Dream house

Je ťažké jednoznačne povedať, čo chryzantém symbolizuje. Dokonca aj známe knihy snov, ktoré vysvetľujú, prečo sníva tento sen, dávajú rôzne odpovede. Riešenie významu spánku je prvou vecou, ​​ktorú treba zvážiť, farba chryzantémy, ako aj jej stav: čerstvý alebo uschnutý, v ramennej alebo inej, atď. Spomeňme si na to, čo videl v sne a pokúsil sa to vysvetliť!

Dream Miller

Znamenie veľkých ťažkostí a straty je sen, v ktorom spiace osoby zbierali biele chryzantémy. Ale froté kvety iných odtieňov - na radostné a vzrušujúce udalosti a príjemnú zábavu.

Snívali o kytice chryzantémov? Vaša pýcha nie je vždy vhodná, napríklad v tomto prípade vám zabráni, aby ste v novom známom zvážili možného ženicha alebo nevestu.

Dajte kvety a prijímajte ich ako dar - znamenie nádeje a viery

Ak snívate, že vám cudzinec prezentuje chryzantémy, potom vám prorokuje, že čoskoro budete mať veľa šťastia a radosti vo vašom živote.

Snívať, že dávate niekomu jasné červené alebo žlté chryzantémy - to znamená, že všetko nie je tak zábavné, ako si myslíte. Verte tomu najlepšiemu, už je blízko, vyzýva ženskú snovú knihu.

Predstaviť niekoho alebo získať niečo ako dar, ale luxusné chryzantémum - veľký úspech v niektorých prípadoch zmení život v pozitívnom smere.

Snaží sa, že si kúpite kvetinovú rastlinu ako darček - v reálnom živote budete môcť ospravedlniť niečí nádeje.

Rozmanitosť farieb a odtieňov ako symbol radosti a smútku

Ak chcete vidieť bielu chryzantémiu vo sne - žiaľ kvôli stratám, Luminous Dream Book zarmúti.

Žltá alebo oranžová rastlina - symbol zábavy a dobrej nálady.

Modré alebo modré kvety, videné vo sne, znamenajú úspech v kariérnych záležitostiach.

Kvety neobvyklých odtieňov pre chryzantémy (zelená, čierna, fialová, hnedá atď.) Predzvesťou prekvapenia alebo nečakané prekvapenia.

Červená chryzantémia je symbolom lásky a vášne, všetky známe knihy snov sú si isté.

Sny o chryzantému, ktorého okvetné lístky majú dúha farieb? Budete čeliť svojej vlastnej neistote.

V kvetinovom skleníku alebo nie je smutný - všetko bude v poriadku!

Snívali ste, že chodíte v parku, zasadený krídlami bielej a žltej chryzantémy? Stratíte stratu, ktorá zhorší Vašu náchylnosť, ale zároveň vám pomôže vidieť veci v ich skutočnom zmysle.

Chryzantémy rastú v skleníku - v skutočnom živote pomáhajú druhým dosiahnuť harmóniu v duši pomocou vlastných príkladov.

Predám kytice na predaj - budete si môcť uvedomiť, čo ste počali, snovú knihu slečny Hasse vám dáva nádej.

Ak chcete maľovať v snových okvetných plátnoch v modrej alebo inej farbe - po sérii malých problémov príde obdobie príjemných prekvapení.

Wilted kytice - znak ťažkostí a problémov

Rozbité živé chryzantémy snúbia - budete musieť čeliť mnohým problémom a nepríjemným momentom, upozorní autumn Dreambook.

Vyblednuté kvety znamenajú vyhynutie pocitov a padlých - úplné pretrhnutie vzťahov.

Snívať veľa zlomených kríkov - nebudete môcť zabrániť problémom, ktoré vás čoskoro začnú spadať.

Sny o plastových alebo papierových vence - zažijete kvôli nepredvídanému zradeniu alebo klamstvu blízkeho.

Východný sen

Viacfarebné chryzantémy - sľubujú radostné udalosti.

Sen, v ktorom sa prechádzate po záhrade so žltými a bielymi chryzantémami znamená, že nové okolnosti vám poskytnú novú silu pre prácu.

Ak vyrežete biele chryzantémy, nebudete sa vyhnúť stratám a sklamaniam, možno dokonca niekomu smrti.

Rodinný sen

Ak ste snívali, že zbierate biele chryzantémy - máte pred sebou významné ťažkosti.

Chryzantémy iných odtieňov - naopak, predstavujú príjemné aktivity.

A kytica z týchto krásnych kvetov - hovorí, že nájdete lásku, ale čoskoro ju stratí kvôli svojej hrdosti.

Sny, v ktorej chodíte po uličke, lemované bielej a žltej chryzantémy - predzvesťou smútok a sklamanie.

Moderná kniha snov

Zbierajte biele chryzantémy vo sne - to znamená straty a ťažkosti v živote.

Chryzantémy iných farieb - predvídajú príjemné aktivity a záležitosti.

Snívať o kytice chryzantémov je znamením, že láska príde k vám, ale kvôli prázdnym ambíciám ju stratíte.

Prechádzanie po uličke, lemované žltými a bielymi chryzantémami - predpovedá podivné pocity straty a smútku, ktoré vám, zvýšenie, vám prinesú novú silu.

Interpretácia snov - chryzantémy

Ružové chryzantémy: toto sú vaše nádeje a sny o láske. Buďte opatrní: spánok naznačuje, že pocity vás môžu dostať príliš ďaleko.

Biele chryzantémy: znak lásky a smútku.Tieto sny často predstavujú utrpenie srdca.

Jasné chryzantémy rôznych farieb: znak srdcových záľub bez vážneho pokračovania.

Interpretácia snov - chryzantém

Snívať, že zbierate biele chryzantémy, je znakom straty a veľkých ťažkostí, ak sú chryzantémy inej farby, potom zábavné aktivity.

Ak je chcete vidieť v kytici, znamená to, že stretnete s láskou, ale pýcha vás znemožní. Chôdza po uličke, lemovaná bielej a žltej chryzantémy, predurčuje stratu a smútok, od ktorej sa zvýši náchylnosť. Keď sa pozrieme na kvety, zrazu cítite, ako vaša duša opúšťa telo a počuje váš hlas: "Ďakujem Bohu!". Toto ohlasuje duševnú krízu, ktorá vás čaká v blízkej budúcnosti.

Kvetinové kráľovstvo

Ak chcete dať chryzantémy rôznych odtieňov - čoskoro sa všetko zmení k lepšiemu. Poskytnutie niekomu jedinému chryzantému - úspech, ktorý ste dosiahli, je nielen vašim úspechom, ale výsledkom práce všetkých členov vášho tímu, takže na nich nezabudnite, keď dostanete vašu odmenu.

Prijali ste ho ako darček - v priebehu určitej udalosti sa vám podarí. Neznáma osoba vám to dáva - na šťastie a radosť.Priateľ jej dal - príjemným problémom v dôsledku príchodu blízkych a blízkych.

Aké sú sny mnohých kvetov? Poďme sa pozrieť na knihu snov: kytice chryzantémov - temperujte svoju hrdosť, aby ste nestratili priateľa. Možno budete musieť vybrať medzi pocitom lásky a vašimi ambíciami.

Zbierajte kvety vo sne - máte dobrý čas s priateľmi. Ak chcete znížiť chryzantémy pomocou nôžok - získajte nové poznatky, ktoré čoskoro prídu vhod. Ak chcete vidieť darovaný kvet rastúci v banke, ospravedlníte niekoho nádeje pre vás. Dajte ich do vázy - na dovolenku alebo výročie.

Chryzantémy vstupujú do snovovej knihy ako symbol vnútornej sily a múdrosti. Ak chcete chodiť po avenue, po stranách ktorých rastú tieto kvety, cesta bude jednoduchá a nebudete na ňom naraziť na prekážky. Starať sa o nich v záhrade - stanete sa pre niekoho "duchovným mentorom" a pomôže vám nájsť vnútornú rovnováhu. Vyrábajte ich na predaj - dosiahnete to, čo chcete. Ak ich chcete kúpiť - dostanete niečo dôležité.

Zasnívané zvädnuté alebo padlé kvety - na zmeny v živote. Je to ako v prírode: niektoré kvety kvitnú, iné kvetú. Vence z týchto kvetov ležiace na hrobe? Nebojte sa, napriek strašidelnému dojmu, taký sen predvída úspešné dokončenie projektu alebo dlhotrvajúceho podnikania.

Deti, ktoré snívajú o chryzantéme, predurčujú akvizíciu nového priateľa alebo priateľky a toto priateľstvo sa zachová mnoho rokov. Samostatné interpretácie sú dané snovou knihou, v závislosti od toho, kedy ste mali sen:

 • V lete nájdite nové hobby pre seba.
 • Na jeseň - na nečakaný darček osudu.
 • V zime nájdete nových priateľov.
 • Na jar - na úspech.

Takýto široký výklad dáva tlmočníci snov, keď odpovedajú na otázku, o čom chryzantémum sníva. Nezanedbajte tento symbol, ktorý sa objavil vo vašom sne. Kompetentná interpretácia nočných snov sa vždy dá získať zo snovovej knihy. Autorka: Olga Lupandina

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Sny dlho

sen chryzantém

Sen s jemnými ružovými chryzantémami zosobňuje vaše nádeje a sny o skutočnej láske. Ale musíte byť opatrní, inak láska bude s vami hrať krutý vtip.Sen o biele chryzantémy - na utrpenie a smútok srdca. Jasné chryzantémy rôznych farieb - pre lásku dobrodružstvo bez vážneho rozvoja ďalších vzťahov.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Dream a Dmitri a nádej zima

Ružové chryzantémy sú tvoje nádeje a sny o láske. Buďte opatrní: spánok naznačuje, že pocity vás môžu dostať príliš ďaleko.

Biele chryzantémy - znamenie lásky a smútku. Tieto sny často predstavujú utrpenie srdca.

Jasné chryzantémy rôznych farieb - znamenie srdcového záľuby bez vážneho pokračovania.

Druidný sen

Ak vo sne vyrežete biele chryzantémy - v skutočnosti sa nevyhnete strate a sklamaniu. Viacfarebné chryzantémy sľubujú radostné udalosti.

Sen, v ktorom sa túžite po záhrade so žltými a bielymi chryzantémami, znamená, že nové okolnosti života vám poskytnú silu pre úspešnú prácu.

Snívať o kytice chryzantémov je symbolom skutočnosti, že k vám čoskoro príde nová láska, ale kvôli vašej nedbanlivosti si môžete nechať ujsť.

Sen o modernej žene

Zber bieleho chryzantému vo sne je znakom straty a veľkých ťažkostí.

Chryzantémy inej farby - predstavujú príjemné aktivity.

Vidieť tieto kvety v kytici znamená, že sa stretnete s vašou láskou, ale pýcha vás znemožní.

Chôdza pozdĺž uličky, lemovaná bielej a žltej chryzantémy - predzvesť stratu a smútok.

Sonic Fedorovskoy

Vidieť biele chryzantémy vo sne - vážnym stratám a ťažkostiam v živote.

Ak ste snívali o chryzantémach akejkoľvek farby, ale nie bielej - v blízkej budúcnosti budete mať zaneprázdnení to, čo sa vám najviac páči v živote.

Vo sne zhromaždili chryzantémy v kyticu alebo si kúpili kyticu chryzantémov - láska príde k vám, ale kvôli prázdnym ambíciám ju stratíte.

Ak ste snívali, že niekto z vašich príbuzných alebo priateľov si kúpil kyticu chryzantémov - čoskoro budete s touto osobou sklamaní.

Chôdza medzi kvetinovými záhonami, na ktorých kvitnú chryzantémy - na zlú náladu.

Chromatografia chryzantémy - šťastie.

Vo sne ste zavlažovali, vyrastali chryzantémy - viete, že ste vinní za svoje vlastné nešťastie.

Ak ste snívali, že predávate chryzantémy - v blízkej budúcnosti to spôsobí veľa problémov niekomu z vašich blízkych.

Online snov kniha

Podľa knihy snov, biele chryzantémy - znamenie, že prejdete sériou zlyhaní.

Iná farba je dobrým znamením, budete sa baviť.

Sny chryzantémy v kytici - náznak, že vaša ambícia môže ublížiť.

Alej chryzantémy - odrazom skutočnosti, že prejdete testom najviac protirečivých pocitov.

Pošliapali ste im - môžete uspieť.

Sen, v ktorom ste sa o ne starali - hovorí, že vytvárate problémy pre seba.

V týchto kvetoch ste obchodovali - niekto z vašich drahých ľudí bude mať problémy kvôli vám.

Vysvetlenie snov zaobchádza s kvetinovým usporiadaním chryzantémov - ako varovanie, že ste mimoriadne opatrní, pretože osud môže posielať stretnutie s veľmi dôstojnou osobou a nemali by ste to ignorovať.

Ak sú biele - to je predchodca komplikácií vo vašom osobnom živote, váš vzťah s vyvoleným sa zhorší, kvôli čomu budete veľmi zarmútený.

Žlté chryzantémy vo sne, rovnako ako akákoľvek iná farba, s výnimkou snehu bieleho - sľubuje vám zábava, úspech a množstvo príjemných domácich prác.

Aké sú sny chryzantémov?

Tieto krásne kvety môžu znamenať ako dobré, tak aj zlé. Biele kvety znamenajú straty a ťažkosti. Nebojte sa im čeliť. Pamätajte, že nemôžete uniknúť z osudu. S cťou prijmite všetko, čo vám prináša. A možno raz dostanete šikovný dar od života: môže to byť sen, ktorý sa splní alebo veľa lásky.

Aké sú sny chryzantémov? To môže znamenať, že osoba potrebuje vašu pomoc. Pokúste sa pochopiť, kto to môže byť. Nebojte sa ponúknuť vašu podporu: verte, bude to veľmi ocenené.

Tvoje úsilie bude tiež užitočné pre vás: pomáhať ostatným obohatiť svoj duchovný život. Navyše môžete nájsť nového priateľa, ktorý sa v ťažkej chvíli dostane do ramena. Je oveľa zaujímavejšie prejsť život s človekom, ktorý vás porozumie a rešpektuje.

Zbierajte kytice chryzantémov - stretnite sa s niekým, koho môžete milovať. Bohužiaľ, kvôli vašej hrdosti, silný dlhodobý vzťah nebude fungovať.

Ak ste snívali o chryzantémach rôznych jasných a bohatých farieb - čakajte na radostné udalosti. Počas vášho života vzniknú nové okolnosti, ktoré vás naplnia silou a inšpiráciou. Snažte sa túto vlnu nechať ujsť. Umožní vám robiť objavy a budovať svoj osud, ako ste o tom snívali.

Taký sen sa stáva šťastným udalostiam. Nenechajte si im ujsť, nechajte si to nevšimnúť.

Chryzantémy vo sne, žlté a biele, rastúce pozdĺž krásnej uličky, predpovedajú silné melancholické a smutné udalosti. Buďte pripravení na to, že s niekým, kto viete, že niečo zlé sa môže stať.

Výklad (hodnota) spánku Chryzantém

Príjemné a nečakané udalosti vo vašom živote snívajú o chryzantémii rôznych farieb.

Čoskoro vás začnú obťažovať nepríjemné udalosti a to predpovedá sen o bielych chryzantémoch, ktoré ich roztrhnete a urobíte z nich kyticu.

Budete musieť vydržať stratu, kvôli ktorej budete dlho trpieť, ale to vám dá silu - to dokazuje sen o krásnej a nezvyčajnej záhrade, v ktorej chodíte medzi žltými a bielymi chryzantémami.

Náhodou ste videli chryzantémy vo vašom sne - čoskoro začnete s malými problémami.

Dlho očakávané stretnutie s človekom, ktorý je pre vás veľmi drahý, je druhý deň - predstava snov o kyticke kvety z chryzantém, ktoré držíte vo svojich rukách.

V našej snovovej knihe sa môžete dozvedieť nielen o tom, čo je sny o chryzantéme, ale aj o interpretácii významu mnohých iných snov. Navyše sa dozviete viac o tom, čo znamená vidieť chryzantému vo sne v Millerovej online snovovej knihe.

Zlomená biela chryzantém

Vysvetlenie snov Broken white chrysanthemum sen, prečo sen vo sne Broken white chrysanthemum? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená snívať v Broken White Chrysanthemum tým, že si prečítajte nižšie zadarmo interpretácie snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Čo je to sen chryzantémy

Snívať, že zbierate biele chryzantémy, je znakom straty a veľkých ťažkostí, ak sú chryzantémy inej farby, potom zábavné aktivity.

Ak je chcete vidieť v kytici, znamená to, že stretnete s láskou, ale pýcha vás znemožní. Chôdza po uličke, lemovaná bielej a žltej chryzantémy, predurčuje stratu a smútok, od ktorej sa zvýši náchylnosť. Keď sa pozrieme na kvety, zrazu cítite, ako vaša duša opúšťa telo a počuje váš hlas: "Ďakujem Bohu!". Toto ohlasuje duševnú krízu, ktorá vás čaká v blízkej budúcnosti.

Sen o chryzantéme

Zhromažďovanie bielych chryzantémov vo sne je znakom straty a veľkých ťažkostí. Chryzantémy rôznych farieb predstavujú príjemné aktivity. Vidieť tieto kvety v kytici znamená, že sa stretnete s vašou láskou, ale pýcha vás znemožní. Chôdza pozdĺž uličky, lemovaná bielej a žltej chryzantémy, predurčuje stratu a smútok.

Sen o chryzantéme

Ak ste snívali, že zbierate biele chryzantémy, máte pred sebou značné ťažkosti.Chryzantémy iných odtieňov, naopak, predstavujú príjemné aktivity.

Kytica z týchto krásnych kvetov hovorí, že nájdete lásku, ale čoskoro ju stratíte kvôli vašej pýchy.

Sny, v ktorej chodíte po uličke, lemované bielymi a žltými chryzantémami, predzvesťou smútok a sklamaním.

Hodnota snov Chryzantém

Biele chryzantémy - symbol bolesti a straty.

Chryzantémy inej farby - aby ste si užili čas.

Pozrite sa na kyticu chryzantémov - odmietnite lásku niekoho kvôli pýchu.

Byť v kvetinovej záhrade alebo chôdzou po uličke medzi bielymi a žltými chryzantémami - v blízkej budúcnosti trpíte kvôli úzkosti, depresii a duševnej kríze.

Hodnota spánku Chrysanthemum

Sen o bielych chryzantémach, zbierate ich - strata bude ťažká.

Vidíte vo svojich snovach chryzantémy akejkoľvek inej farby - budete zaneprázdnení príjemnými vecami, budete mať radosť.

Akoby ste dostali kyticu chryzantémov - nájdete dlho očakávanú lásku, ale musíte sa jej vzdať, aby ste zachovali vašu česť.

Výklad spánku Chryzantém

Ak vo sne vyrezávate biele chryzantémy, potom sa v skutočnosti nevyhnete strate a sklamaniu.

Viacfarebné chryzantémy sľubujú radostné udalosti.

Sen, v ktorom sa túžite po záhrade so žltými a bielymi chryzantémami, znamená, že nové okolnosti života vám poskytnú silu pre úspešnú činnosť.

Snívať o kyticu chryzantémov je symbolom skutočnosti, že k vám čoskoro príde nová láska, ale kvôli vašej nepozornosti môžete vynechať.

Kytica z bielej chryzantémy

Interpret sny Kytica z bielej chryzantémy sen, prečo sen vo sne Kytica z bielej chryzantémy? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo to znamená snívať o kyticu bieleho chryzantémy, a to tak, že si prečítajte nižšie zadarmo interpretácie snov z najlepších online kníh snímania Domu Slnka!

Interpretácia snov - kytica

Pozrite sa na kyticu - láska.

Ak vám dostanú kyticu, urobia vám ponuku.

Ak ste snívali, že niekomu dáte kvety, potom je pre vás dôležité stretnutie.

Ak nosíte kyticu - na núdzovú svadbu.

Ak ste snívali o svadbe a chytili ste kyticu, nájdete pravú lásku.

Ak kytice zomrie, pozrite sa na svoj stav.

Bukety, ktoré vám prinesieme - vám bude ponúknutá ponuka

Ak dáte kyticu, stretnete sa s niekým, kto vás bude veľmi lákať.

Vezmite kyticu na núdzovú svadbu.

Ak chcete chytiť kyticu hodil na vás je spĺňať pravú lásku.

Hádzať kyticu - na nepríjemnosť, nepríjemnosť.

Suché kvety v kytici - na chorobu.

Predám živé kvety chryzantémy

Dream Interpretation Predám živé kvety chryzantémy sen, prečo sen vo sne Kúpiť skutočné kvety z chryzantémy? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo to znamená vidieť vo sne Kúpiť živé chryzantémové kvety čítaním nižšie pod bezplatnými interpretáciami snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Chryzantémový sen

Sen chryzantémy sen sen, prečo sen vo sne Chryzantémy snívajú? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená snívať Chrysanthemums,prečítajte si nižšie bezplatnú interpretáciu snov z najlepších online kníh snímania Domu Slnka!

Komentáre

Sníval som, že moja bývačka, ktorá zomrela pred 4 rokmi, mala narodeniny. Žiaden z hostí a jej príbuzní ju nájsť a ani nevie, kde by mohla byť. Vedel som o tajnej miestnosti a som si istý, že tam je. Tak som tam bežal a naozaj tam bola ... v modrej košele s košikami a s ňou bola nejaká žena, údajne aj príbuzná ... Dala som jej kyticu bielych chryzantémov ... vzala ich a prekvapila môj vzhľad .. povedal: "Ja Nečakala som, že ma najskôr nájdeš! "... potom sa posadila na stôl a začala niečo písať ... a ja som jej povedala .." Potrebujeme dať kvety do vázy ... "... vzali kvety a začali sa miznúť ... naliali do Počujem vázu s vodou a dokonca počujem, ako kvety pitie - nasávajú vodu ... a tchyna hovorí ... že nemáme vázy ... a ja jej to hovorím. Dávam vám veľa vaní v obchode ... ..
Potom sa dvere v tejto miestnosti otvorili a môj bývalý manžel prišiel ... a bol prekvapený tým, čo sme videli v miestnosti .. blahoželal svadobnej šťastnej narodeniny a prišiel ku mne ... chcel ma objať za ramená a odtiahol som si rameno ...
Taký sen ... niečo snívalo ešte viac, ale už si nespomínam ... ale spomínam si. že to bolo pokračovanie tohto sna ...

Dnes, od 8.01 do 9.01, som mal sen. Chodil som na ulicu s mužom zámerne niekde a videl som nádhernú kyticu troch žltých chryzantémov, ktoré vyzerali z jasne zelenej zelene. Povedz mi, čo to znamená. Farebné sny Mám extrémne zriedkavé.

Dal som kyticu bielych a fialových kvetov (prípadne chryzantémy) kamarátke. Niekoľko ľudí jej dalo kvety. Dala som jej aj kvetinovú kvetinu, ale potom som ju vybrala. Dala mi tiež kyticu s kvetmi.

Chlapec mi dal, buď chryzantémy, alebo sedmokrásky vo sne. Zobral som ich, skoro vykríkol, z radosti, objal a políbil ho na tvári, potom priznal svoje pocity a odpovedal som mu rovnako.

Takmer celú noc môj bývalý manžel sníval o sladkosti a kytice bielej chryzantémy, s ktorou celý večer šiel v sne ... Možno to je nejako spojená s naším stretnutím po dlhom prerušení vzťahov? A čo by znamenal tento sen. Vysielal sa sen od nedele do pondelka 18. až 19. októbra. Ďakujem vám

v mojej záhrade sa rozrástla veľká chryzantém, výška závodu je na úrovni druhého poschodia. Veľa farieb a rôznych farieb, väčšinou červenej a šedej

vo sne mi bola predstavená zelenkastá chryzantémia, bývalý mladý muž a odišiel.

Mám tri farby chryzantém na mojej parapete.jedna veľká a druhá polovica menej. a tu vo sne snívam, že obe farby kvitnú. veľký kvet s veľkými púčikmi svetlo ružovej a malým kvetom s malými puškami vínovej

Dobrý deň, dnes som mal sen, že som so svojim kolegom a dvoma mladými ľuďmi (známymi) vyliezol na niektoré hory (skaly, bez vegetácie na nich) vyliezol na samý vrchol a potom na priepasť, nie je možné vystúpiť, ale na dne veľa chryzantémov rôznych farieb a môj kolega skočil do týchto kvetov a ja som ju nasledoval (pristáli veľmi jemne). Potom sme kráčali v týchto farbách, pretože boli vyššia ako my a stratili sme ju, dostali sa na okraj skaly a videli mesto v diaľke. potom tam bol veľmi silný hukot a videl som obrovské železné monštrum (vo veľkosti a vzhľade vyzeralo ako zephyr-ako malý muž). Vo všeobecnosti som sa v ňom schovával v týchto chryzantémach a on prešiel okolo. Potom som sa zobudil. ĎAKUJEME Vopred.

Vybrala som kyticu malých bielych a žltkastých chryzantémov na trhu s kvetinami so ženou, urobila samu kyticu, ukázala sa ako malá kytica, rozhodli sme sa, že potrebujeme pridať ďalšie kvety

Dobrý deň! aký sen veľa kyticiek je iný, ale jedna osoba dala ružovú kyticu sedmokrásky a potom niektorí ľudia dali rôzne kvety. prosím, povedzte mi, čo to je?

Sníval som o kvetinový záhon pod našimi oknami, ktorý bol pokrytý bielymi chryzantémami ako pevný koberec. Nerozilil som ich. Opatrne som ich odtiahol a vyčistil zem od kvetov z prehnitých listov. v skutočnosti takéto kvetinové záhony neexistujú pod oknom. Chryzantémy tu nerastú.

chôdze na trhu s kvetmi kúpil sedmokrásky videli krásne biele chryzantémy vzal rastúce rameno, keď povedali, že cena 15 tisíc dal ich späť.

Sníval som, že môj manžel mi dal milión chryzantémov. Podľa môjho názoru boli farebné, ale biele. Vedeli sme ich spolu, bol som v armáde a on bol na vozidlách.

Vitajte! Snívala som sa o noci, kráčam po ulici. Je tam veľa ľudí a každé dievča dostanú biele ruže. Tu sú priame ramená. A nemám. Žiadny. Prišiel k vám priateľ a podal mi malý kvet chryzantémy.

Sníval som o situácii, keď som daroval mužom z mladých chrysontemus, som zvilil kyticu v musar pivu zápachu

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/xrizantemy
 • http://sonhome.ru/h/k-chemu-snjatsja-belye-hrizantemy.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snyatsya-xrizantemy.html
 • http://sonniq.ru/snovideniya/khrizantema/
 • http://my-calend.ru/sonnik/hrizantema
[/ zbalenie]

Sledujte video: Barbie život v Dreamhouse Full Season 3, 4, 5 HD anglickej HD

Zanechajte Svoj Komentár