákup - v hotovosti, kreditnou kartou, šekom alebo vlastným šarmom. Nákup na úver odráža túžbu nadobudnúť alebo kontrolovať. Ak sa takéto akcie musia starostlivo pozrieť na predmet nákupu. Nákup každodenných predmetov signalizuje pocit neistoty v súčasnosti alebo v budúcnosti. Nákup luxusného tovaru naznačuje túžbu kompenzovať nízke sebavedomie alebo posilniť dôveryhodnosť v spoločnosti. Ak niečo kúpite, ale peniaze sa nezobrazujú, potom to naznačuje vašu finančnú platobnú neschopnosť alebo môže znamenať, že vaše emocionálne očakávania nie sú splnené.

Čo, pre koho a od koho kupujete? Ak ste oboznámení s predávajúcim (manželka / manželka, kolega atď.),tovar je pre vás mimoriadne dôležitý a vy ste konečným spotrebiteľom - preto máte pocit, že nesplníte žiadne povinnosti v medziľudských vzťahoch.

Pokiaľ dokážete nakupovať tovar bez peňazí, je to znamenie kontroly, všeobecnej akceptácie alebo uvedomenia, že si zaslúžite zvláštnu česť. V tomto prípade bude osobnosť predávajúceho a zakúpené položky rozhodujúca pre interpretáciu spánku.

Moderná kniha snov

Kúpiť luxusný apartmán - sen varuje, že venujete pozornosť malým veciam a konať v zodpovedných situáciách, berúc do úvahy všetky známe skutočnosti. Nezanedbávajte ani drobné detaily.

Ak žena nakupuje drahý byt - dávajú vám znamenie, že ste príliš nároční od svojho manžela / manželky.

Presťahovanie sa do novo získaného bytu - očakávajte príjemné zmeny v blízkej budúcnosti.

Presťahovanie sa do novo zakúpeného bytu s množstvom vecí - čakáte na úspech v podnikaní.

Pôvabný snový sen

Nákup nového apartmánu vo sne je neočakávaná zmena starých plánov, začiatok nového obdobia vo vašom živote.

Vidieť vo sne príliš bohatý byt - čoskoro prídu udalosti, ktoré vás priviedli k chudobe alebo strate finančných prostriedkov.

Ak opravujete novo získaný byt - sen vás upozorňuje na blízkosť pohybujúcich sa alebo meniacich sa pracovných miest.

Nákup veľkého bytu s niekoľkými izbami znamená, že vaša túžba po bohatom živote sa čoskoro uskutoční.

Predaj vášho bytu a kúpu nového - čakajte na zradu v láske.

Sonic Fedorovskoy

Nákup nového domu vo sne - na ziskovú investíciu peňazí, čo prináša veľké zisky, úspešný veľký nákup.

Ak si chcete zakúpiť viacizbový apartmán - pred sebou sa otvoria nové horizonty a objavia sa zaujímavé príležitosti.

Kúpa bytu na vysokom poschodí - budete mať vysoké ciele a ideály, na ktoré by ste sa mali usilovať.

Nákup bytu na spodnom poschodí - radšej nechcete riskovať a znižovať možné riziká na minimum.

Urobte si skvelý nápad, zlepšíte pohodu.

Snímaný pozemok naznačuje, že snívajúci bude schopný realizovať myšlienku, ktorá mu prinesie prospech a miluje.

Ak chcete vidieť nákup nehnuteľností znamená: pred šťastím, blahobytom, zlepšenie finančnej situácie rodiny.

Dôležitý problém, ktorý treba vyriešiť

Aké sny chcú kúpiť byt? Vysvetlenie snov vysvetľuje: súčasný obytný priestor prestáva zariadiť spanie.

Chcete kúpiť dom a pozrieť sa na vhodné možnosti - hľadať odpoveď na dôležitú otázku alebo riešenie dôležitého problému. Ak by ste sa mohli rozhodnúť vo sne, znamená to, že v skutočnosti budete úspešne nájsť cestu von.

Začiatok ďalšej fázy, prípravné práce

Snívali o tom, že si kúpia byt a vyberú to? Naiva začne novú životnú fázu, ktorá prinesie veľa zmien. Sny sa môžu čoskoro splniť.

Pre mladých a slobodných dievčat je taká vízia podľa snovovej knihy odrazom pripravenosti začať rodinné vzťahy s ich zvoleným (vybraným).

Vo sne bola bez opravy? Aby sme mohli realizovať všetko, čo je naplánované, je potrebné vykonať veľa prípravných prác, aby sa zohľadnili mnohé nuansy.

Dievča novo nadobudnuté nehnuteľnosti bez opravy varuje pred nebezpečenstvom. Pri práci s cudzími ľuďmi sa musíme správať opatrnejšie.

Revidujte svoje plány a prekonajte konzervativizmus.

Prečo snívať, ak si kúpili byt, ale starý? Vysvetlenie snov varuje: realizácia vašich myšlienok nie je možná. Preskúmajte ich, nastavte si viac dosiahnuteľných úloh, dávajte pozor na detaily.

Sníva o nákupe starého bytu? Výklad sny je nasledovný: nie ste vo svojich schopnostiach príliš sebavedomí, preto pred tým, než sa rozhodnete, musíte to dobre premýšľať.

Nákup starého obydlia symbolizuje osvedčené návyky svojho snovateľa, jeho konzervativizmus, čo sťažuje prijatie nových trendov alebo vážne posúdenie zmien.

Čo bola ona?

Nezabudnite, ako ste si zakúpili:

 • veľké - máte dobré príležitosti na realizáciu myšlienok,
 • blízko - nemôžete realizovať plánované projekty
 • svetlo - veľa šťastia dopredu
 • útulný, s nábytkom - muž sľubuje manželstvo s bohatou dievčinou,
 • príliš luxusné - vaše sny sú príliš vzdialené od reality.

Perspektívy, implementácia projektu

Sníva o veľkom, priestrannom ubytovaní? Vysvetlenie snov výzvy: budete môcť úspešne investovať peniaze a prinesú dobrý príjem.

Ak chcete kúpiť byt vo sne - veľký, s vysokými stropmi, znamená: sľubné príležitosti sa otvorí na realizáciu dlhotrvajúci nápad.

Snívali ste veľa miestností? Prípady budú úspešne vyriešené, nápady budú úspešne realizované a problémy budú vynechané.

Prečo snívať o kúpe bytu?

Ak snívač získal malý, ale útulný byt, znamená to, že v skutočnom živote je prísny a vážny. Pre takýchto ľudí je neprijateľné odchýliť sa od zamýšľanej cesty. Taký sen znamená, že existujúce záležitosti sú mimo kontroly a musíte sa pokúsiť vyrovnať sa s problémami. Sen, v ktorom sa uskutočnil nákup stredne veľkého bytu, zosobňuje nevyriešené otázky, ku ktorým sa v skutočnosti musíte neustále vracať. Ak bol v zakúpenom byte nábytok, znamená to, že čoskoro niekto z vnútorného kruhu poskytne pomoc pri riešení existujúcich problémov.

Snívať o nákupe bytu a stále byť nespokojní, bude to pre snemovateľa ťažké dokázať jeho pohľad, aj keď to bude správne. V prípade, že kúpili bytí blízky ľudia, znamená to, že snívač bude čoskoro spokojný s tým, že ich nevýznamný úspech. Nočné videnie, v ktorom ste si kúpili byt pre inú osobu, znamená, že čoskoro budete môcť počuť zaslúženú vďačnosť. Ak som vo sne som musel sledovať byt na kúpu napriek presvedčeniu, že to neurobíte, znamená to, že v skutočnosti by ste nemali dostať do problémov a poznať svoje miesto lepšie.

Sen, v ktorom nie je možné nájsť kúpený byt, varuje, že čoskoro bude musieť urobiť ťažkú ​​voľbu medzi dvomi ľuďmi. Ak sa kúpený byt ukázal byť ponurý - to je znamenie, že zamýšľané plány sa nesmú realizovať. Sen o kúpe luxusného bytu má opačný výklad, podľa ktorého je takýto pozemok predzvesťou finančných strát. Nákup nového bytu a organizovanie opráv je symbol, ktorý naznačuje, že snívajúci má silnú a šťastnú rodinu.

Prečo snívať o nákupe nového veľkého bytu?

Takýto sen je dobrým znamením, čo naznačuje, že v blízkej budúcnosti by ste sa nemali obávať žiadnych problémov. Vysvetlenie snov hovorí, že sa môžete spoľahnúť na útok bielej línie v živote. Aj veľký byt vo sne môže byť symbolom dobrého zdravia a stabilnej finančnej situácie.

Úspešné investície, finančná stabilita

Skutočnosť, ktorá vyšla na svetlo, predpovedá vážne povinnosti, ktoré nám boli uložené, materiálne problémy, ale zároveň nové príležitosti. Nákup nového bytu pre seba - v skutočnosti, investovať peniaze do dobrého príjmu podnikania.Sníval som o kúpe a zároveň spracovanie všetkých potrebných dokumentov - snolkovateley sľubujú, že dostane veľkú sumu peňazí.

Mala šancu kúpiť si byt alebo dom v nočnom vízii? V skutočnosti budete schopní vytvoriť stabilný peňažný tok, čím zabezpečíte pohodlnú rodinnú existenciu.

Prekonajte ťažkosti, získajte pomoc od svojich blízkych

Hodnota sne závisí od typu kúpeného obytného priestoru:

 • Kúpiť byt vybavený nábytkom - príbuzní pomôže vyriešiť ťažkú ​​situáciu,
 • Veľký, priestranný a svetlý byt / dom - v skutočnosti sa spánok cíti chránený, verí, že je v bezpečí. Iná interpretácia - budete môcť vyriešiť všetky problémy, nájsť cestu von z existujúcej pasce.

Musíte preukázať vytrvalosť, počítať sami seba

Ak ste mali šancu hľadať nový byt, pretože tu nie je kam žiť, toto videnie znamená: spánok nenašiel svoj život povolaním.

Vyberte si obytný priestor na akvizíciu - aby ste dosiahli stanovené vrcholy, budete musieť využiť všetku silu, trpezlivosť a starostlivosť.

Tiež, hodnota vízie sa líši v závislosti na tom, koľko peňazí je kúpil bývanie:

 • ste sa nahromadili - vždy dúfate, spoliehajte sa len na svoje silné stránky, príležitosti,
 • prijaté od štátu - nemajú ilúzie, vaše plány nemôžu byť realizované,
 • vziať hypotéku - často sa spýtajte priateľov na pomoc.

Jeho poloha

Pamätajte si, kde bol kúpený obytný priestor:

 • okraj, nepohodlné umiestnenie - pri realizácii koncipovaného, ​​vzniknú mnohé prekážky,
 • továrenská oblasť - musíte pracovať bez odpočinku a vyriešiť problémy v čase,
 • centrálny región - všetci sú len blázni, že vám dávajú rady, naučia sa ich počúvať,
 • vysoké poschodia - spánok chce zlepšiť sociálny status,
 • nízke prízemné podlažie - životnosť obsahu.

Zmeny, dobré výnosy

Mala šancu na nákup štvorcových metrov v novej budove? Ak sa majú veriť výklady, zmeny prichádzajú v jednej z dôležitých oblastí, ktoré ovplyvnia mnoho dôležitých situácií. Aký bude dopad, mali by sa vykladať s ohľadom na detaily vízie.

Nákup v nočných snoch nového bytu predpovedá veľké zisky, ktoré môžu urobiť snovateľa finančne nezávislou osobou.

Zmeny v práci, v osobnom živote

Mladí ľudia snívajú kúpiť byt vo sne a stať sa majiteľom útulného obývacieho priestoru, vybavený - vziať si bohatého miláčika.

Známa a zaujímavá špeciálna predpovedá nočný sen, v ktorom sa spánok rozhodne pre byt od niekoľkých navrhovaných. Môže začať aj romantika, ktorá sa môže rozvinúť do vážnej. Ďalším významom je, že snívač je zrelá na veľké zmeny. Nastal čas, aby sa dokonca aj tie najambicióznejšie myšlienky stali skutočnosťou.

Jedným z hlavných predstáv nočného videnia bol dlho očakávaný presťah na iné miesto pobytu:

 • Snažím sa rýchlo prejsť na nové bývanie - podvedomie hovorí, že snívajúci očakáva dramatické zmeny v živote.
 • Na prepravu veľa vecí je pozitívna predpoveď, sľubujúca len príjemné chvíle.
 • Zmena bytu zmení manžela.
 • Presťahovanie sa do nového obytného priestoru - zmení základy života.
 • Na starom byte - na ceste k cieľu budú prekážky.
 • Rýchly pohyb - problémy, obavy.
 • Platené za transakciu v hotovosti - znížiť záťaž skúseností.
 • Plánovali sa pohybovať, ale zrazu zmenili svoju myseľ - snímač nemá rád dobrodružstvo, neberie riziko vyrážok.
 • Kúpil domček - s najväčšou pravdepodobnosťou získať dedičstvo.
 • Nákup bytu vyšiel pomerne výnosný - a v skutočnosti očakávať šťastie, šťastie.
 • Podpísať dokumenty na nákup na jasne nafúknutú cenu - zbytočne preháňa požiadavky na podriadených zamestnancov, blízke.

Opravy v novom byte alebo novom dome vo sne

Výklad závisí výlučne od úspechu práce vykonanej vo sne. Robiť opravy - v skutočnosti vedome meniť život, prinášať do neho niečo nové, meniť jeho rytmus, budovať nové vzťahy alebo staré nové.

 • Všetko sa uberá na svojom rade a vy ste s výsledkom spokojní - v skutočnosti sa aj život spánku úspešne zmení.
 • So všetkou snahou robiť rýchlo a krásne nedostatok materiálov alebo nástrojov spomaľuje opravu - v skutočnosti nie je dostatočná sila aplikovaná na požadované zmeny. S najväčšou pravdepodobnosťou niekde nie je dostatok vytrvalosti alebo trpezlivosti.
 • Opravte spolu so svojím manželom - čakajte na posilnenie manželského vzťahu, ktorý získa späť svoju teplo a intimitu.
 • Oprava sní o slobodnom človeku - čoskoro osud prinesie šancu stretnúť sa s vybraným z celého života.
 • Záležitosť bola zakalená faktom, že voda stúpala zo stropu - nevzdávaj sa emóciám, nezdržujte sa.

Ak je kúpa bytu predpokladom zmeny mimo kontroly ľudstva, potom oprava je práca človeka. Sen, v ktorom máte túžbu opraviť nový byt, hovorí o zámere potlačiť priebeh udalostí, udržať všetko v ich rukách. Spanie nie je vôbec taká osoba, ktorá je pripravená ísť s tokom osudu, je blízko k vytváraniu a ovládaniu všetkého vlastnými rukami.

Ak snívate o kúpe nehnuteľnosti iným

 1. Ak kupujete byt vo sne, sníva, keď tvoji kamaráti alebo známi získajú nehnuteľnosť, dôjde k svedkom zmien ich osudov.
 2. Ak dôveryhodná osoba uzatvorí zmluvu na nákup bývania pre vás - vďaka pomoci osoby, dostanete veľkú sumu peňazí.
 3. Stali ste sa svedkom toho, ako cudzinec nadobudne miesto, na ktoré nie ste vôbec zainteresovaní - úzkosť a účasť na osude neznámej osoby. Snáď vás pohrdá príbeh chorého človeka, ktorý potrebuje pomoc a pomôžete mu.Buď sa vám ozve nejaký druh smutného spravodajstva a budete sa obávať životov všetkých ľudí, ktorí sa stali obeťami tejto tragédie.

Kúpiť byt v inom meste - výklad spánku

Takýmto obrazom sú zvyčajne ľudia, ktorí chcú uniknúť z naliehavej reality a začať nový život. Ďalšie mesto je symbolom veľkej túžby zmeniť skutočnosť.

Snívalo sa, že niekto si v inom meste kúpil obytný priestor - v skutočnosti ste sa stali prekážkou pre niekoho, ktorého chcete odstrániť.

Niekto získal bývanie v inom meste - vaša misia: poskytnúť pomocnú ruku niekomu, kto chce zmeniť život, ale nemôže to urobiť sám.

Prečo snívať o tom, ako ste si kúpili byt v starom dome

Čo sníva o kúpe bytu v zničenom dome, ktorý potrebuje len rozsiahlu rekonštrukciu? Tento druh nočného videnia je negatívnym symbolom. Veľmi čoskoro bude váš život naplnený malými problémami, ale tlmočníci neočakávajú nič veľkého a zlého. Napriek skutočnosti, že nepríde veľká tragédia a horká strata, veľké množstvo malých problémov vás len blázni a zaklapne krajinu pod nohami. Ale nesnažte sa nič meniť, jednoducho to nebude fungovať.Najlepšie je vydržať a čakať, kým sa vesmír nezľutuje a nezmení čiernu čiaru na bielu.

Bolo možné stať sa majiteľom bývania v starej, ale útulnej budove - základom všetkých budúcich zmien bude to najlepšie, čo teraz vlastníte. Vzťah s vaším milovaným sa presunie na vyššiu úroveň, vo všetkých vašich snahách budete cítiť priateľské rameno podpory, na pracovisku si všimnete výhody a ponúknete vám lepšiu prácu.

Čo sen sníval (podľa Psychologického tlmočníka)

Byt, ktorý mal v nočnom posolstve sen, sa podvedomím vykladá ako socializácia, ktorá je nevyhnutná pre speváka, ktorá by však nemala odňat 'svoju nezávislosť.

Spí, žijúci v súkromnom dome, v nočnej vízii, v ktorej sa zobrazuje obraz bytu, sny hovoria o tvrdej práci, aby sa prispôsobili spôsobu života. Na úrovni podvedomia chce snívajúci jednoduchý život a väčšiu slobodu v činnostiach.

Videl som na vysokom poschodí obytný priestor - prebudiť a spiace dostatok morálnej a fyzickej sily slúžiť vysokým ideálom a duchovným hodnotám. Naopak, žiť v prvých poschodiach, znamená to, že si nie ste istí rozhodovaním.

Presun do nového apartmánu - cestovanie, dlhá cesta, služobná cesta, stáž. Oprava vášho obytného priestoru na vlastnú päsť - vlastnými rukami, aby ste vytvorili prechod do svetlej budúcnosti.

Analýza spánku, v ktorej sa sen sníval (podľa knihy snov psychológov S. Freuda)

Sigmund Freud si prezrel obrazy z psychologického hľadiska. Podľa jeho názoru byt symbolizuje duševný stav spánku:

 • žiť, zhltnúť v malom byte - sen svedčí o chamtivosti, lživosti a nedostatku snovateľa,
 • útulný, svetlý, priestranný dom - hovorí o ideálnom sexuálnom vzťahu s vyvoleným,
 • prázdne - staré vzťahy zanechávajú vaše pocity, môžete sa pokúsiť vybudovať nové.

Hodnota snov bývania (sen Vanga)

Akékoľvek bývanie, podľa Vanga, sníva o splnení snov, šťastia v rodine, budúcej rodinnej pohody.

 • Veľké, priestranné - mnoho rokov tvrdej práce prinesie dlho očakávané ovocie.
 • Sníval som o niečom inom apartmáne - dramatickej zmene v živote.
 • Vykonať opravy v novom domove - čoskoro doplnenie rozpočtu.

Čo je sen o apartmáne (interpretácia esoterickej Dream Book)

Byt je interpretovaný podvedomím ako osobný životný priestor. Nový byt sľubuje nové príležitosti.Ak chcete premyslieť novú situáciu - nájdite nové využitie pre vaše sily. Opravy starých domov - nájsť nový spôsob, ako zarobiť peniaze starými spôsobmi, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude mať vplyv na oblasť spracovania transakcií. Čím viac bytov je byt, tým väčší je obytný priestor.

Aby sa výmena bytov - cudzoložstvo.

Nový byt v novej budove zvyčajne sníva o dlhej ceste, pohybujúce sa, kúpu nového rezidenčného majetku.

Čo sen o Byt (výklad AstroMeridian snov kniha)

Podľa autora astro-meridiánovej snovovej knihy je byt vo sne obdarený komplexným mystickým významom. Z jedného hľadiska je to niečí majetok, je to pre niekoho zarámované, na druhej strane obytný priestor je často rozdelený na rovnaké podiely medzi niekoľkými legálnymi vlastníkmi.

 • Vysnívaný byt sľubuje snúbencovi prebúdzajúcu perspektívu, aby pre neho prijal úplne nový obchod. Byt je vybavený súčasne - rýchle šťastie vo všetkých sférach života, v ktorom len chcete.
 • Ak získané štvorcové metre neprinášajú radosť, nemajú sa im to páčiť, ale stále tu musíte žiť - v skutočnosti dlhodobo splníte svoje povinnosti prostredníctvom "nechcem".
 • Pozorujte sa v komfortnom apartmáne s dobrým interiérom - prídu pozitívne správy, dosiahnete zisk, budete žiť v prosperite. Naopak, cítiť nepríjemný pocit - čoskoro zmeníme typ odbornej činnosti.
 • Presťahovanie sa do iného bytu - obrovská zmena pozitívnym spôsobom. Spánok je tak pripravený na nový život, ktorý za sekundu môže prerušiť spojenie s minulosťou.
 • Snívam o útulnom, ale mimozemskom živote - stretnutia a rozhovory so zaujímavými osobnosťami by boli prospešné. Ak sa v tomto byte cíti nepríjemne - podvedomie naznačuje, že je na čase zmeniť miesto alebo dokonca miesto práce.

Prečo snívať byt kúpiť vo sne o knihe snov?

Prečo snívať o kúpe bytu? Stojí za to premýšľať o uskutočniteľnosti Vašich plánov. Možno ste nezohľadnili mnohé detaily, dôležité nuansy.

Preskúmajte plánované prípady, premýšľajte o tom znova a skúste podrobne každý krok. V tomto prípade vám bude zaručený úspech.

Prihláste sa na kanál Felomena v Yandex.Den

Schopnosť interpretovať sny je cenným darom, pretože niekedy je vo sne, že vedomie nám dáva najhlbšie a dôležitejšie stopy.

Hodnotiť tento článok!

Bolo to sen kúpiť si byt, ale potrebná interpretácia spánku nie je v snovovej knihe?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, aký sen o apartmáne si kúpte vo sne, jednoducho napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vy budete interpretovať, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

nekupovať nový byt, ktorý je potrebné opraviť od ľudí, ktorých poznám, ale je to veľké a páči sa mi to pri jazere vedľa veľkého balkóna a siaha do jazera

kúpiť byt 3 izby veľké steny boli zelené 5 poschodí

Mal som veľký svetlý byt, nový sa chystal opraviť

Kúpil som auto a byt v mojom sne. Kúpil som auto s dobrou značkou, kúpil som ho bez prezerania, takže keď som prišiel k nej nebol som šťastný;

Kúpil som si byt a odchádzal som do svojej rodnej dediny a ja som náhodou šiel do jedného domu a náhodou som počul, že je na predaj, a to ešte niekoľkokrát lacnejšie a bol som naštvaný, že som si kúpil byt, ale dom bol lacnejší a hneď som získal myšlienku, že by som predať byt a kúpil si dom. Hosť sa mi rozlúčil.Opustil som tento dom, ale predtým som odišiel a majiteľ mi dal zelenú cibuľu zo záhradnej postele, bol to taký hrubý ako tyč z mopu, vložil som ju do tašky a odišiel, ako mi volala priateľka a pýtal sa, či sa dnes vrátim domov, Povedal som nie, pretože som neurobil všetko a prebudil sa.

Kúpili sme si byt z druhej ruky a umývame ho hojne vodou priamo zo sprchy v kúpeľni. Byt je väčší ako náš, ale veľmi prašný. A musím ju umyť. Umyte prach a pavučiny.

Sníval som, že som od svojich priateľov kúpil byt. staré nadácie, byt je veľmi starý. tým viac sme prechádzali izbami, tým viac sa mi to nepáčilo. chodili okolo, naplánovali opravy a na poslednú chvíľu sa zdalo, že nás niečo vytláča a vyháňa nás z bytu. Zistím, akú rodinu tam predtým žili a napísali na poznámkový blok - nebojte sa, odchádzame. tam sú myšlienky, nápady, ako predať námestie. a prebudiť sa.

Vo sne som sníval o takom sne, ako keby som mal iný nový byt a tam všetky moje sestry. Jeden susedca mojej sestry je tiež tam, všetci tancujú, sú šťastní, ale to je sused mojej sestry, hovorí, že nábytok v tomto starom byte je starý, a ja hovorím, najdôležitejšia vec je byt a kupím si nábytok za nový.

Malý brat chce zakúpiť 5 a miestnosť priateľa. Povedal som mu, aby dostal moje meno.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/situatsii/k-chemu-snitsya-kupit-kvartiru.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://www.wday.ru/sonnik/dreams/kvartira/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kupit-kvartiru
 • http://womanadvice.ru/k-chemu-snitsya-pokupka-kvartiry
 • http://psyson.ru/sonnik/pokupka-kvartiry.html
 • http://felomena.com/sonnik/k/kvartira/kupit/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Q & A04 Jakposlik zi Anglicko, Nákup bytov za 3 až 4 roky

Zanechajte Svoj Komentár