Čo sníva o krste vo sne, snovú knihu, aby sme videli krst, čo znamená?

Krst je veľká sviatosť, ktorá sa vykonáva v chrámoch. Snívať taký pohľad vo sne je znakom toho, že snívajúci musí upokojiť svoju pýchu, inak riskuje, že stratí dispozíciu a dôveru nielen neznámych, ale aj blízkych ľudí, naznačujú si sny knihy. Snažím sa presnejšie vykladať to, o čom vízia sníva, uistite sa, že zvážte, kto bol vykonaný a aká bola vaša úloha.

Stručná interpretácia snov

Ak sa nepodarí skombinovať do jedného celku fragmenty toho, čo snívalo v noci, potom aspoň oddeľte pozemky oddelene. Ako to pomôže? No aspoň tým, že poznáte konkrétnu odpoveď na položenú otázku a dokonca s ďalšími podrobnosťami, ktoré pochopíte na ceste, naznačujú sny knihy. Napríklad ak ste v určitom čase v spánku ste boli svedkami krstu.

 • Ceremónia bola vykonaná na vás - poníženie pre dobro milovaného.
 • Oni sami uskutočnili sviatok vo sne - nie úmyselne urážať svojho priateľa.
 • Sledujte, ako je dieťa pokrstené - musíte sa naučiť, ako brániť svoj názor.
 • Sníval som o Jánovi Krstiteľovi, ktorý vykonal krst Ježiša Krista - stretnete sa s bojom s vašimi vnútornými "démonmi".
 • Keď spoznáte sprievod - potrebujete niekoho, komu by ste mohli dôverovať.

Sviatosť vykonávaná v chráme - znak sebaobetovania

Ak nie ste obťažovaní otázkou, o aký snov o krst dieťaťa v cirkvi, potom vedieť, že dosiahnete harmóniu len prostredníctvom schopnosti obetovať svoje vlastné záujmy v prospech druhých. Kritizovali svoje dieťa - niekto z ich príbuzných čaká na pomoc, pokrstili niekoho iného dieťa - neznámy človek požiada o vašu ochranu.

Ale vidieť vo sne, že obrad v cirkvi sa robí nad dospelým, je symbolom vyváženého rozhodnutia o sebeobetovaní. Ďalšia interpretácia snov o krste v cirkvi dáva východnú snovú knihu: ak vidíte chrám, dávajte pozor na jeho výzdobu: bohatí - vyhráte, úbohý - predpovedá smútok.

Čo sníva o krste vo sne

Sny psa Cigán Seraphim

Aké sú sny krstu, výklad spánku:

Nový začiatok, nové odhodlanie je potrebné, obnova tým, že umývame všetky staré, zastarané, tento sen je interpretovaný, v ktorom krst sníva.

Sen interpretácia liečiteľa Evdokia

Prečo snívať o krste vo sne?

Ak chcete vidieť obrad krstu - znamenie, že by ste mali premýšľať o vašej povesti, ste sa pokrstení sám - zažiť poníženie, ktoré bude vyžadovať, aby ste vytrvali v mene budúcnosti.Ak chcete vidieť obrad krstu s účasťou svätých - na duchovný zmätok kvôli voľbe medzi svojimi vlastnými sebeckými túžbami a potrebou pomôcť druhým, tak povedané v snovovej knihe o tomto sne, podrobnosti o tom, či krst sny, pozri nižšie.

Prečo snívať o krste vo sne?

Sny, v ktorej ste pokrstení v kostole, vás vyzývajú, aby ste upokojili svoju pýchu v záujme iných ľudí.

Čo sny o krste vo sne?

Sníval som o obrade krstu, potom musíte posilniť svoju reputáciu a dôvernejšie brániť svoj názor. Ak si sami vezme krst vo sne - pred ním nájdeš poníženie, ktoré budeš znášať v mene dobra druhých. Duch Svätý, ktorý sa objavuje vo sne, je znakom podriadenia sa povinnosti a sebaobranu.

Obrad krstu. Na trpezlivosť, utrpenie.

Obrad krstu - sám sa pokrstiť do zbožnosti.

Obrad krstu - Pozorovať v cirkvi obrad krstu vášho dieťaťa - dobrému a zdravému dieťaťu.

Dream lewis carroll

Čo to znamená vidieť krst vo sne?

Čo sníva v snežnom krste:

Kmotr, krstná moja rodina - Byť vo sne kňaz alebo otec - zúčastňovať sa na charitatívnej udalosti alebo len na príjemnú udalosť.

Sny znamení zverokruhu

Čo sny o krste vo sne?

Videli vo sne Kmotr, kmotra - vidiac seba ako krstného otca (matky) dieťaťa priateľov alebo príbuzných - predchodcu, že budúci deň prinesie väčšie zisky a to bude závisieť od kolegov

Čo sníva o snežnom krste:

Kmotr, kmotra - môžete získať propagáciu v práci, budete mať šťastie v podnikaní alebo úspech v láske. Kozma vám povie niečo príjemné v ňom - ​​všetko bude v poriadku, nemáte čoho sa obávať. Ak sa vás o niečom snaží varovať - ​​je dôležité, aby ste premýšľali o svojich plánoch a ich správnosti. Alien godmother - budete si vedomí problémov iných ľudí. Kámo, hojdanie dieťaťa - k zázraku. Hľadajte tvoju krstnú mamičku, hľadáš zmysel života.

Ak krstne sny, pre čo je to:

Kráľ, kmotra - ako kmotra alebo kmotra v sne - budete musieť splniť nové záväzky, aby ste videli svojho otca, aby ste dostali dar. Vidieť svojho priateľa v roli krstného otca, aj keď nie je jeden - táto osoba bude hrať významnú úlohu vo vašom živote. Keď vidíte cudzinca ako svojho krstného otca - máte patróna.

Sny znamení zverokruhu

Čo sny a ako interpretovať krst

Kmotr - Vnímanie seba ako krstného otca (matky) priateľov alebo príbuzných dieťaťa - je predzvesťou, že budúci deň prinesie väčší zisk, a to bude závisieť od kolegov.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Čo sníva o krste

Ak chcete vidieť krstný obrad vo sne, znamená to, že potrebujete posilniť svoju reputáciu a dôvernejšie brániť svoje názory, ak ich priatelia podceňujú.

Vidieť vo sne, že ste sami pokrstení znamená, že vás na vás očakáva nejaké poníženie, ale vy budete vydržať pre iných.

Vidieť vo sne, že Ján Krstiteľ pokrčí Krista v rieke Jordán, znamená, že máte pred sebou zúfalý duševný boj: buď aby ste sa dopracovali k tvrdej práci, aby ste podporovali ostatných, alebo aby ste sledovali vaše túžby, ktoré vás dovedú k bohatstvu a výnimočnej pozícii.

Vidieť, že Duch Svätý, klesajúci na Krista, je znakom podriadenia povinnosti a sebaobranu.

Snívajte o krste

Sníval som o obrade krstu, potom musíte posilniť svoju reputáciu a dôvernejšie brániť svoj názor.

Ak si sami vezme krst vo sne - pred ním nájdeš poníženie, ktoré budeš znášať v mene dobra druhých.

Duch Svätý, ktorý sa objavil vo sne, je znakom podrobenia sa povinnosti a sebaobranu.

Čo znamená krst vo sne

Prijať obrad krstu - na diela a skúšky, ktoré môžu skončiť šťastným koncom.

Ak chcete krstiť svoje deti v cirkvi alebo kostole, je predchodcom šťastia alebo blahobytu.

Konajú ako krstné rodičia alebo matky - pridať sa k radostným, slávnostným udalostiam, zúčastniť sa na charitatívnej udalosti.

Domovská liturgia alebo život v novej ceste ...

Snívali ste o domácom krste? Nie ste pripravení drasticky zmeniť svoj život kvôli ostatným. Ale váš krst doma znamená, že budete môcť triezvo posúdiť svoje šance na víťazstvo. Dokonca aj váš krst - znamenie rizikovej, ale správna vec.

Každý, kto sníval, že pokrstil dieťa doma, môže byť odporučený, aby prehodnotil svoje návyky a zásady. Ak by dieťa kričalo - budete to môcť urobiť, bol by ticho - to znamená, že bude ťažké vykonať svoje plány, slová snovú knihu prorokuje.

Krst Pána ako symbol očisty a osvietenia

Chcete vedieť, prečo sníva o plávaní v dieru v krste Pána? Cigánska kniha snov vysvetľuje: na očistenie myšlienok pred špinou. A aby sme videli, že v diere, napriek ľadovej vode, krstnú deti - symbol jasných myšlienok a zmysluplných myšlienok, ktoré prichádzajú na myseľ do snov "majiteľov".

Snívať o deťoch, ktoré sa pohybujú v blízkosti písma s ľadovou vodou, je znakom toho, že človek dokáže získať jasnú myšlienku iba tým, že nechá zapaľovať do duše. Zjavenie Epifánie však symbolizuje nové vedomosti, ktoré pomôžu snívačovi vyrovnať sa s problémami.

Skryté túžby

Ak sa pozriete do knihy snov, krstina, ktorú ste náhodou získali vo sne, znamená, že čoskoro budete cťou ako dôstojná domácnosť a spravodlivá vedúca rodiny. Miller tvrdí, že sny, ktorých krst hrajú hlavnú úlohu, by sa mali interpretovať až po tom, ako si spomínate na to, na koho sa uskutočnila obrad:

 • Sníval som, že ste boli pokrstení - budete musieť prejsť malou konfliktnou situáciou, aby ste ochránili svojho milovaného pred nepríjemnými emóciami. Nebojte sa, čoskoro zabudnete na detaily tohto rozhovoru.
 • V chráme ste boli kňazom a pokrstení farníkov - buďte opatrní, niekedy sa vaše slová môžu dotýkať blízkej osoby alebo priateľa, ktorý žije. Ak zrazu máte pocit, že ste urobili alebo povedali niečo nesprávne, neodkladajte ospravedlnenie.
 • Sny o krste dieťaťa sa interpretujú ako potreba, aby ste sa naozaj naučili brániť svoje záujmy, pretože existujú situácie, keď ste práve pripravení na ústup.
 • Svätí, ktorí pokrstili Ježiša, o ktorom snovali, sa budú musieť na chvíľu vzdať zlých návykov, ako to bude vyžadovať vaša "druhá polovica". Asi po pár týždňoch sa už nebudete chcieť vrátiť k nim.
 • Vo sne sme v sne videli slávnostné církevné sprievody na sviatku Epifánie - čoskoro sa stretnete s človekom, ktorý vám pomôže naplniť váš dlhý sen, umožní splniť vaše detské fantázie.

Ako vysvetľuje vysnívaná kniha Loffa sen, v ktorom ste boli pokrstení? V skutočnosti budete centrom pozornosti. Možno vám to príliš nebudeme páčiť, ale potom sa budete môcť pripojiť k tomuto procesu a vziať si svoje právo v tejto spoločnosti.

Ak ste videli, ako ste pokrstili človeka, ktorý ste neznámi, ocitnete sa v situácii, v ktorej budete musieť brániť svoje práva a vynaložíte veľa úsilia na to. Buďte trpezliví a dôverujúci. Môžete urobiť veľa, ak veríte v víťazstvo.

Vnútorné hlasové tipy

Aký je sen o krste dieťaťa v cirkvi? Ak chcete pokrstiť dieťa vo sne, podľa sviatočnej knihy Zima vás predvedie harmóniu a pohodlie s rodinou. Musíte sa naučiť počúvať rady svojej domácnosti o akýchkoľvek otázkach a v odpovedi budú mať dôveru a rešpekt voči vám.

Ak ste pokalili svoje deti vo sne, príde čas, keď budete potrebovať pomoc blízkych. Neváhajte a neváhajte a požiadajte o pomoc - každý príbuzný vám poskytne pomocnú ruku bez váhania.Ale ak sa krst vo sne vyskytne nad cudzím chla- dcom - v skutočnosti sa budete dopustiť dobrého skutku pre bývalého nepriateľa. Možno budete musieť "prekročiť sami", ale nezabudnite, že takéto gestá posilnia váš názor na seba.

Ak sa pozriete na východnú snovú knihu, krstné dieťa v bohato zdobenom chráme sľubuje bohatstvo a prosperitu. Ak je kostol skromný a v ňom bolo veľmi málo ministrov - v skutočnosti nájdete silné rodinné väzby a teplé útulné krídlo, ktoré môžete vytvoriť so svojím blízkym.

Čo môže byť sen, v ktorom bol dospelý pokrstený? V skutočnosti budete čeliť ťažkej voľbe medzi kariérovým a osobným životom. Tlmočníci snov sa nezaujímajú, aby vám poradili, aké rozhodnutie ste urobili v tejto situácii. Požiadať o radu od najlepšieho priateľa alebo skúseného staršieho - môžu byť schopní vysvetliť, ako postupovať.

Čo znamená krst vo sne, ktorý sa stalo doma? Takáto vízia naznačuje, že vnútorne nie ste pripravení obetovať niečo vážne kvôli inej osobe. Možno ste jednoducho nespĺňali ten, pre ktorého by ste mohli robiť nemožné.

Ak krstujete doma, máte dieťa - vaše deti vás potešia svojimi kreativnymi úspechmi. Kritici doma sami - musia vziať riziko kvôli veľkým ziskom. Nebojte sa, všetko vaše úsilie sa vyplatí v plnej výške.

Dream Vanga svojim spôsobom interpretuje to, čo je - krst dieťa doma. Vaše podvedomie diktuje, že musíte revidovať svoje princípy kvôli veľkým zlepšeniam v živote. Ak dieťa zakrýva nahlas súčasne, mohli by ste ľahko zvládnuť gól, ale ak ste nereagovali vôbec, pravdepodobne sa stretnete s malou prekážkou, ktorú stále môžete prekonať.

Ak sa pozriete do slovanskej snovovej knihy, plavete v jazere na krst - to znamená, že sa môžete zbaviť zlých myšlienok a harmonizovať sa s nepríjemnou osobou. Vo sne ste videli, ako sú deti pokrstené v diere v mrazu - v skutočnosti budete môcť nájsť dobré riešenie dlhotrvajúceho problému, ktorý vás dlho prenasleduje.

Symbol krásy

Aký je sen, v ktorom sa do krstnej fontvy ponorila neodolateľná dievčina? Kniha cikánskych snov interpretuje túto víziu ako nadchádzajúce stretnutie s čistou a otvorenou osobou.Mali by ste sa poučiť z jeho neopatrnosti a aspoň príležitostne nechať sa rozptýliť z pracovných momentov - s najväčšou pravdepodobnosťou vám chýba to veľmi.

Niekedy spací človek má sen, v ktorom sám hrá rolu dieťaťa a zúčastňuje sa na jeho krste. Moderný sen vám povie, že takáto vízia vás charakterizuje ako osobu, ktorá potrebuje podporu. S najväčšou pravdepodobnosťou nemôžete v určitej otázke rozhodnúť, ale tiež odmietate požiadať o pomoc. Nechajte skúseného mentora rady a počúvajte ho.

Ak žena snívala o tom, že sa stala kozou vo sne neznámeho dieťaťa, v skutočnosti niekto vezme na seba vážnu zodpovednosť, ktorá sa vám na prvý pohľad zdá príliš ťažká. Nebojte sa, v priebehu času budete môcť nájsť prístup k riešeniu akéhokoľvek problému a tiež začnete dostávať dobrú odmenu za svoje každodenné práce.

Videli ste, že vo sne sa stal kmotrom? Čoskoro budete musieť preukázať vodcovské schopnosti, pretože vám ponúkne zaujímavú prácu a zvýšenie platov. Aby ste si nenechali ujsť takýto návrh, neváhajte konať a ukážte ostatným, čo ste schopní.

Niekedy ľudia vidia svoj vlastný krst vo sne, ktorý sa rozhodol uskutočniť taký obrad v živote sám. Vaša podvedomá myseľ vám teda hovorí, že vnútorne ste pripravení prijať vieru a môžete úprimne veriť Bohu.

Vo sne bolo možné vidieť tajný krst niekoho z príbuzných - v skutočnosti by ste sa mali naučiť jednoduchšie spájať s poruchami. Ste príliš blízko, aby ste prekážali vášmu srdcu, takže stratíte tak ťažko. Dajte rušenie nie je tak dôležité, a zvedaví sa, ako prestane vás obťažovať.

Čo znamená krst v chráme podľa snov knihy Loffe? Tlmočník tvrdí, že čoskoro budete môcť ukázať svoje najlepšie kvality pred vedením. Buďte odvážni a propagácia nebude trvať dlho. Sv. Kananit tvrdil, že videnie akéhokoľvek snu o krste v kostole symbolizuje úprimnosť vašej duše. Ste otvorená osoba, a preto vás mnohí ľudia priťahujú.

Ak sa pozriete do knihy snov, krst, ku ktorému idete, ale bol v prázdnej cirkvi, sľubuje nevyriešené otázky. Budete musieť tvrdo pracovať na tom, aby ste objavili nejaké tajomstvá majstrovstva a neoceniteľné skúsenosti.

Globálny zmysel

Čo sny robia obrad krstu v noci? Štúdia snov o Tsvetkovovi naznačuje, že budete čeliť niektorým skúškam. Buďte trpezliví a odvaha a pamätajte, že nakoniec vaše úsilie oceníte.

Ak vo sne ste videli biblické motívy a dokonca si sám krstil Ježiša v rieke Jordán, snová kniha Allegiance vám predpovedá možnosť odčiniť vaše minulé chyby a hriechy. Teraz prichádza veľký čas, kedy sa môžete úprimne ospravedlniť za dlhodobé zneužitie a pokračovať v živote s čistým svedomím.

Ak chcete byť na sviatok krstu vo sne a uvidíte, ako to bolo náhle zastavené, dokonca predtým, ako to skončí, knihy snov interpretujú to ako možný výskyt klestí okolo vašej osoby. Nedávajte útočníkom šancu poškodiť vašu povesť a uistite sa, že dôležité informácie nedosiahnu uši nespoľahlivých ľudí.

Ak sa pozriete na snovú knihu Svätého Jána, aby ste boli pokrstení vo sne a získali požehnanie cirkevného ministra, znamená to, že v skutočnosti budete musieť obetovať svoj status v prospech inej osoby. Možno ani nikdy nevie o vašej obete, ale myšlienka, že život milovaného človeka bude lepší, oteší vašu dušu.

Sledovanie historického obrazu vo sne, ako princezná Olga pokrčí všetkých obyvateľov Ruska, znamená, že máte šancu stať sa rešpektovanou a uctievanou osobou v určitých kruhoch. Celý problém je, že v tomto prípade môžu trpieť záujmy iných ľudí, preto budete musieť urobiť konečné rozhodnutie.

Čo znamená sen, v ktorom ste boli pokrstení, ale nenosili kríž? Nayawa, cítite tlak z vonku, ale nemôžete donútiť, aby ste urobili zámerné rozhodnutie a konali vo svojom vlastnom záujme. Je čas naučiť sa bojovať proti tým, ktorí sa chcú aktívne zúčastniť na vašom živote. Ak sa po krste na vás kladie kríž - v skutočnosti sa cítite chránené, pretože silný patrón pomáha vášmu osudu.

Ak ste snívali, že ste bezprostredne po krste stratili svoj zlatý kríž, vízia sľubuje, že sa zúčastníte veľkej udalosti, kde bude riziko, že sa ukážete nie z najlepšej strany. Buďte opatrní a sledujte svoje kroky, jediný spôsob, ako si udržať dobrú povesť v bezchybnej forme. Autor: Zoya Krupskaya

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Pozrite sa na svoj obrad

Podľa knihy Knihy o ženách je krst znamením opatrnosti - buďte opatrní vo svojich konaniach a slovách. Existuje šanca, že z nedbanlivosti sa dopustíte priestupku, ktorý ovplyvní vašu povesť. Avšak väčšina dievčat po takom sne ľahko vyhnúť problémom, pretože sa starajú o seba.

Sny, ako vás kňaz pokrstil a dal vám kríž - vždy budete chránení. Váš manžel, rodič, verný priateľ alebo strážny anjel vám to môže dať. S takýmto patrónom budete vždycky ako za kamennou stenou a všetky ťažkosti a problémy budú prechádzať okolo vás.

Čakáte na skúšku - to je to, čo sníva o krste, podľa názoru Modern Dream Book. Možno budete musieť vyriešiť ťažkú ​​úlohu alebo urobiť náročnú prácu.Avšak nakoniec bude vaše úsilie ospravedlnené, dostanete obrovský prínos pre seba.

Podľa snov knihy Tarota je krst vo sne symbolom nezvyčajnej udalosti v živote speváka. Získavate nový a zaujímavý zážitok - môže to byť napríklad svadba, narodenie prvorodeného, ​​vzrušujúcej cesty a podobne. Táto udalosť spôsobí príjemné vzrušenie a množstvo pozitívnych emócií, ktoré si človek pamätá až do konca svojich dní.

Snímaný o vašom vlastnom krste - na vás čaká test, hovorí psychológ Miller. Môže to byť ťažká práca, komunikácia s "ťažkými" ľuďmi, riešenie problémov. Avšak sny vám predpovedajú šťastný koniec - keď sa prekonáte sami, budete schopní uspieť a ukázať ostatným vašu silu.

Medium Hasse zahŕňa krst vo svojej snovovej knihe ako predchodca hodnotného balíka alebo listu. Je dôležité poznamenať, že správu dostanete klasickým spôsobom - poštou. Vaši príbuzní z ďalekých kútiek vám pravdepodobne pošlú darčeky alebo dostanete od svojho starého priateľa duchovný list. V modernom svete však môžete očakávať aj balík z online obchodu s požadovaným produktom.

Ak chcete byť pokrytý senom ako dospelý, znamená v skutočnosti zmeniť systém hodnôt, hovorí kresťanská kniha snov. Tieto sny sa často vyskytujú v dôležitých a rozhodujúcich okamihoch pre speváka. Napríklad kariéra žena zrazu zmení svoju rodinnú orientáciu po manželstve alebo pri narodení dieťaťa.

Zaujímavou interpretáciou je aj kniha Psychological Dream Book. Ak ste pokrstení vo sne, potom je pravdepodobné, že v živote ste pripravení na vážne zmeny. Takže mladý muž sa môže rozhodnúť o nezávislom živote mimo svojho domova, bakalár sa zrazu pripraví na manželstvo so svojou milovanou ženou a osoba, ktorá pracuje na nudnej práci, sa odvážne pripojí k svojej vysnívanej spoločnosti alebo otvorí vlastné podnikanie.

Ak ste vo sne ste boli pokrstení inou vierou, potom je to znamenie, že v skutočnosti prijmete názor, ktorý odporuje vašim presvedčeniam. Psychológovia hovoria, že je to prejav postoja dospelých - keď si človek uvedomuje, že jej názor a názory nie sú jediné správne. Osoba je schopná pozrieť sa na situáciu zvonku a zaujať pozíciu iných ľudí. Táto zručnosť pomáha nájsť spoločný jazyk absolútne s každým a vždy dosiahnuť kompromisné riešenie v kontroverzných situáciách.

Pozrite sa na obrad ostatných ľudí

Krstné meno dieťaťa vstupuje do knihy Moderné sny ako predzvesť blahobytu. Harmonie a pokoj budú vládnuť vo vašom dome. Bohatstvo bude váš stály spoločník. S vašou pomocou vaše deti ľahko nájdu svoj účel a cielene rozvinú svoje talenty a schopnosti.

Múdre posolstvo je snom, v ktorom sa uskutočnil krst dieťaťa v chráme podľa kresťanskej snovovej knihy. Je to symbol toho, že v živote budete schopní dosiahnuť harmóniu a blahobyt, iba ak pomôžete iným ľuďom. Egocentrismus vám prinesie len osamelosť a smútok.

Ak bol chrám vo sne bohatý - znamená to, že budete žiť v prosperite. Môžete uspokojiť akékoľvek vaše túžby a potreby. Je dôležité poznamenať, že peniaze budú pre vás jednoduché. Kostol bol chudobný - aby ste dosiahli materiálnu pohodu, musíte tvrdo pracovať. Avšak vaša snaha vám umožní rýchlo dosiahnuť vysokú profesionálnu úroveň, ktorá vám naopak poskytne stabilný dobrý príjem.

Venujete veľa pozornosti vašim deťom - to je to, čo sníva o krste dieťaťa v cirkvi, podľa psychoanalytickej snovovej knihy.Ste strašidelný túžbou neustále kontrolovať svoje dieťa a to je úplne normálne úsilie každého starajúceho rodiča. Psychológovia však odporúčajú zachovať rovnováhu medzi slobodou a kontrolou vášho dieťaťa. Prvý bude mu umožňovať ísť vlastnou cestou a počúvať jeho vlastné túžby, a druhý mu pomôže urobiť správnu voľbu v kľúčových okamihoch života.

Psychológ Miller venoval veľkú pozornosť interpretácii spánku s náboženskými podtextmi. Videli ste, že Ján Krstiteľ vykonáva obrad nad Ježišom Kristom vo vodách rieky Jordán - budete mať ťažkú ​​voľbu. Môžete si vybrať medzi slúžením ostatných a žijúc pre seba. Psychoanalytik tvrdí, že takýto sen vždy predpovedá správne riešenie dilem.

Pamätajte, ako Duch Svätý zostúpil na Ježiša, v živote budete nasledovať svoju povinnosť. Môžete povedať, že ste spoľahlivá osoba. Okolie oceňuje vašu podporu a otvorenosť. Samozrejme, mnohí tvoji priatelia ti budú v ťažkých časoch.

Vykonajte samotný obrad

Vo sne si sám dieťa pokrste - to znamená, že budete pripojený k šťastnej udalosti, vysnívanej vysvetlenej správy 21. storočia.S najväčšou pravdepodobnosťou bude táto udalosť spojená s dobrými skutkami, napríklad účasťou na charitatívnej udalosti. Váš príspevok k spoločnej veci bude dôležitý a bude prínosom pre tých, ktorí to potrebujú.

Klasická snová kniha poskytuje inú interpretáciu snov, v ktorých ste pokrstili deti:

 • Ak chcete svoje dieťa pokrstiť vo sne - člen vašej rodiny vás požiada o pomoc.
 • Krst vzal deti iných ľudí - neznámy človek požiada o podporu.
 • Pokrstený synovec - aby pomohol vzdialenému príbuznému.

Krst dospelého vstúpi do snu ako symbol obetavosti samého seba samého, hovorí východná kniha snov. Takéto sny často prichádzajú učitelia, lekári, sociálni pracovníci a rodičia - všetci ľudia, ktorí slúžia druhým. Je však dôležité udržať rovnováhu medzi láskou k ľuďom a k sebe. Nezabudnite, že sebaobslužnosť je prvoradá, je to ona, ktorá vám umožňuje nájsť silu a energiu na prácu so spoločnosťou.

V rodinnom sne je krst dieťaťa zahrnutý ako dobré znamenie pre rodinu. To je znamenie, že sa čoskoro stanete šťastnými rodičmi. Kresťovali ho - je pravdepodobné, že budete mať syna. Ak ste pokrstili dievča, počkajte na krásnu dcéru.Tam bolo niekoľko detí - je pravdepodobné, že budete mať dvojčatá.

Mali by ste prehodnotiť svoje návyky - to je to, čo sny o krstine dieťaťa vo vašom vlastnom dome, hovorí slovanská kniha snov. Vy sama máte pocit, že niektoré zlé návyky vám bránia v rozvoji a snažte sa ich zbaviť. Ak sa dieťa počas krstu zasmialo a užil si proces, potom ľahko napravíte nežiaduce momenty vo svojom správaní. Dieťa vykríkolo - čas potrebný na zmenu.

Pokrstený vo sne jeho manželky - v živote budete jeho spoľahlivou podporou a podporou. Vaše manželstvo môže byť nazvané dokonalé, pretože v ňom vládne harmónia a vzájomné porozumenie. Vaše teplé pocity sa zachovajú už veľa rokov a vaše spojenie vám umožní presunúť hory a dosiahnuť nebývalé výšky.

Ak ste vykonali rituál o osobe, ktorá nie je pre vás oboznámená, potom sa v živote stane múdrym priateľom pre niekoho. Môžete byť vodcom skupiny ľudí - napríklad prijmete vedúce postavenie alebo sa stanete mentorom. Vaša rada vám pomôže nájsť správne riešenia.

Ak chcete krstiť svojich vlastných rodičov vo sne znamená im venovať pozornosť v skutočnosti. Na vás čaká výlet do domu vášho otca, kde sa budete rád starať o svojho otca alebo matku.Na druhej strane vám poskytnú lásku a múdre otcovské slovo. Autor: Ekaterina Lipatová

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kreshhenie
 • http://www.owoman.ru/dream/sonnik_krewenie.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/kreshchenie
 • http://www.sunhome.ru/dreams/kreshhenie
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-kreshhenie.html
 • http://usonnik.ru/k/k-chemu-snitsya-kreshhenie.html
[/ zbalenie]

Zanechajte Svoj Komentár