Červené topánky na knihe snov

Zasnívané svetlé topánky

Keď snímač pripomína svoj sen podrobne, môže presne popísať, čo topánky vyzerajú a čo s nimi robili, to znamená, že bude merať topánky, kupovať, predávať, vyhľadávať, vyhodiť, potom stojí za to vyzdvihnúť snovú knihu a sledovať predpoveď ,

Veľa snov knih vám radi poskytne informácie, napríklad o tom, čo červené topánky snívajú.

Vysvetlenie snov Meneghetti

Táto snovová kniha podpätky stiletto považuje za nadmernú iniciatívu tejto ženy. Snívač miluje riadiť a úplne podriadiť svojho partnera. Zároveň spávajúci je vo vnútri prázdny a nie je schopný reálnych a úprimných pocitov. Pod maskou nadmerného erotika sa skrýva chladná a kalkulačná osobnosť.

Detská kniha snov

Topánky v nočnom videní predpovedajú spiaceho muža rýchlu cestu. Možno idete na výlet alebo len na inú cestu.

Ako bude vaša cesta priamo závisieť od vonkajšieho stavu obuvi:

 • čisté, nové - vaša cesta prinesie len pozitívne emócie, cesta nebude zatienená ničím,
 • staré, roztrhané - cesta bude nepríjemná, dostanete zlého spolužiaka, budete neskoro na dopravu, stratíte batožinu, menšie problémy vás prekonajú počas cesty,
 • tam bola špina na svojich topánkach - snívač riskuje, že sa dostane do nepríjemnej situácie, z ktorej nebude ľahké umyť.

Ženská snov kniha

Ak nosíte opotrebované topánky

Nové topánky s vysokým podpätkom sľubujú zasvätencovi príjemné zmeny v živote. Bude to kardinál, cítite sa naozaj šťastní.

Staré topánky, alebo majú nejaké chyby - s ostrými pripomienkami snímač riskuje, že získa mnoho nepriateľov.

Cíťte, že vaše topánky sú príliš tesné pre vás - iní budú posmievať na vašich veriacich, ale nemôžete robiť nič.

Prečo snívať čierne topánky? Keď sú na nohách snímača, potom sa v jej živote čoskoro stane významná udalosť, ktorá ju poteší a radikálne zmení jej výhľad.

Ztratiť topánky vo sne - rozlúčka s blízkym a drahým človekom. Vo sne sú vaše topánky ukradnuté, ale zostanú v pančuchách - po strate niečoho získate niečo dôležitejšie.

Sny sa pozerá negatívne na snovú knihu, v ktorej dievča obdivuje nohy v novej obuvi. Predpokladá sa, že snívač by mal byť pri komunikácii s mladými ľuďmi opatrnejší, nadmerná znalosť môže poškodiť jeho reputáciu.

Sen pre celú rodinu

Krásne topánky na nohe

Keď vidíte krásnu topánku na nohe, vaša hmotná pohoda bude rásť denne. Hoci snovová kniha varuje, že ak by mal sen v sobotu večer sen, potom budete s niektorým človekom konfliktný.

Je negatívne vidieť výklad s novou obuv v pondelok večer. Takže budete mať šťastie, že zlepšíte svoju finančnú situáciu k lepšiemu, ale kvôli vášmu pomalosti vám to bude chýbať.

Keď od pondelka do utorka snívate, že sa snažíte o topánky a sú malé, potom sa čoskoro dostanete do konfliktu so všetkými svojimi príbuznými.

Podivný sen, v ktorom si stiahnete topánky späť, sľubuje nepríjemnú situáciu so svojím manželom alebo s vaším milovaným mužom. Taký sen uprostred týždňa sľubuje negatívnu a nespravodlivú liečbu spiaceho človeka.

Snímateľné prostredie pre interpretáciu Hasse

Táto snov kniha skúma topánky z pohľadu manželského života. Ak vo sne zakúpite novú vec, potom jeden z manželov bude dominovať druhému.

Vo sne máte obuv ako darček - poskytnete služby inej osobe. Staré topánky - manželstvo nebude šťastné, pár nebude žiť v harmónii.

Sľubný symbol - čierne topánky

Topánky podľa snov knihy Gustava Millera

Miller považoval čierne topánky za najlepší symbol sny. Ak ste snívali o podobnom symbole, znamená to, že váš život bude upravený každý deň.

Každá dvojica nových topánok naznačuje, že v živote spiaceho človeka dôjde k pozitívnym zmenám.

Malé topánky nie sú veľkosťou hovoria, že okolité smiech na vaše pocity.

Farebné záležitosti

Výsledok predpovede závisí od farby obuvi vo vašom sne:

 • Biele topánky na päte - život sa môže dramaticky meniť, kniha snov však nešpecifikuje, v ktorých sféroch dôjde k zmenám.
 • Podľa knihy snov, červené topánky s vysokým podpätkom sú zmeny v osobnom živote spiaceho človeka.
 • Modrá sľubuje mier a poriadok v živote spiaceho človeka.
 • Ružová - veľmi dôverujete, a to najmä cudzím ľuďom, môže ísť bokom.
 • Zelení - poznanie so zaujímavou a mimoriadnou osobou.
 • Podľa snovovej knihy čierne topánky snívajú príjemné prekvapenie.
 • Béžová topánka sľubuje dlhú cestu.
 • Žltý pár hovorí, že v živote speváka je osoba, ktorá je v komunikácii nepríjemná. Snívač by rád zastavil akúkoľvek komunikáciu s ním a čoskoro bude mať takúto šancu.
 • Dve topánky rôznych farieb - snímač bude čeliť serióznemu výberu.

Iné výklady

Čo môže snívať, že ste venovali osobitnú pozornosť topánkam známého človeka vo sne? Takže čoskoro budete musieť rozdeliť. Bude to spôsobené odchodom tejto osoby.

Po celú nočnú víziu hľadáte svoju dvojicu obuvi - vo vašom živote je úplný chaos. Začali ste veci v práci a doma, čím skôr začnete ich odhaľovať, tým lepšie pre vás.

Vyhľadajte len jednu topánku a nakoniec ju nájdite - v skutočnosti sa stretnete s osobou, ktorá sa stane vaším osudom.

Ak chcete merať topánky, aby ste nedokázali nájsť správny pár - v láskavých záležitostiach máte úplnú zámenu, nie ste si istí svojimi pocitmi ani pocitmi vášho partnera.

Ak vo sne červené topánky dokonale zodpovedajú červeným šatám, potom sa váš život zlepší. Úspech očakáva prácu aj v rodinnom živote.

Snívač sa vidí vo sne v topánkach s veľmi vysokými podpätkami - bude schopný dosiahnuť všetko na vlastnú päsť.

Jasné udalosti, romantické pocity

Vidieť ich na nohách znamená: čoskoro sa v živote objavia jasné udalosti, ktoré vás môžu úplne zachytiť.

Prečo snívať o kúpe topánok s nízkym prietokom a uvidíte ich na nohách? Vysvetlenie výkladu snov: vytvorí sa vzťah, ktorého základom budú platinické pocity.

Päta vo sne bola priemerná? Nayavu bude mať romantickú vášeň, ktorá prinesie radosť, ale nie slepá.

Práca na sebe

Sníval o vysokej podpätku s červenými topánkami? Sny naznačujú, že spánok je príliš proaktívny, rada ovláda partnera. Zakryje svoju opatrnosť v dôsledku nadmernej erotiky. Ale stále sa musíte zamerať na skutočné, úprimné pocity.

Krásne topánky vo sne tiež znamenajú: snívajúci rád komunikuje a môže nájsť cestu z takmer každej situácie.

Obtiažne obdobie, hádky, intrígy

Existuje ďalšia interpretácia snu o vysokých podpätkoch: môže začať ťažká etapa života, keď potrebujete prejaviť silu charakteru a cieľavedomosti.

Aké sú sny o zlomenú pätu v takejto obuvi? Vysvetlenie snov naznačuje, že toto je predzvesťou veľkého sporu s blízkym. Pokúste sa nájsť spôsoby zmierenia, aby ste sa vyhli dlhotrvajúcim konfliktom.

Ak chcete vidieť červené topánky na niekoho iného vo sne - pozor na intriku alebo klebety od tohto priateľa.

Čo si urobil?

Pamätajte, aký snom s nimi robiť:

 • opatrenie - zoznámenie sa s novým ventilátorom,
 • kúpiť - šťastie v láske závisí od toho, ako dobre zapadajú, či sedia dobre,
 • opotrebenie - vášeň,
 • stratiť - časť s jeho milovaným,
 • nájsť stratenú - stretnúť svoju dušu,
 • ukradnúť - pozrite sa na partnera priateľa alebo priateľa, ale to nepovedie k dobrému.

Pokušenie, neporiadok v jeho osobnom živote

Sníval sa o meraní červených topánok? Vysvetlenie snov vysvetľuje: ak ich dievča obdivuje na nohách - to naznačuje jej vernosť.

Muž, ktorý vidí, ako sa žena snaží na krásnej topánke na päte, znamená: bude zvedený.

Dievčenské červené patentové pätky vo sne predzvesťou neporiadok v jeho osobnom živote.

Vzťahové ťažkosti

Prečo snívať, že sú pre vás skvelé? Vysvetlenie snov hovorí: preceňujete postoj vášho partnera k vám.

Veľké topánky vás varujú: chcete vyhrať muža, ktorý nie je zadarmo. Je možné zlomiť niečí vzťah, ale je to pre vás nevyhnutné, ak neskôr budete neustále porovnávaní s predchádzajúcou láskou?

Nová romantika, vášeň

Zasnívané nové červené topánky predzvesť: čoskoro nájdete vášeň, romantiku, s najväčšou pravdepodobnosťou prchavú.

Prečo snívať o novej krásnej obuvi, ktorú museli dať nohy? Sľubuje podľa snovovej knihy: fascinuje to, čo sa vám páčilo. Ale prchavá láska človeka a hlboký pocit sú rozdielne veci.

Obliekanie nohy v červených topánkach vo sne - násilná vášeň, ktorá prinesie veľa pozitívnych emócií, vás dlho pozitívne nabáda.

Choď na výlet, stretni sa s mužom

Sníva o tom, že nosí krásne šaty a na neho farbu - topánky? Vysnívanie snov sľubuje rýchly romantický výlet do krajiny snov.

Ak milovaný ešte nie je k dispozícii - červené šaty a topánky, ktoré mu vyhovujú, sľubujú stretnutie s mladým mužom. Úspech datovania závisí od harmónie oblečenia a topánok.

Vo sne, doplňte svoj obrázok s kabelkou tej istej farby? Vždy berte do úvahy detaily, dokonca aj vo vzťahoch.

Obuv na sny

Topánky (obuv) vo sne sú symbolom života človeka, jeho skrytých a zjavných možností. Aby ste sa dozvedeli viac o tom, čo sníva o topánkach, mali by ste starostlivo pamätať detaily spánku, jeho sémantické a emocionálne zaťaženie, sled udalostí a koniec snov.Po podrobnej reprodukcii spánku by ste mali vidieť hodnotu všetkých dôležitých detailov v knihe snov.

Sny, v ktorej sa podľa slepej knihy snažil o boty s podpätkom, varuje pred budúcimi situáciami, v ktorých by sa mala prejaviť vaša odvaha a vôľa. Okrem toho môžete zistiť, čo sníva topánky vo forme päty. Ak je vo sne náklon na topánku ťažký a veľký, znamená to, že osoba má obrovskú vôľu a obrovskú vytrvalosť, ako aj schopnosť rýchlo a efektívne vyriešiť všetky problémy, ktoré vznikli.

Ak sa vo sne objavia pätky na päty, potom je charakter speváka ďaleko od ideálu, ale človek má veľkú schopnosť vyriešiť všetky "trpké" situácie a vyhýbať sa ostrým rohom pri komunikácii s ľuďmi, čo je v našej dobe veľmi cenené. Sny, v ktorej vysoko podpätné topánky (masívne a okrúhle) hovoria o schopnosti človeka zmierniť akýkoľvek konflikt a predchádzať rozvoju nedorozumenia medzi inými, také schopnosti sú vysoko cenené úradmi.

Nové topánky na päty vo sne môžu znamenať podľa snovovej knihy vzhľad konfliktnej situácie v živote speváka, podľa výsledkov, ktoré orgány ocenia a ponúknu propagáciu s výrazným zvýšením miezd.

Čierne topánky s pätou vo sne, podľa snov knihy hovoria, že čoskoro budete musieť ukázať všetky svoje zručnosti a obchodné skúsenosti v praxi. Ak sa vo sne ukázalo, že topánky sú veľké na osobu, znamená to, že takáto úloha pre snovateľa by bola neúnosná záťaž, ktorá by mohla nepriaznivo ovplyvniť jeho životopisnú kariéru. A ak sú topánky vo sne iné, potom pracovná atmosféra v skutočnosti od človeka vyžaduje nielen rozhodujúcu činnosť a vôľu, ale aj schopnosť manévrovať a byť flexibilný v obchodných vzťahoch.

Čo sníva o nových topánkach. Táto nová vec hovorí, že čoskoro bude dôležitá udalosť v ľudskom živote. Snažíme sa o nové topánky vo sne, kniha snov sa interpretuje ako vzhľad na obzore fanúšikov alebo ženských fanúšikov, ktorí vás zaujímajú výhradne pre dôverné účely.

Sen, v ktorom bolo možné merať nové topánky a zistiť, že sú príliš tesné, podľa knihy snov znamená, že človek bude musieť počúvať nepríjemné recenzie o svojej milovanej osobe. Vysvetlenie snov odporúča nejaký čas, aby ste boli veľmi opatrní a nesúhlasili s osobnými zážitkami a tajomstvami ani s tými ľuďmi, ktorým dôverujete.

Ako hovorí kniha snov, interpretácia snov "topánok" a prečo sa takýto sen vyskytuje, závisí od toho, na akú farbu majú topánky sen. Červené topánky vo sne naznačujú rýchlu vášeň a kniha snov určuje vášnivú a jasnú prírodu, ktorá sa prejaví v blízkej budúcnosti.

Sny, v ktorej sú biele topánky, hovorí, že snívač ide podľa plánu a čoskoro sa splnia všetky túžby. Biele svadobné topánky vo sne hovoria o blížiacej sa manželstve alebo stretnutí s potenciálnym uchádzačom o ruku a srdce. Pre vydaté ženy taký sen sľubuje stretnutie s prvou láskou alebo znovuzrodením dlhotrvajúceho pocitu.

Čierne topánky vo sne môžu byť interpretované snovou knihou ako vytvorenie obchodných spojení alebo úspešných obchodných rozhodnutí, ktoré povedú k zdvojnásobeniu ziskov. A tiež dobrá dohoda s mužom, ktorý sa dlho nezaujímal o spoluprácu.

Sen, v ktorom nosíte zelené topánky, podľa snovovej knihy, v skutočnosti sľubuje stabilnú finančnú pozíciu. Nosenie topánky tejto farby vo sne ohrozuje vážnu finančnú hrozbu, ktorá sa čoskoro premení na vzájomne prospešnú spoluprácu s osobou z vysokej spoločnosti a po chvíli prinesie značný zisk a prínos.

Modré topánky vo sne, podľa snovovej knihy, predpovedajú bezprostredný nástup materiálnej pohody a snílek bude mať čas a túžbu usporiadať svoj osobný život. Meranie modrej topánky vo sne žene, sľubuje rýchle nadobudnutie nového fanúšika, ktorý sa po chvíli môže dobre ukázať ako manžel. Podľa knihy snov, ženatému dievčaťu, taký sen sľubuje radosť a spokojnosť v manželskom živote.

Sen, ktorý sníval o ružovej obuvi, opisuje snovú knihu na dvoch miestach. Po prvé, snívajúci by mal mať na zreteli komunikáciu o osobných témach s neznámymi ľuďmi, pretože nadmerná vernosť môže v budúcnosti viesť k nepríjemným situáciám. Kúpiť so snoubenicami ružovej farby vo sne znamená, že čoskoro bude musieť byť snívač veľmi oklamaný v osobe, ktorej nielen plne dôveroval, ale tiež premýšľal o tom, že by spolu s ním žil.

Čo inak sníva o topánkach vo sne

Žlté topánky vo sne, podľa snovovej knihy, hovoria o budúcich radostných udalostiach v živote speváka. Takýto sen môže byť symbolom skutočnosti, že všetko v živote človeka nasleduje zamýšľanú cestu a všetko vynaložené úsilie čoskoro prinesie ovocie.Ak chcete vidieť žlté topánky vo sne o známej osobe, znamená to, že táto osoba vám dôveruje a oceňuje vaše priateľstvo. Žltá topánka na cudzinec znamená rýchle zoznámenie sa s osobou, ktorá sa neskôr stane vaším priateľom.

Čo sníva o pánskej obuvi. Pre mužov vysnívaná kniha vysvetľuje tento sen ako čoskoro sa objavujúceho človeka v jeho prostredí, ktorý mu umožňuje stať sa dôstojnou súťažou v podnikaní aj v milostných záležitostiach. Manželia sú varovaní takým snom, že človek z blízkeho kruhu "pozrela" svojho partnera na dlhý čas a všetkými možnými spôsobmi dáva jej rôzne znaky pozornosti, ktoré ohrozujú katastrofálne následky v budúcnosti.

Ak je mužská obuv snímaná ženou, tak ako vysvetľuje snomna kniha, takýto sen naznačuje blížiace sa objavenie dlho očakávaného princa vo svojom živote. Pre ženatú dievčinu takýto sen ohrozuje tvrdohlavej nápadníka, ktorý chce mať svoje miesto všetkými možnými spôsobmi. Vybrať pánsku topánku vo sne, podľa snovovej knihy, hovorí, že dievča v skutočnosti bude mať niekoľko fanúšikov, z ktorých každý bude úplne zodpovedať ideálnemu obrazu požadovaného princa.V tomto prípade bude dievča musieť čeliť voľbe a musí byť veľmi pozorné, pretože kvôli tomu, čo mladý muž uprednostňuje, bude osud navždy kontaktovaný.

Čo sníva o dámskej obuvi vo sne. Pre človeka môže taký sen znamenať náhly výskyt ženy, ktorá môže v jeho živote vyhrať svoje srdce navždy. Červené dámske topánky v mužskom sne znamenajú silnú lásku k dievčati, ktorá je ženatá alebo má vážny vzťah s iným chlapom. Kúpiť dámske topánky pre muža vo sne, podľa snovovej knihy, hovorí, že mladý muž vážne premýšľa nad vytvorením rodiny s dievčaťom vedľa neho.

Sen, v ktorom snívali o starých topánkach, vysnívaná kniha interpretuje ako novo vzkriesené pocity pre osobu, s ktorou sa senikár dlho rozpadol. Tiež tento sen môže naznačovať, že snívač čoskoro splní svoju prvú lásku a je možné, že s touto osobou obnoví milostný vzťah. Manželom sú ohrozené také horlivé boje proti pokušeniu, ktoré sa neskôr stratia.

Prečo sníva o nájdenie topánok. Vysvetlenie snov definuje tento sen ako priaznivé sútoky rôznych okolností, ktoré povedú k požadovanému výsledku.Navyše, do veľkej miery, šťastie snovateľa závisí od stavu, v ktorom sa nachádza nález vo sne. Krásne topánky vo sne, hovoria, že úspech vo všetkých záležitostiach a podnikoch bude poskytnutý. Roztrhané topánky vo sne sľubujú zasvätencovi hanbu a expozíciu, takže sa snažte nezačať otvorený konflikt s ľuďmi, ktorí v blízkej budúcnosti poznajú temné stránky vašej osobnosti.

Sny, v ktorej bol snívač prezentovaný obuvou podľa snovovej knihy, hovorí, že snímač bude mať v blízkej budúcnosti veľkú šancu zlepšiť svoju finančnú situáciu. Takýto sen predvída pokrok kariérneho rebríčka alebo dobytí srdca krásnej dámy (alebo chlapca, ktorého máte radi). Ak ste dostali veľké topánky ako darček, znamená to, že v skutočnosti nebude snímač schopný udržať to, čo s takým úsilím usiloval. Fotografovanie vo sne, ktoré boli darované - dobrovoľné odmietnutie nedávnych úspechov.

Prečo snívať o hľadanie topánok. Sen, v ktorom človek hľadá konkrétnu obuv, hovorí, že snívajúci vie svoju vlastnú hodnotu a dlho sa rozhodol o svojej pozícii v živote. Ak chcete dať topánky vo sne, ktoré sa vám nepáči, kniha snov definuje ako nespokojnosť snovateľa s úrovňou jeho života a jeho nerealizovaným potenciálom.

Sen, v ktorom človek mal možnosť vidieť veľa topánok, hovorí o veľkých vnútorných možnostiach snívača a túžbe odhaliť jeho potenciál pred svojimi nadriadenými.

Čo sny o topánkach iných ľudí. Niekto iný topánok vo sne je interpretovaný snovou knihou ako výskyt malých prekážok pri realizácii plánov. Nemali by sme opustiť naše plány, ale mali by sme pokračovať v pokroku, pretože je ťažké získať oveľa vyššiu hodnotu.

Ak chcete dať topánku vo sne známej osobe, podľa snovovej knihy znamená, že snívač je v tejto osobe dobrý a ako sa neskôr ukáže, človek si to zaslúži. Dať topánku cudzincovi vo sne hovorí o impulzívnej povahe speváka, čo ho môže viesť k nepríjemným situáciám.

Čo sníva o topánkach pre snovú knihu Millera. Roztrhané, opotrebované a špinavé topánky vo sne sľubujú širokú publicitu a kritiku osobného života človeka. Sny, v ktorej sa mu podarilo ztratiť topánky, hovorí o bezprostrednom oddelení od osoby alebo ľudí, ktorí sa nachádzali blízko k spevákovi.

Ak som vo sne, musel som vyskúšať topánky a ukázalo sa, že sú malé a veľmi tesné, potom podľa snovovej knihy takýto sen znamená zraniteľnosť snovateľa voči posmechu ostatných okolo jeho milostných záležitostí.Sny, v ktorej boli škvrny ukradnuté od snímača, ale on zostal v ponožkách, znamená, že budúce zlyhania nebudú schopné zlomiť človeka, ale len zmierniť ho a umožniť mu, aby sa vymanil z akéhokoľvek škrabania ako víťaz.

Dream a Dmitri a nádej zima

Topánky vo sne - symbolicky odrážajú šance na úspešnú propagáciu akýchkoľvek plánov a skutkov.

Krásna a pohodlná obuv na nohách. - uveďte, že ste v stave, v ktorom veci sľubujú, že ide dobre.

Lesklé topánky - predvídať významný úspech a konsolidáciu vašej pozície. Napriek tomu vás neobťažuje ovplyvňovať vaše emócie, inak vás môžu oslepiť!

Roztrhané topánky - znak zlyhania v podnikaní. Možno ste v skutočnosti prehliadli niečo alebo urobili nejaký nesprávny výpočet.

Označené topánky - symbolizovať cieľavedomosť. Takéto sny často vyžadujú rozhodnejšie a rýchlejšie kroky.

Ak ste vo sne ste venovali pozornosť obuvi iných ľudí - tento sen hovorí o povahe problémov, ktoré musíte v skutočnosti čeliť.

Takže krásne topánky na nohách iných ľudí - Hovorí sa, že sa môžete podieľať na podnikaní niekoho iného, ​​ktorý bude pre vás úspešný.

Ostatné mužské lesklé topánky - varujú vás, že závidenia úspechu niekoho iného vás môžu oslepiť.

Sen za sučku

Staré čižmy alebo topánky - pozastavené vzťahy prestávajú.

Nové krásne topánky - stretnutie so zaujímavým mladým mužom, ktoré môže viesť k manželstvu.

Topánky sú nové, krásne - dobré zmeny v živote.

Ztratiť - oddelenie od milovaných.

Zostaňte v ponožkách alebo punčochách - straty a sklamanie vás naučia spoliehať sa len na svoju silu a neprídete o srdce, ale odvážne ísť dopredu.

Predám módnu obuv - Nespúšťajte sľuby neznámym ľuďom, aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie.

Nová rodinná kniha snov

Ak ste snívali o svojich topánkach špinavé a roztrhané - prestanete kritizovať všetkých, inak budete mať pre seba nepriateľov.

Dajte čierne topánky - veci budú plynúť hladko a niektoré dôležité udalosti vám prinesú spokojnosť "

nový - sníva o dobrej zmene.

Ak sú vaše topánky príliš tesné - Vaša milovaná osoba bude zosmiešňovaná inými, čo, samozrejme, bude pre vás nepríjemné.

Untied Shoe Laces - sníva o hádkach a chorobách.

Ak ste vo sne ste stratili svoje topánky - niekto preruší vzťahy s vami.

Ak ste ukradli topánky, ale máte pančuchy alebo ponožky - Najprv stratíte niečo, ale potom niečo vyhráte.

Dievča obdivuje vo sne pekné topánky na nohách - nemal by byť príliš dôverný s novými priateľmi. Najskôr je lepšie pozorovať vzdialenosť.

Moderná kombinovaná kniha snov

Pozrite sa na vaše topánky rozbité a špinavé - predpovedá, že neustálym neobmedzeným kritikom si vytvoríte nepriateľov pre seba.

Leštená obuv - predvídať zlepšenie vášho podnikania. Navyše, niektoré dôležité udalosti vám poskytnú spokojnosť.

Nové topánky - snívať o zisku.

Ak vás budú triasť - V skutočnosti vás žolíci vyberú ako predmet ich vtipu.

Ak snívate o topánkach s untied šnúrkami - v reálnych situáciách očakávajú hádky, straty a zhoršenie zdravia.

Strata topánok - znamenie straty, rozluky a rozvodu.

Ak ste snívali, že vaše topánky boli ukradnuté v noci, ale máte ponožky na nohách - V skutočnosti budete trpieť stratami, ale osud vám nahradí stratu tým, že vyhrá v inom prípade.

Mladá žena má sen, v ktorom každý obdivuje topánky a elegantne sedí na nohách - znamená, že v skutočnosti príliš dôveruje novým priateľom.Taký sen ju varuje pred príliš známymi známymi kontaktmi.

Kúpiť domáce topánky vo sne - znamená, že v skutočnosti sa budete dopustiť veľkej bláznovstva.

Domáce topánky prezentované vo sne znamenajú pre bakalára - rýchle zapojenie alebo manželstvo, pre ženatú ženu - potreba dodržiavať vôľu manžela / manželky.

Pre toho, kto nosil doma topánky v spánku - takýto sen predznamenáva škaredú rodinnú scénu s rozbitými pokrmmi, vzájomnými obvineniami a hrozbami.

Ak ste ako domácu obuv používali drevené topánky - vaše blaho je ohrozené niečím túžbou po nadvláde.

Dream sen Hasse

Topánky mať - primerané manželstvo, vyšívať - potešenie kúpiť - jeden z manželov bude podriadený druhému, ako darček - poskytovať služby niekomu, chodiť v nich - vnútorný pokoj ošúchaný - nesúhlas v manželstve.

Sen interpretácia denise lynn

topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

topánky - toto je vaše spojenie so Zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami.Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok - znamenie, že máte dlhú cestu.

Ak sú topánky tesné - sen predznamenáva zlý obrat v podnikaní.

Ak sa vaše topánky namočia - Sny naznačujú, že vás nepriatelia vyhlásia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Vidieť sa vo sne bosý, bez topánok - predchodca skutočnosti, že v budúcnosti ľahko prežijete život a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen - pozná úprimnú lásku a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Talianska kniha snov

topánky - negatívny symbol označujúci potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity.Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Psychoanalytická kniha snov

Čipky topánky - Známy symbol smrti.

Dream Dream

Dámske topánky - prístup k "svetlu", koketníctvu, plánom lásky a nárokom. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Strata, štart - prerušiť vzťahy s blízkym.

Dream pieseň cigán

Nové topánky alebo topánky - budete úspešní v podnikaní, pravdepodobne spojený s odchodom z mesta.

Staré, opotrebované topánky alebo topánky - znamenajú úzkosť. Takýto sen môže byť interpretovaný ako symbol odlúčenia od tých, ktorých milujete.

Ezoterická kniha snov

topánky - okolnosti týkajúce sa cestovania.

nový - na dlhú a dlhú cestu.

starý - na známe miesta.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Prečo snívať topánky

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok, je znakom, že máte dlhú cestu dopredu.

Ak sú topánky príliš tesné - sen vysvetľuje zlé zvraty v obchode.

Ak sa vaše topánky namočia - sen svedčí o tom, že vám nepriatelia povedia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Ak chcete vidieť sami vo sne bosý, bez obuvi, je predzvesťou, že v budúcnosti ľahko prejdete životom a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen, pozná úprimnú náklonnosť a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Východný sen

Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vrátiť starý vzťah.

Detská kniha snov

Topánky - označte cestu. Povaha cesty závisí od stavu obuvi.

Ak sú topánky alebo topánky nové, silné, leštené, potom cesta prinesie potešenie.

Ak sú topánky roztrhané a zničené, znamená to, že na ceste čakajú problémy a ťažkosti.

Ak sú topánky rozmazané bahnom - potom sa dostanete do situácie, ktorá vás ponorí do depresie.

Ženská snov kniha

Sny, v ktorej ste súťažili vo veľmi krásnych topánkach, sú varovaním.Pokúste sa zbaviť svojej vlastnej naivity a nesúhlasíte s podmienkami mužov, s ktorými ste sa práve stretli. Ste vy, kto by mal byť s nimi obzvlášť opatrný.

Talianska kniha snov

Topánky - negatívny symbol pre potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Psychoanalytická kniha snov

Čipky topánky - Známy symbol smrti.

Dream Dream

Dámske topánky - prístup k "svetlu", koketníctvu, plánom lásky a nárokom. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Strata, štart - prerušiť vzťahy s blízkym.

Dream pieseň cigán

Nové topánky alebo topánky - budete úspešní v podnikaní, pravdepodobne spojený s odchodom z mesta.

Staré, opotrebované topánky alebo topánky - znamenajú úzkosť. Takýto sen môže byť interpretovaný ako symbol odlúčenia od tých, ktorých milujete.

Ezoterická kniha snov

topánky - okolnosti týkajúce sa cestovania.

nový - na dlhú a dlhú cestu.

starý - na známe miesta.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Prečo snívať topánky

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok, je znakom, že máte dlhú cestu dopredu.

Ak sú topánky príliš tesné - sen vysvetľuje zlé zvraty v obchode.

Ak sa vaše topánky namočia - sen svedčí o tom, že vám nepriatelia povedia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Ak chcete vidieť sami vo sne bosý, bez obuvi, je predzvesťou, že v budúcnosti ľahko prejdete životom a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen, pozná úprimnú náklonnosť a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Východný sen

Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vrátiť starý vzťah.

Detská kniha snov

Topánky - označte cestu. Povaha cesty závisí od stavu obuvi.

Ak sú topánky alebo topánky nové, silné, leštené, potom cesta prinesie potešenie.

Ak sú topánky roztrhané a zničené, znamená to, že na ceste čakajú problémy a ťažkosti.

Ak sú topánky rozmazané bahnom - potom sa dostanete do situácie, ktorá vás ponorí do depresie.

Ženská snov kniha

Sny, v ktorej ste súťažili vo veľmi krásnych topánkach, sú varovaním. Pokúste sa zbaviť svojej vlastnej naivity a nesúhlasíte s podmienkami mužov, s ktorými ste sa práve stretli. Ste vy, kto by mal byť s nimi obzvlášť opatrný.

Talianska kniha snov

Topánky - negatívny symbol pre potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Ruská kniha snov

Topánky - tichý život.

Psychoanalytická kniha snov

Čipka topánky je dobre známy symbol smrti.

Rodinný sen

Ak ste snívali o tom, že vaše topánky sú špinavé a roztrhané - kritika kritizuje všetkých, inak si urobíte nepriateľov pre seba.

Dajte čierne topánky - veci budú plynúť hladko a niektoré dôležité udalosti vám prinesú spokojnosť "

Nový - snívajte o dobrú zmenu.

Ak sú topánky príliš tesné pre vás - váš blízky bude zosmiešnený inými, čo samozrejme pre vás bude nepríjemné.

Untied šnúrky na topánkach - sny hádky a choroby.

Ak vo sne stratíte svoje topánky, niekto s vami preruší vzťahy.

Ak sú od vás odcudzené topánky, ale na vás sú ponechané pančuchy alebo ponožky, najskôr stratíte niečo, ale potom niečo vyhráte.

Dievča, ktoré vo sne obdivuje pekné topánky na nohách - by nemalo byť príliš dôveru s novými priateľmi. Najskôr je lepšie pozorovať vzdialenosť.

Moderná kniha snov

Vidieť vaše topánky rozbité a špinavé - predpovedá, že neustálym neobmedzeným kritikom budete robiť svojich nepriateľov.

Čisté topánky sú predzvesťou vášho zlepšenia. Navyše, niektoré dôležité udalosti vám poskytnú spokojnosť.

Nové topánky - sen pre zisk.

Ak sú pre vás príliš tesné - v skutočnosti vás žolíci vyberú ako predmet ich vtipu.

Ak snívate o topánkach s untied šnurovami - v reálnom živote očakávajú hádky, straty a zhoršenie zdravia.

Strata topánok - znamenie straty, rozluky a rozvodu.

Ak ste snívali, že ste mali nohy ukradnuté v noci, ale mali ste ponožky na nohách - v skutočnosti budete trpieť stratami, ale osud vás nahradí stratou tým, že vyhrá v inom prípade.

Mladá žena, ktorá vidí sen, v ktorom sa každý obdivuje topánkami a elegantne sedí na nohách - znamená, že v skutočnosti príliš dôveruje voči novým známym. Taký sen ju varuje pred príliš známymi známymi kontaktmi.

Kúpiť domáce topánky vo sne - znamená, že v skutočnosti sa budete dopustiť veľkej bláznovstva.

Domáce topánky, prezentované vo sne, znamenajú pre bakalára - rýchle zapojenie alebo sobáš, pre ženatú ženu - potrebu poslúchať vôľu svojho manžela.

Pre toho, kto nosil domácu obuv vo sne - takýto sen predznamenáva škaredú rodinnú scénu s rozbitými pokrmmi, so vzájomnými obvineniami a hrozbami.

Ak ste vo svojom spánku používali drevené topánky ako papuče - vaša pohoda je ohrozená niečím túžbou po nadvláde.

Sny interpretácie narodenín januára, februára, marca, apríla

Čierne topánky - na oddelenie.

Biele topánky - novým známym.

Dream sen Hasse

Topánky mať - primerané manželstvo, vyšívať - potešenie kúpiť - jeden z manželov bude podriadený druhému, ako darček - poskytovať služby niekomu, chodiť v nich - vnútorný pokoj ošúchaný - nesúhlas v manželstve.

Interpretovanie snov od A po Z

Čierne topánky - zlepšiť podnikanie, rozptýlené bahnom - riskovať, aby sa nepriatelia. Šnurovacie topánky - hádky a malátnosť. Elegantné a módne topánky - udržiavať vzdialenosť a dôstojnosť vo vzťahoch s mužmi.

Sen interpretácia Simona Cananity

Flanelové topánky, ktoré chcete vidieť - ochorenie nosiť - dosiahne vek.

Ženská snov kniha

Nové topánky vo sne - predpovedá priaznivé zmeny v živote.

Roztrhané a špinavé topánky - znamenie, že riskujete, že nepriatelia budú nadmerne kritizovať.

Ak sú topánky príliš tesné - budete bezmocní pred túžbou druhých sa smiať svojím milencom.

Untied Shoe Laces - predvídateľné straty, hádky a choroby.

Ak vo sne máte na sebe čierne topánky - Vaše záležitosti budú upravené a vo vašom živote bude pre vás nejaká dôležitá udalosť.

Strata topánok - znamenie roztrhnutia a zrieknutia sa niekoho blízkeho.

Ak ste vo sne vaše topánky boli ukradnuté, ale máte pančuchy alebo ponožky - to znamená, že stratíte niečo, vyhráte v niečom inom.

Ak dievča sníva, že obdivuje topánky na štíhlej nohe - mala by byť menej vedomá a oboznámená s novými známymi, najmä s mužmi určitého skladu, vo vzťahu s ktorými je vzdialenosť dôležitá.

Sen interpretácia denise lynn

topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

topánky - toto je vaše spojenie so Zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok - znamenie, že máte dlhú cestu.

Ak sú topánky tesné - sen predznamenáva zlý obrat v podnikaní.

Ak sa vaše topánky namočia - Sny naznačujú, že vás nepriatelia vyhlásia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Vidieť sa vo sne bosý, bez topánok - predchodca skutočnosti, že v budúcnosti ľahko prežijete život a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen - pozná úprimnú lásku a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Talianska kniha snov

topánky - negatívny symbol označujúci potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Psychoanalytická kniha snov

Čipky topánky - Známy symbol smrti.

Dream Dream

Dámske topánky - prístup k "svetlu", koketníctvu, plánom lásky a nárokom. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Strata, štart - prerušiť vzťahy s blízkym.

Dream pieseň cigán

Nové topánky alebo topánky - budete úspešní v podnikaní, pravdepodobne spojený s odchodom z mesta.

Staré, opotrebované topánky alebo topánky - znamenajú úzkosť. Takýto sen môže byť interpretovaný ako symbol odlúčenia od tých, ktorých milujete.

Ezoterická kniha snov

topánky - okolnosti týkajúce sa cestovania.

nový - na dlhú a dlhú cestu.

starý - na známe miesta.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Prečo snívať topánky

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok, je znakom, že máte dlhú cestu dopredu.

Ak sú topánky príliš tesné - sen vysvetľuje zlé zvraty v obchode.

Ak sa vaše topánky namočia - sen svedčí o tom, že vám nepriatelia povedia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Ak chcete vidieť sami vo sne bosý, bez obuvi, je predzvesťou, že v budúcnosti ľahko prejdete životom a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen, pozná úprimnú náklonnosť a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Východný sen

Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vrátiť starý vzťah.

Detská kniha snov

Topánky - označte cestu. Povaha cesty závisí od stavu obuvi.

Ak sú topánky alebo topánky nové, silné, leštené, potom cesta prinesie potešenie.

Ak sú topánky roztrhané a zničené, znamená to, že na ceste čakajú problémy a ťažkosti.

Ak sú topánky rozmazané bahnom - potom sa dostanete do situácie, ktorá vás ponorí do depresie.

Ženská snov kniha

Sny, v ktorej ste súťažili vo veľmi krásnych topánkach, sú varovaním. Pokúste sa zbaviť svojej vlastnej naivity a nesúhlasíte s podmienkami mužov, s ktorými ste sa práve stretli. Ste vy, kto by mal byť s nimi obzvlášť opatrný.

Talianska kniha snov

Topánky - negatívny symbol pre potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Ruská kniha snov

Topánky - tichý život.

Psychoanalytická kniha snov

Čipka topánky je dobre známy symbol smrti.

Rodinný sen

Ak ste snívali o tom, že vaše topánky sú špinavé a roztrhané - kritika kritizuje všetkých, inak si urobíte nepriateľov pre seba.

Dajte čierne topánky - veci budú plynúť hladko a niektoré dôležité udalosti vám prinesú spokojnosť "

Nový - snívajte o dobrú zmenu.

Ak sú topánky príliš tesné pre vás - váš blízky bude zosmiešnený inými, čo samozrejme pre vás bude nepríjemné.

Untied šnúrky na topánkach - sny hádky a choroby.

Ak vo sne stratíte svoje topánky, niekto s vami preruší vzťahy.

Ak sú od vás odcudzené topánky, ale na vás sú ponechané pančuchy alebo ponožky, najskôr stratíte niečo, ale potom niečo vyhráte.

Dievča, ktoré vo sne obdivuje pekné topánky na nohách - by nemalo byť príliš dôveru s novými priateľmi. Najskôr je lepšie pozorovať vzdialenosť.

Moderná kniha snov

Vidieť vaše topánky rozbité a špinavé - predpovedá, že neustálym neobmedzeným kritikom budete robiť svojich nepriateľov.

Čisté topánky sú predzvesťou vášho zlepšenia. Navyše, niektoré dôležité udalosti vám poskytnú spokojnosť.

Nové topánky - sen pre zisk.

Ak sú pre vás príliš tesné - v skutočnosti vás žolíci vyberú ako predmet ich vtipu.

Ak snívate o topánkach s untied šnurovami - v reálnom živote očakávajú hádky, straty a zhoršenie zdravia.

Strata topánok - znamenie straty, rozluky a rozvodu.

Ak ste snívali, že ste mali nohy ukradnuté v noci, ale mali ste ponožky na nohách - v skutočnosti budete trpieť stratami, ale osud vás nahradí stratou tým, že vyhrá v inom prípade.

Mladá žena, ktorá vidí sen, v ktorom sa každý obdivuje topánkami a elegantne sedí na nohách - znamená, že v skutočnosti príliš dôveruje voči novým známym. Taký sen ju varuje pred príliš známymi známymi kontaktmi.

Kúpiť domáce topánky vo sne - znamená, že v skutočnosti sa budete dopustiť veľkej bláznovstva.

Domáce topánky, prezentované vo sne, znamenajú pre bakalára - rýchle zapojenie alebo sobáš, pre ženatú ženu - potrebu poslúchať vôľu svojho manžela.

Pre toho, kto nosil domácu obuv vo sne - takýto sen predznamenáva škaredú rodinnú scénu s rozbitými pokrmmi, so vzájomnými obvineniami a hrozbami.

Ak ste vo svojom spánku používali drevené topánky ako papuče - vaša pohoda je ohrozená niečím túžbou po nadvláde.

Sen o azare

Topánky - do tichého života.

Sny horoskop

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Sen interpretácia denise lynn

Topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

Topánky sú vaše spojenie so zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Sen pre celú rodinu

Snívať nové topánky na seba - zvýšiť blahobyt, ale ak takýto sen sníval od piatku do soboty, budete čeliť vážnemu konfliktu s niekým.

Ak ste vo sne od nedele do pondelka videli topánky v predajni - to znamená, že sa očakáva, že zlyháte, budete chýbať príležitosť zlepšiť svoje peniaze záležitosti.

Sen od pondelka do utorka, v ktorom sa snažíte na topánkach, ktoré sú pre vás malé, znamená, že v blízkej budúcnosti sa budete hádať so všetkými svojimi blízkymi.

Ak ste snívali od štvrtka do piatku, že kupujete topánky pre dieťa - očakávajte dobré správy.

Nosenie obuvi do snov späť - objasniť vzťah s vaším milovaným mužom.

A ak taký sen mal sen od stredu do štvrtka alebo od piatku do soboty, znamená to pre vás nespravodlivý postoj.

Sen za sučku

Staré topánky alebo topánky - pretrvávajú bolestivé vzťahy.

Nové krásne topánky - stretnutie so zaujímavým mladým mužom, ktoré môže viesť k manželstvu.

Sen za sučku

Topánky sú nové, krásne - dobré zmeny v živote.

Ztraťte - rozlúčte sa s vašim milovaným.

Pobyt v ponožkách alebo pančuchách - straty a sklamanie vás naučia spoliehať sa len na vlastnú silu, aby ste nestratili srdce, ale odvážne ísť dopredu.

Predám módne topánky - nenechajte sa vyčerpať, aby ste sľubovali neznámym ľuďom, aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie.

Dream a Dmitri a nádej zima

Topánky vo sne - symbolicky odrážajú šance na úspešnú propagáciu akýchkoľvek plánov a skutkov.

Krásna a pohodlná obuv na nohách - naznačujú, že ste v stave, v ktorom veci sľubujú, že idú dobre.

Brilantné topánky - predznamenajú významný úspech a konsolidáciu vašej pozície. Napriek tomu vás neobťažuje ovplyvňovať vaše emócie, inak vás môžu oslepiť!

Ripped topánky - znamenie zlyhania v podnikaní. Možno ste v skutočnosti prehliadli niečo alebo urobili nejaký nesprávny výpočet.

Ozubené topánky - symbolizujú odhodlanie. Takéto sny často vyžadujú rozhodnejšie a rýchlejšie kroky.

Ak vo sne budete venovať pozornosť topánkam iných ľudí - tento sen hovorí o povahe problémov, ktoré musíte v skutočnosti čeliť.

Takže krásne topánky na nohách niekoho iného - hovoria, že sa môžete podieľať na obchode niekoho iného, ​​čo bude pre vás úspešné.

Lesklé topánky inej osoby - varujú vás, že závidenia úspechu niekoho iného vás môžu oslniť.

Dream Health

Chodiť do topánok - vyžaduje sa opatrnosť, vidieť roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Sny interpretácie narodenín januára, februára, marca, apríla

Topánky čierne - na oddelenie.

Biele topánky - nový známy.

Dream Dream Máj, jún, júl, august

čierna - dôjde k vážnemu nedorozumeniu.

biela - presťahovať sa.

Sen interpretácia septembra, októbra, decembra

čierna - na mŕtveho muža.

biela - k novému manželstvu.

Sny interpretácie narodenín januára, februára, marca, apríla

Čierne topánky - na oddelenie.

Biele topánky - novým známym.

Dream sen Hasse

Topánky mať - primerané manželstvo, vyšívať - potešenie kúpiť - jeden z manželov bude podriadený druhému, ako darček - poskytovať služby niekomu, chodiť v nich - vnútorný pokoj ošúchaný - nesúhlas v manželstve.

Interpretovanie snov od A po Z

Čierne topánky - zlepšiť podnikanie, rozptýlené bahnom - riskovať, aby sa nepriatelia. Šnurovacie topánky - hádky a malátnosť. Elegantné a módne topánky - udržiavať vzdialenosť a dôstojnosť vo vzťahoch s mužmi.

Sen interpretácia Simona Cananity

Flanelové topánky, ktoré chcete vidieť - ochorenie nosiť - dosiahne vek.

Ženská snov kniha

Nové topánky vo sne - predpovedá priaznivé zmeny v živote.

Roztrhané a špinavé topánky - znamenie, že riskujete, že nepriatelia budú nadmerne kritizovať.

Ak sú topánky príliš tesné - budete bezmocní pred túžbou druhých sa smiať svojím milencom.

Untied Shoe Laces - predvídateľné straty, hádky a choroby.

Ak vo sne máte na sebe čierne topánky - Vaše záležitosti budú upravené a vo vašom živote bude pre vás nejaká dôležitá udalosť.

Strata topánok - znamenie roztrhnutia a zrieknutia sa niekoho blízkeho.

Ak ste vo sne vaše topánky boli ukradnuté, ale máte pančuchy alebo ponožky - to znamená, že stratíte niečo, vyhráte v niečom inom.

Ak dievča sníva, že obdivuje topánky na štíhlej nohe - mala by byť menej vedomá a oboznámená s novými známymi, najmä s mužmi určitého skladu, vo vzťahu s ktorými je vzdialenosť dôležitá.

Sen interpretácia denise lynn

topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

topánky - toto je vaše spojenie so Zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok - znamenie, že máte dlhú cestu.

Ak sú topánky tesné - sen predznamenáva zlý obrat v podnikaní.

Ak sa vaše topánky namočia - Sny naznačujú, že vás nepriatelia vyhlásia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Vidieť sa vo sne bosý, bez topánok - predchodca skutočnosti, že v budúcnosti ľahko prežijete život a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen - pozná úprimnú lásku a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Talianska kniha snov

topánky - negatívny symbol označujúci potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Psychoanalytická kniha snov

Čipky topánky - Známy symbol smrti.

Dream Dream

Dámske topánky - prístup k "svetlu", koketníctvu, plánom lásky a nárokom. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Strata, štart - prerušiť vzťahy s blízkym.

Dream pieseň cigán

Nové topánky alebo topánky - budete úspešní v podnikaní, pravdepodobne spojený s odchodom z mesta.

Staré, opotrebované topánky alebo topánky - znamenajú úzkosť. Takýto sen môže byť interpretovaný ako symbol odlúčenia od tých, ktorých milujete.

Ezoterická kniha snov

topánky - okolnosti týkajúce sa cestovania.

nový - na dlhú a dlhú cestu.

starý - na známe miesta.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Prečo snívať topánky

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok, je znakom, že máte dlhú cestu dopredu.

Ak sú topánky príliš tesné - sen vysvetľuje zlé zvraty v obchode.

Ak sa vaše topánky namočia - sen svedčí o tom, že vám nepriatelia povedia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Ak chcete vidieť sami vo sne bosý, bez obuvi, je predzvesťou, že v budúcnosti ľahko prejdete životom a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen, pozná úprimnú náklonnosť a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Východný sen

Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vrátiť starý vzťah.

Detská kniha snov

Topánky - označte cestu. Povaha cesty závisí od stavu obuvi.

Ak sú topánky alebo topánky nové, silné, leštené, potom cesta prinesie potešenie.

Ak sú topánky roztrhané a zničené, znamená to, že na ceste čakajú problémy a ťažkosti.

Ak sú topánky rozmazané bahnom - potom sa dostanete do situácie, ktorá vás ponorí do depresie.

Ženská snov kniha

Sny, v ktorej ste súťažili vo veľmi krásnych topánkach, sú varovaním. Pokúste sa zbaviť svojej vlastnej naivity a nesúhlasíte s podmienkami mužov, s ktorými ste sa práve stretli. Ste vy, kto by mal byť s nimi obzvlášť opatrný.

Talianska kniha snov

Topánky - negatívny symbol pre potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Ruská kniha snov

Topánky - tichý život.

Psychoanalytická kniha snov

Čipka topánky je dobre známy symbol smrti.

Rodinný sen

Ak ste snívali o tom, že vaše topánky sú špinavé a roztrhané - kritika kritizuje všetkých, inak si urobíte nepriateľov pre seba.

Dajte čierne topánky - veci budú plynúť hladko a niektoré dôležité udalosti vám prinesú spokojnosť "

Nový - snívajte o dobrú zmenu.

Ak sú topánky príliš tesné pre vás - váš blízky bude zosmiešnený inými, čo samozrejme pre vás bude nepríjemné.

Untied šnúrky na topánkach - sny hádky a choroby.

Ak vo sne stratíte svoje topánky, niekto s vami preruší vzťahy.

Ak sú od vás odcudzené topánky, ale na vás sú ponechané pančuchy alebo ponožky, najskôr stratíte niečo, ale potom niečo vyhráte.

Dievča, ktoré vo sne obdivuje pekné topánky na nohách - by nemalo byť príliš dôveru s novými priateľmi. Najskôr je lepšie pozorovať vzdialenosť.

Moderná kniha snov

Vidieť vaše topánky rozbité a špinavé - predpovedá, že neustálym neobmedzeným kritikom budete robiť svojich nepriateľov.

Čisté topánky sú predzvesťou vášho zlepšenia. Navyše, niektoré dôležité udalosti vám poskytnú spokojnosť.

Nové topánky - sen pre zisk.

Ak sú pre vás príliš tesné - v skutočnosti vás žolíci vyberú ako predmet ich vtipu.

Ak snívate o topánkach s untied šnurovami - v reálnom živote očakávajú hádky, straty a zhoršenie zdravia.

Strata topánok - znamenie straty, rozluky a rozvodu.

Ak ste snívali, že ste mali nohy ukradnuté v noci, ale mali ste ponožky na nohách - v skutočnosti budete trpieť stratami, ale osud vás nahradí stratou tým, že vyhrá v inom prípade.

Mladá žena, ktorá vidí sen, v ktorom sa každý obdivuje topánkami a elegantne sedí na nohách - znamená, že v skutočnosti príliš dôveruje voči novým známym. Taký sen ju varuje pred príliš známymi známymi kontaktmi.

Kúpiť domáce topánky vo sne - znamená, že v skutočnosti sa budete dopustiť veľkej bláznovstva.

Domáce topánky, prezentované vo sne, znamenajú pre bakalára - rýchle zapojenie alebo sobáš, pre ženatú ženu - potrebu poslúchať vôľu svojho manžela.

Pre toho, kto nosil domácu obuv vo sne - takýto sen predznamenáva škaredú rodinnú scénu s rozbitými pokrmmi, so vzájomnými obvineniami a hrozbami.

Ak ste vo svojom spánku používali drevené topánky ako papuče - vaša pohoda je ohrozená niečím túžbou po nadvláde.

Sen o azare

Topánky - do tichého života.

Sny horoskop

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Sen interpretácia denise lynn

Topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

Topánky sú vaše spojenie so zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Sen pre celú rodinu

Snívať nové topánky na seba - zvýšiť blahobyt, ale ak takýto sen sníval od piatku do soboty, budete čeliť vážnemu konfliktu s niekým.

Ak ste vo sne od nedele do pondelka videli topánky v predajni - to znamená, že sa očakáva, že zlyháte, budete chýbať príležitosť zlepšiť svoje peniaze záležitosti.

Sen od pondelka do utorka, v ktorom sa snažíte na topánkach, ktoré sú pre vás malé, znamená, že v blízkej budúcnosti sa budete hádať so všetkými svojimi blízkymi.

Ak ste snívali od štvrtka do piatku, že kupujete topánky pre dieťa - očakávajte dobré správy.

Nosenie obuvi do snov späť - objasniť vzťah s vaším milovaným mužom.

A ak taký sen mal sen od stredu do štvrtka alebo od piatku do soboty, znamená to pre vás nespravodlivý postoj.

Sen za sučku

Staré topánky alebo topánky - pretrvávajú bolestivé vzťahy.

Nové krásne topánky - stretnutie so zaujímavým mladým mužom, ktoré môže viesť k manželstvu.

Sen za sučku

Topánky sú nové, krásne - dobré zmeny v živote.

Ztraťte - rozlúčte sa s vašim milovaným.

Pobyt v ponožkách alebo pančuchách - straty a sklamanie vás naučia spoliehať sa len na vlastnú silu, aby ste nestratili srdce, ale odvážne ísť dopredu.

Predám módne topánky - nenechajte sa vyčerpať, aby ste sľubovali neznámym ľuďom, aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie.

Dream a Dmitri a nádej zima

Topánky vo sne - symbolicky odrážajú šance na úspešnú propagáciu akýchkoľvek plánov a skutkov.

Krásna a pohodlná obuv na nohách - naznačujú, že ste v stave, v ktorom veci sľubujú, že idú dobre.

Brilantné topánky - predznamenajú významný úspech a konsolidáciu vašej pozície. Napriek tomu vás neobťažuje ovplyvňovať vaše emócie, inak vás môžu oslepiť!

Ripped topánky - znamenie zlyhania v podnikaní. Možno ste v skutočnosti prehliadli niečo alebo urobili nejaký nesprávny výpočet.

Ozubené topánky - symbolizujú odhodlanie.Takéto sny často vyžadujú rozhodnejšie a rýchlejšie kroky.

Ak vo sne budete venovať pozornosť topánkam iných ľudí - tento sen hovorí o povahe problémov, ktoré musíte v skutočnosti čeliť.

Takže krásne topánky na nohách niekoho iného - hovoria, že sa môžete podieľať na obchode niekoho iného, ​​čo bude pre vás úspešné.

Lesklé topánky inej osoby - varujú vás, že závidenia úspechu niekoho iného vás môžu oslniť.

Dream Health

Chodiť do topánok - vyžaduje sa opatrnosť, vidieť roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Sny interpretácie narodenín januára, februára, marca, apríla

Topánky čierne - na oddelenie.

Biele topánky - nový známy.

Dream Dream Narodenec september, október, november, december

Čierna - mŕtvi.

Biela - na nové manželstvo.

Dream Dream Máj, jún, júl, august

Black - dôjde k vážnemu nedorozumeniu.

Biely - presťahovať sa.

Sen interpretácia Simona Cananity

Flanelové topánky, ktoré chcete vidieť - ochorenie nosiť - dosiahne vek.

Ženská snov kniha

Nové topánky vo sne - predpovedá priaznivé zmeny v živote.

Roztrhané a špinavé topánky - znamenie, že riskujete, že nepriatelia budú nadmerne kritizovať.

Ak sú topánky príliš tesné - budete bezmocní pred túžbou druhých sa smiať svojím milencom.

Untied Shoe Laces - predvídateľné straty, hádky a choroby.

Ak vo sne máte na sebe čierne topánky - Vaše záležitosti budú upravené a vo vašom živote bude pre vás nejaká dôležitá udalosť.

Strata topánok - znamenie roztrhnutia a zrieknutia sa niekoho blízkeho.

Ak ste vo sne vaše topánky boli ukradnuté, ale máte pančuchy alebo ponožky - to znamená, že stratíte niečo, vyhráte v niečom inom.

Ak dievča sníva, že obdivuje topánky na štíhlej nohe - mala by byť menej vedomá a oboznámená s novými známymi, najmä s mužmi určitého skladu, vo vzťahu s ktorými je vzdialenosť dôležitá.

Sen interpretácia denise lynn

topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

topánky - toto je vaše spojenie so Zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Anglická kniha snov

Snívať, že máte nový pár topánok - znamenie, že máte dlhú cestu.

Ak sú topánky tesné - sen predznamenáva zlý obrat v podnikaní.

Ak sa vaše topánky namočia - Sny naznačujú, že vás nepriatelia vyhlásia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Vidieť sa vo sne bosý, bez topánok - predchodca skutočnosti, že v budúcnosti ľahko prežijete život a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen - pozná úprimnú lásku a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Talianska kniha snov

topánky - negatívny symbol označujúci potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Psychoanalytická kniha snov

Čipky topánky - Známy symbol smrti.

Dream Dream

Dámske topánky - prístup k "svetlu", koketníctvu, plánom lásky a nárokom. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Strata, štart - prerušiť vzťahy s blízkym.

Dream pieseň cigán

Nové topánky alebo topánky - budete úspešní v podnikaní, pravdepodobne spojený s odchodom z mesta.

Staré, opotrebované topánky alebo topánky - znamenajú úzkosť. Takýto sen môže byť interpretovaný ako symbol odlúčenia od tých, ktorých milujete.

Ezoterická kniha snov

topánky - okolnosti týkajúce sa cestovania.

nový - na dlhú a dlhú cestu.

starý - na známe miesta.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Prečo snívať topánky

Anglická kniha snov

Vidieť vo sne, že máte nový pár topánok - znamenie, že máte dlhú cestu dopredu.

Ak sú topánky príliš tesné - sen vysvetľuje zlé zvraty v obchode.

Ak sa vaše topánky namočia - sen svedčí o tom, že vám nepriatelia povedia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Ak chcete vidieť sami vo sne bosý, bez obuvi, je predzvesťou, že v budúcnosti ľahko prejdete životom a dosiahnete veľké víťazstvá.Milovník, ktorý videl tento sen, pozná úprimnú náklonnosť a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Východný sen

Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vrátiť starý vzťah.

Detská kniha snov

Topánky - označte cestu. Povaha cesty závisí od stavu obuvi.

Ak sú topánky alebo topánky nové, silné, leštené, potom cesta prinesie potešenie.

Ak sú topánky roztrhané a zničené, znamená to, že na ceste čakajú problémy a ťažkosti.

Ak sú topánky rozmazané bahnom - potom sa dostanete do situácie, ktorá vás ponorí do depresie.

Ženská snov kniha

Sny, v ktorej ste súťažili vo veľmi krásnych topánkach, sú varovaním. Pokúste sa zbaviť svojej vlastnej naivity a nesúhlasíte s podmienkami mužov, s ktorými ste sa práve stretli. Ste vy, kto by mal byť s nimi obzvlášť opatrný.

Talianska kniha snov

Topánky - negatívny symbol pre potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Ruská kniha snov

Topánky - tichý život.

Psychoanalytická kniha snov

Čipka topánky je dobre známy symbol smrti.

Rodinný sen

Ak ste snívali o tom, že vaše topánky sú špinavé a roztrhané - kritika kritizuje všetkých, inak si urobíte nepriateľov pre seba.

Dajte čierne topánky - veci budú plynúť hladko a niektoré dôležité udalosti vám prinesú spokojnosť "

Nový - snívajte o dobrú zmenu.

Ak sú topánky príliš tesné pre vás - váš blízky bude zosmiešňovaný inými, čo, samozrejme, bude pre vás nepríjemné.

Untied šnúrky na topánkach - sny hádky a choroby.

Ak vo sne stratíte svoje topánky, niekto s vami preruší vzťahy.

Ak sú od vás ukradnuté topánky, ale na vás sú ponechané pančuchy alebo ponožky, najskôr stratíte niečo, ale okamžite vyhráte niečo.

Dievča, ktoré vo sne obdivuje pekné topánky na nohách - by nemalo byť príliš dôveru s novými priateľmi. Najskôr je lepšie pozorovať vzdialenosť.

Moderná kniha snov

Ak chcete vidieť svoje topánky rozbité a špinavé - predpovedá, že neustálym neobmedzeným kritikom urobíte svojich nepriateľov.

Čisté topánky sú predzvesťou vášho zlepšenia. Navyše, niektoré dôležité udalosti vám poskytnú spokojnosť.

Nové topánky - sen pre zisk.

Ak sú pre vás príliš tesné - v skutočnosti vás žolíci vyberú ako predmet ich vtipu.

Ak snívate o topánkach s untied šnurovami - v reálnom živote očakávajú hádky, straty a zhoršenie zdravia.

Strata topánok - znamenie straty, rozluky a rozvodu.

Ak ste snívali, že ste mali nohy ukradnuté v noci, ale mali ste ponožky na nohách - v skutočnosti budete trpieť stratami, ale osud vás nahradí stratou tým, že vyhrá v inom prípade.

Mladá žena, ktorá vidí sen, v ktorom sa každý obdivuje topánkami a elegantne sedí na nohách - znamená, že v skutočnosti príliš dôveruje voči novým známym. Taký sen ju varuje pred príliš známymi známymi kontaktmi.

Kúpiť domáce topánky vo sne - znamená, že v skutočnosti sa budete dopustiť veľkej bláznovstva.

Domáce topánky, prezentované vo sne, znamenajú pre bakalára - rýchle zapojenie alebo sobáš, pre ženatú ženu - potrebu poslúchať vôľu svojho manžela.

Pre toho, kto nosil domácu obuv vo sne - takýto sen predznamenáva škaredú rodinnú scénu s rozbitými pokrmmi, so vzájomnými obvineniami a hrozbami.

Ak ste vo svojom spánku používali drevené topánky ako papuče - vaša pohoda je ohrozená niečím túžbou po nadvláde.

Sen o azare

Topánky - do tichého života.

Sny horoskop

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Sen interpretácia denise lynn

Topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

Topánky sú vaše spojenie so zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Sen pre celú rodinu

Snívať nové topánky na seba - zvýšiť blahobyt, ale ak takýto sen sníval od piatku do soboty, budete čeliť vážnemu konfliktu s niekým.

Ak ste vo sne od nedele do pondelka videli topánky vo výloze - to znamená, že sa očakáva, že zlyháte, budete chýbať príležitosť zlepšiť svoje peniaze záležitosti.

Sen od pondelka do utorka, v ktorom sa snažíte na topánkach, ktoré sú pre vás malé, znamená, že v blízkej budúcnosti sa budete hádať so všetkými svojimi blízkymi.

Ak ste snívali od štvrtka do piatku, že kupujete topánky pre dieťa - očakávajte dobré správy.

Nosenie obuvi do snov späť - objasniť vzťah s vaším milovaným mužom.

A ak taký sen mal sen od stredu do štvrtka alebo od piatku do soboty, znamená to pre vás nespravodlivý postoj.

Sen za sučku

Staré topánky alebo topánky - pretrvávajú bolestivé vzťahy.

Nové krásne topánky - stretnutie so zaujímavým mladým mužom, ktoré môže viesť k manželstvu.

Sen za sučku

Topánky sú nové, krásne - dobré zmeny v živote.

Ztraťte - rozlúčte sa s vašim milovaným.

Pobyt v ponožkách alebo pančuchách - straty a sklamanie vás naučia spoliehať sa len na vlastnú silu, aby ste nestratili srdce, ale odvážne ísť dopredu.

Predám módne topánky - nenechajte sa vyčerpať, aby ste sľubovali neznámym ľuďom, aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie.

Dream a Dmitri a nádej zima

Topánky vo sne - symbolicky odrážajú šance na úspešnú propagáciu akýchkoľvek plánov a skutkov.

Krásna a pohodlná obuv na nohách - naznačujú, že ste v stave, v ktorom veci sľubujú, že idú dobre.

Brilantné topánky - predznamenajú významný úspech a konsolidáciu vašej pozície. Napriek tomu vás neobťažuje ovplyvňovať vaše emócie, inak vás môžu oslepiť!

Ripped topánky - znamenie zlyhania v podnikaní.Možno ste v skutočnosti prehliadli niečo alebo urobili nejaký nesprávny výpočet.

Ozubené topánky - symbolizujú odhodlanie. Takéto sny často vyžadujú rozhodnejšie a rýchlejšie kroky.

Ak vo sne budete venovať pozornosť topánkam iných ľudí - tento sen hovorí o povahe problémov, ktoré musíte v skutočnosti čeliť.

Takže krásne topánky na nohách niekoho iného - hovoria, že sa môžete podieľať na obchode niekoho iného, ​​čo bude pre vás úspešné.

Lesklé topánky inej osoby - varujú vás, že závidenie úspechu niekoho iného môže oslepnúť vás.

Dream Health

Chodiť do topánok - vyžaduje sa opatrnosť, vidieť roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Sny interpretácie narodenín januára, februára, marca, apríla

Topánky čierne - na oddelenie.

Biele topánky - nový známy.

Dream Dream Narodenec september, október, november, december

Čierna - mŕtvi.

Biela - na nové manželstvo.

Dream Dream Máj, jún, júl, august

Black - dôjde k vážnemu nedorozumeniu.

Biely - presťahovať sa.

Sen o strednej slepej Hasse

Topánky majú - rozumné manželstvo, vyšívanie - potešenie, kúpiť - jeden z manželov bude podriadený inému,dostať ako dar - poskytovať služby niekomu, chodiť v nich je vnútorný pokoj, roztrhané - nesúhlas v manželstve.

Interpretovanie snov od A po Z

Čierne topánky - čarodejník zlepšenie podnikania, rozstrekované bahnom - riskujete robiť nepriateľov. Šnurovacie topánky - na hádky a nepohodlie. Elegantné a módne topánky - udržujte svoju vzdialenosť a dôstojnosť vo vzťahoch s mužmi.

Sen interpretácia Simona Cananity

Flanel topánky vidieť - choroba, opotrebenie - dosiahne vek.

Sen o modernej žene

Nové topánky vo sne - hlásajú priaznivé zmeny v živote.

Roztrhané a špinavé topánky - znamenie, že riskujete, že nepriatelia budú nadmerne kritizovaní.

Ak sú topánky príliš tesné - budete bezmocní pred túžbou druhých smiať sa svojím milencom.

Untied tkaničky na topánkach - predzvesť straty, hádky a choroby.

Ak máte vo sne čierne topánky, vaše podnikanie bude v poriadku a niektoré dôležité, priaznivé udalosti sa stanú vo vašom živote.

Strata topánok - znamenie roztrhnutia a zrieknutia sa niekoho blízkeho k vám.

Ak vo sne vaše topánky boli ukradnuté, ale máte pančuchy alebo ponožky, znamená to, že ak stratíte niečo, vyhráte niečo iné.

Ak dievča sníva, že obdivuje topánky na štíhlej nohe - mala by byť menej náchylná a oboznámená s novými známymi, najmä s mužmi určitého skladu, s ktorými je vzdialenosť dôležitá.

Dream Dream

Dámske topánky - prístup k "svetlu", koketníctvu, plánom lásky a nárokom. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Strata, štart - prerušiť vzťahy s blízkym.

Dream pieseň cigán

Nové topánky alebo topánky - budete úspešní v podnikaní, pravdepodobne spojený s odchodom z mesta.

Staré, opotrebované topánky alebo topánky - znamenajú úzkosť. Takýto sen môže byť interpretovaný ako symbol odlúčenia od tých, ktorých milujete.

Ezoterická kniha snov

topánky - okolnosti týkajúce sa cestovania.

nový - na dlhú a dlhú cestu.

starý - na známe miesta.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Prečo snívať topánky

Anglická kniha snov

Vidieť vo sne, že máte nový pár topánok - znamenie, že máte dlhú cestu dopredu.

Ak sú topánky príliš tesné - sen vysvetľuje zlé zvraty v obchode.

Ak sa vaše topánky namočia - sen svedčí o tom, že vám nepriatelia povedia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Ak chcete vidieť sami vo sne bosý, bez obuvi, je predzvesťou, že v budúcnosti ľahko prejdete životom a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen, pozná úprimnú náklonnosť a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Východný sen

Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vrátiť starý vzťah.

Detská kniha snov

Topánky - označte cestu. Povaha cesty závisí od stavu obuvi.

Ak sú topánky alebo topánky nové, silné, leštené, potom cesta prinesie potešenie.

Ak sú topánky roztrhané a zničené, znamená to, že na ceste čakajú problémy a ťažkosti.

Ak sú topánky rozmazané bahnom - potom sa dostanete do situácie, ktorá vás ponorí do depresie.

Ženská snov kniha

Sny, v ktorej ste súťažili vo veľmi krásnych topánkach, sú varovaním. Pokúste sa zbaviť svojej vlastnej naivity a nesúhlasíte s podmienkami mužov, s ktorými ste sa práve stretli. Ste vy, kto by mal byť s nimi obzvlášť opatrný.

Talianska kniha snov

Topánky - negatívny symbol pre potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Ruská kniha snov

Topánky - tichý život.

Psychoanalytická kniha snov

Čipka topánky je dobre známy symbol smrti.

Rodinný sen

Ak ste snívali o tom, že vaše topánky sú špinavé a roztrhané - kritika kritizuje všetkých, inak si urobíte nepriateľov pre seba.

Dajte čierne topánky - veci budú plynúť hladko a niektoré dôležité udalosti vám prinesú spokojnosť "

Nový - snívajte o dobrú zmenu.

Ak sú topánky príliš tesné pre vás - váš blízky bude zosmiešňovaný inými, čo, samozrejme, bude pre vás nepríjemné.

Untied šnúrky na topánkach - sny hádky a choroby.

Ak vo sne stratíte svoje topánky, niekto s vami preruší vzťahy.

Ak sú od vás ukradnuté topánky, ale na vás sú ponechané pančuchy alebo ponožky, najskôr stratíte niečo, ale okamžite vyhráte niečo.

Dievča, ktoré vo sne obdivuje pekné topánky na nohách - by nemalo byť príliš dôveru s novými priateľmi. Najskôr je lepšie pozorovať vzdialenosť.

Moderná kniha snov

Ak chcete vidieť svoje topánky rozbité a špinavé - predpovedá, že neustálym neobmedzeným kritikom urobíte svojich nepriateľov.

Čisté topánky sú predzvesťou vášho zlepšenia. Navyše, niektoré dôležité udalosti vám poskytnú spokojnosť.

Nové topánky - sen pre zisk.

Ak sú pre vás príliš tesné - v skutočnosti vás žolíci vyberú ako predmet ich vtipu.

Ak snívate o topánkach s untied šnurovami - v reálnom živote očakávajú hádky, straty a zhoršenie zdravia.

Strata topánok - znamenie straty, rozluky a rozvodu.

Ak ste snívali, že ste mali nohy ukradnuté v noci, ale mali ste ponožky na nohách - v skutočnosti budete trpieť stratami, ale osud vás nahradí stratou tým, že vyhrá v inom prípade.

Mladá žena, ktorá vidí sen, v ktorom sa každý obdivuje topánkami a elegantne sedí na nohách - znamená, že v skutočnosti príliš dôveruje voči novým známym. Taký sen ju varuje pred príliš známymi známymi kontaktmi.

Kúpiť domáce topánky vo sne - znamená, že v skutočnosti sa budete dopustiť veľkej bláznovstva.

Domáce topánky, prezentované vo sne, znamenajú pre bakalára - rýchle zapojenie alebo sobáš, pre ženatú ženu - potrebu poslúchať vôľu svojho manžela.

Pre toho, kto nosil domácu obuv vo sne - takýto sen predznamenáva škaredú rodinnú scénu s rozbitými pokrmmi, so vzájomnými obvineniami a hrozbami.

Ak ste vo svojom spánku používali drevené topánky ako papuče - vaša pohoda je ohrozená niečím túžbou po nadvláde.

Sen o azare

Topánky - do tichého života.

Sny horoskop

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Sen interpretácia denise lynn

Topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

Topánky sú vaše spojenie so zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Sen pre celú rodinu

Snívať nové topánky na seba - zvýšiť blahobyt, ale ak takýto sen sníval od piatku do soboty, budete čeliť vážnemu konfliktu s niekým.

Ak ste vo sne od nedele do pondelka videli topánky vo výloze - to znamená, že sa očakáva, že zlyháte, budete chýbať príležitosť zlepšiť svoje peniaze záležitosti.

Sen od pondelka do utorka, v ktorom sa snažíte na topánkach, ktoré sú pre vás malé, znamená, že v blízkej budúcnosti sa budete hádať so všetkými svojimi blízkymi.

Ak ste snívali od štvrtka do piatku, že kupujete topánky pre dieťa - očakávajte dobré správy.

Nosenie obuvi do snov späť - objasniť vzťah s vaším milovaným mužom.

A ak taký sen mal sen od stredu do štvrtka alebo od piatku do soboty, znamená to pre vás nespravodlivý postoj.

Sen za sučku

Staré topánky alebo topánky - pretrvávajú bolestivé vzťahy.

Nové krásne topánky - stretnutie so zaujímavým mladým mužom, ktoré môže viesť k manželstvu.

Sen za sučku

Topánky sú nové, krásne - dobré zmeny v živote.

Ztraťte - rozlúčte sa s vašim milovaným.

Pobyt v ponožkách alebo pančuchách - straty a sklamanie vás naučia spoliehať sa len na vlastnú silu, aby ste nestratili srdce, ale odvážne ísť dopredu.

Predám módne topánky - nenechajte sa vyčerpať, aby ste sľubovali neznámym ľuďom, aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie.

Dream a Dmitri a nádej zima

Topánky vo sne - symbolicky odrážajú šance na úspešnú propagáciu akýchkoľvek plánov a skutkov.

Krásna a pohodlná obuv na nohách - naznačujú, že ste v stave, v ktorom veci sľubujú, že idú dobre.

Brilantné topánky - predznamenajú významný úspech a konsolidáciu vašej pozície. Napriek tomu vás neobťažuje ovplyvňovať vaše emócie, inak vás môžu oslepiť!

Ripped topánky - znamenie zlyhania v podnikaní. Možno ste v skutočnosti prehliadli niečo alebo urobili nejaký nesprávny výpočet.

Ozubené topánky - symbolizujú odhodlanie. Takéto sny často vyžadujú rozhodnejšie a rýchlejšie kroky.

Ak vo sne budete venovať pozornosť topánkam iných ľudí - tento sen hovorí o povahe problémov, ktoré musíte v skutočnosti čeliť.

Takže krásne topánky na nohách niekoho iného - hovoria, že sa môžete podieľať na obchode niekoho iného, ​​čo bude pre vás úspešné.

Lesklé topánky inej osoby - varujú vás, že závidenie úspechu niekoho iného môže oslepnúť vás.

Dream Health

Chodiť do topánok - vyžaduje sa opatrnosť, vidieť roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Sny interpretácie narodenín januára, februára, marca, apríla

Topánky čierne - na oddelenie.

Biele topánky - nový známy.

Dream Dream Narodenec september, október, november, december

Čierna - mŕtvi.

Biela - na nové manželstvo.

Dream Dream Máj, jún, júl, august

Black - dôjde k vážnemu nedorozumeniu.

Biely - presťahovať sa.

Sen o strednej slepej Hasse

Topánky majú - primerané manželstvo, vyšívanie - potešenie, kúpiť - jeden z manželov bude podriadený druhému, dostane darček - poskytovať niekomu službu, kráčať v ňom - ​​vnútorný pokoj, roztrhané - nesúhlas v manželstve.

Interpretovanie snov od A po Z

Čierne topánky - čarodejník zlepšenie podnikania, rozstrekované bahnom - riskujete robiť nepriateľov. Šnurovacie topánky - na hádky a nepohodlie. Elegantné a módne topánky - udržujte svoju vzdialenosť a dôstojnosť vo vzťahoch s mužmi.

Sen interpretácia Simona Cananity

Flanel topánky vidieť - choroba, opotrebenie - dosiahne vek.

Sen o modernej žene

Nové topánky vo sne - hlásajú priaznivé zmeny v živote.

Roztrhané a špinavé topánky - znamenie, že riskujete, že nepriatelia budú nadmerne kritizovaní.

Ak sú topánky príliš tesné - budete bezmocní pred túžbou druhých smiať sa svojím milencom.

Untied tkaničky na topánkach - predzvesť straty, hádky a choroby.

Ak máte vo sne čierne topánky, vaše podnikanie bude v poriadku a niektoré dôležité, priaznivé udalosti sa stanú vo vašom živote.

Strata topánok - znamenie roztrhnutia a zrieknutia sa niekoho blízkeho k vám.

Ak vo sne vaše topánky boli ukradnuté, ale máte pančuchy alebo ponožky, znamená to, že ak stratíte niečo, vyhráte niečo iné.

Ak dievča sníva, že obdivuje topánky na štíhlej nohe - mala by byť menej náchylná a oboznámená s novými známymi, najmä s mužmi určitého skladu, s ktorými je vzdialenosť dôležitá.

Dream Dream

Dámske topánky - cesta von, flirtovanie, plány lásky a nároky. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Stratiť, odstúpiť - prerušiť vzťah s blízkym.

Ezoterická kniha snov

topánky - okolnosti týkajúce sa cestovania.

nový - na dlhú a dlhú cestu.

starý - na známe miesta.

kolekcia Dream-kníh

topánky - pokojný život.

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Chôdza v topánkach - vyžaduje sa opatrnosť pozri roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Šľapky, montáž - vykonanie pokynov.

Chôdza topánky - terorizmus.

Krištáľové topánky - nové funkcie.

Prečo snívať topánky

Anglická kniha snov

Vidieť vo sne, že máte nový pár topánok - znamenie, že máte dlhú cestu dopredu.

Ak sú topánky príliš tesné - sen vysvetľuje zlé zvraty v obchode.

Ak sa vaše topánky namočia - sen svedčí o tom, že vám nepriatelia povedia. Spánok môže tiež znamenať neuposlúchnutie milovaného.

Ak chcete vidieť sami vo sne bosý, bez obuvi, je predzvesťou, že v budúcnosti ľahko prejdete životom a dosiahnete veľké víťazstvá. Milovník, ktorý videl tento sen, pozná úprimnú náklonnosť a krásu hlbokého pocitu svojho zvoleného.

Východný sen

Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vrátiť starý vzťah.

Detská kniha snov

Topánky - označte cestu. Povaha cesty závisí od stavu obuvi.

Ak sú topánky alebo topánky nové, silné, leštené, potom cesta prinesie potešenie.

Ak sú topánky roztrhané a zničené, znamená to, že na ceste čakajú problémy a ťažkosti.

Ak sú topánky rozmazané bahnom - potom sa dostanete do situácie, ktorá vás ponorí do depresie.

Ženská snov kniha

Sny, v ktorej ste súťažili vo veľmi krásnych topánkach, sú varovaním. Pokúste sa zbaviť svojej vlastnej naivity a nesúhlasíte s podmienkami mužov, s ktorými ste sa práve stretli. Ste vy, kto by mal byť s nimi obzvlášť opatrný.

Talianska kniha snov

Topánky - negatívny symbol pre potrebu prázdneho erotika, duševnej erotickej frigidity. Je to symbol ženského, absorbujúceho partnera s mužskou húževnatosťou.

Ruská kniha snov

Topánky - tichý život.

Psychoanalytická kniha snov

Čipka topánky je dobre známy symbol smrti.

Rodinný sen

Ak ste snívali o tom, že vaše topánky sú špinavé a roztrhané - kritika kritizuje všetkých, inak si urobíte nepriateľov pre seba.

Dajte čierne topánky - veci budú plynúť hladko a niektoré dôležité udalosti vám prinesú spokojnosť "

Nový - snívajte o dobrú zmenu.

Ak sú topánky príliš tesné pre vás - váš blízky bude zosmiešňovaný inými, čo, samozrejme, bude pre vás nepríjemné.

Untied šnúrky na topánkach - sny hádky a choroby.

Ak vo sne stratíte svoje topánky, niekto s vami preruší vzťahy.

Ak sú od vás ukradnuté topánky, ale na vás sú ponechané pančuchy alebo ponožky, najskôr stratíte niečo, ale okamžite vyhráte niečo.

Dievča, ktoré vo sne obdivuje pekné topánky na nohách - by nemalo byť príliš dôveru s novými priateľmi. Najskôr je lepšie pozorovať vzdialenosť.

Moderná kniha snov

Ak chcete vidieť svoje topánky rozbité a špinavé - predpovedá, že neustálym neobmedzeným kritikom urobíte svojich nepriateľov.

Čisté topánky sú predzvesťou vášho zlepšenia. Navyše, niektoré dôležité udalosti vám poskytnú spokojnosť.

Nové topánky - sen pre zisk.

Ak sú pre vás príliš tesné - v skutočnosti vás žolíci vyberú ako predmet ich vtipu.

Ak snívate o topánkach s untied šnurovami - v reálnom živote očakávajú hádky, straty a zhoršenie zdravia.

Strata topánok - znamenie straty, rozluky a rozvodu.

Ak ste snívali, že ste mali nohy ukradnuté v noci, ale mali ste ponožky na nohách - v skutočnosti budete trpieť stratami, ale osud vás nahradí stratou tým, že vyhrá v inom prípade.

Mladá žena, ktorá vidí sen, v ktorom sa každý obdivuje topánkami a elegantne sedí na nohách - znamená, že v skutočnosti príliš dôveruje voči novým známym.Taký sen ju varuje pred príliš známymi známymi kontaktmi.

Kúpiť domáce topánky vo sne - znamená, že v skutočnosti sa budete dopustiť veľkej bláznovstva.

Domáce topánky, prezentované vo sne, znamenajú pre bakalára - rýchle zapojenie alebo sobáš, pre ženatú ženu - potrebu poslúchať vôľu svojho manžela.

Pre toho, kto nosil domácu obuv vo sne - takýto sen predznamenáva škaredú rodinnú scénu s rozbitými pokrmmi, so vzájomnými obvineniami a hrozbami.

Ak ste vo svojom spánku používali drevené topánky ako papuče - vaša pohoda je ohrozená niečím túžbou po nadvláde.

Sen o azare

Topánky - do tichého života.

Sny horoskop

Biele topánky - je čas ukončiť vzťahy, ktoré neprinášajú radosť.

Sen interpretácia denise lynn

Topánky - mali by ste urobiť kroky vo svojom živote. Vykonajte ich teraz. Pri každom kroku sa trochu blížite k svojmu cieľu.

Topánky sú vaše spojenie so zemou. Pomáhajú vám na uzemnenie a súčasne chrániť vás pred prvkami. Pokúšate sa na niekoho iného? Alebo sa pokúšate hrať príliš veľa rolí?

Sen pre celú rodinu

Snívať nové topánky na seba - zvýšiť blahobyt, ale ak takýto sen sníval od piatku do soboty, budete čeliť vážnemu konfliktu s niekým.

Ak ste vo sne od nedele do pondelka videli topánky vo výloze - to znamená, že sa očakáva, že zlyháte, budete chýbať príležitosť zlepšiť svoje peniaze záležitosti.

Sen od pondelka do utorka, v ktorom sa snažíte na topánkach, ktoré sú pre vás malé, znamená, že v blízkej budúcnosti sa budete hádať so všetkými svojimi blízkymi.

Ak ste snívali od štvrtka do piatku, že kupujete topánky pre dieťa - očakávajte dobré správy.

Nosenie obuvi do snov späť - objasniť vzťah s vaším milovaným mužom.

A ak taký sen mal sen od stredu do štvrtka alebo od piatku do soboty, znamená to pre vás nespravodlivý postoj.

Sen za sučku

Staré topánky alebo topánky - pretrvávajú bolestivé vzťahy.

Nové krásne topánky - stretnutie so zaujímavým mladým mužom, ktoré môže viesť k manželstvu.

Sen za sučku

Topánky sú nové, krásne - dobré zmeny v živote.

Ztraťte - rozlúčte sa s vašim milovaným.

Pobyt v ponožkách alebo pančuchách - straty a sklamanie vás naučia spoliehať sa len na vlastnú silu, aby ste nestratili srdce, ale odvážne ísť dopredu.

Predám módne topánky - nenechajte sa vyčerpať, aby ste sľubovali neznámym ľuďom, aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie.

Dream a Dmitri a nádej zima

Topánky vo sne - symbolicky odrážajú šance na úspešnú propagáciu akýchkoľvek plánov a skutkov.

Krásna a pohodlná obuv na nohách - naznačujú, že ste v stave, v ktorom veci sľubujú, že idú dobre.

Brilantné topánky - predznamenajú významný úspech a konsolidáciu vašej pozície. Napriek tomu vás neobťažuje ovplyvňovať vaše emócie, inak vás môžu oslepiť!

Ripped topánky - znamenie zlyhania v podnikaní. Možno ste v skutočnosti prehliadli niečo alebo urobili nejaký nesprávny výpočet.

Ozubené topánky - symbolizujú odhodlanie. Takéto sny často vyžadujú rozhodnejšie a rýchlejšie kroky.

Ak vo sne budete venovať pozornosť topánkam iných ľudí - tento sen hovorí o povahe problémov, ktoré musíte v skutočnosti čeliť.

Takže krásne topánky na nohách niekoho iného - hovoria, že sa môžete podieľať na obchode niekoho iného, ​​čo bude pre vás úspešné.

Lesklé topánky inej osoby - varujú vás, že závidenie úspechu niekoho iného môže oslepnúť vás.

Dream Health

Chodiť do topánok - vyžaduje sa opatrnosť, vidieť roztrhané topánky - na možné ochorenia dolných končatín.

Sny interpretácie narodenín januára, februára, marca, apríla

Topánky čierne - na oddelenie.

Biele topánky - nový známy.

Dream Dream Narodenec september, október, november, december

Čierna - mŕtvi.

Biela - na nové manželstvo.

Dream Dream Máj, jún, júl, august

Black - dôjde k vážnemu nedorozumeniu.

Biely - presťahovať sa.

Sen o strednej slepej Hasse

Topánky majú - primerané manželstvo, vyšívanie - potešenie, kúpiť - jeden z manželov bude podriadený druhému, dostane darček - poskytovať niekomu službu, kráčať v ňom - ​​vnútorný pokoj, roztrhané - nesúhlas v manželstve.

Interpretovanie snov od A po Z

Čierne topánky - čarodejník zlepšenie podnikania, rozstrekované bahnom - riskujete robiť nepriateľov. Šnurovacie topánky - na hádky a nepohodlie. Elegantné a módne topánky - udržujte svoju vzdialenosť a dôstojnosť vo vzťahoch s mužmi.

Sen interpretácia Simona Cananity

Flanel topánky vidieť - choroba, opotrebenie - dosiahne vek.

Sen o modernej žene

Nové topánky vo sne - hlásajú priaznivé zmeny v živote.

Roztrhané a špinavé topánky - znamenie, že riskujete, že nepriatelia budú nadmerne kritizovaní.

Ak sú topánky príliš tesné - budete bezmocní pred túžbou druhých smiať sa svojím milencom.

Untied tkaničky na topánkach - predzvesť straty, hádky a choroby.

Ak máte vo sne čierne topánky, vaše podnikanie bude v poriadku a niektoré dôležité, priaznivé udalosti sa stanú vo vašom živote.

Strata topánok - znamenie roztrhnutia a zrieknutia sa niekoho blízkeho k vám.

Ak vo sne vaše topánky boli ukradnuté, ale máte pančuchy alebo ponožky, znamená to, že ak stratíte niečo, vyhráte niečo iné.

Ak dievča sníva, že obdivuje topánky na štíhlej nohe - mala by byť menej náchylná a oboznámená s novými známymi, najmä s mužmi určitého skladu, s ktorými je vzdialenosť dôležitá.

Dream Dream

Dámske topánky - cesta von, flirtovanie, plány lásky a nároky. Nová, krásna alebo červená - milostná záležitosť.

Stratiť, odstúpiť - prerušiť vzťah s blízkym.

Zasnívaný tarot

Pantofle, montáž - vykonávanie objednávok.

Krištáľové papuče - nové funkcie.

Cigánska kniha snov

Nové topánky alebo topánky - nájdete úspech v podnikaní, pravdepodobne spojený s odchodom z mesta.

Staré, opotrebované topánky alebo topánky znamenajú úzkosť.Takýto sen môže byť interpretovaný ako symbol odlúčenia od tých, ktorých milujete.

Ezoterická kniha snov

Obuv - okolnosti týkajúce sa cestovania.

Nový - na dlhú a dlhú cestu.

Staré - známe miesta.

Online snov kniha

Podľa snov kniha, obuv, práve získané - sľubujú vám zvýšenie majetku.

Ich veľkosť je oveľa menšia ako to, čo zvyčajne nosíte - niekto sa bude chcieť presadzovať na vlastné náklady, pripraviť sa na to.

Vaše topánky sú nepríjemné - nevinia ľudí, aj keď. Podľa vášho názoru si to zaslúžia, riskujú, že zostanú v nádhernej izolácii.

Vaše topánky sú pretrepané na svietenie - váš život sa zmení k lepšiemu, niečo sa stane, že vám prinesie skutočné šťastie.

Ak sa šnúrky visia v nich, vstúpte do obdobia úplného smolu.

Stratili ste ich - do rozporu vzťahov.

Sny, v ktorej vám odcudzená obuv v tme, vás varujú, že vás očakávajú nepríjemné sklamanie a straty, ale nezúfajte, dostanete veľkorysú kompenzáciu.

Ak ste snívali o nových topánkach - budete musieť opustiť dom na dlhú dobu na vyriešenie niektorých pracovných momentov alebo otázok osobného plánu.

Oblečené, opotrebované, staré topánky - existuje veľká šanca na rozlúčku s ľuďmi, ktorí sú pre vás obzvlášť drahí, budete prekonaní pocitmi a pochybnosťami o vašej budúcnosti.

Ak ste snívali o vysokých topánkach na päty, znamená to, že ich majiteľ nechce byť poháňaný, ale vedie vo vzťahoch s opačným pohlavím a to komplikuje jej osobný život.

Sen, v ktorom boli biele topánky - predpovedá, že vo veľmi blízkej budúcnosti sa váš život zlepší, budete spokojní s absolútnym všetkým, čo sa stane s vami.

Ak ste snívali o červených topánkach - v blízkej budúcnosti nájdete skutočné romantické dobrodružstvo, spoznajte niekoho, komu máte pocit úprimného súcitu.

Ak ste snívali o čiernych topánkach - sľubuje vám to zlepšenie v podnikaní alebo kariére, môžete si maximálne uvedomiť a dosiahnuť veľký úspech.

Pánske topánky sú vysnívané - máte veľa práce a dlhšiu dobu nezostávajte doma, nebudete si sadnúť a riešiť niektoré dôležité problémy.

Zoznámili s dievčaťom - čoskoro sa s ňou objaví nový priateľ, s ktorým môže rozvíjať seriózny vzťah, dokonca aj rodinný zväz.

Ak snívate o svadobnej obuvi - sen je pre mladé dámy upozornenie, že súčasní vyvolení je príliš trýznivý a nemali by ste ho povzbudzovať, dodržiavať svoje vlastné princípy, len vyhráte.

Videli ste niekoho iného vo vašom sne - v reálnom živote musíte veľa pracovať a rozrušiť, aby ste niekomu pomohli vyrovnať sa s ťažkosťami a problémami.

Podľa snov kniha, na meranie topánok v obchode - čoskoro sa stretnete zaujímavá osoba, s ktorou môžete vytvoriť harmonický pár.

Vo sne kupujete topánky - to znamená, že ste odhodlaní zmeniť niečo vo vašom bežnom spôsobe života alebo ideologických pozícií, aby ste našli šťastie v láske.

Snaha, v ktorej ste stratili svoje topánky, znamená, že opustíte svoj dom dlho a skončíte svojimi vzťahmi s blízkymi.

Vo sne, niekto ukradol topánky - čakáte na straty, ale nehýbte sa, aby ste sa rozčuľovali, prázdny priestor bude naplnený novými prínosmi veľmi skoro.

Bolestné hľadanie topánok vo sne - čoskoro budete na dlhej ceste a budete musieť náhle spadnúť z cesty.

Som sníval, že môžete nájsť topánky - môžete najlepšie zvládnuť všetky svoje záležitosti a získať podporu veľmi vplyvných osôb.

Ak ľudia, ktorí nemajú pár, snívajú o tom, že si vyberú topánky z veľkej rozmanitosti - v krátkom čase budú mať obrovské množstvo fanúšikov, medzi ktorými si môžete vybrať tých najdôležitejších.

Ak by to videli tí, ktorí sú už ženatí, potom čoskoro budú mať možnosť výrazne zlepšiť svoju finančnú situáciu a dosiahnuť všetko, čo im umožní pohodlne a šťastne žiť.

Ak ste vo sne dávať niekomu topánky - v reálnom živote urobíte niečo veľmi užitočné, budete sa správať krásne a milostivo.

Interpretácia snov zaobchádza so zelenými topánkami - symbolom hmotného blahobytu, bohatstvom vo všetkom a úspechom vo finančnom sektore.

Ak máte vo sne modré tienidlo - budete môcť začať s vlastnou činnosťou alebo sa ponáhľať po firemnom rebríku, inšpirujúc každého s rešpektom a úctou k sebe.

Videli ste vidieť topánky ružovej alebo fialovej farby vo sne - to je varovanie, aby ste sa striedavo zhodnotili situáciu a obzvlášť neznámych ľudí, vedeli rozlišovať medzi tými, ktorí majú úprimnú sústrasť pre vás a tých, ktorí sú vedeni vlastnými sobeckými záujmami.

Ak sa vo sne zlaté topánky - vaša duševňa, s ktorou sa stretnete veľmi skoro, bude mať vysoký sociálny status a finančnú životaschopnosť.

Sen, v ktorom ste snívali o špinavých topánkach - dosť negatívny, predstierajúci vaše oddelenie, bolestivé oddelenie a stagnácia v podnikaní, bude mať problémy s novými myšlienkami alebo pokračovaním v závode.

Prečo snívať o modrej topánke vo sne o knihe snov?

Modré topánky sú považované za snovú knihu ako predzvesť bezprostredného nástupu hmotnej pohody a stability. Budete chcieť zariadiť svoj osobný život.

Vyskúšajte modré topánky - čoskoro budete mať fanúšik, ktorý sa môže stať vašou druhou polovicou. Pre ženatú ženu sen sľubuje radosť, spokojnosť z manželského života.

Prečo snívať o zelených topánkach vo sne v knihe snov?

Prečo snívať o zelených topánkach? Vaša finančná situácia zostane stabilná. Nosenie zelených topánok je vážnou finančnou hrozbou, ktorá sa môže premeniť na vzájomne prospešnú spoluprácu.

Nové zelené topánky predurčujú nečakaný známy naplnený intrikami. Budete mať nový fanúšik a samotný vzťah môže vyrastať z flirtovania do serióznejšej romantiky.

Ѽ ✿ ლ Hviezdička jasná IѼ ✿ ლ

Topánky Interpretácia obuvi na spanie? Podrobný popis toho, čo sníva o topánkach. Čo to znamená vidieť topánky vo sne pre ženy a mužov rôzneho veku.V našej online snové knihe o obuvi sa naučíte všetko. Dámske topánky, rovnako ako všetky topánky, sú dvojicou symbolov, preto interpretácia knihy snov ovplyvňuje sféru vzťahov.

Čo sny o dámskej obuvi - symbolizujú výstup na "ľudí", ženy - často koketné, často milujú plány a nároky.

Ak sníte o nových topánkach, môže to byť spojené nielen s podnikaním, ale aj s osobnými cestami.

Tlmočenie snov Topánky - Vyskúšajte nové topánky - až po vznik nového ventilátora, starých topánok - vráťte starý vzťah.

Podľa snov kniha, obuv, práve získané - sľubujú vám zvýšenie majetku.

Topánky od Miller's Dream Book. Ak ste snívali, že ste získali nové topánky, predpovedá to životné zmeny, ktoré sú určené na to, aby vám boli užitočné.

Oblečenie pre interpretáciu snov je biele - keď sníva o bielych topánkach, je to často nový vzťah, možno manželstvo.
Vysvetlenie snov Červené topánky - ak ste snívali o červených topánkach, snívajte o romantickom vzťahu.
Oblečenie pre špičkové čierne topánky s nízkym podpätkom naznačujú viac obchodných alebo servisných vzťahov ako láska. Topánky s vysokým podpätkom sú drahé - ak máte sen o topánkach s vysokým podpätkom sú drahé, potom sa v skutočnosti objavia veľmi žiaduce nádeje.

Pád snehu sa zlomil - aby zistil, ako sa pätka topánky zlomila - znamená ťažkosti v podnikaní, zlyhanie vo vzťahoch.

Sandále s vysokým podpätkom - vo sne, na podpätku sandále symbolizujú dôveru, otvorenosť, ktorú môžu zlý ľudia použiť.

Pánske topánky - (vydatá žena) predzvesťou.
Prečo snívať o červených topánkach - v snovovej správe o intímnom vzťahu.
Vysvetlenie snov Merajte a kupujte topánky - čakajte na zmeny v osobnom živote.

Snažte sa kupovať topánky - keď som sníval o kúpe topánok vo sne, potom v skutočnosti jeden z partnerov bude podriadený druhému.

Nové topánky, ktoré si môžete vybrať vo sne - predpovedajú dobré zmeny v živote.
.

Váš mozog sa snaží robiť náhradu za kompenzáciu svojho manžela. )

Dali topánky

Vysvetlenie snov Dali topánky sen, prečo snívať vo sne Dali topánky? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo to znamená vidieť vo sne: darovali topánky čítaním nižšie pre bezplatné interpretácie snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Interpretácia snov - topánky

Nákup nových topánok - príjemné zmeny v živote.

Hľadanie obuvi - porucha v dome a vo veciach, aby sa dala na - blahobyt.

Pevné topánky - na nepríjemnosť druhých alebo na ich posmech nad vašim drahým človekom.

Ak snívate o topánkach so šnúrkami, ale šnúrky nie sú rozviazané, máte riziko hádky a straty.

Špinavé alebo roztrhané topánky sú opatrné voči kritike: robia veľa nepriateľov.

Ak vo sne nosíte čierne topánky, budete sa musieť zúčastniť dôležitého podujatia, a ak sú topánky odcudzené, ale zostali ste vo svojich ponožkách, pančuchách alebo pančuchách, stratíte niečo, ale súčasne vyhráte niečo.

Dámske topánky symbolizujú milostné vzťahy.

Staré, rozbité - nedostatok mužskej pozornosti.

Vyhodiť topánky - odpojiť vzťahy.

Stratiť - časť so svojim milovaným.

Ak človek sníva, že dáva obuv svojej milovanej žene, sen sľubuje manželské šťastie.

Ak dievča vo sne obdivuje topánky na nohách, v skutočnosti by nemala byť príliš dôverná a jednoduchá s novými známymi mužmi: môžu spôsobiť jej zlo.

Noste červené topánky vo sne ▼

Snívam, že nosíš červené topánky - existuje vášeň pre vášň, vďaka čomu dostaneš veľa pozitívnych emócií, môžeš byť nabitý pozitívnym.

Prihláste sa na kanál Felomena v Yandex.Den

Schopnosť interpretovať sny je cenným darom, pretože niekedy je vo sne, že vedomie nám dáva najhlbšie a dôležitejšie stopy.

Hodnotiť tento článok!

Sníva o červených topánkach, ale požadovaná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, aký sen o červených topánkach vo sne, len napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vysvetlíte, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Kúpil som červené topánky a šiel som do nich v niektorej miestnosti, ale vzal som ich a šiel bez nich rozprávať s niekým, kto nepamätám presne a potom som si všimol stratu, ale už bolo neskoro, snažil som sa spomenúť na to, kam odišli, ale bohužiaľ výsledok

Pôjdem do druhého obchodu a začnem merať topánky a sandále, všetky červené. Dievča mi hovorí - Choď preč, všetko je staré a škaredé, prečo to potrebuješ. Odchádzame, nič som nekupoval

Dnes som snívala o mladíkovi, ktorého veľmi milujem, je ženatý, ale vo sne sme začali vzťah (zdalo sa mi) jemný vzhľad, teplé slová ... dotýkať sa. Chápem, že chcem byť s ním a vidím, že mu to nevadí, ale vo sne si pamätám, že je ženatý ... A celý tento sen prišiel s červenou topánkou - jeden, páčil som sa mu, vyzeral ako nový (neviem presne , ale vo výbornom stave) lak, ale jeden.Ak som to zmeral, nepamätám si to, ale viem, že si ich vezmem, pretože som vedel, že mi vyhovujú. Koniec spánku - držím si ruky v rukách a chcem to skryť.

Dnes som snívala, že pracujem v mojej starej škole, ale vyzerala inak oveľa viac ako v skutočnosti je, že môj bývalý riaditeľ je žena, ktorá hovorí dobre so mnou a zdá sa, že sa pripravujeme na seminár, idem do mojej kancelárie je veľký a zdobená v štýle "SandePovian" nie je vôbec moderná, regály, gramozový stôl a práve táto kancelária má technickú miestnosť, kde sa nachádzajú nástenné taniere ako v knižnici a vzorky kuchynských zostáv a zdá sa, že existuje veľká tlačiareň, chystám niečo kopírovať. Som oblečená v obchodnom štýle a mám staré, ale v dobrej kondícii čierne topánky s lukom, rozhodujem sa zmeniť svoje topánky a je to, akoby som ich aktualizoval v topánkach Xerox alebo červeno-podpätku s malým čipkovým rezom. a tak som kráčal po chodbe do zhromaždenia, prechádzal zrkadlom, pozrel som sa na seba, keď som sa pozrel zozadu a videl som sa v červenej sako. Už si nepamätám, prebudil som sa.

Dnes som mal sen, keď som ulovil a potom som sa zobudil a keď som zase spal, sníval som, že mám rôzneŠaty a červené topánky, ktoré som si kúpil, čo to znamená?

Stojím na schodisku, stúpaním môjho bývalého milenca. Som v rozpakoch a rýchlo odhodím svoje staré opotrebované tenisky. Na nohy som dal na nohy nové červené topánky s patentovanou kožou a vyšiel na vrchol.

Moja priateľka zlomila nové červené topánky a páčilo sa, ako sedia a idú na ňu, kamarát urobil fotografickú reláciu, ktorá ležala na červenej saténovej tkanine, odletela a tvár bola viditeľná, kamarát zmeral červené dlhé elegantné šaty.

Sníval som o obchode a podal som tam svoje topánky na opravu, potom som ich vyzdvihol a oni tam neboli. Bolo mi povedané ísť do iného obchodu. Odveziem od seba iných a odobral som dva páry červených na jednej podpätku a niektoré boli šedé na plošine a nechali ma, aby som ich vzal, ale nemohli

Som snívala, že idem na večierok a zdvihol som oblečenie, že budem nosiť bielu sukňu a bielu blúzku a červeným topánkam jasne vidím všetko, najmä obuv

Sníval som o blízkej osobe (ženu) v červených topánkach, v červenej čiapke av čiernej sako, sme boli s ňou na cintoríne

Som v červenom šatníku, mám na sebe novú červenú a krásnu topánku. ale päta na jednej topánke je kratšia ako druhá. Bola som veľmi nepríjemná chodiť.

moja mama snívala, že som vytiahla z krabice nové červené topánky s vysokým podpätkom a dala som ich, oni boli v čase pre mňa a obdivujem ich.

Bol som v krásnych červených šatách a červených topánkach (to sú moje obľúbené topánky) s voľnými dlhými vlasmi. A potom som sa rozhodol premeniť papuče na červené papuče, ale keď som začal topiť, ukázalo sa, že sú pre mňa príliš malé, musel som ísť späť.

bolo to moje narodeniny tam boli hostia medzi nimi bolo dievča, ktoré som často videl, ale nebola som s ňou oboznámená a ona mi dala červené topánky

Dobré popoludnie Nepamätám si celý sen, len tento pasáž: ideme do obchodu s našou malou sestrou (zjavne, topánka) a začneme merať topánky. Nájdem pár červených lakovaných obuvi s nízkym podpätkom s oktadlovým nosom, vložil som ich a povedal som, hľa, ja, tak cool, musíš vziať ....... Ďakujeme vopred.

Červené stiletto podpätky vo sne

Tu môžete prečítať sny, v ktorých sa nachádzajú znaky. Red Stiletto Heels, Kliknutím na prepojenie Interpretácia sny pod textom konkrétneho snu si môžete prečítať on-line interpretácie, napísané bezplatne tlmočníkmi snov našich stránok. Ak máte záujem o interpretáciu snu vo snovovej knihe, postupujte podľa odkazu Dream a budete prevezený na stránku, kde si môžete prečítať interpretáciu snov podľa interpretácie rôznych snov.

Ak chcete vyhľadávať obrázok, ktorý vás zaujíma, zadajte do vyhľadávacieho formulára kľúčové slovo zo svojho snu. Takto môžete ľahko zistiť, čo sny znamenajú: Červené podkolienky, alebo to, čo znamená vidieť červené päty stielky vo sne.

Mama vo sne

Často som sníval o matke, ktorá zomrela pred 7 rokmi, ale ona je zvyčajne len prítomná vo sne, "žije", nerobí nič zvláštne a nehovorí, je len v blízkosti. Zvykla som na tieto sny. A potom moja matka sníva o tom, že sa môže pochváliť novými šatami, ktoré sa dlho a podrobne chvália: s oblečením a čo je najdôležitejšie s novými topánkami. Pamätala som si ich v najmenších detailoch. Drahé krásne kožené topánky, ale nie vôbec typické pre mamičku. Podivný sen. Čo môže znamenať?

Sen o mojom milovanom

Vedie ma za ruku na námestí, alebo skôr na nejakú rovinnú plochu. Na začiatku cesty sa stretávame so stádom veľkých psov, nie agresívnych. Všimol si, že mám krásne, veľmi masívne svetlé topánky, obrovské, skoro ako podložky, ale v nich chytľavo chodím a je to pre mňa vhodné.

Pôjdeme pozdĺž okraja jamy, ktorý sa ukáže ako základ pre výstavbu domu. Má strach kráčať pozdĺž okraja, ale neustále mu hovorím: neboj sa! A tu prechádzame touto nebezpečnou oblasťou a nachádzame sa na veľmi plochom veľkom priestore. Smerom k nám preteká veľké stádo šteniatok, štyridsať kusov. Nehýbte. A stojeme na zemi a bozkávame a vyzerá to, že je to celá naša svadba.

Počas spánku neustále poznamenáva, že topánky sú veľmi krásne, krémovo sfarbené a znepokojujú, ak je pre nich v nich pohodlné.

Pätku vo sne

Som priateľ s spevákom Slavou. Pôjdeme s ňou pozdĺž Victory Avenue a päta padá. Hľadám a nenájdem, ale viem, že budem topiť topánky. Na slávu hovorím, že topánky sú staré, ale veľmi pohodlné. Ideme so svojím priateľom do súkromného domu a snažím sa podpísať špinavé toalety

Dvere do môjho domu sa vo sne nezatvárajú

Dnes som snívala o veľkom krásnom novom dome a žijem v ňom, ale dvere sú znova rozbité a nemôžem ho nič zavrieť.Niektorí ľudia chcú vstúpiť do dverí po celú dobu. Potom prišli zlodeji a začali chodiť po dome. Nemohli nájsť čokoľvek hodnotné, aj keď na mojom ramene a krku je reťaz perál. Objavili staré čierne polosportové kožené topánky a povedali, že stojí 70 000 a veľmi, veľmi drahé firmy. Topánky boli mojou sestrou. Žena ich obliekla a oni odišli.

Možno mi povedzte, čo tento sen znamená, a najmä dvere. Dom a dvere snom neustále. Dom je často veľmi krásny. Bohaté a veľké a dvere alebo gril je rozbitý!

Čo sníva o Dvere môjho domu sa vo sne nezatvárajú?

Výťah vo sne

Rozbehne sa sen, že idem do výťahu, výťah je malý a vzhľad cestujúcich je úplne priemerný ako v bežných, zastaraných výškových budovách. Cítim, že sa výťah pohybuje hore, ale dôverne stlačím tlačidlo 1. V tomto okamihu si uvedomujem, že som vo sne. Všetko okolo neho je zarážajúce s extrémnou jasnosťou detailov (dokonca by som povedal, že je oveľa jasnejší ako v skutočnosti, v skutočnosti je vnímanie stmievateľné), hoci výťah je zvyčajne osvetlený tmavou žiarovkou. Trochu sa ohýbam a pozerám sa na nohy a nosím nové čierne lakované topánky, ktoré v skutočnosti nemám (topánky bez jediného škvrny a škrabancov).Mám len jednu úlohu, aby som sa udržala čo najdlhšie, aby som nezostala spať. V tomto čase príde výťah a dvere sa otvoria. Vychádzam cez polotmavé predné dvere na ulicu. V blízkosti predných dverí sa stretávam s mužom, ktorý vchádza do predných dverí a na mňa skľúčuje, ako keby to bolo veľmi zvláštne, nikdy som tu nevidel, že vyzerám zvláštne. Pozerám sa dopredu, horizont sa otvára predo mnou bez toho, aby bol zablokovaný (žiadne domy ani stromy) a slnko vystupuje z obzoru. Potom cítim, že som vyvrhnutý zo spánku, obraz sa stráca a ja sa zobudím.

Spánok - som vo svadobných šatách

Mám 42 rokov. Nebudem sa oženiť (nie pre niekoho). S priateľom (16 rokov občianskeho manželstva) sa rozišli v januári tohto roka. Momentálne sa venujem aktívnemu hľadaniu práce. To je problém v materiálnej rovine, hľadal som to dlho a bez výsledku. A dnes snívam o sne v biele svadobné šaty, je to krásne, materiál je ako kriminál (tento materiál sa používal pred 30 rokmi) je dlhý, klasický strih. To mi vyhovuje a páči sa mi, aj keď jeden z mojich priateľov vyjadril, že šaty nie sú príliš krásne. Som sa ponáhľal na svoju svadbu a s priateľom, s ktorým sme sa rozlúčili už dávno (s ktorými sme žili už 16 rokov) z nejakého dôvodu som bol v dome priateľky, zdalo sa, že musí ísť na samotnú svadbu a nejako to všetko nefungovalo.Topánky - zabudnuté doma, ponúkajú mi staré priateľky na nosenie, alebo tenisky, snažím sa zavolať moju matku a povedať, že by som si vzal nejaké topánky. Potom idem vo verejnej doprave v týchto šatách a prevrhnutý kabát, myslím, že tu budem mať všetko špinavé, kým to neudržím. Vidím kamaráta nejaký pohľad (o budúcom manžela), myslím, že je to potrebné, to isté, všetci sa rozhodli oženiť sa. No, to je všetko, prebudilo sa. Je to zmena v kariére?

Zomrelý starý otec vo sne

Dnes, môj dedko zomrel pred 8 rokmi. Ako keby sa vrátil z obchodu, v kabáte, s peňaženkou, tak vesele a sťažoval si na vysoké náklady na jedlo. Vyčerpali, povedali, 1200 rubľov, ale nič nekupovali. Je mi to ľúto, myslím si na seba. Čo by mal starý otec kúpiť - priniesť výrobky. Našiel som aj niekoho iného bytu v jeho byte, ale dedko údajne žije v ňom sám, aj keď v skutočnosti jeho babička zomrela - niekoho biele topánky zo 70. rokov, na nízkej podpätku, s prackou, ale trochu opotrebované. Myslím z nejakého dôvodu a topánky sú pre mňa skvelé.

Hľadá chýbajúce topánky vo sne

Sen vysníval asi pred dvoma týždňami, môžete povedať, že "stale") Ale aj tak mám záujem o jeho význam. Takže ..

Prišiel som do daňového úradu (!) Hľadám moje topánky, ale nepamätám sa, akú farbu sú, ako vyzerajú len približne a veľmi príliš)) Ale pozrite sa, vyzerajte takto. Hľadáme .. Krabička roztrhne dve alebo tri zabudnuté na niekoho topánku, nenájdem tie želané.Prepínam svoju pozornosť na zbrusu nové topánky, ktoré stoja blízko na pult: čapky, krásna modro-zelená farba, venujem pozornosť nákladom (za moje vrecko je drahé), myslím, že budem musieť ušetriť na ich nákup. A potom ma niekto pevne chytil zo zadu a do pasu sa hlboko a nepríjemne objal. Otočenie okolo mám čas si všimnúť ženu, ktorá nosí burgundovú bundu a klobúk rovnakej farby .. V nej rozpoznávam moju bratovú krstnú moju matku .. Vyťahovala som z jej húževnatých objatí veľmi prudko. A potom mi hovorí:

- Prečo ma neposloucháš?

Na túto poznámku jej hovorím, že nie som povinná ju počúvať, a vo všeobecnosti mi nepotlačila malého brata so svetlom.

Všetci ľudia v dani sa stali ticho, počúvali naše hádky ... Potom kríž na kríži z môjho vyhlásenia zmizol do davu.

Pri tom som sa zobudil ..

Buď laskavý, povedz mi, čo to môže znamenať .. Vďaka vopred.

Privolaný k staršej práci vo sne

Zdá sa, že ma priviedli do práce, s ktorou som opustil, dali mi opäť úlohu a som v rozpakoch, pokiaľ ide o to, čo sa od nich zrazu vyzývajú, aby dali úlohu. A to všetko v inom meste v Moskve. Mám tam služobnú cestu a ľudia z práce sú rovnakí ako v Kyjeve.Chcem odísť a hľadať topánky, sú nové, a staré zrazu spomínajú, že som ju vyhodil. A mám dilemu - musíte si vziať topánky od spolubývajúcich alebo niečo ako hotel.

Bojujte vlakom vo sne

Pomôžte mi pochopiť sen Najprv je boj medzi ľuďmi Takýto hollywoodský bojovník Pod nohami majú zlomené uhlie a spěchám medzi nimi Keď sa jeden z nich pokúša schovať za mnou po celú dobu, ale vyhýbam sa ich boju Potom som sa ocitol na nástupišti a pokúsil sa dostať do vlaku, okamžite to zlyhá Vlak sa začína pohybovať, ale nejako som sa doňho dostal a ocitol som sa v pohodlnej stoličke vo veľmi pohodlnom aute, ale naboso som sa vyšplhal na nohu a uvidím, že na konci auta idú ľudia, s ktorými idem, ale Myslel som si, že nemal čas chytiť vlak Takisto si ma všimol a hovorí, že je čas, aby sme odišli a ihneď vyskočili z vlaku a kričím na neho, že odišiel skôr a musíme ísť ďalej Tu vlak prichádza na moju zastávku, ale nemôžem vystúpiť, pretože celá podlaha je pokrytá tekutým bahnom a som bosý, zrazu vidím muža, s ktorým som jazdila a kričala na neho, aby mi dala topánky, pretože podlaha je špinavá a nemôžem ísť na to bosý Vchádza do kočiarku a dáva na moje topánky a ja sa zobudím vo sne.

Vyrastal som v spánku 10 cm

Taký sen. Hody. Vyberám si miesto na stôl, aby som ochutnal, ale zatiaľ čo ma to rozptýlil, vzal si to môj otec. Bez ohľadu na to, ako presvedčím, nechcel vstať. Potom som bol urazený a išiel do inej miestnosti. Všetko v tejto miestnosti bolo neobvyklé. Čarodejnica prišla ku mne, mávnutím mávnutím čarovnej hůlky povedala: je čas a začal som rásť. Potom mi dala čierne topánky s vysokými komfortnými podpätkami. Teraz s vysokými podpätkami, išiel som na sviatok. Bola som v rozpakoch za moju vysokú postavu, ale aj s pýchou.

Podivný sen

ahoj Mal som sen, ako keby som stál pri otcovom dome a bolo celkom tmavé. Zrazu príde partner môjho manžela a dáva mi veľa kvetov. Spomínam si na to, že sú to asteri, letáky boli trochu pomalé, ale len trochu, ale skutočnosťou je, že ich bolo 20, myslelo som si vo sne, že to je on, kto dal párne číslo. Kvety boli určené pre môjho manžela, to som vedel, ale nebol blízko mňa. Potom som prišiel domov a môj manžel si dal nové čistej bielych ponožiek a bielych ako dámske papuče. Potom sme sa ocitli na nejakej ceste a naše auto, ktoré sme mali v reálnom živote, bolo rovnaké a vo sne narazil do kovu z auta a za nami narazil čierny cudzí automobil, v ktorom ľudia boli všetci v čiernej farbe.Vyšla som z auta a videl som týchto ľudí, potom sa ma pýtali, čo sa stalo, povedal som, že sme narazili trochu počkať, potom som vystúpil z auta a išiel niekde s mojou mamou a ja som mal nové čierne topánky, ktoré z nejakého dôvodu zotrvalo z nohy. Ďakujem vám

Včerajší sen o blízkej osobe

Pokúsim sa popísať samotnú podstatu spánku, alebo skôr boli dve.

1. Spanie ide do obchodu s bielizňou a topánkami. Videl som styl, v ktorom boli krásne podprsenky, dlho som sa na to pozrel. Páčilo sa všetko. Pokiaľ ide o topánky: "topánky čiernej farby, niekoľko typov, som si myslel, že sú z mojich rozmerov, ale nekupovali." Výsledkom je, že všetky akcie sa prenášajú na inú scénu: zlomené podpätky, ktoré sa pokúša opraviť.

2. Podstatou druhého snu je, že "spiace" nosiace topánky neobvyklého tvaru výrazne rastie až na 2 metre. Sám "spí" pod priemernou výškou, dokonca sa snaží pripisovať nízkym ľuďom. Existuje veľký problém s takým rastom a naozaj sa chcú znova stať malým.

Je veľmi ťažké opísať svoje sny, iné sú ešte ťažšie.


Vďaka všetkým, ktorí reagujú.

Nakupujte s vozíkom vo sne

Najprv som šiel do obchodu na ľade. Okolo mňa boli ľudia vo veľmi zlých šatách. Winter.Je to zima (pravdepodobne zmrazená vo sne). Vidím, že mladý muž hovorí so ženou. Má na sebe veľmi špinavé a tmavé oblečenie a z nejakého dôvodu sa nad ním hodí farebný šál. Niekto mi hovorí: "Pozrite, toto je Míša" "Wow", myslím, že keď som ho chytil, "vždy sa dobre oblieka" (Míša je môj kolega, ktorého nenávidím a je gay)

Chodím do obchodu s vozíkom. Pozerám sa na rad políc. Sú to kurča v podnosoch (krídla stehien). "Nie, myslím, že nechcem" Potom sa pozerám dole - sú tam tri veľké ryby, zmrazené. Pike, niečo ako kapor a podľa môjho názoru sumec. Zdá sa mi to vo sne. Beriem šťuku (je to napísané). Z nejakého dôvodu, zabalené v dvoch kusoch. A myslím, že to nie je príliš veľa. "Dávam to späť.

Potom sa dostanem k pokladni. Fľaše, obsadiť a spěchať pri hľadaní mlieka a jogurtu. Vezmem a sotva sa mi podarí kúpiť všetko. Potom z nejakého dôvodu hovorím s niekým, ktorý má pre mňa čierne semišové topánky. One. Na päte, loď.

Všetci spia v takom moarí. Šedivé sfarbenie. Žiadne jasné farby.

A včera som sníval o okne. Obrovské okno s veľkým, veľmi rovnomerným okrúhlym otvorom uprostred. Stojím, bledý, s dlhými čiernymi vlasmi (mám krátky strih), dlho,Španielska čierna sukňa štýl beží a skočiť do tejto konkrétnej diery v okne. (vyskočil alebo nie, neviem, prebudil sa)

Veľké červené topánky

Dream tlmočenie veľké červené topánky snívali, prečo snívajú veľké červené topánky? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená vidieť veľké červené topánky vo sne tým, že čítate nižšie voľné interpretácie snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Topánky sú handrou

Výklad sny Obuv sen, prečo snívať vo sne Topánky? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo to znamená vidieť vo sne Papuče, prečítajte si nižšie zadarmo pre interpretáciu snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Komentáre

Som sen akoako keby moja matka mi poslala topánky, sušič vlasov (fialová) a curlingové žehličky, potom som chodila do školy a každý si ich začal uvažovať, merať ich, naozaj sa mi páči, že ich vysoké podpätky sú viazané červenou, modrou a čiernou a to je zvláštne na topánkach Hodinky vložené do stredu popruhov som sa pýtal, čo mi mama dala na nový rok, začínam si pamätať, že moja matka už mi dala sušič vlasov a curlingové žehličky A znova začnem merať a odnášať ich. Ale zdalo sa to tak jasné.

videl som vo sne, keď som mal na sebe topánky, lesklé podpätky sa pozerali na topánky v zrkadle, zdalo sa mi, že chodidlo chodilo, ale v skutočnosti boli normálne

Musel som ísť. Na kopci. Mám krásne biele tefli, ale bez päty. Zmenil som ich na biele nové krásne, ale na päte stály.

Nepamätám si, kde som dostal červené topánky s vysokým podpätkom, veľmi pekné a pohodlné, tiež som mal s nimi novú tašku, tiež karmínovú tašku. V nich som bol veľmi pohodlný napriek veľmi vysokej podpätku. Videl som ich ako na seba, tak na strane druhej. Obklopujúci ľudia ich veľmi chválili.

"Môj manžel kúpil a ja som nosil červené šaty a červené topánky, veľmi pekné, potom si vzal topánky a dal mi rovnaké topánky len kávu s mliekom a podobné šaty

Vitajte! Volám sa Larissa. Dnes som snívala, ako keby som išiel do auta do nejakého domu a nemôžem si vybrať, v ktorej obuvi mám 3 páry úžasných červených topánok na podpätku so mnou, niektoré otvorené topánky sú sandále, iné sú uzavreté čiernym lukom a tretia obyčajná červená topánka , Začal som sa pokúsiť a nemohol si vybrať, spomenul som si, ako si myslím, čo je počasie, potom vo sne, ako napríklad vedieť, že to bol sen, ktorý si myslel, čo to bolo, musel som sa pozrieť ... voľba bola na sandále. Už nespomínam na spánok. na to, čo to je. Predtým, nie vo sne, boli problémy, hádali sa s chlapčenským srdcom takpovediac.

držala v rukách čierne topánky, v ktorých jedna päta bola napoly rozbitá a druhá úplne chýbala

Dali mi balík ako od môjho syna bol nový telefón a krásne topánky s vysokým podpätkom, okamžite som ich dal a pozrel do zrkadla, ale videl som siluetu a pohľad na topánky bol veľmi pohodlný a krásny tam bol nejaký muž, s ktorým by ma chcel stretnúť, ale ja odvážte sa pohodlne

Kúpil som si veľmi drahé, 2 tisíc dolárov, čierne topánky s vysokým podpätkom, aj keď som ich dlho nosil .. Myslel som, že každý bude venovať pozornosť, ale nikto sa nepozrel ... Chcel som, aby všetci videli a padli a stratili telefón a peňaženku ...
Obuv sa náhle zmenšila

Dobrý deň, som sníval, že som mal úžasné krásne červené topánky s vysokým podpätkom, bol som v nich veľmi pohodlný ... vďaka

Mám prakticky nové topánky (nosím ich len raz). Sami o sebe sú čierne, semišové, na priemernom štvorcovej päte, za nimi s kamienkami. A ja som snívala, že sedím na zemi, sedeli okolo mňa aj niektorí ľudia, sedel som v týchto topánkach a díval sa na ne. Vo sne som bol prekvapený, že mám na sebe topánky, ak to bolo v lete a teplo.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/odezhda/k-chemu-snyatsya-krasnye-tufli.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/krasnye-tufli
 • http://sonhome.ru/k/videt-vo-sne-krasnye-tufli.html
 • http://felomena.com/sonnik/t/tufli/krasnye/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Maserati Levante 4x4 inteligentný test -

Zanechajte Svoj Komentár