Čo sníva sny

Pozrite sa na švy na tkanine? Uveďte, v akom stave boli, vyzerali čisto alebo tam boli rozšírenia, vlákna vyčnievajú.

Ak bol šev vo sne roztrhaný, vyzeral nepríjemne, znamená to, že ľudia klebia o spiacej osobe, sú odmietaní zbožnými.

Teraz by ste sa mali správať obozretne, nemali by ste paniku. Tlmočník snov vám odporúča, aby ste sa s oponentom nedostali do otvoreného konfliktu.

Podarilo sa vám priniesť švy do snov? Takže v skutočnosti máte dostatočnú silu, aby ste zvládli akékoľvek ťažkosti, ktoré stojí vo vašej ceste.

Sen o šití na šijacom stroji

Prečo sníva švy, osobne vyrobené pomocou šijacieho stroja? Urobíš správnu vec a budeš schopný uspieť.

Tlmočník Miller

Gustáv Miller veril, že keby sníval o švom na svojich šatách, snídateľ by čoskoro dostal smutné správy. Nite sú vyložené - sú nespravodlivo obvinené z vás.

Nezávisle vytvárajte stehy na písacom stroji - dosiahnete úspech, uznanie, vysoký materiál a spoločenské postavenie, je to úplne vo vašich rukách.

Sny o roztrhané výrobky

Ak dievča vidí roztrhané šev, potom sa jej rodinný život začne neúspešne rozvíjať, manželka bude mať ťažkú ​​povahu.

Podľa tejto snovovej knihy stehy na tvári ukazujú, že v minulosti robil snívač zranený milovaný, možno druhú polovicu, a čoskoro bude spomenutý.

Moderný tlmočník

Pozrite si stehy - smutné udalosti alebo novinky. V závislosti od toho, čo ste urobili vo sne, kniha snov predloží svoju predpoveď:

 • šiť veľké množstvo textílie na písacom stroji - vaše úsilie bude ocenené, uspejete a odmeňte,
 • vlákna sú roztrhané, rozchádzajú - ťažkosti s príbuznými, klepy a klebety za chrbtom,
 • vypli ste miesto, ktoré prešlo - problémy, neúspech, ale vďaka svojej snahe budete schopní prekonať všetko.

Tlmočník ročných období

Snívanie vo veľkých objemoch

Vízia bude znamenať úplne iné veci, v závislosti od toho, kedy sa objaví:

 • na jeseň bude jazva znamenať, že nebudete môcť nič zmeniť, čo sa stalo sa nezmení, takže by ste sa nemali obávať márne,
 • na jar - budete poverovaní prácou, ktorú nemôžete odmietnuť,
 • v lete - aby ste začali znovu komunikovať s osobou, s ktorou ste v hádke, budete musieť ponúknuť prímerie.

Šijacia chirurgia

Okrem látky môžete šiť viac ľudskej pokožky.Ak ste videli stehy na tele, čo to budú znamenať?

Vidieť to znamená, že sa snažíte dosiahnuť niečo v tomto živote. V súčasnosti nie ste s vašou pozíciou spokojný, zdá sa, že ste sa nestali ako jednotlivec.

Pozrite sa, ako sa švy na tele rozchádzajú - spevák by mal venovať pozornosť ich zdraviu, môže sa čoskoro stať vážne chorým.

Hladká a rovnomerná jazva na tele môže naznačovať, že snívajúci má tajomstvo, ktoré si užíva od ľudí okolo seba.

Jazva je škaredá - spiaci muž mal v minulosti nejakú traumu, niečo sa stalo, že sa bál dokonca pamätať.

Šev na ruke - v minulosti ste niekomu urobili zlomyseľnosť a teraz je čas na to odpovedať.

Hlava jazvy znamená, že by ste mali rozumne pristupovať k určenej úlohe a budete mať možnosť uspieť.

Švu v modernej knihe snov

Švy na oblečenie z nejakého dôvodu upriamili vašu pozornosť na seba - takýto príbeh predpovedá, že čoskoro budete počuť o mimoriadne smutných udalostiach. Ak vo sne budete šiť na šijacom stroji linky, švami šev, to znamená, že dosiahnete pôsobivý úspech vo vašom profesionálnom odbore. Všetky vaše úspechy budú veľmi cenené.Vďaka talentu bude váš život veľa najjasnejších farieb. Ak sa vo sne vysunie alebo zlomí šev, znamená to, že priťahujete pozornosť niektorých ľudí, vďaka ktorým sa okolo vášho mena cirkulujú rôzne povesti a klebety. Tento sen je obzvlášť nepriaznivý, ak sníval o mladých manželoch. Je to predpoveď, že ich rodinný život nebude tak jednoduchý, ako by chceli. Naopak, mnohé ťažkosti ich čakajú na spoločnej ceste. Ak ste videli, že šitie je šité a začalo ju šiť, znamená to, že čoskoro narazíte na problémy. Zdá sa vám, že vám šťastie od vás odvrátilo, ale napriek tomu budete s touto situáciou úspešne zvládnuť a uspieť.

Miller's suture

Ak dôkladne zvážiš švov, potom musíš nájsť novinky, ktoré ti spôsobia smútok a smútok. Šiť stehy na šijacom stroji - vo vašom živote môžete uspieť a získať uznanie. Šev, ktorý sa nečakane odtrhol, je známkou nezaslúženej rúhania alebo nečinnosti v osobnom živote speváka. Interpretácia snov predpovedá, že ak sa mladá žena, ktorá sa nedávno zosobášila, roztrhla šev, mala ťažké rodinné vzťahy.Ak ste šiť roztrhané šev - ste schopní sledovať cestu úspechu aj napriek nepriaznivým okolnostiam.

Tuk veľký brucho - mali by ste byť trpezliví a potom sa vám podarí. Vysnívaný sen odhaľuje plný zmysel tohto sna: Vidieť brucho je skvelou vyhliadkou, ale musíte zmieriť svoju aróru a začať pracovať s obnovenou energiou, pretože vám ublíži zábava a spokojnosť.

Výklad, ktorý dáva Dream Dream

Vidieť, ako je pokrčený, je ohováranie pokryteckých priateľov.

Závažnosť v žalúdku vidieť - žalúdočné ochorenia. Snáša, že pacient nemá srdce, - chorobe.

Ktokoľvek cíti vo sne, že bol žalúdok bolí, je ohrozený chorobou alebo domácimi problémami. Čo sníva sny po operácii, implantácia orgánu na niekoho sa vykonáva alebo sa podrobí plastickej chirurgii - dobrý spánok. Sľubuje úspešné dokončenie začatého podnikania a priaznivé vyhliadky.

Čo sa má báť:

Vidieť ho bez pupka je šok, z ktorého sa nebudete môcť zotavovať dlho, ak vidíte, že žalúdok je otvorený a krv z neho tečie, to predurčuje smutné udalosti a chorobu blízkych.Vidieť v žalúdku žalúdok a iné vnútornosti - na poruchu zdravia, cítiť nesnesiteľnú bolesť - blahobyt vo všetkých veciach a láske. Poruchy trávenia vo sne varujú pred akýmkoľvek cestovaním alebo výletmi v blízkej budúcnosti Čo je sen čiernej mačky Známe celému svetu Sny o hovno budete žiť v luxuse, nikdy nenájdete pokoj

Žehlenie brucha je dobré.

Pracujete na - v ťažkých časoch môžete počítať s pomocou vašich priateľov, pre tých, ktorí sú chorí, taký sen sľubuje oživenie.

Odborníci odporúčajú uklidniť sa a požiadať o pomoc od osoby, ktorej dôverujete. Vidieť seba ako lekára znamená riadiť situáciu.

Teraz môžete zistiť, čo znamená vidieť Seam po žalúdočnej operácii vo sne čítaním pod voľnými interpretáciami snov z najlepších online snov kníh Domu slnka.

Opuchnuté brucho - problémy, ktoré úspešne prekonáte a budú spokojní s plodmi vašej práce.

Vidieť ho bez pupka je šok, z ktorého sa nebudete môcť dlho zotaviť.

Implantácia orgánu na niekoho sa vykonáva alebo sa podrobí plastickej chirurgii - dobrý spánok.Sľubuje úspešné dokončenie začatého podnikania a priaznivé vyhliadky.

Keď snívate o operácii na končatinách, znamená to, že čakáte na výlet alebo stretnutie s členom opačného pohlavia. Cesta je predurčená operáciou na nohe a oboznámenie sa s tým, čo môže operácia na ramenách snívať. V závislosti od druhu operácie, ktorú ste snívali, sa môžete naučiť nové detaily o sebe a udalosti, ktoré sa môžu vyskytnúť vo vašom živote. Autor: Faith Zlomkové.

Ak ste snívali, že máte bolesť žalúdka, podnik, ktorý ste si mysleli, môže zlyhať. Brucho bez pupka sníva o šoku, z ktorého bude ťažké sa zotaviť. Žena tento sen môže predpovedať vážnu chorobu.

Ktokoľvek cíti vo sne, že bol žalúdok bolí, je ohrozený chorobou alebo domácimi problémami.

Tlmočenie snov Sny na mojom žalúdku snívali, čo bol sen vo sne? Šíp na mojom žalúdku? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno obrázku, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne.

Strata hmotnosti je veľký náklad. Ale nebojte sa.Ak vidíte činnosť srdca, pokúste sa predísť nastávajúcim problémom s vašimi činnosťami.

Čo sníva sny po operácii v iných snom

 • Ukrajinská kniha snov
 • Dream David Lofa
 • Moslimská kniha snov
 • Sen snív miss hasse
 • Sen interpretácia Nostradamu
 • Dream Vanga
 • Love Dream
 • Snívanie o Kopalinsky
 • Sen interpretácia Simona Cananity
 • Moderná kniha snov
 • Dream Yuri Longo
 • Asyrskej snovovej knihy
 • Ezoterická kniha snov
 • Sen o azare
 • Kulinárske sny knihy
 • Mesiac sen
 • Freudan Dream
 • Dream Miller

Čo sníva sen na jeseň?

Švík - čo sa deje, urobte - nebojte sa.

Čo sníva sen v lete?

Švy - Prvým krokom k zmiereniu by mal byť váš.

Čo šev sen prameňa

Seam - pracovať, odkiaľ sa nemôže dostať von.

O čom sníva Sám?

Šev - na smutné udalosti. Šiť šijací stroj švami za šev - dosiahnete veľký úspech v profesionálnom odbore. Vaše úspechy budú ocenené. Šev sa rozpadol alebo sa zlomil v sne - rôzne povesti a klebety budú prechádzať vaše meno, váš rodinný život bude ťažké. Šijacie šev - na problémy, šťastie sa od vás odvracia, ale vyrovnáte sa so situáciou.

O čom sníva Sám?

Šev na oblečenie - na smutné správy.Šiť stehy na písacom stroji - môžete dosiahnuť úspech a uznanie. Švy sú rozbité - ste neopatrne ohováraní. Roztrhané šev vo sne vidieť mladú ženu - do ťažkého rodinného vzťahu.

Či sa nočná vízia stane skutočnosťou, závisí nielen od jej obsahu, ale aj od toho, ktorý deň v týždni a v akom čase sa sen vyskytol.

Interpretácia snov - telo

Vaše telo Vidieť svoje zdravé, krásne, hladké telo je dobré znamenie. Pacient sľubuje taký sen o oživení, zdraví - energii a obnovení sily. Ak dievča alebo chlapec sníva o tom, že má svoje vlastné telo, na ktorom sa objaví niečo zvláštne opačného pohlavia (napríklad dievča môže mať chlpaté nohy ako mužské a mladý muž má ženské prsia), taký sen môže predpovedať rýchle manželstvo. Ak je tento sen ako snom pre niekoho, kto už vstúpil do manželstva, sen nie je veľmi priaznivý. To znamená záležitosť na strane, ktorá je nebezpečná pre manželstvo.

Ak nemáte záujem o výkon takého snu, predstavte si, že ste nevideli svoje telo, ale niekoho iného.

Vidieť vaše nahé mokré telo - k chorobe. Ak bolo telo mokré a špinavé, ste v nebezpečenstve.

Predstavte si, že máte kúpeľ alebo sprchu a osušte ich.

Ak vo sne ste videli vaše nahé telo, ktoré bolo umývané inými ľuďmi - je to veľmi zlý sen. Predpovedá rýchlu smrť.

Musíte si predstaviť, že ste "späť" v tele a ožijete. Ľudia, ktorí umyli vaše telo, sa bojí a utiekli.

Ak sa pozriete na seba v zrkadle a uvidíte, že vaše telo sa mení pred tvojimi očami - strata hmotnosti, stláčanie, ruky a nohy sú natiahnuté alebo skrátené - máte veľmi ťažké obdobie nestability a úzkosti.

Predstavte si, že v miestnosti smiechu, pred vami skrútené zrkadlo. Vaše telo zostáva nedotknuté, obraz ho zhorší. Zlomíš zrkadlo.

Ak telo vo vašom sne stratí váhu a máte pocit, že môžete vzlietnuť, znamená to rýchle zvýšenie kariéry. Avšak spánok nemôže byť nazývaný príznivý: rýchly úspech môže zmeniť hlavu, budete zaznamenávaní a stratíte polohu priateľov.

Po takom sne, predstavte si, že väzíte záťaž na nohy a pokojne chodíte na zem.

Naopak, sen je priaznivý, v ktorom vidíte, že vaše telo získalo váhu a vystupujete ťažko a ťažko na zem - smerom k blahu a stabilite v podnikaní.

Cudzie telo. Vidieť niekoho nahého mŕtveho tela - chorobe.Ak dievča sníva o nahé mužské telo, znamená to, že niekto bude chcieť s ňou vstúpiť do dôverných vzťahov, bez toho, aby sa zaviazal k žiadnym povinnostiam. Ak sa takýto sen vyskytne v ženatú ženu, môže mať milovník.

Ak nemáte záujem o výkon spánku, predstavte si, že to nie je živá osoba, ale figurína.

Pre človeka vidieť telo nahá žena vo sne - nebezpečenstvo.

Predstavte si, že sa odvrátite, a žena sa oblieka v tejto dobe.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/drugoe/k-chemu-snyatsya-shvy.html
 • http: //xn----8sbrgkjiaed2ae7a.xn--p1ai/k-chemu-snitsya-shov/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://my-calend.ru/sonnik/shov
[/ zbalenie]

Sledujte video: Čo znamenajú naše sny, ktoré sa nám snívajú?

Zanechajte Svoj Komentár