Dream cup

(Pozri tlmočenie: posula, porcelán, mlieko, čaj, káva, kanvica)

Umiestnenie šálok na stôl vo sne znamená, že ste pripravení prijímať hostí.

Ak vidíte vo sne, že ste do nej naliali niečo a tekutina pretečie, pozrite sa na názov tekutiny. V závislosti od postáv, ktoré prenášajú tekutinu, takýto sen môže znamenať buď neočakávaný zisk, ktorý okamžite vyčerpáte, alebo hranica tolerancie, prekročenie, ktoré sa stane doslova mimo kontrolu v očiach druhých. Prázdne poháre vo sne - znamenie sklamania a podvedených nádejí.

Vyplnené poháre vo sne predznámili niektoré udalosti. Pozrite si interpretáciu: čo sú naplnené.

Čo znamená pohár vo sne?

Ak chcete držať šálku v spánku v ruke a pomaly piť tekutinu z nej - na skrytú túžbu mať, táto interpretácia je rovnaká pre mužov i ženy.

Naplnenie šálky s nápojom a prinesenie jej niekomu naznačuje vašu túžbu ponúknuť sami seba, byť s osobou, ktorá sa vám páči a ktorá je pre vás sexuálne atraktívna.

Rozbiť pohár vo sne pre ženu znamená strata jej ženskosti a sexuality v očiach jej partnera a iných mužov a utrpenie spôsobené týmto javom.Muž, ktorý tento sen predstihuje stratu príťažlivosti v očiach jedného z jeho fanúšikov. Ak vo sne človek vyleje nápoj do pohára a pije ho, znamená to, že sa snaží svojmu partnerovi poskytnúť najvyššie potešenie.

Vlastnosti dizajnu

Služby a párové sady v sne, napríklad šálka s podšálkou, odrážajú pocity snovateľa o tom, ako sa rozvíjajú rodinné vzťahy.

Ak ste snívali iba pohár s tanierom, vaše myšlienky sú úplne absorbované zvoleným. Ak sa celá služba objaví vo sne, rovnako venujete pozornosť všetkým príbuzným.

Tlmočenie toho, čo sníva, že šálka s podšálkou je zámerne pôvabná, kniha snov povzbudzuje, že vo vašom vzťahu vládne krása a harmónia.

Predpoveď Hasse tvrdí, že biela pohár vo sne je predchodcom pozvania. Tam bude prímerie s mužom, s ktorým ste sa celkom márne hádali.

Plavidlo bez rukoväte pripomína potrebu ovládať sa.

osud

Čo sníva o šálke, vysvetľuje Miller's Dream Book. Symbol vo sne predzvesť zábavu a potešenie, ktoré môžu otočiť hlavu a zabudnúť na podnikanie.

Ak ste snívali o tom, že píšete víno z čajového náradia, snootplayer sľubuječo je príjemné s užitočnými sa budú môcť skombinovať.

Židovská kniha snov ponúka veľmi zvedavé vysvetlenie toho, čo sníva o šálke kávy. Autorita v novom tíme závisí vo veľkej miere od schopnosti obhajovať svoje záujmy.

Vysvetlenie snov vysvetľuje podrobne to, čo sníva o novom pohári. Dreamer očakáva vášeň: zaujímavej okupácie alebo príjemného známeho.

Ak snívam špinavý alebo esteticky neatraktívny pohár, obraz vo sne naznačuje nedostatok poriadku v rodine. Že je skutočnou príčinou každodenných problémov.

Pokus o vypranie pitnej misy, ktorý ste snívali, predzvesťou neproporcionálnych vzťahov, ktoré spotrebúvajú veľa duševnej sily.

Čo je z nej vyrobené

Porcelánový pohár symbolizuje plnú misu vo svojom materiálnom a duchovnom zmysle. Spávačka a ďalšia prosperita čaká.

Sklenená pohár vo sne, určený na pitie čaju, vysnívaná kniha vysvetľuje s istotou a neodolateľnosťou snovateľa.

Hrnec hrnčeka hovorí o schopnosti správne zlikvidovať malé, žiť skromne, ale s dôstojnosťou a chuťou.

Čo je vo vnútri

Prečo snívať šálku vody, sen kniha odporúča doslova pochopiť: telo skutočne chýba vlhkosť.

Šálka ​​vody, o ktorej ste snívali, hovorí o vynaliezavej schopnosti a schopnosti vyhnúť sa prázdnotám, hmotným a duchovným.

Ak ste snívali o šálke voňavého čaju, kniha snov varuje, že čas na odpočinok ešte nenastal.

Šálka ​​kávy symbolizuje zvýšenú aktivitu, túžbu konať a dosiahnuť svoju vlastnú. Tieto nálady sprevádzajú vás aj vo vašom spánku.

Káva odráža skutočný zámer trvať na tom napriek nespokojnosti svojich blízkych.

Káva zosobňuje pacifikáciu, snovosť, tajné túžby.

Prázdne jedlá predurčujú vágne pocity, mimoriadne ťažkosti, neúspešné nákupy.

Proces plnenia prázdnych misiek svedčí o túžbe po novosti, zmene, živých dojmoch.

Rozbitý prvok služby slúži ako pripomienka, že v skutočnosti je rovnako ľahké zlomiť vaše šťastie neúmyselne.

Zlomený kruh naznačuje neschopnosť disponovať vlastným osudom, zmeškanými príležitosťami.

V ženských nočných snoch rozbité pokrmy vyjadrujú strach z straty lásky a príťažlivosti.

Ak je misa rozbitá, rodina je ohrozená hádkami a malými problémami.

Rozbitá nápojová nádoba sľubuje dlho trpieť. Iba vytrvalosť a múdrosť pomôžu vyhnúť sa konfliktom.

Podľa Wanderer, zlomená miska znamená, že je šťastná príležitosť vpred.

Psychológ Freud sa odporúča, aby si rozbitý hrnček ako príležitosť na začatie života od začiatku, odvážil sa zmeniť, ktorý sa predtým nemohol rozhodnúť.

Komentáre (2)

Akhmetshina Guzel, Zarafshan | 27. januára 2016 01:28

Sníval som, že som bežal na pohár, v ktorom sedeli moji priatelia. Pohárik šiel najprv pozdĺž cesty, potom som bežal za ňou po schodoch a na konci sa všetci zastavili v ktorej miestnosti, pre čo to je?
odpoveď

Šťastná dievčina, biskkek | 26. februára 2016 04:04

Sníval som, že som mal nový pohár, podobný tomu, ktorý sa používal v práci. A vo sne som si myslel, že teraz nahradím starý nový. Na čo by to bolo?

Universal Dream

Šálka, ktorú vidíte vo sne znamená, že trávite príliš veľa času na potešenie.

Ak žena snívala o tom, že si pohár rozbil, potom jej šťastie naruší nejaká nepríjemná udalosť.

Sen, v ktorom pijete víno z šálky, predurčuje kombináciu príjemného a užitočného.

Ak ste vo sne dostali porcelánový pozlátený pohár, niekto vám bude prejavovať láskavosť a súcit.

Rozbitý pohár vo sne

Pohár (pohár) - misa - symbol energie, schopnosť nakŕmiť sny. Ak chcete držať misku alebo pohár v rukách, znamená to ovládať svoj vlastný osud. Podľa Freuda je pohár (pohár) ženský vaginálny symbol. Šálka ​​vody je priaznivejšou značkou ako prázdna. Pohár je miniatúrna misa. Všetky proroctvá pre pohár sú rovnaké s poklesom miery radosti. Rozbiť pohár - začať nové obdobie života.

Dream Miller Cup

Čajové šálky - Ak snívate o čajových šálkach, potom budete tráviť väčšinu času na potešenie. Ak žena rozbije pohár vo sne - to je znamenie, že jej šťastie bude prerušené neočakávaným nešťastím. Ak vo sne pijete víno z čajového pohára, táto predstava spája príjemnú s užitočnou v blízkej budúcnosti.

Erotická snáď kniha

Ak chcete držať šálku v spánku v ruke a pomaly piť tekutinu z nej - na skrytú túžbu mať, táto interpretácia je rovnaká pre mužov i ženy. Napíšte pohár s nápojom a prineste ho niekomu? Označuje vašu túžbu ponúknuť sa, byť s osobou, ktorá sa vám páči a ktorá je sexuálne atraktívna pre vás. Rozbiť pohár vo sne pre ženu znamená strata jej ženskosti a sexuality v očiach jej partnera a iných mužov a utrpenie spôsobené týmto javom.Muž, ktorý tento sen predstihuje stratu príťažlivosti v očiach jedného z jeho fanúšikov. Ak vo sne človek vyleje nápoj do pohára a pije ho, znamená to, že sa snaží svojmu partnerovi poskytnúť najvyššie potešenie, to je výklad pohára podľa snovovej knihy.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
  • http://www.sunhome.ru/dreams/chashka
  • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/chashka
  • http://www.neolove.ru/son/chashka.html
  • http://znaxar.net/sonnik/sonnik-chashka-videt-vo-sne-chashka-k-chemu-snitsya.html
  • http://my-calend.ru/sonnik/chashka
[/ zbalenie]

Sledujte video: Dream Cup 足球 強 強 究 研究 足球 小將 夢幻 隊伍

Zanechajte Svoj Komentár