Alien Wedding

Čo dievča nie je sníva o veľkolepé svadbe, kde bude potešiť oko svojho milovaného v krásnom bielych šatách a čipkách? Dokonca ani muži nevadí, že sa obliekajú v elegantnom uhoľnom kostýme a objímajú svoj milovaný vo vášnivom tanci. Ale keď zaspíme s hlbokým spánkom, všetky tieto sny môžu mať nečakaný obrat v našej hlave. Ako interpretovať svadobné sny?

Podrobnosti o spánku

Venujte pozornosť ďalším detailom a prvkom sen:

 • ak by opustená nevesta snívala, znamená to, že sa nebudú môcť oženiť. Ak sa v rodine nikto nebude vziať, takýto sen môže znamenať problémy v práci, ako aj nemožnosť dosiahnuť dlho požadovaný cieľ,
 • ak nevesta unikla priamo od samotnej svadby, znamená to, že zmeny, na ktoré čakáte, sa nestane skutočnosťou. Žiadna svadba - žiadny nový život, byť stručný,
 • ak na svadbe bola nevesta bez závoja alebo výmena prstencov medzi manželmi sa neuskutočnila - na problémy. Zvlášť sa ich snažím vyriešiť, je nepoužiteľné, je nepravdepodobné,
 • ak je svadobný stôl prázdny, nečakajte, že podnik, ktorý začnete čoskoro, bude korunovaný úspechom,
 • svadba niekoho iného je tvojim novým známym (a kto vie, na čo to vedie?).

Dôležitú úlohu zohráva aj farba svadobných šiat, napríklad:

 • biela, potom bude snívať dobre,
 • čierna, potom v práci ste boli ohováraní zle - múdre - pozor !,
 • Červená znamená varovanie: očakávať štrajk z boku, o ktorom by ste nikdy nepomysleli.

Veľa slávnych tlmočníkov snov skúmalo význam snov spojených s niečím inou svadbou:

 • o snovovej knihe Millera oznamuje snímačovi bezprostredne pozitívny výsledok dôležitých vecí,
 • podľa Wangaovej snovovej knihy varuje, že po chvíli tvoji milovaní potrebujú pomoc, ktorú im dáš,
 • podľa Freudovej snovovej knihy sľubuje dobré správy.

Venujte pozornosť! Informácie uvedené v tomto článku sa vzťahujú len na niekoho iného svadbu. Maximálne je vaša prítomnosť ako hosť. Ak sa snímač oženil alebo sa oženil, naznačuje to, že sa v živote objavil tmavý pruh.

Snívať o niečom inom svadbe bez ženícha

Každá sviatočná kniha bude tvrdiť, že niekto iný svad bez ženícha, sníval o mladé dievčatko, ktoré plánuje vziať si v čo najskoršom možnom čase, nič nehovorí.Každodenné zážitky, stres a rôzne hlúpe myšlienky, ktoré majú módu vyliezť do tvojej hlavy, nenechajte si ujsť príležitosť, aby vás v noci obťažovala. Preto, v tomto prípade, obávať sa, že skutočne bude hodený milovaný hodinu pred začiatkom osláv, by nemal byť.

Kniha snov však hovorí, že svadba niekoho iného v iných situáciách bude prvým zvonom, ktorý bude o nových udalostiach vo vašom živote hlásiť. Najmä vzrušenie počas spánku z faktu, že niekto iný svad beží bez ženícha naznačuje určitú krízu vo vzťahu medzi vami a vaším milencom, ktorý v súčasnej dobe prišiel do reálneho sveta. Takýto sen môže ukázať, koľko vyvíjate tlak na svojho partnera duše. Premýšľajte, čo keď je nepríjemné s neustále sa otravujúcou a nervóznou dievčaťou? Možno skutočne utiekne, keď uvidí, ako ťažké bude spojiť svoj život s despotickou dámou?

Vo sne byť hosťom

Návšteva na svadobnej oslave známych vo sne - čo to znamená? Toto sa zvyčajne považuje za pozitívny symbol, ktorý sľubuje nových príjemných a úspešných známych. Viac informácií nájdete nižšie.

Ak je vo sne dievča hosť, ktorý dostal veľa pozornosti, znamená to, že v skutočnom živote netrpí nedostatkom mužskej moci. Navyše taký sen je potvrdením, že máte skutočných priateľov, ktorí určite pomôžu v ťažkých časoch.

Pozeral si sa z boku, sedel na stolíku? Ako bol bohatý stôl, ako bezpečný bude váš snúbenec. Ak mal človek sen, skoro sa stretne s dievčaťom, ktorého krása sa zvýši s množstvom jedla a nápojov na stole.

Ak ste vo sne ste si vzali na seba povinnosť byť svedkom, potom to znamenalo, že tvoja matka zrodila takú zodpovednú osobu. V budúcnosti čakáte na pozitívne zmeny.

Prečo snívať o smútku na svadbe niekoho iného

Sníva o niečom inom svadbe, v ktorom je jeden z vašich priateľov smútok? Ale áno, toto nie je dobré znamenie, ale nie pre vás, ale pre tých ľudí. Očakávajú neúspešné manželstvo. A aj keď nevesta a ženích vo sne otvoyvayut festival pre slávu, zlý hosť alebo hosť v reálnom živote bude mať menej šťastia. Takže sa snažte zabrániť nešťastiu v rodine vášho priateľa a nechajte takéto zlé sny už sen!

Sviatočná svadba bola senom

Áno, áno! Muži majú tiež sny, dokonca aj tie ružové! Ak niekto iná svadba snívala o slobodnom priateľovi, potom sa očakáva, že sa zlomí s dievčaťom a úzkosťou o tom, čo urobil, ak sníva o ženatý muž, potom sa čoskoro stane otcom.

Teraz poďme hovoriť o podrobnostiach:

 • ak počas svadobnej oslavy chlapík aktívne tancuje - to sú problémy na osobnej fronte (po tom všetkom sa dievčatá nemajú radi, keď muži tancujú s ostatnými ...),
 • ak je snívač obklopený ľuďmi iba jedného pohlavia - muža alebo ženy, mali by ste sa tiež pripraviť na najhoršie: máte zaručený škandál,
 • ale keď sa novomanželia radujú vo sne, keď stojí vo svadobnej kočke, môžete konečne relaxovať a užívať si láskyplný vzťah,
 • ak sa ľudia, ktorí sú úplne neznámi, oženili, môže hovoriť o hádke s blízkym a dokonca o sklamaní v ňom,
 • ak sa vaša vlastná dcéra oženila, toto je spôsob, ako pochopiť: pripravte sa, aby ste si vzal svojho zoňa! Navyše taký sen môže tiež znamenať nástup jasného obdobia vo vašom intímnom vzťahu s vašou ženou. Takže povedané, vydaté deti, teraz sa môžete postarať o seba,
 • ak je ženatý milovaný, ale za iného, ​​radujte sa! Taký sen predznamenáva teplý vzťah a riešenie všetkých problémov, ktoré ste mali s druhou polovicou predtým,
 • bohatý sviatok a mnohí návštevníci sľubujú nárast práce a mimoriadne vysoký plat.

Čo sny o niečom inom svadbe slobodné dievča

Takéto sny o slobodnej dievčine sa musia radovať - ​​niekto iná svadba, videná v snoch, hovorí o možnom zoznámení s zdvorilým mladým mužom, ktorý sa pravdepodobne čoskoro stane vaším verným spoločníkom života.

Ale čo bude niekto iný svadobný znamenať pre slobodnú krásu, ak:

 1. Je nevestou súperom, ktorý v reálnom živote môže viesť svojho partnera preč? Takýto sen hovorí o nadchádzajúcich sklamaniach, stresoch a agresii. V blízkej budúcnosti je zaručený pocit žiarlivosti.
 2. je ženích váš milovaný, ale je nevesta niektoré iné neznáme dievčatá? Zistite, či váš priateľ podvádza na vás. Určite ste ho už dlho podozrievali, takže konečne zistite, kto je správny a kto je vinný, a nezachráňte v sebe zlú energiu.
 3. príprava na manželstvo škaredé alebo dokonca naozaj škaredé dievča? Vaši príbuzní sú v nebezpečenstve. Dajte si pozor
 4. pomôžete niekomu inému pri príprave svadby? Pre slobodné osoby je to zlé znamenie - pripravuje ich na prekážky, s ktorými sa stretnú na ceste k dosiahnutiu cieľa. Pre mladú slečnu môže vysnívaná svadba cudzincov hovoriť o prekážkach, ktoré ju ochránia pred stretnutím s jej milovanou.
 5. svadba je cudzia, ale v snehovo bielych šatoch z nejakého dôvodu snívač? To je veľmi zlý sen. Upozornil na bezprostredný začiatok skutočne veľkých problémov.

Ženatá žena sníva o niečom inom svadbe

Aký je sen niekoho iného manželstva so ženatou dámou? Áno, všetko je veľmi jednoduché: je čas uniknúť každodenným starostiam a stráviť nejaký čas so svojimi príbuznými - manželom, deťmi, rodičmi.

Ak manželka snívala o manželstve, v ktorom matka pôsobí ako nevesta, to naznačuje možné zdravotné problémy pre svojho rodiča. Strávte ju, trochu si ju posaďte, hovorte a rozveselte.

Čo sny o niečom inom svadbe, v ktorom sa jej vlastný manžel oženil s iným? Tento sen nič neznamená, okrem toho, že nemáte žiadnu dôveru vo vašu rodinu. Máte podozrenie, že ste manželkou zrady a ak neustále premýšľate o niečom zlom, určite ho pritiahnete.Takže relaxujte a strávte svojim blízkym, povedzme, romantickým večerom.

Zahraničná svadba vo sne pre ženu je druh červenej vlajky, ktorá varuje, že nikto nie je večný a nič nie je večné.

Pamätajte však: všetko, čo nie je snom, môže byť iba ozvenou minulosti. Alebo nenaplnené sny, s ktorými sa nemôžete rozlúčiť s nástupom temnoty. Preto predtým, ako začnete pracovať s knihou snov a hľadáte odpoveď na tie najdôvernejšie otázky, pozrite sa do svojho srdca a uvidíte: existuje nejaká výhovorka, aby ste obdivovali také farebné sny? Ak nič z toho nič nevidíte, môžete bezpečne zveriť tvoju osud tlmočníkom - v celom pohľade rozloží celú pravdu.

Interpretácia snov - svadba

Svadba - pohreb. Oženiť sa má zomrieť.

Svadba a gulbishche snívajú - mŕtvi budú v rodine

Byť na svadbe je veľký smútok, manželstvo so svojím manželom je smrť.

Zúčastnite sa svadby: pre nezosobášených - skoro sa oženíte, za vydaté - deti.

Tancovať na svadbe - dávajte pozor na ľudí z opačného článku, aby ste videli svoju vlastnú svadbu - rodinné šťastie.

Byť na svadbe pre mužov alebo ženy je neporiadok v živote.

Ak chcete vidieť svadobný vlak - zapálite srdce niekoho s láskou alebo oklamať muža.

Svadobné ladenie - stretnutie s priateľmi.

Čo hovoria slávne sny o knihách

Sen o manželstve je častým hosťom nielen pre zasnívané dievčatá. Staršie ženy aj muži majú podobné sny. Ich interpretácia závisí od mnohých detailov: náladu a vzhľad spánku, prostredia a iných malých nuansov. Názory slávnych snov o takýchto snoch majú určité podobnosti a rozdiely.

Video "Prečo snívať o svadbe"

Z tohto videa sa dozviete, čo znamená sen o svadbe.

Gustav Miller spojil manželské sny s ambulanciou s možnosťou porozumieť príčiny jeho vlastných porážok. Môže sa to týkať osobného života aj kariéry. Zábavná a hlučná udalosť predpovedá pozitívne zmeny v živote. Ak sú prítomní hostia na svadbe a celková atmosféra slávnosti, môže to byť upozornenie na bezprostredné problémy a problémy.

Ženská snovočná kniha tvrdí, že snívaná svadba odráža skutočné udalosti v živote speváka.Ak sa obrad vo sne ukáže ako neúspešný, rozpadá sa, potom by ste mali premýšľať o vašom skutočnom vzťahu s vyvoleným. Možno nie je všetko hladké, ako sa zdá. Predtým, ako vstúpite do novej úrovne intimity, lepšie sa zoznámte lepšie. Ak v skutočnosti snívač plánuje manželstvo a jeho rodičia sú proti nemu, mali by ste počúvať ich názor. Zváženie všetkých výhod a nevýhod chráni partnerov pred neurčitým rozhodnutím.

Sigmund Freud veril, že snívať o svadbe - na náhle prekvapenie od milovaného človeka. Aký bude povaha prekvapenia, čas to povie.

moderný

Podľa tejto snovovej knihy svadobná oslava, ktorá je skrytá od všetkých, symbolizuje klebety a diskusiu o reputácii spiacich. Ak vo sne, príbuzní reagovali negatívne na túžbu snažiaceho sa spojiť uzol, potom by ste v reálnom živote nemali počítať s podporou a pomocou blízkych ľudí.

Vlastná svadba

Ak sňatkovský obrad vyslovil o ženatý muž, môže to znamenať nespokojnosť s manželským vzťahom. Osvojenie si cudzinca je znamením, že skutočná manželka neplní očakávania.

Bachelor snem svadby sľubuje úspech v milostných záležitostiach.Radostná a nádherná oslava má priaznivý význam: priateľka bude vynikajúcou manželkou a milenkou. Sen, v ktorom sa človek oženil so svojim milovaným, varuje pred prudkým zhoršením zdravia.

Nočné sny, ktoré sa zdali byť ženatý, môžu byť odrazom skutočnej situácie manželského páru. Mali by ste analyzovať váš vzťah so svojím manželom. Možno existujú problémy, nedorozumenia alebo staré odpory, ktoré negatívne ovplyvňujú manželskú úniu. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa zoznámi s mužom, ktorý sa bude aj naďalej usilovať o pozíciu snovateľa. Tiež sen s re-svadbou predviedol ženu výskyt problémov, ktoré nemožno vyhnúť.

Pre slobodné dievčatko, ktoré sa má vziať za milovaného milovaného mladého muža, je dobrým predzvesťou. Skutočný vzťah páru bude silnejší. Ak nevesta vidí cudzinca ako ženícha, vznikne situácia, ktorá zase všetko otočí "hore nohami".

Pre tehotnú ženu sny o sobášnom slávnosti predpovedajú mierne tehotenstvo a dobré narodenie. Dieťa bude zdravé a silné.

Tancovať a chodiť šialene na vlastnú svadbu sľubuje problémy s opačným pohlavím. Ženy, ktoré chcú mať nový romantický vzťah, čakajú na sériu neúspešných datovania.

Alien oslavy

Zahraničná svadba sa považuje za sľubnú značku pre speváka. Jeho rod je však dôležitý pri interpretácii. Ak by sen bol videný slobodným mužom, v reálnom živote by sa stretol s dievčaťom, s ktorým by začal romantický vzťah. Pre ženatého muža je hosťom niekoho svadobného obradu úspech v podnikaní, kariérnom postupe a dobrých obchodoch. Slobodné dievča sníva o svadbe svojho známeho predpovedá rýchlu realizáciu dlhotrvajúcich túžob, vzhľad v horizonte niekoľkých kandidátov na úlohu jej zvoleného. Oženená žena čoskoro zvíťazí nad súpermi a tajnými kriminálnikmi.


Žena v zaujímavej pozícii, aby sa zúčastnila niekoho iného svadba - na priaznivý priebeh tehotenstva. Manželstvo blízkych priateľov predznamenáva dramatické zmeny alebo zoznámenie s osobou, ktorá môže niečo zmeniť v živote speváka. Snívať o svadbe svojich rodičov - na príjemné problémy.Výklad je tiež priaznivý pre speváka mama a otec - ich život vstúpil do pokojného a meraného smeru, problémy a ťažkosti nebudú narušené.

Svadba dcéry sníva na radostné zmeny. Vidieť sa ako svedok alebo svedok - vytvoriť osobný život. Ak chcete tancovať na svadbe niekoho iného, ​​je to upozornenie: osoba opačného pohlavia žiarli na spanie, nemali by ste nechať blízkych neznámych ľudí. Ak v snake snímač chytil svadobnú kyticu, očakáva sa, že uspeje v práci a vo vzťahu. Možno milostná záležitosť. Tiež sen je interpretovaný ako víťazstvo v srdci človeka, ktorý sa vám páči.

Obraz svadobného sprievodu sa identifikuje s márnymi úzkosťami a skúsenosťami. Nie je vylúčená zmena bydliska, prírastok do rodiny. Cigánske svadobné sny ako upozornenie na bezprostredné zlyhania a konflikty s príbuznými.

S priateľmi alebo príbuznými

Oženiť sa alebo vziať niekoho z príbuzných sa považuje za odlišné:

 • bratranec, sestra - na dlhú osamelosť,
 • priateľ, priateľka alebo bývalý priateľ / priateľka - na rodinné konflikty,
 • existujúci manžel alebo manželka - harmónia vo vzťahoch, tehotenstvo,
 • otec, matka - na silnú pripútanosť.

Udalosť zlyhala

Sen, v ktorom sa plánovaná svadba neuskutočnila, poukazuje na snaživého, že musí premýšľať o svojich životných prioritách. Ak spánok reaguje odmietnutím uzavrieť manželstvo, toto charakterizuje jeho pustovník. Zrušenie svadby symbolizuje nástup ťažkého obdobia vo vzťahu k zvolenému.

Útek z kancelárie alebo cirkvi - zásadnú zmenu názorov na niečo dôležité. Útek z vybraného človeka sľubuje úspech v milostných záležitostiach. Ak ženích alebo nevesta opustí obrad, poukazuje na skutočné ťažkosti a nedorozumenia vo vzťahu. Mali by byť vyriešené pred vstupom do manželstva, inak sa problémy ešte zvýšia.

výcvik

Najčastejšie príprava na svadobnú oslavu sníva o nezosobášených dievčatách. Koniec koncov, dávno pred dátumom uzavretia manželstva, dievčatá milujú sen o tejto udalosti, predstavujú jednotlivé detaily a momenty obradu, ich vzhľad a výzdobu.

Ak chcete zhromaždiť na vlastné obrad, dať svadobné šaty vo sne - zmeniť.Ich charakter závisí od nálady snítača, farby a stavu svadobných šiat.

Ak chcete merať biely odev - na úspech a radosť vo vzťahoch s vašim blízkym. Snažím sa na červené šaty a závoj - naznačuje pýchu speváka, pokrytectvo a sebavedomie. Skúšanie čiernej dekorácie symbolizuje nadchádzajúcu nepríjemnú konverzáciu s blízkymi.

Plač počas poplatkov predznamenáva vážnu chybu vo vzťahu k drahému človeku. Ak chcete zdobiť svadobné auto, zdobiť miesto ceremónie naznačuje silnú túžbu oženiť sa s partnerom. Neskoré na sviatok na počesť svadby varuje pred možnými stratami. Dôvodom bude rozptýlenie speváka.

Vyberte si kyticu - príjemnú zmenu. Možno stretnutie so zaujímavou osobou opačného pohlavia. Výklad spánku závisí od farieb, ktoré tvoria kompozíciu:

 • biele ruže - na romantické priznanie,
 • klinčeky - znalosť vojenského muža
 • Lilie údolia - tvorivé hobby,
 • pivonky - na víťazstvo v súťaži,
 • Lilac - pocit radosti, pokoja a vnútornej harmónie.

Svadba je pre snovateľa príťažlivým znamením.Interpretácia sa však môže líšiť v závislosti od nuansy spánku, takže je dôležité si zapamätať aj tie najmenšie detaily o sne.

Alien svadba vo sne - Millerova snová kniha

Miller je slávny snov kniha hovorí, že ak osoba, ktorá vidí seba na niekoho iného svadba je v ťažkej situácii, mal by čakať na rýchle riešenie problémov.

Ak sa dievča ocitne vo sne na svadbe svojho vlastného ženícha s mimozemskou ženou, dievča by sa malo ťahať spolu a pokojne zaobchádzať so strachom a vzrušením, ktoré prídu v nasledujúcich dňoch, pretože budú úplne bezpredmetné.

Ak mladá žena videl niekto v smútku na svadbe niekoho iného, ​​predpovedá nešťastný život pre niekoho od jej drahého ľudu a pravdepodobne chorobu alebo neúspech na nadchádzajúcej ceste.

Čo sníva o niečom inom svadbe podľa Freuda

Freudova obľúbená kniha snov o neskorej noci hovorí, že niekto iný svadobný predvečer čoskoro dostane dobré správy, aj keď je to pravda tým, ktorí majú sen.

Okrem toho, Freud, podľa jeho tradícií, sľubuje úchvatný sex tým, ktorí chodili vo sne na svadbe, čo vedie k vzájomnému potešenie oboch partnerov.A ak majiteľ spánku ešte nevstúpil do sexuálnych vzťahov, spánok hovorí o strachu zo sexu a sexuality. Samozrejme, Freud považuje tieto obavy hlúpy a prázdne.

Snívať niekoho iného svadbu - interpretáciu snov knihy Lofa

Je to zaujímavé zaobchádza s niečím iným senom Lofa. Ak sa vo vašom živote súvisí so svadbou nič, predpokladá sa, že svadba je niečo ako udalosť alebo okolnosť, ktorú očakávate v blízkej budúcnosti v súvislosti s povinnosťami, ktoré máte v úmysle uložiť.

Tu je dôležitá povaha svadby. Radosť vám povie, že ste na správnej ceste. Ale ak je svadba smutná, je lepšie odmietnuť záväzky, nemôžete ich vytiahnuť.

Ako vidíte, pri interpretácii toho, čo sníva názory niekoho iného svadobného rozdielu. Väčšina chce veriť Freudovi.

Ak sa však pozrieme na všetky interpretácie, ktoré sú uvedené cez hranol Dr. Sinelnikova, nájdete presne to dekódovanie, ktoré vám vyhovuje. Pozrite sa na seba a uvidíte, čo pre vás znamená svadba. A potom kniha snov vám pomôže dokončiť obraz a správne formulovať predvídavosť.

Čo sny o niečom inom svadbe: interpretácia snov

Miller vo sviatočnej knihe niekto iný svadba je považovaný za pozitívne znamenie zo sne. Najmä ak je žena alebo muž prítomný ako milý hosť. Môžete si byť istí, že po takom sne v reálnom živote sa podnikanie spánku rozrastie a rozvíja. Nebojte sa o svoju vlastnú budúcnosť.

Vo snovskej knihe Aesop je popísané, že návšteva svadby cudzincov symbolizuje situáciu snovateľa v skutočnosti. Muž je unavený z hromady problémov a nemá ani tušenie, ako sa s nimi vyrovnať sám. Ale pomôcka príde čoskoro. Niekto z boku pomôže spať rýchlo riešiť problémy a nakoniec dýchať voľne.

Bulharský jasnovidec Vanga zaobchádza s daným príbehom takto: ak osoba navštívila niekoho iného svadbu a vidí na ňom veľa známych tvárí, znamená to, že jeho príbuzní budú čoskoro potrebovať pomoc. Jeho vykresľovanie stojí za to brať vážne. Skutočne v blízkej budúcnosti bude musieť snívajúci na oplátku hľadať podporu.

Existuje niekoľko interpretácií tejto verzie snov:

 1. Veľmi mladá dáma takýto sprisahanie sľubuje splnenie milovanej túžby v krátkom čase. Od osláv druhých sa bude realizovať s pomocou cudzincov. Možno dokonca úplné cudzinci.
 2. Pre ženu, ktorá sa už podarila byť ženatá a rozvedená, tento sen je predchodcom rýchleho poznania so zaujímavým mužom. Nastane turbulentná romantika, ktorá bude naďalej dlhší čas. Je pravda, že v novom manželstve nezomrie. Avšak snažiaci sa o to nesmie báť, je lepšie vychutnať si nový vzťah, ktorý prinesie mnoho pozitívnych emócií.
 3. Stáva sa, že slobodná žena sa pozerá na hosťovanie svadby svojho milenca s inou ženou. V tomto prípade ho môžete vnímať ako predzvesť konfliktov, hádky a iných problémov v láskavých vzťahoch. S najväčšou pravdepodobnosťou je to ten človek, ktorý ich bude vinný. Aby ste nestratili milovaného človeka, musíte sa pokúsiť vyriešiť konflikt sami a ponúknuť kompetentný kompromis.

Ak dievča sama sníva o krásnej slávnostnej svadbe, dovolenka ostatných ľudí môže o ňom snívať bez veľkého zmyslu.Toto je len pokračovanie denných snov. Za takýchto podmienok nie je potrebné zmätiť podrobnou interpretáciou a hľadať osobitný význam v záplete.

TOP 4 kladné hodnoty

 1. Byť svadobným hosťom - na nové stretnutia a užitočné kontakty.
 2. Prilákať veľa pozornosti na oslavu - získanie neočakávanej pomoci tretej strany v ťažkej životnej situácii.
 3. Byť svedkom na svadbe - život sa zlepší.
 4. Posaďte sa na svadobný stôl - cestovať, radostné udalosti, je príležitosť čoskoro stretnúť druhú polovicu alebo posilniť vzťahy s blízkym.

TOP 3 záporné hodnoty

 1. Veľká, krásna svadba, ale bez ženícha - nepredvídateľné problémy, problémy v podnikaní.
 2. Sledujte svadbu zďaleka - úzkosť, ťažkosti vo vzťahoch s príbuznými.
 3. Svadba je zrušená - na zmeškanú príležitosť.

Ak chcete vidieť niekoho iného svadbu vo sne, čo je to pre Millerovu snovú knihu?

Podľa sviatočnej knihy Millera vidieť niekoho iného svadba znamená rýchle riešenie nahromadených problémov. Ak sa snívajúci nachádza v ťažkej situácii dlhú dobu - ak okamžite začnete hľadať cestu z tejto situácie, potom šťastie nebude trvať dlho.

Ak chcete vidieť osobu v smútku oblečenia v niečom inom manželstve - tam môžu byť zdravotné problémy s príbuznými. V prípade plánovania dlhej cesty je rozumné ju zrušiť alebo presunúť, inak bude na ceste veľa problémov.

 • Ak sa dievča zúčastní svadby svojho priateľa nie ako nevestu, mali by ste prehodnotiť vzťah s vašim blízkym. Môže to byť nedorozumenie, ktoré je potrebné vyriešiť čo najskôr.
 • Staršia dáma môže tento sen predpovedať veľa problémov, ktoré môže vyriešiť osoba z vonku.

Čo to znamená, že niekto iný sníva o snové svadbe podľa Freuda?

Vo Freudovej snovovej knihe sa sen o niečom inom svadbe interpretuje ako správa dobrých správ o najbližších ľuďoch snov.

Ak sa sen zameria na proces slávenia na počesť manželstva, znamená to zlepšenie sexuálneho života človeka.

Pre senátora, ktorý zatiaľ nemá sexuálny styk, taký sen sľubuje prvú neúspešnú skúsenosť v intímnej sfére.

Dream Vanga

Prehliadač z Bulharska zaobchádza so snom niekoho iného ako s problémom, zatiaľ čo:

 1. Ak chcete byť cťou hosťom na oslave - v krátkom čase budete musieť pomôcť ľuďom, ktorí sa k nim blížia.Ak osoba odmietne pomôcť svojim príbuzným, bude v jeho živote nešťastie, dôsledky ktorých nemôže zdieľať s nikým.
 2. Ak sa v snake snívalo snovo a bavilo sa - to znamená nadchádzajúce svetlé a nezabudnuteľné, ale veľmi nudné udalosti. Mala by byť pre nich dobre pripravená, inak by všetko mohlo ísť podľa plánu.

Dream podkrovie

Vo snovovej knihe Lofa je dôležitá povaha snúbenicového manželstva:

 • keď je oslava zábavná - snílec v živote robí správne rozhodnutia, ak je smutný - niečo sa pokazí,
 • byť vo sne na svadbe ako hosť a úprimne nudiť - na veľké a zbytočné peňažné výdavky.

Ak osoba, ktorá snívala podobný sen, sa oženil alebo sa oženil - to znamená, že udalosť prebehne bez incidentu a ponechá len pozitívne emócie.

Dream sen Hasse

Sen o svadbe niekoho iného podľa sviatočnej knihy Hasse možno interpretovať nasledovne:

 • manželstvo s cudzincom - na náhodný román,
 • snívala o svadbe dcéry alebo matky - na náhlu chorobu,
 • zlyhanie manželstva - sľuby milovaného človeka sa naplnia,
 • svadba bola náhle roztrhla - na rýchle finančné straty,
 • ženich nepríde na svadbu - snívač je prenasledovaný prázdnymi strachmi,
 • nevesta utiekla zo svadby - problémy v rodinnom živote,
 • na svadbe, všetci hostia v čiernych šatách - na smrť príbuzného,
 • slzy počas svadby niekoho iného - snívač sa zúčastní pohrebu,
 • uniknúť z manželstva vo sne - na smutné udalosti.

 • sníva o svadbe s vlastným bratom - čoskoro bude pôsobiť ako jej ochranca v ťažkej situácii,
 • mladý sen hovorí, že jej vzťah s mužom dáva jej nepohodlie.

 • oženiť sa s priateľom
 • Svadba neznámeho páru - čoskoro na urovnanie vážneho konfliktu.

Sen interpretácia Nostradamu

Nostradamus vysvetlil sen o niečom inom svadbe ako dôkaz emocionálnej rovnováhy, v ktorej spočíva snívajúci. Čoskoro spávajúci nájde rovnováhu medzi fyzickým a duchovným.

 • ziskový obchodný návrh môže čoskoro pochádzať od muža z blízkeho kruhu,
 • dáma v rokoch takáto vízia sľubuje hádky s príbuznými.

Vysvetlenie snov Meneghetti

Snežná svadba Meneghettiho je duálnym obrazom, ktorý sám o sebe obsahuje začiatok nového života plného skúšok a koniec starého bezstarostného.Sen o manželstve niekoho iného predznamenáva nejednoznačné udalosti pre snovateľa: pre človeka prinesie radosť aj problémy.

 • propagácia na kariérnom rebríčku bude ťažké,
 • neočakávané prekážky vás čakajú na ceste k cieľu,
 • priaznivé správy čoskoro očakávajú.

Sny dlho

Podľa snov knihy Longo, ktorá snívala o niečom inom svadbe, je interpretovaná takto:

 • cudzinci na svadobnom stole - drahé a potrebné dary,
 • byť hosťom na svadbe - na úspešné transakcie alebo obchodnú expanziu,
 • dať darček novomanželom - v živote speváka budú kritici, ktorí ho natrvalo zrazia z cesty,
 • negatívna atmosféra na svadbe - alarmujúce udalosti v reálnom živote, zlé správy,
 • veľa detí, ktoré sa hrajú na slávnosti - na prchavé radosti, ktoré idú zadarmo.

Podľa snov knihy Longo, ak je človek vo sne na svadbe odchádzajúcich ľudí, bude musieť prejsť osobnou tragédiou, ktorá drasticky zmení život.

Sen o azare

Azarova Židovská Dreambook interpretuje niečiu inú svatbu ako predzvesť zdravotných problémov. Snívač by mal byť obzvlášť opatrný dva týždne po takom sne,Existuje vysoké riziko straty života alebo zranenia.

 • mladé dievča sníva o takom nedostatku porozumenia s partnerom,
 • ženatý tento sen varuje pred vyrážkami rozhodnutie.

Dream Cananita

Podľa snov Cananity, vidieť niekoho iného svadbu znamená:

 • s mnohými hosťami - získať rodinné šťastie,
 • vidieť alebo zúčastniť sa manželstva je dobiť niečí srdce,
 • byť svadobným hosťom - pre slobodné: pre rýchle manželstvo, pre ženatých - pre vzhľad detí,
 • tancovať na slávnosti - snívajúci by mal dávať pozor na neprimeranú pozornosť opačného pohlavia,
 • pozrite sa na svadbu z boku - na problémy v práci.

Snívanie Velez

Vysnívaný sen Velez interpretuje tieto sny rôznymi spôsobmi:

 • ľudia v manželstve - sen o niečom inom je predchodca narodenia detí
 • nečinnosť - sľubuje veľa ľútostí v živote, melancholická nálada,
 • tí, ktorí vo sne tancovali v triumf, by mali byť opatrní pri zaobchádzaní s opačným pohlavím,
 • keď je to sen, že na svadbe sú len muži alebo len ženy - to predzvesťou zmätok v živote, nesprávne stanovenie priorít,
 • jazdiť na svadobný vlak - snívajúci sa čoskoro stretne s jeho láskou.

Dream Dream

Hodnota sny o svadbe cudzincov podľa sviatočnej knihy Wanderer:

 • aby sme videli obrad - na smútok, niekedy na smrť milovaného človeka,
 • svadba cudzincov v kostole - na nečakaný známy,
 • svadba priateľov alebo príbuzných - znamenie zvrhnutých plánov,
 • krásna nevesta, bohatý stôl - kariérnemu rastu, zvýšeniu platu.

 • Nezosobášený byť svedkom na svadbe - k založeniu podniku alebo uzavretiu lukratívnej zmluvy.

Francúzska kniha snov

Vo francúzskej snovovej knihe je sen o manželstve niekoho iného interpretovaný ako:

 • nevesta a ženícha sú ženatí spolu tajne - stretnúť ženu, ktorá chce poškodiť spánok, použiť ju na osobný zisk,
 • dievča v kostole zodpovedá otázke kňaza v zhode - s veľkým rešpektom od kolegov,
 • manžel alebo manželka snovateľa ako hosť na svadbe - na vyprázdnenie strachu a neopodstatneného utrpenia.

Vysvetlenie sny Catherine Veľkej

Svadba niekoho iného podľa sviatočnej knihy Catherine Veľkej:

 • byť ženatý - vážne ochorenie a frustráciu,
 • tajnú svadobnú svadbu - mali by ste sa správať tak opatrne, ako je to možné, aby ste nepoškodili vašu povesť,
 • organizovanie svadby niekoho iného vo sne - môže znamenať stratu najlepšieho priateľa, zmätok v záležitostiach,
 • k pacientovi, ako je sen predzvesťou zhoršenie,
 • vidieť milovaného ako hosťa na svadbe - hádať sa s partnerom a horkými sklamaniami.

Asyrskej snovovej knihy

Asyrská snovová kniha dáva výklad snov o niečom inom svatbe:

 • manželstvo priateľov predzvesťou vzhľadu nepriateľov, ktorí budú aktívne brániť rozvoju snílcu vo všetkých sférach života,
 • vidieť vo sne svadbu už mŕtvych ľudí - pre spiaceho sa môžu otvoriť nové príležitosti, naplnia sa jeho vnútorné túžby,
 • tehotná nevesta na oslave - nesúlad medzi manželmi a prázdne hádky.

Sen interpretácia liečiteľa Akulina

Podľa sviatočnej knihy liečiteľky Akuliny vidieť niekoho manželstvo vo sne znamená:

 • byť hosťom na oslave - môže sa premeniť na vážne tvrdenie alebo akýkoľvek spor v jeho rodine,
 • získajte svadobnú pozvánku - na vážny šok alebo stres,
 • vo sne na oslave, v mladom spore s hosťami alebo medzi sebou - znamenie nebezpečnej choroby,
 • prísť na svadbu bez varovania znamená prekonať všetky ťažkosti v skutočnom živote, uspieť v začatej práci.

Veľký sen Phoebe

 • na veľkú snovú knihu Phoebe, ak ženích políbi ruku svojho milovaného na svadbe - posilniť vysokú autoritu medzi priateľmi, finančné obohatenie,
 • rodičia neschvaľujú výber neznámej nevesty - skutočná angažovanosť snovateľa spôsobí odsúdenie ľudí okolo
 • milovaný priateľ alebo spolužiak sa oženil s iným - s utrpením vymyslených príčin a neopodstatnených obáv.
 • byť na manželstve niekoho - k rýchlemu vyriešeniu súčasnej nepríjemnej situácie,
 • vidieť tajné manželstvo - na náhlu zmenu nálady, netrpezlivosti, podráždenosti,
 • na niekoho inom svadbe, niekto je oblečený v smútok za nešťastné manželstvo.

Sen o zlomenej svadbe pre niekoho iného vo sne Phoebe znamená zhoršenie finančnej situácie snovateľa alebo zomieranie životného potenciálu.

Moslimská kniha snov

Podľa moslimskej snovovej knihy, pri pohľade na svadbu cudzincov z vonku znamená v krátkom čase počuť dobré správy od známych.

Ak spánok zakopne cez pohár vody na oslave - to je nepríjemné nepokoje vo verejnom živote, v štáte alebo lokalite, kde žije snívajúci. Takéto udalosti môžu nepriaznivo ovplyvniť jeho a jeho príbuzných.

Byť hosťom svadby niekoho iného vo sne je ignorovať naliehavé veci v reálnom živote, ktoré by sa mali brať vážne.

Islamský Dreambook

Ak snívate, že dievča je vydatá proti svojej vôli, predznamenáva romantické intrígy, ktoré povedú k rozpadu rodiny. Snívač musí byť opatrnejší v láskavých záležitostiach, inak bude mať negatívne dôsledky.

Spánok vo sne vzal dvoch cudzincov na zaujímavé, nezabudnuteľné udalosti v živote. Je dôležité pamätať si na detaily takéhoto snu, môže sa to hodiť do budúcnosti a pomôcť urobiť správnu voľbu.

Ruská kniha snov

Ak chcete vidieť niekoho iného svatbu vo sne, podľa ruskej snovovej knihy, k vážnym zmenám v živote, ktoré sa stanú veľmi skoro:

 1. Ak je spánok na večierku ako hosť, zmeny vo svojom osude budú iba pozitívne.
 2. Byť svedkom pri manželstve cudzincov - k problémom.
 3. Ak je spánok vodičom v prvom vozidle svadobného konvoja, potom v blízkej budúcnosti bude mať veľmi príjemné a nezabudnuteľné stretnutie. Takýto sen je predzvesťou prechodu kariérneho rebríčka alebo zvyšovania dôvery v manažment.

Slovanská kniha snov

Podľa slovanskej snovovej knihy sa oženiť s neznámym dievčaťom je znakom bezprostredného utrpenia a nevyliečiteľnej choroby. Podľa starých presvedčení, budúca manželka zomiera za svoju rodinu a spája sa prispieva k tejto smrti, to znamená, že zaberá hriech na seba.

Ak nevesta vo sne, po veľa úvah, opustila ženícha pred oltárom, je to veľmi priaznivé znamenie. Sľubuje zasvätencovi radostné udalosti v reálnom živote. Človek, ktorý sníval o takom sne, v skutočnosti urobí množstvo správnych rozhodnutí, ktoré najlepšie ovplyvnia jeho osud.

Ukrajinská kniha snov

Podľa ukrajinskej snovovej knihy sen o niečom inom svadbe má túto interpretáciu:

 • nie je pozvaný na manželstvo niekoho - na pohreb, pohrebné sprievod,
 • sníva o svadbe s bojom - v rodine niekto náhle zomrie,
 • byť na svadbe nechcený hosť - na smútok a stratu,
 • vonkajšia žena je ženatá so spiacim manželom - okamžitá smrť niekoho z rodiny,
 • zorganizovať svadbu - kvôli blížiacemu sa manželskému návrhu od blízkeho alebo k tehotenstvu,
 • tancovať na oslave, konať voľne - mali by ste byť obozretní ľuďmi opačného pohlavia,
 • byť na svadbe medzi deťmi je neporiadok vo vašom osobnom živote,
 • vyzval na jazdu na svadobný vlak - aby sa zamiloval do niekoho v skutočnosti a nepodrobil sa mu,
 • chutné jedlá na dovolenke - stretnutie so starými priateľmi.

 • nájsť biely podväzok nevesty - na zradu milovaného, ​​oddelenia.

Rodinný sen

Kniha snov rodiny poskytuje niekoľko základných interpretácií snov o manželstve cudzincov:

 • dozviete sa o svadbe niekoho iného v sne - sklamanie vo svojom vlastnom živote, depresii,
 • opustiť svadbu priateľa alebo spolužiaka - znak choroby, dlhodobú liečbu a vysoké výdavky na lieky
 • svadba cudzincov v byte spiacich - dávajte pozor, aby ste nepoškodili ostatným,
 • svedčiť o hádke na svadbe môže byť podnietená smrťou vzdialeného príbuzného,
 • zhromaždiť sa pre niekoho iného svadba je znakom veľkého rodinného šťastia,
 • hostia sú oblečení v čiernej farbe - na smrť po dlhej chorobe,
 • prázdna tabuľka na svadbe - na zničenie nádeje a čierna kapela v živote,
 • aby zablahoželal novomanželom vo sne pred svadbou, je predzvesťou dobrej správy,
 • hovoriť s niekým na svadbe alebo piť veľa alkoholu na ňu znamená chorobu alebo problémy.

 • pre rozvedený - ak sa niekto oženil so svojím bývalým manželom - na pohreb, smútok,
 • pocit osamelosti v manželstve niekoho iného - na ťažké tehotenstvo.

Ezoterická kniha snov

Podľa ezoterickej snovovej knihy plačiť na svadbe niekoho iného - mať nerealizované sny a túžby.

 • iný snový sen o dievčine - spiace tajne snívajú o manželstve a hľadajú vhodných kandidátov
 • snívať oženiť sa s cudzími ľuďmi za ženatú ženu - snívač nie je rešpektovaný a nemilovaný, chýba mu pozornosť a ľudská teplo.

 • za ženatý muž, ktorý je hosťom na svadbe, je predzvesťou rastúcej krízy vo vzťahoch so svojou ženou: manželia sa nedokážu porozumieť,
 • byť najlepší muž na oslave - spánok sa môže stať šéfom a výrazne ovplyvniť životy podriadených, ale nie nevyhnutne k lepšiemu.

Love Dream

V láske snov sny znamenajú tieto sny:

 • neznámy pár ide ruka v ruke, tajne od všetkých - na klepy,
 • že požehnanie angažovanosti dcéry alebo syna - dôstojnosť spánku bude posudzovaná podľa zásluh,
 • neschvaľovať manželstvo mladých ľudí - v skutočnosti stratiť podporu blízkych ľudí,
 • Priateľ alebo priateľ so snílkom na svadbe niekoho iného - na neoprávnenú žiarlivosť, prázdne hádky.

Sny pre ženy

 • Podľa tejto snovovej knihy, ak žena sníva, že aktívne pomáha outsiderovi pripraviť sa na svadobný obrad, prichádzajú príjemné práce. Nemali by ste sa do nich ponoriť s hlavou, aby ste mohli stratiť niečo veľmi dôležité v živote.
 • Ak svadba, ktorú sníder vidí vo sne, prechádza tajne od rodičov nevesty - bdieť je vo veľkom nebezpečenstve. Môže to byť spôsobené dopravnými nehodami.
 • Sedieť na svadobnom stole ako hosť, piť a jesť, blahoželáte mladým - takýto sen predznamenáva veľa šťastia v obchode alebo vyjednávaní.
 • Byť na svadbe priateľa, ktorý sa oženil so svojou drahou miláčikom - s neúspešnými vzťahmi s priateľmi, skrývajúc niečo dôležité od toho, čo sníva.
 • Snívať o nudnej, nezaujímavej cudzej svadbe je znakom nefunkčného rodinného života. Ak je dovolenka zábavná - na lojalitu milovaného človeka.
 • Snáša, že svadobný sprievod jazdil okolo cintorína - snátorka hrozí, že bude ovdovená, a že ani so svojím manželom žila ani desať rokov.

Sen pre mužov

 • snívať niekoho iného svadbu - bolestivý rok, problémy v dome,
 • pri manželstve cudzincov byť hosťom - naplnenie túžob,
 • navštevovať svadbu milovanej osoby - ľutuje, tajné podozrenie na ňu, život dievčaťa je v nebezpečenstve,
 • aby si niekoho vzala, je vážnou prekážkou osobného šťastia.

Mesiac sen

Hodnota sny o manželstve niekoho iného podľa snov mesiace:

 1. Chôdza na svadbe vo sne - na zábavnú párty so starými priateľmi. Na tejto sviatok sa môžete zoznámiť s osobou, ktorá sa neskôr stane pre snovateľa významu celého života.
 2. Sníval som, že spánok bol prítomný na svadbe ako čestný hosť, v reálnom živote by niekto od blízkych ľudí potreboval svoju podporu. Nemôžete túto osobu odmietnuť, pretože veľmi skoro môže byť potrebná jeho pomoc.
 3. Byť na svadbe priateľa vo sne je dôkazom toho, že čoskoro budete musieť urobiť ťažké rozhodnutie. S najväčšou pravdepodobnosťou závisí ďalšia životnosť od tejto voľby.
 4. Ak chcete byť svedkom manželského návrhu vo sne, znamená to, že spánok povstane podľa názoru tých, ktorí sú nad ním a očakávané sľuby sa nebudú oklamať.
 5. Je to sen, že rodičia neschvaľujú niekoho iného svadbu, čo znamená, že sprostredkovanie snovateľa v reálnom živote nebude povzbudzované príbuznými.

 • Sny, že milovaný spánok sa vdáva za iného, ​​sľubuje zbytočné utrpenie a prázdne nepodložené obavy.
 • Ak mladá žena uvidí niekoho, kto žije na svadbe niekoho iného, ​​znamená to, že jej rodinný život bude nešťastný.
 • Vidieť vo sne len biele svadobné šaty znamená, že snívajúci sa čoskoro zúčastní príjemnej komunitnej služby a stretne sa tam s novými priateľmi. Vidieť šaty, ktoré sú znečistené alebo zmätené - predznamenáva stratu blízkeho vzťahu s blízkym.
 • Ak mladá žena sníva o tajnej svadbe - toto charakterizuje jej povahu ako dosť veternú. Je pravdepodobné, že sen bude viesť k myšlienke, že sa musíte potláčať.

Domovský sen

Pre domácu snovú knihu sa tieto sny vykladajú ako:

 • premýšľať vo sne o svadbe niekoho iného - na skoršiu realizáciu vlastných myšlienok,
 • byť na svadbe pre cudzincov - dodržiavať zásady života iných ľudí,
 • príbuzní neschvaľujú manželstvo - myšlienka snovateľa nie je spoločnosťou uznaná,
 • aby videli niekoho, kto má smútok na svadbe - strateným príležitostiam.

 • milovaný sa oženil s iným - medzi partnery sa objaví nezaujatá žiarlivosť,
 • pre slobodné dievča, taký sen znamená, že vzťah s mužom je v slepej uličke.

Kreatívna kniha snov

Tvorivá kniha snov interpretuje niekoho iného svadbu ako znamenie, že spánok by mal v sebe zosúladiť intelektuálny a tvorivý princíp. Je nevyhnutné naučiť sa robiť racionálne rozhodnutia vo vhodných situáciách, ale aj to, aby ste sa nevzdali do seba a aby ste sa odviedli do letu myslenia a fantázie.

Ďalšie populárne interpretácie snov o manželstve niekoho iného:

 • obliekanie dievčaťa v biele svadobné šaty znamená, že spánok sa cíti horší, zbytočný a použitý,
 • vo sne o niečom inom svadbe, musíte venovať pozornosť nevestke alebo ženícha - možno ich obraz je prototyp budúceho vybraného alebo miláčik miláčik,
 • ak sú známe osobnosti kombinované manželstvom, spánok chýba uznanie medzi ľuďmi okolo neho, stráca si svoju autoritu.

Snívanie podvedomia

Vo snovovej knihe o podvedomí je vhodné venovať pozornosť podrobnostiam o tom, čo vidí zahraničné manželstvo: či bola svadba vykonávaná podľa kánonov akéhokoľvek náboženstva, čo vyzerali hostia atď. Keďže spánok je odrazom vnútorných pocitov človeka, každá vlastnosť sneho môže odrážať jeho skutočné túžby a poukázať na správne rozhodnutia.

 • ak snívač ešte neviazal uzol v manželstve - taký sen znamená naplnenie túžob a stabilizáciu vzťahov s príbuznými.
 • rodinný muž, ktorý sníva o niečom inom, by mal byť viac pozorný na svoju druhú polovicu, možno jej chýba podpora.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://xwedding.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-chuzhaya-svadba.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://lyna.pro/k-chemu-snitsya-svoya-i-chuzhaya-svadba-2257/
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-chuzhaya-svadba/
 • http://attuale.ru/k-chemu-snitsya-svadba-chuzhaya-sonnik-chuzhaya-svadba/
 • http://sonnik.expert/s/svadba-chuzhaya-1040/
[/ zbalenie]

Sledujte video: DIE ANTWOORD ft. Čierna koza "ALIEN" (oficiálne video)

Zanechajte Svoj Komentár