Aké sú sny o pohlavných orgánoch?

Všetci máme pohlavné orgány a všetci ich používame na ich zamýšľaný účel. Bez nich sa ľudia a zvieratá nemohli rozmnožovať. Genitalia - zdroj všetkého života a znamenie pohlavia.

Pohlavie je témou, ktorú už nemôže zabudnúť moderná spoločnosť a svetové médiá. Nie je prekvapujúce, že mnohé sny súvisia so sexuálnymi fantázami.

Na rozdiel od všetkých očakávaní, erotické sny o ženských alebo mužských pohlavných orgánoch nie sú nevyhnutne interpretované ako skryté túžby po sexe. Takéto sny môžu naznačovať úplne iné veci, ktoré sú vlastné snovi. To, čo sen ženských pohlavných orgánov bude závisieť od mnohých detailov.

Sexové orgány vo sne

Intimné časti tela vo sne nie sú len niektoré správy. Môžu naznačovať sexuálny život človeka. Takže ak boli pohlavné orgány snímané, či už mužské alebo ženské, takáto vízia má vždy priamu súvislosť so sexualitou tohto alebo toho snítača.

Ak vidíte vo sne nielen svoj vlastný, ale aj genitálie inej osoby, potom to naznačuje príťažlivosť pre túto osobu. Podľa snovovej knihy sú ženské genitálie, podobne ako muž, symbolom sexuálnej povahy, nástrojom sexuálnej aktivity. Ale existujú aj iné interpretácie.

Znetvorené pohlavné orgány vo sne môžu naznačovať možnú sexuálnu zhovievavosť v minulosti alebo súčasnosti. Ak snívate o zranených, zmrzačených alebo dokonca amputovaných genitáliách, môže to byť dôsledok niektorých nepríjemných udalostí z minulosti.

Ak nedôjde k sexuálnemu zraneniu, tak tieto sny môžu naznačovať porušenie vnímania vlastnej sexuality.

Hľadáte odpoveď na otázku, čo sníva samičie reprodukčné orgány, stojí za to odkazovať na snovú knihu ľudí. Hovorí sa, že vidieť túto časť tela, a chorých alebo zranených - do budúceho románu v blízkej budúcnosti.

Podľa Sigmunda Freuda, sny o genitáliách majú symbolickú nejednoznačnosť. Spolu s absolútne zjavným sexuálnym postojom nie je len o telesnej láske, ale aj o vnútornej túžbe každého človeka - o túžbe po láske.

Sexové orgány snívajú ženy

Keď hovoríme o tom, čo sníva o ženských genitáliách voči žene, stojí za zmienku, že takéto sny môžu naznačovať túžbu mať dieťa v skutočnosti. Niekedy ženy vidia takéto sny krátko pred začiatkom menštruácie.Telo už dáva jasne do mozgu vysielanie signálov vo sne, že kritické dni čoskoro začnú.

Ak žena vo sne snívala o mužských pohlavných orgánoch na seba, potom podvedomie nazýva snívajúceho, aby sa viac angažoval v mužskej strane. V tomto prípade sa vo sne stretne žena s ňou opačným "ja".

Ak pohlavné orgány snívajú o mužovi

V mužských snoch genitálie často naznačujú vlastnú pracovnú schopnosť a vitalitu. Okrem toho je penis priamo spojený s mužskou silou a schopnosťou konať. Mužský pohlavný orgán vo sne znamená sexuálnu silu speváka. To znamená určitý druh nadradenosti v spoločnosti pri prebudení a sebavedomí.

Ak chcete vidieť svoje vlastné pohlavné orgány vo sne, je to znamenie, že snívač v skutočnosti nebude čeliť súperom alebo prekážkam v jeho záväzkoch a plánoch.

Ak človek vidí v sne ženský pohlavný orgán, potom to môže byť signál, že v sníhoči sú niektoré ženské vlastnosti.

Mužské genitálie vs samice

Mužský pohlavný orgán vždy symbolizuje silu, potenciu a vitalitu. Penis vo sne vo väčšine prípadov spojený s asertivitou a oddanosťou v reálnom živote.Navyše, takéto erotické sny naznačujú, že sa náhle splnia sexuálne myšlienky alebo túžby.

Ženský sexuálny orgán symbolizuje ženskú sexualitu. Môže to naznačovať dôverné potreby v skutočnosti, ako aj charakteristiky spojené s duševnou činnosťou. Patria sem napríklad fantázia a predstavivosť, na ktoré by sa mala venovať väčšia pozornosť.

Namiesto pohlavných orgánov môžete snívať o akýchkoľvek ďalších položkách, ktoré majú veľmi podobný tvar. Najprv by mali byť zahrnuté určité potraviny, napríklad pre mužov:

A u žien sú to jahody alebo čerešne.

Väčšinou ľudia snívajú o pohlavných orgánoch, ak chcú ísť na toaletu počas spánku. Tiež fyzické potešenie môže byť vyjadrené v erotickom spánku.

Genitálne sny v iných kultúrach

Takmer vo všetkých kultúrach je mužský pohlavný orgán interpretovaný ako symbol plodnosti a znak mužskosti. Penis vo sne znamená silu, vitalitu a zdroj života.

Grécky tlmočník snov, Artemidoros, videl v faluse obraz syna. Amputovaný penis, alebo oslobodený člen - odrezaný z tela, bol považovaný za symbol šťastia pre neho, čo naznačovalo budúci úspech. Ale považoval chlpaté pohlavné orgány za symbol agresie.

Snívať ženský pohlavný orgán - takmer vo všetkých kultúrach, symbolom ženskosti a materstva. Aj v mužských snoch vagína pôsobí ako určitá ženská sila, ktorá pôsobí v osobe.

Na záver treba poznamenať, že pri hľadaní interpretácie toho, čo sníva o ženských pohlavných orgánoch alebo mužských snoch, stojí za to, že všetko bude závisieť od mnohých detailov. Pri interpretácii je potrebné brať do úvahy každý odtieň.

Výrazné vlastnosti

Spánok sľubuje konflikt a ponižovanie

Ako vysvetľuje snom kniha, pohlavné orgány nie sú len symbolom sexuálnej nespokojnosti, ale aj nerealizovaným potenciálom snívača. Jeho duchovné snahy nevedú k žiadnemu pozitívnemu účinku, a preto sa problém len zhoršuje.

Čo hovorí Miller?

Je dôležité rozlíšiť to, čo videli, aby sa nepotrebné otázky neskôr objavili. Miller's Hypsolver sa zameriava na to, ktorých pohlavné orgány vidia spiaceho muža:

 • muži - k dlhotrvajúcim konfliktom a konfrontáciám,
 • ženy - môžete uraziť alebo ponižovať.

Čo si urobil?

Správny výklad nie je možný bez podrobného popisu jeho sprisahania.Mnohí ostreľovatelia dávajú pozor na kľúčovú činnosť spánku.

Upozorňujeme, že nové spojenie zlyhá

Ak ste snívali o dotyku s vašimi genitáliami, znamená to, že v reálnom živote dôjde k nežiaducemu spojeniu vedúcemu k frustrácii. Vašou úlohou je niekoľkokrát premýšľať, ako začnete sľubovať inú osobu.

Umyť intímny orgán, podľa názoru populárneho tlmočníka snov, je znakom zbavenia sa daného stanoviska. Musíte sa naučiť, ako kriticky vnímať prichádzajúce informácie, aby v budúcnosti neboli žiadne problémy.

Bozkávanie alebo sanie sexuálneho orgánu - dostať sa do extrémnej situácie. Tlmočník odporúča vopred zamyslieť nad plánom cesty, aby neskôr nepriniesol žiadne nepríjemné prekvapenia.

Pozrite sa, ako niekto odreže svoj mužskosť - k neoprávnenému ponižovaniu. Snemovník by sa mal snažiť minimalizovať kontakt s podozrivými osobnosťami, pretože môžu šíriť povesti za svojimi chrbtami.

Vyhliadka na nové horizonty a príležitosti

Má veľkosť vec?

Pre každého človeka má veľká dôležitosť jeho dôstojnosť a preto je veľmi dôležité si ho pamätať.

Som sníval o dlhom faluse - dlho ste chceli získať významnú vec, ktorá prinesie život na novú úroveň. Napriek tomu, že váš život je pohodlný, mali by ste vždy pred sebou nastaviť nové obzory bez ohľadu na to, aké desivé sú.

Ako píše kniha snov, penis malých rozmerov odráža spokojnosť s vlastným životom. Snemovník nepotrebuje verejné schválenie a žiadne konflikty sa ho nebojí.

mužstvo

Ak chcete snívať o genitáliách - dlho by ste mali urobiť nejaké úpravy vo vašom živote. Ak chcete získať správnu interpretáciu, budete musieť spomenúť na niektoré rysy príbehu.

Za akých okolností videli pohlavné orgány? Tlmočník upozorňuje na niekoľko možností:

  s pohybom čriev - musíte sa zbaviť emocionálnej nadmernej stimulácie,

Problémy s reputáciou sú možné.

Ak snívate mužský falus, musí byť správne interpretovaný. Niektoré knihy sny píšu, že tento symbol je odrazom tvorivosti a obchodnej povesti. Čí to telo videl?

Pohľad na pohlavný orgán by mal byť upozornený, pretože predpovedá možné problémy so svojím vlastným povesťou.Nemali by ste nechať podozrivé ľudí do svojho okolia.

Čo sníva o pohlavnom orgáne niekoho iného? Pre spravodlivý sex môže byť podobný sen interpretovaný rôznymi spôsobmi. Vidieť atypické genitálie - čoskoro sa bude musieť stať matkou. Ak ste neplánovali dieťa, má zmysel obávať sa a používať vhodné prostriedky ochrany.

Tlmočenie snov sľubuje silnú konkurenciu

Sníval som o niečom inom faluse - na začiatku otvorenej rivality. S najväčšou pravdepodobnosťou sa v rodinnom živote objaví iná žena a ďalší výsledok vzťahu bude závisieť od vás. Iniciatíva môže nielen udržať, ale aj posilniť súčasný vzťah. Manželský penis odráža prebytok alebo nedostatok ochrany. Ak sa problém nevyrieši, má zmysel začať rozhovor medzi srdcom a srdcom a rozprávať o vašich problémoch.

Silná podlaha

Ak zástupca silnej polovice ľudstva sníva o ženských genitáliách, znamená to, že v skutočnosti niekto potrebuje ochranu. Musíte posúdiť aktuálnu situáciu a určiť, kto naozaj potrebuje pomoc.

Avšak budete musieť vybrať správnu taktiku správania bez nadmernej invázie do osobného priestoru.

Ženský sex

Ktoré orgány môžu byť videné? Interpretácia snov identifikovala niekoľko typických možností:

Vízia predpovede možnej intimnej komunikácie

 • ich - do intímnej komunikácie,
 • cudzími ľuďmi - na vzhľad súpera vo vzťahu.

Ak mladé dievča pocíti príjemný pocit vo sne, potom, podľa názoru snoot, bude schopná realizovať zaujímavý nápad. Osoba, ktorá je na ceste duchovného rozvoja, musí pochopiť obraz snov, ako posvätné znamenie odrážajúce pôvodný zdroj bytia.

Strašný výklad

Erotické sny, o ktorých snívajú senici, nemusí byť vždy zábava. V niektorých snoch vidia obrazy odpudzujúce a vedú k zlým myšlienkam. Videli ušité pysky - znamenie, že ešte nie ste pripravení na vážnu prácu, ktorú ste plánovali tak dlho.

Vízia znamená vážny zisk.

Čo sníva o veľkom penise? Takýto sen nie je len sen, ale je odrazom vnútorných zážitkov, ktoré sú hlboko zakorenené v duši. Vašou úlohou je pokúsiť sa opäť prežiť tieto emócie a až potom sa budete môcť zbaviť tohto útlaku.

Vidieť krvácanie genitálií je znakom udalostí, ktoré sa týkajú blízkych a blízkych. Podľa iného výkladu je snímaný obraz predzvesťou vážnych chorôb. Ak takýto sen prišiel k vám v noci, potom sa po prebudení rozhodne navštívte lekára.

Dlhé vlasy v oblasti rozkroku - prvé znamenie neuveriteľných ziskov. Ak ste nikdy nevideli tak veľa peňazí, budete sa musieť naučiť, ako ich správne spravovať. V opačnom prípade vás ohrozuje chudoba.

Napriek vyššie uvedenej interpretácii je prítomnosť vlasov na týchto miestach odrazom prakticity a zemnosti, ktorá sa prejavuje aj v pohľade na život. Prečo odstráni svoje pohlavné orgány v spánku? Podľa moslimskej snovovej knihy obraz, ktorý prišiel vo sne, predpovedá stratu súčasnej pozície alebo postavenia v spoločnosti. Budeme musieť vynaložiť veľa úsilia na to, aby sme zachránili miesto pod slnkom.

Ak sa vo sne spadne penis, v skutočnosti je snímač ohrozený nielen finančným kolapsom, ale aj možnou smrťou blízkych príbuzných. Cítite ako hada na intimnom mieste - symbolom, ktorý predznamenáva zradu alebo náhlu lásku.

Žiadosť pána Millera

Ak vízia nie je vybavená sexuálnym podtextom, svedomitá kniha pána Millera je istá: mužské orgány varujú pred otvorenou konfrontáciou a konflikty a ženy varujú pred ponížením a trestným činom.

Vo sne boli prítomné genitálie? Podvedomie naznačuje, že je nevyhnutné vykonať určité zmeny v jej existencii.

Ak chcete získať správnu interpretáciu snu, mali by ste si spomenúť na všetky rysy sprisahania. Ak máte náhodou vidieť svoje orgány počas pohybu čriev, potom sa v knihe snov odporúča zbaviť sa emocionálnej nadmernej stimulácie.

Snímaný sex so všetkými podrobnosťami? Záplet naznačuje, že ste utláčaní každodenné starosti a mnohé problémy prinášajú veľa skúseností.

Čo sny o dievčatách mužských orgánov? Ak sa stanete, že uvidíte člena samého seba, znamená to, že čoskoro sa stane matkou. Ak človek, sen kniha odporúča prípravu na zradu alebo podvod.

Samotné pohlavné orgány samy osebe symbolizujú snový tvorivý potenciál, silu a povesť. Preto, aby človek videl svoj vlastný - doslova znamená, že sa musíte obávať svojej vlastnej reputácie.

Sny o niečom inom penise? Buďte pripravení na otvorenú súťaž. Manželský penis manželky jeho manželky zaručuje bezpečnosť alebo jej nedostatok.

Intimný alebo konkurenčný?

Aké sú sny ženských pohlavných orgánov? Pre mužov, ktorí snívajú, symbolizujú ochranu, alebo naopak, potrebujú niečo alebo niekohochrániť.

Pre ženu, ich telá znamenajú rýchle a dôverné spojenie, iné - varujú pred vznikom súpera.

Ak dievča snívalo o vagíne alebo nejaké príjemné pocity spojené s ním vo sne, potom sny kniha je istá, že je pripravená dať život úžasný nápad alebo dieťa.

Správna cesta!

Navyše, podľa snovovej knihy, pre osobu, ktorá je na duchovnej ceste vývoja, ženské orgány vo sne znamenajú osobitnú nebeskú láskavosť, pretože odrážajú pôvodný zdroj bytia.

Nie je ťažké uhádnuť, čo to znamená drátové slzy ženy. Pravdepodobne ešte nie ste pripravení na určitú sviatosť, alebo v dôsledku nesprávnych (temných) duchovných praktík ste celkom zbavený Božskej prítomnosti.

Všetci sú šťastní?

Stalo sa, že ste videli obrovský a dlhý penis? Zrejme chcete získať niečo významné, ale určite budete žiť dlhý a relatívne pohodlný život.

Sníva o veľmi malom segmente? Vysvetlenie snov sa domnieva, že ste so súčasným životom veľmi spokojní a nevyžadujete si uznanie svojich vlastných zásluh.

Ale genitálie zvieraťa vo sne naznačujú, že sa stanete stranou nestranného konfliktu alebo udalosti.

Skontrolovať!

Prečo snívať o krvi na pohlavných orgánoch.Spočiatku ide o udalosti, ktoré sa budú týkať výhradne príbuzných.

Po druhé, krv vo sne odráža možné (najčastejšie zastarané, v chronickej fáze) zdravotné problémy.

Snívali ste zvláštne a dlhé vlasy na odľahlom mieste? To je znamenie, že dostanete bláznivý zisk.

Všeobecne platí, že vlasy v intímnych oblastiach odrážajú praktickosť, uzemnenie a inštinktívne túžby snívateľa.

Súčasne je presvedčená kniha o snoch: dlhé pubičné kadeje varujú pred nepríjemnými činmi.

Čo znamená pohlavné orgány?

Snívať o svojich pohlavných orgánoch pre mužov - starať sa o ich povesť.

Ďalší človek - stratiť niečo alebo niekoho, kto by sa hádal.

Ak žena vidí vo sne mužské pohlavné orgány v nej, čoskoro bude mať deti.

U mužov - k podvodu, zrady.

Vidieť ženské pohlavné orgány - pre mužov znamená získať ochranu, ochranu pred niekým alebo z niečoho alebo zaujímavých obchodných návrhov.

Pre ženy - dôverný vzťah s niekým.

Snívať o genitáliách

Vidieť svoje vlastné genitálie je znakom úzkosti o jeho atraktívnosti, o jeho sile.

Pozrite sa na pohlavné orgány opačného pohlavia - túžbu po známej, vlastníctve.

Penis alebo vagína rozmazané blátom - klebety, tajomný hnev.

Poškodené orgány - choroba, urážka.

Pozrite sa na obrovský penis - dôstojnosť, priateľskú podporu.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi.Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Ženské genitálie vo sne - symbol plodnosti

Erotická sviatočná kniha Danilovej naznačuje, že to, čo snívajú intímne "kúzlo" žien ako prirodzené tvorivé sily. Navyše snovou zápletkou, v závislosti od pohlavia spiaceho človeka, sa opakuje nevedomé hľadanie niečoho nového, pretože prevládajúce okolnosti a spoločenský kruh vám neprinášajú požadovaný vývoj a duchovné uspokojenie.

Pre muža, ktorý sníva v ženských intímnych častiach tela, podľa snov knihy Morozova vysiela o možnosti získania podpory od vplyvného človeka alebo zaujímavého obchodného návrhu. Ženy, ktoré snívajú podobný sen, sľubujú nové sexuálne vzťahy.

Snívať o vagíne pokrytej vlasmi, podľa snov knihy Dmitry a Nádeje zima, predzvesťou snovateľov a poníženie.

Mužské genitálie - sledujte svoju reputáciu

Ak žena snívala o tom, že sa stala mužským "nástrojom", znamená to, že čarodejník bude čoskoro schopný otehotnieť. Dievčatám, ktoré sú v skutočnosti v zaujímavom postavení, takáto vízia predurčuje ľahké vyriešenie bremena.

Mladý muž, ktorý vidí svoje sny vo sne, rozpráva o starostlivosti o svoju vlastnú povesť. Čo nazýva "domácnosť" iného človeka, podľa modernej univerzálnej knihy svedectva naznačuje stratu alebo otvorenú konfrontáciu s niekým.

Pozri zväčšené pohlavné orgány, podnecuje k úspechu a dôstojnosti. Dlhý a tenký člen sľubuje chorobu. Kontemplácia ejakulácie oznamuje koniec dôležitých záležitostí.

Starostlivosť o svoje genitálie - komunikovať

Tlmočník Dr. Freuda združuje vlasy na pohlavných orgánoch so zvýšenou zmyselnosťou a sexualitou. Ohodiť ich je zoznámiť sa s osobou, ktorá sa stane novým sexuálnym partnerom.

Muž si oholene vlasy na chúlostivých miestach, oznamuje potrebu ukončiť vzťahy, ktoré prestali potešiť speváka. Snáď, ak chcete vytvoriť niečo krásne a užitočné, musíte sa zbaviť starých návykov alebo datovania.

Problémy s vašimi genitáliami - buďte v skutočnosti ostražití

Zástupcovia úradov vidia vo sne, že prerušená mužnosť predpovedá stratu svojho postu, ľuďom pracujúcim v mocenských štruktúrach, takéto obrazové kúzla porazia dôležitý obchod.

Islámsky tlmočník vysvetľuje, prečo je pocit, že jemná časť tela je vyčerpaná alebo dočasne neschopná plniť svoje funkcie, pravdepodobný výskyt klebov a klebov o snovom od ľudí, ktorých snísovateľ náhodou spôsobil škodu.

Dream tlmočenie ženy intímne miesto

 • Aries 21.03 - 20.04
 • Býk 21.04 - 21.05
 • Dvojčatá 22.05 - 21.06
 • Rakovina 22.06 - 22.07
 • Lev 23.07 - 23.08
 • Panna 24.08 - 22.09
 • Váhy 23.09 - 22.10
 • Škorpión 23.10 - 22.11
 • Strelec 23.11 - 21.12
 • Kozorožec 22.12 - 20.01
 • Vodnár 21.01 - 20.02
 • Ryby 02/21 - 03/20

Interpretácia spánkovej pochvy, pohlavných orgánov, pohlavných orgánov, člena Millerovej snovovej knihy

Ak človek vidí vo sne ženské pohlavné orgány alebo naopak žena má mužské genitálie u ženy, budú sa vyskytovať isté ťažkosti spojené s intímnym životom. Možno odloží svoju impresiu na priebeh iných každodenných záležitostí spánku a duševného zdravia vo všeobecnosti.

Ak žena vidí ženské genitálie vo sne a mužský penis sníva mužovi, spávajúci bude mať akútnu nespokojnosť so sexuálnym životom.

Musel sa dotknúť penisu vo sne - budú existovať dôverné vzťahy, ktoré sú nežiaduce pre spiace ženy.

Rovnaký význam má sen, v ktorom človek mal šancu pobozkať pohlavné orgány ženy.

Ak máte vo svojom sne, ženské pery alebo mužské pohlavné orgány majú neobvyklý, bizarný tvar - čoskoro budete mať nového sexuálneho partnera, aj keď ste už zosobášený alebo ženatý.

Dievča sníva, že má člena - prejavuje bisexuálne tendencie na základe nespokojnosti v intímnom živote s jej súčasným partnerom.

Sen, v ktorom vás napadlo, aby ste ukázali svoje pohlavné orgány iným ľuďom, s ktorými ste nemali a nemali s vami žiadne dôverné vzťahy, naznačuje, že môžete byť veľmi znechutený, zbavený ľudí.

Malé pohlavné orgány muža alebo veľmi úzka vagína ženy vo sne zosobňujú stydlivosť, stuhnutosť spiaceho človeka, čo veľmi komplikuje jeho osobné vzťahy.

Čo snívajú pohlavné orgány, Freudov snovú knihu

Ak človek sníva, že meral pohlavný orgán s inou osobou - na neho čaká veľmi ťažká rivalita v láske. Domnieva sa však, že rozhodujúci význam, keď žena vyberie dôverného partnera, je veľký penis, a to je jeho chyba. Zdravý člen, veľké mužstvo nie je hlavným faktorom nielen pre výber partnera, ale aj pre získanie potešenia v posteli.Schopnosť fantaziovať, znalosť erotogénnych zón jeho partnera, novosť - to všetko môže ženám priniesť mimoriadne potešenie a dokonca aj človek s malým členom od prírody dokáže zvládnuť.

Rovnaký význam môže mať sen, v ktorom snívajúci vidí, ako sa pred jeho očami zvýšil, mužský muž sa rozrástol.

Ak ste dievča a máte sen - taký sen svedčí o tom, že spanie nie je spokojné s správaním vášho partnera v posteli. Presne vie, čo od neho chce, ale je to v rozpakoch, aby to vyslovil. A je to márne, pretože ich sexuálny život môže z toho mať prospech.

Vagína, ktorá je členom toho, čo sníva, sníva knihu Lofa

Pohlavné orgány videné vo sne môžu byť interpretované ako objekt sexuálnej túžby alebo, mimo tejto interpretácie, ako symbol reprodukčnej funkcie ľudského tela, prirodzenej tvorivej sily, vzhľadu niečoho nového.

Ak ste snívali o vagíne, člena Tsvetkovho snov

Ak ženatý žena vidí vo sne sexuálny orgán svojho manžela, vo veľmi blízkej budúcnosti sa rozhodne mať dieťa.

Na oholenie vlasov na pohlavných orgánoch - na neúspešný sexuálny zážitok sa človek môže stať "prepichnutím".

Ak snívate nad mieru vašich chlpatých pohlavných orgánov - násilný, násilný sex sa stane, čo bude spomenuté a zvýši vzťah k novej úrovni.

Tehotná žena sníva o svojich pohlavných orgánoch na ľahké včasné doručenie. Ak vidí vo sne, penis svojho manžela - pôrodu bude predčasný.

Čo člen sníva - esoterický sen

Pre dievčatá, aby v ňom videli vtáka - znamenie, že dostane ako muža veľmi slabého, poháňaného muža.

Ak jeden človek sníva o dievčaťu alebo ženu s členom - jeho budúci manžel bude mať autoritatívnu povahu, stane sa henpecked.

Umyte mužské pohlavné orgány vo sne - pohlavne prenosné ochorenie.

Na umývanie ženských pohlavných orgánov, pysky - spánok poukazuje na možnú neplodnosť tejto ženy.

Ak zároveň spávajúci vidí krv z vagíny - neplodnosť bude dôsledkom potratu. Keď sme videli taký sen, je nevyhnutné akýmkoľvek spôsobom neumožniť umelé prerušenie tehotenstva, a ak sa ešte nevyskytlo, prijať opatrenia na ochranu, ak je nežiaduce narodenie dieťaťa.

Snívať o odpojenom členovi - náhlemu zlyhaniu niektorých dôležitých pre spánok.

Vagína, vtáčik, sen kniha Meneghetti

Obraz ľudských pohlavných orgánov, pohlavných orgánov by sa mal interpretovať so všetkou možnou pozitívnosťou, pretože je symbolom potešenia, zmyselnosti, reprodukcie a potešenia.

Aký člen alebo vagína sníva, snúbi Longo

Mužský sexuálny orgán, stojaca členka je vo sne ako symbol erotiky a predzvesť určitého podniku, narodenie niečoho nového, pripravenosť na to.

Ak človek sníva, že odrezal člena, s ním alebo tam bude obťažovanie v posteli, alebo bude čeliť prekážke vo veciach, ktoré budú neprekonateľné a všetky jeho predchádzajúce práce budú na nič.

V prípade, že muž vo sne sám odreže svoj penis, všetko sa stane jeho vinou.

Pre ženu, ktorá vidí vo sne, ako manžel vystrihala člena - na možnú infekciu pohlavných chorôb.

Rovnaký význam má pre muža silnejšieho sexu sen, v ktorom jednoducho vidí mužský pohlavný orgán.

Ak slobodná dievčina vidí vo sne, že ten chlap nemá člena - jej milenka sa rozhodne nie je v jej prospech, budú sa oddeliť.

Prečo snívať Ženské pohlavné orgány: výklad spánku

Čo sníva ženské pohlavné orgány vo sne?

Ženské pohlavné orgány - Oddelené od explicitného sexuálneho obsahu môžu byť ženské pohlavné orgány považované za symbol reprodukčnej funkcie ženy a tiež - ak sa používajú v ešte širšom zmysle - ako prirodzená tvorivá sila.

ženské pohlavné orgány - v každom zmysle bude mať tento symbol taký výklad, že orgány vyzerajú, že vytvárajú niečo nové. Táto interpretácia však sotva vyhovuje našim potrebám pri skúmaní podstaty nevedomia. Bez ohľadu na pohlavie človeka, ktorý vidí tento sen, jeho význam spočíva v tom, že podvedomie si vyžaduje uvedenie nových prvkov do života. Tento okruh vecí a ľudí, v ktorých ste už existujú, vás už viac nespokojuje, jednoducho vás nudí.

ženské pohlavné orgány - usilujete sa o niečo, čo vám dá niečo nové, ktoré dáva zmysel celej existencii, poskytne vám plný pocit pocitu a radosti a blahobytu. Starnutie a zníženie vášho duševného stavu je kompenzované bezvedomím vo sne, ale musíte pochopiť, že to nestačí.

ženské pohlavné orgány - Koniec koncov, inštinktívna sféra nemôže plne fungovať, ak sa myseľ odvráti od nej: vzniká konflikt v psychike,čo je ľahšie varovať než prekonať, tráviť drahocenný čas a energiu. Preto sa vaše hľadanie skutočne stáva hľadaním seba v druhom, čo je to, čo si nevedomé požiadavky na vás. Podľa teórie slávneho psychoanalytika Sigmunda Freuda duté a zaoblené objekty videné vo sne symbolizujú ženské pohlavné orgány a všetky predĺžené a ostré sú mužské pohlavné orgány.

Sen o duchovných hľadajúcich

Prečo snívať ženské pohlavné orgány vo sne?

Ženské pohlavné orgány (ale vyrobené ako z čistého zlata) "Zvláštna láskavosť duchovnej cesty (čistej vyššej egregore) je pre duchovného neofytného hľadáka (pre človeka).

O čom snívate v novozákonných ženských pohlavných orgánoch:

Ženské pohlavné orgány vo sne - Zdá sa, že sú kontajnery v snoch, ktoré sú schopné držať niečo samé o sebe: fľaše, vázy, krabice, kufre, plechovky. Niektoré symboly sú úzko spojené s orgánmi pôrodu: je to jaskyňa, pec. Akcie, ktoré nahrádzajú pohlavný styk: tancovanie, jazda na koni, nekonečné horolezecké schody. Pri interpretácii snu treba vziať do úvahy osobnosť speváka, jeho vek a životnú realitu.Prijatie sexuálnej interpretácie pre veci z uvedeného zoznamu je možné iba vtedy, ak existujú explicitné detaily, ktoré naznačujú, že ide o sex. Ako sen na začiatku sekcie ..

Čo sníva a ako porozumieť ženské pohlavné orgány vo sne?

Orgány vo sne - Ak ste vo sne videli vnútorné orgány človeka, potom v skutočnosti buďte pripravení na nepríjemný rozhovor. Ženské genitálie vo sne - pokoj a pokoj v reálnom živote, vzhľad dieťaťa v rodine, prítomnosť súpera alebo sexuálna nespokojnosť. Niekto vystaví vašu vinu v neslušné správanie, musíte vyriešiť spor niekoho iného. Po tomto sne je pravdepodobné, že sa vyskytnú rôzne spory a objasnenie vzťahov s blízkymi. Stačí vidieť ženské pohlavné orgány vo sne. Pre človeka - výhoda, ochrana, realizácia plánu. Pre ženu - milostná záležitosť.

Budú to straty ...

Aké sú sny o zbavení súkromných častí? Muslimská snovová kniha verí, že je to znamenie straty svojej pozície alebo pozície, pretože bojovník je výrečný znak nadchádzajúcej porážky.

Vo sne, člen náhle padol? Ide o mimoriadne nepríjemnú udalosť av skutočnosti má negatívny význam, čo znamená bezdetnosť, smrť jeho syna alebo jeho vlastného.

Pozrite sen o genitáliách, čo to znamená? (ABC interpretácia snov)

Pohlavné orgány - Pohlavné orgány - Vidieť svoje vlastné pohlavné orgány je znakom obáv zo svojej príťažlivosti, jeho sily. Pozrite sa na pohlavné orgány opačného pohlavia - túžbu po známej, vlastníctve. Penis alebo vagína rozmazané blátom - klebety, tajomný hnev. Poškodené orgány - choroba, urážka. Pozrite sa na obrovský penis - dôstojnosť, priateľskú podporu.

Pohlavné orgány v nočných snoch (výklad ezoterickej knihy snov)

Pohlavné orgány - Pohlavné orgány - Opačný sex bude mať problémy v sexuálnych vzťahoch. Rovnaký pohlavný znak má znamenie sexuálnej nespokojnosti. Dotýkanie sa na pohlavné orgány môže mať nechcený sex. Nezvyčajný typ musíte zmeniť sexuálneho partnera. Možno, ak ste vydatá, budete mať bočné spojenie.

Interpretácia sexuálneho orgánu z slovníka Wanderer-Dream (Terentiy Smirnová)

Pohlavné orgány - Pohlavný orgán (mužský) - Pánska povesť, tvorivá sila, sila. Obrovská - dôstojnosť, úspech. Dlhá, slabá choroba. Vidieť - bobble, podvod, nedostať očakávané. Ejakulácia - koniec všetkých prípadov. Manžel. Spárované žľazy - autorita, zisk, čím viac sú, tým väčší zisk.

Čo to znamená, keď sníš Sexové orgány (samice) - Pre človeka - dobro, ochrana, realizácia koncipovaných. Pre ženu - milostný vzťah, súper.

Hodnota spánku o členovi (islamská kniha snov)

Pohlavné orgány - pohlavný orgán - vo sne je sláva medzi ľuďmi. Kto vidí, že jeho pohlavný orgán je odrezaný, jeho syn zomrie alebo zomrie a jeho autorita padne. Ak vidí svoj pohlavný orgán krátky alebo dlhý, znamená to pokles alebo zvýšenie jeho slávy. Ak vidí, že jeho pohlavný orgán má dve alebo viac následkov, potom bude mať toľko detí, ako sú následky.

Hodnota spánku podľa dňa v týždni:

Či sa nočná vízia stane skutočnosťou, závisí nielen od jej obsahu, ale aj od toho, ktorý deň v týždni a v akom čase sa sen vyskytol.

 • Ak snívate ženské pohlavné orgány vo sne od nedele do pondelka
 • Čo sníva ženské pohlavné orgány v knihe snov od pondelka do utorka
 • Ak snívate ženské pohlavné orgány od utorka do stredu
 • Ak snívate ženské pohlavné orgány na snovú knihu od stredu do štvrtka
 • Prečo snívať ženské pohlavné orgány od štvrtka do piatku
 • Ak snívate ženské pohlavné orgány vo sne od piatku do soboty
 • Prečo snívať ženské pohlavné orgány vo sne od soboty do nedele

Po 11. septembra 2017, 01:05:48

Ne 29. januára 2017 20:18:27

Pi 16 októbra 2015, 17:04:17

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://fb.ru/article/396251/k-chemu-snyatsya-jenskie-polovyie-organyi-i-mujskie
 • http://sonnikonline.club/drugoe/k-chemu-snyatsya-polovye-organy.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/polovye-organy
 • http://www.sunhome.ru/dreams/polovyie-organyi
 • http://my-calend.ru/sonnik/polovye-organy
 • http: //xn----9sbwchcqaebc9a6frc.xn--p1ai/sonnik-intimnoe-mesto-zhenshhiny/
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/1874.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Ako repasovať brzdový strmeň? - AUTOvKELLY

Zanechajte Svoj Komentár