Klavír prečo sníva vo sne? Ak vidíte vo sne Piano, čo to znamená? "

Klavír je zvyčajne sen ako predchodca nejakej zábavnej udalosti.

Sladká melóda, ktorú počuje vo sne, predznamenáva dobré zdravie a úspech.

Nasty akordy - sníva o nejakej firme, ktorá vás obťažuje.

Smutná a smutná melódiá - varuje pred smutnou správou.

Rozbité a rozrušené klavír, vidieť vo sne - hovorí, že budete trýznení nespokojnosťou s vlastnými úspechmi. Navyše budete rozrušený, pretože ste nemohli získať úctu vašich priateľov.

Starý klavír vo vašom sne smie pripomínať vašu minulosť. Snáď zažívate ťažké časy, zanedbali ste dobré rady a nevyužili ste výhodné príležitosti? Spánok varuje: Neopakujte viac tejto chyby.

Ak dievča sníva, že sa učí ťažkej ale krásnej melódii, bude sa môcť zamilovať do osoby, ktorá za ňu zatiaľ nemá pocity. V dôsledku toho sa stane jej verným a verným priateľom a milencom.

Moderná kniha snov

Sen, v ktorom vidíte klavír, je predchodcom nejakej radostnej udalosti.

Počujte sladké a harmonické zvuky klavíru - predpoveď úspechu a dobrého zdravia.

Ak je klavír falošný - v skutočnosti sa budete musieť zaoberať mnohými nepríjemnými prípadmi.

Smutné a truchlivé melódie - predzvesť nešikovné správy.

Zlomený a frustrovaný klavír - predpovedá nespokojnosť s vlastnými úspechmi a sklamaním pri páde ambicióznych plánov vašich priateľov alebo detí.

Staromódny klavír, videný vo sne - znamená, že v zápisniciach skúšok, ktoré spadli do vášho veľa, zanedbávate skúsenosti z minulosti a radu iných, ktoré neskôr budete nesmierne poľutovať. Sny vás varujú: v budúcnosti sa nedopustite podobných chýb.

Ak mladá žena sníva, že hrá na klavír, je ťažká, ale očarujúca melódiu - v skutočnom živote dokáže obrátiť svojho ľahostajného priateľa do oddaného a lojálneho fanúšika.

Sen za sučku

Klavír - zábavná zábava, pokojný a pokojný rodinný život.

Hra na klavír - vaša vytrvalosť a vytrvalosť vyhrá vašu vyvolenú a on vám na oplátku odpovie.

Počúvanie príjemných melódií na klavíri je dobré zdravie, úspešné a výnosné podnikanie.

Ak melódiu vybočuje z jej rytmu - na vás čakajú dlhé a dlhé časy.

Dream a Dmitri a nádej zima

Snívať o klavíri znamená, že v skutočnosti môže niekto očarovať vás a mať výrazný vplyv na vaše pocity.

Počúvanie príjemnej hudby v takom sne je znakom rozhovoru s jemným a ušľachtilým partnerom.

Rozrušený klavír, ktorý vytvára falošné zvuky, vás varuje pred nepríjemnosťou niekoho. Možno vás niekto zavádza, skrýva za niektorými krásnymi frázami určitý podvod a tajné úmysly.

Interpretovanie snov od A po Z

Počúvanie klavírnej hudby vo sne predvádza šťastnú budúcnosť vašich detí. Prehrávanie na klavíri - predzvesti milujú radosti, uspokojenie telesnej vášne.

Pozrite sa na nakladače s ťažkým náradím - robte náročnú prácu. Ak klavír upustia - v skutočnosti ste v práci v ťažkostiach, ak ste to rozbili - čakajte na záchranu od svojich šéfov.

Počujte gama na klavíri - zmeniť povolanie alebo povolanie. Vypočujte si výkon bravúrnej hudby - vyzdvihnite po období oduševniteľného bluesu. Pokojné, tiché piano akordy - radosť z rodiny.

Sen o modernej žene

Snívať o klavíri je predzvesťou nejakého vtipného incidentu.

Počuť sladkú melódiu vo sne je znakom dobrého zdravia a úspechu.

Ak vo sne počujete nesúhlasné, nesúrodé akordy - musíte robiť veci, ktoré vám spôsobia veľké podráždenie. Smutná a smutná melódia predvádza smutné správy.

Ak je klavír zlomený alebo rozrušený - budete trýznení pocitom nespokojnosti s vlastnými úspechmi. Budete veľmi znepokojený neschopnosťou získať úctu vašich priateľov.

Starý klavír vo sne - naznačuje, že raz, zažívajúcich ťažké časy, ste zanedbali dobré rady a nevyužili priaznivé príležitosti. Tento sen je pre vás znamením: neopakujte predchádzajúce chyby!

Ak sa dievča vo sne dozvie ťažkú, ale vzrušujúcu melódiu, znamená to, že núti človeka, ktorý nemá žiadne pocity, aby sa stala jej pravým a verným priateľom.

Sonic Fedorovskoy

Snívať o klavíri - na pokarhanie.

Zahrajte si na klavír - stretnite sa s vašim blízkym, ktorý vám neprinesie nič dobré.

Snívali ste, že ste sa naučili hrať na klavíri - čoskoro sa stretnete s vašou novou láskou.

Vo sne vyladíte klavír - váš úspech v láske je úplne závislý na vás.

Kúpiť klavír - hádať s blízkym.

Ak ste snívali, že ste predali klavír - nemusíte čeliť hádke so svojím milencom (milencom).

Vo sne ste počúvali niekoho, kto hrá na klavíri - dostať pokarhanie viny jedného z vašich blízkych príbuzných.

Prihláste sa na kanál Felomena v Yandex.Den

Hodnotiť tento článok!

Sníva o klavíri, ale potrebná interpretácia spánku nie je v snovovej knihe?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, čo sny klavír sníva vo sne, jednoducho napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vy budete interpretovať, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Snívala som, že sedím v škole a hrám krásne melódie na syntezátore a zrazu príde jedna dievčina, viem ju, študuje v hudobnej škole a hrám znova, je prekvapená, keď zrazu chcem zdvihnúť syntezátor, pretože je to ďalší a potom sa zdvihne a tam je zelený stojan tvar klavíra potom dievča hovorí s vzrušením to je môj syntetizátor on zlomil ďalej rozbudili

Som doma.Sedím na klavíri (robím hudbu už 8 rokov - ja hrám na klavíri - a mám veľmi dobré výsledky) a okamžite zostavím melódiu. Hrám to, je veľmi pokojný, lyrický, trochu aj znepokojujúci. A vedľa mojej matky stojí a počúva, ako hrám.

Moja kamarátka prišla navštíviť ma (zďaleka) chodiť s ňou do centra mesta, nepamätám sa, kto sme boli pozvaní pozerať na klavír. Tento nástroj bol starodávny (to bol vyrobený veľmi slávnym majstrom), ale vo veľmi dobrom stave a okrem toho majiteľ nástroja je dobre naladený - židovský, opustila krajinu a usporiadala aukciu. Nepamätám si, čo sa tam stalo, kúpilo to alebo nie. Ďalšie udalosti sa odohrávajú v administratívnej viacpodlažnej budove, cudzinec pre mňa, že mi boli stále cudzie. Ako keby bola budova zachytená seratovcami, teroristami, bežali za nami. Podarilo sa mi uniknúť, praskol starodávny rukopis (keď som utiekol, bol som napadnutý ženou, ktorá ma chcela držať, odtiahla som sa a tiež som ju odviedla od toho starého suvu) na tejto suvoje tu boli informácie, ktoré boli strážené po mnoho storočí. Keď som utiekol od týchto ľudí, objavil sa muž vedľa mňa, všetci čínski toli yanychars (z ktorého storočia neviem, viem, že v tom čase bol vládcom veľkého štátu). Myslela som si.že sa zdalo, že si vzal rukopis, ospravedlnil sa, že prijal posvätný rukopis a rozvinul ho. Nebolo to ani odhodiť, ale napriek tomu vyslovil niekoľko slov a prebehol ruku nad ním, začalo sa čosi úžasné, horná vrstva začala zmiznúť a pod ním sa objavujú znaky ako runy, toli listy, prebudil som sa. Úžasná Sonya

Vitajte! sen bol: biela klavír je v štúdii a zadná časť klavíra je rozdelená na dve časti so sekerou ... a ja sám kriču kričať z tejto hrôzy ...

Vitajte! Nemal som sen o mojom absolventskom večierku, kde mladí ľudia, z ktorých jeden s mladou tvárou, ale sivými vlasmi, spievali s neočakávane krásnym a pevným hlasom. V tom istom sne som čítal akordy z listu. Dobrý príchod. Potom sa zrazu zrazila polovica zuba a ocitla som sa na klinike na recepcii. A v skutočnosti som nebol v takejto nemocnici, ale mal som s týmto polyclinickým snom .. Len veľmi dávno

Prišiel som so svojím mladším bratom do veľkého krásneho domu, pravdepodobne to je náš dom, dom je ako hrad, čaká na rodičov, čierna farba a zrkadlá prevládajú v dome. čokoláda a štartjesť z klavíra Čokoláda rýchlo schne a dokonca sa objavia praskliny Zrazu príde žena do domu, ja ju neviem sama, ale vo sne je to, ako by sme sa dlho poznali, hovorí, že by sme sa mali schovať, pretože teraz príde monštrum a my neprežijeme. v spálni, ležiaceho na posteli, po strašnom hluku vychádzame do obývacej izby a uvidíme, že celá miestnosť, každý detail je zakrytý smaragdovými kamienkami a tá žena mi dáva zelenú malú kabelku, zrejme drahú a odišla.

Sníval som o starom klavíri. Môj dedko to kúpil. Stlačil som kľúč, ale nebol úplne nakonfigurovaný. A starý otec povedal, že stále neviem, ako to hrať. Sníval sen od piatku do soboty.

Stál som vedľa nejakej osoby a videl som kľúče, najprv som prehral melódiu, ktorá mi bola známa, a potom mi navrhol, aby som to skúsil, kľúče boli tak lesklé, biele.

Dobrý deň, Tatiana. Vo sne som cestoval taxíkom do svojho rodného mesta, čo sa v skutočnosti nikdy nevráti. Išiel som na známe miesta. Potom zastavila taxík nie ďaleko od domu, kde strávila svoje detstvo a odišla do nejakej opustenej budovy na poschodiach 5-9. Šiel som do nejakého bytu, všetko bolo v prachu a pavučine, veci boli rozptýlené, zaprášené zrkadlo, našli som cukríky v zásuvke a dokonca som sa snažil vyskúšať.V izbe bol starý, polo-zlomený klavír, niektoré klávesy nefungovali, ale nedokázali hrať, snažil som sa hrať aj Happy Birthday yo

Dobrý deň!
Išiel som s dieťaťom do miestnosti, kde boli 4 klavíry, iného typu a všetko je hnedé alebo tmavé. Izba bola hotel a bývala. Nástroje vyzerali dobre, na jednej z nich stála lustr na každej strane ...

Pôjdem do neznámeho domu s chlapcami (aj ja som nie je známy vo sne alebo v skutočnosti) je klavír a čierne klaveshi nie sú riadne usporiadané a klavír je nepochopiteľný ...

Kúpil som čierny automobil zriedkavej značky Chaika a videl som čierny papier, tiež starý, ktorý som chcel kúpiť

Som v hudobnej škole. Vážna rozhovor s učiteľom klavíra a riaditeľom hudobnej školy. Záverečné skúšky len druhý deň. A absolútne nemôžem hrať na klavíri. Učiteľ a režisér "ma" vytiahol a presvedčil ma, aby som sa na skúšku naučil len jednu melódiu. Režisér odchádza, sedíme na klavíri spolu s učiteľom a začnem sa učiť hrať na nástroj.

Snívalo som, že sa učím hrať na klavíri, takže si jasne pamätám, ako som sa za druhým dotkol, hral som a niečo pre mňa fungovalo.

Snívala som o miestnosti v starom dome, starý klavír pokrytý dekou, čiastočne som odobral kryt a otvoril veko, kľúče boli potopené, ale napriek tomu som začal hrať a zaznievala krásna hudba, potom som odstránil všetky kryty a ukázalo sa to ďalší klavír bol skrytý, len nový, pokračoval som v hre na starom, stará žena prišla a stlačila niekoľko kľúče na novú, prebudila som sa.

Spomínam si, ako som práve prebehol ruku nad kľúče. Pred 5 rokmi som absolvovala hudobnú školu. K dispozícii je klavír doma. a vidím ho každý deň v ústavu.

Ako by som sa posadil na klavír. Chcel som hrať celiziu, ale to nefungovalo, zvuk zmizol a kľúče prechádzali zo strany na stranu

Sinos klavír, na ktorom môžu všetci hrať a ja neviem, a akýsi človek ma učí, ako ich nepoznám.

Vo sne, hrám na syntezátore 2 melódie, aj keď v živote neviem ako hrať. Hral som prvú melódiu ľahko a druhá len polovica nemohla pokračovať. Hral som prvýkrát a pre mnohých ľudí a páčilo sa im to.

Bol som v niektorej miestnosti, kde klavír stál a bol v prachu. Vo sne som si okamžite myslel, že som všade praskol prach, ale na klavír som to zabudol.

Sníval o štrajku. Títo pobúrili ľudia prišli k budove, ktorej vstup bol zarastený trávou. Tráva bola suchá, ale bola prerezaná. Dvere budovy sa otvorili a dve obrovské klavíry s mliečnou farbou boli vykonané. Dostal som sa z mojej ruky z jedného z klavír. Osoba, ktorú milujem, sa priblížila a povedala, že je škoda, že tu nie je žiadny detail, a potom som vytiahol časť a oporili klavír. Potom som mu povedal, aby ísť domov.

Dobrý deň! Snažil som sa hrať na klavír s chlapcom, ktorého sa mi páči! A je pre mňa veľmi zaujímavé, prečo to bol sen ... ...

Snažil som sa, že ja a chlap, ktorému rád hrám na klavír, chcem vedieť, prečo to je!

Sníval som o čiernom klavíri, ktorý stál pri stene, kľúče boli pokryté vekom. Bolo to v dobrom stave.

Hral som na klavíri v krásnej obývacej izbe s veľkými bielemi oknami s rozložením. Klavír je tmavý strom, prostredie je jasný tón. Hrával som v živote 🙂

Vstúpil som do izby a spočiatku som videl malý klavír otočený a tu stála veľká krásna klavír a ... a obdivovala to len ako na druhej strane som videl veľké hnedé klavírne príliš krásne!

Posadil som sa na klavír a začal hrať, potom prišiel k mne môj brat, potom som sa postavil za klavír a odišiel som na posteľ. Už si nepamätám.

ten človek, ktorý ma má rád, mi dáva dar, prináša do môjho domu klavír a som rád, že ho počujem

Snažil som sa hrať na rozľahlom, veľmi podivnom a starom klavíri s podivne visiacimi kľúči, ktoré sa zdalo, že sa tavia, krásnou melódiou. Neďaleko stálo nové, zatvorené, moja matka sedela za ním, opierala sa oňho a počúvala ma, z nejakého dôvodu som nechcela sedieť na novú, pokračovala v hre na staré

K dispozícii sú izby vo veľkom dome a v každej izbe je klavír.
V jednej miestnosti učím muža hrať na klavíri, ale je jasné, že už vie, ako hrať.
Vidím iba prsty na kľúči a vezme veľmi pekné akordy.
V iných miestnostiach sedia deti na klavíri a ja ich tiež učím.

Neskorý otec hrá na klavíri. Musím povedať, že v skutočnom živote prispel k tomu, že som sa naučil hrať tento nástroj. Vo sne sa ukazuje, že sa tiež naučil hrať a ukazuje mi, že vie aj ako. On sa mýli, ale hudba je stále príjemná, smiešna, hrajúc si poznámky.

Hral som na klavíri (normálne, čierne).Ale nemohol som hrať, pretože kľúče uviazli. Pred mesiacom som mal taký sen.

Sníval som o klavíri, že som ho naučil nejakú melódiu a vedľa toho bol chlapík, ktorý sa mi páčil a počúval mojej hry.

Snívalo som o tom, ako moje ruky ovládal človek, ktorý bol pre mňa príjemný s krtkom, preto hral na klavír s mojimi rukami, bola to veľmi príjemná melódia, potom som nejako ukradol peniaze od neho a bol rozrušený

Hádal som sa s mojou milou, a tu som sníval, spať od štvrtka do piatka, ako som hrať na klavír so svojím milovaným

Snívala som o tom, že môj kolega hrá s klavírom s orchestrom, aj keď nehraje nástroj a ja ju podporujem spolu s ňou a som úžasne a radostne

Vo sne bola dievčina vo veku asi 2-3 rokov, ja som ju predtým nevidel. Sedí v tmavej miestnosti, ale vedľa nej je teplé svetlo. Sedím si a vezmem ju do náruče. Chvála, hovorím, ako hráš krásne, ale je ticho, ale hrá. Snažím sa dotýkať sa kľúčov, ale nevychádza

Hral som klavír na svoju milovanú osobu, ale nemohol som to urobiť. Zobral som akordy, ale všetko to urobil

Hral som ťažkú ​​improvizáciu na bielom klavíri a ja som sa postavil, keď som držal spodný panel dolu svojimi nohami (aby som nepadol).Nerozumiem tomu, prečo som to nielen nechal, ale melódiu sa ukázalo, že je krásna a znepokojujúca. Hráli si so svojimi emóciami. Veľmi sa mi to páčilo. Moja rodina sedela pri bielom stole s oválnym stolom na mojom boku. Malý brat a dievča v ružových šatách. Potom som sa začal pokúšať tancovať lezginka alebo kavkazské tance pre ženskú párty. Vyslovili veľa a snažili sa udržať rytmus nohami. Mal som dlhú modrú sukňu vo veľkej žltej klietke, ktorá lietala rôznymi smermi.

Moja stará kamarádka ma naučila hrať na klavíri, pre mňa to nefungovalo dobre, ale ja som tlačil nejaké kľúče a môj zvuk bol veľmi príjemný, jasný a dokonca aj veselý, v dôsledku toho sa ukázalo, že v mojom dome mám pionín, hoci sme najskôr hrali vonku

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
  • http://felomena.com/sonniki/f/fortepiano/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Jazdenka BMW rad 1 E87 -

Zanechajte Svoj Komentár