Prečo snívať o spálení

Prečo snívať o horieť? Vízia nie je vždy príjemná a často prináša v sne nepríjemné pocity. Avšak spálenie nie je zahrnuté do snovovej knihy ako symbol zameraný na problémy.

Bolestivé pocity prechádzajú s prebudením a spálenie vo sne prináša samo osebe znaky láskavé a pozitívne. Taký sen sľubuje radosť, šťastie a zdravie.

Ale napriek tomu, ak ste mali sen, tento sen nás vyzýva, aby sme boli v niektorých okamihoch bdelí. V závislosti od okolností tento sen nám ukáže prístup problémov a povie vám, ako sa správne správať v rôznych situáciách.

Nayav nie bol zranený

Spánok, v ktorom sa spálite, často spôsobuje bolesť vo sne, avšak snovateľ ho po prebudení nezaznamená. Avšak, zostáva nepríjemná pachuť a vzniká otázka, je to dobré pre sen?

Bolesť vydržaná vo sne naznačuje, že v skutočnosti budete musieť zažiť horúčku lásky. Stretnete sa s človekom, ktorý naplní vaše srdce ohňom, zamilujete sa do neho. To je to, o čom hovorí sen, o ktorom sa spája bolesť. Spálený vo sne, snívajúci v skutočnosti dostane dobré správy a toto mu prinesie radosť a pokoj.Ale stojí za to pamätať detaily, aby presnejšie interpretovali to, čo videl.

 • Spálte na nohách - Kniha snov vám odporúča, aby ste využili šancu, prinesie to bezprecedentný úspech.
 • Vypálte si tvár - zistíte sklamanie, ale je to príležitosť otvoriť oči a vidieť pravdu.
 • Na rukách - vaše myšlienky sú čisté, očakáva vás súhlas iných.
 • Na tele - budete predbehnúť expozíciu, ktorá bude nepríjemná. Nebude to však stáť za vašu pozornosť alebo skúsenosť.

Prečo snívať o horieť na tele? V závislosti od podrobností vášho spánku je ďalšia hodnota. Ak ste vo sne zažili bolesť rany na vašom tele, potom takáto vízia sľubuje obrovský zisk. Peniaze sa objavia vo veľkých množstvách. Môže to byť neplánovaný bonus v práci, alebo vám splácajú pôsobivý dlh.

Horí sa na ruke, ruky sú obklopené plameňmi - vyhráte dôveru všetkých svojich priateľov a vaša pozícia bude zvýšená a upevnená. Pre dievča taký sen ukazuje, že je osamelá a to sa čoskoro skončí. Osud prinesie neuveriteľného muža, ktorý ju urobí šťastným.

Ak máte na rukách rany z červených horúcich pokrmov - mali by ste prejaviť dôveru vo vašej zvolenej, inak žiarlivosť vás nadmerne zahltí.Ak je horieť v sne na prst, potom toto sľubuje druhé manželstvo, prinesie mnoho šťastných momentov.

Ako vysvetľuje vysnívaná kniha, horieť na tvári symbolizuje nielen sklamanie. Táto vízia naznačuje, že snívajúci má niektoré extrasenzorické schopnosti. Počúvajte sami - možno ich môžete rozvíjať.

Interpretácia dôvodov

Aké sny o spálení získané zo železa? Táto vízia premieta vaše skutočné vzrušenie. Očakávate dôležité rozhodnutie, ktoré ovplyvní váš život. Prežívanie vzrušenia v tomto prípade je úplne normálne, ale nie je vhodné. Zranenia zo železa predpovedajú dobré rozhodnutie vo svoj prospech.

Prečo sníva o spaľovaní o žihľave? Takáto vízia znamená, že budete nešťastní a poviete všetkým ostatným. To vám prinesie pokoj a pokoj.

Môžete snívať, že snívajúci chodí na horúce uhlie, zatiaľ čo spália nohy. Tento príbeh naznačuje, že ste správna osoba a vaša správnosť pomáha pri všetkých snahách, napriek skepticizmu ostatných.

Ako hovorí snomná kniha, spálenie na tele predpovedá dobré správy. Tiež hovoria, že čoskoro nájdete poklad, ktorý vás urobí šťastným.Ak chorý človek sníva o hojení ran z ohňa, znamená to, že sa úplne zotaví zo svojej choroby.

Ak dáte spálené nohy na zem a zažijete bolesť, potom ste neohrozená osoba: nebojte sa ísť na váš cieľ, ktorý dokazuje vašu odvahu. Okrem toho toto znamenie vo sne znamená, že vaše zdravie nespôsobuje obavy.

Ak slnko zanechalo červené napaľovanie na chrbte snovateľa, potom je vedľa teba nespoľahlivý človek, ktorý sa teší na to, aby vám poradil. Snažte sa mu nerobiť rady, čo bude veľmi veľa. Ak máte spáleniny, ktoré zanechali značku na hrudi, znamená to, že vaša rodina sa očakáva, že sa doplní a pravdepodobne sa narodí chlapec.

Ako hovorí kniha snov, spáliť sa vo sne znamená, že milovaný bude nevyhnutný, keď narazíte na problémy. Jeho podpora vám dá silu a chytré myšlienky a rady vás dovedú k správnej ceste. Vypálte si sen nielen vy, ale aj iných ľudí. Pozrite sa na ne - s najväčšou pravdepodobnosťou potrebujú pomoc a môžete im pomôcť. Autor: Lyudmila Mukhacheva

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Nová rodinná kniha snov

Burns sníva o dobrých správach. Ak spálíte ruky plameňom, vaše myšlienky sú čisté a vaši priatelia vás schvaľujú a podporujú.

Vypálené nohy, chôdza na uhliach alebo pope, - môžete vykonať nejaký záväzok, dokonca najviac, na prvý pohľad, nepraktický.

Tento sen predpovedá aj dobré zdravie.

Ale ak vás požiar úplne zahltil, vaše záujmy budú trpieť zradou tých, ktorých ste považovali za priateľov.

Dream Miller

Burns sú dobrou správou. Zapaľte ruky čistým plameňom - ​​znamená čistotu myšlienok a súhlas s priateľmi. Horiace nohy, chôdza na uhliach alebo popole, znamená vašu schopnosť vykonávať akýkoľvek záväzok, bez ohľadu na to, aké nemožné sa môže zdať ostatným. Sny tiež sľubujú, že vaše zdravie zostane u vás, ale ak vás oheň zachytil, sen predznamenáva, že vaše záujmy budú trpieť zradou tých, ktorých ste považovali za priateľov.

Ezoterická kniha snov

Vidieť na svojom tele vás bude vášnivo milovať.

Pocit bolesti spáliť sami - "vybuchnete" s vášňou, ale to neprinesie radosť.

Na niečom inom tele - niekto hľadá tvoju sympatiu a ľútosť, ale vezme si veľa životnej energie.

Islamská snovová kniha ibn Sirin

Popáleniny môžu mať rôzne interpretácie. Ak niekto vidí vo sne stopy starých popálenin na koži, čoskoro nájde poklad, ktorý ho dovedie k veľkému šťastiu. Ak spravuje tento poklad v súlade s predpismi Všemohúceho, bude odmenený. Ak ho použije bez dodržiavania Pánových prikázaní, bude zapálený spolu s pokladmi v deň posledného súdu, lebo Všemohúci povedal v Svätom koráne: "A tí, ktorí pochovávajú zlato a striebro a pochovávajú svoje zlato do košov skôr ako Hospodinova činnosť, v ten deň, keď ich ohňom bude ohnivé v ohni a ich čele, boky a chrbty budú označené s nimi. "(Sura 9, 34, 35). Zdá sa, že stopy starých alebo nedávnych popálenin predstavujú účinný liek na ochorenie, ale pod podmienkou, že na popáleninách nie je žiadna škvrna. Tiež hovoria, že horieť je symbol nepríjemných slov. Iní sa domnievajú, že kruhový tvar napaľovania naznačuje, že autor spánku,plniac právomoci, ktoré mu boli zverené, urobí rozhodnutie, ktoré nezodpovedá sunny proroka, mier a požehnanie je na neho Popáleniny môžu tiež predzvesť manželstvo alebo narodenie syna, ktorý sníval sen.

Hovorí sa, že Abu Bakr, môže byť Alah spokojný s ním, prosil Proroka Mohameda, čiže Alah ho požehnal a privítal, pokiaľ ide o sen, v ktorom sa videl so stopami dvoch popálenin. Prorok, mier a požehnanie na neho, odpovedal takto: "Počas dvoch rokov budete zodpovedný za svetské záležitosti."

Jedna žena videl jej deti choré vo sne a čoskoro sa zhoršila konjunktivitídou.

Erotická sviatočná kniha Danilova

Burns, videný vo sne, symbolizuje zlé správy o vašom novom fanúšikovi, ktorý buď sklama alebo odvádza vašu pozornosť od neho.

Ak ste vo sne, že ste vyhoreli, v reálnom živote očakávate veľké problémy, ktoré vám s vašim blížnym pomôže vyrovnať sa.

Stará ruská kniha snov

telá sú známe, ruky sú bohatstvom, nohy sú slávou.

Vo vysnívanej knihe môže byť výklad sny "horieť" iný a to, čo to znamená, nemusí byť jasné. Pozrite sa na ilustráciu výkladu spánku, možno spálenie - vôbec to nie je to, čo si myslíte? Veľa šťastia!

Pálit na snovú knihu esoterický E. Tsvetkova

Burn - "Teplo z lásky alebo priateľstva", "spálte sa v každom podnikaní" - chyba, neúspech v podnikaní. Burn - Telo - známosť, ruky - bohatstvo, nohy - sláva. Burn - Burns, videný vo sne, sen, symbolizuje nepríjemné správy o vašom novom fanúšikovi, ktorý buď sklama alebo odvádza vašu pozornosť od neho. Ak ste mali sen, v ktorom ste vyhoreli, v reálnom živote budete čeliť veľkým problémom, s ktorými sa vaša milovaná človek bude môcť vyrovnať.

Burn - Telo - známosť, ruky - bohatstvo, nohy - sláva. Burn - Telá - proslulosť, pocit horieť - nové priateľstvo, vzrušujúce správy. Burn - Vidieť vás na vašom tele bude vášnivý miloval. Ak chcete cítiť bolesť spáliť sami, "vyhorenia" s vášňou, ale to neprinesie radosť. Na niečom inom tele hľadá niekto váš súcit a ľútosť, ale vezme vám veľa životnej energie, to je zmysel toho, o čom tento sen je.

Prečo sen Burn žena vo sne (podľa knihy snov Nataly Stepanovej)

Burn - Burns - Čiastočné popáleniny snívali vo sne - predvádzajú dobré správy. Prečo snívaš, že si vypálil svoje ruky jasným plameňom - ​​tvoje myšlienky sú čisté a hodné súhlasu iných.Vypaľovanie nôh, chôdzou na uhliach alebo popole, znamená, že ste schopní vykonať akýkoľvek záväzok, bez ohľadu na to, aké nemožné sa to môže zdať ostatným.

Ak vás požiar úplne zachytil, vaše záujmy budú trpieť zradou tých, ktorých ste považovali za svojich priateľov. Snívali ste Burn - veľkú rozrušenosť s vašim blízkym. Predstavte si, že rozmazate spálené miesto s liečivou masťou a všetko sa rýchlo uzdravuje. Burn - Telo - známosť, ruky - bohatstvo, nohy - sláva, cítiť horieť - nový priateľ.

Čo sníva Burn dreamer (sen knihy psychológ G. Miller)

Burns - Burns sú dobrou správou. Zapaľte ruky čistým plameňom - ​​znamená čistotu myšlienok a súhlas s priateľmi. Vypálte si nohy, chôdzi na uhlíky alebo popole znamená vašu schopnosť vykonávať akýkoľvek záväzok, bez ohľadu na to, aké nemožné sa môže zdať ostatným. Sny tiež predpovedajú, že vaše dobré zdravie zostane u vás, ale ak vás oheň zachytil - sen predpovedá, že vaše záujmy budú trpieť zradou tých, ktorých ste považovali za priateľov.

Burn - Telá - skĺznutie v záležitostiach, vzťahy, ruky - získanie peňazí, priateľská dispozícia spánku, nohy - riskantný alebo úspešný krok (v živote, vzťahoch).Čo sa myslí vo sne? Burn - bolestivé zážitky. Čo znamená "Burn" vo sne - aby sa napálil Sen, ktorý sníval v pondelok v noci, znamená, že ste v veľkej sklamaní v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok, sen znamená, že v najbližších dňoch sa stanete svedkom nezvyčajného a ťažko vysvetľujúceho incidentu , a v noci v sobotu alebo nedeľu varuje: pokúsia sa oklamať.

Čo sny spáliť

Ak snívate, že máte popáleniny na vašom tele, budete čeliť hanbe alebo notorike.

Ak chcete pocítiť pocit pálenia vo sne, ale nevidíte horieť, znamená to, že vás prilákne nový známy alebo nový vzťah. Niekedy taký sen predpovedá prijímanie správ, ktoré vás hlboko vzrušujú. Vypálte si ruku vo sne - znakom zisku, ktorý vás nebude úplne čestný. Zapaľovanie prsta vo sne znamená, že ste trýznení závisťou. Sny vás varujú, že môžete urobiť zlú skutku, ak podľahnete nízkym pocitom, o ktorom sa neskôr budete sami obviňovať. Vypáľte nohy v rozpoznaní a sláve snov.

Sleep Pro Burn

Burns, videný vo sne, symbolizuje nepríjemné správy o vašom novom fanúšikovi, ktorý buď sklama alebo odvádza vašu pozornosť od neho.

Ak ste vo sne vyhoreli ste, v reálnom živote budete čeliť veľkým ťažkostiam, s ktorými sa váš ľuďom pomôže vyrovnať sa.

Čo sen predpovedá Burn

Ak máte vo sne vážne popáleniny a chytite horúcu panvicu, potom v skutočnosti zažijete všetky tie nepríjemné pocity, ktoré sú spôsobené žiarlivosťou. Ak chcete získať popáleniny pred železom, predstierajte silné vzrušenie v očakávaní rozhodnutia, od ktorého bude závisieť celý váš budúci osud.

Zápach v náručí znamená dlhodobú abstinenciu od intimity s mužmi, popálený prst je znakom sekundárneho manželstva. Vypaľte nohy na horúce uhlie - neskoré vás bude stáť príliš veľa. Škvrna na tvári dlhotrvajúceho popálenia - sen vysvetľuje, že musíte prijať skutočnosť, že existuje, inak sa môže stratiť.

Ak sa vo sne dostanete spálil nejaký druh výbuchu - ste v nebezpečenstve nehody, takže buďte veľmi opatrní, najmä na ceste. Vypaľte na žiaravý kachle - na ťažkosti s rastom nového podnikania pre vás. Spálte plynový plameň, ktorý sa silne rozžiaril - čakajú vás sklamania, ktoré budú nahradené búrlivou radosťou.

Sny, v ktorej ste spálili kopřivami, znamenajú, že vaša nespokojnosť so sebou preleje na iných, iba tak, ako vždy, nájdete pokoj.

Význam spálenie snov

Znamenie náhle narastajúce pocity.

Ak po spálení v spánku nevidíte na koži nepríjemné vredy alebo pľuzgiere, znamená to, že očakávate akékoľvek udalosti alebo stretnutia, ktoré vás ohromia do hĺbky vašej duše a spôsobia silný nával emócií. Možno zrazu narazíte na osobu, ktorej sa snažíte vyhnúť stretnutiu, alebo niečo, z ktorého sa obávate, že sa stane.

Vredy a pľuzgiere z popáleniny vo sne: znamenie, že neočakávané udalosti môžu byť pre vás veľmi bolestivé a vedú k vážnym konfliktom.

Čo sen vyhorel

Snívanie snov

Čo znamená Sleep Burn

Snívanie snov

Čo sny spáliť

Ak snívate, že máte popáleniny na vašom tele, budete čeliť hanbe alebo notorike.

Ak chcete pocítiť pocit pálenia vo sne, ale nevidíte horieť, znamená to, že vás prilákne nový známy alebo nový vzťah. Niekedy taký sen predpovedá prijímanie správ, ktoré vás hlboko vzrušujú. Vypálte si ruku vo sne - znakom zisku, ktorý vás nebude úplne čestný.Zapaľovanie prsta vo sne znamená, že ste trýznení závisťou. Sny vás varujú, že môžete urobiť zlú skutku, ak podľahnete nízkym pocitom, o ktorom sa neskôr budete sami obviňovať. Vypáľte nohy v rozpoznaní a sláve snov.

Sleep Pro Burn

Burns, videný vo sne, symbolizuje nepríjemné správy o vašom novom fanúšikovi, ktorý buď sklama alebo odvádza vašu pozornosť od neho.

Ak ste vo sne vyhoreli ste, v reálnom živote budete čeliť veľkým ťažkostiam, s ktorými sa váš ľuďom pomôže vyrovnať sa.

Čo to znamená vo sne horieť

Význam spálenie snov

Čo znamená Burn vo sne?

Význam Sleep Burn

Interpretácia spánku

Čo sen predpovedá Burn

Ak máte vo sne vážne popáleniny a chytite horúcu panvicu, potom v skutočnosti zažijete všetky tie nepríjemné pocity, ktoré sú spôsobené žiarlivosťou. Ak chcete získať popáleniny pred železom, predstierajte silné vzrušenie v očakávaní rozhodnutia, od ktorého bude závisieť celý váš budúci osud.

Zápach v náručí znamená dlhodobú abstinenciu od intimity s mužmi, popálený prst je znakom sekundárneho manželstva.Vypaľte nohy na horúce uhlie - neskoré vás bude stáť príliš veľa. Škvrna na tvári dlhotrvajúceho popálenia - sen vysvetľuje, že musíte prijať skutočnosť, že existuje, inak sa môže stratiť.

Ak sa vo sne dostanete spálil nejaký druh výbuchu - ste v nebezpečenstve nehody, takže buďte veľmi opatrní, najmä na ceste. Vypaľte na žiaravý kachle - na ťažkosti s rastom nového podnikania pre vás. Spálte plynový plameň, ktorý sa silne rozžiaril - čakajú vás sklamania, ktoré budú nahradené búrlivou radosťou.

Sny, v ktorej ste spálili kopřivami, znamenajú, že vaša nespokojnosť so sebou preleje na iných, iba tak, ako vždy, nájdete pokoj.

Čo to znamená snívať v popálení

"teplo lásky alebo priateľstva."

"napáliť sa v každom prípade" skĺznutie, zlyhanie v podnikaní.

Liečba spánku

Čo vypálí sen predpovedá

Ak ste spálení vo sne o niečom alebo ste spadli do horiaceho plameňa, zistíte, že s vaším blízkym človekom sa vyskytne veľká obava.

Predstavte si, že rozmazate spálené miesto s liečivou masťou a všetko sa rýchlo uzdravuje.

Význam spálenie snov

Znamenie náhle narastajúce pocity.

Ak po spálení v spánku nevidíte na koži nepríjemné vredy alebo pľuzgiere, znamená to, že očakávate akékoľvek udalosti alebo stretnutia, ktoré vás ohromia do hĺbky vašej duše a spôsobia silný nával emócií. Možno zrazu narazíte na osobu, ktorej sa snažíte vyhnúť stretnutiu, alebo niečo, z ktorého sa obávate, že sa stane.

Vredy a pľuzgiere z popáleniny vo sne: znamenie, že neočakávané udalosti môžu byť pre vás veľmi bolestivé a vedú k vážnym konfliktom.

Vo sne pozri Burn

Cítiť spálenie vo sne - učiť dobré správy alebo získať nové priateľstvo.

Ak cítite bolesť z popálenín, trpíte zlyhaním v láske.

Zapáliť ruku - k bohatstvu.

Celé telo - na prosbu.

Ak je pokožka pokrytá popáleninami, urobte zisk alebo drahý darček.

Spánková predpoveď spánku

Prítomnosť extrasenzorických schopností.

Postihuje staršiu osobu a pozíciu.

Čo sen vyhorel

Vidieť popáleniny na mojom tele - na stratu priateľov a frustráciu v láske.

Vidieť ženu sa zhoršila - pre pohodu rodiny.

Vidieť popáleniny na nepriateľov je všetko nebezpečné.

Obchodník vidí jeho popáleniny - zvýšiť zisky.

Pozrite si ranu

Ak máte sen, je to skrytý signál nebezpečenstva, niekto sa skľúčene pokúša dať vám problémy. Podľa anglickej snovovej knihy to nie je skutočná hrozba, naopak vám ponúknu priateľstvo a účasť. Idiomatické prežiť zlyhanie, po ktorom môžeme povedať: "v tomto prípade spálil". Je to tiež predzvesť horkého odporu.

Sny o pocit akútnej bolesti - zažiť horúčku lásky. Ste určený na zamilovanie bez pamäti, aj keď to bude znamenať len utrpenie. Tiež snídané knihy sľubujú nových priateľov a dobré správy.

Ak ho chceme vidieť na telo, predpovedá veľa problémov, ktoré prídu na princíp "problém sám o sebe nepríde". Snášal o inej osobe s popáleninami - niekto hľadá tvoju podporu, ale vezme si všetku silu. Muž vo sne zistiť popáleniny - proroctvo manželstva alebo narodenie syna. Najnovšia kniha snov predpokladá, že v sebe nájde osobitné psychické schopnosti, budú tiež dôvody na to, aby dostali pokarhanie od osoby staršej vo veku a pozícii.

Výklad spánku pre tých, ktorí sa narodili v rôznych obdobiach roka, sa môže líšiť. Sen vysvetľuje sklamanie na narodeninovú oslavu septembra-december, horúcu lásku v máji-auguste, januári až apríli - nečakané "nastavenie".

Jazvy a pľuzgiere

Jazvy starých popálenin boli snímané na tele - podľa islamskej snovovej knihy, predzvesťou neuveriteľného šťastia: snívajúci bude musieť nájsť skutočný poklad, ktorý ho urobí šťastným, ak ho zbaví v súlade s náboženskými predpismi. Inak ho spálte v ohni posledného súdu.

Ak chorá osoba uvidí jazvy z uzdravených rán bez kôry a chrasty, bude úplne vyliečený. Čo má človek vredy a pľuzgiere? Budú ťažké konflikty, ktoré zanechajú v duši hlbokú bolesť. Ak ste snívali, že ste po vypálení nenašli žiadne stopy vo sne, potom sa stane vzrušujúca udalosť, stretnutie, ktoré vás ponechá pocit úzkosti.

Čo znamená Sleep with Burn z hľadiska dátumu narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

Burn - Ak ste sa narodili na jar, aký je sen o spálení vo sne - v niekoho veľmi sklamanom.

Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali, aby ste sa zapálili vo sne - horlivo sa zamilujete prvým pohľadom.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo spôsobilo popáleniny, nafúknuté červené miesto, blister alebo podobný sen? Je to nečakaný špinavý trik, z ktorého sa nebudete cítiť nepríjemne.

Ak ste sa narodili v zime, to, čo spája sny o vašom tele (nie cítiť), sú peniaze.

Príčina a lokalizácia

Aké sny spája určitú časť tela? Podľa snov knihy Little Veles spáliť pokožku na celé telo vo sne - získať zlú reputáciu, stať sa slávnou na nohách a získavať bohatstvo na svojich rukách. Podľa knihy snov od "A" po "Z" žena, ktorá vidí vo sne stopu horúcej v jej náručí, je dôkazom, že sa vyhýba mužom. Miesto na tvári - bude musieť akceptovať skutočnosť, že máte.

Prečo snívať trpieť otvoreným plameňom? Tí, ktorých ste boli považovaní za priateľov, vám ublížia. Pália z otvoreného plameňa na rukách - dôkaz čistoty zámerov. Sen pre fena predpovedá opak: účasť priateľov na realizácii vašej vznešenej misie.

Získajte popáleniny na horách horúceho uhlia - vyskúšali ste si odvahu a ste pripravení na dosiahnutie cieľov, navyše si môžete byť istí svojim zdravím. Objavovať vo sne rany z horúceho popola nielen na nohách - bude dostatok sily pre dobré skutky.

Ona snívala o oparení vriacou vodou - osamelosť nahradí šťastné obdobie vzájomnej lásky. Dostať sa do snov pľuzgiere na rukách, pretože sa chytil horúcej panvy - podľa snov knihy "A" To "Z", budete skúsenosti trápenia žiarlivostiPrečo snívať o tom, že sa budete spáliť železom - budete veľmi znepokojený očakávaním rozhodnutia iných ľudí, od ktorého závisí vaša budúcnosť.

Rany na tvári, na krku, oko spaľuje z výbuchu - znamenie, aby sa zabránilo nehode, z plameňa plynového sporáka - pred frustráciou. Ak chcete spáliť na zádech vo sne - budete trpieť energetickými činmi inej osoby, vidieť začervenanie slnka na hrudi - k narodeniu syna

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia.Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-ozhog.html
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/ozhog
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/984.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/ozhog
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/ozhog
 • http://my-calend.ru/sonnik/ozhog
[/ zbalenie]

Sledujte video: Pavlína Filipovská a Petr Spálený - To nebyl sen ()

Zanechajte Svoj Komentár