Význam snov

Ak ste mali sen, v ktorom ste videli manžela vášho milenca, znamená to, že vo svojej duši máte pocit vášho vzťahu. Často sa porovnávaš s touto ženou, snažiac sa mužovi dokázať, že si lepšia ako ona. Dream Interpretation odporúča zvážiť, či tento vzťah stojí za to?

 • Tehotná manželka milenca sníva - ste trýznení mukami svedomia.
 • Žena stojí medzi vami - pre muža je ťažké si vybrať.
 • Milovník objíma svoju ženu - je unavený dvojitým životom.

Ako hovorí kniha snov, ak snívaš, že pokojne hovoríš so ženou zradcu, znamená to, že začne robiť problémy, keď zistí, že jej partnerka je dobrodružná. S najväčšou pravdepodobnosťou už prijala skutočnosť, že je pre ňu nevěrný a žije s ním v záujme detí alebo z dôvodu finančného zisku.

Ak snívate, že žena pláči, môžete mať problémy. Je celkom možné, že ich milovník vytvorí za vás.

Keď sa naučíte, že ju podvádza, poškodený manžel bude chcieť, aby ste sa pomstili. Nesnažte sa inzerovať svoj vzťah s ženatým mužom. Alebo má odvahu dokončiť beznádejnú romantiku.

Sen, v ktorom bola tvár tejto ženy cudzinec, predznamenáva vážne problémy. Vysvetlenie snov odporúča prerušiť spojenie s mužom. Tieto vzťahy môžu nepriaznivo ovplyvniť neskorší život.

A ak je tvár ženy znetvorená, taký sen sľubuje hádku so svojím milovaným. Ktorá pravdepodobne skončí rozchod.

Manželka bývalého partnera

Snívať o tejto dievčine znamená, že vo svojich myšlienkach by ste chceli obnoviť komunikáciu s jej vybranou. Možno si na teba pamätá, chce ťa vidieť.

Ale to nestojí za to. Ak dáte svojim pocitom vetranie, čoskoro to budete ľutovať.

 • Svadba bývalého a jeho miláčikov - na sklamanie.
 • Sníva sa, že sa s tebou pozerá - stretne sa s ním.
 • Hádka bývalého muža so svojou ženou - ľutuje o vašom odlúčení.

Ak žena s milenkou, ktorej ste dlho zabudli, snívala, znamená to, že váš súčasný manžel mal myšlienky na vlastizradu. Vysvetlenie snov neodporúča usporiadať jeho výsluchy a mučenie podozrivým.

Snažte sa venovať viac pozornosti vášmu milovanému, doprajte mu príjemné jedlá. Takže ho môžete zachrániť pred zlými myšlienkami.

Ďalšie hodnoty

Pre správnu interpretáciu takýchto snov záleží aj na tom, čo ste cítili, keď ste videli súpera. Ak ju nenávidíš, potom sa v skutočnosti bojíš svojej pomsty.A keď snívate, že ste tejto dámke ľahostajní, ste spokojný s vzťahom so svojím milencom.

Keď snívate, že bojujete s dievčaťom, znamená to, že má veľa výhod nad vami. A sny, v ktorých je vaša najlepší priateľ, vysnívaná kniha interpretuje, ako je jej ochota rozbiť manželstvo so svojím manželom.

Ak správne interpretujete svoj sen, môžete pochopiť, ako sa najlepšie správať v živote. Autor: Vera Fractional

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Čo sníva o žene milenca

V niektorých prípadoch sa životné okolnosti vyvíjajú takým spôsobom, že žena musí začať vzťah s ženatým mužom. A keby musela snívajte o svojej žene milenca, môže si myslieť, že to naznačuje bezprostredné prerušenie vzťahov alebo problémy. Aj pri snívaní manželka milencaMôže to byť alarmujúce, že všetci okolo vás budú o tomto spojení vedieť. V skutočnosti treba spočiatku poznamenať, že takéto vízie majú psychologický význam.

V niektorých prípadoch to môže znamenať, že žena, ktorá má spojenie so zosobášeným mužom, vedome alebo nevedome sa pokúša premýšľať o svojom oprávnenom zvolenom. Pokiaľ ide o zvýšenú úzkosť počas tohto snu, znamená to, že žena sa obáva reality situácie, v ktorej môže čeliť jej súperovi. Možno existujú obavy z rozsiahleho šírenia informácií o takýchto komplexných vzťahoch. Ak sa počas spánku cíti pokoj, na podvedomí sa žena snaží vidieť svojho partnera, aby jej dala právo rozhodnúť sa, či zostane s nesprávnym mužom alebo nie. V tomto prípade hovoríme o túžbe posunúť zodpovednosť za konečné rozhodnutie na niekoho, aby sme v budúcnosti, ak to takáto potreba vznikne, nepopierali sami za chyby. To je spravidla typické pre mladé dievčatá alebo pre jednotlivcov, ktorí nie sú príliš sebavedomí.

Ako v každom inom prípade, sen, v ktorom senný manžel milovník, môže mať nielen psychologický, ale aj mystický charakter.

Čo keby sen ženu miloval

Keď hľadáte vo snovovej knihe informácií o sne o manželke milenca, zistíte, že takáto vízia symbolizuje možné odhalenie takéhoto spojenia v blízkej budúcnosti. Navyše, všetko sa môže stať úplne neočakávane, a to aj napriek predchádzajúcim bezpečnostným opatreniam. Je pravdepodobné, že niektorí ľudia z vnútorného kruhu milovaného človeka už dobre vedia o tomto románe. V každom prípade je vhodné starostlivo analyzovať vzťah a zamyslieť sa nad tým, či je potrebné pokračovať.

Aký bude výsledok situácie, možno posúdiť na základe nálady, v ktorej bola legitímne zvolená. Ak by to bolo normálne, nevyjadril sa zármutok, potom v skutočnosti bude pre obe strany najvýhodnejšie všetko. V tomto prípade by ste sa nemali obávať, ak sa udalosti spočiatku začínajú rozvíjať príliš ne predvídateľným spôsobom. V takom prípade, keď jej nálada naďalej veľa žiada, vyzerala unavená, môžeme hovoriť o problémoch, ktoré by bolo takmer nemožné vyhnúť.

Keď manželka a milenka vedú pokojný rozhovor vo sne, nekričajte navzájom a nestanúte sa osobnými, v budúcnosti takéto vzťahy budú neutrálne. S najväčšou pravdepodobnosťou zákonný manžel nebude robiť žiadne radikálne kroky, ani keď vie o pravidelných zradách svojho manžela. V takom prípade, keď som musel nielen vidieť ženu svojho milenca vo sne, ale aj silne sa s ňou hádať, musíte byť čo najšetrnejší. V skutočnosti, v krátkej dobe kvôli tomu, môžu vzniknúť pomerne vážne problémy, ktoré sa dlho musia vyrovnať s riešením. Akokoľvek sa vyhnúť tomuto zhoršeniu, s najväčšou pravdepodobnosťou nebude úspešné. Takže nebezpečenstvo musí byť upozornené a milované.

Čo predzvestije ženu milenca

Vízia, v ktorej človek musí pozorovať skutky, ktoré uskutočnil manželka milenca, je celkom priaznivá. V tejto fáze je situácia taká, že bude veľmi jednoduché, aby bol človek odvezený zo svojej rodiny. Navyše tento proces nebude pre každú stranu príliš dlhý a bezbolestný.Takže, keď vidíte sen o podobnom obsahu, v žiadnom prípade by nemal váhať na chvíľu. V opačnom prípade taký priaznivý čas nikdy nepríde.

V prípade, že manželka milenca sníva, je tiež dôležité venovať pozornosť jej tvári. Ak je z nejakého dôvodu znetvorený, veľmi dôjde k vážnemu sporu s blízkym, čo by mohlo byť logickým koncom. V takom prípade sa musíte okamžite pripraviť na skutočnosť, že proces bude dosť dlhý a bolestivý.

Keď manželka milenca plačí vo sne, možno povedať, že čoskoro vytvorí problémy pre svojho súpera, čo bude veľmi ťažké vyriešiť. Okrem toho existuje pravdepodobnosť spôsobenia vážneho poškodenia dobrej povesti, ktorej obnovenie v budúcnosti bude musieť pracovať viac ako rok po sebe.

Sen, v ktorom legitímny manžel stoja medzi milenkami, naznačuje, že človek sa nerozhodne prerušiť manželstvo. V tomto prípade stojí za to, že je mimoriadne pozorný a nebudete sa živiť márnymi ilúziami.

Ak bol oprávnený milenec milenca tehotný, môžu prísť o okolnosti, ktoré by mohli priniesť problémy všetkým stranám.Vízia, v ktorej milovník objíma, a ešte viac bozkáva svoju ženu, hovorí, že je unavený dvojitým životom, rovnako ako klamstvo a čoskoro oznámi prerušenie vzťahov.

Význam snov podobného obsahu priamo závisí od toho, v akej fáze mesiaca sa uskutočnili. Najsilnejšie sú považované za vysnívané v úplňku alebo na vzostupnom mesiaci.

Millerove proroctvá

Ak sa v skutočnosti rozhneváte so svojim ženatým milencom o to, že sa na teba venuje málo pozornosti, potom manželka snov svojej milenky nepredpovedá nič, ale jednoducho poukazuje na vnútorné napätie a nespokojnosť so súčasným stavom vecí, hovorí Millerov sen.

Ale ak ste spokojný so vzťahom s cudzoložníkom, takýto sen môže znamenať výčitku svedomia, ktoré cítite bez toho, aby ste si to uvedomovali. Videl som milenca, ktorý baví svojho syna vo sne? Taký sen znamená neistotu a sklamanie.

Ako sa správal manžel

Zistite, čo sen o manželke milenca, špecifikujte, čo táto osoba urobila vo vašom sne. Tu je to vízia, v ktorej predpovedá:

 • plač v sne - budete mať problémy
 • prisahá na vás - niekto vám hovorí, márne obviňuje,
 • prisahá so svojím manželom - budete počuť nepríjemné správy o priateľovi,
 • smiech sa na vás - čoskoro zažijete ponižovanie,
 • požiada o niečo - dostanete preč s ťažkosťami, ak budete počúvať radu.

Šťastný pár ako symbol problémov

Aký je sen o ženskej milenca v závoji, ktorý sa usmieva vo vašom sne, bude vyvolaný knihou Lunárny sen: nestrácajte čas na niečo, o čom nie ste si istí. Vidíte, že sa vám usmieva - čakajte na klebety o sebe.

Videli ste vo sne, že verná milenka je tehotná a chcete vedieť, prečo je tento sen určený? To naznačuje, že s touto osobou nenájdete šťastie. Vidíte vo sne, že nie je tehotná so svojím manželom? Šťastie je celkom možné, hlavná vec je správať sa správne. Snívali ste, že žena milovaného človeka vám povedala, že je tehotná? Robíte chybu, ktorá vám môže priniesť problémy.

Škandalózna žena - znamenie rozdelenia

Vízia, v ktorej manželka milenca prišla so svojím dieťaťom, predpovedá rozpad vzťahov so svojím milencom podľa sviatočnej knihy farára Lofy. Avšak Medova sviatočná kniha spája sen o milovaní s dieťaťom so snovou senom, že má od svojho priateľa deti.

Výklad sny, v ktorej vidíte svojho blízkeho plačúcu malú ženu, chorú alebo krv, vás varuje, že veľmi skoro bude tento vzťah odhalený a to bude mať veľmi negatívny vplyv na vašu reputáciu a autoritu, varuje snovú knihu Bieleho kúzelníka.

Bývalý milovaný: Buďte varovaní

Takto vysvetľuje Cigánska kniha snov o sne, v ktorom často vidíte manžela bývalého spolubývajúceho: nemusíte sa obávať nad niečím márnym. Negatívne udalosti na vás čakajú, takže sa starajte o svoje vlastné pohody a bezpečnosť.

A ak často snívate, že sa stretnete s bojom so svojou bývalou manželkou, znamená to, že pocity pre neho ešte nezomreli.

Nepríjemné rozpaky, alebo sa všetko môže zmeniť

Snívali ste, že ste našli ženu milenca a mali s tebou nepríjemný rozhovor? Nechcem "ísť s tokom," odporúča snov kniha Longo, ak chcete pozitívne zmeny, stane sa to.

Prečo snívať o sprisahaní, v ktorom ste našli verného milenca na boj a po uklidnení, začal všeobecný rozhovor, Nostradamus povie: to je znak neočakávaných zmien. Je obzvlášť dobré, ak je senový rozhovor priateľský a zábavný - to je dobré.

Interpretácia snov - milovník

Snívať milovníka dievčaťa, ktoré nemá ani muža, nie toľko manžela, je pre svadbu v dôsledku bežného známeho s mladým, ale zlomeným chlapcom, ktorý vás bezodkladne robí dieťaťom.

Ak máte vo sne hádku so svojím milencom, znamená to, že v skutočnosti bude nový fanúšik, ktorému uprednostňujete súčasného fanúšika.

Ak vo sne váš milenec je jedinečnou vzorkou nevyčerpateľného mužského potenciálu, potom v skutočnosti vaša sexuálna nespokojnosť a nespokojnosť povedie k extrémnej miere podráždenosti a nespokojnosti so všetkým a všetkým, od všetkého pre prácu alebo za doma, nehovoriac o jej manžele.

Ak je viac ako túžby, ktoré vidíte vo vašich snomových blchách na vašom milencovi, je to znamenie pretrvávania jeho pocitov voči vám.

Pre mladú ženu, ktorá vidí, že jej milenka bola popravená zavesením, znamená, že sa bude vziať s neprípustným a jemným miesením.

Snívať o svojom milencovi, bledom a prehnanom, predvída nehodu, ktorá sa mu stane v predvečer vašej angažovanosti.

Sen, v ktorom vidíte svojho milenca vo väzenom pruhovanom oblečení, znamenáže budete mať dôvod, aby ste sa uistili, že jeho zámery voči vám sú sebestačné a nakoniec presadzujú cieľ, ktorým je prevziať držanie svojho srdca a vášho stavu.

Pre mladú ženu, sen, v ktorom je jej milenka znechutená svojimi predkami, že sa zamiluje do muža, ktorý ju nijako nehodí.

Ak chcete mať vo sne milenku nejaké zviera, napríklad šimpanz - až po zlyhanie všade a vo všetkom.

Ak sa vo sne objavíte so svojím milencom v spoločnosti vašich známych, predpokladá sa, že ste sa podieľali na škandálnom incidente a aby ste sa vysmievali.

Ak chcete chytiť svojho milenca vo sne o vlastizrade, predstierate konflikt nezlučiteľných záujmov, v dôsledku čoho budete trpieť značnými stratami.

Pozerajte sa s vaším milencom na baldachýne v kabáte v nádherne zariadenej komore, či už vo východnej alebo v západoeurópskom štýle minulých období - takýto sen znamená, že sa v skutočnosti vystavujete seba vášmu manželovi.

Interpretácia snov - Lover, Láska

Ak chcete vidieť tajnú milenku alebo milenku: predvídanie úzkosti.

Najčastejšie hovoríme o rodinných problémoch, často však tieto sny môžu predvídať všeobecné zhoršenie a problémy v podnikaní.

Ak máte niekoľko milencov naraz: sen vyjadruje, že niektoré z vašich pocitov a myšlienok sú v rozpore.

Ak v blízkej budúcnosti nebudete môcť priniesť svoje myšlienky a plány do poriadku, môžete očakávať rad zlyhaní.

Ak chcete vidieť milenec alebo milenku nejakým nepríjemným spôsobom: je to varovanie, že porucha a nezodpovednosť môžu mať čoskoro veľmi zlý vplyv na priebeh vášho života.

Interpretácia snov - manželka

Žena je tehotná - hovorí, že má spojenie na strane.

Žena vás porazí - nešťastie, problémy.

Žena vidí draka - hovorí o narodení ušľachtilého potomstva.

Žena dáva svojmu manželovi vodu - šťastie.

Manželka a manželka si navzájom dávajú hrebeň - predstierajú šťastie.

Manželka alebo konkubína vás porazila - nešťastie, problémy.

Žena si na svoje brokátové oblečenie - predurčuje narodenie ušľachtilého potomstva.

Žena s tečúcou vlasmi znamená, že má tajné spojenie, milenec.

zaútočíš na ženu, vzal si prášok - narodí sa krásna dcéra.

Ženské genitálie Pozri - rozpolcenosť.

Vidieť nahé telo je veľké šťastie.

manželka alebo konkubína Beat - stratiť silu.

Pôjdete spolu s manželkou (manželkou) niekde - čoskoro to bude nešťastie.

Cisárovná alebo panovnícka žena vás volá a ponúka vám nápoj - bude to choroba.

Manžel a manželka sa navzájom porazili, bojujú - predpovedajú rýchle vytvorenie harmonických vzťahov.

Manželka a manželka zdieľajú kolíky, hlavové ozdoby - prednášky sa od seba delia

manžel a manželka vstupujú na trh - predurčuje nadobúdanie nehnuteľností.

Manžel a manželka spoločne slávia - predpovedajú oddelenie.

Manžel a manželka sa navzájom pozdravujú s rituálnou úklonou - oddelenie predkov.

Manžel a manželka sa navzájom spochybňujú - predpovedajú chorobu.

Objatie vašej manželky je radostná situácia.

Pôjdete hore do neba pri hľadaní manželky - synovia a dcéry dosiahnu ušľachtilú pozíciu.

Cestovanie s manželkou je strata bohatstva.

Sedieť so svojou ženou je veľká radosť.

Spojte sa so svojou ženou - existenciou iných svetských kúziel, posadnutosti.

Žalovať moju ženu za domov je šťastie.

Vysvetlenie snov - Milovník, milovník

Pre dievča, aby videl milenec - k rýchlemu a úspešnému manželstvu.

Pre ženy - ťažkosti vo vzťahoch s mužmi.

Pre človeka, ktorý vidí milenca vo sne, je to upozornenie: vaša vášeň, impulzívnosť alebo nadmerná emócia sa pre vás môžu premeniť na veľké problémy alebo škandály.

Pani alebo milenka sa objavujú vo sne - na problémy s podnikaním a finančnými problémami.

Vysvetlenie snov - Oženiť sa

Manželstvo vo sne znamená nový obchod, veľké zmeny v živote sú dobré alebo zlé. Ak snívaš, že niekto chce ťa vziať, tak čoskoro budeš mať dôležitý rozhovor o ziskovom obchode alebo plánoch do budúcnosti. Ak hovoríte o deťoch, prípad bude mať dlhotrvajúci úspech.

Ak chcete počuť, že niekto z ľudí opačného pohlavia, ktorý sa vám blíži, sa oženil vo sne, je znakom prerušenia vzťahov s touto osobou. Ak sa vo sne sa spýtajú, či sa chystáte uzavrieť manželstvo (manželstvo), zatiaľ čo o tom ani nepomyslíte, takýto sen predpovedá čoskoro a neočakávané zmeny vášho osobného života, ktoré vás môžu veľmi prekvapiť.

Pre muža, ktorý sníva, že sa oženil s dievčaťom, sen predznamenáva úspech v novom podnikaní s pomocou muža, ktorý predtým sľúbil, že mu pomôže, ale ak sa oženil s vdovou, znamená to úspešné a výhodné riešenie starých vecí. Žene, aby si vzala vdovec vo sne, znamená, že by mala byť opatrná a nie dôverovať neznámym ľuďom.

Ak sa oženila s cudzincom, čelí problémom, ktoré neočakáva. Príprava na uzavretie manželstva vo sne je znakom rýchlych zmien v záležitostiach a postavení. Tento sen je varovaním pre tých, ktorí bezmyšlenky spália svoje životy a utrácajú peniaze bez rozmýšľania. Vidieť ženatú ženu vo sne, že sa oženila, znamená, že prežije svojho manžela alebo sa s ním rozvedie. Ak tehotná žena uvidí taký sen, sen predurčuje jej narodenie dcéry, ktorú úspešne zosobáši. Takýto sen predznamená smrť pacientov.

Dievča, ktoré sa má vziať vo sne, je znakom toho, že stavia hrady vo vzduchu a jej sny sa nestane skutočnosťou dlho. Ak snívate, že ste zakázali niekoho, aby si niekoho vzal, a vy ste sa s touto ženou vydali, vaše manželstvo bude krátkodobé alebo neúspešné a vaše záležitosti budú zúfalé. Niekedy taký sen predznamenáva, že niektorá žena vám prinesie veľa zla.
Pozrite si interpretáciu: manžel, manželka.

Dream Miller

Stalo sa, že sa stretol so svojou ženou alebo so svojou ženou? To naznačuje pochybnosti snovateľa kvôli neistote v jeho živote. Sen vyslovuje pocit sklamania.

Ak je snovým manželom milencom

Vysvetlenie snov Tsvetkova

Ezoterický naznačuje, že keď som videl snúbenku svojho milenca v snoch, potom sa čoskoro objaví spojenie medzi ním a spiace. Aby sme predišli negatívnym a nepríjemným následkom, nebolo by zbytočné chodiť do úprimného rozhovoru s manželkou jej milenca, nazýva sa kniha snov. Spolu zistiť, ktorý z nich má silnejšie pocity. Ak sa k svojej manželke, potom skromne a ticho odchod.

Výklad snov I. Melnikova

Psychológ a Oneroman pri zostavovaní svojej snovovej knihy zohľadnili mnohé vlastnosti psychológie žien, ako aj skúsenosti s výskumom v oblasti snov, ktoré sa nedávno uskutočnili.

Myslí si, že keď je to sen vidieť mužského manžela, s ktorým máte dôverný vzťah, znamená to, že v skutočnosti máte veľké problémy v práci.

Krok za krokom cesta snov

Láska trojuholník je téma, tak starý ako svet. V živote môžete o ňom počuť veľa rôznych a skrútených scén. A vo sne, o to viac. A nie vždy snívali o negatívnych predpovediach. Pozrime sa, aké scény nám môže pripraviť naše podvedomie:

 • tanec milenca so svojou ženou,
 • Mate so svojim partnerom počas sexu,
 • Láskavý konkubíne kamarát,
 • manželka,

čo urobila žena vo sne

Stalo sa to, ako sa milovník s veriacimi okružoval vo vášnivom tanci? Spánok volá, aby sa nehral s ohňom.

Nayawa manželka muža, s ktorým sa tajne stretávate, háda o neúspechu manželky. A ona vás chce poškodiť. V tomto prípade sa uchýli k pomoci profesionálnych kúzelníkov.

Ak ste mali sex medzi vaším priateľom a jeho veriacimi, počas ktorých sa zasmiala, znamená to, že manželka je nevěrná kvôli svojej neschopnosti splniť intimné podmienky. Keď odíde zľava, jednoducho sa pokúša presadiť sa, alebo získať skúsenosti. Po dosiahnutí požadovaných výsledkov preruší vzťahy s vami.

Potrebuje vás len na testovanie vzrušenia, zachovanie intrik. Má ideálnu druhú polovicu, s ktorou sa cíti dobre. Len rád skúsenosti s novými partnermi. A možno nie si jediný.

Snívať o dámke vlastnej bitky - kamarát, s ktorým som musel hovoriť sladko, bez zvýšených tónov a všetkých druhov excesov, znamená, že v skutočnosti nie je váš vzťah zmätený. Nemá nič proti cudzoložstvu.

Ak ste mali možnosť vidieť scénu, kde veriaci vášho priateľa zadali stôl, s vami vstúpili do rozhovoru a správali sa akoako keby nevedel nič o vašich dôverných vzťahoch, potom pre teba je to dobrá predpoveď, ktorá oznamuje ich blížiace sa rozvod.

Byť poctivým hosťom na svadbe páru, kde bol váš partner v úlohe ženicha, znamená to, že najbližšie sklamanie v partnerovi. Vy sama chcete prerušiť vzťah, uvedomujúc si, že je len gigolo.

Neustále uvažujte o sne, kde bol manžel vášho chlapca v zlom zdravotnom stave, leží na posteli v zničenom plášti, sľubuje budúce ťažkosti všetkým účastníkom milostného trojuholníka, ktorý môže byť spojený so zdravím.

Podobná predpoveď naznačujúca, že román, ktorý spí s manželom niekoho iného, ​​bude žalmom pre troch, dáva sny, kde bol so svojou zosnulou manželkou zmrazený fragment.

Pravdepodobnosť, že sa vtiahne do nebezpečného podvodu, zabraňuje tomu, aby sa vyskytol sen, v ktorom by bolo možné hovoriť so ženou svojho neexistujúceho obdivovateľa.

Dream vyzýva na opatrnosť s novými priateľmi. Nepokúšajte sa dohodnúť sa na pochybných návrhoch.

Dream Vanga - sen ženskej milenky, prečo?

Vidieť bývalého milenca je neistota v tejto fáze života. Poľutovaním prestávky vidí novú milenku svojho muža v snehovo biele svadobné šaty a počuje hlas v rozhovore.Zatlačte ju, bitie alebo prisahanie na jej muža je stále vaša a chce sa vrátiť. Sen o tehotnej manželke, milenec alebo vzhľad svojho dieťaťa je svedomím, hovoriac, že ​​je čas na prerušenie vzťahu.

Freudov sen výkladu - ženatý milenec

Vidieť vo sne človeka, ktorý vás predstavil milenca alebo fotografoval vás, znamenie, že sa chcete vrátiť do minulosti. Sny, kde telefón zazvoní v noci z manželky milenca, prinesie nového známeho, po ktorom bude nasledovať pomerne dlhá záležitosť, a ak dostanete správu, ktorá hovorí, že ste boli odhalení, prestanete sa čo najskôr pokúšať. Muž, ktorý vás nazval menom svojej ženy alebo dcéry, sníva - nikdy neopustí rodinu. Milovník, ktorý vás predstaví svojej žene, je príliš aktívny sexuálne.

Dream tlmočenie - manželka milenca

Komunikácia s milencom spôsobuje, že žena stresuje a obsedantné obavy, ktoré sa vyskytujú v snoch. Snívať o legitímnej manželke milenca - s odhaleným tajným spojením, ponižovaním. Dokonca aj keď si myslíte, že nie je nikto, kto vie o vašom románe, už je o tom veľa ľudí rozprávať a počuť. Taký sen, ako hovorí kniha snov, je správou o poškodení. To je sen, čo znamená, že vzťah s jej milencom musí byť zastavený.

Milovník, ktorý zažíva orgasmus vo sne so svojou ženou, je obraz, ktorý prináša správy dievčaťu, ktorý ho videl, že milenec neopustí svoju rodinu. Muž, ktorý objíma alebo sa vracia k stojacej manželke vo sne, má ten istý význam. Ale človek, ktorý odíde alebo dokonca uteká z domova, je znakom, ktorý vás bude vítaný.

Snažila sa o ženu milenca a prenasledovala ho - táto žena bude mať veľké problémy.

Ak sa žena z milenca vo sne vyzerala usmiala, rozprávala sa pokojne a sladko, pre ňu je ex, a nemá námietky voči zradám. Vidieť chorú ženu, ležiacu na pohovke v dobre opotrebovanom rúchu s škvrnou alebo nohou, sľubuje problémy pre vás aj pre muža, ktorý jej podviedol.

Dobré znamenie, aby ste videli svoju milovanú ženu, ktorá si stôl pripravila, pripravila jedlo, kŕmila dieťa, umývala riad alebo rola vlasov, vyčistila, ako keby nič nevedela. To je znamenie, že táto rodina sa dlho rozpadla, čakajú na rozvod.

Ak chcete vidieť hádku s manželkou vášho muža - tajomstvá budú odhalené čoskoro.

Ak miluje milenca a s ním jeho žena, dcéra a syn, žena, ktorá nemá žiadneho milenca - ste podväzovaní do podvodu.

Bojujúci oponent má pred tebou výhodu a ten, ktorý vás zabil jednou rukou, vráti odchádzajúceho manžela.Žena milenca sa stáva priateľom z prvého stretnutia, je to sen, čo znamená, že máte šancu vziať muža z rodiny.

Byť hosťom na svadbe bývalého hostiteľa je horké sklamanie. Milovník, ktorý políbi nevestu vo vašom sne - čoskoro odíde, ktorý predstavil biely prívesok - miluje len jej.

Bývalí vyvolení, rozvod alebo rozchod so svojou ženou ľutuje, že nie je s vami.

Sníval som o fotografii alebo portréte manželky bývalej - za nečakané stretnutie.

Nahý milenec v byte znamená úprimnosť svojich pocitov a oblečený - človek sa skrýva z povinností a skrýva svoje skutočné pocity.

Opit (modrá) od milovníka vodky - čakajte na nečakaný darček.

Zmrazený interiér s zosnulou manželkou milenca alebo postihnutej osoby - vaša romantika bude smútok pre každého.

Snívala som o svojom manželovi, ktorý ma prekvapil a chytil vás niekoľkokrát doma so svojim milencom - manželka si nie je istá vašou láskou.

Sny, že idete na stretnutie s gynekológom s matkou milenca - je to sen o veľmi veľkých problémoch.

Boli to bývalí, starí a zlý milenci alebo manželia spoločného práva, ktorí si vzali slobodnú dievčinu, začali bojovať o svoje srdce, na obzore budete mať bohatého priateľa, ktorý vám všetko vzdal a zavolal každú minútu.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-zhena-lyubovnika.html
 • http://1dd.ru/sonniki/sonniki-1dd-zhena_lyubovnika.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/zhena-lyubovnika
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://sonnikonline.club/chelovek/k-chemu-snitsya-zhena-lyubovnika.html
 • http://snitsya-son.ru/alfavitnyj-ukazately/zh/k-chemu-snitsya-zhena-lyubovnika/
[/ zbalenie]

Sledujte video: NAUČ SE POROZUMĚT SNŮM! / SNY 2. / - Kecací kútik - ShyArtist

Zanechajte Svoj Komentár