Dream feast

Dream knihy verí, že prvá vec, ktorú si pamätám, je to, čo bolo na stole. Bohatý dekorovaný stôl - šťastie a zabezpečený život snovateľa v budúcnosti. Ak by ponuka bola skromná, potom sa človek môže dostať do dosť ťažkej situácie.

Zasnívaná bohatá tabuľka

Sny dlho

Keď ste boli vo sne na zábavnom hostinku, kde ste hovorili s peknými ľuďmi a vy ste si to užili, znamená to, že čoskoro dostanete pekný darček alebo prekvapenie.

Často také sny môžu byť sny jednoducho preto, lebo nemáte dostatok zábavy v reálnom živote, ste príliš zakotvený v každodennej rutine a zabudli ste, ako je to v spoločnosti relaxovať.

Prečo by ste snívali, že na bankete je len veľmi málo ľudí? Snívač by mal premýšľať o tom, ako komunikuje so svojimi priateľmi a známymi ľuďmi. Možno si s nimi nie je fér? Vysvetlenie snov vám odporúča spomenúť na trestný čin a požiadať ho o odpustenie vopred, pretože keď sa otvorí, môže to byť príliš neskoro. Mali by ste sa rozhodnúť, či hodnotíte toto priateľstvo.

Navštívte vysnívanú udalosť vo sne

Ženská snov kniha

Vo sne vidíte sami seba na elegantnom banketu, kde sú prítomní krásne oblečené a radostní ľudia a stôl je plný rôznych jedál? Je to veľmi pozitívny sen. Znamená to, že medzi vašimi priateľmi budete spokojní a akékoľvek podnikanie, ktoré sa rozhodnete vykonať, prinesie vám úspech a finančný zisk.

Keď boli hostia nepriateľskí voči snídateľovi, alebo keď boli tabuľky prakticky prázdne, potom by v reálnom živote človek mal na cestách sklamanie, nešťastie a bariéry.

Sen interpretácia 21. storočia

Podľa tejto snovovej knihy môže byť banket vo sne posúdený dvomi spôsobmi. Keď prešiel v príjemnej atmosfére, s príjemnými hosťami a nádherne nastavenými stolmi, potom snívajúci čaká na šťastie. Ak by na dovolenke existovali nepríjemné veci alebo niečo divné, potom bude mať snívač hádky a konflikty doma aj v práci.

Pozvánka na odmenu za banket - materiál.

Pripravte si sviatok - pre nepríjemné situácie s blízkymi alebo známymi ľuďmi.

Tlmočník snov Gustav Miller

Vysnívané poloprázdne stoly

Tento zdroj stojí za to zdôrazniť v samostatnej kategórii, pretože väčšina snov, ktorí sa snažia zdvihnúť oponu budúceho apelu na to.

Ako veril Miller, videnie sviatku vo sne je pozitívne. Budete mať šťastie a vo všetkých svojich snahách budete mať dobrých priateľov.

Budúcnosť speváka bude lepšia, tým viac rafinovaných pokrmov na stole.Je tiež dôležité pamätať, ktoré jedlá hostia jedli, ako vyzerali, čo robili.

Keď boli tabuľky napoly prázdne, hostia boli agresívni, škaredo oblečení, potom by spí človek mohol očakávať, že bude mať dobrú priateľku alebo skupinu priateľov. Čím horšia bola dekorácia, tým viac sklamaní na vás čaká v budúcnosti.

Jedlá na stoloch

Prečo sen banquet - viac či menej jasné. Ale čo keď snívač dokonale zapamätá ponuku, bol to ten, kto sa dostal do svojej pamäti? Predstavuje typ jedla na stoloch? Vysvetlenie snov jednomyseľne odpovedalo, že áno.

Prevládalo sa menu:

 • mäsové pochúťky - problémy, že snívač, čoskoro vyriešia sami,
 • rybie lahôdky - stanete sa úspešnou osobou, ak sa vám nepodarí všetkým povedať o svojich plánoch,

Mal som sladký stôl

Rekreačná nálada

Vo sne ste navštívili svadobnú hostinu bez pozvania? Skutočnosť, že ste drzý človek často hrá do vašich rúk. Viete, ako dosiahnuť to, čo chcete.

Keď sami ste zodpovední za svadobnú hostinu, potom v budúcnosti nájdete príjemné zmeny, veľké šťastie, sny, ktoré sa splnili.

Pamätná hostina môže mať úplne odlišné interpretácie.Len sedí na pamätník - snívač je unavený svojim každodenným životom, neúspechom a sklamaním. Robí všetko preto, aby situáciu napravil, ale zatiaľ neúspešne.

Je tiež dôležité vedieť, ako sa zmenila atmosféra dovolenky:

 • spomienka sa postupne zmenila na veselú dovolenku - pozitívne zmeny čakajú spiace osoby,
 • situácia sa vyvinula presne naopak - neustále sa pozeráte späť do minulosti, zatiaľ čo vy konáte týmto spôsobom, budúcnosť nesvieti.

Podávajte v bankete

Prečo snívať banquet, kde je snímač čašníkom? Ak vaša práca prebieha dobre a ste všetci spokojní, máte sľubnú budúcnosť. Čoskoro vám ponúkne najlepšiu prácu, zaujímavý projekt a ziskové podnikanie. Tento sen je obzvlášť pozitívny, ak dostanete veľkorysý tip.

Keď sa hostia správajú nedostatočne, zabraňujú vám pracovať, potom v skutočnosti budete musieť komunikovať s nepríjemnými ľuďmi, ktorí vám spôsobia veľa nepríjemností. Ak hala nevyzerala slušne, potom bude na ceste k vášmu cieľu veľa prekážok.

Dream Miller

Veľmi dobre, podľa Millerovej snovovej knihy, vidieť hostinu vo sne.To znamená, že nielen priatelia budú podporovať vás, ale aj neznáme ľudí. Obzvlášť potešený víziou, v ktorej ste pozvaní hostia, slávením v reštaurácii na banketu - takýto sprisahanie predpovedá veľký úspech v každom podnikaní, akákoľvek je vaša úloha.

Ale ak ste snívali o banketu s prázdnymi stolmi a ponurých, nehanebných tvárach, tak tieto sny znamenajú hádky a sklamanie.

Banketové menu

Potraviny, s ktorými sa zaobchádzate vo sne, zohrávajú dôležitú úlohu pri interpretácii sny o rautoch. Pamätajte si, aké jedlá prevládali v ponuke a pre vás bude oveľa jednoduchšie pochopiť, čo môžete očakávať v blízkej budúcnosti. takže:

 • boli ste ošetrené na pokrmy z mäsa - k rýchlemu riešeniu všetkých problémov,
 • boli ste podávané rybie pokrmy - nezabudnite, úspech závisí od vašej schopnosti udržať si ústa uzatvorená,
 • snívali o sladkostiach a pečivách - čakali na zábavu a zápalnú náladu,
 • snívať, že na bankete sa podávajú len nápoje - na slzy a rozhorčenie,
 • prázdne dosky predstavujú stratu a sklamanie.

Svadobná hostina - znamenie blížiaceho sa šťastia

Snívali ste, že ste prišli na svadobnú hostinu bez pozvania? Tento sen naznačuje, že arogancia "v malých dávkach" je užitočná kvalita.Ak ukážete vytrvalosť, potom budete uspieť aj tam, kde to nebolo možné, predpovedá East Dream Book.

Ak chcete byť "vinníkom" svadobnej hostiny, je to znamenie veľkého šťastia. Získate si zaslúžené uznanie a dosiahnete všetko, o čom ste snívali, Dreamman sa potuluje.

Pamätná hostina ako symbol rozlúčky s minulosťou

Čo sníva o sne o veľkolepom slávnosti na počesť zosnulého, vyvolá Cigánsku snovú knihu. Ste unavený životom, v ktorom ste sledujú neúspech, takže sa pokúšate akýmkoľvek spôsobom napraviť situáciu.

Vidíte vo sne, že sviatok pamätníka sa plynule mení na dovolenku - pozitívne zmeny prídu do života. Ale ak chcete pochopiť, čo sen o sviatku prešiel do pamätného sviatku, potom sa obráťte na poradenskú knihu Tsvetkova. Jeho interpretácia je toto: ak sa neprestanete "držať" minulosti, nemôžete v živote nič meniť.

Pracujte ako čašník, alebo si nenechajte ujsť šancu!

Snívali ste, že vyčistite špinavé jedlá v banketovej hale, v ktorej atmosféra "dýcha" luxus? Osud vám dá šancu zlepšiť vašu finančnú situáciu. Doručovanie hostí na banket a získanie veľkorysých tipov z nich je tiež dobrým znamením, sľubujúcim stretnutie s vplyvným človekom.

Horšie, ak v sne vidíte, ako opití hostia vám zabraňujú vyčistiť špinavé jedlá, tlačiť vás a zraziť koše z vašich rúk - narazíte na darebáka, ktorého cieľom bude poškodiť vás. Takisto interpretácia toho, čo Chaldeyova práca v zle vyzdobenej banketovej hale nebude potešiť, je čakať na prekážky na ceste k cieľu.

Prečo snívať Banket

Snívať o hostine je dobré. Priatelia budú pre vás priazniví. Snívať o sebe v dave veselých, elegantne oblečených hostí, ktorí jedia na drahých jedlách a pijú staré vína s úžasnou hodnotou, predznamenávajú veľký úspech v každom úsilí a šťastí medzi priateľmi.

Vidieť nepriateľstvo medzi hosťami, smiešne prázdne stoly - je znakom veľmi ťažkých nedorozumení, hádky a sklamania, ktoré vás očakávajú.

Snívať hostinu

Ak ste vo sne ste sa videli na hlučné hostine, kde ste všetkým komunikovali s radosťou: znamená to, že čakáte na nejakú nezvyčajnú darčekovú alebo zábavnú udalosť.

Možno nemáte dosť zobrazení? Ak ste snívali o banketu, v ktorej sa nezúčastnilo príliš veľa hostí: v skutočnosti musíte vážne premýšľať o tom, ako sa správať k svojim priateľom.

Možno si jednoducho nechcete pripustiť, že sa cítite vinu pred kamarátkou alebo priateľkou? To je vážny dôvod na rozmýšľanie, pretože ak váš vzťah nerozumie práve teraz, môže to byť príliš neskoro.

Možno nie tak dávno ste sa dopustili nejakého zlého činu voči blízkej osobe? Lepšie je, aby ste teraz priznali a diskutovali všetko veľmi upřímne a ak budete aj naďalej predstierať, že sa nič nestalo, potom, keď pravda príde, bude situácia oveľa ťažšie napraviť.

Všeobecne platí, že váš sen naznačuje, že by ste nemali trpieť a trpieť pochybnosťami, ktoré sa dotýkajú duše, stačí zistiť všetky nedorozumenia a zmeniť.

Čo znamenajú Banketné sny

(Pozri tlmočenie: triumf)

Sen, v ktorom ste dostali pozvánku na banket, je znakom vyznamenania, bohatstva, vysokej pozície v spoločnosti a rešpektu iných. Čím bohatšia bude banket, tým lepšie bude vaša firma. Byť na hostine vo sne je predzvesťou veľkých zmien vo vašom živote, ktoré vás predvídajú úspešným ukončením ziskového podnikania alebo vysokou a zodpovednou pozíciou.Ak však niečo zatemnilo váš pobyt na banketu, na vás čakajú sklamanie a hádky. Ak na banketu sedíte pri stole a budete jesť, na vás čakajú sklamanie a menové ťažkosti.

Hodnota spánku Banket

Snívať o hostine je dobré. Priatelia budú s vami veľmi milí.

Ak sa uvidíte v dave veselých, dobre oblečených hostí sediacich pri stole, ktorý je naložený drahými pokrmmi a starými, drahými vínami, budete mať veľa šťastia vo všetkých vašich snahách a šťastie vo vašom osobnom živote.

Nespokojní hostia a chudobný stôl - znamenie ťažkých hádiek a nekonečných sklamaní.

Interpretácia spánku Banket

Predstavuje obdobie úspechu a úspechu vo všetkých záležitostiach, ale nedorozumenia a zvláštnosť môžu znamenať nedorozumenia a nedorozumenia v práci.

Dostanete pozvánku na banket - na rýchlu hotovostnú odmenu, ale.

Zorganizujete banket a pripravíte pozvánky.

Veselá a hlučná atmosféra na banketu, drahé dekorácie, elegantné pokrmy a pochúťky na stoloch - veľké zisky a úspešné dokončenie prác.

Prázdne stoly a tmaví, nespokojní hostia snívajú o tom - môžu predvádzať fatálne nedorozumenia.

Čo banket predpovedá vo sne

Banketný sen je znakom úspechu v spoločnosti, spokojnosti v láske a priateľstve.

To všetko v prípade, že tabuľky "sú plné" jedla a hostia sú veselí a radi, že vás vidia.

Nepríjemní ľudia a prázdne stoly sú znakom nedorozumení a hádky, ktoré vás očakávajú.

Ak zorganizujete slávnosť sami, nájdete ponižovanie, zanedbávanie od kolegov alebo priateľov.

Prijímanie pozvánky na banket je predzvesťou nejakej pevné peňažnej odmeny.

Vo sne vidieť hostinu

Čaká na vás šťastie v láske.

Predstavte si veľkú reštauračnú sálu, kde sa zhromaždilo veľa ľudí okolo nádherne položeného stola. Nachádzate sa na mieste čestnosti, v centre pozornosti, a zároveň sa cítite v pohode a prirodzene. Toasty na vašej počesť, akceptujeme gratulácie, ďakujeme, vstupujeme do rozhovorov a udržujeme všeobecnú slávnostnú radostnú atmosféru.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný.Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Zasnívaná svadobná hostina

Chcete snívať svadobnú hostinu - príjemnú zmenu. Ak vidíte, že ste obklopený radostným, priateľským davom na stôl, ktorý je plný jedla, ste určite šťastní s priateľmi.

Atmosféra dobroty a porozumenia bude vo vašom okolí vládnuť veľmi skoro, vždy sa môžete spoliehať na spoľahlivé a priateľské rameno. Je bezpečné radovať sa, ak vo sne sú atribúty bohatého života: skvelé jedlá, drahé jedlá, elegantne oblečení hostia.

Jednoducho povedané, svadobná hostina vo sne sľubuje finančné obohatenie a zlepšenie stavu materiálu, ktorý je hneď za rohom.

Vo sne, banket - negatívny prepis

Na druhej strane, sviatočné sviatky nemusia byť vždy radostné, banket, ktorý zlyhal vo sne, by vás mal premýšľať. Ak vidíte vo sne prázdne jedlá s nedostatočným jedlom, sklamanými a hladovými hosťami, potom to jasne nie je dobré.

Snáď osud pripravuje testy, ktoré sa neskôr môžu premeniť na ešte väčšie problémy. Nesúhlasy a spory v komunikácii s príbuznými, ktoré môžu viesť k vážnym konfliktom, nie sú vylúčené. Možné problémy vo vašom osobnom živote si vyžadujú, aby ste dbali na svoje vlastné slová a činy a postarali sa o pokoj vášho vlastného ľudu.

Chudobná výzdoba miestnosti, chutné pokrmy na banketách, nečistota a neporiadok - všetky tieto obrazy videné vo sne, okrem iného, ​​môžu predstavovať menové problémy a materiálne ťažkosti.

Ako interpretovať

V každom prípade je sen len náznakom, ktorý je určený na nasmerovanie osoby na správnu cestu, aby analyzoval jeho činy a našiel chyby v správaní. Stojí za to, aby ste svoje sny vyložili pozitívne, bez toho, aby ste sa prispôsobili iba problémom.

S pravým prístupom môžete dosiahnuť, že vo sne av skutočnosti budete obklopený atmosférou osláv a zábavy, ako na najlepších rautoch.

Východný sen

Banket je dobrým znamením, priatelia vám poskytnú nejakú dôležitú službu.

Ak je na banket stoly plné lahodných jedál a krásne bezstarostné ľudí sa baví okolo - to znamená, že si môžete konečne uvoľniť a ochutnať všetky radosti zo života.

A naopak, vidieť škaredé bezbožné tváre alebo prázdne stoly - nešťastie a sklamanie.

Islamský Dreambook

Banquet videný vo sne - oznamuje snúbencovi sľubnú cestu, ktorá mu prinesie veľa šťastia.

Výlet na banket je znamením, že sen bude vedľa imperiálneho vládcu.

Tiež hovoria, že banka symbolizuje prosperitu a neprítomnosť obáv, pretože v tomto prípade hovoríme o jedle vo všeobecnosti a o rôznych jedlách.

Rodinný sen

Snívať o hostine je dobré, priatelia budú s vami veľmi milí.

Ak ste sa videli v dave veselých, dobre oblečených hostí sediacich pri stole stojacom s drahými pokrmmi a starými drahými vínami - nájdete veľa šťastia vo všetkých svojich snahách a šťastie s priateľmi.

Nespokojní hostia a chudobný stôl - znamenie ťažkých hádiek a nekonečných sklamaní.

Kombinovaná kniha snov

Sen o banke je symbolom rýchleho úspechu a uznania v spoločnosti, spokojnosti v priateľstve, láske a vzťahoch s priateľmi.

Ak ste vo sne ste videli nepriateľských ľudí a poloprázdne stoly - znamenie hádky a hádky, ktoré vás očakávajú v blízkej budúcnosti.

Ak plánujete a pripravujete slávnosť sami - nájdete ponižovanie, nedorozumenie vašich kolegov alebo blízkych ľudí.

Prijímajte pozvánku na banket - očakávate veľkú hotovostnú odmenu.

Moderná kniha snov

Banketný sen je znakom úspechu v spoločnosti, spokojnosti v láske a priateľstve. To všetko vás radi.

Nepríjemní ľudia a prázdne stoly sú znakom nedorozumení a hádky, ktoré vás očakávajú.

Ak zorganizujete slávnosť sami - nájdete ponižovanie, zanedbávanie od kolegov alebo priateľov.

Prijímanie pozvánky na banket je predzvesťou nejakej pevné peňažnej odmeny.

Sen interpretácia XXI storočia

Senná banka - predpovedá obdobie úspechu a úspechu vo všetkých záležitostiach, ale nedorozumenia a zvláštnosť môžu znamenať nedorozumenia a nedorozumenia v práci.

Prijímajte pozvánku na hostinu vo sne - za rýchlu značnú odmenu, ale ak si sami usporiadate banket a pripravíte pozvánky - môžete očakávať konflikty s kolegami, niekto sa pokúsi ponižovať alebo urážať vás.

Veselá a hlučná atmosféra na banketu, drahé dekorácie, elegantné pokrmy a pochúťky na stoloch - veľké zisky a úspešné dokončenie prác.

Prázdne stoly a pochmúrne, nespokojní hostia vo sne - môžu v skutočnosti predvádzať fatálne nedorozumenia.

Sen o modernej žene

Ak snívate, že ste v dave veselých, šikovne oblečených hostí, ktorí jedia na drahých jedlách a pijú jemné staré vína - nájdete veľa šťastia vo všetkých svojich snahách a šťastie s priateľmi. Naopak, nepriateľstvo hostí, prázdne stoly predznamenajú ťažké nedorozumenia, hádky a sklamanie.

Slávnostné oslavy

Ak sa pozriete do knihy snov, banke, ktorú ste videli v snoch, Miller zaobchádza ako veľmi dobré znamenie. Zaslúžite si priaznivý postoj od orgánov, ktorý vám umožní pohodlnejšie na pracovisku.

Čo môže snívať, že ste v snoch, sa objavil ako hosťktorý je pozvaný na slávnosť? To je tiež priaznivé znamenie. Každý z vašich podnikov bude korunovaný úspešne a zároveň prakticky nevyčerpáte energiu.

Ak bola sviatočná banketka v prázdnej miestnosti a okolo vás sa prechádzali neznámi ľudia, znamená to, že v reálnom živote budete musieť nájsť cestu zo spornej situácie. Skúsený človek vám pomôže pri riešení tohto problému a radi sa s ním podelí o radu a zabudnete na nepríjemnosti cez noc.

Ak chcete vysvetliť sen o bankete, skúste si zapamätať, ktoré jedlá ste videli na stole a či sa vám páčilo. Prečo snívať o bankete, kde sú stoly nastavené s vašimi obľúbenými pokrmy? Vysvetlenie snov vás vyzve, aby ste čoskoro mali šťastie v ťažkej otázke, v ktorej ste sa dlho nemohli rozhodnúť. Ale čo konkrétne jedlá pri sviatku vo sne znamenajú:

 • Konzumácia mäsa na banket - v skutočnosti sľubuje rýchle obohatenie a kariérny rast.
 • Bolo možné vyskúšať pokrmy z nádherných druhov rýb - šťastie vám povie, že môžete uspieť, ak ste veľmi opatrní a nerozšírite svoje plány cudzím.
 • Jedzte dezerty, sladkosti a koláče pri stole - jeden z členov domácnosti vám povie skvelú novinku, ktorá zmení vaše okamžité plány.
 • Banquet vo sne bol skromný a zaobchádzalo sa len s nealkoholickými nápojmi? V skutočnosti očakávate malé domáce práce, ktoré vám umožnia zmeniť svoje nápady a úplne sa im venovať. Nebuďte smutní, pretože trávite tento čas s rodinou a budete môcť ďalej posilňovať svoj vzťah.

Veľká udalosť

Sen, banket, v ktorom bola organizovaná pri príležitosti svadby, je prorocká. To znamená, že čoskoro sa skutočne budete musieť zúčastniť takejto udalosti a stretnúť sa s novými ľuďmi. Ak snívate o takejto slávnosti bez pozvania - v skutočnosti by ste mali mať väčšiu dôveru a istotu, že sa budete pohybovať smerom k svojmu cieľu. Ak sa môžete trochu "tlačiť", potom veľmi skoro dosiahnete takú výšku, o ktorej úspechu ste predtým nikdy nesnívali.

Čo sníva o hostine na počesť svadby, na ktorom ste boli novomanželia? Podľa Knihy o ženách sa môžete v banke pozrieť ako nevestu pre mladú dievčinu, čo znamená, že veľmi skoro budete skutočne schopní vyskúšať si svadobné šaty a ísť dole uličkou so svojím blízkym.

Ak takýto sen už videl ženatý, sen hovorí, že v skutočných vzťahoch so svojím manželom nemá dosť romantiky. Neočakávajte od neho žiadnu iniciatívu, ale jednoducho začnete vo vzťahu "zdôrazňovať". Naplánujte si romantický termín a pozvite manžela - to vás bude priaznivo ovplyvňovať.

Ak sú tieto sny senom mladého človeka, podľa Dreammanovej snovovej knihy to znamená, že čoskoro dosiahnete to, čo si vášnivo želáte. Ukážte trochu trpezlivosti a osud vám prinesie nádherný dar.

Čo môže znamenať, že sa v sne, ktorý bol organizovaný na pamäť mŕtveho človeka, stretol s banketom? Ak ste v snom tejto osobe poznali, potom v skutočnosti niektorí vaši príbuzní potrebujú vašu pozornosť a starostlivosť. Buďte opatrní a porozprávajte sa srdcom domácnosti k srdcu.

Ak ste nevedeli zosnulého a nerozumeli ste, ako ste skončili na pamätník, znamená to, že čoskoro budete mať príležitosť radikálne zmeniť svoj život. Budete musieť opustiť bežné záležitosti a rozhodnúť sa o statočný krok, pretože zmena vždy prináša inovácie. Verte mi, že tieto zmeny nebudete ľutovať.

Čo je sen, v ktorom ste boli na pamätnej banket, ale zrazu ste sa ocitli na dovolenke? Takáto vízia naznačuje, že sa príliš držíte minulosti. To vám nedovoľuje, aby ste sa úplne rozvinuli a pokračovali. Začnite malý a pokúste sa pustiť veci, ktoré vás naozaj bránia - budete prekvapení, ako rýchlo sa bude hrať život s novými farbami.

Pracujte tvrdo

Čo môže snívať o príprave sály na banket ako čašníka vo sne? Ak ste v snoch starostlivo zložili obrúsky, postavili ste stôl a niesli jedlo - to znamená, že sa tešíte svojej profesii a že ste na správnom mieste. Nezabudnite rozvíjať a zlepšovať svoje zručnosti, pretože je pravdepodobné, že zvýšenie nebude trvať dlho.

Ak ste vo sne ste pracovali ako izbová služba na veľkej hostine a vaši hostia vás veľmi zle zaobchádzali - v skutočnosti budete musieť prekonať určité ťažkosti vo vašom vzťahu so svojím blízkym. S najväčšou pravdepodobnosťou venujete príliš málo pozornosti vášmu zväzku. Opravte to a všetko bude fungovať samo.

Ale ak ste pracovali na hostine, získali ste úchvatný tip a hostia boli pre vás príhodní - v skutočnosti môžete bezpečne očakávať, že sa zoznámite s vplyvným človekom, ktorý vám umožní splniť váš starý sen.Nestrácajte kontakt s touto osobou, pretože čoskoro sa môžete stať dobrými priateľmi.

Bolo možné vidieť, ako vyčistite miestnosť po masívnom banketu? Pokúste sa ušetriť peniaze v najbližších pár dňoch - môže sa stať, že situácia bude vyžadovať investície z vašej strany. A tým robíte neoceniteľnú podporu pre najlepšieho priateľa, ktorý nikdy nezabúda na vaše činy! Autor: Zoya Krupskaya

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/prazdniki/k-chemu-snitsya-banket.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/banket
 • http://www.sunhome.ru/dreams/banket
 • http://my-calend.ru/sonnik/banket
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-banket/
 • http://felomena.com/sonniki/b/banket/
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-banket.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Odvážte sa snúbiť slávnosť stánkov 2018

Zanechajte Svoj Komentár