O čom sa líši líška?

Líška je mazaný, mazaný, krásny, ladný, jasný a tajomný zviera. Líška môže byť strašným podvodníkom, ale vždy vie všetko vopred a určite ju nebude chýbať. Preto je postoj ľudí k tomuto zvieraťu nejednoznačný: niekto obdivuje foxy kvality, ale niekto je odporný. A ak sa líška objaví osobe vo sne? Čo robiť, keby líšila líška? Možno, že obraz cheat chce vyjadriť niečo veľmi dôležité pre speváka.

Interpretácie v snom knihách sú veľmi odlišné, pretože na to, aby sme mohli rozlúštiť sen, si musíme spomenúť na každý jeho detail a okolnosti. Pod rúškom červeného podvodu môžete skrývať svojho nepriateľa alebo zákernú priateľku a niektorí tlmočníci hovoria, že liška vo sne prináša veľa šťastia v podnikaní.

Preto predtým, než budete pokračovať s výkladom vášho snu, nezabudnite, čo liška: bežala, kývala, ležala a spala. Pamätajte si, čo ste s ňou urobili: hladenie, utekanie od šelmy, bežiace po nej ... Len po pochopení všetkých nuancií môžeme začať vysvetľovať vo snom knihách.

Čo je to liška?

Ak sa spoliehate na všeobecné interpretácie, potom vidieť lišku vo sne znamená stretnúť sa v reálnom živote s podvodníkom, ktorý vás nestojí za to, aby ste zradili.Koniec koncov, to je presne to, čo liška robí vo všetkých rozprávkach, mýtoch a legendách.

Sen môže predvídať nepríjemné udalosti súvisiace s tým, že sa dopúšťate nepríjemného konania odsúdeného na základe verejnej morálky a musíte za to platiť. Možno snímač uvidí príjemnú osobu vo vzhľade, ale pod jeho dobrým vzhľadom bude zlomyseľnosť namierená proti vám. Človek, ktorý má vo sne ohnivý podvodník, musí byť ostražitý a jeho uši sú otvorené.

Pre domácu snovú knihu všetko vo svojom živote opäť ide na klamstvo a mazanie buď z vašej strany, alebo klamstvo príde od niekoho, koho nikdy nečakáte.

Odporúča byť opatrný voči realite a anglickej snovovej knihe. Je pravdepodobné, že niekto šíri povesti a klebety okolo vašej osoby. Takéto intrígy môžu poškodiť vašu firmu v práci, najmä ak neoverené informácie dosiahnu šéfa.

Podľa sviatočnej knihy V. Melnikova vidieť líška vo sne je varovanie: v blízkej budúcnosti môže byť snívač v obchode oklamaný alebo okradnutý. Vo všeobecnosti môže snímač trpieť mazanými ľuďmi. A ak ulovíte líšku, potom snílek bude schopný odhaliť šikovného človeka, podvodníka, zlodeja alebo zločince.

Ak si myslíte, že sen knihy G.Rasputin, líška videná vo sne, predpovedá konflikt s veľmi blízkou osobou. V takom prípade plány, ktoré ste starostlivo postavili, sa zrútili v krátkom čase.

Dream Miller

Podľa sviatočnej knihy Millera vidieť líška vo sne znamená byť zapojený do nebezpečnej lásky, ktorá skončí v sklamaní alebo skutočnej tragédii. Snívač by sa mal bližšie pozrieť na ľudí. A ak sa v sne, ten bastard vnikol do vášho domu, čakajte na niekoho, kto by na vašom pracovisku vysadil prasa, čo by poškodilo vašu autoritu.

Dream Vanga

Vo sne Vanga, líška vo sne predpovedá individuálne stretnutie s nepriateľom a aby ho porazil, musí snívať, že bude musieť preukázať vlastnosti líšky: mazaný, ostrosť a vynaliezavosť. V dôsledku toho bude nepriateľ porazený.

Navyše, osoba, ktorá snívala o líške, by mala byť opatrná pri rokovaní s príbuznými: kto z nich si myslí, že ste neľútostní.

Sen interpretácia Nostradamu

Podľa knihy o Nostradamových snochách líška upozorňuje človeka, že inteligencia, šikovnosť a šikovnosť pomôžu zvládnuť životné problémy v skutočnosti.

Univerzálna kniha snov, ktorá odpovedá na otázku, o čom spieva líška, pracuje na ľudských združeniach.Ak má hlavu snovateľa stereotypy týkajúce sa líščích vlastností, je pravdepodobné, že je to lži, podvod, kalkul a skazenosť, že liška predstavuje vo sne.

Ak je liška nebezpečná pre človeka, lov, potom sa zdá, že sa niekto pokúša dostať sa okolo vás, prekročiť všetky ukazovatele, poškodiť a nakoniec zničiť.

Je možné, že snívajúci chce byť ako červený predátor, to znamená, aby bol v živote inteligentnejší, schopný prispôsobiť sa rôznym situáciám, ľahko vyjsť z akejkoľvek pozície ľahko, prekvapiť a prekvapiť ostatnými svojim darom.

Ak vo sne váš priateľ alebo priateľ bol blízko liške, možno s ním vykresľuje alebo sa nedohodne na niektorých veciach.

Ak podvodník sníval o mladé dievčatko, potom je pravdepodobné, že chce byť tak sexy a atraktívna pre mužov.

Výklad spánku farbou líšky

 • Sníval o červenej líške.

Ak ste snívali o ohnivú krásu s huňatým chvostom, pripravte sa: nie len melodrama s prebitými frázami, triviálnymi sprisahaniami sprisahania a predvídateľným koncom vás očakáva, ale skutočným akčným thriller s vášňami, intrígiami, slzami, zradami a prísahami vo večnej láske. Nenechajte si ujsť!

Sen, ktorý zahŕňa jasne červenú líšku, sľubuje problémy v živote. A viny budú nadmerné pitie. Preto sa zdržujte od hlučných večierkov, firemných akcií a zábavných stretnutí s priateľmi.

Ak tú temnú líšku, o ktorej ste snívali, sa chová priateľsky, potom v skutočnosti budete musieť kúpiť vec za prekrásnu sumu, ale nakoniec budete ľutovať, pretože vám to nebude užitočné. Ak sa čierna líška rozhodla napadnúť vás, potom v skutočnosti očakávať problémy a hádať sa s agresívnym človekom. Problémy sľuby a sivá líška farba

Biela liška vo sne rozpráva snovateľa, že on sám bude čoskoro bledý a nadýchaný, čo pomôže zlepšiť vzťahy s druhou polovicou. Láska sa stáva uvoľnenejšou, stabilnejšou, spoľahlivejšou. Má však aj svoj vlastný výpočet. Ak snehovo biely podvod sníval o dievčati, potom by jej manželstvo bolo spoľahlivé, muž je verný, ale pragmatický a praktický.

Jedna interpretácia hovorí, že v živote človeka, ktorému sa objavila biela liška, sa objaví veľmi silná osoba.

Bitovaný liškou napadne

Ak ste snívali o tom, že vás liška zaútočí, snaží sa uhryznúť, správa sa zlostne a agresívne, znamená tože v skutočnosti sa musíte vyrovnať so zrádnym lhářom. V skutočnosti čaká na najlepší moment, ako nahradiť vašu nohu. Buďte opatrní!

Ak sa útočiaci agresor podarilo chytiť, potom v skutočnosti nakoniec počúvate príslovie, že nepriateľ by mal byť vedený bližšie k vám a spájať sa s tvojimi nepriateľmi.

Ak by líška škrieľala speváka a zároveň nechce uvoľniť svoju ruku, potom sa človek musí naučiť veľmi nepríjemnú pravdu.

Kousnutie líška upozorňuje človeka na to, že nespí nepriatelia, ktorí nemajú len zločinecké plány, ale sú pripravené priniesť ich k životu, konajúc súčasne v studenej krvi a bez princípov. Ak podvádzanie skusu spôsobí bolesť snítača, nepriateľ v živote bude stále veľmi vplyvný.

Uhryznutie červenej líšky tiež predpovedá, že niekto z veľmi blízkeho prostredia vykresľuje proti spevákovi.

Zabite líška vo sne

Muž, ktorý uspel vo sne zabiť líška, veľmi šťastný. Taký sen sľubuje, že prekoná všetky ťažkosti, budete sa môcť dostať z akejkoľvek situácie suchá. Tlmočníci odporúčajú vykonávať akékoľvek, dokonca aj najrizikovejšie podnikanie. Nechajte realizáciu plánov veľa času, ale víťazstvo bude jednoznačne vaše. Hlavná vec nie je nikomu povedať, čo máte na mysli.

Ak by ste mali sen mŕtva líškapotom sa snímač v reálnom živote nebude musieť snažiť dosiahnuť požadované.

Ak červená podvádza iba predstierať, že je mŕtvy, to znamená, že v živote speváka je podobne skrytý džúdler, ktorý čaká na chvíľu, aby sa bolestnejšie zasiahol.

Ak bola osoba úspešná chytiť líšku a zatvoriť ju v klietke, snový sen sľubuje veľa šťastia a úspechu v každom podnikaní, ktoré podniká.

Iné sny o líškach

Ak človek sníval, že on mŕtvice líška, potom v skutočnosti bude mať snívač svedkom alebo sa zúčastní zlých skutkov, je pravdepodobné, že to nie je úplne legálne. Bez toho, aby o tom vedel, snívač pomôže uskutočniť šikovný plán pre podvodníka, zlodeja a dobrodruha. Ak sa snívač nechce, aby sa jeho sen splnil, mal by sa pozrieť na ľudí a nesúhlasí s ponukou, ktoré prichádzajú dokonca aj od jeho priateľov.

Podľa inej interpretácie sen, keď človek pohladil líšu, naznačuje, že snívač v živote je trápený myšlienkou, že sám sa dopustil nepríjemného činu. Inými slovami, svedomie človeka nespí. Možno je čas nejako napraviť situáciu? Koniec koncov, spánok stále hovorí, že snívajúci bude musieť zaplatiť za akcie.

Ak človek sníval, že on zdroje Líška znamená, že v reálnom živote čaká na ponuku, na ktorú súhlasí. Lákavé sľuby sa však stanú lžami. Keby mala žena taký sen, mala by byť pripravená byť oklamaná milovaným mužom. Možno, že mu nejaký muž ponúkne ruku a srdce, ale nakoniec sa ukáže, že ženích je skutočný dobrotivý a lhár.

zdalo zúrivý Lúpež upozorňuje človeka, že sa v jeho prostredí objavuje mazaný človek, ktorého správanie je ťažké predvídať. Jedna vec je jasná: darebák poškodí snovateľa. Tiež šialená líška môže byť symbolom vnútorných strachov človeka, ktorých sa snaží prekonať.

Ak bol sen líška s líškamito znamená, že sa snívač môže pripraviť na stretnutie s úžasnou ženou. Bude múdre, očarujúce a očarujúce. Pod jej kúzlom snílka nevyhnutne padá.

Rodina sa tiež objavila vo sne a naznačuje spevákovi, že potrebuje venovať viac času svojim deťom, diskutovať o svojich problémoch na večeru, spoločne sa učiť, chodiť po meste a stráviť spoločný víkend. V opačnom prípade hrozí riziko straty dôvery potomkov.

Ak liška s mláďatami prišla k osamelému mužovi, potom sa v skutočnosti stretne s krásnou zvodcňou, ale bude tiež mazaná ako podvádzacia líška, bude ho viesť okolo prsta a nechá ho nič. Muž v skutočnosti musí byť pri práci so ženami pozornejší: dokonca aj najsladšia krása sa môže ukázať ako podvodník, hľadajúc vlastný prospech.

Ak vo sne líška olizuje alebo umyje líšky, znamená to, že v reálnom živote bude musieť človek počúvať lichotku a vziať ho v nominálnej hodnote. Je potrebné pokúsiť sa dostať sa k jasnej vode, inak on, opojný s jeho dithyrambs, bude vyprovokovať snílka do vyrážka akty, ktoré bude musieť ľutovať.

Ak je vo sne líška okolo domuto znamená, že niekto vykresľuje proti snílkovi a môže byť niekoľko nepriateľov naraz. Záhadní ľudia radi rozprávajú okolo seba povesti. Ak sa podvodník vnikol do domu, počkajte na hádky s príbuznými. Mimochodom, chyba v konflikte nebude vôbec vôľa, ale netuší príbuzní, ktorí sa bezúhonne pokúsia dostať do vášho života.

Ak liška urobil neporiadok v bytetakže snívajúci očakáva peňažné problémy.

Ak osoba snívala vodná líška, potom outsider, ktorý sa čoskoro objaví na prahu snítača, pomôže vyriešiť všetky problémy v reálnom živote. Navyše, táto osoba bude jasná, pozitívna, v tom istom tóne bude sfarbiť život snovateľa, pri riešení problémov s peniazmi a povie vám, ako si ich zarobiť.

Ak ste snívali o liške, ktorá kôry, osamelý život ohrozuje človeka a iba on to bude vinný.

Ak ste snívali ako líška jedla svoju korisť, snívač riskuje, že ochorenie sa dostane kvôli nepravidelným vzťahom.

Ak je snídané vlny alebo kožu cheatpotom v skutočnom živote bude snívač zradiť priateľa.

Ak snílec honí líšku vo sne, v skutočnom živote, sám leží na každom kroku a klame ľudí, čo môže v budúcnosti viesť k veľkým psychickým stratám.

Väčšinou sa vyskytujú sny, kde sa objavuje hlúpa líška, predzvesť podvod, podvod a strety s nepriateľmi, intrigy a klepy. Preto v reálnom živote človek potrebuje aspoň trochu na to, aby získal vlastnosti podvádzaného cheatu, aby sa vyrovnal s ťažkosťami. Ale nezabúdajte, že pomocou slyness, mazaný a mazaný červené cheaty, môžete riskovať, že prežiť sami.Ak je to možné, konajte sílou presvedčenia, verte v seba, ale nenechajte sa podvádzať!

Čo sny líška

Sen o liške nás varuje, že máme šikovného, ​​chytľavého, nešikovného a nebezpečného nepriateľa.

Boj s ňou vo sne je znakom argumentu s protivníkom.

Ak chcete chytiť líška vo sne, je to znamenie, že uvidíte skryté plány svojich nepriateľov a nedovoľte im, aby vás nad vami triumfovali.

Ak chcete chytiť líšku a priniesť ju domov do snu, znamená to, že sa zamilujete do zlej a šikovnej ženy, ktorá vás bude otráviť.

Ak snívate, že sa do vášho domova dostala liška, dajte si pozor na povesť, ktorá môže trpieť vinou závistov alebo súperov.

Hranie s líškou alebo jej hladenie vo sne je varovaním pred nebezpečenstvom. Zabiť lišku vo sne znamená bezpodmienečné víťazstvo nad nepriateľmi.

V suse je líško - predchodca hádky s nikým.

Pozrite si interpretáciu: zvieratá, zvieratá, poľovníctvo.

Vysnívať líšku

Snívať o líšskom love znamená, že sa budete zaoberať pochybnými záležitosťami a riskantnými milostnými dobrodružstvami.

Ak vo svojom sne, lišák tajne preniká do vášho dvora - toto je varovanie: dajte si pozor na závistlivých ľudí. Vaša povesť je v stávke.

Ak chcete zabiť lišku, znamená to, že vyhráte v každom podnikaní.

Čo znamená líška?

Fox - mazaný beštie. Preto, ak vidíte vo sne líšku, potom buď máte vlastné charakteristiky charakteristické pre ňu, alebo sa stanete obeťou takéhoto.

Ako sa cítite o tomto symbole - opatrne alebo s príjemnými pocitmi?

Či sa vám páči tento obrázok alebo nie, definuje váš pohľad na svet a váš vzťah s ním.

Ak sa vám líška objaví ako protivník, potom objekt, ktorý sa od vás snaží vyzdvihnúť, môže byť pre interpretáciu rozhodujúci.

Vyzeranie líška vo sne naznačuje, že niekde vo vašom živote sa prejavujú vlastnosti, ktoré sú neoddeliteľne spojené s týmto zvieraťom a či tieto vlastnosti pochádzajú od vás, alebo ich účinky na seba prežijú.

Je tu niekto s podobnými vlastnosťami okolo líšky?

Je vo vás niekto iný, ktorý sa s vami oboznámi opatrne?

Čo predpovedá Fox vo sne?

Líška predstavuje také zlé ľudské vlastnosti ako mazaný, mazaný a pokrytecký. Existuje veľa príhovorov a výrokov o tomto zložitom zvierati a všetky z nich akokoľvek odrážajú vlastnosti líšky: "Líšky majú všetky uši na korune", "Líška sedem vlkov bude držať", "Keď hľadáte líšku vpredu, potom je späť".

Ak chcete vidieť líšku vo sne v rieke, znamená to, že sa čoskoro stretnete s osobou, ktorá vám urobí dobrú ponuku, ktorá môže výrazne zlepšiť vašu finančnú situáciu. Ak ste snívali o tom, že iné zvieratá boli vytiahnuté z rieky liškou, taký sen svedčí o tom, že by ste mali starostlivo premyslieť, kým sa rozhodnete pre navrhnutý prípad, bez ohľadu na to, aký ziskový by sa na prvý pohľad zdá.

Sledovanie vo sne, ako liška odoberie svoju korisť z akejkoľvek zvieraťa, je znamením, že čoskoro budete musieť preukázať väčšiu múdrosť, aby ste dosiahli svoje ciele.

Ak ste vo sne ste videli, ako liška hodí svoju korisť napriek tomu, že v tom momente nič nehrozí, potom by ste v skutočnom živote mali premýšľať o nebezpečenstve, ktorému ste vystavení, keď robíte túto alebo tú vec.

Snívať o liške, ktorá uteká z poľovníkov, je dôkazom toho, že vďaka svojej vytrvalosti a inteligencii dokážete poraziť svojich nepriateľov a obnoviť svoju reputáciu.

Ak ste snívali o líške bez chvosta, predpoklad, že sa vám podarí poraziť nepriateľov svojimi vlastnými zbraňami.

Snívať o malých líškach je znakom toho, že musíte venovať väčšiu pozornosť vašim deťom. Môžu byť mazaní a pre vás bude veľmi nepríjemné, keď sa dozviete o ich klamstvách.

Snívať o tom, že sa tváriš ako mŕtva líška, je znamenie, že v tvojom prostredí je tajný protivník, ktorý čaká na príležitosť, aby ti ublížil.

Snívať o líške v klietke je proroctvo, že sa vám podarí spraviť vlastné podnikanie, ktoré v súčasnosti nie je dobré.

Liečba spánku Fox

Ak chcete snívať o líške v zoologickej záhrade pred krádežou alebo lúpežou, v živom kúte - tajomstvom nepriateľovi, stretnúť sa s ňou vo voľnej prírode - dajte si pozor na ľstivých ľudí.

Vidieť líšku vo svojom dome znamená, že čoskoro budete musieť veľa premýšľať o tom, kde získať peniaze. Chytenie lišičky znamená prebudenie lhářa do reality pod rúškom dobrotivého.

Mŕtva líška hovorí, že v skutočnosti bude možné vyhnúť sa nepríjemnému a ponižujúcemu úkolu vo svojej pozícii. Zabite lišku predzvesťou vašu nadradenosť v šarm a ženskosť v porovnaní so všetkými ostatnými dámami spomedzi pozvaných hostí, medzi ktorými budete svietiť.

V mäse sa nachádza líška vo sne, ktorá predstierá hádku, ktorá sa dotýka hysterík a útoku. Fox golier znamená, že sa budete venovať pochybným záležitostiam.

Význam Dream Fox

Je to šikovný a podvodný nepriateľ, ktorý koná v rozpore s tým, kto má vzťah alebo obchod. Krizová líška znamená intriku, počnúc nejakým podvodníkom alebo klamárom. Ak chcete vziať lišku vo sne vo vašich rukách znamená prevládať v spore.

Ten, ktorý udrie líšku, môže byť zastrašený ginom. Zahrajte si s líškou na krásnu a vzájomnú lásku.

Vo sne vidieť Foxa

Lúpežný lov hľadá pochybné záležitosti a riskantné milostné dobrodružstvá.

Líška, ktorá tajne vstúpila do vášho nádvoria, je varovaním: radšej si dávajte pozor na závistlivých ľudí, inak vaša povesť bude ohrozená.

Ak ste vo sne ste zabili lišku - vyhrali v každom podnikaní.

Vo snovovej knihe D. Loffa sa hovorí: "Líška je mazaná šelma. Preto, ak vidíte vo sne líšku, potom buď máte vlastné charakteristiky charakteristické pre ňu, alebo sa stanete obeťou takéhoto. Ako sa cítite o tomto symbole - opatrne alebo s príjemnými pocitmi? Či sa vám páči tento obrázok alebo nie, definuje váš pohľad na svet a váš vzťah s ním.

Ak sa vám líška objaví ako protivník, potom objekt, ktorý sa od vás snaží vyzdvihnúť, môže byť pre interpretáciu rozhodujúci.

Vyzeranie líška vo sne signalizuje, že niekde vo vašom živote sa prejavujú vlastnosti, ktoré sú neodmysliteľne spojené s týmto zvieraťom a či tieto vlastnosti pochádzajú z vás, alebo ich účinky na seba prežijete. "

Fox spánok predpoveď

Zvyčajne symbolizuje prehnanosť a podvod. Možno, že niekto z vášho prostredia vás vedie nosom, alebo vy sami plánujete nejaké zložité podnikanie.

Jasná červená líška: znak lásky intrigy alebo klebety.

Šedá, nepoznaná líška vo sne: predchodca skutočnosti, že riskujete, že sa stanete obeťou niekoho klamstva a trpíte stratou.

Líška v pasci, rovnako ako lov na líšku: symbolizuje vystavenie podvodu.

Ak v skutočnosti idete na nejaký trik zabiť lišku vo sne: predchodcu vážneho sporu alebo konfliktu, v dôsledku čoho pravda o určitých udalostiach povstane na povrch.

CURRENT

Lunárny kalendár účesov pre december 2018

Zimný čas - skutočný test pre naše telo! A pre náladu je ...

Lunárny kalendár zrážky pre február 2019

Na konci zimy sa vaše vlasy unavia tesnými uzávermi a nedostatkami živín. ...

Lunárny kalendár zrážky za január 2019

Astrológovia hovoria, že Žltá zemská prasa, ktorej znakom je rok 2019, miluje ...

Láska horoskop pre rok 2019 pre Aquarius

Žltá zemská prasa sa uskutoční 5. februára na hviezdnom tróne. Starostlivosť o čínsky ...

Love horoskop pre rok 2019 pre Ryby

5. februára sa na nebeskom tróne uskutoční žltá prasa. Pre Ryby, podľa ...

Love horoskop pre rok 2019 pre Taurus

Upozornenie znamená ozbrojené. Tento prístup používa Taurus pri čítaní horoskopov. Pomáha, ak ...

Prečítajte si viac, aby ste zistili, čo je dnes lunárny deň a čo prechádza, môžete navštíviť Lunárny kalendár.

Sen o Juno

Už dlhé roky je naša sviatočná kniha Juno zo 75 snov o snech najväčšou v zbierke RuNet interpretácie snov rôznych autorov a národov. Zaujímavý výber interpretácií.

Mnohé z našich testov sú exkluzívne. Presne odrážajú charakter človeka a vzťahy medzi ľuďmi. Odporúčame najmä sociologický test určenia sociotypu a test Feng Shui.

Hodnota spánku na Foxe (kniha o ruských ľuďoch)

Podľa ruských ľudových presvedčení je líška považovaná za symbol podvodu, mazania a pokrytectva. Preto, keď niekto sníva o líšku, táto osoba musí mať obavy z podvodu, a to aj zo strany blízkych ľudí. Takže to je dešifrovaný, prečo sen. Líška často varuje pred blížiacou sa zrakom pokryteckého priateľa alebo priateľky. Ak ste videli líšku vo sne, skúste sa bližšie pozrieť na ľudí okolo seba. Môžete si všimnúť niečo, čo vás dovedie k premýšľaniu.

Každodenná interpretácia snov o striebornom líštiu (podľa spisovateľa Aesopa)

Fox - Fox zosobňuje také zlé ľudské kvality ako mazaný, mazaný a pokrytecký. Existuje veľa príhovorov a výrokov o tomto zložitom zvierati, liške a všetci z nich akokoľvek odrážajú vlastnosti lišky: "Líšky majú všetky uši na korune", "Líška sedem vlkov bude držať", "Keď hľadáte líšku vpredu, je to späť ".

 • Prečo líška sen v rieke - sen znamená, že čoskoro sa stretnete s osobou, ktorá vám urobí dobrú ponuku, ktorá môže výrazne zlepšiť vašu finančnú situáciu.
 • Ak ste snívali o tom, že iné zvieratá boli vytiahnuté z rieky liškou, taký sen svedčí o tom, že by ste mali starostlivo premyslieť, kým začnete s navrhovaným prípadom, bez ohľadu na to, aký zisk by bol na prvý pohľad.
 • Sledovanie vo sne, ako liška odoberie korisť od šelmy, je znamením, že v krátkom čase budete musieť preukázať väčšiu múdrosť, aby ste dosiahli svoje ciele.
 • Ak ste mali sen, v ktorom ste videli, že liška hodí svoju korisť napriek skutočnosti, že v tom momente nič nehrozí, potom by ste mali v reálnom živote premýšľať o tom, aké nebezpečenstvo ste v tejto alebo tej veci.
 • Prečo snívať o červenej líške utekajúcej od lovcov - dôkaz, že vďaka svojej vytrvalosti a inteligencii budete schopní poraziť svojich nepriateľov a obnoviť svoju reputáciu.
 • Ak ste snívali o líši bez chvosta, je to predzvesť, že budete schopní poraziť nepriateľov svojimi vlastnými zbraňami.
 • Malé líšky snívajú - znamenie, že musíte venovať väčšiu pozornosť vašim deťom. Možno sú šikovní a budete veľmi nepríjemní, keď sa dozviete o ich klamstvách.
 • Vidieť predstierajúcu mŕtvu líšku je znakom toho, že vo vašom okolí je tajný útočník, ktorý práve čaká na možnosť poškodiť vás.
 • Ak chcete vidieť líšku v postieľke v klietke, je to proroctvo, že sa vám podarí vytvoriť si vlastné podnikanie, ktoré v súčasnosti nefunguje dobre.

Vidieť Fox, ako vyriešiť symboliku spánku (podľa Family Dream Guide)

Fox - význam sny, v ktorom ste videli líšku, môže byť iný. Preto je potrebné analyzovať to s prihliadnutím na to, čo sa v ňom práve stalo a v ktorý deň sa o ňom snívalo.

 • Ak ste videli líšku, ktorá si umyl svoje labky, je to varovanie, že vás niekto lahodí a dúfa, že vás využije v ich prospech. Nezapadni na takéto triky, bez ohľadu na to, aký to je jeho reč príjemné pre vaše srdce. Nezabudnite, že vás chcú oklamať.
 • Úniková líška snívala - idete o nešťastie spôsobené tvojim najlepším priateľom.
 • Ak ste videli lišku bežiacej v kruhoch, je to odporúčanie, aby ste dbali na radu svojho blízkeho. Môže vám byť veľmi užitočný.
 • Ak ste mali sen o líške od soboty do nedele - je to smutné znamenie, ktoré vás varuje, že vaše obľúbené zviera zomrie čoskoro.Ale líška od nedele do pondelka hovorí, že dôvodom vašej osamelosti bude nakoniec vaša zlá a bolestná povaha, ktorá vás odtrhne od vás. Nemáte nikoho na vine.
 • Prečo snívať o čiernej liške - musíte stráviť veľa peňazí na niečo, čo absolútne nepotrebujete.
 • Lúpež, ktorá sa chvália a poskytuje všetku svoju polohu, je láskavý vzťah, ktorý nepovedie k ničomu vážnemu. To nezávisí od vás - aj keď chcete rozšíriť vzťah, táto voľba nebude vyhovovať pani. Takže je rozlíšené, o čom sníva obraz.

Interpretácia vysnívaná (vo francúzskej knihe snov)

 • Líška - Tradične je líška spojená s podvodom, mazanosťou, podvodom, skrytými nepriateľmi. Ak snívate o líšku, je to predchodca stretnutia s podvodníkmi z reálneho života. Ak k vám niekto prichádza s neobvykle lákavým návrhom na prvý pohľad, nerozprávajte sa s ním, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o pascu.
 • Aby ste videli sen, v ktorom bojujete s liškou - v skutočnosti vás ohrozujú silní a nebezpeční protivníci. Musíte vynaložiť veľa úsilia, aby ste sa s nimi vyrovnali.
 • Ak by ste mali sen, v ktorom by bola liška lípová a skľúčená s vami - nestláčajte sa. S najväčšou pravdepodobnosťou niekto z najbližšieho kruhu zneužíva vašu dôveru.

Hodnota sny o mazanej šelme (asyrskej snovovej knihy)

 • Fox vo vašich nočných snoch je symbolom priateľa a ochrankyne.
 • Vidieť sen, v ktorom sa vám podarilo chytiť líšku, je dobré znamenie. Taký sen predpovedá, že budete môcť získať sponzorstvo vplyvného človeka, ktorý vám v mnohých veciach poskytne neoceniteľnú pomoc.
 • Ak ste snívali, že liška mohla uniknúť a utiecť, bohužiaľ stratíte svojho patróna alebo vás z nejakého dôvodu opustí.

Psychologická analýza spánku, kde sníval Zverek (výklad psychologa D. Loffa)

Fox - mazaný beštie. Preto, ak vidíte líšku, buď máte vlastné charakteristiky, alebo ju stanete obeťou. Ako sa cítite o tomto symbole - opatrne alebo s príjemnými pocitmi? Bez ohľadu na to, či sa vám páči tento obrázok líška alebo nie, definuje váš pohľad na svet a váš vzťah s ním. Ak sa vám líška objaví ako protivník, potom objekt, ktorý sa od vás snaží vyzdvihnúť, môže byť pre interpretáciu rozhodujúci.

Vyzeranie líška vo sne naznačuje, že niekde vo vašom živote sa prejavujú vlastnosti, ktoré sú neoddeliteľne spojené s týmto zvieraťom a či tieto vlastnosti pochádzajú od vás, alebo ich účinky na seba prežijú. Je tu niekto s podobnými vlastnosťami okolo líšky? Je vo vás niekto iný, ktorý sa s vami oboznámi opatrne?

Hodnota spánku o Fox (Modern Dream Book)

 • Sen, v ktorom vidíte líšku, dosť zvláštne, hovorí, že máte nejaký tajný priateľ. Možno si sami už všimli, že mnohé z vašich záležitostí sú usporiadané ako by sami.
 • Dobré znamenie je tiež snom, v ktorom ste chytili líšku. Sľubuje, že čoskoro sa budete môcť vyrovnať s existujúcimi problémami, uspieť, ak využijete pomoc nejakého vplyvného človeka, ktorý vám poskytne svoju ochranu, a dostanete ho pod jeho ochranu.
 • Ak ste snívali, že líška bola schopná uniknúť a utiecť, znamená to, že osoba, ktorá vám sľúbila pomoc, jej nebude alebo nebude schopná poskytnúť.
 • Ak ste snívali o liške v noci, znamená to, že niekto očakáva, že využije vašu vôľu iba na to, aby vás bodol dozadu a obdivoval tvoje utrpenie.
 • Ak snívala mŕtva alebo usmrtená líška, tvoj sen je varovaním, že stretnutie, na ktorom si kladieš príliš veľké nádeje, buď neospravedlní, alebo sa vôbec neuskutoční.
 • Líšacia kožušina vo vašich nočných snoch predpovedá určité potešenie.

Sny o Foxe (interpretácia Starého ruského Dream Book)

 • Lisa - Podľa starého ruského zdroja by človek, ktorý vidí líšku vo sne, mal mať obavy z náhleho útoku zlodejov.
 • Bolo to sen, že bojujete s líškou - máte vážne nesúhlas s mazaným a zákerným nepriateľom.
 • Čo sníva skromná a poslušná líška na rukách, ktorá sedí pri nohách a vezme si jedlo z ruky, to znamená, že vo vašom vnútornom kruhu sú šialení ľudia, ktorí vám ukážu svoju lásku a oddanosť. Zároveň však používate svoju dôveru vo svoje vlastné sobecké záujmy. Avšak líška vo svojom význame má veľa podobností s vlkmi.

Hodnota sny o rusovke (ľudový sen)

 • Lisa - Ak vidíte líšku vo svojich nočných snoch, ktoré ste niekde stretli pri chôdzi, očakávajte nejaké zlé správy.
 • Som sníval, že ste chytili lišu - budete môcť odhaliť falošného priateľa.
 • Ak ste zabili lišku, je to dobré znamenie a predpovedáte, že sa budete môcť zbaviť mnohých problémov. Možno si sami prekvapí, že sa dozviete, koľko problémov v tomto živote ste mali len preto, lebo ste verili ľuďom, ktorí si to vôbec nezaslúžili.

Čo spí s Lisou znamená, pokiaľ ide o dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

 • Ak ste sa narodili na jar, aký je sen líška - na stretnutie s mužom, ktorému nemožno dôverovať.
 • Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali vidieť červenú líšku - vzhľad osoby, ktorej nemožno dôverovať.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, čo ste snívali o kúpe líška lišajka líška - na prosperitu.
 • Ak ste sa narodili v zime, aký je sen o líške (báječný, niekedy s mužskou hlavou) - mazaný, podvod, zradný človek.

Tlmočenie snov o líšku na 30 snehových knihách

Väčšina snolkovateley tvrdí, že snežné červené zviera nesľubuje dobré:

 1. XXI storočia. Zaludny a nepripravený hosť.
 2. Azar. Núti môžu veľmi ublížiť.
 3. Angličtina. Existujú nepriatelia, ktoré podkopávajú vaše záujmy.
 4. Asýrie. Zobrazí sa patrón.
 5. Biblický. Za ľahké peniaze.
 6. Vanga. Zoznámte sa s kritikmi.
 7. Grishina.Buď je to šikovný konkurent, alebo chcete niekoho klamať sami.
 8. Denise Lynn. Niekto plánuje oklamať vás.
 9. Deti. Chytrý človek všetkými možnými spôsobmi zabráni realizácii jeho plánov.
 10. Pre celú rodinu. Môže trik.
 11. Pre fena. Človek z prostredia je žiarlivý a chce poškodiť.
 12. David Loff Zoznámte sa s osobitným, na ktorý nemožno dôverovať.
 13. Pozostáva z ustálených. V prostredí je šikovný človek, ktorý môže ublížiť.
 14. Malý Velesov. Mal by sa starať o zákerné osoby.
 15. Miller. Máte závidieť. Niekedy sen varuje, že by ste sa nemali zúčastňovať pochybných dobrodružstiev.
 16. Mytologický. Líška je symbolom mazanej osoby.
 17. Najnovšie. Môže sa pohybovať okolo prsta.
 18. Peter Leiman. Mal by byť inteligentnejší a racionálnejší.
 19. Ruský ľud. Líška videná vo sne symbolizuje pokrytectvo.
 20. Simon Canonit Niekto vedie cez nos.
 21. Wanderer. Medzi známymi je milá žena. Zjednotenie s ňou vám neprinesie dobré.
 22. Tarot. Vyriešte problém netradičným spôsobom.
 23. Ukrainian. Počujte lež.
 24. Fyodorovskaya. Buďte pozorní voči ľuďom. Niekedy sa za príjemným vzhľadom ukryje pokrytec a podvodník.
 25. Folklór. Získajte zlé správy.
 26. Francúzsky.Zoznámte sa s scammerom.
 27. Hasse. Falošný priateľ.
 28. Tsvetkov. Tajný nepriateľ plánoval zlo.
 29. Gypsy. Dávajte pozor na krásne a sebavedomé ženy.
 30. Esoteric. Za ľahké peniaze.

Niektorí tlmočníci snov spájajú líšku v sne s dlhovekosťou, plodnosťou a schopnosťou nájsť neštandardné riešenia v ťažkých situáciách. Ak teraz v živote nie je najlepšie obdobie, nenechajte sa smutné. Čoskoro budete môcť nájsť cestu von a všetko bude fungovať.

Pre ženu každého veku, líška videná vo sne prorokuje zoznámenie s inteligentným a zdvorilým človekom

Čo sny o žene alebo mužovi

Výklad sen je ovplyvnený skutočnosťou, o ktorej sníval:

 1. Girl. Je tu tajomný obdivovateľ, ktorý sníva, že dokáže svoje srdce prekonať.
 2. Žena. Stretnúť sa s vplyvným mužom, ktorý v budúcnosti poskytne neoceniteľnú pomoc.
 3. Ženatý. Ľudia obdivujú vašu krásu a milosť.
 4. Tehotná. Jeden z vašich priateľov má na vás zle. Po rozprávaní s ňou sa nálada zhoršuje, cítite sa oslabené. Je nevyhnutné znížiť komunikáciu s touto osobou na minimum.
 5. Man. Stretnúť sa s krásnou a inteligentnou ženou. Povaha nového priateľa však nebude jednoduchá.Aby ste získali svoje srdce, musíte vynaložiť veľa úsilia.

Milovníci sen o liške varujú, že majú silného súpera, snažiac sa zničiť ich vzťah.

Farba lišty: červená, biela, čierna

Farba kožušiny vysnívaného zvieraťa záleží. Nočné videnie, v ktorom sa zúčastnila liška s jasne červenou farbou, vysnívané knihy interpretujú nasledovne:

 1. Grishina. Nezneužívajte alkohol, inak riskujete, že sa dostanete do zlého príbehu.
 2. Winter. Peresudy a milostné záležitosti.
 3. V lete. Bude to osoba, ktorej nemožno dôverovať.
 4. Lofa. Neverte ľuďom, pretože môžu klamať. Ak je červenovlasý cheat vo sne, bol laskavý a láskyplný, bude možné vyjadriť sa a získať rešpekt voči druhým.
 5. Jesene. Sny týkajúce sa červených líšok sú často videné len jednotlivcami. Zamyslite sa nad tým, či ste jedným z nich? Možno stojí za to obnoviť staré spojenia alebo vytvoriť nových priateľov. Snažte sa stráviť voľný čas svetlou a zábavnou.
 6. Kombinovať. Staňte sa obeťou povestí alebo spadnite do lásky trojúhelníka.

Snímovaná šedá liška predvádza podvod a ťažkosti

Vzhľad v ríši Morfea, malého zvieraťa s bielym kožušinovým plášťom to môže povedaťže prišiel čas premýšľať o duchovnej stránke bytia. Analyzujte svoje správanie a postoje, určujte svoje plány na blízku budúcnosť. Niekedy môže sen o bielej líške varovať pred stretnutím s nemorálnou osobou..

Páry v láske sen o albínovi liške hlási, že ich vzťah sa bude pohybovať na miernejší kurz. Záľuby zomrú, budú nahradené vzájomným porozumením a rešpektom.

Niekedy sa v sne vidí čierne zviera. Dekódovanie takého snu je jednoduché - zbytočne stráca značné množstvo. Napríklad dostanete drahú položku, o ktorej ste snívali dlho, ale nakoniec budete sklamaní pri nákupe. Podľa ezoterickej snovovej knihy dostanete peniaze nespravodlivo. Ak vo sne na vás odrazila čierna líška, počkajte na problémy.

Povaha a správanie červených cheatov

Agresívne zviera v nočnom videní nie je dobré. Môže to oznámiť vznik silných konkurentov. Strike môže nielen človek zo strany, ale aj niekto z priateľov. Preto buďte veľmi opatrní. Iná vízia môže hovoriť o ďaleko od ideálneho správania. Prehodnoťte svoj vzťah so svojimi blízkymi.Výstredné výhružky môžu uraziť aj tých najtrpiavejších a najtichších priateľov.

Radujte sa zo sny, v ktorej je ručné zviera, tiež nestojí za to. Takýto sen je zvlášť nepriaznivý pre ľudí vo vedúcich pozíciách. V tomto prípade vízia varuje, že podriadení zneužívajú dôveru manažmentu.

Ak sa ličička obrátilo k vám v ríši Morfea, potom bude krátky milostný príbeh. Nemali by ste sa staviť na tento vzťah, pretože netrvajú dlho.

Spoznať šialenú líšku v reálnom živote je veľmi nebezpečné a dokonca aj sny s jej účasťou nie sú dobré. Oznamuje, že sa medzi jeho priateľmi objaví nespoľahlivá osoba, ktorá vás bude mať zlý vplyv. Takáto vízia sľubuje zhoršeniu zdravia chorého. Podľa knihy snov 21. storočia musíte prestať komunikovať s ľuďmi, ktorí vás zkazia. Ak sa zviera snažilo skryť snílka, potom v najkritickejšom momente vás blízky priateľ odhodí.

Sny, v ktorých bolo veľa kôrnatých líšok, naznačuje, že o vás niekto klepe

Počet jednotlivcov a ich vek

Sen, v ktorom bolo jedno zviera prítomné, môže predviesť podvod alebo zoznámenie s chytrým človekom.Dve lišky, videné v morfúzskom kráľovstve, znamenajú, že na láske stojí kráľovná idyla.

Veľa líšok v nočných snoch je zlé znamenie. Očakávalo sa dlhého a náročného boja s konkurentmi. To sa môže vzťahovať na profesionálne aj milostné záležitosti. Aj nočné videnie môže znamenať sklamanie niekoho vašich priateľov.

Ak sa v nočných snoch objaví dospelá líška s mladou líškou, potom sa čoskoro objaví múdre žena v prostredí, ktorá poskytne cenné rady.

Videli ste líšku s líškami vo sne? Stojí to viac času dať deťom, chýba vám vaša pozornosť. Ak snívač nemá deti, čoskoro bude musieť hrať rolu chovnej. Niekto z priateľov ho požiada, aby sa staral o svoje dieťa.

Nočné videnie sľubuje veľké problémy, pri ktorých vás zaútočila liška s lístkami.

Pre ľudí, ktorí nemajú deti, snívali o mladých líškach, naznačuje, že nastal čas premýšľať o vzhľade ich vlastných potomkov

Akcie vo sne: utiecť zo zvieraťa, byť uhryznuté alebo zabité

Teraz si spomeňte, aké kroky prebehli v kráľovstve Morfeus:

 1. Fox kousne. Takáto vízia nie je prorokujú nič dobrého. Môžete spadnúť na podvodníkov, tiež pozor na nepriateľské útoky.Zviera zobrali ruku? Uchopte nôž do zadnej strany priateľa alebo kolegu. Ak vo sne líška chcela uhryznúť, ale potom utiekla, potom sa v skutočnosti prakticky vyhnúť veľkým problémom zázrakom., Sen, v ktorom červenohnedka niekoho pobúril, informuje o blížiacej sa bitke so súperom.
 2. Útočí. Bude to mazaný a múdry súper. Budeme musieť vyvinúť veľké úsilie na odpudzovanie útokov tejto osoby. Tiež buďte pripravení na to, že zamilovaný bude nahradiť bandwagon. Tento trik by ste očakávali najmenej. Ak v nočnom videní liška zaútočí na dieťa, potom je vaša rodina v vážnom nebezpečenstve.
 3. Útočenie na iné zvieratá. Útoky v nočných snoch líšok na psa varujú svojho speváka, že problémy vznikajú nielen pre neho, ale aj pre blízkych ľudí. Boj podvádzanie s medveďom - znamenie, že musíte vytrvalo prekonať prekážky, ktoré padli do cesty. V budúcnosti osud bude veľkoryso odmenený. Nájdite šťastie so svojim blízkym. Ak Patrikeevna vstúpila do boja s vlkom, potom budú problémy vyvstávať od nepriateľov a vo vašom živote príde čas pokoja.
 4. Utekajte od líšky. Kapela smolu začne. Zdá sa, že celý svet je proti. Zlyhania budú prenasledovať takmer kdekoľvek.V žiadnom prípade sa nemôže vzdať a stratiť sebavedomie. Pokúste sa nájsť pozitívne momenty aj v negatívnej situácii. Zoznámte sa s novými známi a zastavte komunikáciu s ľuďmi, ktorí kritizujú alebo utláčajú.
 5. Fox utiekla. Ak červená-tail utiekol, obhajovať ich záujmy, poraziť nepriateľov. Ak sa sen snažil dohnat s ňou, je čas sa vyrovnať s konkurentmi.
 6. Naplňte líšku. Jasnovidec Wanga odporúča byť pri komunikácii s priateľmi opatrný. Najmä ak zviera jeslo z rúk. Takáto vízia varuje, že nemusíte dôverovať svojim tajomstvám ani vašim blízkym. Pretože osoba, ktorú si úprimne myslíte, že je priateľom, v skutočnosti nie je. On vás zle zaobchádza a nechce nič dobré. Ak v nočnom videní bolo možné nakŕmiť hladnú a vyčerpanú líšku, potom môžete ľahko obísť pasce, ktoré nepriatelia nastavili.

Ak ste vo sne zadržali líšku, potom v skutočnosti budete mať pre seba mnoho problémov.

Sny, v ktorej som musel zdvihnúť lišku, vysnívané knihy takto:

 1. XXI storočia. Na problémy a podvod.
 2. Vanga. Rozprávať sa s príbuznými.
 3. Grishina. Nepriaznivý vývoj okolností.
 4. Malý Velesov. Chýba nebezpečenstvo.
 5. Martyn Zadeki. Je tu nepriateľ.
 6. Kombinovať. Zverte svoje tajomstvá zákernej žene.
 7. Tsvetkov. Niečo vás ohrozuje.

Ale čo tlmočníci snov premýšľajú o nočnom videní, v ktorom mal príležitosť zabiť lišu:

 1. XXI storočia. Zbavte sa nepriateľov.
 2. East. Dosiahnite niektoré z vašich cieľov.
 3. Winter. Predznamenáva vážne nezhody, v dôsledku čoho sa objaví pravda o minulých udalostiach.
 4. Malé Veles, rodinné a moderné. Vyhrajte víťazstvo.
 5. Od A po Z. Prekročte krásu a kúzlo súperov.
 6. Hasse. Zbavte sa nepríjemných vecí.

Jedenie líška vo sne - na vážny konflikt, ktorý by mohol vystupňovať do boja.

Podľa knihy cigánskeho snov, vízia, v ktorej bola líška v dome, predpovedá požiar alebo poškodenie majetku

Miesto v nočných snoch

Vidieť vo sne líška vo vašom dome je nepríjemné znamenie. Nevyriešený problém v blízkej budúcnosti bude vyžadovať akciu. Ak sa nepodniknete včas, život sa môže zmeniť na skutočnú nočnú moru.

Vidieť vo sne, ako sa k domu vlieva mazaný malý zviera - na rodinné nepokoje. Ak cheat šiel do bytu obchodným spôsobom, vyliezla na stôl alebo iný nábytok, napadla nepríjemného hosťa, inak by sa stretla s arogantnosťou príbuzných alebo priateľov.Aby sa predišlo problémom, je potrebné obmedziť okruh komunikácie a nedávať svojim blízkym diktovať svoje požiadavky.

Snívali ste, že šelma prechádzala okolo vášho dvora? Pripravte sa na klepy, ktoré sa závidia rozpustiť. Pozrite sa na zviera v zoo - stretnúť sa s kriminálnymi prvkami.

Úspech predznamenáva sen, v ktorom bol v klietke mazaný malý zviera. Mnoho problémov sa vyrieši sami, rýchlo sa im podarí nájsť cestu z ťažkých situácií. Adekvátne zmeny prichádzajú k lepšiemu. Môže to byť kariérny postup, zoznámenie so zaujímavou osobou, fascinujúca cesta do zahraničia. Podľa snov knihy Aesop, je čas, aby veci boli v poriadku. Zastavte odloženie dôležitých problémov neskôr.

Vidieť lišu v kráľovstve Morfea, uväznený - vystaviť klamára.

Tlmočenie ďalších zaujímavých snov o líškach

Niekedy v nočných snoch môžete naraziť na mŕtvu líšku. Hyper-tlmočníci interpretujú túto víziu rôznymi spôsobmi:

 1. XXI storočia. Začatná práca sa skončí neúspechom.
 2. Vanga. Zoznámte sa s nemorálnym mužom.
 3. Pre fena. Nepriateľ bude porazený.
 4. Fyodorovskaya. Nepriateľ dostane to, čo si zaslúži.
 5. Hasse. Vyhnite sa problémom.
 6. Esoteric. Dlho očakávané stretnutie sa neuskutoční.

Ak sa v nočnom videní podvádza rusovláska len predstierať, že je mŕtva, potom máte skryté nešikovateľov, ktorí čakajú na správnu chvíľu, aby zasiahli.

Sních o líšku na vodítku? Neuvoľnite sa. Existuje tajný nepriateľ, ktorý nemôže spôsobiť vážnu ujmu, ale v budúcnosti bude mať takúto príležitosť.

Hovoriace líška vo sne tvrdí, že čoskoro sa nepriatelia zradia. Ich pokusy spôsobiť škodu budú márne.

Snehová líška bez chvosta sa považuje za dobré znamenie. Nepriateľ má svoje ruky viazané, nemôže ublížiť.

Počul v lige snov? Buďte pripravení na to, že za zadnou časťou zaostávajúcich intríg. Vydarený predátor je známkou vážnej choroby, ktorá ohrozuje blízkeho. Vypočutie v morfúzskom kráľovstve zďaleka, líca štekať - osamelosť a melanchólia.

Ak vo sne líška líšala líšku, potom sa stretnete s nespravodlivosťou. Je potrebné aktívne pôsobiť proti páchateľovi. Bolo by pekné získať podporu niekoľkých spojencov.

Sny líšok sú zmiešané. Niektorí varujú pred prítomnosťou zákerných nepriateľov, iní sľubujú radostné udalosti.Nočné videnie, v ktorom malá líška nereagovala na vašu prítomnosť a robila svoju prácu, predzvesťou šťastie.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://potustoronnee.com/sonnik/zhivotnye/lisa.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/lisa
 • http://junona.pro/modules.php?link=d09bd0b8d181d0b0&amp,name=Sonnic&amp,pa=word
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/4410.html
 • http://on-woman.com/k-chemu-snitsya-lisa/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Ylvis - Fox (Čo hovorí Fox?) [Oficiálne hudobné video HD]

Zanechajte Svoj Komentár