Dym cigaretu podľa knihy snov

Dlho sa verilo, že sny sú posolstvámi z druhého sveta. Ak ich budete môcť interpretovať a rozlúštiť, bude možné pochopiť, aké udalosti a obraty sú ospravedlňované. Tradične ženy v mystických snoch veria viac, ale tu je paradox: medzi známymi tlmočníkmi snov existuje veľa mužov.

"Aký je sen o fajčení vo sne?" - knihy snov pomôžu odpovedať na túto otázku a samozrejme aj vašu intuíciu. Počúvajte svoj vnútorný hlas a povie vám, ktoré interpretácie snov sú pre vás v tejto situácii relevantné.

Liečba snov

V knihe Dream of the Wanderer, v Esoterickej knihe snov a v Dreamovej knihe 21. storočia sú pre mužov aj ženy rôzne interpretácie takéhoto snu. To možno vysvetliť tým, že fajčenie bolo už mnoho rokov výsadou mužov a až v druhej polovici minulého storočia sa situácia zmenila. Existuje ďalšie vysvetlenie: ženy majú lepšie rozvinutú intuíciu, sú emocionálnejšie, preto vnímajú esoterické informácie trochu inaknež skeptici mužov.

Dream Dream

človeče hovoriť verejne, nevydržať najjednoduchšiu slovnú bitku a jej postavenie v spoločnosti a rozhodnutie finančnéhootázky.

Žena, ktorá v skutočnosti fajčí sen sníva na prahu frivolnej zábavy a rýchle flirtovanie. Nefajčiarske dievča sníva o takom sne ako znamenie, že v skutočnosti riskuje a odďaľuje sa od bežného vzoru svojich rozsudkov a činov.

Ezoterická kniha snov

Žena, ktorá vo sne videl, že fajčí v skutočnosti bude v situácii rivalitya bude pre ňu mimoriadne dôležité, aby obhajovala svoje záujmy, aj keď na úkor vzťahov a dobrého mena.

Fajčiar - na zaujímavú komunikáciu, voľný čas je v príjemnej spoločnostiale zároveň stojí za to pamätať, že by ste nemali odhaľovať vlastné tajomstvá, najmä tie ostatné.

Sen interpretácia 21. storočia

Ak má človek sen, v ktorom fajčí cigaretu s potešením, - sen sľubuje, že v skutočnosti sa bude môcť dostať z nevýznamnej, ale veľmi nepríjemnej situácie v prospech seba, Spánok je taký, že fajčíš cigaretu v nervovom prostredí, čo znamená, že kvôli súčasnému stavu vecí musíš byť nervózny, pretože sa neuskutočnia všetky vaše plány.

Žena fajčiť cigaretu vo sne a dostať potešenie z nej - predpoveď, že v skutočnosti sa ocitnete v centre pozornosti a dostanete od neho radosť.

Fajčenie a pocit horkej chuti tabaku - v skutočnosti existuje riziko, že sa dostane nezaslúžená sťažnosť, ktorá bolí chorá hrdosť.

Freudan Dream

Sny o cigarete sú spojené so spokojnosťou s jeho osobným životom. Fajčenie s potešením - vychutnajte si vzájomné vzťahy. Dym cigaretu a cítite nepohodlie - v skutočnosti bude existovať ťažká etapa vo vzťahoch, keď sa budú vyjadrovať vzájomné nároky a trestné činy.

Dream Miller

Ak snívate, že fajčíte - je to svedčí o tom, že v skutočnosti vás bude prenasledovať túžba po zmene, budete chcieť zmeniť niečo vo vašom živote, ako sa zvyčajným spôsobom stať vás, Fajčenie cigarety na verejnom mieste, za prítomnosti iných ľudí - v skutočnosti sa stanete cudzinec vplyvom iných a budete sa ho snažiť zbaviť.

Kúpiť cigarety

Sny, v ktorej kupujete cigarety, predvídajú situáciu v skutočnosti, keď sa ocitnete v situácii, v ktorej si môžete vybrať medzi podnikaním a zábavou. Voľba nebude jednoduchá a priebeh vecí v blízkej budúcnosti bude závisieť od toho.

Esoterická kniha snov: sen sľubuje, že niekto z vnútorného kruhu bude zanedbávať svoje povinnosti a nebude dodržiavať prísľub dané skôrčo spôsobí, že snívač bude podráždený a ochotný ovplyvniť situáciu a obrátiť ho v jeho prospech.

Dream Miller: vznikajú malé neočakávané výdavky.

Nebudete dostávať požadovanú odmenu za vašu prácu.To vám prináša opätovné posúdenie ďalších životných cieľov, hovorí snovou knihou Longa.

Nefajčiarska osoba mala sen, v ktorom kupuje cigarety, čo znamená, že sa ocitne v nezvyčajných okolnostiach, improvizuje, závisí od zdroja a vynaliezavosti, či bude možné získať víťazstvo z týchto obratností. Táto interpretácia je uvedená v Cigánskom Dream Book.

Tutu, vodná fajka, cigarety

V ezoterickej knihe snov sa uvádza podrobná interpretácia snu o balení cigariet:

 • Zmačkaný tutu - v skutočnosti nie sú vylúčené konflikty o drobnosti, neskôr budete ľutovať svoje spontánne výbuchy hnevu.
 • Polovičné prázdne balenie cigariet - sen vysvetľuje rutinný každodenný život a neplánované výdavky.
 • Balenie drahých (neobvyklých) cigariet - získať malý, ale príjemný zisk.

Vysnívaná interpretácia 21. storočia predstavuje výklad snov o fajčiarskom príslušenstve:

 • Doutník vo sne - V skutočnosti sa uskutoční rozhovor, počas ktorého sa naučíte dôležité a hodnotné informácie.
 • Fajčenie potrubia - Objaví sa patrón alebo láskavý poradca, ktorého názor stojí za to počúvať.
 • Zaveste vodnú fajku - túžba po zábave bude dominantná, ale je dôležité nájsť rovnováhu a nie zanedbávať ich hlavné povinnosti.

Cigánsky sen: pozri sen o potrubí a tabaku - čeliť pokušeniu.

Dream Dream: sen, v ktorom fajčíte potrubie, sľubuje stretnutie s dlhoročným známym.

Podľa ezoterickej Dream Book, vidieť veľa cigariet v popolníku - bude ľutovať stratených príležitostí. Roztrúsené cigarety na stôl - na drobné spontánne hádky nad drobnohľadom. Žena, ktorá vidí cigarety vo sne - na nepríjemné prekážky, ktoré ju čakajú v podnikateľskej sfére života.

Ak žena vo sne zapaľuje cigarety z stola, potom to svedomia o sne, že sa v skutočnosti pokúsi presunúť zodpovednosť, ale pokus nebude najúspešnejší.

Zasnívané cigarety v popolníku - to je považovaný za posolstvo človekovi, že v skutočnosti môže snímač poškvrniť jeho povesť a potom bude vynaložiť veľa úsilia na obnovenie svojho dobrého mena, Žena vidieť cigarety v sne - do ťažkého života,Rodinné hádky - to je tak, ako sen interpretácia Hasse interpretuje víziu.

Ash vo sne: čo to znamená?

Ezoterická kniha snov: pozrite sa, ako popol padá z cigarety - akútne cítite konečnosť bytia a na nejaký čas budete žiť s myšlienkami minulosti.

Sen o Wandererovi: odtiahnite popol z cigariet - k myšlienkam, filozofickej nálade, a tento stav bude zdrojom, počas tejto pauzy prehodnoťte dôležité momenty svojho života.

Vysvetlenie snov Miss Hasse: žena vidí sen o popole - rozlúčka s jej milovaným, túžba po vzťahoch, človek sľubuje takú zmenu v komunikácii so starými priateľmi

Elektronická cigareta

Realita sa odráža v snochPreto nie je prekvapujúce, že v mnohých moderných snových knihách existuje výklad snov o elektronických cigaretách.

Sen o elektronickej cigarete je predchodcom stretnutí a frivolnou komunikáciou, zatiaľ čo čas prejavujete v rozhovoroch pre voľný čas.

Esoterická kniha snov: v cykle každodenných záležitostí sa pokúsi nájsť radosť a radosť, súčasne pripraviť na nových užitočných známych.

Dream Book of the Wanderer: je tu malá, ale príjemná cestapočas ktorého nájdete inšpiráciu a nové dojmy.

Anonymné fortunetellers Anna: túžba pritiahnuť pozornosť sa môže zmeniť na menšie problémy, nakoniec získať nesprávny výsledok, ktorý bol pôvodne vypočítaný.

Vysvetlenie snov Sofia: neefektívne využívanie finančných prostriedkov prinesie ťažkú ​​pozíciua sen o tom varuje.

Dym z dymu

Sny, v ktorej sledujete melancholické oblaky dymu stúpajúce na strop, sľubuje pokojné obdobie v živote, keď pozorujete veľa dôležitých situácií zvonka a vyvodíte závery pre seba. Táto interpretácia je uvedená v knihe Ezoterický sen.

Dream Miller: bude to obdobie, keď zmeníte svoj postoj k niektorým ľuďoms ktorými máte obchodné záujmy.

Dream Book of the Wanderer: nemusíte mať úplne spoľahlivé správy alebo informácie úmyselne deformované inými ľuďmi a iba váš pohľad vám povie, kde je špinavý trik a aké fakty by ste mali skontrolovať pred tým, než začnete konať.

Vysvetlenie snov Miss Hasse: žena, ktorá sa pozerá na dym cigariet - na veterný ventilátor, človek - flirtovať a koníčky.

Sen interpretácia 21. storočia: cítiť ľútosť a obťažovanie, ale tieto pocity budú prchavé a budú vás tlačiť k novým skutkom a skutkom.

Odporúčame sledovať video - "Prečo sa cigaretový sen?":

Potrebujete odpočinok, dajte si pozor na škodlivé koníčky.

Snímaný zlý zvyk môže naznačovať únava, melanchólia. Snívač potrebuje odpočinok alebo zmenu činnosti, aby mohol pokračovať v každodenných starostiach s novými silami.

Snívať o fajčení cigariet znamená: v skutočnosti sa môžete stať závislým na niečom nebezpečnom. Takýto zvyk alebo škodlivé hobby vyvolávajú zlé následky.

Stagnácia, mimoriadna situácia

Prečo nefajčiari snívajú takúto akciu? Vysvetlenie snov vysvetľuje: zastavenie, stagnácia v podnikaní, ale bude krátkodobá.

Fajčenie cigarety pre ne-fajčiarov vo sne predzvesťou nejakú nezvyčajnú situáciu, keď snívač bude mať pochybnosti pri rozhodovaní. Je lepšie nerobiť ťažkosti so srdcom a nájsť cestu von zo situácie.

Premýšľajte o svojich akciách dobre, neopúšťajte.

Fajčiar sa snazil fajčiť cigarety? Vysvetlenie snov hovorí: spánok chce skúsiť "zakázané ovocie".To platí pre akékoľvek doteraz neznáme potešenie, ktoré nie je podporované všeobecne uznávanou morálkou. Je potrebné dôkladne premyslieť, ako sa ponáhľať, aby ste vyskúšali všetko, pretože výsledok môže byť veľmi sklamaním.

Fajčenie cigarety vo sne pre osobu, ktorá nemá v skutočnosti taký zvyk, je varovaním. On sa čoskoro vzdať nejakej iniciatívy, ktorá bude pravdepodobne úspešná.

Čo si urobil?

Pre správnu interpretáciu snov si spomeňte na vysnívané detaily:

 • dym - prejdete na niečo nové,
 • uhasiť nedokončené - negatívne správy,
 • vidieť dym vychádzajúci z nej je falošný názor nedávneho známeho
 • fajčiť niekoho v tvári - hádka,
 • niekto ho zaobchádza s cigaretou - podľa knihy snov, očakávať podvádzanie,
 • fajčiť a dať priateľovi - s ním budú spoločné záujmy,
 • vziať nový, keď starý nie je hotový - chytiť veľa vecí naraz,
 • uhasiť zadok - môže dôjsť k nervovej poruche,
 • vyhadzovať ho - často odkladať menšie záležitosti na neskôr.

Voliteľné, ľahké

Prečo snívať vidieť, ako nefajčiarska dievča fajčí? To znamená, že čoskoro budete vedieť niečo nové a veľmi nepríjemné o návykoch príbuzného alebo priateľa.

Vízia vo sne, kde dievča vytiahne cigaretu, podľa sviatočnej knihy naznačuje tvoju ležosť. Snažte sa byť vážnejší.

Ak je dievča, o čom sníš, známe - to je voliteľná, nespoľahlivá osoba. Nedôverujte jej príliš - nedodrží sľub, ľahko zradí dôveru.

Úspechy, služby od priateľa

Vo sne neznámy chlap fajčí cigaretu? Vysvetlenie snov vyzýva: dopredu sú dobré výsledky v práci.

Videli ste vo sne, ako chlap alebo muž vdychuje drahou cigaretou - finančne vám pomôže. Ak bol tabakový výrobok lacný, človek by poskytol praktické rady alebo poskytol službu.

Interpretácia snov - Cigareta

Vidíte zapálenú cigaretu vo sne - vaše najkrajšie dojmy sa môžu ukázať ako najviac klamlivé, máte tendenciu idealizovať ľudí - to je dôvod, prečo ste tak často sklamaní.

Ak fajčíte cigaretu - sen vysvetľuje, že nielen narazíte na cestu k úspechu.

Držíte si cigaretu v ústach - budete mať problémy so zubami, budete musieť navštíviť zubára.

Zdá sa, že si cigaretu popálil prsty alebo pery - čoskoro budete trpieť niečím zradou. Zdá sa, že cigareta je vo vašich rukách - odpočívaš svoju dušu v spoločnosti starých priateľov.

Interpretácia snov - cigarety

Ak chcete vidieť horiacu cigaretu vo sne, znamená to, že vaše dojmy sú podvodné a nedávno naplnená nočná láska, ktorú ste držali, stále nič nehovorí. Nemali by ste byť takí bezstarostní dôverovať novému priateľovi.

Ak vaša cigareta zhasne, takýto sen je známkou príjemnej komunikácie so starým známym alebo dobrým priateľom.

Ak sa chcete vidieť ako fajčiar vo sne, znamená to, že prekážky a ťažkosti vás čakajú na ceste k úspechu, aby ste dosiahli svoje obľúbené túžby, ale ľahko ich prekonáte.

Vyhladzujte cigaretu v popolníku - zistite, aké sú zlé správy o blízkej osobe.

Ak ste snívali, že ste sedeli v miestnosti plnej tabakového dymu, a zdá sa, že je to nepríjemné a ťažko dýchať, v skutočnosti budete mať nepríjemné stretnutie s bývalým známym, ktorý vám môže zničiť náladu tým, že vám pripomenie svoje bývalé dôverné vzťahy v prítomnosti blízkej osoby, drahý k vám momentálne.

Interpretácia snov - fajčenie

Ak vo sne človek fajčí - k prosperujúcemu životu, bohatstvu.

Žena fajčí - žiaľ.

Obchodník fajčí - k veľkým ziskom v zahraničí.

Páchateľ fajčí - čoskoro bude prepustený.

Pracovník fajčí - na veľký plat v nasledujúci deň.

Interpretácia snov - fajčenie

K blahu, pokojnému bezstarostnému životu, sladkým ilúziám, dobrému zdraviu.

Chuť fajčiť je znakom blues, melanchólia.

Niekto fajčí - budete v spoločnosti, kde budete potrebovať silu a vytrvalosť.

Fajčenie potrubia - nebezpečného koníčka.

Fajčiť cigaru - na radosť, vychutnať si pokoj, aby ste ho držali v ústach - ztratiť zuby, popáliť pery dymom - na zradu, zradu.

Cigary k nákupu - musíte dramaticky zmeniť pohľad na známeho človeka.

Správne kruhy dymu, ktoré sa vypúšťajú počas fajčenia - dosiahnutie zisku vďaka vašej fantázii.

Fajčenie cigarety vo sne - čo to znamená?

Niektoré zo snov knih tvrdia, že fajčenie cigarety vo sne je dobrým znamením, ktoré predznamenáva príležitosť mať dobrý voľný čas. Iné interpretácie vysvetľujú sen s tabakovými výrobkami ako závislosť a ľudskú slabosť.

Fajčiari s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sa v skutočnosti pokúsia zbaviť svojej závislosti, snívajú, kde fajčia cigaru, sú založené na nikotínovom lámaní tela. Všetky knihy snov sú v interpretácii spánku jednomyseľné - človek sa bude liečiť závislosťou od nikotínu.

 • Ak sen vysníval človeka, ktorý už dávno skončil, mali by sme očakávať víťazstvo v začatej práci.
 • Ak snívate o kompletnom balení cigár - život bude lákať.
 • Ak by bolo snímané balenie s jednou cigaretou, v skutočnosti by ste mali očakávať trik, snívajúci dostane niečo úplne iné, než očakávalo.
 • Vidieť vo sne, ako dať poslednú cigaretu, znamená dať príležitosť urobiť správnu voľbu.
 • Vo sne, fajčenie snov kniha zaobchádza s cigaretou ako signál budúcich ochorení spojených s ústnou dutinou alebo dýchacím systémom. Ďalšou interpretáciou, čo sníva o fajčení, je nesprávne utvorený názor snovateľa o niekom z vnútorného kruhu.
 • Kniha snov snívala o cigarete vo sne ako o organizácii rizikového a výnosného podnikania. Výklad takého snu naznačuje, že musíte byť opatrný pri vašich snahách, ale nemali by ste zastaviť do polovice.
 • Sníval, zapálil cigaretu a odovzdal cigaretu priateľovi - v krátkom čase sa snívač dostane vďaka spoločným záujmom bližšie k tomu, kto sníva.
 • Sny o tom, že niekto fajčí, podľa Millerovej snovovej knihy znamená vyriešiť všetky problémy so snom, ak niekto nebol oboznámený - s novými známymi.

Čo sníva o cigarete dievča a žena

 • Dievča sníva o cigarete, podľa knihy Vangovej sny, interpretácia je: dievča závisí od jej patróna. Slepá podriadenosť je abnormálna, možno to dievča rozumie, ale nemôže zlomiť väzbu s vyvolenými. Stojí za to premýšľať nad takým snom a robiť zásadný krok smerom k slobode, prišiel správny okamih.

Ak taký sen mal ženu, Freudov senVykladá to ako túžbu zapojiť sa do orálneho sexu, distribuovať cigarety veľkej spoločnosti - tajnú preferenciu skupinového sexu.

 • Snaží sa zapáliť cigaretu vo vízii, ale nemôžete ju zapáliť, hovorí, že problémy s mužmi.
 • Ak dievča sníva o priateľovi, ktorý ju vyzýva k fajčeniu, podľa svedomia Velesovej sny sľubuje takýto sen flirt alebo krátky vzťah.
 • V prípade, že ženská voľba drží v ruke balenie cigariet, sen varuje o ľahkom správaní človeka, ten človek môže byť náchylný na podvádzanie a pitie príliš veľa.

Vysvetlenie snov

Ak chcete zistiť, čo sníva o fajčení cigarety vo sne - musíte venovať pozornosť všetkým súvisiacim faktorom, vonkajším okolnostiam,a tiež brať do úvahy všetky detaily o sne a iba ich potom dať dohromady na úplnú interpretáciu.

Dôležité môže byť:

 • Snívač v skutočnosti fajčí (či ho fajčil alebo hodil).
 • Zažil v poslednej dobe silný stres (možno budete potrebovať "prestávku na dym").
 • Deň v týždni.
 • Čas roka
 • Pohlavie a vek snovateľa.

Vízie, v ktorých som sníval, že fajčím, často spôsobujú obavy. To je zbytočné. Zapíšte si, alebo lepšie, nakreslite všetky detaily o sne. Venujte pozornosť známym ľuďom a miestam, všimnite si všetky nezvyčajné veci, ktoré sa stali vo sne, a zaobchádzajte so špeciálnou pozornosťou k detailom. Možno v tejto fáze pochopíte hodnotu vášho spánku. Ak nie, potom sny knihy pomôžu rozlúštiť sen a vyvodiť potrebné závery. Najdôležitejšou vecou nie je to, aby sme sa zaoberali len jednou hodnotou, ale aby sme zvážili maximálny počet možných interpretácií symbolov a viditeľných znakov.

Nezabudnite, či ste fajčili v spánku:

 • Cigareta môže viesť k bohatstvu a blahobytu spojenému s určitými ťažkosťami.
 • Doutník často znamená bohatstvo a blaho, ale hovorí aj o sexuálnom kontexte spánku.
 • Hookah hmla hlási nútený voľný čas v obchode.A cesta z tejto nečinnosti závisí nie od toho, kto sníva, ale od vonkajších okolností.
 • Rôzne látky vo sne hovoria, že snívajúci by sa mal prestať vyhýbať povinnostiam a očakávaniam, ktoré mu boli uložené blízkymi ľuďmi, a ich prijatie povedie k ďalšiemu úspechu.

Ak máte záujem o to, čo sníva o fajčení cigarety, potom určite bol sen jasný a problémy so zostavovaním celého obrazu by nemali vzniknúť. Avšak aj keď sa fajčenie stalo jediným jasným detailom spánku, potom to môže mať významný vplyv na váš budúci život!

Nie každá snová kniha, ktorá by fajčila cigaretu vo sne, je považovaná za akciu s jednoznačným významom. Ako súčasť jednej snovovej knihy môže fajčenie znamenať budúci úspech, úspešnú dohodu, príjemné stretnutie alebo naopak vážne ochorenie a nečakané zrady blízkych ľudí. Ale len od toho, kto vie o skutku, kto vie o sebe viac ako knihy o snech, môže predpovedať, závisí od toho, ako sa jeho osud bude skutočne formovať.

Dream Miller

Miller verí, že fajčenie vo sne znamená čeliť výzvam pri dosahovaní cieľov, Ale nemali by ste sa obávať sľúbených ťažkostí, vynaložené úsilie bude stačiť na to, aby všetko bolo najlepšie vyriešené.Ak cudzinec, ktorý fajčí, sníva - je lepšie venovať väčšiu pozornosť vášmu okoliu, pozorovateľ bude musieť čeliť klebety a intrígom. Tí, ktorí sú vo vzájomnom vzťahu alebo hľadajú, by si mali pamätať na smer dymu z tabakových výrobkov, ak sú odoslané na tvár snítavateľa - vzťah môže byť konfrontovaný s hádkou a keď sa do vzduchu všetko môže stať veľmi dobrým.

Snívanie maya

Ak fajčítepotom sa čoskoro stretnete so svojou starou láskou. Takže toto stretnutie nie je zatienené vonkajšími faktormi a starými urážkami - fajčí jednu cigaretu pred spaním počas týždňa (alebo si predstavte, že to robíte).

Ak ste vo sne o kúpe cigariet alebo iných tabakových výrobkov - dávajte si pozor na svoju nadmernú nervozitu. Aby ste sa ochránili, počas týždňa niesli trochu tabaku v koženom alebo plátnom vrecku.

Feng Shui snov kniha

Najdôležitejšie ktorý presne fajčí vo vašom sne, Ak je to človek, taký sen sľubuje bohatstvo a blahobyt. Ak žena - na ťažkosti a nešťastie. Ak pracovník (pracovník) - na veľký plat alebo rýchle zvýšenie.A ak obchodník fajčí - obráť svoju pozornosť do zahraničia do svojej domovskej krajiny, na vás čaká veľký zisk.

Idiomatic dream book

Na základe zvyčajných prísloví, výrokov, populárnych výrazov, idióm snov knihy nám hovorí:

 • "Fajčenie potrubia pokoja" znamená zmierenie, priateľstvo a harmóniu, vrátane nezmieriteľných nepriateľov,
 • "A kŕmenie, opitý, a papuľa v tabaku / a nos v tabaku," - hovorí bohatstvo, spokojnosť a blahobyt,
 • "Vaše podnikanie v oblasti tabaku" - mali by ste venovať pozornosť súčasnej situácii a bližšie sa pozrieť, je tu niečo napraviť,
 • "Smoke" - vyhostiť, zbaviť nežiaducich ľudí a dôsledkov,
 • "Dajte svetlo" - zorganizovanie bití, vyvolanie hádky - je potrebné byť opatrní vo vyhláseniach a činnostiach, môžu urážať iných.

Samozrejme, to nie sú všetky interpretácie a určite máte obľúbenú snovú knihu, na ktorej ste vedený, aby ste určili význam spánku.

Ďalšie okolnosti

Stojí za to poznamenať fajčenie je často sen pre ľudí, ktorí fajčia alebo prestávajú, Takéto sny sa môžu spájať s čisto psychologickými faktormi: posadnutosťou zbaviť sa zlého zvyku, odsúdenia spoločnosti, fyziologických ťažkostí v procese odmietnutia.Takýto sen môže byť aj varovaním o vážnych zdravotných problémoch, ktoré môže fajčiť skutočne vnímať. Pozornosť by sa mala venovať stavu srdca, pľúc a ústnej dutiny a je lepšie vykonať komplexné vyšetrenie, aby sa predišlo veľmi reálnym problémom.

Ak niekto sníva o neznámej fajčiacej osobe, potom väčšina snovových kníh to znamená, že sa objavujú nejednoznačné a zložité fámy, z ktorých väčšina nebude pravdivá. Mal by byť viac pozorný voči tomu, čo počujete o iných ľuďoch, a nevytvárať ani minimálnu ospravedlnenie, aby sa povesti mohli ísť priamo o vás. Pri osvetlení cudzinca vo sne by sa mal očakávať ďalšia neopatrnosť a ľahkosť v živote, pokoj a absencia vážnych dôvodov pre nervy.

Ak je snívač nefajčiars najväčšou pravdepodobnosťou sa ocitne v nezvyčajnej, ťažkej a mimoriadnej situácii. Jej povolenie nechať sa čakať, ale prekonať zmätok a mať správnu pozíciu naraz - nebude jednoduché. Ale keď fajčí sny o mužovi, ktorý už dávno skončil - mal by očakávať triumfálne dokončenie súčasných záležitostí a vznik obrovského počtu nových príležitostí na blízkej obzore.

Veľká pozornosť by sa mala venovať tvaru cigarety a jej stavu. Pri snívaní celých cigariet, krásnych a drahých - tento sen môže sľubovať bohatstvo a prosperitu, aj keď to nie je ľahké. Prekážky takéhoto blaha budú vážne, ale prekonateľné. Zmačkané, lacné cigarety upozorňujú snímajúceho na potrebu byť opatrní tak vo svojej činnosti, ako aj v komunikácii. Nemali by ste byť otvorení pre cudzincov a investovať posledný zo svojich prostriedkov do dobrodružných aktivít.

Ak snívač vidí býkov, ale nie pevné cigarety, znamená to, že snívajúci čaká na veľa rušivých malých problémov, starostí a problémov, s ktorými sa s ním nedokáže vyrovnať. Avšak veľké množstvo zadržiavaných cigariet môže predpovedať výrazné zvýšenie príjmov a zlepšenie finančnej situácie ako celku. Keď je pahýl niekto iný - mohlo by to znamenať nadchádzajúce ponižovanie a sklamanie. Taký sen povzbudzuje speváka, aby bol opatrnejší a nespoliehal sa na náhodných ľudí a udalosti. Držte sa vopred určeného plánu a nedovoľte, aby ho niekto zničil, dokonca aj neúmyselne.

A ak je v rukách speváka celý balík cigariet, obzvlášť drahé, takýto sen sľubuje príjemné stretnutie alebo náhle obohatenie (možno prichádza skôr než sa plánuje) alebo pomoc blízkych ľudí v akejkoľvek nepredvídateľnej situácii. Kompletný balík hovorí o pokušeniach, ktoré život pripravil pre speváka. Samozrejme, mali by ste venovať pozornosť sexuálnemu aspektu snov. Podľa Freudovej snovovej knihy plný balík cigariet symbolizuje intimitu, ženskú podstatu a prázdny môže znamenať neistotu v sexualite a možnostiach človeka.

Ak sa človek domnieva, že fajčí vo sne, potom tento sen nesie s ním predpoklady pre dobré udalosti, či už ide o propagáciu práce, zlepšenie finančného stavu alebo úspech v tvorivej realizácii speváka. Ale mal by venovať pozornosť tým, ktorí sú okolo neho. Pravdepodobne by ste mali venovať pozornosť nielen vášmu vnútornému okruhu, ale aj tým ľuďom, ktorí sa náhodou (alebo samotným človekom) dostávajú do najširšieho okruhu kontaktov. Títo ľudia môžu poskytnúť silnú podporu, alebo naopak, nadmerný tlak, ktorý spôsobuje stres.

Ak žena alebo dievča vidí, že fajčí - mala venovať pozornosť prísľubom, ktoré dáva ostatným, ako aj vonkajšiemu tlaku.Možno sa snímač chce zbaviť nepríjemného vedenia a pokynov, aby prešiel určitou morálnou líniou. Je tiež potrebné, aby ste starostlivo premysleli svoje činy a ovládali svoje myšlienky, pretože ľahkosť a nezodpovednosť snovateľa, ako aj jej nečinný životný štýl môžu viesť k nepredvídateľným a často negatívnym dôsledkom.

Ak chcete zabrániť ďalšiemu potápaniu na dne, objaviť nové šance pre seba, obrátiť život vo svoj prospech a všimnúť si to, čo sa predtým nezaznamenalo, pomôže vám prehodnotenie vašej životnej polohy a taktiky. Sny s množstvom cigariet môžu tiež predzvesť obdobie búrlivých romantických vzťahov pre slobodné dievčatá a potrebu rozhodnúť o svojich pocitoch a myšlienkach pre mladých ľudí.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.hiromantia.net/primeta/k-chemu-snitsya-kurit-vo-sne/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kurit-sigaretu
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://krestyanka.com/sonnik/k-chemu-snyatsya-sigareti-kurit-vo-sne-sonnik.html
 • http://magiya.guru/sonnik/kurit-sigaretu
[/ zbalenie]

Sledujte video: HEX - Keď sme sami (2013)

Zanechajte Svoj Komentár