Čo sny o pudre na snov knihu

Ak chcete vidieť púčiky na kríkoch - k chorobe, rezu púčikov - na zlozvyk, dať - škandálu.

Stojíte vo sne nad kvetom ruží alebo obdivovať nádherné pupeny iných kvetov - znamená, že najlepšie časy konečne prídu vo vašom živote.

Aby ste držali v ruke púčiky ešte neotvorených kvetov - na nehybnosť od blízkeho.

púčiky na kríkoch - k chorobe

Vidieť vo sne kvitnúce bud - znamená rýchle naplnenie najcennejšej túžby.

Sledovanie v snake ozdobného kvetu - pripravuje rýchlu realizáciu vašej najvnútornejšej túžby.

Bud - nová skúsenosť, rozkvet sexuality.

Bud sníva o novom zážitku, rozkvet sexuality.

Bud - na kríkoch - vaša firma vám prinesie príjem. Top na oblohe a 10. dom horoskopu.

Ak ste snívali o púči na bush, potom vás podnik prinesie príjem.

Pozri tiež: čo sny z ruží, aké sú sny kvetov, aké sú sny o kríkoch.

V kvetináči - leží potenciálna krása.

Budy - odraz potenciálnej krásy.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní.Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Výklad spánku Bud, berúc do úvahy dátum narodenia (predvečer snov)

 • Ak ste sa narodili na jar, prečo sen o pupienkoch na kríkoch - na chorobu, na zníženie púčikov - na zlozvyk, dať - škandálu.
 • Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali o tom, že stojíte vo sne cez ružový kebus alebo obdivujete nádherné púšte iných farieb, znamená, že najlepšie časy nakoniec prichádzajú do vášho života.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, čo ste snívali o tom, že držíte v ruke púčiky ešte neotvorených kvetov - na nehybnosť od milovaného človeka.
 • Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať uzavretý kameň - na nový zážitok, rozkvet sexuality.

Povedzte nám, čo ste snívali:

Text by mal podrobne opisovať obsah snov. Dôležité dojmy, emócie a myšlienky snovateľa. Pravopis a pravopis sú nežiaduce. Liečba, ktorá je už zahrnutá do článku knihy snov Butnik, sa nedá skopírovať. Ak chcete zistiť, prečo snívate vo sne, Buton - je žiaduce zaujímať našich čitateľov a odborníkov v ich snoch.

Povinné polia sú označené *.

Interpretácia snov - farby

Dlho sa verilo, že farba je zmysluplná. To sa odrážalo v colných, umeleckých, odevných a životných štýloch rôznych krajín.

Jasné, šťavnaté tóny - predzvesťou dobré, vyblednuté a vyblednuté boli symbolom zničenia, staroba, zlyhania, tmavé tóny boli vždy považované za predsudky zla.

Biela farba vždy znamenala čistotu, nevinnosť myšlienok a túžob, radosť zo života, nezatemnená utrpením, úprimnosť slov, vyhlásenie lásky, celistvosť duše. Nevesty boli oblečené v bielom, anjeli a svätí boli vždy biele,

Na svadbe sa rozhodla dať biele kvety. Katolíci zvyčajne poskytujú biele kvety na pohreby. A potom sa biela farba stáva symbolom očisťovania od hriechov a vyzýva anjelov, aby chránili dušu zosnulého v posmrtnom živote.

Brilantné - astrológovia nikdy nepovažovali brilantnosť za šťastenú farbu. Brilantné priťahuje oči závistivého človeka, oči blázna sú v tme, slzy v jeho očiach lesknú, dýka zázračne žiari pred nárazom.

Vo sne znamená táto farba závisť, nebezpečenstvo, choroba, smútok, intriky nepriateľov, pokrytectvo priateľov, zrada milovaného alebo milovaného človeka.

Modrá farba bola vždy považovaná za symbol vyznamenania, ktorý bol daný ľuďom za ich múdrosť, spravodlivosť múdrosti. Modrá farba sa často stala farbou kráľov alebo rytierov. V spojení so zlatom zosobňoval nedotknuteľnosť a spravodlivosť moci, čo vyžadovalo podriadenie a uctievanie.

Preto sa často tieto kombinácie používali v šatách ušľachtilých ľudí a korunovaných osôb, vo vnútri veľkolepých palácov, v porcelánových ozdobách a šperkoch. V kombinácii s červenou sa stal ešte silnejším a okolité alebo dvořané sklonili hlavu z diaľky, aby videli farby kráľov.

Žltá - farba slnka, naplnenie oblohy a krajiny svetlom, s ktorým sa nikto a nič nemôže rovnať, farba slávy, luxus. Ak to bola otázka kvetov, potom sa žltá stala symbolom nestálosti.

A starší učil mladých, že nie je možné priniesť žlté kvety do domu, aby to nebolo v rozpore.

Žltá posteľná bielizeň (podľa legendy) predpovedá rozpor medzi manželmi. Žltá - farba zrady a farba zlata, ktoré priťahujú názory chamtivých ľudí a podvodníkov.

Zelená je znakom bezpečnosti a spoľahlivosti. Lekári veria, že upokojuje oči, prináša mier. Takže zelená stromov a trávy miluje dušu a vnáša dôveru, že všetko bude v poriadku.

Začiatkom jari symbolizuje nový život prebudenie všetkých živých vecí, začiatok nového roka. Niet divu, že na Východe sa Nový rok oslavuje na konci februára, na sviatok milovníkov a Valentín padá 14. februára.

Rastliny dávajú čerstvé mladé zelené výhonky, predpovedajú rast všetkých živých vecí, našu podstatu, našu silu. Zelení zosobňuje rast detí, ich narodenie.

Zlatá farba, podobne ako brilantná, priťahuje oči závistivých ľudí, ktoré predznamenajú nebezpečenstvá kvôli intrígám, ktoré vytvorili nepriatelia.

Ľudia idú do veľkej dĺžky, aby získali zlato.V priebehu kurzu je ohováranie, pomluva, sily, zbrane, mazanie. Zlato je zosobnením bohatstva. Ale vo sne je každý bohatý svojou vlastnou cestou.

Ak je spánok chorý, potom jeho choroba je jeho bohatstvo. A po takom sne nemôže dúfať na zlepšenie zdravia.

Chudák je bohatý len svojimi dlhmi a sténom. Glitter zlata mu nesľubuje bohatstvo, ale len pripomína, že trpí kvôli svojej neprítomnosti.

Pre bohatých je takýto sen len pripomienkou, že musí dbať na to, aby sa nestratili a aby sa dali pozor na zápory nepriateľov, zrady a pokrytectvo.

Červená bola vždy znakom lásky, cti, úcty, vášne, hanby a krvi.

Červené ruže boli vždy považované za symbol lásky a uznanie ich pocitov.

Červené šaty rímskych patriciánov, ozdobené zlatom, vyzývali nižších, aby pred nimi poklonili hlavy.

Červený samet, vyšívaný v zlate, bol často symbolom kráľovskej moci a slávy rytierov získaných krvou v spravodlivom boji.

Farba, rozprávaná na tvárach milenca, naznačuje horlivosť jeho pocitov.

Červený kútik (hlavné, bohato zdobený, s ikonami v žiarivých bronzových a zlatých puzdrách ikon) bol v každej sedliackej chate.Bol umiestnený na prominentnom mieste v dome a tí, ktorí vstúpili, boli do neho pokrstení.

Hnedá farba vo sne znamená veľké skúsenosti, smútok, bezbožnosť, potreba, nedostatok finančných prostriedkov. Žiadny erb, vlajka, interiér palácov alebo oblečenie kráľov bude dominovať hnedou farbou. Nepožíva oko, dáva mu farbu pleti. Nemá radosť ani sviežosť. Je nenápadný. Farba špiny, jeseň s rozmazanou cestou, bezbožnostná existencia.

Fialová farba - symbol vyznamenania, bohatstva, vzájomnej lásky. Zmiešavanie ružovej a modrej znamená jemnosť a čistotu pocitov. Vo sne predpovedá lojalitu voči milovanému, radosť z stretnutia s ním, lásku lásky, darov s hodnotou.

Oranžová sa objavuje zo zmesi žltej a červenej. Je to zmes ambícií, túžby po sláve, pohŕdania inými ľuďmi, sebectva, ľahostajnosti k nešťasom iných ľudí.

Šumivé so všetkými farbami dúhy je predchodcom nezvyčajnej udalosti, ktorá vás prekvapí a poteší, rovnako ako pavúkov chvost náhle otvorený pred tvojimi očami, podobne ako šumivé svetlá disco, ako fantazijné šaty vo všetkých farbách.

Fialová znamená moc, silu, zdravie, závideniahodnú pozíciu v spoločnosti, rešpekt, vznešené myšlienky a plány. Jedná sa o bohatú červenú farbu, farbu kráľovského rúcha, vojenské bannery, červené červené víno, nasiaknuté teplo slnečných lúčov, lesk rubínov.

Ružová farba symbolizuje neha, nevinnosť, naivitu, radosť.

Šedý znamená bezbožný život, smútok, túžbu, nudu.

Modrá je znakom smútku, chorého znamenia, choroby, farby temnej noci, farby čarodejníkov a čarodejníkov.

Fialová je znakom bohatstva, bohatstva, cti, moci, múdrosti.

Čierna farba - znak smútku, smútku, smrti, pohreb, nepriateľstvo, katastrofy. Čierne mraky prinášajú sprchy, tornádo má vzhľad čierneho stĺpika, všetko sa premiestňuje na ceste.

Všetci zločinci, čarodejníci, zlodeji, podvodníci, vrahovia, oblečení v čiernych šatách, robia svoju špinavú prácu v tmavej uličke, pivnici, podkroviach počas temných nocí. Pozrite si interpretáciu: maľovať, oblečenie, tvár.

Interpretácia snov - farba

To je odrazom vašich explicitných alebo skrytých emócií.

Rôzne farby a farebné kombinácie: majú svoj vlastný špeciálny význam.

Červená farba: je to znak zvýšenej aktivity.

Ak chcete vidieť objekty červenej farby vo sne: predzvesťou vám emocionálne vzrušenie v tejto alebo tej sfére.

Biela farba: znak duchovnej otvorenosti a čistoty.

Takže biele svetlá na tmavom pozadí vo sne: nádeje predzvesťou.

Súčasne, ak biela farba vyzerá príliš bledá: takéto sny naznačujú, že môžete byť zraniteľní nejakým utrpením.

Čierna farba: symbolizuje koncentráciu na hlbokých zážitkoch.

Ak chcete vidieť čierne predmety na bielom pozadí: je to znamenie smútku a ťažkého smútku.

Šedá farba: farba sklamania.

Sivý objekt na farebnom pozadí: výzvy, ktoré riskujete, že ste boli podvedení v očakávaní.

Ak máte sivé sny: v skutočnosti ste na pokraji depresie a naliehavo potrebujete priniesť do vášho života nový prúd.

Oranžové a teplé odtiene žlté: predpovedajú radosť a dobrú náladu.

Studená žltá, svetlozelená a svetlozelená: hovoria o sebadôvery.

Takéto farby sú jedovaté zelené: znamená to nervové napätie a vysokú energiu.

Takéto sny varujú, že vaša podráždenosť môže byť zdrojom veľkých problémov.

Pokojné a teplé odtiene zelene: prinášajú spokojnosť a pokojnú radosť.

Takéto sny "vám predpovedajú príjemné dni bez neprimeraných starostí.

Teplé odtiene hnedej: symbolizujú efektívnosť, pokoj a zmysel pre účel.

To je farba spoľahlivého úspechu a dobrého toku vašej firmy.

Cool hnedá: znamenie úzkosti o stave vecí.

Táto farba predznamenáva problémy a nespokojnosť.

Farba močiarov: znamená hlboké nespokojenie a nepríjemné zážitky. Po takom sne je ťažké spočítať sa na úspešný výsledok vašich záležitostí a normálnych vzťahov s ostatnými.

Modré, ružové a strieborné farby: odrážajte vašu snovosť a záľubu pre všetky fantazie.

Modrá farba: je to odtrhnutie a chlad.

Napríklad, ak stretnete niekoho oblečeného vo vašom snehom s jasne modrým oblekom, sen vysvetľuje, že v skutočnosti by ste nemali počítať s blízkym alebo dôverujúcim vzťahom s touto osobou.

Fialová: farba hlbokej a všestrannej vášeň. Bohužiaľ, naznačuje, že niektoré vaše túžby vám dávajú veľa úzkosti.

Zlatá farba: odráža túžbu po harmónii a šťastí.

Ak chcete vidieť zlaté predmety: znamenie vašich mimoriadne silných túžob a sklonov k ideálu.

Dôležité podrobnosti

Zasnívaná stále nevyzretými kvetmi

Prediktori budú inak interpretovať sen, kde vidíte veľa pukov, ich farby tiež budú hrať významnú úlohu, potom by ste mali objasniť, akú veľkosť sú, akému kvetu patrili.

Čerstvé kvety

Snívať o žltých kvetoch

Podľa knihy snov majú púčiky prírodných kvetín úplne opačný výklad. Sú symbolom znovuzrodenia, nového života, dosiahnutia určitých výšok.

Teraz pre snovateľa prichádza najlepší čas, ktorý by ste mali použiť pre vaše vlastné dobro.

Rozsah farieb

Dôležitým detailom je farba okvetných lístkov, ktorá ovplyvňuje myšlienky tlmočníkov snov:

 • žlté - problémy sú načrtnuté v podnikateľskej sfére, vízia sa nevzťahuje na okvetné lístky chryzantém, pretože tento symbol sľubuje vzájomnú lásku a radosť v rodinnom kruhu,
 • ružová - v srdci spiaceho človeka sa začína objavovať úžasný pocit, hoci snívajúci si nie je úplne vedomý toho, čo sa s ním deje, ale vidí zmeny v sebe,

Sen o červených pukov

Čierne ružové kosti sú najnegatívnejším symbolom. Sľubuje vám smrť blízkeho príbuzného, ​​smútok.

Ak boli ružové kvetiny neprirodzene modré,potom musíte byť sklamaní nielen vo svojom partnerovi v živote, ale aj v láske vo všeobecnosti.

Zasnívané lístie drop-down

Kvet kvetu

Čo sny púčikov, ktoré kvitnú pred tvojimi očami? Tlmočníci hovoria, že stojí za to poukázať na to, ktorá z kvetov kvetla vo vašom sne, podstata predpovede bude závisieť od týchto informácií.

Ak milovník vidí, ako sa z pupku objaví krásna ruža, potom jeho spojenie s blízkym bude pokračovať.

Je pozitívne, keď dievča v lone vidí lilie pupen. Takáto vízia naznačuje, že si uvedomuje svoju ženskosť. Snívač je pripravený založiť rodinu, zrodiť dieťa, teraz to najpriaznivejšie obdobie.

Narcissus je rozpustený - vo všeobecnosti môžete byť opísaný ako človek, ktorý je narcistický a sobecký. Kniha snov predpovedá, že čoskoro budete mať novú lásku, keď sa pocity, ktoré sa objavili, úplne obracajú váš život, naučia vás obetavosť a túžbu robiť dobro ostatným.

Pozrite sa, ako veľmi kvitne nejaká kvety pred vašimi očami - budete mať stretnutie s príjemnou osobou, ktorá nebola dlho videná. Po rozhovore s ním budete mať príjemnú dochutenosť a už dlho si spomeniete na čas strávený teplom.

Čo keď bud sen?

Najspoľahlivejšie je, že tento obraz môže byť dešifrovaný, ak ho snímač zapamätá v najmenších podrobnostiach jasnejších a jasnejších ako všetky ostatné predmety a udalosti. Je potrebné brať do úvahy veľkosť, farbu a vôňu pupenku. Prvé združenia a pocity, ktoré vznikli hneď po prebudení, by sa tiež nemali prehliadať. Koniec koncov, ak je samotný obraz pripomína nejasný a nejasný, potom pocity, ktoré vznikli po spánku, budú schopné naznačiť pozitívny alebo negatívny výsledok plánu.

Bud si sníval, ale potrebná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, o čom Bud vysťahuje vo sne, jednoducho napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vy budete interpretovať, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Dobrý deň, od štvrtka do piatku som mal sen, že kvety v dome sa chystajú kvitnúť v púčikoch, a keď som šiel von na záhradu, potom čerešne v záhrade, jabloň stoja pokrytá púčikmi a niektoré začínajú kvitnúť, čas roka je rovnaký ako teraz.

Dobré popoludnie
Mal som sen, akcia sa konala v zime. Všetko je v jednom, biele a čisté. Miesto konania je odlievanie železa, potom koľajnice, potom vagón. A v jedinom okamihu som videl v kvete misku ako kaly, iba jasne červenú a v púčikoch. Bouton 3-4. Len asi kvitne. Listy a stonky sú priamym tukom, hustým, aj cez zimu okolo.

Dnes vo sne som videl môj begónia vo veľkých ... hustých hustých púčikoch. listy sú lesklé ... tmavozelená ... elastická. Pudy na niektorých miestach už trochu prasknuté. viditeľné červené kvety. Bol som prekvapený. keď som videl púčiky a bola veľmi potešená ... Kvetina bola zavesená v kvetináči na okennom ráme. spať zanechal veľmi príjemný pocit.

Snívala som, že som mala veľa vnútorných kvetín, celá miestnosť bola v kvetinách: na stenách, na oknách aj na stropoch viseli hrnce s hrncami ... všetky boli vyblednuté, keď som ich priviedol domov, a potom všetci zrazu vyzdvihnúť púčiky, veľa kvety týchto kvetov sú malé, biele ... vo sne som povedal o tomto známom (pracujeme spoločne) a povedala mi (vo sne), že teraz potrebujem kúpiť iné kvety ... krásne jasné kvitnúce, pestré ...

Vitajte! Snívala som, že stojím na verande domu a nad moje hlavou bola čerešňa, na ktorej boli ružové pupienky a všade tam bol sneh. a myslím, že v zime čerešňové kvety musia povedať mojej matke.
a druhá časť môjho spánku zrodím dieťa, syna.a to mi neublíži, ak je to trochu nepohodlie!

Na parapete máme tri kvety. A vo sne medzi druhým a tretím sa objavil hrniec s mladými muškátmi, ktoré mali púčik. Všetko!

Vidím svoju domácu ružu na okennom parapete (to je, keď mi to milý muž dal) a na ňom je jasný červený púčik, vo mne cítim radosť, dávať a prekvapiť, pretože mám bielu ružu

Pre mňa, ktorý hovorí, že spathiphyllum nekvitne, ale idem do kvetu a vidieť obrovské pupeny. Existuje veľa z nich. Rast kvetov odo mňa. Hovorím: "Pozrite sa! Tu je bud, tu je ďalší pud! "A na samom vrchole, len obrovský púčik s mojím hlavou a v ňom, ako keby ešte boli veľa púčikov. Všetko je svetlo zelené

Čo Bud sníva, berúc do úvahy jeho dátum narodenia?

Ak ste sa narodili na jar, prečo sen o pupienkoch na kríkoch - na chorobu, na zníženie púčikov - na zlozvyk, dať - škandálu.

Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali o tom, že stojíte vo sne cez ružový kebus alebo obdivujete nádherné púšte iných farieb, znamená, že najlepšie časy nakoniec prichádzajú do vášho života.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo ste snívali o tom, že držíte v ruke púčiky ešte neotvorených kvetov - na nehybnosť od milovaného človeka.

Ak ste sa narodili v zime, prečo sní o púšti - na nový zážitok, rozkvet sexuality.

Či sa nočná vízia stane skutočnosťou, závisí nielen od jej obsahu, ale aj od toho, ktorý deň v týždni a v akom čase sa sen vyskytol.

Ak snívate o Budovi a chcete vedieť, o čom Bud vyslovuje, potom najprv musíte spomenúť význam slova Bud:

Bud B. kvetinové ruže.

BUD je rastlina, z ktorej sa vyvíja kvetina.

Bud - výklad spánku

Dreams Bud - očakávate zmeny v osobnom živote. Vo sne, Buton znamená, že čoskoro sa vo vašom živote objaví osoba, ktorej spojenie prinesie veľa šťastných chvíľ a naplní svoj život novým významom.

Pre ženy, sen, v ktorom je prítomný Bud, znamená, že dostanú jednoznačné známky pozornosti. Pre muža to znamená, že sa čoskoro stretne s dievčaťom, ktorá bude dobrou domácnosťou, ktorá dokáže vytvoriť komfort v dome.

Ak sú ľudia vo sne, kde Bud sníva, prítomní, môžete sa čoskoro zúčastniť svadobnej večierky alebo veľkolepej oslavy narodenín. Ak Bud sníva so zvieratami, sľubuješ stretnutie so starým priateľom alebo priateľkou.

Vážení návštevníci našej webovej stránky - sen, pre každého, koho poskytujeme bezplatná online interpretácia snov jednotlivo. Ak to chcete urobiť, musíte čo najpodrobnejšie opísať svoj sen v nižšie uvedenom formulári. Nezabudnite uviesť tie najmenšie detaily spánku - závisí to od ich nasadenia a presnosti výkladu toho, čo Bud sníva. Je potrebné uviesť vaše meno a e-mailovú adresu, na ktorú interpretujeme (váš e-mail nie je nikde používaný a nezobrazuje sa na stránkach). Radi vám pomôžeme!

Vytvorte požiadavku na bezplatnú interpretáciu spánku!

Sny sú veľmi zriedka "prázdne", a ak ich správne dekódujete, môžete získať odpovede na mnohé otázky. Prečo snívať o kvetine? Výklady snových kníh sú skôr rozporuplné, ale aj v nich možno vidieť "zrno pravdy", ak človek interpretuje sprisahanie vo sne na základe najmenších detailov.

Všetky podrobnosti spánku záleží: je to farba kvetu a jej veľkosť a druh a fáza rastu. Je dôležité si pamätať, že ste práve videli sen vo sne, alebo ste niečo urobili s rastlinou, alebo ste to dali?

Kvetinový darček vo sne

Podľa interpretácie ukrajinskej snovovej knihy, ak sa mladá osamelá dievčina dostane vo sne kvetu, potom ju v skutočnosti očakáva romantický známy, ktorý prinesie do života veľa nových vecí a vyzerá inak na vzťah medzi mužom a ženou.

Ak by mal snímač príležitosť dať kvetu peknej pani opačného pohlavia, potom snová kniha predpovedá oddelenie. A stanete sa iniciátorom rozpadu vzťahov a za to budete mať dosť objektívnych dôvodov. Príbeh sa zaobchádza úplne inak, kde ste predvedli kyticu zosnulému: očakáva vás liečenie chorobou.

Ako zosobnenie žiarlivosti a závisti interpretuje snovú knihu, kde si priateľ alebo priateľka dávala kvetinu vo sne. Váš kamarát je tajne zamilovaný do vašej duše. Táto interpretácia je však správna len vtedy, ak by okvetné lístky mali neobvyklé sfarbenie.

Bola vysnívaná rastlina živá alebo umelá?

Je dôležité venovať pozornosť tomu, či kytica vo sne pozostávala z umelých rastlín. Koniec koncov, aké sny o živých kvetoch je zosobnenie života, prosperity, nová etapa na ceste k cieľu, zatiaľ čo umelé púčiky sú interpretované snovou knihou úplne iným spôsobom.

Umelá kvetina je pre milovníkov veľmi zlý symbol. Vysvetlenie snov predpovedá, že vo vzťahu čoskoro príde významné ochladenie zmyslov a je možné, že to spôsobí hádku alebo úplné pretrhnutie.

Farba lístkov je tiež dôležitá

Prečo snívať o žltý kvet? Pre mužov je tento sen predchodcom ťažkých dní v podnikaní a kariére. Ale ak sú okvetné lístky chryzantému žlté, potom sa stretnete s vašou bývalou láskou, ktorá vo vás vyvolá vaše teplé pocity a budete ľutovať dni, ktoré prešli.

Tlmočením rôznych snov knih vidieť biely kvet vo sne je dvojznačný symbol. Pre dievčatá, ktoré už našli svoju lásku, tento príbeh môže predpovedať manželský návrh. Osamelá sa čoskoro zúčastní zábavy, ale svadba niekoho iného.

Prečo snívať čierny kvet? Tmavá farba nie je pre speváka dobrým znamením. Pre ženatých a ženatých je to isté predvídanie cudzoložstva alebo rozvodu. Ešte horšie bolo, že vo sne sa objavila ruža s čiernymi okvetnými plátkami: senová kniha predpovedá smrť a smútok pre jedného z najbližších ľudí.

Ak ste snívali o červenom kvete, potom je dôležité mať na pamäti emocionálne nastavenie snov.Ak sa nedokážete prestať pozerať na šarlátovú kvetinu, kniha snov predznamenáva svadbu. Ak vám červená kocka neprinesie žiadne emócie, potom v skutočnosti budete vážne chorý, ak neprijmete naliehavé opatrenia na prevenciu.

Chlapec alebo dievča, ktoré vidí ružovú kvetinu vo sne, v súčasnosti zažíva romantické pocity. Nebojte sa svojich nových pocitov - aj keď neprinesú žiadne pokračovanie, nikdy nebudete ľutovať tvoju nenaplnenú lásku, teplé emócie zostanú vo vašom srdci navždy.

Modré odtiene na púčiky

Modrý odtieň okvetných lístkov je možné rozdeliť na samostatnú kategóriu, pretože interpretácie pre každý odtieň sa mierne prekrývajú. Bude to užitočné pamätať si, ktorú kvetinu ste videli vo sne - možno to bola neexistujúca modrá ruža alebo obyčajná chrobáka.

Svetlo modrá kvetina vo sne je symbolom vašich plánov v skutočnosti. Všimnite si, je to čerstvé alebo mierne vyblednuté? V druhom prípade sa plány nesplnia. Ak je to mýtická modrá ruža, potom v skutočnom živote sa musíte vzdať lásky.

Fialová kvetina je personifikáciou beznádeje lásky snovateľa.Ak je vo vašom živote človek, ktorého milujete šialene, potom neočakávajte reciprocitu od neho, nie ste určený zažiť lásku s touto osobou.

Pre dievča je modrá kvetina odrazom citlivých romantických pocitov, ktoré sa teraz objavujú medzi ňou a jej pekným priateľom. Nenechajte si ujsť moment duchovnej a čistej lásky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa to už nikdy nestane.

Lilac kvet - znak klamstva, bezohľadné lži spojené s láskou. V skutočnosti sa môže stať zrada milovanej osoby a nečestný čin priateľky, ktorý sa dotkol vášho milenca.

Starostlivosť o rastlinu vo sne

Jedinci, ktorí sa starajú o domácu teplo a pohodlie, si môžu byť istí, že snívajú o zalievaní kvetu. Čoskoro sa úsilie vráti stonásobne a od domácej vlny dostanete pozitívnu a nežnú.

Transplantácia kvetu z jedného miesta na druhé je predchodcom prudkých zmien v živote. Ak ste vo sne videli, že transplantovaná rastlina sa dokonale aklimatizovala, potom zmeny budú len k lepšiemu a naopak - vädnutie je symbolom smutných zmien.

Ak žena mala šancu vysadiť kvietku vo sne a súčasne sa táto akcia uskutočnila na záhrade alebo na záhrade, kniha snov predpovedá ťažkú ​​situáciuz ktorej sa objaví víťazná. V najdôležitejších chvíľach budete môcť urobiť správne a rozumné rozhodnutie.

Vysvetlenie snov prináša úplne inú interpretáciu príbehu, kde ste museli vysadiť kvetinu v banke. Ak by to bolo dobré predtým, potom by sa všetko ukázalo horšie a ešte horšie, ak by po vysadení jedli, kvetina zomrela: nebudete odolávať skúškam, ktoré prináša osud.

Zasadenie kvetu vo sne pre vydatých ľudí je vznikom "jablka nesúladu" v rodinných vzťahoch. Pokúste sa urobiť koncesiu na druhú polovicu, pošliapnuť svoje princípy a potom budete mať možnosť udržať si rodinné väzby neporušené.

Aký druh rastliny bol vo sne?

Prečo snívať o ruže? Najčastejšie je ružová zvyčajná farba symbolom lásky a vášne, ale prítomnosť čiernej ruže vo sne by sa mala obávať, bude to spôsobovať nešťastie. Orchidea odráža vzťah snovateľa s opačným pohlavím - ste príliš vášniví a zmyselní, a to môže vystrašiť osobu, ktorá je pre vás skutočne vhodná.

Lily vo sne je symbolom duchovného znovuzrodenia, vznikom energie pre nové úspechy, činnosť. Zvonček je príznakom frustrácie vo vzťahoch, žiarlivosti a zrade.

Kvetina v banke

Ak sa stanete, že vidíte kvetinovú miestnosť vo sne, potom najprv musíte venovať pozornosť jej stavu: vädnutie alebo kvitnutie. Vysvetlenie snov spája takýto sprisahanie so snom v rodinnom vzťahu, a preto jeho zničujúce prednášky nesúhlasia a kvitnú - úplné vzájomné porozumenie.

Pre zanedbateľné a skromné, čo je sen domácej kvetiny len zosobnením tajomstva a plachosti. Snažte sa rozvíjať svoje vôľové kvality a okamžite si všimnete zmenu v komunikácii s ostatnými.

Čo sníva o pestovaní kvetu? Ak ste dostali taký zázrak v krásnom filigránskom kvetináči, potom v skutočnosti snovová kniha predpovedá, že dostanete správy, ktoré prinesú smútok a smútok, ale čoskoro povedú k zmene života k lepšiemu.

Subjektívny pohľad na krásu a veľkosť kvetu

Prečo snívať o krásnom kvete? Ak sa pozriete s radosťou na kvetinu a nemôžete odtrhnúť jeho oči, potom snová kniha predpovedá, že vaša druhá polovica vás udrží bezchybnú vernosť.

Ako hyperbolizácia vlastných pocitov vysnívaná kniha interpretuje to, o čom sníva veľká kvetina.Emócie, ktoré zažívate voči osobe opačného pohlavia, sú v skutočnosti iba zosilnené, ale to nepotvrdzuje úprimnosť, s najväčšou pravdepodobnosťou je to prechodná láska.

Nezvyčajná kvetina vo sne - zosobnenie výstrednosti speváka. Viete, ako rozmýšľať iným ľuďom, a to vás oddeľuje od davu. Nájdite v sebe rozlišujúce vlastnosti a rozvíjajte ich, a potom budete mať veľký osud pripravený zhora.

Keď kvet kvety

V závislosti od druhu rastliny vysnívané sny vysvetľujú sen o kvitnúcej kvetine. Pre milovaného človeka, ktorý vidí plne fúkanú a voňavú ružu, je priaznivým znamením, ktorý predznamenáva ďalší rozvoj vzťahov bez lží a zrady.

Ak vezmeme do úvahy túto tému vo všeobecnosti, potom vidieť kvitnúce kvetinu vo sne je vždy dobré, bez ohľadu na typ a farbu. Obzvlášť priaznivý pozemok, kde sa otvorí priamo pred vami. Vedie vás strážny anjel, ktorý presne ukáže cestu k šťastiu.

Podľa psychoanalytickej snovovej knihy je kvitnúca kvetina ľalia objavom ženského princípu v dievčaťu. Ste pripravení na rodinný život, vychovávanie detí, zdieľanie svojho života s mužom, ktorého milujete.

Čo sníva o kvitnúcej kvetu narkózy? Egoizmus a seba-láska snívača bude čoskoro skrotiť pomocou jasných pocitov. Nebude to nevyhnutne láska k opačnému pohlaviu, pravdepodobne budete mať dieťa, alebo nájdete najlepšieho priateľa.

Ak ste vo sne videli, ako kvitne kvetina, kniha snov predpovedá nečakané stretnutie s človekom, ktorý je drahý pre vás, ale dlho ste ho nevideli. Toto stretnutie sa skončí veľmi dobre a ponechá príjemné spomienky na vašej duši.

Rôzne rastliny

Prečo snívať o uschnutom kvete? Všetky knihy snov sa zhodujú v tom istom názore, že takýto sprisahanie vo sne nemôže byť priaznivé. Najčastejšie ide o symbol vyhynutia silných pocitov, čo je znakom nachladnutia a odcudzení v srdci.

Ak sen vyschne kvety pred vami, potom senská kniha sľubuje prerušenie vzťahov s blízkym. Nebude to dôsledkom cudzoložstva, je to len to, že pocity sa dramaticky ochladia a príloha sa rozplynie, akoby neexistovala.

Sušený kvet je tiež zlý symbol. Vysvetlenie snov predpovedá, že prekonáte vážnu chorobu, ktorá ovplyvní nielen vašu fyzickú kondíciu, ale aj potrasenie psychiky, spôsobí osamelosť.

Podľa iného výkladu, čo je sen vyschlých kvetov je snovou knihou varovania pred nebezpečenstvom.Osoba, ktorej ste dobrí, nie je naozaj taká neškodná, ako sa zdá.

Časti rastliny vo sne

Koreň kvetu je symbolom prepracovania. Ak ste vo sne vykopali to svojimi vlastnými rukami, snovou knihou vám sľubuje fyzickú prácu, čo bude potrebné robiť nie na dosiahnutie bohatstva, ale na zbavenie sa chudoby.

Podľa inej interpretácie vidieť vo sne korene malého kvetu - na malé, ale otravné rodinné ťažkosti a problémy. Musíte byť veľmi nervózny v najbližších dňoch.

Prečo snívať kvety klíma? Vysvetlenie snov interpretuje taký obraz vo sne ako priaznivé znamenie. Nastane nová etapa života, keď všetko uspeje, a všetky nové obchody budú najvýnosnejšie.

Výnimočným symbolom je potomka kvetu, ktorú ste vystrihli z väčšej rastliny v nádeji, že ju prenesiete. Výklad snov predznamenáva prítomnosť nových perspektív v starom prípade. Starostlivo pochopte existujúcu situáciu a nájdite si cestu z tejto situácie.

Neotvorený kvetový pupek naznačuje, že ste na ceste k vážnym zmenám.Vysvetlenie snov predpovedá, že radikálne zmení život k lepšiemu, a nemusíte na to robiť žiadne vážne úsilie.

Nákupy kvetinovej kytice

Ak sa vo sne stanete, že kúpite kvety ako darček pre niekoho, potom snovou knihou predpovedá, že sa zúčastníte zábavnej slávnostnej udalosti, ktorá prinesie šťastie a lásku vášmu domove.

Ale ak ste si kúpili dve kvety, interpretácia knihy snov bude radikálne odlišná od predchádzajúcich. Takáto udalosť vo sne predpovedá katastrofu, smrť a smútok. Ak bola každá kvetina určená pre jednotlivca, potom vás predbehne dvojité šťastie.

Roztrhané a zlomené kvetinové vetvy

Prečo snívať o kvet vo vlasoch? Čoskoro budete musieť ukázať všetku trpezlivosť a odvahu, aby ste odolali tejto ťažkej situácii. Vysnívaný sen predpovedá skúšku, z ktorej vystupujete ako nespochybniteľný víťaz.

Zlomená kvetina je zlým symbolom pre rodinných príslušníkov. Vysvetlenie snov hovorí, že v blízkej budúcnosti vás predstihne situácia, ktorej jedinou cestou, z ktorej bude úplné prerušenie vzťahov, budete musieť zabudnúť na svojho spriaznenca.

Dostanete zaslúženú chválu,ak ste mali šancu vyzdvihnúť kvetinu vo vašom spánku. Vysvetlenie snov predpovedá, že sa dopustíte konania, ktoré budete milovať a začnete rešpektovať.

Bud čo sníva?

Výklad spánku v knihe snov: Bud - na búši, vaša firma prinesie príjem. Top na oblohe a 10. dom horoskopu.

Prečo Bud sníva vo sne?

Interpretácia knihy snov: Bud - nová skúsenosť, rozkvet sexuality.

Prečo Bud sníva vo sne?

Čo znamená to, že Buds - vidieť púčiky na kríkoch - k chorobe, znížiť púčiky - na zlozvyk, dať - škandálu.

Prečo Bud sníva vo sne?

Snaha vidieť Budy (kvety) - Stáť vo sne cez ružový keh alebo obdivovať nádherné pupeny iných kvetov znamená, že tie najlepšie časy konečne prichádzajú do vášho života.

Budúce o čom Bud:

Púčiky (kvety, kytice) - Držte v rukách púčiky ešte neotvorených kvetov - do nehybnosti od blízkeho.

Vysvetlenie snov O. Adaskina

Čo sníva o Budovi na snovú knihu:

Bud sníva o novom zážitku, rozkvet sexuality.

Čo sníva o Budovi na snovú knihu:

Ak ste snívali o púči na bush, potom vás podnik prinesie príjem.

Pozri tiež: čo sny z ruží, aké sú sny kvetov, aké sú sny o kríkoch.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://my-calend.ru/sonnik/buton
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/522.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3Butóny kvety
 • http://sonnikonline.club/rasteniya/k-chemu-snyatsya-butony.html
 • http://www.xn--m1ah5a.net/dreamarticle/buton
 • http://felomena.com/sonniki/b/buton/
 • http://info-sonnik.ru/son-buton/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Biblická séria I: Úvod do Božieho nápadu

Zanechajte Svoj Komentár