Čo sníva o sne o sne

Sen vyskytujúci sa vo sne - na zhoršenie záležitostí, nepokojov a neporiadok do domu a vo vzťahoch s príbuznými.

Pre mladé dievčatá, aby videli, že jej vyvolená sa chystá do vojny, znamená, že sa stane, že počuje neústupné komentáre o svojej osobnosti.

Predstaviť si, že sa chystáte zaútočiť vo vojne, znamená, že v skutočnosti sa môže objaviť veľmi výnosná a uskutočniteľná práca.

Obraťte sa do vojny a sledujte priebeh nepriateľských akcií - dávajte pozor na chytľavých kamarátov počas prebúdzania.

Ak chcete počuť v rádiu alebo sledovať v televízore všetko spojené s vojnou - v skutočnosti budete trpieť hlavnými udalosťami, ktoré sa vás nejako dotknú osobne.

Ak je víťazstvo vo vojne snímané a všeobecná radosť je v tejto veci, potom by oživenie zaniknutého podnikania malo nasledovať v skutočnosti a doma dosiahne harmóniu a úplné porozumenie.

Strata vojny znamená prenasledovanie, prírodné katastrofy, ponižovanie a ponižovanie.

Ak chcete vidieť vojakov, ktorí idú na frontu, všeobecné vzrušenie, zmätok a chaos - starosti, ťažkosti, smútok a pre chorých alebo starých ľudí - nové rany.

Snáď vojnu

Vidieť vojnu vo sne je znakom zúfalého stavu vecí, ako aj zmätok a nesúlad v dome.

Ak mladá žena vidí vo sne, že jej milenka ide do vojny, znamená to, že počuje niečo nepríjemné o svojej osobnosti.

Vidieť vo sne, že vaša krajina utrpela porážku vo vojne, je znakom toho, že ľudia z revolucie utrpia veľké zmeny v obchodnom a politickom živote.

Ak snívate o víťazstve, potom oživenie podnikateľskej činnosti bude v skutočnosti nasledovať, harmónia príde v rodinných vzťahoch.

Čo znamená Sleep War?

Vojna, ako násilný čin, symbolizuje pohlavný styk.

Ak sa zúčastňujete vojny, potom ste priťahovaní k radostiam skupinového sexu as prvkami sadizmu a masochizmu.

Obrázky abstraktnej vojny alebo vojny s účasťou vašich priateľov alebo príbuzných symbolizujú vaše skryté sexuálne fantázie, o ktorých by ste nielen chceli hovoriť s nikým, ale tiež sa bojíte prebudiť prijať ich.

Snáď vojnu

Vidieť vojnu vo sne je veľmi zlé znamenie, ktoré sľubuje mor a hlad, ťažké časy pre dospelých a deti a najmä pre mladých ľudí, aby bojovali a zomierali.

Ak sa zúčastňujete vojny, takýto sen znamená, že nešťastia budú mať vplyv na vás alebo na svojich blízkych, a ak nemáte čas skrývať - ​​ste určený na to, aby ste zažili svoj vlastný a spoločný smútok.

Čo snívalo o vojne (interpretácia astro-meridiánskej snovovej knihy)

Vojna je fenomén, ktorý prináša chaos, smrť, slávu, víťazstvo, porážku. Zjednocuje tmavé sily a udalosti, zrútenie zavedeného systému a zásadné zmeny, uvedenie nového poriadku do života. Práve vo vojne, ako v akejkoľvek extrémnej situácii, sa odhalia skutočné vlastnosti ľudí a motívy štátov. Múdrosť, česť, veľkorysosť, spravodlivosť a odhodlanie sa stretnú so zlom, zlosťou, zradou a agresiou.

Čo je sen o vojne - nestojí za to, že sa chystáte na najhoršie. Snáď sen vysvetľuje, že máte dôležitý rozhovor, zmeny v štruktúre rodiny.

Čo vojny snívali (podľa Psychologického tlmočníka)

 • Pozri vojnu - sexuálna túžba si vyžaduje výjazd.
 • Účasť speváka v bojoch naznačuje, že chce vyskúšať intimné hry s niekoľkými ľuďmi v rovnakom čase. Tento sen vyjadruje záujem o tvrdé prejavy lásky.
 • Vidieť abstraktné snímky vojny, kde spávajúci len pozoruje scénu, hovorí, že snívajúci skrýva tučné sexuálne fantázie aj zo seba.
 • Aké sú sny o vojne s krviprelievaním - rozpory v rodine, vzťahy.Musíte byť opatrní v činnostiach a slovách.
 • Snažil som sa, že vaša krajina vyhrali nepriateľov vo vojne - čakali na nárast obchodu a pokoj v rodine vládne.

Hodnota spánku o džihádu (Islamic Dreambook)

 • Posvätná bitka o džihádu - ktokoľvek vidí, ako sa vydá na útok, dosiahne dôstojnosť, výhodu a vysoký stupeň v posmrtnom živote.
 • Ten, kto vidí, že bojuje s neveriacim na ceste Všemohúceho Alaha a bojuje s neveriacimi, usilovne rieši naliehavé problémy svojej rodiny.
 • Ten, kto vidí sám zabitý na ceste Alah, získa radosť, blaženosť, príjemný život a dobrý príjem.

Hodnota spánku o vojnách (muslimská kniha snov)

 • Ak niekto vidí, že obyvatelia mesta vedú boj s cudzími ľuďmi, znamená to, že v tom meste budú vysoké ceny za jedlo.
 • A keď vidí, že bojujú s kráľom, je to pokoj krajiny a množstvo pozemských vecí.
 • Ak chcete uniknúť z boja alebo z bojiska - našťastie sen je tak nejednoznačný.

Hodnota sny o boji vo vojne (interpretácia Vanga)

Prečo snívať o vojne? Interpretácia vojny v tlmočníkovi: veľmi zlé znamenie, ktoré predpovedá mor a hlad, ťažké časy pre dospelých a deti a najmä pre mladých ľudí, aby bojovali a zomierali.Ak sa na ňom podieľate, potom takýto sen znamená, že nešťastia budú mať vplyv na vás alebo na svojich blízkych a ak nemáte čas skrývať - ​​ste určení na to, aby ste zažili svoj vlastný a všeobecný smútok.

komentár:

Nepamätám si, čo sa stalo ako prvé. Potom idem na nemocničné oddelenie s matkou, na posteli leží mladý muž, s ktorým momentálne neviem, ale musíme sa dozvedieť asi mesiac a pol v reálnom živote. Ukázalo sa, že bol v armáde zranený. Čoskoro prišli jeho priatelia a povedali, že boli aj v armáde zranení. Po tom, len vágne spomienky. Potom si jasne pamätám. Obrovský počet ľudí je v niektorej miestnosti, vrátane mňa. Fotografovanie začína náhle, mnohé už boli zabité. Človek mi príde zo zadnej strany a požiada ma, aby som mu dal slnečné okuliare (zatiaľ čo už má viac ako desať párov tohto šatníka, mimochodom, jeho oblečenie je jasné, že je so strelcami), ale náhodou som sa rozhodol jeho jedinou zbraňou je nejaký dlhý nôž, mierne zakrivený. Neochotne vzal veci odo mňa a na oplátku mi dal svoj nôž svoj malý nôž. Potom sa všetko opäť stalo vágnym a objasneným, až keď boli mnohí ľudia v chodbe nemocnice, niekto prišiel do miestnosti, niekto len stával.Čoskoro vyšiel doktor, podobne ako Josef Mengele, a poslal ma a ďalších ľudí na ulicu. Tam bolo veľa ľudí a po chvíli sme sa všetci dostali do lietadla. Neustále som pilota niečo požiadal. Čoskoro sa vzdal a nechal ma počúvať posolstvo, že neexistuje druhý pilot a nikdy to nebude. Potom som sa posadil na miesto druhého pilota a rozhodol sa nikomu povedať nič. Pilot dlhu sa nemohol vzlietnuť, pretože to nebol rovná platforma, ale niečo podobné ako dvor. Čoskoro po poslednej prekážke sme odišli, ale po pár sekundách som bol mimo lietadla a padol na zem. Keď som sa priblížil k miestu, kde sa lietadlo začalo rozptýliť, ľudia stojaci v blízkosti povedali, že lietadlo padlo niekde za domom. Čoskoro som uvidel niekoľko ľudí, ktorí boli v lietadle v čase havárie a povedal, že nikto nebol zabitý.


P. Šaty oblečenia ozbrojencov boli podobné uniforme. v dobe druhej svetovej vojny.

Aký je sen o vojne na knihe snov Millera?

Dream Miller ponúka nasledujúcu interpretáciu snov o vojne.

 • Prečo snívať o vojne pre mladé dievča - takýto sen môže znamenať rozchod s jej milovaným kvôli skutočnosti, že sa partnera otvára pre ňu z druhej strany, objavil svoje vlastné zlozvyky.Hodnota sa zhoršuje, ak žena vo sne vysiela na prednej strane priateľa alebo manžela. Ale ak sa milovaný vráti z vojny nažive a dobre, potom sa vzťah znova posilní.
 • Prečo snívať o vojnovom človeku? Podobný výklad pre mužov má sen, v ktorom skúma dôsledky bojových bitiek.
 • Sny o vojne ohrozujú nezhody vo všetkých veciach, škandál s príbuznými, zničenie harmonických rodinných vzťahov.
 • Snívať vojnu jedného národa proti druhému, v ktorom vaša strana stráca, je znakom globálnych politických zmien alebo nových zákonov, ktoré menia životy ľudí na horšie.
 • Ak ste z celej časti sne o vojne našli zlomok víťazstva nad nepriateľom, potom sa veci zdvihnú do kopca, vyletiete na kariérny rebrík a každodenný zmätok, ktorý nasleduje po vás, zmizne.

Vojna: Zasnežená Vanga


Sny o vojne v knihe snů Vanga vždy majú zlý výklad, pretože veľa ľudí, najmä mladých ľudí, je zabitých počas vojny.

Aký je sny o vojne, kde ste nútení postaviť sa proti nepriateľovi v zbrani - v blízkej budúcnosti sa stretnete s problémami, vyhnúť sa problémom a konflikty nebudú fungovať, budú tiež ovplyvňovať vaše blízke.

Vysnívať vojnu o Freudovu snovú knihu

Výklad snov o vojne podľa Freudovej snovovej knihy je menej ponurý, pretože nespája vojnu so smrťou, rozpadom a hladom, ale v ňom vidí symbol pohlavného styku.

Hovoríme však o neobvyklom sexuálnom kontakte - človek, ktorý sníva o vojne, nemôže realizovať svoje tajné fantázie, považuje ich za hanebné a neprirodzené, ale napriek tomu sa k nim znovu a znovu vráti.

Aktívna účasť osoby vo vojnovom procese (kontrola vojenského vybavenia, boj so zbraňami v rukách, čistenie kulometu a kopanie zákopov) znamená jeho sklon k masochizmu a skupinovému sexu. Človek nesmie praktizovať ho v reálnom živote, ale vo sne to robí ho vzrušený.

Sen o vojne - interpretácia Nostradamu

Nostradamus sa tiež nezameriava na zlé znamenia, vo svojich výkladoch vojna nie je vždy symbolom masovej smrti a zničenia.

Takže vojna so súčasným vládcom štátu znamená stabilný štátny systém, materiálny komfort.

Prečo snívať o vojne, v ktorej ste stratili? Nepríjemný, ale nie smrteľný moment,čo v blízkej budúcnosti znamená škandál s príbuznými alebo spolupracovníkmi, pričom samotný spánok iniciuje konflikt.

Vojna vo sne - čo je sen o Loffovi

Dešifrovanie spánku podľa Loffa má praktickejšiu konotáciu - vojenské akcie často snívajú o ľuďoch, ktorí zažívajú chronický stres v práci alebo v rodinných vzťahoch. Odporúča sa zmierniť nervové napätie, zorganizovať niekoľko dní odpočinku a pokoja.

 • Aké sny o vojne ste stratili? Toto je varovanie, že začiatok nového podnikania v súčasnej situácii nestojí za to, nemáte dostatok sily.
 • Ak vojna snívala o človekovi, potom by čoskoro mali rozdiely s ostatnými, čo sa môže zmeniť na škandály a hádky.
 • Prečo snívať o vojnovej dievčine? Ak dievča snívalo o vojne a vo sne sa bála kvôli streľbe, potom je v jej vzťahu s partnerom alebo jej manželom nejaké opomenutie - nepriznáva mu, že je podráždená niektorými vlastnosťami svojej povahy. Po takom sne je najlepšie rozhodnúť o serióznom a úprimnom rozhovore, inak sa môže zhoršiť vzťah.
 • Bojovať so zbraňami vo sne je lepšie ako vyhýbať sa - ak sa nepodieľate na vojne v rámci snu, potom v skutočnosti budete mať dlhú a tvrdej práci.

Čo sny o vojne - iné interpretácie

Niektoré fragmenty snov o vojne sa dajú interpretovať oddelene, preto sa snažte zapamätať celý sen podrobne. Moderné snové knihy interpretujú sen o vojne nasledovne.

 • Takže ak vo sne vykopáte zákopy, potom v skutočnom živote prežijete hlboké emocionálne zážitky, ktoré nechcete zdieľať s ostatnými.
 • Čistenie zbrane vo sne je dobré znamenie, vystupovanie z ťažkých situácií bude jednoduché.
 • Varenie na poli kuchyne nie vždy sníva v kontexte vojny, ale môže sa objaviť aj vo sne o výletoch a cestách. Výklad dobrého snu - očakávate zaujímavé zmeny v živote spojené s rodinnými príslušníkmi.
 • Ak vo sne hráte úlohu vojenského pilota, potom prijaté rozhodnutia vás dovedú k úspechu v náročnom prípade.
 • Ak v príbehu o snete dáte niekoho mušle, zodpovednosť za túto situáciu prijme osoba s mocou a veľkým potenciálom a nebudete ponechaný bez podpory.
 • Vojenské akcie na vode, napríklad bitka pri lodiach, sľubujú príjemnú zábavu v kruhu blízkych. Ak ste videli staré kanón vo sne na jednej z lodí, potom vás čoskoro navštívi starý priateľ.
 • Napadnuté vojenské zariadenie symbolizuje vaše obavy, ktoré v skutočnom živote zmiznú bez stopy.

Je tiež dôležité, s kým je vojna: potom zmysel spánku.

 • Takže, ak snívate o druhej svetovej vojne a Nemci ako protivníci, potom ste príliš unavení v práci a musíte odpočívať, byť rozptýlení.
 • Prečo snívať o vojne s cudzincami - vaša firma bude mať dobrý zisk. Ak samotní cudzinci začnú vojnu, hodnota spánku sa trochu zhorší - niečo bude brániť vášmu úspechu, ale môžete to prekonať.

Občianska vojna ľudí proti ich vládcovi vo sne má tiež dobrú interpretáciu - v krajine bude pokoj a politické zmeny nebudú narušovať blaho ľudí.

Vojna o tom, čo sníva o význame

Sny o vojenských akciách nejako vzrušujú naše vedomie. Vojenské vybavenie, nádrže, streľba, výbuchy vždy spôsobujú nepríjemné pocity.

Napriek tomu sa sny o vojenských konfliktoch často prejavujú pozitívnymi zmenami v živote alebo minimálne nepredstavujú skutočné nebezpečenstvo pre ľudí.

Ak chcete určiť hodnotu spánku, mali by ste pochopiť, čo sen v každom konkrétnom prípade sníval. Každá snová kniha svojim spôsobom určuje hodnoty rôznych snov.

Čo sny o vojne pre ženu

Ak snívate vojnu vo sne pre ženu so svojou účasťouTo znamená, podľa snovovej knihy, že sa čoskoro môže zoznámiť s vojenským mužom.

Ak snívaš tehotná žena tlmočenie v knihe snov, môže povedať, že žena bude mať syna.

Ak bola vojenská situácia sen, potom je čas na veľkú zmenu v živote. Ak vo sne nepriatelia nemôžur ťa porazilTo znamená, že je čas zmeniť niečo v sebe a vo vašom prostredí.

Čo dievča sníva o vojne

Keď je mladý dievčatko sny že jej milenka vojenské listy bojovať, v skutočnosti uvidí nedostatky v jeho postáv.

Podľa ďalších údajov ísť dopreduMilovaný môže byť predchodcom skutočnosti, že milovaná dievčina v skutočnosti bude vedieť niečo nepríjemné o svojom mladíkovi, ktorý ju môže rozrušiť.

ak dievča snívalo o bojochčo je pre ňu veľmi strašidelné, znamená to, že v skutočnosti bude veľmi nespokojná s jej zvoleným.

Ak človek sníva o vojne vo sne

ak človek mal svetovú vojnu s jeho účasťou sa čoskoro očakáva cesta. V závislosti od podrobností o sne existuje niekoľko interpretácií rôznych snov, ktoré sú dané Miller vo svojej snovovej knihe:

 • Vidieť nepriateľské lietadlá lietajúce nad hlavou - na služobnú cestu,
 • Bombovanie domu alebo mesta - na výlet do prírody,
 • Ak chcete podkopať nádrž znamená navštíviť v blízkej budúcnosti zaujímavé miesto, ktoré ste dlho chceli navštíviť.

Sen o počiatočnej vojne, čo to znamená

Ak sa sníval, že to začalo bombardovanie v iných krajináche, kniha snov tvrdí, že musíte byť čo najšetrnejší na pracovisku. Je pravdepodobné, že závisť kolegov môže byť slušne škodlivá.

Práve naopak je nepríjemný sen, v ktorom vojenské akcie začať vo vašom meste, To naznačuje, že milovaný je na vás veľmi pyšný. Ak vojna spôsobila smrť príbuzných alebo ak bola rodina stratená, sú možné nezhody s príbuznými, je možná hádka atď.

Zvláštna pozornosť si zaslúži interpretácia snov Vanga, Dobre známa proroka verila, že boje varovali pred začiatkom ťažkých časov, možno hladom a určitými ťažkosťami.

Okrem toho Wangaova senová kniha, ak sa snímač nedokáže utiecť z útoku, očakáva ho vážny smútok.

Čo sny o bombardovaní a výbuchoch

Strieľanie a bomby padajúce na dom môžu povedať, že v skutočnosti tajne chcete začať vzťah s neslobodnou osobou.

Ak sú pod bombami drevené budovy sa rozpadajútakže vaša druhá polovica chce pozastaviť vzťah. Predpokladá sa, že silný pocit strachu vo sne hovorí o pochybnostiach.

Ak je snímaná vojna alebo inej vojenskej udalosti, mali by ste premýšľať o svojej pozícii v spoločnosti, zmeniť svoj vlastný pohľad na život.

Čo sny o vojne s Nemcami

boj Nemeckí vojaci vo sne najčastejšie hovorí o nahromadenej únave a potrebe správneho odpočinku.

Ak je snídané Nemci v prilbáchNajlepšie je odvrátiť sa od práce a odložiť pár dní na odpočinok. Najlepšie urobiť svoje obľúbené hobby.

Ak je však, v boji s Nemcami ste pozorovateľ a veľmi sa bojí toho, čo sa deje, v živote musíte počúvať užitočné rady blízkych priateľov.

Psychoanalytik má rovnaký názor. Freud, Vo svojej snovovej knihe to hovorí zabiť alebo zachytiť - znamená stratiť boj za miesto na slnku alebo stratiť svoje kariérne vyhliadky.

A naopak: zabiť nepriateľa vo sne - To znamená poraziť súťaž.

Vysnívaný výklad snov jadrovej vojny

Veľmi dôležité je, kto vyhrá sny o bitke. Najčastejšie víťazstvo nepriateľa naznačuje nadchádzajúce problémy v práci.

A tu víťazstvo priateľské sily prostriedkyže sa môžete bezpečne pripraviť na nedbalosť a zábavu. Ak sa boje skončia vo vašom prospech, v skutočnosti sa nič nemôže báť.

Ak sa začalo jadrová vojna s mnohými mŕtvymi, potom v mojom osobnom živote sa musíte pripraviť na obdobie neistoty.

Ak je veľká straty nepriateľských strána pravdepodobne budú konflikty v rodine čoskoro vyriešené a nové sa nezačnú.

Takže vojenská akcia vo sne neznamená vždy negatívne zmeny v živote alebo budúcich problémoch.

V niektorých prípadoch taký sen, v ktorom začala jadrová katastrofa, môže naznačovať potrebu úpravy okamžitých plánov a potreby prerušenia podnikania.

Moderná kniha snov

Ak ste snívali o bojoch, môže to viesť k blízkemu sporu alebo k hádke.Ako vysvetľuje tlmočník, ak snívate o čakaní na bitku, dôjde k veľmi dôležitému stretnutiu alebo konverzácii.

Ak bol sen vyhlásený za vojnu, pripravte sa na čoskoro s šéfom.

Vysnívaná svetová vojna sľubuje menové ťažkosti. Moderná kniha snov odporúča vyčleniť veľkú sumu na povinné potreby.

Bitka je snom pre problémy, nezhody s partnerom, ako aj ťažkosti v podnikaní.

Moderná kniha snov je presvedčená, že atómová vojna je znakom toho, že vaše svedomie nie je pokojné, že ste spáchali čin, ktorý nedáva odpočinok alebo zlo, ktoré nemožno skryť.

Sny o tom, že ste členom bitky? Možno tam budú finančné problémy.

Interpretácia Grishina a Hasse

Ak vidíte bitku vo sne, potom je vaše miesto v spoločnosti nerozvážne a musíte sa snažiť ju zachrániť.

Ak ste členom vojenskej kampane - postarajte sa o svoje zdravie. Vysvetlenie snov Grishina predpovedá zničujúcu krvavú vojnu - vážne problémy v práci, problémy v podnikaní, problémy a škandály.

Často je vojna videná vo sne kvôli rozporom v dome.Ak mladé dievča snívalo, že jej snúbenec prechádzal vojenskou kampaňou - to znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou rozpozná nejakú nepríjemnú črtu svojej povahy.

Grishina tiež vysvetľuje, prečo sníva o porážke. Táto snovová kniha tvrdí, že ak vidíte, že krajina utrpela porážku - je to zmeniť v politickom živote krajiny alebo dokonca v revolúcii.

Tlmočník, slečna Hasseová, hovorí, že vojna je očakávaním veľa tvrdej práce, ktorá si vyžaduje veľké nervy.

Predpovede Vanga a Millera

Vysvetlenie toho, čo sny o vojne prináša Miller. Snímaná bitka predvída ťažkosti pri práci, ťažkosti v rodine.

Ak dievča vidí, že jej milovaná sa chystá do vojny, potom sa naučí niečo nové a nie veľmi lichotivé o svojom živote.

Ak snívate, že vaša krajina stráca - to znamená, že je možná revolúcia, ľudia budú trpieť zmenami v politickom živote. Ak ste vyhrali sen, čoskoro očakávate rast podnikateľskej činnosti a poriadku v rodinných veciach.

Wang verí, že vojna je zlé znamenie, ktoré môže nasledovať hlad a vysoká úmrtnosť, ťažké obdobie pre ľudí, najmä pre mladých ľudí, pretože sú hlavnými účastníkmi bojovníka.

Podieľať sa na bitke, ktorú vidíte vo sne - na nešťastia, ktoré môžu ovplyvniť vás a vašu rodinu. Ak ste sa nemohli skrývať - ​​vydržať veľký smútok.

Rôzne interpretácie

Vysvetľuje to podobné a Kananita. Vysvetlenie snov Kananita verí, že vojenské bitky predpovedajú ťažkosti v podnikaní a práci, nervy. Ak sa vám podarí zostať nízka, dôjde k dočasnej úľave. Ak vyhráte boj - byť víťazom v obchode.

Erotický tlmočník vysvetľuje, čo znamená byť bojovým vojakom vo sne. Byť účastníkom bitky alebo byť na mieste boja znamená otvoriť v skutočnosti nové zlé črty povahy vášho spoločníka, ktoré neboli predtým očakávané. Toto je veľmi nepríjemné a prinesie utrpenie. Ak vyhráte boj, znamená to, že budete riadiť a milovať svojho partnera tak, ako je, a to prinesie šťastie.

Ukrajinská kniha o sľube sľubuje, že snívač, ktorý vidí v nočných snoch, ako sú rozbroje, kariérne ťažkosti, zlé správy.

Moslimovia veria, že ak vo sne vidíte, že obyvatelia mesta sú vo vojne s nepriateľom, potom v tomto osídlení bude čoskoro nedostatok zásob potravín, bude hladomor.

Ak je vojna vedená s kráľom, potom je to mier a pokoj v štáte. Sny o úteku z vojny? To je - našťastie. Okrem toho, čím viac uniknete z agresie a krviprelievania, tým šťastnejší bude život.

Som sníval, že sme šli na Ukrajinu so skupinou spolužiakov a našimi matkami. A nejako sa ukázalo, že svet sa posunul, a na Ukrajine sme sa ocitli v presnej kópii nášho súkromného domu (aj keď by sme mohli byť len v najužšej a najtmavšej časti nádvoria). Áno, av tejto kópii nášho sveta boli nepriateľské akcie, za rohom domu, na nádvorí, priamo v záhrade, či už tam neboli fašisti, ani najlepší vojaci, a nepamätali sme si, ako prešli v tmavej časti dvora ale už sa báli ísť von. Niekto bol aj v dome, ale nevedeli sme, či sa dá dôverovať, a tak sme sedeli v tejto uličke a hladovali. A potom jeden z spolužiakov prišiel s koláčom. Ukázalo sa, že pokojne prešla tými vojakmi a kúpila si jedlo v kiosku v blízkom súkromnom dome (v skutočnosti tam nie je žiadny kiosk v živote) a všetci sme pre ňu bežali. Náš dom sa nachádza v blízkosti hlavnej cesty, ale žiadne autá. Bolo to veľmi desivé a snažili sme sa robiť všetko čo najrýchlejšie, pretože sme mohli byť videní a zabití.V skutočnosti neexistovali žiadne strelecké zvuky a nezdálo sa, že by boli napadnutí, ale všetci vedeli jasne, že vojna je blízko a kedykoľvek by mohli zničiť bombu. Stále veľmi, veľmi neurčito, pamätám si, ako na nás vrhali granáty a v hrôze sme sa schovali v nejakom zbalenom dome, to sa nevzťahovalo na dej predchádzajúceho snu. Čo môže byť?

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.sunhome.ru/dreams/voyna
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/1187.html
 • http://snitsya-son.ru/po-smyslu/events/voyna/
 • http://mysekret.ru/snovedeniya/k-chemu-snitsya-vojna.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/vojna
[/ zbalenie]

Sledujte video: LaikIke 1 - Sny sny sny

Zanechajte Svoj Komentár