Dream paint

Snívať o dokončení maľovania farieb znamená, že čakáte na radosť, ktorá vám prinesie veľa lásky. Banka farby vyliata na podlahe predznamenáva veľkú nepríjemnosť, do ktorej sa ponorí vaša vlastná mimoriadna zvedavosť. Farba, ktorú ste umiestnili na stenu alebo strechu domu z postrekovača - znamenie, že sa určite podarí naplniť zamýšľané riešenie.

Ak chcete maľovať na stenách pomocou rozstrekovacích plechoviek, znamená to, že musíte dlho pretrvávať a vytrvalo dokázať, čo je celkom zrejmé z pohľadu zdravého rozumu, ale zákon ju zaobchádza úplne zvrátene, kazuisticky a v rozpore s ľubovoľnou ľudskou logikou.

Ak chcete farbiť svoje oblečenie s farbou - v skutočnosti budete vystavení úderu, niečo, čo by ste od ľudí, ktorí vám tak dlžní, nemali čakať. Vyčistiť alebo umývať farbu z tváre, rúk atď. Dávajte si pozor na klamúcich ľudí, v ktorých môžu hrať nespravodlivo urážaní ľudia.

Snívať umelecké farby - znamenie plnenia túžob, rozmary a rozmarov. Akvarely predznamenajú, že čoskoro sa budú zaoberať podnikaním, ktoré vám prinesie uspokojenie všetkými.Použitie olejových farieb vo sne pri maľovaní obrázka - v reálnom živote sa priatelia správajú voči vám nespravodlivo a nájdeš podvod, kde by si to aspoň predpokladal.

Udržať vo sne umeleckú paletu s farbami - na šťastnú udalosť v rodine. Farba v tubách - ľútosť zmeškanej príležitosti. Sada farieb v škatuli - pre zisk a bohatstvo. Miešanie farieb, výber potrebnej farby, - realizácia najambicióznejších plánov.

V spánku použite zinočnatú bielu - zažijete radostný pocit slobody a nezávislosť od akéhokoľvek vplyvu. Cinnabar predzvesťou horúcu vzájomnú lásku. Fialová je znakom toho, že vaše požiadavky na život sú príliš vysoké a neskutočné. Indigo - predchodca neočakávaného toku peňazí.

Hodnota spánku

Ak ste snívali o čerstvom maľovanom dome, potom určite realizujete svoje plány.

Farba na šatách sľubuje problémy s klebetami.

Ak ste sa videli vo sne so štetcom v rukách - získate spokojnosť zo súčasného zamestnania.

Maľba maľby sníva o nehanebnosti priateľov a nájdeš podvod, kde si to najmenej očakával.

Ak mladá žena sníva, že maľuje obraz, bude oklamaná jej milenkou, ktorá ju bude radšej.

Interpretácia spánku Farba

Jasné umelecké farby vo sne: najčastejšie to znamená, že vám nebráni tomu, aby ste nejako diverzifikovali svoj život a osviežujúci pocit. zdá sa, že ste postupne nahromadili nespokojnosť s rutinou a v skutočnosti ju možno ani neuvedomujete.

Znečistite maľovaním: znamenie, že zlé koncepčné pokusy o skrytie skutočného stavu vecí môžu nakoniec uškodiť.

Čo farba predpovedá vo sne

V blízkej budúcnosti budete mať nové perspektívy, ale trochu nadhodnotíte svoje schopnosti.

Akvarelové farby - pre dlhú životnosť.

Dajte farbám - na smútok.

Paleta s farbami vo sne - úspešné nápady navštívia vašu hlavu.

Prázdna paleta - snívajte o zlyhaní.

Videli ste paletu vo vašich rukách, vystrašená všetkými druhmi farieb - máte šancu počuť veľa protichodných názorov.

Zmiešajte vo sne farby na palete - pripravte sa na nejaké intrigy alebo sa snažte niekoho zvádzať.

Farba sa prebrala vo sne - môžete začať ziskové podnikanie, ale okolo vás budú klebety.

Maľujte sa sami - riskujete, že ste boli smiešne.

Ak chcete namaľovať inú osobu - poukážete na neho jeho chyby.

Maľovanie domu - pohybovať sa.

Ak chcete namaľovať niečo biele je veľká strata.

Ak chcete maľovať v čiernej farbe - na stratu priateľa.

Ak chcete maľovať zelene - nádeje sa splnia.

Ak chcete maľovať červenou farbou - dostanete pozvánku na oslavu.

Farba v modrom - pre zábavu a veľa šťastia vo vašom úsilí.

Ak chcete maľovať v zlate - môžete dať dôvod za závisť.

Ak chcete maľovať žltou farbou - oddelenie od osoby, ktorá je blízko k vám.

Ak chcete maľovať modré - pre rodinné pohodlie a úspech v práci.

Farbenie v hnedej farbe - znamenie, že vaša agresivita vám prinesie nejaké problémy.

Farba v fialovej - na počesť a rešpekt.

Ak chcete maľovať oranžovo - na nezištnú a oddanú lásku.

Rozpustite farbu ľanovým olejom - musíte bojovať so svojimi nepriateľmi alebo kriminálnikmi, aby ste obhajovali svoj názor alebo ochránili niekoho od svojich blízkych.

Liečba spánku

Snažil som sa - ak sa pokúšate sami premažiť niečo - pokúšate sa niečo skryť.

Ak niekto iný maľuje - informácie sú skryté od vás.

Ak chcete maľovať dom alebo dať niečo na farbu čerstvého náteru - máte čo skrývať.

Ak niekto iný maľuje, váš priateľ alebo partner niečo skrýva od vás.

Čo bolo maľované?

Prečo snívať o maľovaní podlahy, stien? Snívač dostane výhodnú ponuku, bude môcť úspešne uzavrieť dohodu. Vízia, ktorá maľovala podlahu, môže byť predchodcom novej lásky - dlhej a šťastnej.

Sníval sa, že vidí obraz dverí? Toto, podľa knihy snov, sľubuje zisk. Možno dostanete dobrú prácu alebo získať dedičstvo.

Ak chcete namaľovať niečo biele vo sne s bielou farbou, je to varovanie o rizikovom podnikaní, ktoré môže spôsobiť veľké straty alebo veľké zisky. Sníval sa o maľovaní nejakého povrchu s bielou farbou? Vyslovenie výkladu snov: spánok často priťahuje tých, ktorí chcú využiť jeho vernosť.

Dávajte si pozor na intrigy iných ľudí a nezačínajte ich sami.

Zneškodnenie pri maľovaní vo sne znamená: hlúpy pokus o ozdobenie skutočnej situácie alebo okolnosti len poškodí. Znečistené tým, že niečo zafarbí - vážne sa dotýka kritizovaných kritikov kritikov, ale musíte sa naučiť, ako oddeliť rozumné argumenty od zlomyseľných útokov.

Zmiešaná farebná farba na palete? Vysvetlenie snov vysvetľuje túto víziu ako príprava na nejaký druh intrígalebo zvádza niekoho. Ak sa zároveň znečistia - vaše nápady budú vyriešené.

Aká bola farba?

Snídané plechovky s farbou alebo akrylátom - budúcnosť prinesie veľkú lásku. Snívať sľuby ropy sľubuje zisk.

Jasný akvarel sľubuje prípad, ktorý prinesie spokojnosť. Pre vlasy - čierna línia náhle začne: hádky, problémy, ťažkosti. Ale farbenie vlasov predurčuje rovnaké rýchle zastavenie problémov.

Čo sny o štetce a farby v súbore, prijaté ako darček? Výklad snov nazýva takýto symbol predchodcom zisku a bohatstva.

Láska vzťah

Nalejte farbu - informácie, ktoré snímač ponechá v tajnosti, vyháňa priateľov. Aby ste sa s ňou rozmazali a umyli si od seba - mali by ste sa dávať pozor na ohováranie. Môže rozpustiť ľudí, ktorí predtým nespravodlivo ublížili spánku.

Snívali ste, že ste boli vyčerpaný farbou? Interpretácia snov varuje pred intrígiami, intrígiami nepriateľov, nahrádzaním udalostí. Mala by byť mimoriadne opatrná.

Snívať o nej v jej topánkach, najmä ak sa nemôžete umyť - bude ťažké v milostnom vzťahu.

Prečo snívať o maľovaní obočia? Vízia predstavuje nový zaujímavý známy.Vysvetlenie snov zdôrazňuje ženu: sprisahanie sľubuje prosperujúci život, veľa lásky.

Oblasť podnikania

Snívali ste o tom, že ste si vybrali kúpiť farbu? Čoskoro to môže zlepšiť finančnú pozíciu.

Zmiešajte ho vo sne a vyberajte potrebný odtieň pre steny - splní sa najambicióznejšie plány, aby ste sa mohli posunúť smerom dopredu.

Vidieť jej stopy po tvári po opravách - tvrdá práca čaká v skutočnosti. Bude to trvať určitý čas, kým sa z toho zotavíte. Tiež farba na tvári naznačuje túžbu závistlivého na neporiadok s vašim dobrým menom.

Čo sny o zelenej farbe? Správy o interpretácii snov: finančné zálohy sa čoskoro dostanú. Tiež zelená sľubuje dlhú cestu alebo príjem hostí, ktorí prichádzajú z diaľky s obchodnou návštevou. Červená vo sne predpovedá: obdobie straty, stagnácia je možná.

Výklad spánku zohľadňuje jeho farbu:

 • červená - pozvánka na zábavnú udalosť,
 • modrá - možná depresia,
 • zelená - prináša nádej
 • žltá - spánok spôsobí závisť za ich úspešné činy, môžu byť prekážkou,
 • čierna - strata priateľa
 • lila - bez lásky,
 • ružový - zábavný život
 • modrá - sľubuje veľa šťastia
 • Golden - víťazstvo v náročnom boji kvôli optimizmu a dôvere.

Ak chcete maľovať vo sne byt stien v modrej farbe: budete sa baviť, ako všetky plány budú úspešne splnené. Modrá tiež znamená: šťastie bude sprevádzať podnikanie, úspech sa dá dosiahnuť vlastným vytrvalosťou, vytrvalosťou.

Starostlivý maliar

Čo sny maľovania fungujú? Ak ste si vzali farbu na steny alebo podlahy, potom sníva kniha vysvetľuje veľmi dobré ponuky, dobrú zmluvu alebo veľký obchod. Ale niekedy, maľovanie podlahy vo sne, dostanete signál, že veľmi skoro sa stretnete s človekom, ktorý máte radi celým svojím srdcom. On bude opakovať, a budete šťastný spolu po mnoho rokov.

Je pravdepodobné, že sa zrazu stanete bohatým, o čom ste snívali, ako boli namaľované dvere! Napríklad v knihe snov sa predpokladá, že čoskoro dostanete obrovské dedičstvo alebo budete vyzvaný, aby ste obsadili vysokú pozíciu s vynikajúcim platom.

Je zaujímavým výkladom sen, v ktorom maľujete nejaký tmavý povrch s bielou farbou. Toto je upozornenie, že riskujete súhlas s účasťou na udalosti alebo podnikaní. Nesúhlaste, odporúčame knihu snov, pretože nakoniec čakáte len na straty a smútok.

Ak chcete niečo biele na všetkých účtoch a tých ľudí, ktorí sú príliš naivní a dôverujú. Preto sa často stávajú obeťami podvodníkov a páchateľov! Keď si spomínate taký sen, skúste byť trochu pozornejší a opatrnejší a komunikovať s neznámymi osobnosťami.

Čo bude Miller povedať?

Miller vysvetľuje: aké oblečenie umelé farby je možné snívať. Podľa jeho názoru môže snívač získať bodnutie v zadnej časti od osoby, ktorú považuje za verného a verného spoločníka. A ak dievča vidí, že pri kreslení vyliala farbu na sukňu, potom v skutočnosti závidúci priatelia neúnavne klebujú za zády. Ich nečinnosti môžu spôsobiť problémy a problémy.

Buďte milí a múdrejší!

Snášal som, že maľuje niečo, ty dosť špinavý? Vysvetlenie snov varuje: všetky vaše pokusy skryť od niekoho skutočný stav vecí, niečo zdobiť, sú odsúdení na neúspech. Takže zastavte ich skôr, než bude príliš neskoro, inak budete robiť nových nepriateľov a vynásobiť svoje problémy.

Takmer ten istý ospalý záplet je náznak: po prebudení budete musieť počúvať veľa kritických recenzií a názorov.Ale nenechajte sa vzrušovať, nenechajte sa odradiť, ale pokúste sa v týchto odpovediach nájsť racionálne zrno, aby ste oddelili užitočné poznámky od zlých útokov zlých duchovných.

Vo sne ste zmiešali farbu na palete? Ó, ste v skutočnosti počuli nejaké intrigy, snažia sa niekoho zviesť alebo dosiahnuť želané bez ohľadu na to, čo. Ale vedzte, že ak sa vo sne ste náhodou dostali špinavé, potom sa vaše plány čoskoro stanú známe a plán nebude realizovaný.

Podľa štruktúry podľa typu

Všimnite si maľovanie farieb v nočnom videní - akryl alebo dokončovanie, čoskoro zažijete silné pocity, spĺňate svoju lásku. Ale olej sny, že máte dobrý zisk.

Akvarel vo sne je znakom skutočnosti, že práca, ktorou ste zaneprázdnená, prinesie nielen príjem, ale aj morálnu spokojnosť. Farba vlasov, podľa verzie, je znamením problémov: problémy, hádky, prekážky. Ale niekedy farebná schéma pre vlny naopak predpokladá úspešné prekonanie všetkých bariér a ťažkostí na ceste k cieľu.

No, ak vo sne ste boli predstavení sada umelcov: farby a kefy. V tomto prípade kniha snov predznamenáva podstatné doplnenie osobnej pokladnice, bohatstva.

Tajomstvo, intrigy

Vysvetlenie snov varuje, že rozliatie farby v nočných snoch, spánok nebude schopný uchovávať dôležité informácie v tajnosti. On sám jej povie vo veľkom tajomstve jednému z ich priateľov, ktorý zase šepká do ucha k druhému.

Sníva o pokuse o umývanie farby, ktorá náhodne znečistená? Potom sa dajte pozor na ohováranie. Zlé povesti môžu byť šírené ľuďmi, ktorých ste niekedy urazili.

Musíte byť veľmi opatrní, ten, kto sa vo vašom sne zamýšľa vyčerpať farbou. To je signál, že v skutočnosti vážni súperi vedú vojnu proti snívajúcim. Keď sa vo sne, oblečenie alebo topánky ukázali byť znečistené a všetky pokusy o umytie miest sú neúspešné, musí človek prejaviť taktnosť a trpezlivosť vo vzťahoch s blízkym, inak sa môžete vážne hádať.

K novému zaujímavému známemu, tu je ten sen o farbách obočia. Ak sa dáma zdobí obočie vo sne, potom jej budúci život bude plný milostných záležitostí, intríg. Podnikateľské perspektívy Osoba, ktorá si podľa snovovej knihy nadobudla farbu vo sne, bude mať v skutočnosti šťastie - výrazne posilní svoju finančnú pozíciu.

A tomu, ktorý spal a videl, ako mieša tóny, dosiahnutie požadovaného odtiene pre povrch steny,je potrebné ukázať trochu viac odvahy a dôvery, pretože práve týmto spôsobom je možné realizovať tie najambicióznejšie projekty.

Ak v nočných snoch, robiť opravy, dostanú špinavú tvár, potom v skutočnosti budete musieť pot - tvrdo pracovať. Len potom nezabudnite na zvyšok! Niekedy farba na tvári, znamenie, že niekto sa pokúša poškvrniť vaše dobré meno.

Prečo ste snívali o zelenej farbe? To je farba peňazí, takže čoskoro budú veľké účty vo vašej peňaženke! Ale niekedy zelená je znamenie, že dlhá cesta je vpred, služobná cesta, alebo budete musieť prijímať hostí z diaľky. Ale minium alebo cinnabar (červené farby) predpovedajú snílkovi stratu alebo nudný priebeh každodenného života.

Hádanky odtieňov

Sny o farbe nemožno dešifrovať bez toho, aby sme zvážili akú farbu to bolo.

 • Takže červená je viditeľná v predvečer zábavnej udalosti, na ktorú bude pozvaný snímač.
 • Ale modrá, naopak, predurčuje smútok, depresiu.
 • Zelená je povzbudivá, dáva nádej.
 • Žltá - odraz ľudskej závisti spánku.
 • Čierna predpovedá stratu priateľa.
 • Čo znamená vo svete farba šela? Ó, toto je náznak, že snívajúci zabudne na konvencie a vzdáva sa telesným potešením bez premýšľania o budúcnosti.
 • Ružová farba sľubuje zábavy vo sne v skutočnosti.
 • Modrá - šťastie, veľa šťastia.
 • Zlato je symbolom víťazstva, ktoré možno získať vďaka optimizmu a dôvere.

Modrá farebná schéma má svoje vlastné tajomstvo. Ak sa vo sne stena miestnosti namaľovala farbou azúrovej, potom keď sa prebudíte, zažijete pocit triumfu, pretože všetky vaše plány sa úspešne realizujú, vaša firma sa dostane do kopca. Takýto úspech však nie je šťastie, ale výsledkom tvrdej práce a úžasnej vytrvalosti.

Interpretácia tlmočníkov snov

Sen o jasných farbách

Knihy snov často súhlasia. Ale tiež sa stáva, že ich predpovede sa navzájom prelínajú. V tomto prípade by mal snímač starostlivo preskúmať všetky predpoklady a vybrať si ten, ktorý podľa neho najviac vyhovuje.

Ezoterická kniha snov

Ak namaľujete určitý povrch v noci, potom budete čoskoro obsadený neplánovanými opravami. Farbenie veľkonočných vajíčok - urobíte zaujímavú ponuku, ktorú nebudete môcť odmietnuť. Pred čarodejníkom sa môžu otvoriť lákavé vyhliadky. Hlavná vec - neprejdite.

Tlmočník Hasse

Snívač, maľujúci vo sne akýkoľvek materiál, riskuje diskreditáciu jeho čestného mena.

Ak ste začali maľovať na svojom tele,tlmočník poskytuje rôzne predpovede mužom a ženám:

 • vysnívaný sen dáva nepríjemnú situáciu, v ktorej sa sníva o riziku hanby
 • ženy snívajú predvídavú flirt.

Farba tela vo sne

Hasse odporúča pozrieť sa na farby:

 • biela - budete trpieť materiálnymi stratami, ktoré budú úplne nepredvídateľné,
 • čierna - hádka s priateľom, môžete ho stratiť úplne,
 • zelená - dúfam, že to bude najlepšie
 • červená tóny sen pozvánka
 • modrá - začatý obchod bude úspešný, budete sa baviť,
 • zlatý - spací človek bude závidieť.

V krabici, aký je sen o farbe? Staňte sa finančne bezpečným. Farbenie niečoho - vaše sny sa nestanú pravdivé, môžete skoro stratiť vieru v najlepšie.

Ak sa stratia farby v spánku, plán sa určite podarí.

Tlmočník Witch Medea

Vo sne vyzdobiť steny alebo veci - zmeniť obrázok, zmeniť svoje plány.

Snívanie malieb stien

Ozdobte oblečenie - oklamete osobu, ktorá vám dôveruje.

Oprava bývanie - bude môcť zase ziskové podnikanie, budete robiť lákavá ponuka.

Keď máte pred sebou celú paletu farieb, budete mať veľa možností, výber.

Tlmočník Wanderera

Každá farba vo sne často znamená seba-podvod, najmä ak drasticky zmeníte farbu.

Pokiaľ v sne prevládajú tmavé tóny, snívajúci je v stave depresie.

Biela farba je pozitívnym znakom. Takáto vízia znamená, že snívajúci očakáva určitý druh dobra.

Opíšte niečo zelené - budete mať nádej na najlepšie pozitívne zmeny.

Červená farba je spojená so sférou zdravia a lásky.

Vysvetlenie snov Tsvetkova

Svieti zelené tóny

Na rozdiel od ostatných tlmočníkov snov sa tento zdroj domnieva, že biela farba vo sne symbolizuje materiálne straty. Keď farbíte niečo čierne, čoskoro prídete o dobrého priateľa.

Zelené farbivo sny ľuďom, ktorí majú čoskoro nádej, dokážu nájsť cestu z ťažkej situácie.

Farbenie niečoho v jasne červených farbách - budete pozvaní na návštevu. Modrý tón - usmejete sa šťastie. Zlatá farba, podobne ako u iných tlmočníkov, je vo sne závidenia, ktorú snímač spôsobí v iných.

Opíšte svoj domov - čoskoro sa presuniete na iné miesto.

Ženská snov kniha

Podľa tejto snovovej knihy farba, ktorá farbila sen o snove vo sne znamená, že bude trpieť kvôli odsúdeniu ľudí okolo seba.

Dbajte na to, ako opracovať tkaninu - dôjde k významným zmenám. To, čo budú závisieť od tónu:

 • farebné farbivo - pozitívne zmeny
 • čierna a biela sľubuje problémy a problémy.

Vytvoriť obraz vo sne

Zvážte obrazy známych majstrov - vaši priatelia vás oklamajú.

Keď sa uvidíte s rukou v ruke - budete spokojní s výsledkami svojej práce.

Nočné videnie pre ženu je považované za negatívne, keď vytvára obraz vo sne. Taký sen sľubuje podvod milovaného človeka, pôjde na inú ženu.

Výklad bieleho kúzelníka Longa

Ak vo sne namalujete akvarely, tak také nočné videnie naznačuje, že sa snažíte uniknúť svetu vašich fantázií. Mentálne vidieť naplnenie svojich snov.

Dream interpretácia verí, že taký sen sľubuje rýchle naplnenie túžob, len počkajte trochu.

Urobte si nákup obrazov - váš život sa stabilizuje, stav sa zlepší. Kúzelník veril, že ak ste o niečom dlho snívali, vaša túžba sa splní.Napríklad ste si dlho hľadali prácu alebo ste chceli niečo získať. Taký sen znamená, že doslova druhý deň sa vám podarí.

Predám akvarel vo sne

Predám akvarelové farby - poskytnete pomoc. Možno si to ani nevšimnete, ale ak premýšľate o tom, čo sa s vami v poslednej dobe deje, pochopíte, že všetko bolo vykonané s pomocou vplyvného človeka.

Predikcie Gustava Millera

Keď uvidíte budovy, ktoré boli práve namaľované, uvedomíte si, čo máte na mysli. Oblečenie znečistené farbami - budete trpieť kvôli tomu, že ľudia okolo vás budú mať o vás nesprávny názor.

Pri pohľade na obrázky je podvod zo strany priateľov. Budete ťažké akceptovať.

Keď plátno vo vašom sne nie je viacfarebné, ale čierne a biele, následné udalosti vás zklamajú.

Tlmočník 21. storočia

Táto snovová kniha prináša čo najväčšiu interpretáciu toho, o čom sníva farba.

Akvarely snívajú o dlhom živote spiaceho človeka. Ak ich vo sne dáte inej osobe, prídu smutné udalosti.

Vo všeobecnosti farby hovoria o nových perspektívach, vzniku zaujímavých myšlienok.

Vzhľad farebnej palety vo vašich rukách znamená, že budete musieť prísť s mnohými rôznymi názormi, ktoré môžu byť mätúce.

Snívajte o palete umenia

Zmiešajte farby - ste si vymysleli nejaké intrigy, chcete oklamať alebo zviesť určitú osobu.

Žlté tóny, v ktorých prerobíte nejaký predmet, povedzte o strate priateľky alebo blízkej osoby. Hnedá farba opisuje snívača ako agresívneho človeka, pretože kvôli jeho správaniu môžu vzniknúť problémy.

Prevaha fialovej sľubuje česť a rešpekt v spoločnosti. Oranžové farby sny o teplých pocitoch, oddaná láska.

Prečo rastlinné farby vo sne ľanu? Taký sen predpovedá rozhodujúci boj s nepriateľmi. Budete bojovať kvôli tomu, že musíte chrániť príbuzného alebo blízkeho.

Problémy vo sne

Rozliať farbu - vaše tajomstvo, ktoré ste sa snažili udržať v tajnosti, sa čoskoro stane verejným. Súčasne sa sny o knihách domnievajú, že vy ste vy, kto bude hovoriť, vydávať informácie.

Boli ste zvlášť vyčerpaní farbou - intrigy vás upierajú, nepriatelia sa presúvajú na rozhodné činy.

Znečistenie topánok s farbami a ich nečistenie je nepríjemnosťou v láskavej sfére, zrada druhej polovice.

Špinavá tvár - snívajúci čaká na tvrdú a vyčerpávajúcu prácu. Ak sa chcete zotaviť z nej, budete potrebovať dlhú dobu.

Čo sny o maľovaní, ako pochopiť sen (interpretácia snov XXI. Storočia)

Farba - farba - Podľa knihy snov, vidieť farby akvarelu - na dlhý život, na niekoho dať a aj im - na smútok. Ak ste snívali o farbách, znamená to, že v blízkej budúcnosti budete mať nové perspektívy, avšak by ste trochu preceňovali svoje možnosti. Paleta s farbami vo sne - znamená, že úspešné myšlienky navštívi vašu hlavu, prázdne - sny o zlyhaní. Ak by ste mali sen, v ktorom vidíte vo svojich rukách paletu, vyblednutú rôznymi farbami - znamená to, že máte možnosť počuť veľa rôznych názorov. Zmiešanie farieb na palete vo sne znamená pripraviť sa na nejakú intrigu alebo sa snažiť niekoho zvádzať. Tónovanie farieb vo sne znamená, že môžete začať s výnosným podnikaním, ale okolo vás vás budú klebety, farbiť sa s nimi - riskovate vyzerajúce smiešne, maľovať inú osobu - znamená, že ho poukazujete na jeho nedostatky. Maľovanie domu - pohybovať sa. Ak chcete namaľovať niečo biele - pre veľké straty, v čiernej farbe - za stratu priateľa, v zeleni - znamená, že nádeje sa stanú splnením červenej - znamenáže dostanete pozvánku na oslavu, v modrej - pre zábavu a šťastie vo vašich snahách, v zlate - znamená, že môžete vyvolať závisť, v žltej farbe - oddelenie od vášho blízkeho, modrej - k rodinnej pohode a úspechu v práci , v hnedej farbe - znamenie, že vaša agresivita vám prinesie nejaké problémy, vo fialovej - ctiť a rešpektovať, v oranžovej - nezištnej a vernej láske. Ak ste mali sen, v ktorom rastlte farby ľanovým olejom, znamená to, že budete musieť bojovať s vašimi nepriateľmi alebo kriminálnikmi, aby ste obhajovali svoj názor alebo ochránili niekoho od svojich blízkych.

Interpretácia farby z Wanderer-Dreambook (Terentiy Smirnová)

Farba - Farba - Schopnosť zmeniť, zlepšiť situáciu. Ošetruje v závislosti od farby: šedá, čierna - zlá. Pozri prílohu. Ak chcete maľovať (b. Robiť).

Farba - nové plány, pokus o zlepšenie situácie, sebaklam. V šedej, čiernej, tmavo modrej, fialovej - pesimizme, depresii, smútku, nepriateľstve (hovoria: "čierne" niekoho). V bielej, modrej - na dobré, zdôvodnenie ("bielenie" - zlepšiť). V zelenej farbe - dúfam, že to bude najlepšie. V červenej - láska, zdravie.

Prečo snívať o vysnechavej snovi (snovú knihu psychológa G. Millera)

Farba - farba (maľba) - Podľa knihy snov, vidieť čerstvo maľované domy - predzvesťou, že sa vám podarí splniť vaše osobné plány. Zistite farbu na vašom oblečení - predpovedá vám, že ste v ťažkostiach kvôli nerozvážnym úsudkom iných. Je to snom, že si sám držíte v rukách kefu - predchodcu spokojnosti so svojím súčasným zamestnaním. Ak by ste mali sen, v ktorom sa pozriete na majstrovské diela maľby - to znamená, že vaši priatelia sa budú voči vám správať nespravodlivo a nájdite klamstvo tam, kde ste to najmenej očakávali. Ak mladá žena sníva, že maľuje obraz, bude oklamaná jej milenkou, ktorá by radšej inú. Ak sledujete vo sne, farbiace šaty, tkaniny - to predpovedá šťastie alebo nešťastie - v závislosti od farby farby: modrá, červená a zlatá - priaznivá, čierna a biela - nie tak

Čo sníva o maľbe na "knihe snov" (snovou knihou Simona Kananity)

Farba - Farby - V krabici - Profily - Farby na pracovisku - Žalostné nádeje - Vŕtanie farieb - realizácia plánov

Maľovať - ​​Materiál - označiť sa sami - sami - pre muža - hanba - pre ženu - koketárstvo - biela - veľkástratiť - čiernu - stratiť priateľa - zelene - mať nádej - v červenej farbe - dostať pozvánku - v modrej - zábave a šťastie - v zlate - aby vyvolala závisť.

Prečo snívať Maľovať ženu vo sne (po snovovej knihe Natalie Stepanovej)

Farba - Farba, farbenie - Farba, ktorá škvrny na vašom oblečení predznamenáva ťažkosti v dôsledku nepokojných úsudkov iných. Ak by ste mali sen, v ktorom ste boli svedkami farbenia šiat alebo tkanín, môže to priniesť veľa šťastia alebo problémov v závislosti od farby farby: modrá, červená a zlatá sú považované za priaznivé farby, čierna a biela nie sú príliš veľa. Obdivujte vo sne majstrovské diela maľby - na neurčitosť vašich priateľov. Nájdete klamstvo, kde sa očakáva toľko. Držanie štetca vo vašich rukách vo sne je predchodcom spokojnosti so svojím súčasným povolaním. Ak mladá žena sníva, že maľuje obraz, bude oklamaná jej milenkou, ktorá by radšej inú. Ak chcete vidieť čerstvo maľované domy v spánku - na úspešné splnenie osobných plánov, tak to je ako farba interpretuje snovú knihu.

Čo sníva sny (malý Veles sen)

Farba - Farba vo sne - Kúpte - zisk, farbu v bielom - chválu, dobré úmysly // strata,na čierne - na pokarhanie, sťažovanie, smútok, prísť na priateľa, prijať príbuzných v červenej farbe, pozvať // hádať, hanba, zeleň - zdravie, naplnenie túžob, nádeje, čierna farba na znečistenie - smútok, červená - radosť, biela - skúšku.

Čo sny o farbe (ukrajinská kniha snů Dmitrenko)

Farba - farba je červená - hanba, hádka, biela - ušľachtilé zámery, čierne - smútok, smútok, zelená - zdravie, splnenie túžby, ružová - zábava, šedivé vlasy - sklamanie, olej - ,

Čo sny o maľovaní, ako pochopiť sen (interpretácia snov XXI. Storočia)

Farba - farba - Podľa knihy snov, vidieť farby akvarelu - na dlhý život, na niekoho dať a aj im - na smútok. Ak ste snívali o farbách, znamená to, že v blízkej budúcnosti budete mať nové perspektívy, avšak by ste trochu preceňovali svoje možnosti. Paleta s farbami vo sne - znamená, že úspešné myšlienky navštívi vašu hlavu, prázdne - sny o zlyhaní. Ak by ste mali sen, v ktorom vidíte vo svojich rukách paletu, vyblednutú rôznymi farbami - znamená to, že máte možnosť počuť veľa rôznych názorov.Zmiešanie farieb na palete vo sne znamená pripraviť sa na nejakú intrigu alebo sa snažiť niekoho zvádzať. Tónovanie farieb vo sne znamená, že môžete začať s výnosným podnikaním, ale okolo vás vás budú klebety, farbiť sa s nimi - riskovate vyzerajúce smiešne, maľovať inú osobu - znamená, že ho poukazujete na jeho nedostatky. Maľovanie domu - pohybovať sa. Ak chcete namaľovať niečo biele - pre veľké straty, čiernu - pre stratu priateľa, zelená - znamená, že sa splnia nádeje; v zlate - to znamená, že môžete dať dôvod závidenia, v žltej farbe - oddeleniu od človeka, ktorý je blízko k vám, modrej - do rodinného blahobytu a úspechu v práci, hnedý - znamenie, že vaša agresivita vám prinesie nejaké problémy - ctiť a rešpektovať, v oranžovej - nezištnej a vernej láske. Ak ste mali sen, v ktorom rastlte farby ľanovým olejom, znamená to, že budete musieť bojovať s vašimi nepriateľmi alebo kriminálnikmi, aby ste obhajovali svoj názor alebo ochránili niekoho od svojich blízkych.

Interpretácia farby z Wanderer-Dreambook (Terentiy Smirnová)

Farba - Farba - Schopnosť zmeniť, zlepšiť situáciu. Ošetruje v závislosti od farby: šedá, čierna - zlá. Pozri prílohu. Ak chcete maľovať (b. Robiť).

Farba - nové plány, pokus o zlepšenie situácie, sebaklam. V šedej, čiernej, tmavo modrej, fialovej - pesimizme, depresii, smútku, nepriateľstve (hovoria: "čierne" niekoho). V bielej, modrej - na dobré, zdôvodnenie ("bielenie" - zlepšiť). V zelenej farbe - dúfam, že to bude najlepšie. V červenej - láska, zdravie.

Prečo snívať o vysnechavej snovi (snovú knihu psychológa G. Millera)

Farba - farba (maľba) - Podľa knihy snov, vidieť čerstvo maľované domy - predzvesťou, že sa vám podarí splniť vaše osobné plány. Zistite farbu na vašom oblečení - predpovedá vám, že ste v ťažkostiach kvôli nerozvážnym úsudkom iných. Je to snom, že si sám držíte v rukách kefu - predchodcu spokojnosti so svojím súčasným zamestnaním. Ak by ste mali sen, v ktorom sa pozriete na majstrovské diela maľby - to znamená, že vaši priatelia sa budú voči vám správať nespravodlivo a nájdite klamstvo tam, kde ste to najmenej očakávali. Ak mladá žena sníva, že maľuje obraz, bude oklamaná jej milenkou, ktorá by radšej inú.Ak sledujete vo sne, farbiace šaty, tkaniny - to predpovedá šťastie alebo nešťastie - v závislosti od farby farby: modrá, červená a zlatá - priaznivá, čierna a biela - nie tak

Čo sníva o maľbe na "knihe snov" (snovou knihou Simona Kananity)

Farba - Farby - V krabici - Profily - Farby na pracovisku - Žalostné nádeje - Vŕtanie farieb - realizácia plánov

Maľovať - ​​Materiál - označiť si sám - pre seba - pre muža - hanba - pre ženu - koketárstvo - biela a šťastie plánu - v zlate - aby vyvolalo závisť.

Prečo snívať Maľovať ženu vo sne (po snovovej knihe Natalie Stepanovej)

Farba - Farba, farbenie - Farba, ktorá škvrny na vašom oblečení predznamenáva ťažkosti v dôsledku nepokojných úsudkov iných. Ak by ste mali sen, v ktorom ste boli svedkami farbenia šiat alebo tkanín, môže to priniesť veľa šťastia alebo problémov v závislosti od farby farby: modrá, červená a zlatá sú považované za priaznivé farby, čierna a biela nie sú príliš veľa. Obdivujte vo sne majstrovské diela maľby - na neurčitosť vašich priateľov.Nájdete klamstvo, kde sa očakáva toľko. Držanie štetca vo vašich rukách vo sne je predchodcom spokojnosti so svojím súčasným povolaním. Ak mladá žena sníva, že maľuje obraz, bude oklamaná jej milenkou, ktorá by radšej inú. Ak chcete vidieť čerstvo maľované domy v spánku - na úspešné splnenie osobných plánov, tak to je ako farba interpretuje snovú knihu.

Čo sníva sny (malý Veles sen)

Farba - Farba vo sne - Kúpte - zisk, farbu v bielom - chválu, dobré úmysly // strata, čierna - škoda, sťažnosť, smútok, prísť o priateľa, zdravie, naplnenie túžob, nádeje, čierna farba znečistená - smútok, červená - radosť, biela - vyhráš prípad na súde.

Čo sny o farbe (ukrajinská kniha snů Dmitrenko)

Farba - Akvarel - Pozri - dlhý život, dať niekomu - smútok.

Ak snílec sníval o farbe (výklad kúzelníka Jurija Longa)

Farba - Akvarel vo sne - Sny, v ktorej maľujete akvarel, sa spájajú s vašou túžbou ponoriť sa do fantazií, zažiť vo svojich snoch splnenie vašich najvnútornejších túžob.Spánok znamená, že čoskoro budete môcť splniť všetky svoje sny, stačí len chvíľu počkať. Pozrite sa, že si kúpite obrazy maľované v akvareli - na stabilitu života. Ak ste napríklad dlho snívali o nákupe nábytku alebo vidieckeho domu, potom sa v blízkej budúcnosti vaša túžba splní, hľadanie práce bude nakoniec korunované úspechom. Vo všeobecnosti, všetko, čo vám chýba pre svoj vlastný pokoj a pohoda, dosiahnete do jedného mesiaca. Získanie akvarelov vo sne je znakom pomoci a ochrany, ktorú si asi nevšimnete, ale po analýze udalostí posledných dní pochopíte, že sa nestali sami.

Prečo snívať farbu vo sne (výklad Rick Dillon)

Farba - farba - v bielej farbe - veľká strata v čiernej farbe - prísť o priateľku, zelene - aby mala nádej v červenej farbe, aby dostala pozvanie, v modrej zábave a veľa šťastia, v zlate - aby vyvolala závisť.

Farby - v škatuľke - zisky a bohatstvo, pracovné farby - žalostné nádeje, trieštivé farby - plnenie plánov.

Čo znamená Sleeping with Paint s prihliadnutím na dátum narodenia

Ak ste sa narodili na jar, aký je sen o maľovaní - kúpte si - zisk, namaľujte niečo - ste príliš spojený s jazykom.Na farbenie textílie - na ostrú zmenu nálady. Ak chcete urobiť farby vo sne - do prípravných klamstiev: budete používaný na žoldničné účely.

Ak ste sa narodili v lete, ste snívali všetky druhy farieb a nakreslili ich - urobili nejaké zmeny vo vašom živote, je to výklad toho, čo ste snívali v noci.

Ak ste sa narodili na jeseň, prečo ste snívali o farbe, ktorú ste si kúpili, aby ste opravili vo svojom dome - na váš záujem o aktuálne opravy.

Ak ste sa narodili v zime, aký je sen o farbách - váš vzťah s priateľom bude mať aj iné odtiene. Farbenie látky vo sne je zmena vášho života.

Prečo snívať farbu?

Anglický štýl v šatách pre ženy: 30 fotografických príkladov pre bezchybné módy

Skutočné dámy dávajú prednosť klasickému oblečeniu. Je to jednoduché a stručné, má prísny strih a ...

Dámske kabáty: čo nosiť anglický kabát s modernou dámou

Veci, ktoré prišli do módneho sveta z Anglicka, sú obzvlášť praktické. Sú to tweedy ...

Ľudia príznaky z novembra

Mesiac, ktorý končí jesennú sezónu, sa obyčajne nazýva plech. To priamo súvisí s prírodnými ...

Čo človek horí: ľudové znamenia

Z generácie na generáciu predkovia prešla rôznymi znakmi, z ktorých mnohé prežili a ...

Známky a povery o milovanom strome: je možné udržať fikus Benjamina doma

Pokiaľ ide o ficus Benjamin, znamenia a povery sú jednomyseľné vo väčšine krajín: to je veril, že on ...

Čo záchvaty ľavé oko: kompletný zoznam ľudí bude

Ak má človek záchvat očí bez akéhokoľvek dôvodu, môžete sa pozrieť na vysvetlenie v ľudových ...

CURRENT

Lunárny kalendár účesov pre december 2018

Zimný čas - skutočný test pre naše telo! A pre náladu je ...

Lunárny kalendár zrážky pre február 2019

Na konci zimy sa vaše vlasy unavia tesnými uzávermi a nedostatkami živín. ...

Lunárny kalendár zrážky za január 2019

Astrológovia hovoria, že Žltá zemská prasa, ktorej znakom je rok 2019, miluje ...

Láska horoskop pre rok 2019 pre Aquarius

Žltá zemská prasa sa uskutoční 5. februára na hviezdnom tróne. Starostlivosť o čínsky ...

Love horoskop pre rok 2019 pre Ryby

5. februára nahradí Žltá zemská prasa na nebeskom tróne. Pre Ryby, podľa ...

Love horoskop pre rok 2019 pre Taurus

Upozornenie znamená ozbrojené. Tento prístup používa Taurus pri čítaní horoskopov. Pomáha, ak ...

Prečítajte si viac, aby ste zistili, čo je dnes lunárny deň a čo prechádza, môžete navštíviť Lunárny kalendár.

Sen o Juno

Už dlhé roky je naša sviatočná kniha Juno zo 75 snov o snech najväčšou v zbierke RuNet interpretácie snov rôznych autorov a národov. Zaujímavý výber interpretácií.

Mnohé z našich testov sú exkluzívne. Presne odrážajú charakter človeka a vzťahy medzi ľuďmi. Odporúčame najmä sociologický test určenia sociotypu a test Feng Shui.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia.Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.sunhome.ru/dreams/kraska
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kraska
 • http://www.i-sonnik.ru/kraska/
 • http://sonnikonline.club/veshhestva/k-chemu-snitsya-kraska.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/4036.html
 • http://junona.pro/modules.php?link=d09ad180d0b0d181d0bad0b0&amp,name=Sonnic&amp,pa=word
 • http://my-calend.ru/sonnik/kraska
[/ zbalenie]

Sledujte video: Ako maľovať sen. Cesar Santos vlog 033

Zanechajte Svoj Komentár