Prečo snívať o čiernej mačiatke? Negatívna a pozitívna interpretácia spánku

Ak sú malé, videnie sľubuje lož proti spánku. Príbeh varuje muža: jeho žena niečo skrýva, ale keď sa to stane známe, ich spojenie prestane.

Výklad sen o malých nadýchaných mačiatok pre dievča je nasledovný: jej vyvolená je nečestná, ktorá často ležala. Keď prvé nadšenie lásky prechádza - stojí za to zvážiť, či ju potrebuje.

Prečo snívať o červených a čiernych mačiatkach spoločne? Vysvetlenie snov vysvetľuje: určitý čin milovaného človeka je veľmi zarmútený spaním (spanie).

Problémy sa úspešne vyriešia

Tiež zázvorové mačacie deti, ktoré s tými malými ľuďmi snívali v tme, naznačujú, že bude ponuka zúčastniť sa na ziskovom obchode, ktorý sa nedá nazvať čestným.

Vízia vo sne o mŕtvych mačiatkach z uhoľovo-čiernej farby znamená: úspešne vyriešite svoje problémy v materiálnej rovine.

Mŕtve deti, ktoré ste v stredu večer videli, predvádzajú ťažkú ​​situáciu v práci, ktorá dlho znepokojuje.

Buďte opatrní: nepriatelia sa snažia ublížiť

Snom o mačkách? Vysvetlenie snov varuje: proti čarodejníkovi sú aktivované čierne sily. Môžu to byť problémy, konflikty, rušenie.

Ak čierne mačky zaútočia, uhryzú - nepriatelia sa pokúsia urobiť všetko, čo je možné, nielen na začiernenie osoby, ale aj na zabavenie jeho majetku.

Ak chcete vidieť biele a čierne mačiatka vo sne, znamená to, že závidenia vykresľujú, takže musíte byť opatrní.

Čo sníva o tom, ako bojujú malé biele a tmavé deti? Vyjadrenie snov naznačuje, že tvoji nepriatelia sa medzi sebou budú hádať, ale s dvojitou pomstychtivosťou začnú stavať machinácie.

Komplikácie s známymi, partnermi

Ak by biele a čierne mačiatka vo sne spoločne hrali, priatel alebo známy by si vzal problémy s prebudením.

Snívali ste s nimi mačku? Vysvetlenie snov varuje: v skutočnosti sa spánok dozvie o nevěre partnera alebo o machináciách súpera (súpera), ktorý sa usiluje viesť druhú polovicu speváka.

Mačka obklopená svojimi malými z tejto farby vo sne sľubuje nepríjemné zmeny, rovnako ako veľa problémov.

Rušenie, prekážky, smútok

Prečo snívať, že mačka porodila veľa čiernych mačiatok? Naivný snílek bude čeliť mnohým prekážkam z nepriateľov a nemôže prekonať všetko.

Veľa zábavy fuzzies uhlie vo sne zasľúbenie smútok v práci a v rodine. Môžu existovať rôzne nedorozumenia, hádky.

Podrobnosti o sne

Interpretácia snov odporúča venovať pozornosť ostatným podrobnostiam vízie:

 • keď ich vidíte, klamú vás
 • žehliť - v odpovedi vám pomôžu získať nevďačnosť,
 • hrajte - s tebou hrajú nepriatelia, musíte sa pripraviť na boj,
 • existuje veľa okolo - medzi priateľmi sú falošní priatelia.

Možné chyby, lepšie požiadajte o radu.

Žena snívala o blikanie čiernych mačiatok? Podľa snovovej knihy sú predzvesťou: bude mať obchodného nápadníka. Tento známy spôsobí vážne straty.

Čo žena sníva o tom, ako s nimi hrať? Urobí veľa chýb, preto je lepšie konzultovať s niekým, koho verí po takomto sprisahaní, aby sa im vyhli.

Mužská vízia vo sne sľubuje vyčerpávajúci povyk, keď pre malé veci môžete vynechať dôležitú otázku.

Negatívna interpretácia spánku

 • Čierne mačiatka predznamenajú speváka alebo snovateľa menšie problémy, nie smrteľné, ale napriek tomu celkom nepríjemné zlyhania a problémy. Prekonať ich je celkom reálne. To však bude vyžadovať určité úsilie, energiu a čas. Je pravdepodobné, že následne snímač alebo snívač zažije predovšetkým zármutok nad týmito nákladmi a pýcha a uspokojenie s odstránením prekážky zmizne na pozadí.V tomto prípade by ste nemali byť príliš zabití, pretože nie je v žiadnom prípade nemožné vrátiť sa alebo opraviť. Je oveľa dôležitejšie venovať pozornosť blížiacim sa udalostiam v čase, a nezaujímať sa o turbulencie minulosti.
 • Hravé čierne mačiatka vo sne môžu tiež predzvesťou lúpež. Čarodejník alebo snívač by mal byť opatrný, chôdza v noci opustené uličky. Najlepšie je získať plynový sprej alebo dokonca pár lekcií sebaobrany vo veľmi blízkej budúcnosti.
Čierne mačiatko je často predchodcom podvodu. Snehulák alebo snílek by mal byť pripravený na čokoľvek a snažiť sa nedovoliť, aby sa niekto dostal príliš blízko a nebol by naštvaný, ak zrazu budete musieť znášať zradu blížneho.
 • Čierne mačiatko, ktoré sa pokúša skrývať speváka alebo speváka, hovorí, že má nepriateľa, ktorý si vybudoval intrígy a chystá sa "ísť do ofenzívy". Je pravdepodobné, že sa snívajúci alebo snílci budú musieť doslova brániť pred útokmi súťažiaceho alebo závistlivého človeka, čo ohrozuje nielen ich hmotné blaho, ale aj ich reputáciu.
 • Kožuché, špinavé a ošumělé mačiatko, ktoré z nejakého dôvodu skončilo v dome snovateľa alebo speváka,sľubuje mu sériu zlyhaní a doslova stav "obete" - tí, ktorých považuje za priateľov a spoľahlivú podporu, sa postavia proti nemu alebo proti nej. Nemali by sa však predčasne vzdať a vzdať sa. V takejto situácii je mimoriadne dôležité zachovať obozretnosť, pevnosť charakteru a vôľu, aby ste sa vyrovnali so všetkými ťažkosťami a vychádzali z tejto zložitej situácie ako víťaz.
 • Napájať čierne mačiatko je nejasné znamenie. Pre dievčatá, ako sú snovy, predstierajú lichotivý a podvodný priateľ. Muži by mali venovať väčšiu pozornosť predmetu ich lásky. Je možné, že dáma bude "krásna kvetina" so zlým charakterom.

Pozitívna interpretácia spánku

Taký sen, rovnako ako ktorýkoľvek iný, má aj pozitívne interpretácie.

 • Ak v snake snímač alebo snívač z nejakého dôvodu musí zabiť čierne mačiatko, taký sen predpovedá jednoduchú a rýchlu úľavu od všetkých ťažkostí, nepriateľov a bolesti.
 • Ak sa snový sen alebo snívač pozerá ako na hada, zabije mačiatko, takýto sen je predchodcom, že intrídy a mazaný plány ohováračov, súťažiacich a závistivých ľudí vyjdú sami a "obete" neúspechu obejdú.

V súhrne môžeme povedať, že sen, v ktorom sa objavujú čierne mačiatka, nemožno nazvať príznivým. Avšak neúspechy a problémy predvídané takým snom môžu byť ľahko prekonané. Odporúčame vám sledovať video s tlmočením, čo je sen čierneho mačiatka vo sne.

Všeobecný výklad tohto snu

Každá snová kniha v prvých riadkoch popisu významu spánku s čiernymi mačiatkami vám povie, že táto vízia nie je dobrým znamením. Tmavá mačka jednoducho nemôže snívať. Ak k tomu dôjde, mali by ste vedieť, že v blízkej budúcnosti vás čakajú problémy, ktorých rozsah je možné určiť úplne inými detailmi.

Ak vo sne ste videli dospelú čiernu mačku, znamená to, že ste v obrovských problémoch s obrovskými a dosť nepríjemnými dôsledkami. Ak táto mačka dáva aspoň nejaké zvuky, strach stojí ešte viac. Čím je zviera menšie, tým ľahšie a rýchlejšie bude problém vyriešený.

Odborníci tvrdia, že takáto vízia môže mať mnoho veľmi odlišných interpretácií.

Ak ste predpokladali, že držíte niekoľko malých čiernych mačiatok v náručí - pripravte sa na vzhľad úplne nových nepriateľov a závidenia.Kniha snov hovorí, že pár dní po tom by mala byť obzvlášť opatrná. Možno tvoji blízky koncipovali nejaký hnusný plán, ktorého realizácia úplne zmení celý tvoj život.

Ak ste vo sne uvideli malú čiernu mačku z diaľky a nezameriavali na ňu svoju pozornosť, buďte pripravení na drobné rodinné hádky so svojimi deťmi alebo so svojím manželom. Ak dieťa vo vízii vyzeralo veľmi smutne, hladné a unavené, predpovedá, že v budúcnosti sa budete pozerať tak dobre. Niektoré správy vás veľmi rozrušia, váš prípad utrpí úpadok, alebo sa jednoducho unavíte domácimi prácami. Ak ste snívali o čiernej mačiatke, s ktorou sa rozprávate alebo hráte pekne, je to znamenie, že čoskoro budete musieť brániť svoju česť a dôstojnosť, morálne bojovať proti najväčšiemu nepriateľovi.

Keď čierne mačiatko prekročí vašu cestu - pozor na svojich priateľov. Je pravdepodobné, že si o vás predstavili niečo veľmi zlé. Ak nechcete včas pochopiť, aký plán je, všetko môže skončiť stratou rodiny, peniazmi a inými výhodami. Sen po sne, odporúča starostlivo prehodnotiť váš sociálny okruh.To pravdepodobne pomôže zbaviť sa zradcov.

Vízia, v ktorej kŕmite dieťa, môže varovať, že váš dlhoročný známy, ktorému ste dlho ublížili, má v úmysle pomstiť vám. V tomto prípade kniha o snech odporúča pamätať si tých, ktorým ste niekedy urazili, a požiadať o odpustenie od týchto ľudí. Takže sa vám podarí vyhnúť sa horkej pomsty. Čierne dieťa, ktoré si o vás rozmýšľa, vysiela nové vzbudenie. Nemali by ste sa však radovať, pretože takíto fanúšikovia sa v budúcnosti nestanú spoľahlivou podporou pre vás.

Interpretácia pozemku na rôznych známych snov

Každú snovú knihu môžete povedať, čo čierne mačiatka snívajú, ale interpretácia v ktorejkoľvek z nich bude úplne iná.

Populárny americký psychoterapeut Miller vo svojej interpretácii hovorí, že každá tmavá mačka predstihuje extrémne ťažkosti. Osoba v tomto prípade bude musieť pôsobiť ako obeť. Všetci kritici ako jeden sú aktivovaní a začnú vás znečisťovať. Odolávať tejto čiernej čiary bude naozaj ťažké. Ale s podporou domorodých ľudí sa vám podarí.

Ak ťa poškodil alebo kousal, znamená to, že na teba čoskoro čaká finančné ťažkosti.Sen, čierne mačiatko, v ktorom unikol od vás, oznamuje koniec všetkých náhle vzniknutých problémov.

Nie menej známa kniha snov Hasse hovorí, že čierna mačka je znamením, že ste vážne oklamaní ľuďmi, od ktorých ste to ani neočakávali. Žehlenie alebo kŕmenie kočovníkov, ktorí dostávajú trest za jeho láskavosť a štedrosť.

Podľa rodinnej knihy snov, tmavé mačiatko tiež nepredstavuje nič pozitívne. Ak ste práve videli zviera, znamená to, že vaše zdravie je v určitom nebezpečenstve. Keď človek vidí mačiatko vo sne, znamená to, že jeho druhá polovica sa snaží neúspešne zviesť atraktívnejšie priateľky. Napriek tomu je vízia pozitívna. Keď mačka bojuje so psom - to znamená, že v ťažkej chvíli dostanete nečakanú pomoc.

Každú snovú knihu môžete povedať, čo čierne mačiatka snívajú, ale interpretácia v ktorejkoľvek z nich bude úplne iná.

Ako ste si všimli, existuje veľmi málo pozitívnych interpretácií s čiernym mačiatkom, takže keby ste ešte mali dodržiavať takúto víziu, buďte opatrní a nenechávajte pochybných ľudí pre seba.

Prečo snívať o čiernej mačiatke - hlavnej interpretácii

Na jednej strane sen, v ktorom sa mačiatko objavuje, hovorí o príjemných problémoch a o prijatí daru. Ale ak je mačiatko čierne - nečakajte na radostné udalosti. Možno sa to nestane. Čierny malý priateľ môže naznačovať, že je nepriateľ obklopený ľuďmi, ktorí sa zjavne neprejavia, ale neustále obliehajú a stavajú machinácie.

Musíme si pamätať všetky detaily o sne, čo robí mačiatko, ako urobil to, čo robil. Či to bolo radosť hrať s ním, alebo naopak, spôsobil strach a znechutenie. Emocionálny stav počas snívania je veľmi dôležitý.

Ak snívate, že mačiatko suší a hodí - hádky a hádky a realita sú možné. Skutočná hádka vyrastie z malého škandálu, ktorý nebude schopný zastaviť a vyhladiť ostré hrany konfliktu. Táto hádka sa môže rozvíjať medzi priateľmi, kolegami a medzi milovníkov.

Aký je sen čierneho mačiatka v snovovej knihe Millera?

Prečo snívať o čiernej mačiatke - v Millerovej snovovej knihe sa hovorí, že takýto sen znamená, že v živote človeka zrazu dôjde k problémom, ktorý zamieňa všetky jeho plány.

• Znečistené, tenké mačiatko - hovorí, že sa stanete obeťou intríg a intríg, ktoré sa už dlho vedú proti vám,

• Zabiť čierne mačiatko vo sne - všetky bolesti a ťažkosti sa zastavia,

• vidieť vo sne, ako obrovský had zabije mačiatko - všetky intrigy nepriateľa budú neplodné, ich zlo bude odmenené,

• Ak sa na vás v sne naberie mačiatko - vaša povesť bude rozmaznaná, ste krutá túžba po smútku a možno smrti,

• Ak sa vám podarí vybojovať útok mačiatka - necháte vyschnúť z vody, nebudete mať strach z akéhokoľvek nešťastia.

Aký je sen čierneho mačiatka podľa Freudovej snovovej knihy

Freudova snovová kniha hovorí, že čierne mačiatko sníva o vášňach a tajných túžbach. Ak sen sníva o mladé dievčine - nie je úplne úprimná s mladým mužom, ale skrýva sympatie za druhého. Tento pokušiteľ je pripravený zničiť pár, ale nemá záujem o rodinné vzťahy - len vášeň a žiadne povinnosti.

Ak mladé dievča sníva o tom, ako hrá s malým mačiatkom - v skutočnosti sa chce pustiť do erotického dobrodružstva. Ak v skutočnosti nemá dvojicu, čoskoro sa objaví vášnivý nápadník, ktorý ju očarí a zmení celý svoj život.

Muž vidieť vo sne, ako sa jeho milovaný hrá s čiernym mačiatkom - možnú zradu zo strany s priateľom.Bude to dvojitá zrada, ale muž to vydržia s odvahou a bude môcť prispôsobiť svoj osobný život inej žene.

Prečo snívať o čiernej mačiatke pre iné sny

Vo francúzskej snovovej knihe to je povedané, že čierne mačiatko vo sne - na zradu priateľa, milovaný. Ak vo sne človek videl niekoľko mačiatok bojujúcich medzi sebou, znamená to, že ho môžu zabiť v noci. Takže by nemal v blízkej budúcnosti opustiť svoj dom v tme.

V ezoterickej snovovej knihe hovorí sa, že čierne mačiatko zosobňuje noc, tieňovú stranu ľudskej duše. A ak snívate, že čierne mačiatko ležalo pri vašich nohách - s vašimi činmi ste vyprovokovali nepriateľov, aby vám ublížili a zablokovali cestu k novým výzvam.

Ak je mačiatko krásne a láskyplné - znamená to, že nebezpečenstvo uplynulo, ale zločinci môžu znova poškodiť vás. Vidieť čierne mačiatko poškriabanú tvárou - nedávno ste videli svojho nepriateľa, možno že bol vo vašom dome a nechal vás s nepríjemným prekvapením.

Keď vidíte, že mačiatko na vás skočí a lieta okolo - nemali by ste sa báť útokov nepriateľa, to sú často prázdne slová, ktoré nie sú podporené skutkom. Nepriateľ by sa mal naučiť ovládať svoje emócie. Inak bude sám uväznený.

Ak mačka má oči inej farby, znamená to, že sa nemôžete rozhodnúť, či by ste mali reagovať na zlo so zlom alebo robiť dobré skutky. Táto situácia musí byť kontrolovaná, pretože je riskantná a kedykoľvek tajná.

Vo snovovej knihe Hasse povedal: že čierne mačiatko predstiera podvod a lži. Ak snívate vo sne, krmíte, vezmite zviera v náručí - urobíte pre človeka veľa dobrých vecí a on vám nebude ďakovať. Ak vás mačiatko kousne, znamená to, že vás osoba bude mať podozrenie z trestného činu. Ak okolo teba pobehujú čierne mačiatka vo sne - tvoji priatelia nie sú tvoji priatelia, je to zisková únia, ale nie pre teba.

V knihe snov z Lofy hovorí sa, že mačka alebo mačiatko vo sne hovorí o rozvinutej ľudskej intuícii, ktorú treba brať vážne a počúvať. Loff poukazuje na to, že čierna mačka bola vždy považovaná za mystické zviera, a ak človek o ňom sníva, znamená to, že čierne myšlienky, čierne sily, zachytili jeho dušu.

Je potrebné pochopiť, možno ste skutočne priťahovaní mystici a všetkým ostatným svetovým. Takýto sen svedčí o tom, že by ste už viac nemali odolávať, mali by ste vybrať cestu v živote, ktorá je najbližšie k vám v duchu.

V anglickom Dream Book to je povedal, že čierne mačiatko, ktorý sa objavil vo sne človeka, zosobňuje jeho tajnú lásku. Ak mačiatko požiada, aby ho udrelo a oblieklo jeho chrbát - dáma srdca je vášnivá, ale poslušná. Ak sa mačiatko zasyčí a pokúša sa uhryznúť - žena je naplnená hnevom a komplexom. Za krásnym vzhľadom v ňom leží hrozné tajomstvo, ktoré nedáva človeku pokoj, kým ho nerozhodne. A keď k tomu dôjde - vzťah prestane existovať.

Ak dievča sníva o čiernej mačiatke - jej vyvolená je nečestná, lže ju. Táto lož neznamená vždy zradu, len ten človek nie je zvyknutý hovoriť pravdu, je ľahšie lhať. Nemali by ste pokračovať vo vzťahu s takýmto mužom.

V rodinnej snovovej knihe sa hovorí, že čierne mačiatko sníva:

Musíte starostlivo zvážiť všetky detaily spánku. V nich leží odpoveď na otázku, o akej chorobe môžeme hovoriť a kto sa stal kriminálnikom. Ak vo sne človek začne bojovať s mačiatkom a porazí ho - v skutočnosti bude schopný prekonať ťažkosti a zostať šťastný a zdravý. Ak boj vedie k poškriabaniu a kousnutiu - problémy sa ožijú dlho. Nemožno ich zastaviť.

Ak snívate o tom, ako si vyberiete kožu z mačiatka, jesť ju - máte zle, tvrdíte niekoho iného. Možno dokonca ide o rodinné šťastie niekoho iného. Podrobnosti vyslovujú sen. Ak človek sníval o čiernej mačiatke - niekto hanobí svoju ženu.

Pozrite sa, ako mačiatko a pes bojujú - pomôcka príde nečakane, ale bude to veľmi potrebné. Ak pes zabije mačiatko v boji - budete trpieť problémami a ťažkosťami iných ľudí, stojí za to brániť len svoje vlastné záujmy a nechodíte do rodiny druhého.

V knihe Nostradamus Dream hovorí sa, že mačiatko zosobňuje dom, rodinné ohnisko a jeho čierna farba naznačujú, že zlo sa dostalo do domu. Ak mačiatka majú krvavé oči, krv sa prelieta v živote. Ak snívate, že v meste je veľké množstvo čiernych mačiatok - prírodné katastrofy sú možné. Tiež v snovovej knihe sa uvádza, že ak má človek sen, v ktorom bude koš plný čiernych mačiatok venovaný budove vlády, čoskoro príde k moci tyran a despot. Život v krajine bude oveľa horší.

Vo snovovej knihe Meneghetti čierne mačiatko sľubuje klam. Keďže mačiatka tejto snovovej knihy personifikujú muža, ich čierna farba môže naznačovať, že človek zanedbá záujmy svojej ženy a detí.Čierne mačiatka, ktoré obklopujú osobu vo sne - hovoria, že je vystavený útoku energetických upírov.

V Assyrian Dream Book hovorí sa, že chytiť mačiatko - bude splnená tajná túžba. Môže sa objaviť nový priateľ, ale nemali by ste mu príliš dôverovať. Ak je mačiatko mokré, choré - časť majetku sa stratí, priatelia sa od vás odvrátia. Ak vás mačiatko kousne vo sne - mali by ste sa pozrieť vo vašom prostredí pre niekoho, kto vás môže zradiť. Ak má žena sny o tom, ako utopí čierne mačiatko, možno sa rozhodne pre potrat.

V každom prípade sny zmiznú, sú vymazané z pamäti a život zostáva, v ňom sú príjemné chvíle, čo by malo byť určite ocenené. Nezáleží na tom, aký strašný sen sa môže zdať, problémy sa už nemožno vyhnúť - ich negatívne dôsledky možno minimalizovať. Aby sa život zlepšil, stačí počkať. Je lepšie byť upozornený, než sa zrazu dozvedieť o nepredvídaných okolnostiach. Koniec koncov, sny často zachraňujú osobu pred škodou a nevyvolávajú jej.

Dream Miller - čierne mačiatko vo sne

 • Čierne mačiatko, videné vo sne, sľubuje nepodstatné nepríjemné problémy, ak je mačiatko tiež špinavé a chudé,takýto sen predpovedá postavenie obete intuitívnych intrígov niekoho iného, ​​na ktoré ste podľahli, kúpili ste do vonkajšieho lesku,
 • Zabite mačiatko - dokončite sériu nešťastí,
 • Ak ste videli, ako had zabije čierne mačiatko, znamená to, že intrízy tvojich zlých duchovných sa ukázali ako trik pre seba,
 • Ak vás zaútočí čierne mačiatko - budete mať nepriateľov, ktorí majú zásadný záujem podkopať vašu povesť a spôsobiť materiálnu škodu, ak sa vám to podarí zbaviť, čakajte na dar z osudu v podobe úspešného vyriešenia všetkých nepriateľov.

Rodinný sen - sen o čiernej mačiatke

 • Čierne mačiatko znamená útočníkov, zlodeja alebo choroby, aby odstránili takéto mačiatko zo svojho prostredia - aby porazili nepriateľov alebo choroby,
 • Boj s mačiatkom, najmä poškriabaním, stratou materiálu alebo chorobou trvá dlhšie ako zvyčajne,
 • Vytiahnutím kože z čierneho mačiatka alebo jedením jeho mäsa - možno si nárokujete majetok niekoho iného,
 • Čierna mačiatka pre muža môže tiež znamenať, že niekto sa pokúša ctiť svojho manžela,
 • Ak chcete vidieť boj mačiatka so psom - neočakávaná pomoc príde v ťažkej chvíli.

Čo sny o čiernej mačiatke - Nostradamusova snová kniha

 • Čierne mačiatko je personifikácia nepriateľských síl, čarodejníctva a zároveň domáceho krbu, večné svätyne,
 • Čierne mačiatko s červenými očami predpovedá krviprelievanie,
 • Ak snívate, že mesto bolo zaplavené čiernymi mačiatkami, - je možné dosiahnuť výnimočnú ekologickú katastrofu alebo prírodnú katastrofu.
 • Ak sledujete, ako bol koš plný mačiek poslaný do paláca s vyznamenaním - niekoľko desaťročí neskôr sa k moci dostane silný politik, silný a úplne nepredvídateľný, bude vládnuť éra demokracie.

Čierne mačiatko vo sne - výklad snov knihy Meneghetti

Mačka alebo mačiatka sú zosobnenie človeka, ktorý vyznamenáva záujmy ženy, napríklad matka alebo manželka, na vlastnú ujmu, symbolizujú ilúziu ženskosti a bezpečnosti, ktoré sa v skutočnosti používajú "mechanicky" na účely psychologického potlačenia inej osoby, vampirizmu, agresie.

Primárny význam

Ak vezmeme do úvahy to, o čom sníva malé čierne mačiatko, potom podľa väčšiny snov knih takéto stretnutie sľubuje:

 • Malé problémy. Možno, že vo vašom okolí je tajný nepriateľ, ktorý za závoj vykresľuje machinácie.
 • Sníval som o čiernej mačiatke - sen môže tiež varovať pred malými hádkami a hádkami s príbuznými, predpovedať malé ťažkosti. Ale pamätajte - všetky tieto problémy sú umelo vytvorené vašimi chorými. Treba poznamenať, že možno niekto predstiera, že je vaším priateľom, ale v skutočnosti chce zlo.
 • Naši predkovia Slovania verili, že videnie čierneho mačiatka vo sne pred Vianocami je nevyhnutné pre vážnu chorobu v budúcom roku.
 • Ak ste snívali, že ste ľutovali a priniesli domov chernyshu, mali by ste vedieť, že tvoji nepriatelia využijú tvoju láskavosť a ukážu sa tým, od ktorých neočakávate nič zlého. Snažte sa byť oveľa opatrnejší v komunikácii, obzvlášť pozorne dodržiavajte postoj nových priateľov. Je pravdepodobné, že za maskou pokrytectva leží túžba ublížiť vám.

Ak snívač sledoval čierneho plodu s mačkou, potom sa okolo neho dotýkajú skutočné intrízy, ktoré podkopávajú jeho autoritatívnu pozíciu. To znamená, že existuje mnoho kritikov a konajú spoločne.

Ak chcete držať malé tmavé mačiatko vo svojich rukách vo sne, znamená to, že v skutočnosti dostanete nečakaný veľkorysý dar.

Výklad spánku pre ženy

Pre ženy, stretnutie s čiernou mačkou vo sne môže znamenať, že je oklamaná jej milovaným mužom.

Podľa inej interpretácie, mazaný nepriateľ ženy čaká iba na vyrážku, aby odhalil jej skutočnú tvár a vzal jej miesto.

Ak žena sníva o dobre upravenej a nadýchanej perzskej mačky čiernej farby, potom je to priaznivé znamenie. Čoskoro dostane dobrú pozíciu a obdivovateľa, ktorý ju chce vo všetkom uspokojiť.

Dievčaťu tento sen predznamenáva pokrok mladého muža, ktorý sleduje iba chladný výpočet a nemá pre ňu úprimné pocity.

Najhoršie zo všetkého, keď tehotná žena sníva o narodení čiernej mačky. Taký sen varuje pred hrozbou potratu alebo možnej smrti dieťaťa.

Hodnota spánku pre mužov

Ak by toto zviera snívalo o mužovi, potom by v skutočnom živote dokázal prekonať svoju dlhotrvajúcu rivalitu so ženou. Tiež vidieť sen o čiernej mačke varuje pred zlým charakterom druhej polovice. Ak okrem toho človek hrá so zvieraťom, potom si toho nevšimol. Ak je vo sne, keď udrie malú čiernu mačku, hovorí o veľkej láske k svojej manželke alebo priateľke.

Pre silnejší sex, taký sen môže byť znakom problémov v práci., postupnosť problémov vo veciach, kolegovia neoprávnenosti.

Pre mladého chlapca sen, v ktorom sa jeho zvolený hrá s tmavou mačkou, označuje sanitku, aby zradil svojho milovaného so svojim blízkym priateľom. Potom sa život snovateľa zlepší, ale s inou dievčinou.

Ďalšie možné interpretácie

V závislosti od rôznych okamihov spánku je veľa ďalších možných interpretácií snov.

Snívať pár bojových čiernych mačiatok - robiť lúpež v tme. Snažte sa nechať svoj dom bez dozoru na noc. Aspoň v najbližších mesiacoch. Ak sa vo sne takýto zviera usadil na nohách, potom si sám vyvolal nenávisť voči nebezpečným ľuďom. V budúcnosti bude ich správanie pre vás významnou prekážkou, ktorá bude veľmi ťažké prekonať.

Senská mačka Chernysh môže tiež varovať, že snívajúci robí zlé a zlomyseľné sily prevzali jeho myšlienky. Čierna mačka - mystické zviera, podvedomie cez sen môže varovať o tom, že sa zasiahne do vášho života pomocou čarodejníctva a mágie.

Ak chcete jesť mačiatko vo sne, je potrebné dať pozor na niečo iné v skutočnosti.Čierna farba mačiatka v tomto prípade hovorí len o extrémnom stupni nespravodlivosti vašich činov.

Zoznámte sa v sne s čiernym mačiatkom s červenými očami - na stratu krvi v skutočnosti.

Ak ste snívali o mačiatke v bahne, môžete očakávať zlé správy v blízkej budúcnosti. Ale vidieť malú čiernu mačku, ale nepristupujte k nej - malým rodinným hádkam. Ak ma ma poškriabe, dôsledky budú oveľa reálnejšie v reálnom živote.

Je dobré, ak ste vo sne vyhnali alebo vyhodili zviera z domu alebo nedovolte mu poškodiť. To znamená, že budete schopní rozpoznať nepriateľov a ich plány včas. Zabite čierne mačiatko vo sne - až do konca série problémov, zlyhaní a škandálov, Zachyťte ho a chyťte ho vo sne - naplniť milovanú túžbu.

Na zradu milovaného človeka, na zradu a podvodné sny o čiernej mačiatke, ktorá zmieta. V tomto prípade je pravdepodobné, že čím hlasnejšie a dlhšie bude dieťa mäso, tým závažnejšia a významnejšia zrada bude.

Aby ste správne pochopili sen, musíte si spomenúť, aké emócie spôsobil:

 • Prebudil si sa s pocitom úzkosti. To znamená, že musíte brať varovanie vážne.
 • Po spánku bol príjemný dojem.Nedávajte pozor. Nič zlé sa nestane.
 • Nemôžete si spomenúť na emócie spôsobené snom. Berte na vedomie to, čo videl, ale nebojte sa príliš veľa.

Bez ohľadu na to, o čom sme snívali, je potrebné si uvedomiť, že sny sú len upozornenia na naše podvedomie. Keď ich vezmeme vážne, môžeme sa vyhnúť mnohým negatívnym udalostiam. Forewarned je predlaktie!

Aj keď interpretácia snov predpovedá pre vás v budúcnosti negatívne udalosti, nezabudnite, že sú poslané, aby ste im mohli zabrániť.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/chernye-kotyata
 • http://1sonnik.com/k-chemu-snitsya-chernyj-kotenok/
 • http://sonnikpro.com/2017/02/razgadyivaem-snovideniya-k-chemu-snitsya-chernyiy-kotenok
 • http://zhenskoe-mnenie.ru/themes/love/k-chemu-snitsia-chernyi-kotenok-osnovnye-tolkovaniia-k-chemu-snitsia-chernyi-kotenok-budte-bditelny/
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-chernyj-kotenok/
 • http://magiya.guru/sonnik/chernyiy-kotenok
[/ zbalenie]

Sledujte video: Jeep Wrangler Rubicon 2018 jazda - Alex ŠTEFUCA

Zanechajte Svoj Komentár