Prečo snívať o búrke na mori?

Sny - prečo ich potrebujeme, prečo každú noc ponoríme do paralelných svetov a uvidíme, čo svet nemôže byť?

Čo to je - len fantázie alebo skryté podvedomie alebo vízie a obrázky v snoch o niečom, čo nám bolo povedané?

Mnohí skeptici hovoria, že sny sú len prácou podvedomia, niekto hovorí, že vôbec nevidia sny. Ale ktokoľvek sa niekedy obrátil na snovú knihu, môže sa ubezpečiť, že sny sú viac ako len fantázie.

Ako často nám sny pomáhajú vyhnúť sa chybám, urobiť správny krok a v skutočnosti to, čo sme nevideli! Zvlášť stojí za to prezrieť si snovú knihu, ak je sen jasný a ťažko zabudnuteľný.

Napríklad, prečo sníva o búrke - úžasný, strašidelný a vzrušujúci prírodný fenomén, ktorý môže byť veľmi šokujúci, dokonca aj v sne. Takýto sen je ťažké zabudnúť, je to znepokojujúce a naozaj chce vedieť, čo to znamená, čo očakávať v skutočnosti.

Ak ste snívali o búrke, búrlivom mori, obrovských vlnách alebo dokonca aj vraku lodí, nebojte sa veľa - pamätajte, to je dôležitá vízia, ktorá vám môže skutočne pomôcť v reálnom živote.

Takéto vízie sa nám vždy posielajú, aby sme niečo varovali, naznačovali niečo, čo si nevšimujeme, odklonili sa od ťažkostí a problémov. Starostlivo prečítajte knihu snov, aby ste vyvodili závery! Vo všeobecnosti, ak snívate o búrke, vízie sa dajú rozdeliť do nasledujúcich scenárov s rôznymi hodnotami:

 • Vidiac ho z diaľky, oddelený.
 • Sledujte veľmi blízko.
 • Pozrite sa na niekoho, kto v priebehu búrky dopadol na more.
 • Pozrite sa na turbulentné, búrlivé more a veľké vlny.
 • Pozrite sa na krásne silné vlny.
 • Pozrite sa zo strany vraku na lodi.
 • Sám sa dostať do búrky.
 • Klesanie vo vlnách.
 • Uložte si sen.
 • Klesanie na lodi.
 • Plávať vo vlnách mora.

Všetky tieto vízie majú rôzne významy, ale podstatou je tá istá - voda vždy znamenala emocionálnu sféru a skúsenosti, takže v každom prípade vás očakáva určitý čas skúseností. Pozrime sa, čo hovorí snom o každej veci.

Búrka v tme ...

Keď viete, o čom búrka sníva, ihneď premýšľajte o tom, aké závery vyhotovíte, analyzujte svoju každodennú rutinu. A potom sen bude vaším pomocníkom!

Ako hovorí kniha snov, búrka je symbolom veľkých emočných nepokojov. To vôbec neznamená, že v tvojom živote dôjde k problémom. K dispozícii budú niektoré udalosti, ktoré vám prinesú veľa emócií, ale mohlo by to byť aj niečo krásne!

 • Vidieť ho zo strany, oddelene, je symbol testov, ktoré by ste mali prejsť pevnosťou. Bude koniec a dostanete neoceniteľný nový zážitok, ktorý vás urobí múdrejším a silnejším.
 • Ak ste videli niekoho, známeho alebo cudzinca, ponorte sa do búrkových vôd - viete, že niekto vo vašom prostredí potrebuje vašu pomoc.
 • Vidieť krásne, zároveň desivé a krásne more búrky, ako na obrázku, je veľkou zmenou v živote. Nemali by vás vystrašiť - nebojte sa zmien, snažte sa o ne, pretože vždy vedú k najlepším, aj keď nie je ľahké ich zažiť.

Veľké vlny vo sne - symbol toho, čo vám chýba v živote nových, nových svetlých zážitkov a vzrušení. Možno je čas zmierniť váš každodenný život s novými dojmami? Choďte na cestu, skúste niečo nové pre seba, potrebujete to!

Vidieť sny ľudí na lodi počas búrky je dobrým znamením. To znamená, že sa rozumne vyhýbate problémom v živote a robte všetko správne. Nerobte risku, nebuďte rozumní, postarajte sa o seba a svojich blízkych.

Buďte v strede akcie

Jednou vecou je pochopiť, čo videl búrka zo strany.Ďalšia vec - samotné sny, ktoré spadajú do vírivky alebo dokonca trpia. Z knihy snov sa dozvedáme, čo to znamená.

Dostať sa do snov v búrke je znakom nespokojnosti so životom. Pravdepodobne sa veľmi obávate, že všetko nie je tak, ako by ste chceli.

Ale namiesto toho, aby ste sa sťažovali a znepokojovali, zamerať sa na to, ako zmeniť všetko. Nikto, okrem toho, že urobíte život, ako chcete. Nebojte sa ťažkostí, zmente svoj život sami, urobte všetko preto, aby ste dosiahli sen!

Ak vás sní sen sníval a zúfalo sa snažíte utopiť, alebo dokonca utopiť, čakajú vás ťažkosti alebo dokonca nebezpečenstvo. V práci alebo v osobných vzťahoch sa pripravte na ťažkosti a premýšľajte vopred, ako sa správať správne v ťažkých situáciách, aby ste sa vyhli zlému koncu.

 • Útek z búrky je nádherným znamením. Budete sa vyhnúť nešťastiu, dostať sa z ťažkostí, nič to nestojí. Ťažkosti a problémy sa čoskoro opustia, jednoducho sa nevzdávajte a bojujte, a budete sa vyrovnávať, vyššie sily vám pomôžu!
 • Ak ste boli počas vašej vízie na lode alebo inom plavidle, na vás čakajú búrlivé skúsenosti v osobnom živote.Zavriete sa na seba a veľa sa o niečo staráš, ale kniha snov vám odporúča, že by ste nemali zatvárať príliš veľa! Možno vaše skúsenosti budú prehnané?
 • Ak boli silné vlny, ale ty si v nich plaval - čakajte na novú lásku. Budete jednoducho zahltení pocitom, z ktorého svet bude svietiť novými farbami!

Interpretovanie snov môže byť váš asistent a veľa povedať. Stačí ho počúvať, kresliť svoje vlastné závery a robiť vyvážené a múdre rozhodnutia na vlastnú päsť! Autor: Vasilina Serová

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Búrka zosobňuje vnútorný stav snítača

Ďalším názorom sú doslova všetci psychológovia, ktorí sa zaoberajú interpretáciou snov.

Ak ste vo sne videli búrku na mori

Muž, ktorý sníva o zúrivom mori, veľkých vlnách, silnom vetre, ovláda emócie, ktoré ho ohromujú. Trávite veľa času na urážky, negatívy, pochybnosti.Práve tieto pocity zabraňujú tomu, aby ste prešli k vášmu cieľu.

Takýto sen, podľa tlmočníka, hovorí, prinesie poriadok vašej duši, vysporiadajte sa s vašimi vnútornými démonmi, inak šťastie a šťastie nebudú svietiť.

Dream Miller

 • Podľa Millera, ak ste vo sne na otvorenom mori, okolo vás sú veľké vlny a prvky sú zúriace, potom riskujete, že sa dostanete do nepríjemnej situácie v reálnom živote.
 • Okrem toho sa plaviť na lodi v búrlivom mori - v blízkej budúcnosti budete mať veľmi zlý obchod. Pre tých ľudí, ktorí sa podieľajú na podnikaní, je podľa Millerovej snovovej knihy extrémne negatívny sen.

Moderná kniha snov

Keby ste boli na lodi

 • Prečo snívať o búrke? Budete musieť čeliť verejnej mienke, brániť svoj názor. Buďte trpezliví, pretože je to jediná šanca nielen zachrániť vašu povesť, ale aj dosiahnuť blahobyt.
 • Element zúrivý na mori, rieke alebo v oceáne, a vy v tejto chvíli ste v samotnom epicentru malej lode? Vstup do pochybného a nebezpečného podniku, môžu vám pomôcť len príbuzní.

Tlmočník pre celú rodinu

 • Čo sníva o búrke na mori? Na straty.
 • Plávať v tejto dobe na lodi, snaží sa uniknúť z vplyvu prvkov - v skutočnosti budete musieť riešiť strašné choroby.
 • Neplákajte sa, ale len sa pozerajte zo strany, keď sa ľudia snažia utiecť - vážna choroba milovaného.
 • Prečo vidieť vo sne, ako človek zomrel počas búrky, alebo veľa ľudí? Váš príbuzný, alebo len osoba veľmi blízko teba, tragicky zomrie.
 • Snívať o búrke, ktorá zničila váš dom - očakávajte veľké problémy, zatiaľ čo nikto vám nebude pomáhať.

Ak voda zničila dom

Prečo vidíte vo sne, ako posielate cenný náklad do mora a zrazu začína búrka? Vyššie sily, prostredníctvom vašej podvedomosti, vás varujú, vyčleniť čas na skvelé obchodné transakcie a skutky. V nasledujúcich dňoch sa šťastie od vás odvráti.

Vaša účasť na nepriaznivom počasí

Plávať nielen vlnami a vetrom, ale aj bleskami - očakávate vážne straty, ktoré budú spojené s vašou firmou.

Vypočutie s pomocou médií o zúriacej búrke sa stane nevedomým svedkom veľkého škandálu. V tomto prípade budete musieť vziať jednu zo strán.

Vidieť vo sne obrovské vlny, loď, ktorá sa pokúsi vyplávať búrkou,a zároveň sa radujete v zármutku ľudí tam - ste závistivou osobou, ktorá v skutočnosti poteší žiaľ tých okolo seba. Iná kniha snov interpretuje taký sen ako neschopnosť radovať sa z niekoho iného šťastia, nedostatočného vnímania životného prostredia.

Nezávisle plávať na rieke počas prvkov, zatiaľ čo vôbec nie trpíte - ste morálne odolná osoba, ktorá sa môže orientovať v akejkoľvek situácii a nájsť najlepšiu cestu von.

Nebola to búrka a vysoké vlny, ktoré sa snívali, ale iba správa, že sa blíži - v reálnom živote očakávajú nepríjemné správy.

Sledujte búrku, ktorá je fascinujúca pre jej krásu - očakávajte, že testy spadajú na váš podiel. Musíte ich prekonať, aby ste dosiahli kvalitatívne lepšiu životnú úroveň.

Miller predpovede

Dream Miller vysvetľuje, čo sníva o búrke na mori, je sklon veriť tomu, že to znamená straty a problémy. Vidíte vo sne, že sa utopíte v zúrivom mori? Buďte opatrní, tento sen znamená vážnu chorobu, nehodu alebo zranenie.

Dostať sa do búrky na mori: od vnútorného boja po skutočnú konfrontáciu

Vo sne, aby ste sa dostali do silnej búrky na mori, je známkou rýchlo sa rozvíjajúcich udalostí okolo vás, naznačuje to východná kniha snov. Snívali ste, že silný vietor obrátil tvoju loď a ty si uniesol búrlivé more od lode a od pobrežia? Tento príbeh je vysvetlený v knihách snov, ako záťaže a oneskorenia v záležitostiach, ktoré vytvorili tvoji nepriatelia.

Prečo snívaš, že ste s jedným pohľadom upokojili búrlivú morskú priepasť? Takýto fantastický príbeh vo sne je odrazom oceľového charakteru. Ste určite vyhrať a nič vás nemôže zastaviť na ceste k nemu.

Podmaniť si búrkové vlny je znakom boja, vnútorného a reálneho

Myslíte si, že ste pri surfovaní na mori prekvapení vlnami? Počúvajte svoje vlastné pocity, možno ste unavený "spásaním chrbta" a snažiac sa stať sa vodcom.

Ak chcete vyjsť vo sne v búrlivom počasí na mori pod plachtou, je to znamenie rozporu. Nesúhlasíte so stavom a okolnosťami, ktoré sa v tomto štádiu rozvinuli a zamýšľate bojovať proti nim bez ohľadu na to, čo.

Ale prečo snívať vzlietnuť na búrke vlny na malom plute a potom spadnúť,podľa snov knihy Longo: nie ste identifikovaní s vašimi pozíciami. Priority tiež nie sú umiestnené a obťažujú vás.

Pozorujte zo strany, alebo Konflikt: účastník alebo pozorovateľ?

Čo to znamená vidieť morskú búrku z brehu? Budete svedkami "búrky", ktorá vypukla v tíme. Snívalo som, že na brehu narazia veľké morské balvany a prinášajú vám sprej? Budete tiež zapojení do tohto konfliktu, varuje Lunar Dreambook.

A ak ste snívali, že stojíte vo veľkej vzdialenosti od zúriacej nádrže, napríklad na skale, a veľké, obavy z hrebeňov vás nemôžu dosiahnuť, potom je to symbol, ktorý dokáže vydržať všetky útoky proti vám.

Čo si myslela a pozeral sa na bublinku

Ak ste snívali o búrke na mori, uistite sa, že vaše emócie vo sne. Spôsob, akým reagujete na prvky, ktoré vidíte, môže zmeniť interpretáciu spánku. Takže ste sa cítili:

 • strach - v skutočnosti sa tiež bojíte niečoho,
 • obdiv - ste v nebezpečenstve, môžete sa uniesť niečím extrémnym,
 • ľahostajnosť - tam je sotva čokoľvek, čo vás môže odraziť od zamýšľanej cesty,
 • nenávisť - ste zmätení v pozornosti iných, ale nemôžete "ísť do tieňa",
 • vzrušenie - nastavenie cieľov, plán, experiment - teraz je to najlepší čas na to.

Interpretácia snov - Storm

Snívať o búrke - varovanie o niektorých skúškach.

Ak snívate, že ste v búrke, potom nie ste spokojní so svojím životom, ste zahltení túžbami a vášňami, ktoré v skutočnosti nenájdu cestu von. Ak vidíte vo sne, že niekto padol do búrky, potom to znamená, že táto osoba sa dostala do ťažkej situácie a potrebuje pomoc. Ak vo sne vidíte, že ste zahltení vlnou alebo sa utopíte, potom vás to varuje pred nebezpečenstvom, ktorým ste vystavení. Ak sa vo sne podarilo uniknúť z búrky, potom sa v skutočnosti budete môcť vyhnúť veľkej nešťastiu.

Ak snívate o bouřke od pondelka do utorka, musíte byť pripravení na akékoľvek prekvapenie. Ak vidíte búrku vo sne od stredu do štvrtka, nemali by ste spáchať vyrážky, inak dôsledky budú pre vás veľmi ťažké. Ak ste videli búrku vo vašom sne od soboty do nedele, potom je to znamenie, že vaša kariéra je v nebezpečenstve a budete musieť vynaložiť veľa úsilia a trpezlivosti, aby ste túto situáciu napravili.

Mimochodom, môžete spomenúť na príbeh, ktorý sa stalo s priemyselníkom Whitson v roku 1863. Počas cesty z Anglicka do Ameriky loď zasiahla búrku, ktorá trvala niekoľko dní. Trápený morom, Whitson zaspal a uvidel svoju ženu vo sne. Mala biele šaty a vyšla na Whitsonovu posteľ, sklonila sa nad ním, pobozkla ju a povedala, že to všetko čoskoro skončí a budú sa navzájom vidieť. Keď sa ráno prebudila, Whitson videl, že búrka sa konečne zastavila. Keď sa priemyselník vrátil domov, jeho žena mu povedala, že vidí vo sne, ako loď, na ktorej Whitson plavila, dostala sa do búrky a naozaj chcela konzolovať a rozveseliť ho. Popísala kabínu Whitson, ktorú videla vo sne. Tento popis presne zodpovedal kabíne, v ktorej bol Whitson počas búrky bdieť.

Interpretácia snov - Mora

V južných a západných Slovaniach je Mora démon, ktorý sa dusí a mučí spiaceho muža, ktorý sa na nohách opiera o hruď.

Poliaci a Kašubiči veria, že ak sa narodí šesť alebo sedem dcér v rodine v rade, tá sa stane Mórou.

Podľa českých názorov sa deti narodené zubami stávajú Moroi a podľa srbčiny a chorvátčiny deti narodené v "košeli", zvyčajne krvavé alebo modré.

Srbovia veria, že Mora je dievča narodené v krvavom košeli, ktoré porodila panička.

Srbovia a Chorváti tiež veria, že Mora je dcérou Veshtitsy a tiež, že deti počaté ženou na dovolenke alebo počas menštruácie sa stanú Moramom.

Podľa poľských názorov dievča, z ktorej sa Mora ukáže, má dve duše - dobré a zlé, zatiaľ čo zlá duša preteká z tela spiaceho Mora a ubližuje ľuďom, ale Mora sama o sebe nič nepoddáva.

Démonické vlastnosti Mory sa objavujú v noci a zvyšok času sa nelíši od tých okolo nich.

Západní Slované veria, že Moorovia dusia ľudí proti ich vôli, keď príde ich čas.

Podľa bulharskej a poľskej vierovyznania sú Mora dušami ľudí, ktorí zomreli bez spovedania, pochovaní v rozpore s pohrebným rituálom, ako aj s deťmi nepokrstených alebo nesprávne pokrstených detí.

Poliaci, Čechia a Lužanti poznajú vieru o Morahovcov.

Poliaci veria, že Mora je neviditeľná alebo vyzerá ako nejasný ľudský tieň, má priehľadné telo, je tenká, kostnatá, má neobvykle dlhé nohy, paže a nechty.

Podľa srbských presvedčení Mora môže mať formu mora alebo komára, rovnako ako zvieratá spojené s druhým svetom: netopier, mačka, myš.

Mora stúpa na hrudi spiaceho muža, rozdrví a mučie ho, pije jeho krv a u žien nasáva mlieko z prsníkov.

Podľa niektorých legiend existuje niekoľko druhov Pes: jeden sucks a uškrtí ľudí, druhý vyčerpá hromadu stromov, tretí - zelenina a burina.

Obeť Maury blesne, kohúti a čoskoro zomrie.

Mora môže vstúpiť do miestnosti cez ľubovoľnú, dokonca aj najmenšiu dieru, aj cez kľúčovú dieru.

Poliaci a kashubíni veria, že sa Mora pohybuje na sita, na koši, koleso z kolesa, kotúč, rotujúce koleso z rotujúceho kolesa (porov.

Distaff) alebo v vozíku s jedným kolesom.

Na moru sa ako amulety používa nôž, ihla vlepená v odeve, sekeru alebo iný železný predmet, cesnak, pás, ktorý je položený na prikrývku, chlieb, zrkadlo.

Ak chcete zastaviť návštevu spoločnosti Mora, musíte ju rozpoznať.

Preto musí človek, ktorý je zmrzačený Mórou, povedať: "Poďte ráno, dám vám chlieb a soľ."

Prvá žena, ktorá príde ráno, bude Moroi.

Musí dať zasľúbenej, po ktorej už nebude prichádzať do tohto domu.

Môžete sa zbaviť Mory tým, že chytite zviera, ku ktorému sa obrátila a ochromila ho.

Novorodenca so zubami dostal v ústach kúsok dreva, takže na neho prešla škodlivosť dieťaťa.

Mora pochádza z dvojčiat.

Poľský morass dusia spiace ľudí.

Chorváti trikrát pokrstili kukisu moru, ktorá predtým pľuvala na neho a ktorá mu dieťa trpela.

Tlmočenie snov - more

Vidieť pokojné more počas krásneho slnečného dňa predpovedá bezbolestnú existenciu v plnej prosperite.

Storm Sea - na urážku, ktorá vás spôsobí, zámerne si vybrať najvhodnejší moment pre toto.

Letí vo sne nad morom, ako keby na krídlach predzvesťou splnenie snov, ale ak súčasne spadnete do mora, stratíte peniaze alebo drahé veci.

Rozhýbanie sa v mori - v reálnom živote, vy sám budete vinníkom mnohých jeho nešťastí.

Plávať v mori - riskovať ich zdravie. Plávajúce v mori na lodi znamená, že v skutočnosti čakáte na šťastné udalosti. Ak sa vaša loď zrúti na otvorenom mori, je to zlá správa.

Zostanúc sám v mori, keď ste utiekli z potopenej lode, taký sen znamená, že na vás čakajú zničenie a hanba a všetky druhy žiadostí od priateľa o pomoc budú spĺňať neodpovedajúce ticho v odpovedi.

Plachtenie po mori, prehliadka na malej jachte - v skutočnosti budete mať značnú finančnú stratu.

Zároveň sa dostať do veľkej búrky, ktorá vybuchla na mori znamená, že v skutočnosti ukážete úplnú nekonzistenciu v podnikaní a jednoducho budete z nich odstránený.

Ak sa chcete v mori uniesť s úplným pokojom - v skutočnom živote, doprajte si jednoduché a úplne neškodné hobby.

Vidieť loď s jasnými svetlami plaviacimi sa smerom k otvorenému moru je predzvesťou blahobytu vo všetkom.

Ak sa stretnete s ľadovcom na mori, predpovedá neočakávané zmeny okolností spôsobené potrebou odložiť očakávané potešenie.

Keď vidíte z mora, vzdialené svetlo majáku predznamenáva, že cesta do skutočného úspechu sa vám otvorí vo veľmi blízkej budúcnosti.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-shtorm.html
 • http://sonnikonline.club/priroda-yavleniya/k-chemu-snitsya-shtorm-na-more.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/shtorm-na-more
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
[/ zbalenie]

Sledujte video: Sima Martausová & Pre Vás - Nenahraditeľná (oficiálny videoklip)

Zanechajte Svoj Komentár