Predávajúci sen

Predávajúci vo sne je postava s veľmi nejednoznačným výkladom. Dream knihy naznačujú, že otázka toho, čo predávajúceho sníva, je veľa predpovedí. Ak chcete vybrať správne, dávajte pozor na detaily. Konkrétne: kto bol za pultom a ako sa tento znak obchodoval. Tieto a ďalšie funkcie pozemku vám pomôžu rozhodnúť o vhodnej interpretácii spánku.

Millerov názor

Miller podrobne vysvetľuje, čo predávajúci sníva a čo prináša do života speváka. Takže, keby ste mali sen, aby ste sa videli ako predajca pekárenských výrobkov, potom v skutočnosti nebudete potrebovať peniaze. Sny obchodovania s mliečnymi výrobkami? V súkromnom živote bude mier a harmónia. Mali ste vo sne obchodovať s alkoholom, tabakom alebo drogami? V skutočnosti vás očakáva veľa problémov.

Nákup alebo predaj niečoho vo sne je dobrým znamením pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoj hmotný blahobyt.

Pre bohaté a vplyvné osoby je tento sen nepriaznivý, predpovedá problémy, verejné škandály a nešťastia.

Pre chorých ľudí vo sne, obchodovanie alebo nákup znamenajú zhoršenie zdravia.

Kto obchoduje

Čo sníva človek predajca dievča? Podobný sprisahanie podľa názoru Freudovej snovovej knihy naznačuje, že spánok má všetko v poriadku so svojím osobným životom. Ak by bola žena za pultom, mali by ste sa pripraviť na zmenu. V prípade, ak muž vidí mužský predávajúci, potom bude v skutočnosti ťažko sklamaný a zranený.

O čom snovala krásna predávajúca žena? Vyslovenie výkladu Lofa verí, že v skutočnosti by ste mali byť opatrní voči zákernému súperovi, ktorý chce od vás vziať všetko. Ak je vo sne, žena predávajúca je sen človeka, potom v skutočnosti bude schopná nájsť si bohatého a vplyvného patróna, ktorý vyrieši všetky problémy a ťažkosti, ktoré vznikli.

Predaj sami

Mala šancu byť predávajúcim vo sne? Tento príbeh by sa mal považovať za príznivý znak. Ak snívate, že ste predávajúci a zistite vzťah s kupujúcim vo sne, potom niekto bude chcieť stmaviť vaše šťastie.

Ak máte pocit, že ste slúžili ako starší predávajúci a často sa hádajte s ostatnými predajcami vo sne, znamená to, že by ste mali v skutočnosti ovládať svojich rodinných príslušníkov. Platí to najmä pre ich finančné výdavky. To je to, čo odporúča cigánska kniha snov.

Sny o práci ako súkromný obchodník vo sne? Získate dobrý zisk. Musela pracovať ako predajca a prisahať s dodávateľmi? Realita vám prinesie obavy a problémy.

Stručná interpretácia snov

Podľa snov knihy, nájsť správny výklad pre sprisahanie, ktoré bolo vidieť, je potrebné, najprv pripomenúť, čo ste predávali vo vašom spánku. Ak to bolo:

 • módne topánky a oblečenie, potom čaká veľkú radosť
 • topánky a oblečenie z "Second Hand" - v skutočnosti vás obklopia klebety a povesti,
 • niečo slané - ryby, huby alebo mäso, potom budete čoskoro musieť preliať slzy,
 • zlato - získať neočakávaný zisk
 • kvety znamenajú lásku dobrodružstvá na vás čakajú
 • drogy - nakoniec sa môžete zbaviť všetkých problémov
 • hračky - byť zapojený do intríg,
 • Mäso, znamená, že v každodennom výskyte vás uvedie.

Butik alebo trh

Orientálna kniha snov je presvedčená, že ak máte šancu obchodovať v butiku, znamená to, že v skutočnosti chcete príliš veľa. Obchodovanie s veľkým obchodom však naznačuje, že ste príliš komplexní. Už ste sa niekedy videli ako obchodník na trhu alebo v bazári? V skutočnosti je ľahké vytvoriť spojenie so správnymi ľuďmi.Ak ste si zakúpili tovar na trhu, znamená to, že v skutočnosti radšej ísť s tokom.

Dream Miller

Pán Miller veľmi zriedkavo urobil chyby a vysvetlil, o čom vidí víziu. To je dôvod, prečo jeho snov kniha je považovaná za jeden z najpresnejších tlmočníkov snov.

Videli ste, že predávate pekáreň vo sne? Nebudete mať žiadne problémy s peniazmi. Obchod s mliečnymi výrobkami je však symbolom harmónie v rodinných vzťahoch. Je zlé, ak ste vo sne predávali alkohol, tabak, psychotropné alebo omamné látky. To vám sľubuje problémy.

Pohlavie obchodníka a snovateľa, alebo čo si osud pripravil ...

Človek vidí vo sne dievčaťa - to znamená, že intimný život mu nevyhovuje, navrhuje Freudovu snovú knihu. A ak je za stoličkou žena - zmeny v láskavých vzťahoch nie sú ďaleko. Má človek sen o tom, že má rovnaký sex? To je znak frustrácie.

Čo sníva o ženskej predávajúcej žene, vysvetľuje snovú knihu pastora Lofa. Výklad tohto snu je toto: dávajte pozor na súpera, ktorý tvrdí, že váš milenec a postavenie. Vo snom žien v úlohe obchodníka bol predstaviteľ silnej polovice ľudstva? To znamená, že niekto blízky a nie chudobný poskytne podporu.

Byť predávajúcim je znakom radosti a prosperity

Byť predajcom v nočnom sne je všeobecne dobrý symbol, ale existujú odtiene. Snívali ste, že ste boli predávajúci a hádali sa s kupujúcim? Niekto môže stmaviť vaše šťastie.

Skvelý asistent v snahe zistiť, čo sníva, že pracujete ako senior obchodník a hádať sa so svojimi podriadenými, môžete urobiť romskou snovou knihou. Táto vízia varuje, že je potrebné kontrolovať výdavky domácností. Ale ak ste náhodou pracovať ako súkromný obchodník - na pevný zisk. Pracovať vo sne ako obchodník, ktorý často musí prisahať s dodávateľmi - na úzkosť a ťažkosti.

Široká škála tovaru ako symbol životnej diverzity

Veľkú úlohu zohráva skutočnosť, že ste si uvedomili alebo ste získali vo sne.

 • Módne oblečenie alebo topánky boli predávané - na radosť.
 • Kúpiť si topánky alebo oblečenie v "Druhej ruke" - na klebety.
 • Sníval som o predaji niečoho slaného: zeleniny, rýb, húb - preliať slzy.
 • Predávame zlato - čakáte na "náhle" peniaze.
 • Kvetinárstvo - pre milostné dobrodružstvo.
 • Lieky - aby sa zbavili problémov.
 • Hračky zakúpené alebo predané - zachytené intrikami.
 • Kúpiť mäso - do špinavého ohovárania.

Od butiku po bazár, alebo ako sa cítite o živote

Sny ste obchodovali s malým obchodom s vysokými cenami? Nadhodnocujete svoje životné požiadavky príliš veľa, hovorí East Dream Book. Obchodovanie s obrovským obchodom je však znamením, že ste veľmi komplexní.

Vidieť seba ako predajcu na trhu je dobrý sen. To naznačuje, že viete, ako nájsť spoločný jazyk s ľuďmi. A ak ste na trhu ste neobchodovali, ale boli kúpené s tovarom, všimnite si, že váš život je úplný "drift".

Miller verzia

V dielach psychologa Gustava Millera môžete vidieť detailné interpretácie súvisiace s nočným senom. Z tohto dôvodu je predložená kniha snov považovaná za jednu z najvýznamnejších.

Miller zdôrazňuje skutočnosť, že ste museli predať vo sne:

Sny o predaji chleba

 • pekárenské výrobky - zlepšiť finančnú situáciu,
 • mliečne výrobky - symbol harmonických vzťahov v rodine,
 • alkoholu alebo tabakových výrobkov - na budúce problémy.

Verzia Dmitry a Nádeje zima

Ak ste snívali o predajcovi, pripravte sa na lákavú ponuku.Budeme musieť venovať pozornosť tomu, ako muž vyzeral z nočných snov. Ak chcete vidieť zvláštnu a neprirodzenú osobu - môžete byť zapojený do pochybného dobrodružstva, z ktorého nie je také ľahké sa dostať von. Ak sa nezastavíš včas, riskuješ, že sa staníš dlžníkom. Verný a usmievavý predajca - symbol úspešného projektu.

Sen interpretácia 21. storočia

Obchodovanie s nočnými snami podľa zdroja predpovedá úspech vo všetkých snahách. Nemožno však neustále spoliehať len na náhodu, pretože veľa závisí od vlastných činov. Snemovník si bude musieť spomenúť, ako prebehol jeho obchod:

 • neúspešne - na vzhľad smútku a obťažovania,
 • nelegálne - na možné straty,
 • ziskové - na stratu majetku

Ak ste museli pracovať ako obchodníci vo sne, skúste si zapamätať svoje pracovisko:

 • obchodný stánok - bude vám účtovaný neobvyklý alebo nepríjemný obchod, ktorý nemôžete odmietnuť,
 • kioskom - na závažné pokusy, ktoré vedú k zlepšeniu súčasnej životnej úrovne,
 • Pavilón - získať užitočné informácie.

Nadnášanie s predávajúcim vo sne je znakom nedôvery ľudí. Ak sa nezmeníte, problémom v budúcnosti sa jednoducho nedá vyhnúť. Musel som predať svoje vlastné veci - na znepokojujúce správy a úzkosť.

Islamský Dreambook

Sníval som o obchodníkovi s tkaninami - dosiahnuť veľkoleposť, ale na to musíte stráviť veľa času. Chudá cesta môže byť prekonaná len tých najodvážnejších a najodvážnejších. Pozrite sa, ako človek predáva šaty - na prípadnú hádku, a preto sa pokúste obmedziť svoje emócie.

Obchodník s tkanivami sníva

Ak sa pred vašimi očami objavil mediátor, znamená to, že môžete ľahko určiť ziskový obchod.

Dream Dream

V prezentovanom tlmočníkovi sny sa pozornosť zameriava na skutočnosť, že snový obchodník je symbolom sprisahania a podvodu, ktorý sa nahromadil za spaním. Pre spravodlivý pohlavie je formulácia trochu iná a sú spojené so sexuálnymi impulzmi, ktoré v každodennom živote tak chýbajú.

Kto sníval a kto?

V niektorých snových knihách sa kladie dôraz na pohlavie speváka.

Vidieť mladú ženu v obchode je sen o partnerovi, ktorý by mohol splniť svoje tajné túžby. Avšak podvedomie sa snaží povedať, že sny zostanú tak, ak nebudú robiť žiadne kroky.

Ak sa pred tebou objaví vyspelá žena, potom pre mužov môže takýto sen mať niekoľko interpretácií:

Muž sníva o peknej dievčine za pultom

 • túžba stretnúť sa s jej starým partnerom, ktorý chce vidieť v inom svetle,
 • vzhľad obáv súvisiacich s náhlymi zmenami v živote.

Reprezentant silnej polovice ľudstva, ktorý videl starú ženu vo sne, má určité obavy z jeho sexuálnej nekonzistencie. Verí, že vek bude nepriaznivo ovplyvňovať jeho predchádzajúcu podobu. Nenechajte sa rozrušiť pred časom, ale skôr začnite pracovať na sebe.

Pre ženu je zasnúbená vyzretá predajca odrazom blížiacich sa zmien v živote a preto sa im vopred pripravte. Vidieť pekného chlapíka na pulte je symbolom sexuálneho zážitku, ktorý je taký nedostatok v každodennom živote. Žena sníva o inom a nezvyčajnom sexe s konkrétnym mužom, ale nič neprichádza do činenia.

Žena vidí vo sne obchodná žena vo veku

Informácie z iného zdroja naznačujú, že milovaný bude musieť poskytnúť núdzovú pomoc. Pokúste sa vždy zostať v kontakte, aby neskôr nebolo žiadne opomenutie.

Mladá dievčina, ktorá ju slúži vo sne, je podrobne analyzovaná v knihe o snoch pastora Lofy. Podľa jednoduchej interpretácie budete musieť dávať pozor na možného súpera, ktorý chce zaujať svoju krásu tým, že sa dostane na požadované miesto.

Čo predávalo?

Ak si uvedomíte, že je to predávajúci aj vo sne, nie je ľahké, skúste si spomenúť, čo musíte urobiť:

 • módne oblečenie - symbol radosti,
 • opotrebované predmety - do klebety,
 • pickles - symbol slz a sklamaní
 • drahé kovy - získať ľahké peniaze,
 • kvety - na začiatku romantického dobrodružstva,

Predávame kvety vo sne

Kde sa všetko stalo?

Po predstavení vášho snu sa v poslednom štádiu pokúsite zapamätať si miesto obchodu:

 • boutique - na nadmerné nadhodnotenie dôležitých požiadaviek a musíme na ňom pracovať,
 • obrovský obchod - symbol komplexu a nedostatok sebavedomia,
 • Bazár - rýchlo nájsť spoločný jazyk s cudzími ľuďmi.

Ak sa dozviete, že predajcovia sa hádajú, potom venujte pozornosť svojmu životu. Možno ste prešli nesprávnym smerom, ale nepokúšajte sa zmeniť predchádzajúci vybratý vektor.

Treba povedať, že práca predávajúceho je dobrým symbolom s veľkým počtom odtieňov. Ak sa hádáte s potenciálnym klientom, potom niekto môže ľahko prelomiť idylu života.

Cikánsky snolokovatel vyzýva tých, ktorí nemôžu zistiť, aký sen pracovať s predávajúcim. Nočné videnie s podobným diagramom naznačuje, že snívajúci bude musieť venovať pozornosť extravagancii domácnosti. Častý konflikt vo sne - symbol ťažkostí a úzkosti. Ak hovoríme o súkromnom a elitnom obchode, potom sa v skutočnosti očakáva podstatný zisk.

Interpretácia snov - Predajca

Interpretácia snov - Predajca

Interpretácia snov - Predajca

Interpretácia snov - Predajca

Interpretácia snov - Predajca

Mali by ste dôverovať ľuďom okolo vás viac.

Obchodné sny - predchodca úspechu v podnikaní.

Obchod nie je úplne úspešný - čoskoro vás zaujmú smútok a nepríjemnosť.

Obchod z podlahy - môžete trpieť stratami.

Osoba, ktorá predáva knihy, bola videná - aby získala užitočné informácie.

Predaj potravín - prosperitu v dome.

Vidíte seba ako obchodník v stane - musíte urobiť neobvyklý alebo nepríjemný obchod.

Pevné výnosy z predaja sú predchodcom straty majetku.

Ak chcete byť predávajúcim v kiosku - na seriózny test, možno dostať veľmi zodpovednú prácu alebo objednávku.

Predajca - sníva o zmene vzťahov s priateľmi.

Ak chcete robiť akékoľvek nákupy - na zisk alebo radostné zážitky, predávať osobné veci.

Interpretácia snov - Predajca

Tento obraz vo sne naznačuje potrebu pochopiť ich činy.

Predaj si - zisk, radosť.

Nákup niečoho od predávajúceho je stratou.

Čo si kúpil a kúpil?

Najprv musíte analyzovať svoj sen a zistiť, kto a kto urobil to, čo. Ak ste vo sne kúpili niečo od predávajúceho, je to znamenie, že v blízkej budúcnosti na vás čaká nepredvídateľný odpad alebo strata peňazí, vo všeobecnosti bude vaša hmotná pohoda trpieť.

Áno, a venujte pozornosť kvalite nákupu a jeho potrebe, pretože na ňom závisí veľkosť straty. Dávajte tiež pozor na to, čo kupujete. Knihy, noviny, časopisy vo sne sľubujú získanie nových užitočných informácií.

Ak ste vo sne ste si kúpili auto - pripravte sa na odchod. Ak niečo, čo kupujete, nie je pre vás jasné alebo neobvyklé, znamená to, že dostanete niečo, čo ste nikdy nemali.

Predajca vo vlastnostiach sen - vzhľad

Stojí za pozornosť vzhľad predávajúceho. Ak je uniforma predávajúceho v nevhodnej forme, špinavá alebo roztrhla, znamená to, že v krátkom čase sa môžete dostať do nejakého dobrodružstva s nie veľmi dobrým výsledkom. Nedostatok jednoty hovorí o strate hodnotných vecí pre vás. Nákup v uniforme v obchode - počúvať niekoho, byť podriadený, závisieť od nejakej osoby.

Rovnako dôležitý je aj pohlavie vysnechaného predávajúceho. Ak človek sníval o mladé dievčine ako predávajúceho, znamená to nespokojnosť s jeho osobným životom. Ak je predávajúci vyspelá žena - čakajte na najskoršie zmeny v osobnom živote. A ak je to človek, sen predpovedá prázdnotu a sklamanie.

Žena vidí ženu vo sne ako predávajúci slúži ako upozornenie na existujúceho súpera v jej živote, tak v práci, ako aj v súkromnom živote. Predajca vo sne o žene je znakom materiálnej podpory od blízkej osoby.

Prečo sen - byť predávajúcim sami

Áno, ak ste sami v predaji vo sne - to sa stáva len dobre, napríklad zrazu získate propagáciu alebo cenu. Možný úspech vo veciach sa začal. Ale mali by ste venovať pozornosť tomu, čo predávate.

Ak ide o osobné veci, je to znepokojujúce. Ak obchod nie je veľmi úspešný, potom by to malo slúžiť ako varovanie, že by ste sa nemali pokúšať využiť pozíciu.

Vždy dávajte pozor na detaily vášho spánku, možno vám to pomôžu správne interpretovať.

Pracujte ako predajca

Výklad takéhoto snu závisí od toho, kde ste pracovali ako predajca vo sne. Napríklad predávať na trhu alebo na ulici - znamená, že budete mať vážneho súpera vo veci dôležitosti pre vás, o ktorej uvažujete v danom čase. Pracujte ako obchodník v malom obchode alebo stánku - na domáce práce, malé problémy s domácnosťami. Mali by ste odložiť deň, v ktorom by ste mohli pracovať na domácom zlepšení - postaviť veci do poriadku a dať všetko na svoje miesto. Práca vo veľkom nákupnom komplexe - rozšíriť svoje schopnosti, Čoskoro urobíte ziskovú ponuku.

Práca v nemocnici

Sny o nemocnici, kde ste pracovali - ťažkostiam a ťažkým časom, starostiam a stratám, Budete doslova spadnúť hora negatívy a veľa veľmi ťažkých prípadov práce, ktoré nemôžete vyrovnať sami.Súčasné možné prechladnutie, ktoré vás ešte viac vyrazí z cesty.

Pracujte v obchode

Pracujte v obchode - Čakáte na ponuku, vďaka čomu môžete zlepšiť svoju finančnú situáciu a zároveň posilniť svoje postavenie medzi ľuďmi, s ktorými pracujete. Uvažujete dlho, pretože táto myšlienka sa vám zdá dobrodružná, čo je úplne mimo vašej postavy. Tým, že urobíte pozitívne rozhodnutie, nebudete ľutovať.

Pracovná servírka

servírka - na dlhú príjemnú cestu. Budete mať príjemnú nezabudnuteľnú dovolenku v mieste, kde ste už dávno snívali o návšteve. Táto príležitosť vám úplne padne náhodou a nebude sa plánovať vopred. Budete tráviť svoj príjemný čas a vrátiť sa domov plný sily a energie, pripravení na akúkoľvek prácu. toto kladný náboj vás nenechá veľmi dlho.

Čo sny Predávajúci: výklad spánku

Prečo dieťa sníva o predávajúcom, výklad spánku:

Predávajúci - Nesnažte sa využívať svoju súčasnú situáciu, pretože tlmočník vám povie o podstate spánku, ktorý snívate.

Sen interpretácia XXI storočia

Čo je sen predávajúci v nočných snoch?

Predajca - obchodovanie so snom - predchodcom úspechu v podnikaní.Ak váš obchod nie je úplne úspešný, znamená to, že čoskoro budete smutní a smutní. Ak sa vo sne obchodujete od podlahy - v skutočnosti môžete utrpieť straty. Snívať osobu, ktorá predáva knihy - získať užitočné informácie o predaji potravín - prosperitu v dome. Ak sa vo sne vidíte ako obchodník v stane - to znamená, že musíte urobiť neobvyklú alebo nepríjemnú vec. Pevné príjmy pri obchodovaní so snom - predvídanie straty majetku. Predávajúci alebo obchodník, ktorý ste videli vo svojom sne, je znakom toho, že by ste mali dôverovať ľuďom, ktorí sú v okolí. Vo sne byť sám predávajúcim v kiosku - na seriózny test, možno dostať veľmi zodpovednú prácu alebo objednávku. Predajca sníva o zmene vzťahov s priateľmi. Ak chcete urobiť akékoľvek nákupy vo sne - na zisky alebo radostné zážitky, na predaj osobných vecí - na znepokojujúce správy, úzkosť.

Sen interpretácia Pútnika (T.Smirnova)

Interpretácia snov: Predajca - interpretácia autora

Predajca - sprisahanie, podvod, vlastný obchodný pocit, pre ženu - sexuálne impulzy, milovník.

Sen o čarodejnici Medea

Prečo snívať a ako interpretovať predávajúceho?

Predajca - tento obraz vo sne naznačuje potrebu porozumieť ich činnosti. Predaj si - zisk, radosť. Nákup niečoho od predávajúceho je strata.

Čo robí predávajúci za Svätý Korán a Sunny:

Predávajúci - ak niekto vidí vo sne obchodnú záležitosť, dosiahne veľkoleposť. Ak niekto vidí, že obchodník predal šaty, potom ten, kto videl taký sen, bude mať nejakú hádku. Ak niekto vidí meniča peňazí, bude veľa vedieť o dobrých a zlých skutkoch.

Čo sny predávajúci vo sne?

Predaj sexu Obchod - vidieť v sexi predávajúci sex? Obchod - za nezvyčajné akvizície. Možno ste kúpili alebo si kúpite niečo, čo ste nikdy nemali. Alebo vám dali niečo úplne nečakané. Ak je predávajúcim mladé dievča, pre muža taký sen znamená sen o partnerovi, ktorý uspokojuje všetky jeho tajné túžby. Pre ženy je takýto sen vyjadrením jej strachu o jej starnutie, strate príťažlivosti a krásy, strachu spôsobenom myšlienkou, že partner môže venovať pozornosť mladšej žene. Ak je predávajúci zrelá žena, pre muža to znamená buď túžbu vidieť jeho starého partnera v inom svetle, alebo strachspojená s náhlymi zmenami v jej živote (možno mala milenku, s ktorou bola oslobodená). Pre ženu vidieť predávajúceho sex? Nakupovať zrelá žena - na skoré zmeny v jeho osobnom živote. Ak je predávajúcim stará žena, takýto sen znamená pre mužov strach, že s vekom začnú strácať svoju predchádzajúcu formu, a pre ženy, ochorenie spojené s pohlavne prenosnou infekciou alebo zmenami súvisiacimi s vekom. Ak je predávajúcim človek, pre zástupcu silnejšieho pohlavia spánok symbolizuje potrebu používať skúsenosti niekoho iného, ​​pre ženu, sny o rôznorodom a neobvyklom sexu s určitým mužom. Dlhý pohlavný styk Sen o predĺženom sexuálnom styku možno interpretovať ako symbolický odraz myšlienkových myšlienok. V prvom prípade by taký sen znamenal: pre človeka túžbu rozšíriť to, čo robí teraz, robiť to čo najdlhšie. Pre ženu môže tento sen znamenať podobnú túžbu, ktorej výskyt je spojený buď s neschopnosťou mať čas na dokončenie práce včas, alebo s neochotou dokončiť ju úplne. Okrem toho môže človek vidieť vo sne dlhotrvajúci pohlavný styk dôležitý začiatok úspešného obdobia v živote,podľa jeho túžby, nesmie nikdy skončiť. U žien je dlhodobý pohlavný styk vo sne znamením priaznivého obdobia v živote, šťastie, dlho očakávaná akvizícia a úspech, šťastie v osobnom živote, zdravie detí a všetko najlepšie.

Čo sníva o sníhove Predávajúci vo sne?

Predajca - nerentabilný nákup.

Prečo snívať vo sne Predaj autorom:

Predajca - Ak chcete vidieť predávajúceho drobného tovaru, ktorý predáva veci alebo výrobky z prenosného podnosu alebo priamo z rúk, - vykonať nerentabilný nákup. Ak by si od neho niečo kúpil, musí sa dostať do nečestného človeka. Ak sa vo sne ste sa stali predávajúcim, potom v skutočnosti budete musieť obetovať svoje presvedčenie.

Hodnota spánku podľa dňa v týždni:

Či sa nočná vízia stane skutočnosťou, závisí nielen od jej obsahu, ale aj od toho, ktorý deň v týždni a v akom čase sa sen vyskytol.

 • Ak predávajúci sníva vo sne od nedele do pondelka
 • Čo je predávajúci snov na snovovej knihe od pondelka do utorka
 • Ak predávajúci sníva od utorka do stredu
 • Ak snívate o predajcovi v knihe snov od stredu do štvrtka
 • Prečo snom vysporiadať od štvrtka do piatku
 • Ak predávajúci sníva vo sne od piatku do soboty
 • Prečo sen predávajúci v sne od soboty do nedele

Utorok 22. marca 2016, 11:20:49

Pi január 08, 2016 07:27:38

Dream tlmočenie pracuje ako predajca v obchode

Napriek veľkej obľúbenosti viditeľného symbolu by bolo užitočné pre každého zistiť, o čom sľubuje predajca. Nočný sen môže mať veľký počet interpretácií, ktoré sa navzájom odporujú, a preto je také dôležité identifikovať kľúčové aspekty a sústrediť sa na ne. Ak sa rozhodnete pre správnu interpretáciu, pripravte sa na to, že musíte prejsť náročnou cestou.

O čom sníva predajca?

Ak snívate o predajcovi na trhu - to sľubuje vzhľad oponenta v podnikateľských podnikoch. Predajca vo veľkom nákupnom komplexe - sľubuje dobrú ponuku od vplyvného človeka. Predávajúci v malej predajni sníva o problémoch v osobnej ekonomike - budete musieť obnoviť poriadok.

Ak potrebujete kúpiť tovar od predávajúceho - sľubuje náklady v živote, takže by ste mali byť ekonomickejší, aby ste sa dostali do veľkých dlhov.

Ak snívate o predajcovi, ktorý spôsobuje radosť, mali by ste čakať na úspech vo vašom úsilí. Keď produkt zakúpený od predávajúceho prináša radosť, znamená to, že prichádza pruh šťastia a je dôležité mať šancu v živote.

Čo ak predajca sníva?

Sny sú odrazom vnútorných pocitov a ľudských strachov, môžu byť pokračovaním hľadania riešení problému, ktorý vzniká v reálnom živote.

Pochopte, o čom sníva predajca, je to možné, ak sa dôkladne ponoríte do detailov spánku. Bude potrebné pamätať, čo predávajúci predával, aký bol jeho výraz, aké sú jeho črty, dekor a jeho oblečenie. Každý detail môže mať zvláštny význam pri interpretácii spánku.

Ak má predávajúci neobvyklý výraz na tvári, znamená to, že v reálnom živote bude na ceste šikovný človek, ktorý bude s vami komunikovať len s jedným cieľom - získať výhody, ktoré môžu viesť k ťažkej situácii. To znamená, že na zabránenie pascí sa bude vyžadovať pozornosť a prehľad.

Čo predzvesti?

Snívať veľké množstvo ľudí, ktorí sa nahromadili v blízkosti predávajúceho, je znakom alarmujúceho vnútorného stavu, ktorý je spôsobený skúsenosťami.

Keď musíte stáť v súlade s predajcom - to je znak, že by ste sa do tohto obdobia nemali finančne dostať - je načase čakať na okolnosti.

Ak je predávajúci žena a toto je snom pre muža, znamená to, že bude mať šancu mať príležitosť na strane. Pre ženu tento sen znamená prežívať váš vzhľad.

Ak predávajúci - človek sníva o mužovi - znamená, že v jeho živote príde chvíľa, keď je potrebná pomoc priateľa alebo partnera. Pre ženu vidieť muža ako predávajúceho znamená hľadať dobrodružstvo na strane kvôli rôznorodosti a vzrušenia.

Keď predajca sníva, stojí za pozornosť detailov o sne - pomôže pochopiť, ako vyriešiť problémy a využiť úspešnú súvislosť okolností.

Súvisiace záznamy

Čo prezident sníva?

Čo je sen mladého muža

Čo sníva kmotra, kmotr

Čo príbuzní snívajú

Budete mať záujem

Prečo snívať o fotografovi?

Prečo snívať o bazári

Čo sny bozkávajú? Interpretácia snov - bozk vo sne.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.i-sonnik.ru/prodavets/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/prodavec
 • http://sonnikonline.club/chelovek/k-chemu-snitsya-prodavets.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-prodavec/
 • http: //xn----9sbwchcqaebc9a6frc.xn--p1ai/sonnik-rabotat-prodavtsom-v-magazine/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Druckerov americký sen

Zanechajte Svoj Komentár