Čo sníva o múke?

Je nepravdepodobné, že ľudia často snívajú múku. Vysnívaný sen však obsahuje skôr zaujímavé informácie, ktoré pomáhajú pochopiť, čo presne tento symbol predpovedá. Zvyčajne drobivá svetlo biela hmotnosť je spojená s množstvom a jedlom. Koniec koncov, chlieb je pečený z múky. A ako tento symbol interpretujú knihy interpretácie?

Mlynárom

Možno najzaujímavejšie informácie obsiahnuté v tejto snovovej knihe. Prečo sen múka? Kukurica - na splnenie vášnivých túžob. Ale ak snívač pečie chlieb z toho, znamená to, že v blízkej budúcnosti urobí niečo bez premýšľania. A tým sám vytvára prekážky úspechu.

Stačí vidieť múku - do skromného, ​​ale šťastného života. Ale keď sa dievča videl, všetko posypané bielym práškom, to znamená, že bude hostiteľom v dome. A jej veriaci nebudú unavení počúvať jej láskavé a užitočné rady. Najdôležitejšie je, že sa náhle nezmizne múka. Pretože v tomto prípade to sľubuje problémy.

Toto nie je úplná interpretácia snov. Múka, ktorú obchodoval človek, predznamenáva riskantný podnikateľský zámer. A čím úspešnejší bol predaj vo sne - tým lepšie sa tento obchod skončí v skutočnosti.

Moderná kombinovaná kniha snov

Táto kniha interpretácií môže tiež poskytnúť veľa zaujímavých informácií. Prečo sen múka? Na úprimnú, užitočnú, ale tvrdej práci. Ak sa žena považuje za znečistenú múkou, znamená to, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude dlho nepríjemná z dôvodu neschopnosti vyriešiť problém alebo vykonať určitý čin. Nie je to príjemná interpretácia.

A čo sníva o múke, ktorá náhle padne na dievča? Táto vízia znamená, že bude podriadená manželovi v rodinnom živote, ale iba v dobrom slova zmysle. Žiadny priestupok, rozkazy a ponižovanie. Len príjemné starosti a rodinné radosti.

Čo by sa malo očakávať od vízie, v ktorej človek videl prázdny stôl a vo svojom strede vrece, v ktorej bola múka? Vysvetlenie snov hovorí, že toto je znamenie zhora. A presnejšie, upozornenie na osobu, že má veľký potenciál na implementáciu akýchkoľvek nápadov a akcií.

Mesiac sen

Hovorí sa, že ak človek musel kúpiť múku vo sne, znamená to, že sa v skutočnosti chová trochu zľahka finančne.Možno mal viac ako raz túžbu robiť pochybné obchody, hazardovať alebo kupovať veľa lotov. Takže stojí za to zastaviť, aby sa tieto nápady dostali. Nepovedú k nič dobrému.

Ak človek v sne vidí celý sáčok múky, je to dobré. Takže dnes žije, ale racionálne a úspešne plánuje svoju budúcnosť. Je obzvlášť dobré, ak sa taška naplnila čo najviac, že ​​sa z nej vyliahla aj múka. Dream tlmočenie: táto vízia sľubuje nárast príjmov. Možno, že víťazstvo, dedičstvo alebo pevná prémia padnú na osobu. Vo všeobecnosti sa v blízkej budúcnosti neočakáva nič zlého.

Hlavná vec je, že človek nie je vysnívaný žitnou múkou. Interpretácia snov interpretuje túto víziu nie je veľmi dobrá. Keďže to zvyčajne sľubuje obťažovanie, ťažkosti a nedostatok vďačnosti za ťažkú ​​prácu.

Iné výklady

Stáva sa, sny, že múka nebola po ruke práve v okamihu, keď bola taká potrebná. Táto interpretácia je považovaná mnohými kníhmi výkladu za pripomienku, že všetky najcennejšie veci v našom živote idú zadarmo. A čoskoro to človek uvidí pre seba.

Ak chcete vidieť múku roztrúsenú nad stôl, podlaha a celý okres je dobrý. Senikársky dom bude čoskoro naplnený radosťou. Pravdepodobne sa stane šťastná udalosť.

A cesta, zmiešaná s múkou, symbolizuje teplo krbu. V dome snímača bude všetko v poriadku, ale v rodine už dlho nebude žiadny rozpor.

Slepá biela múčka je tiež sľubným znamením. Zvyčajne sľubuje naplnenie všetkých túžob, dobrý zdravotný stav a získanie "druhého vetra". Mimochodom, ak si človek uvedomil, že múka je pšenica, znamená to, že sa cíti dôstojnou a dôležitou osobou. V skutočnosti je to - aj ostatní ľudia to myslia.

Ako vidíte, pre túto víziu existuje veľa rôznych vysvetlení. A väčšina z nich je pozitívna. Ale aj keď vízia nie je mimoriadne príjemná hodnota, nemali by ste byť rozrušení - nie vždy sny knihy majú pravdu.

Čo sníva o múke

Múky sny naplniť milované túžby. Ale chlieb z neho by vás mal upozorniť: samozrejme, že sami vytvárate prekážky úspechu.

Čoskoro sen o múke predurčuje skromný, ale šťastný život.

Sen, v ktorom predávate múku, varuje pred riskantným podnikaním.

Každý sen, v ktorom bola múka použitá na pečenie, predpovedá dosiahnutie domáceho pokoja a pohodlia.

Len sen v sne - na zhoršenie finančnej situácie.

Dirty in the dream - staneš sa predmetom klebety v kruhu tvojich imaginárnych priateľov.

Čo sen predpovedá múku

Snívať o múke predzvesť úspech v podnikaní, úspech v domácnosti a veľké úrody. Sáček múky - na stabilný príjem, ak je plný múky na vrchol - to znamená nárast vlastníctva v dôsledku nových príjmov.

Ak vo sne vidíte, ako je múka vyrobená z obilia v mlyne, je to hektický život. Nákup múky vo veľkom množstve vo sne - môžete sa spoľahnúť na lepšiu budúcnosť. Hnetenie cesta na pšeničnej múke znamená, že v rodine bude prídavok.

Kukuričné ​​jedlo vidieť vo sne predzvesť veľa šťastia v láske. Posypte múku - sami vytvoríte ťažkosti, aby ste potom hrdo prekonali. Ak zrazu nemáte múku v dome, keď ste počuli niečo pečať, potom vás povedie k skromnému, ale šťastnému životu.

Posypeme múkou alebo pádom v ňom - ​​budete dobrou domácnosťou s slušným manželom. Predaj múky alebo predaj znamená, že máte náročnú prácu. Korodovaná múka - na rodinnú hádku.

Význam senujúci múka

Sen sľubuje naplnenie všetkých túžob. Keď sa uvidíte sami, obložte múku - získate veci, ktoré ste dlho chceli prijať. Pšenica - zisk z výhodnej investície. Raž - zbaviť sa choroby. Mieste cesto - výlet do vzdialených príbuzných. Obchodovanie - riskantný obchodný podnik vám prinesie úspech. Kúpiť - predzvesť doma mier a pohodlie. Rozliatie - príjemné práce. Sift - na odhalenie ohovárania. Vyliate do tašiek - na dedičstvo. Sklopené snímkou ​​- vrátite dlh.

Predstavte si, že váš dom je naplnený vrecami múky.

Predpoveď spánku Múka

Pečenie niečo z múky - získať finančný zisk.

Roztierajte múku - na vás čakajú príjemné práce.

Chrobári z múky sa rozhodnú - frustrácii v podnikaní alebo potrebe.

Vidieť ražnú múku - na múku, nepríjemnosť.

Posypané múkou - pre mladé dievča sen sľubuje rýchle a šťastné manželstvo, starostlivý a milý manžel.

Nákup a predaj

Mesiac sen varuje, že vo sne kúpiť múku alebo predať naznačuje určitú finančnú nedbanlivosť snovateľa. Z nejakého dôvodu sa práve rizikové dobrodružstvá, pochybné obchody a hazardné hry zdajú obzvlášť atraktívne.

Muslimská kniha snov hovorí o tom, čo to znamená kúpiť múku vo sne: staráte sa o svoje úspory a poplatky - deti a dospelí, ktorí potrebujú vašu pozornosť.

Ak ste mali vrecúšku múky, sen vysvetľuje, že žijete nielen dnes, ale aj úspešne plánujete do budúcnosti. To je dôvod, prečo budete aj naďalej očakávať stabilný príjem, snovú knihu sľubuje.

Vysvetľujúc, prečo sa vyskytuje slepá múka vo vreciach naplnených kapacitou, sviatočná kniha pravdepodobne predpovedá ďalší nárast vášho príjmu. Vybrali ste správny smer, tak v podnikaní, ako aj v iných oblastiach života, držte sa ho v budúcnosti.

Tlmočenie, čo sníva o múke rozptýlené na stôl a podlahu, snov kniha spěchá, aby vás potešil: váš dom bude naplnený radostnou snahou spojenou s nečakanou, napriek tomu príjemnou udalosťou. Prekvapenie vás neprekvapí, pre všetko bude mať dosť peňazí a energia bude len biť kľúč.

Všetko, čo sníva o tom, že je posypané múkou nevesty alebo mladé manželke, naznačuje, že doma sa bude cítiť ako plnoprávna milenka, skutočná kráľovná. Manžel bude vždy ponáhľať, aby sa včas vrátil tam, kde je láskyplná, útulná a plná misa.

Čo sny múky a cesta, zmiešané s tým, symbolizuje teplo krbu.Ale hotové pečivo môže znamenať, že nehľadáte jednoduché spôsoby a niekedy organizujete vlastné prekážky.

Aký sen o bielej múke, snov kniha považuje za veľmi priaznivé znamenie. Snívač očakáva plnenie milovaných túžob, vynikajúce zdravie, veselosť. Niet divu, že biely chlieb bol od nepamäti považovaný za ušľachtilé jedlo.

Ak ste snívali o pšeničnej múke, spánok symbolizuje vaše sebavedomie. Ste hrdí na váš úspech, správne zvážte to, čo ste dosiahli so zaslúženou odmenou za vaše úsilie.

Liečba v rôznych knihach snov

Múka - hlavná zložka chleba, spravidla súvisí s príjmom a blahobytom rodiny. Môže to však predpovedať nepríjemné situácie v reálnom živote. Čo o tom hovoria autoritatívne sny?

 1. Malý Velesov: v dobrom slova zmysle znamená rýchly zisk a negatívne - choroba alebo smrť blížneho.
 2. Moderné: v každom prípade mleté ​​zrno hovorí o budúcom ekonomickom, ale veľmi šťastnom živote.
 3. Azara: snívajúci čaká na čestnú a užitočnú prácu, ktorá prinesie dobrý príjem. Je pravda, že to bude vyžadovať veľké úsilie a iniciatívy.
 4. Pre milovníkov: sen o bielej múke - bude dlhý, pokojný a šťastný život spolu.
 5. Miller: súhlasí s predchádzajúcou a dodáva, že ak sa objaví kukuričná múka, najrýchlejšie túžby sa čoskoro stanú skutočnosťou.
 6. Cigán: byť v mlyne, ktorá je plná múky, to znamená, že nastal čas na investovanie vašich peňazí do rôznych podnikov
 7. Od A po Z: nesúhlasí s Cigánom a trvá na tom, že videnie múky v mlýne sľubuje hektický život. Rozmaznaný a vedie k rodinnej hádke.

Toto sú výklady v rôznych knihach snov!

Posypaná múka vo sne

Vyliata múka vo sne znamená, že spánok je na vrchole formy a všetka jeho energia mu pomôže dosiahnuť svoje ciele. Ezoterická kniha snov zároveň objasňuje, že produkt, lemovaný snímkou, varuje pred nebezpečenstvom požičiavania. Peniaze sú lepšie šetriť, nie nechať ísť.

Ak mladé dievča príde do sny, kde je veľkoryso posypaná múkou, potom vo svojom manželskom živote na ňom čaká spoľahlivý manžel, silný dom a dobrá domácnosť, v ktorej bude budúca žena v hlavnej úlohe.

Niektoré iné sny tvrdia, že rozptýlená múka na podlahe vo sne bude viesť k ťažkostiam, ktoré si snívač vytvorí pre seba,tak že neskôr s hrdinstvom prekonať. Alebo v blízkej budúcnosti budú existovať nezmyselné výdavky, ktoré je lepšie nedovoliť. A ak sa stali, musíte starostlivo zvážiť ďalšie transakcie, aby ste neopakovali nepríjemné chyby.

V taške alebo vrecku

Ak chcete vidieť rozdrvenú pšenicu v taške alebo taške, musíte mať úspech v podnikaní a zvýšiť svoje bohatstvo. Mimochodom, čím viac obalov, tým rýchlejšie sa stane a tým väčší zisk bude.

Cigánska kniha snov súhlasí so všetkým, upresňujúc, že ​​sa odporúča neinvestovať peniaze do jedného, ​​ale niekoľkých prípadov. Potom bude finančná šťastie na strane spánku.

tiež taška múky vo sne zaručuje stabilný príjema keď je plná a dokonca sa prebudí von - otázateľ čaká na výrazné zvýšenie vlastníctva kvôli niektorým novým zdrojom.

Prečo sníva o kúpu múky

Kulinárske snov kniha trvá na tom, že predaj múky v akejkoľvek podobe bude v skutočnosti viesť k riskantnému podnikaniu, a preto musíte byť čo najšetrnejší s investovaním peňazí.

Ak snívač kúpi a nepredáva produkt, ktorý je opísaný, bude mať nádhernú budúcnosť. A čím je strana väčšia, tým šťastnejší bude život.Byť zapojený do predaja, bez prijímania peňazí, predpovedá prekážky v práci a tvrdej práci. To je to, čo sny kúpiť múku!

Pšenica, raž

Snívaný o raži možnosť? Pre bohatých ľudí sľubuje šťastie a radosť a pre chudobných je to choroba. Napriek tomu, že kniha Small Veles dream tvrdí, že táto interpretácia sa týka pšeničnej múky a žita predpokladá sklamanie z nenaplnených nádejí. V každom prípade pre tých, ktorí nemôžu pochváliť blahobyt, typ sny (pšenice, raže) múka nepredvída nič dobré.

Zasnívaná múka na stole

Sen, v ktorom je múka na stole, môže povedať nasledovné:

 • len rozptýlené na povrchu - symbol bohatstva, dosiahnutý trpezlivosťou a tvrdá práca,
 • pripraviť chlebové cesto je predzvesťou úspechu, ktorý určite príde, vzhľadom na všetko úsilie,
 • prehodiť na budúce cesto - vykonanie akcií v doslovnom zmysle, to znamená, že dnes bude na obed podávaný horúci chrumkavý chlieb
 • jesť už varený chlieb, predtým zmiešaný s múkou, je nerozumné vytváranie ťažkostí v práci alebo v rodine,
 • ak v kuchyni nie je múka na pečenie - spánok má pomerne skromnú, ale veľmi šťastnú budúcnosť,
 • hnetenie cesta vyrobené z preosiatej pšeničnej múky je bezprostredný rýchly výlet príbuzným, s ktorými máte dobrý vzťah,
 • vypáliť produkt - náhle zničenie alebo veľké obchodné zlyhanie so stratou peňazí,
 • vyberte si z vrecka chrobákov alebo len pozrite rozbitú múku - na potrebu alebo frustráciu vo veciach, ktoré budú mať za následok určité finančné straty. A to môže znamenať aj rodinný rozpor, ktorý je pre spoločné dobro lepšie nedovoliť.

Tu je toľko významov, keď snívali o múke na stole!

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé.Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Čo snívalo o duchovných zdrojoch múky (Azarov kniha o biblických skautoch)

Múka - múka - čestná, užitočná, ale tvrdá práca. Múka snívala - vidieť to, alebo mať veľa - pohoda, rozptýliť ju - ste energický, vidieť brúsenie - šťastie a bohatstvo. Múka - vylievať na nezmyselné odpady. Slide, uložte veľa peňazí. Nepožičiavajte, nenechávajte ruky. Múka - vidíte to, alebo máte veľa - pohoda, úprimná a užitočná práca - rozptýliť ju - ste energický - pozrite sa na brúsenie - šťastie a bohatstvo.

Múka - starostlivosť, zdravotné problémy. Existuje múka - na zdravotné problémy, s krkom. Poškodené Taurus a 2 house horoskop. Múka - čestná a užitočná práca. Kukuričná múka - naplnenie chute, predaj múky - riskovať ich blahobyt. Snívali ste o múke - múku zo žita - na trápenie. Pšenica - úspešný nákup.

Čo znamená Sleep with Muku s prihliadnutím na dátum narodenia (podľa Dream Book of Birthday Men)

Ak ste sa narodili na jar, aký je sen o múke - Choď do mlyna.

Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali, je to múka, ktorú si vyberieš, aby si niečo pečiete - na pečenie, to je zmysel toho, o čom tento sen je.

Ak ste sa narodili na jeseň, prečo ste snívali o múke?

Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať múku - zisk.

Symbol vo sne o Millerovi, Vanga, Hasse

Tlmočníci vysvetľujú sen o múku rôznymi spôsobmi:

 1. Azar. Tvrdá práca je vpred, ale výsledok vám prinesie potešenie.
 2. Vanga. Odložili ste vyriešenie dôležitých problémov na zadnom horáku.
 3. Pružina. Trápiť.
 4. East. Budete sa obávať neschopnosti vyriešiť akýkoľvek problém.
 5. Pre milovníkov. Tichý a meraný život, realizácia požadovaného.
 6. Winter. Môžete si ušetriť dobrý kapitál, ale na to musíte tvrdo pracovať.
 7. Kulinárske. Na finančné problémy.
 8. Malý Velesov. Spánok sa interpretuje dvomi spôsobmi. Sľubuje alebo profituje, alebo problémy a choroby.
 9. Miller. Na šťastné udalosti a pokojné radosti.
 10. Nové 1918. Finančná situácia sa zlepší.
 11. Od "A" po "Z". Úspech v podnikoch a stabilný príjem.
 12. Family. Skutočná túžba sa naplní.
 13. Šimon Kananejský. Čestná a užitočná práca bude odmenená.
 14. Modern. K pokojnému a ekonomickému životu.
 15. Moderné ženy.Skromný život plný radostných udalostí.
 16. Wanderer. Získajte zisk alebo problémy s ťažkosťami.
 17. Peter Leiman. Máte dostatok potenciálu na dosiahnutie toho, čo chcete. Akt a všetko bude fungovať.
 18. Hasse. Na pohodlný život a morálnu spokojnosť.
 19. Tsvetkov. Zbavte sa niečoho zbytočného.
 20. Gypsy. Do smrti suseda.

Ak vo sne chcete niečo pečiť, ale v dome nie je žiadna múka, je to dobré znamenie. Nočné videnie sľubuje uspokojujúci a pokojný život.

Hodnota spánku závisí od pohlavia speváka

Sen pre dievča a slobodnú ženu predznamenáva známosť s jej budúcim manželom a rýchlu svadbu. Podľa slepej knihy Zima bude snílka horlivá hostiteľka.

Ak by múka snívala o žene, znamená to, že ste dobrá žena v domácnosti, ktorej veria manželka. Váš dom je vždy teplý a útulný.

Tehotné videnie naznačuje skúsenosti pred blížiacim sa narodením a prípravou na ne. Ak ste vo sne hĺbili cesto, je čas zabaliť tašku do nemocnice.

Muž - na úspech v podnikaní, pokoj a plný život.

Ľudia zaoberajúci sa poľnohospodárskou prácou, vidieť vo sne múka, sľubuje dobrú úrodu v budúcnosti.

Farba: biela, žltá, šedá

Existuje niekoľko interpretácií snov s bielou múkou:

 • na čarodejníkovi snov, čakáte na ťažkosti, prekonať, čo bude trvať veľa času a úsilia,
 • nočné sny dokážu predvídať zisk, ale pre to musíte tvrdo pracovať,
 • žena prednáša taký sen príjemné domáce práce - bude musieť usporiadať nejakú akciu alebo sa pripraviť na príchod hostí.

Ďalšie interpretácie spánku v závislosti od farby a stavu múky:

 1. Žlto. Hádka v práci a cestovanie v podnikaní. Podľa najnovšej snovovej knihy čakáte na dlhú cestu.
 2. Net. V živote prišla jasná a pokojná doba. Žijete v harmónii so sebou a so svetom okolo vás.
 3. Sivý s odpadkami. Niečo vás trápi. Ste nespokojný so životom, vzťahy s príbuznými sú napäté.
 4. Skazený. Na vás čaká rodinná hádka.

Sny slobodnej ženy, v ktorej bola posypaná múkou, predpovedá rýchle manželstvo. Rodinná únia bude silná a šťastná.

Výklad pozemku, ktorý je videný v ríši Morfea, závisí od rozmanitosti snov:

 1. Pšenica. Ušetríte peniaze za dôležitý nákup. Podľa snov knihy Little Veles, sen prinesie šťastie bohatému.
 2. Jačmeň. Zlepšiť finančnú situáciu.Hlboká a tvrdá práca prinesie ovocie. Nemali by ste bezúhonne utrácať zisk, je lepšie investovať peniaze do nového podniku, čo zvýši príjem v budúcnosti.
 3. Raž. K ťažkostiam a nepríjemným nedorozumeniam. Problémy, ktoré budete číhať doma aj v práci.
 4. Corn. Pre romantické dátumy a šťastnú lásku. Rodinní ľudia sen sľubuje naplnenie dôverných túžob, osamelý - realizácia milovaného snu.

Podľa kulinárskej snovovej knihy, ak by bola múka v kráľovstve Morfeu určená na pečenie, bude v dome pokoj a pohoda.

Kde ste snívali o múke: v taške, taške, na stole

Umiestnenie múky v nočnom videní ovplyvňuje interpretáciu spánku:

 1. Rozpadá. Budete sa pripravovať na veľkú udalosť. Strávte veľa úsilia, ale úsilie bude príjemné. Ale ak bola múka rozptýlená na podlahe, musíte vykonať únavnú a nezaujímavú prácu. Ak ste v ríši Morpheus neúmyselne kartáčali múku na zem, premýšľajte každý čin v skutočnosti, aby ste sa vyhli problémom.
 2. Múka v taškách sníva o prijatí stabilného príjmu. Ak by boli v plnej miere plnené, vďaka dobrému platu môžete výrazne zlepšiť finančnú situáciu a urobiť veľký nákup, o ktorom by ste ani nemohli snívať.
 3. Na stole.Spánok symbolizuje úspech a pohodu. Možný príchod príbuzných.
 4. V balení. Výnosy budú rýchle. Zvlášť priaznivý sen pre podnikateľov. Ich podnikanie bude vzkvétať a prinesie značné zisky.
 5. Múka v mlyne. Podľa knihy cigánskych snov je teraz vhodný čas na investovanie do podnikania. Hlavná vec - neinvestujte všetky finančné prostriedky v jednom podniku.

Ak ste videli vo vysnívanej múke, nalial ste to, nemali by ste bezmocne míňať peniaze alebo dať niekomu dlh.

Činnosti snovateľa: kúpiť, rozptýliť, prať

Výklad nočných snov závisí od krokov, ktoré sa v nich uskutočňujú:

 1. Siatie. Ženy také akcie s múkou môžu snívať v predvečer výroby lahodných výrobkov z múky.
 2. Pece - získať finančný zisk.
 3. Kúpiť. V živote prichádza jasný pruh. Zvlášť priaznivý sen, v ktorom ste získali veľké množstvo múky.
 4. Predať. Zapojte sa do pochybného podnikania, môžete urobiť riskantnú dohodu. Buďte veľmi opatrní, pretože môžete vyhorenie.
 5. Rozptýliť sa - na márnosť a starosti. Väčšina problémov v živote vzniká z dôvodu vašej nezodpovednosti.Kniha snov Simóna Kananity predstavuje ďalšiu interpretáciu tohto obrazu: Ste veľmi energický a aktívny človek, ktorý dokáže vyriešiť všetky ťažkosti.
 6. Miesiť cesto. Podľa islamskej snovovej knihy je cesta k príbuzným. Rodinní ľudia snívajú, v ktorých miesia cesto, prorokujú narodenie dieťaťa.
 7. Spáliť - na finančný kolaps a zničenie.
 8. Znečistite Z dôvodu bezohľadného konania sa stanete predmetom posmechu alebo klebety.
 9. Vyberte si broukovník - stagnáciu v podnikaní, ťažkosti a nedostatok peňazí.

Ďalšie sny z múky

Vidieť v nočných snoch, ako je múka z obilnín - na komplikácie v podnikaní a úzkosti. Ale Simon Kananit tvrdí, že snívajúci očakáva šťastie a bohatstvo.

Ak vo sne ste rozmazali svoju tvár s múkou, budete zaneprázdnení domácimi prácami.

Varenie pečiva v kráľovstve Morfeu je dobré znamenie:

 • veci sa zlepšia, dosiahnete svoje ciele,
 • očakávate veľké víťazstvo.

Ďalšia vec, ak snívate o hotových produktoch múky. Chlieb, ktorý ste si pripravili v spánku, naznačuje problémy. Sami si ich sám vytvoríte. K dispozícii sú čerstvo pripravené výrobky z múky v ríši Morpheus - prekážky v spôsobe, akým si sám vytvárate.

Ak by bolo možné miesiť cesto vo sne, doplnenie príde v rodine.

V nočných snoch je surové cesto - zlé znamenie. Budete ťažké urobiť správne rozhodnutie, kvôli čomu budete veľmi znepokojený.

Ak sa vo sne, v ktorom ste sa pokúšali napĺňať test, venujte pozornosť ľuďom okolo vás. Medzi nimi je osoba, ktorá sa snaží všetkými možnými spôsobmi znížiť vaše sebavedomie svojimi vyhláseniami. Pokúste sa znížiť komunikáciu s touto osobou na minimum.

Vo väčšine prípadov je múka videná vo sne priaznivé znamenie. Sny sľubujú šťastný život, nárast príjmov a naplnenie túžob. Ak nie je hodnota spánku s vami obzvlášť potešená, mali by ste to považovať za varovanie. Keď poznáte nadchádzajúce problémy, ľahko sa im vyhnite.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://fb.ru/article/262544/k-chemu-mojet-snitsya-muka-sonnik-pomojet-nayti-otvet-na-dannyiy-vopros
 • http://www.sunhome.ru/dreams/muka
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/muka
 • http://attuale.ru/k-chemu-snitsya-muka-sonnik-muka/
 • http://my-calend.ru/sonnik/muka
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/413.html
 • http://sueveriya.ru/archives/10120
[/ zbalenie]

Sledujte video: Tibetská meditácia, upokojujúca hudba, relaxačná hudba, binaurálne beaty, othing3186

Zanechajte Svoj Komentár