Čo sa sen o psovi stane popola?

Sen o Millerovi, akýkoľvek sen, v ktorom sú plášte, sa považuje za znamenie obáv senora. Hoci ak ste vo sne mali šancu vidieť psa so šteniatkami, potom to znamená jednoduché a dokonca aj príjemné práce. Možno sa bude starať o vaše vlastné deti.

Pre ženu, ktorá snívala o takomto obrázku, vysnívaná kniha prináša takýto výklad o sne: sen o deťoch, ale obávate sa, že sa nebudete vyrovnávať s úlohou matky. A ak bol vo sne prítomný aj človek, znamená to, že snívajúci vidí túto osobu ako otca svojich potomkov.

Zoznamka a vytváranie sietí

Pes, ktorý rodí šteniatka podľa väčšiny spisovateľov snov, interpretuje to, čo sny takto, sľubuje: čoskoro budete mať viac priateľov. Pamätajte si, že ak je narodenie psa jednoduché, potom bude známe počas zábavnej udalosti. Ale ak bolo narodenie bolestivé, potom sa váš sociálny kruh rozšíri po nejakej smutnej udalosti.

Máte záujem o to, aké sny pes dáva kutyat, a potom ich zabije alebo čije? To znamená, že nebudete spokojní s novými známymi, vysiela sa Vangov sen.

Bude to príležitosť uistiť sa, že priateľ je úprimný.

To, čo pes sníva so šteniatkami, ktoré nedávno porodila podľa romskej knihy snov, je determinantom toho, čo by v blízkej budúcnosti očakávali od svojich nových kamarátov.

Ak ste snívali, že sa pes narodil a zomrel, je to znamenie straty dôvery v súdruhu. A ak sníva, že pes rodí mačiatka, znamená to, že jeden z tvojich priateľov je úprimný.

Ďalším bodom: ak sa vo sne budete radovať pri narodení šteniat na psa, potom v skutočnosti si môžete byť istí priateľskou oddanosťou. Ale skúsenosti vo sne kvôli tomuto hnevu - symbol odporu voči blížnemu.

Tichá a meraná životnosť je blízko

Snášal psa so šteniatkami, ktoré sa živia? Táto vízia naznačuje, že sa nemusíte obávať - ​​všetky naše plány budú fungovať dobre. Pes ošetrujúci pes vo vás sníva? Nestrácame riziko, ak nechcete mať veľa problémov.

Máte záujem o to, čo sníva šteniatka? Avšak táto vízia môže byť interpretovaná rôznymi spôsobmi. Ak ste snívali, že mačka kŕmi novorodencami svoje mlieko, potom osoba, ktorú ste považovali za nepriateľa, vám pomôže s niečím dôležitým.

A ak vidíte vo sne, že pruhovaná múza "napája" už dospelých psov a pretiahne ich kusy mäsa, znamená to, že konkurenti bez toho, aby ste to vedeli, vám pomôžu zbaviť sa mnohých problémov.

Spací pes s šteniatkami sľubuje pokojný a meraný život, naznačuje snovú knihu Longo.

Neverte bez kontroly

Mnoho tehotných psov so šteniatkami v ich spánku je znakom toho, že v súčasnosti ste príliš zahltení informáciami alebo starostlivosťou o svojich blízkych, aby ste objektívne vyhodnotili všetko, čo sa deje okolo vás. Aby ste sa nestali zmätení a nerobili chyby, skontrolovať všetko, čo vidíte a počujete, predtým, ako urobíte akékoľvek závery, poraďte sny o knihách.

Veľa mŕtvych veľkých a malých psíkov je symbolom toho, že ste na pokraji rozpadu s priateľmi. A ak ste snívali, že pes jedol mŕtveho novorodeného šteňa, znamená to, že ste pripravený uveriť teraz aj v najkrvavejšom nezmysle, tak unavený z udalostí okolo vás.

Takisto nedovoľte, aby ste sa oklamali, ak vidíte vo sne, ako ste uhryznutí veľkým psom s veľkými psíkmi, odporúča Tsvetkov senská kniha.

Stručná definícia znaku

Ak chcete čo najviac zistiť, čo pes s šteniatkami sníva, potom si zapamätajte aj to, čo vyhovuje samotnej "chybe" a jej potomkom, odporučte knihy snov. Takže snívali, že sú:

 • biela - ste ľahko vo vzťahoch s ostatnými,
 • čierna - nebuďte "buk", naučte sa dôverovať tým, ktorí sú blízko vás,
 • červená - v tebe, ako v tvojich priateľoch, žije duch dobrodružstva,
 • malé škvrny - máte veľmi náchylnú náladu,
 • biela s dvoma alebo tromi veľkými bodmi - nemáte radi zmeniť svoje rozhodnutie.

Snívať o pôrode

Keď sníva, že pes rodí deti, potom sa v rodine blízkych priateľov môže objaviť dieťa.

Ak ste mali šancu nielen vidieť, ako sa pes pýcha, ale aj zúčastniť sa na procese, potom sen nadobúda menej pozitívny charakter. Predpokladá sa, že snívač očakáva problémy. Môžu sa vyskytnúť problémy s blízkymi príbuznými.

Tehotné zviera

Pes vo sne zosobňuje priateľov. Možno predpokladať, že mladý pes sľubuje vznik nových priateľov, ale tlmočníci to nie vždy myslí.

Tehotný pes sníva - väčšina tlmočníkov poukáže na pozitívne zmeny v živote.

Sen o tehotných zvieratách

Predpokladá sa, že po takom sne môže snímač čoskoro stretnúť svoju dušu. Táto únia bude silná a šťastná. V skutočnosti už máte rodinu? Potom sa vaše pocity môžu objaviť novou silou.

Je pravda, že ak snívaš, že na teba plesne psa, tak láska spiaceho človeka bude nekompromisná. Váš priateľ je s vami, ktorý sleduje vaše ciele. Je pravdepodobné, že budete milovať nerobnú osobu a budete mať problémy so svojím manželom alebo manželkou.

Pes, ktorý vidíte, symbolizuje priateľstvo, vernosť, slušnosť. Je to spravidla obraz vášho priateľa. Preto je dôležité pozrieť sa na správanie zvieraťa:

 • dobromyseľný psík, ktorý sa chveje svojou chvostou - v skutočnosti máte dobrého priateľa, nezradí
 • vidieť agresiu, úsmev - máte nepriateľa, ktorý sa pokúsi ublížiť.

Symboly spánku

Sen agresívne zviera

Často pes v nočnom videní je odrazom povahy speváka. Ak ste snívali, že pes sa z radosti radia z chvosta, raduje sa vo vás, potom ste aj v skutočnosti dobrotivý voči ľuďom okolo vás.

Po takýchto snoch by mala mať osoba šťastnú udalosť. Začnete biely prúžok.

Preto agresia zo zvieraťa - nemáte radi ľudí okolo vás. Často vstupujú do hádky a hľadajú dôvod na rozbroj. Takáto vízia varuje pred nástupom nešťastia.Zamyslite sa nad možnosťou, že sami priťahujete negatívy.

Dreamboy šteňa

Než začnete uvažovať o tom, čo šteniatka sníva, mali by ste pochopiť, čo šteniatka všeobecne znamenajú. Túto otázku považujú mnohí tlmočníci snov, takže by ste nemali mať žiadne problémy.

Sen veľké šteniatka

Ezoterická kniha snov

Keď sa šteniatko vo sne hrá, potom môžete čeliť zrade domácich ľudí. Spánok - stanete sa priateľmi s ľuďmi mladšími ako niekoľko rokov.

Ak vás bude hladiť, potom bude vaša druhá polovica oveľa mladšia ako vy vo veku.

Veľa šteniatok - začína byť v spoločnosti mladých ľudí, ich vek bude menej ako vy.

Šteňa bez majstra - vyššie právomoci poukazujú na neprítomnosť duchovného jedla v spánku.

Tlmočník Sigmund Freud

Hra so šteňátkom je darček, ktorý predstavuje blízka osoba.

Urobte si nákup šteňa - dôverujete nesprávnej osobe. Zdá sa vám, že vás veľmi želá, v skutočnosti je všetko úplne iné.

Vyzdvihnúť strašidelné šteňa vo sne

Ak chcete vyzdvihnúť dieťa na ulici - v skutočnosti urobíte dobrý skutok, pomôžete tomu, kto bude potrebovať.

Hrali ste úlohu šteniatka? Ste príliš unavený z každodenných problémov, je čas na odpočinok a je lepšie to urobiť sami.

Keď človek vidí vo sne veľa šteniatok pri svojej matke, potom sa v skutočnosti stretne so ženou podobnou svojej matke. Freud si myslel, že by ste sa jej cítili sexuálne priťahovaní.

A pre ženu, tá istá vízia sľubuje zoznámenie s mužom, ktorý je oveľa mladší ako ona vo veku, bude mať pocity pre neho.

Detský tlmočník

Pes so šteniatkami - budete v spoločnosti ľudí, ktorí sú oveľa mladší ako oni.

Sen človeka so šteniatkami

Snímaný zlý pes môže byť považovaný za symbol problémov. Budete v konflikte s inými ľuďmi. Takisto riskujete, že sa dostanete do problémov.

Dream Interpretácia ročných období

Niektorí snívajúci sa konkrétne odvolávajú na tlmočníka, ktorý bol vytvorený dátumom narodenia spiaceho.

Tí, ktorí sa narodili v prvých štyroch mesiacoch roka, keď videli šteniatko vo sne, sa môžu pripraviť na prídavky do rodiny. Ak váš dátum narodenia padá v lete, šteniatko vo sne varuje, že sa ocitnete v hlúpej situácii.

Keď šteniatko plačí, vaše dieťa bude plakať.

Narodil sa na jeseň, ak šteniatka snívali, čelí pomstu dlhoročného priateľa. Kňučanie šteniat bude snívať - ​​budete sa obávať vášho príbuzného.

Čierny oblek

Sníval som o čiernom štene

Keď sa pes narodí šteniatkam čierneho obleku, takýto sen vás predvedie ako nového priateľa. Táto osoba bude oveľa mladšia ako vy, ale zároveň bude mať mimoriadne kvality. Budete mať záujem s ním komunikovať.

Redhead baby

Ak je pes pštrosí a všetky deti majú červenú farbu, riskujete, že sa zobudíte do dosť nepríjemnej situácie. Môžete začať hádku, pretože ste nepochopili slová partnera. Tlmočník vám odporúča, aby ste sa naučili zdržanlivosť.

Pozitívne vo sne, aby ste získali červené šteňatá. Taký sen naznačuje, že urobíte správnu voľbu. Robte niečo, čo zlepší váš život.

Snívanie zrúcanina dieťa

Držanie červeno-chlupatého dieťaťa v náručí je sen, ktorý sľubuje vášnivú romantiku. Nemusí to byť veľmi dlho, ale dostanete veľa príjemných dojmov.

Koľko šteniatok produkovalo psa

No, ak sa vám podarilo počítať, koľko psov malo psa. Podľa snovovej knihy psa rodí veľa šteniatok - máte veľa komplexov.Vaše vnútorné skúsenosti vám neumožňujú žiť úplne.

Taký sen často navštevuje ľudí, ktorí vyrastali s prísnymi rodičmi, inšpirovali spiaceho človeka z detstva.

Sen veľké šteniatka

Ak sa pes narodil veľa šteniat, potom vás bude napadnúť drobné úsilie spojené s domácimi problémami. Tlmočník odporúča, aby ste všetko nevzali do srdca, snažte sa sústrediť sa na najdôležitejšie.

Dve šteňatá u psa - budete čeliť ťažkej voľbe. Keď sa rozhodnete, premyslite si dôkladne, ako sa nakoniec rozhodnete.

Vidieť štyri deti je dosť pozitívna vízia. Sľubuje spiaceho človeka splnenie jeho starého snu. Ak by ste mali problémy, vyriešia sa.

Táto vízia sľubuje materiálne blaho, šťastie s blízkymi, harmóniu v duši.

Pozrite veľké šteňatá - očakávate problémy v práci. Ale nebojte sa veľa, budú dočasné.

Sledujte vo sne o pôrode

Pozorujte pôrod

Keď vo sne ste videli proces pôrodu, tlmočník predpovedá vaše priateľstvo s kolegom. Môže to byť aj osoba, s ktorou máte priľahlé zamestnanie.

Z tohto priateľstva dostanete nielen morálnu spokojnosť, ale aj vy budete môcť zlepšiť Vašu profesionalitu.

Ak ste pomohli svojmu domácemu maznáčikovi vyrábať šteňatá, potom očakávate menšie problémy a problémy domácnosti. Čoskoro sa začnete stretávať s vašimi príbuznými. Pravda, kniha snov je presvedčená, že všetky tieto problémy budú dočasné a budete sa s nimi dokázať vyrovnať.

Aby si snívač zlepšil svoj život, musí zmeniť svoje názory na život.

Pes a jeho plod

Snívať o narodení zvieraťa

Čistý pes je znakom toho, že by ste mali byť viac pozorní voči svojmu okoliu. Aj keď ste zvyknutí dávať na ťažkosti, tlmočníci odporúčajú učiť sa, ako sa s nimi vyrovnať. Čím skôr začnete riešiť problémy, tým rýchlejšie vyhráte.

Symbol psa, ktorý sa nafúkne, je nepríjemnosťou svojich blízkych Neblokujte ich, ak potrebujú vašu pomoc, dajte im to.

Táto vízia pre ženy môže viesť k rýchlemu poznaniu s atraktívnym mladým mužom. Táto osoba bude oveľa mladšia ako vy.

Sníval som, že šteniatko zrodilo šteniatko - sen má dva úplne odlišné interpretácie:

 • bavte sa s peknými ľuďmi
 • Váš drahý človek potrebuje vašu podporu.

Dávajte pozor na detaily

Keď snívate psa so šteniatkami, nebude zbytočné pozrieť sa na detaily, ukážu vám, čo sa stane v budúcnosti:

Vezmite si pôrod vo sne

 • vidieť krv z úst zvieraťa - zoznámenie sa s osobou, ktorá bude vaším verným priateľom,
 • impozantná veľkosť zvieraťa, ktoré sa narodilo vo sne - váš nový priateľ bude mať vysoký post,
 • keď sa zviera pohráva, vize sľubuje,
 • aby ste zistili, ako pôrodné psy porodia - budete vtiahnutí do boja,
 • hladenie zvieraťa, ktoré rodí - romantické dátum,
 • aby ste sa zrodili doma - zrazu neočakávane klesáte hostí, budete ich radi vidieť,
 • počuť štekanie zvieraťa - o vás sa rozprávajú nepríjemné veci,
 • sny, ktoré zvíťazil z vás - prežili zradu príbuzného.

Sen o bieleho zvieraťa

Interpretácia snov pozitívne hodnotí víziu, v ktorej ste si všimli farbu ženy v práci. Bol biely - na vás čaká príjemný známy, červená hlava predpovedá pomstu od priateľa.Ak je kožušina ženy čierna, potom budete musieť čeliť agresii. Určitá osoba sa pokúsi pomstiť za vaše predchádzajúce akcie.

Akcie so šteniatkami

V tvojich snoch sa pes narodil šteniatkam, a ak sa sny neskončili tam, potom stojí za to zvážiť aj tvoje činy s malými.

Kŕmiť šteniatko vo sne - budete mať hmotné pohodlie. Situácia bude stabilná a nebudete sa musieť obávať vašej budúcnosti. Výklad snov vidí v takom sne znamení, že snívajúci čaká na propagáciu. Môžete tiež jednoducho zvýšiť plat alebo dať poistné.

Snehulák, ktorý kŕmi šteniatkami vo sne, dostane príjemné prekvapenie. Je možné, že vás niekto organizuje príjemný večer.

Uložte deti do snov - príďte na pomoc vašim príbuzným. Čoskoro bude príbuzný potrebovať vašu radu alebo morálnu podporu. Hlavná vec - nenechajte si ujsť tento moment.

Kŕmiť šteniatka vo sne

Keď ste nepodarilo zachrániť šteniatka, taký sen predpovedá zrútenie všetkých nádejí. Vaše sny sa nestane pravdivé. Mali by ste prehodnotiť svoje priority.

Medzi inými predpovediami, kniha snov hovorí, že prestanete komunikovať normálne s inými ľuďmi.Hlavnou vecou nie je stratiť srdce, je to len dočasný jav, čoskoro bude všetko v poriadku.

Ak chcete zabiť šteňa, ktoré sa práve narodilo, je znamením vyšších síl, ktoré by ste nemali hádať so svojím súčasným partnerom. Nezabudnite, že všetci ľudia robia chyby, môže byť užitočné odpustiť osobe, ak je pre vás skutočne drahý.

Žehlenie šteňa - snívač je pripravený na zmenu, súčasná situácia sa dlho stala neuspokojivá. Zmena je teraz nevyhnutná.

Čo to znamená, ak vás šteňatko kleplo

Šteňa vo sne kousne

Podľa snovovej knihy sa pes narodil šteniatkam a začali vás kousnúť - to je negatívny sen. Predpokladá sa, že poskytnete služby ľuďom a nebudú vám poďakovať. Nemali by ste od svojich príbuzných a priateľov očakávať, že budete reagovať. S najväčšou pravdepodobnosťou ste len zle pochopili.

Tlmočník hovorí, že vaše dobré skutky budú odmenené. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je trpezlivo.

Tiež vízia hlúpeho šteňa, ktoré pes práve priniesol na svet, sľubuje hádku s blízkym priateľom alebo príbuzným. Pokúste sa vyhladiť konflikt, kým sa nestane otvoreným nepriateľstvom.

Dôležitá je aj lokalita uhryznutia. Pokúste sa spomenúť na to, kde ste pravdepodobne štepili.

Ak to bola noha, potom ste nesprávne vybrali svoju cestu. Mali by ste meniť priority.

Ruka varuje pred finančnými problémami. Spiace osoby majú menej dôvery v svojich kolegov a obchodných partnerov. Je lepšie odložiť finančné transakcie. Predpoveď hovorí, že iní sa budú pokúšať oklamať a riskujete, že urobíte chybu vo výpočtoch.

Vy sama ste porodili šteniatko

Narodiť sa v šteňatom sne

Ak ste v nočnom videní vy sami narodili šteniatko, potom sa čoskoro stane dôležitá udalosť vo vašej rodine. Mohla by to byť svadba, alebo by jeden z príbuzných priniesol dieťa.

Tlmočník sa domnieva, že život snívajúceho sa dramaticky zmení.

Keď je taká vízia žena, vysnívané knihy hovoria, že snívajúci sa čoskoro dozvie o jej tehotenstve.

Ďalšie predpovede

Podľa knihy snov sa pes narodil uprostred cesty - váš morálny stav je ďaleko od ideálu. Ak sa narodí na ceste alebo ceste a zabráni ľuďom, aby ste prešli, potom máte veľa starých chýb. Kým sa ho zbavíte, nebudete môcť žiť normálny život.

Pokúste sa vysporiadať sa s tým, že ste trýznený, ak máte možnosť opraviť to, čo ste urobili, neváhajte a urobte to. Tlmočník odporúča byť zladený so skutočnosťou, že nie je možné opraviť.

Zabitie psa, ktorý porodí, je skôr dôležitým znamením.

Ste v smrteľnom nebezpečenstve, buďte veľmi opatrní.

Mrtvý pes - znamenie veľkých problémov.

Riskujete, že sa stanete vážne chorým, alebo váš milovaný zomrie.

Moderná kniha snov

V súčasnosti tlmočníci sú presvedčení, že pes vo sne je priaznivým symbolom, čo znamená vernosť a láskavosť zo strany priateľov. Je oveľa zaujímavejšie interpretovať sen, v ktorom sú mladí psi zapojení. Moderní tlmočníci hovoria:

 • Ak chcete vidieť šteniatko vo sne - na príjemný dar od príbuzného alebo priateľa,
 • Ak chcete nakŕmiť mláďatá, alebo ho vziať do náručia - na podporu tajného patróna,
 • Ak ste vo sne, že ste chceli vziať doma šteňa bez domova, počkajte na známosť s osobou, ktorá sa rýchlo stane vašim blízkym priateľom
 • Sen o psa, ktorý sa stal húževnatým, odráža vnútorný stav človeka a konkrétne, že je náchylný k sebectvu a je zameraný len na jeho vlastné túžby,
 • Ak vo sne zviera zasahuje pod nohy, potom by ste sa mali v skutočnosti zaoberať niektorými problémami,
 • Láskavé a hravé šteniatko vo sne zosobňuje tajnú túžbu mať dieťa,
 • Nadané šteniatko vo sne - v skutočnosti vás niekto odvádza od riešenia dôležitých problémov
 • Hľadanie chýbajúcich zvieracích snov o duchovnej osamelosti a skľúčenosti, ale ak nakoniec nájdeš psíka, potom to znamená nájsť mier a duchovnú rovnováhu,
 • Nájdite niekoho iného domáceho maznáčika - do nečakaných správ,
 • Hra so psom a jej mláďatami je náhlym prekvapením,
 • Spiace zvieratá snívajú o tom, že čoskoro nájdu druhú polovicu alebo vrátia staré, zdanlivo vyhynuté pocity,
 • Keď žena sníva o šteniatkach a dospelom psovi v tom istom čase, znamená to, že čoskoro bude mať fanúšik a oveľa mladšie ako ona.

Moderná kniha snov tvrdí, že sny týkajúce sa psov a šteniat by sa mali považovať za varovné znamenie, ak:

 1. Videli ste, ako mladí psi hrajú, ale zároveň máte pocit úzkosti - v skutočnosti niekto chce oklamať a odhaľovať vás,
 2. Dospelý pes alebo jeho mladí sú škaredí - v skutočnosti sa ocitnete v nepríjemnej situácii a úplne stratíte,
 3. Pes a šteniatka mačia kosť - varovanie, že je čas prestať míňať peniaze na rôzne drobnosti,
 4. Vo sne, šteňa na vás trčí - na drobné hádky v rodine,
 5. Vyzerá pes vo sne nezdravé? Čoskoro budete čeliť vážnym chorobám a životným problémom,
 6. Kňučanie šteňa naznačuje, že je čas venovať pozornosť morálke príbuzných, možno potrebujú vašu podporu,
 7. Ak chcete vidieť šteniatko na trhu - na pomluvy a klebety.

Dream Miller

Táto snovová kniha tvrdí, že pes v snoch má dvojaký význam. Vidieť zlého psa - na neúspechy a intrízy tajných nepriateľov. Ale jemný pes sníva, že nájde skutočných priateľov.

Veľký pes vo sne naznačuje potrebu odolávať kritike od ostatných. Ak takýto sen sníva o mladé dievčine, potom sa čoskoro stretne s bohatým človekom, ktorý sa oženi. Ale mnoho malých psíkov, naopak, predznamenáva vzhľad frivolného fanúšika.

Byť majiteľom mladého psa vo sne má šťastie vo finančných záležitostiach. Čoskoro budete môcť urobiť značné bohatstvo.Ak je pes a šteňatá čistokrvné, všetky výhody sa dosiahnu bez akéhokoľvek osobitného úsilia zo strany snívača.

Ak je pes vo svojom snechnutí, pripravte sa na hádky a komplikácie v rodinných vzťahoch. Budete musieť preukázať veľkú trpezlivosť a múdrosť na vyriešenie konfliktnej situácie.

Ak je vo sne, keď sa za zátylkom slyšate a vrčíš, musíš v skutočnosti urobiť maximálnu opatrnosť. Možno niekto využije tvoju chybu v práci a bude ťa chcieť dať pred špinavé svetlo. Takéto sny sa považujú za upozornenie: postavte svoje záležitosti do poriadku a nedôjde k žiadnym ťažkostiam.

Podľa sviatočnej knihy Millera je varovanie snom, v ktorom niekoľko šteniatok nasáva psí mlieko. Upozorňuje na to, že náchylnosť urobiť niekoľko dôležitých vecí súčasne povedie k neuspokojivému výsledku. Je lepšie riešiť problémy dôsledne.

Ak je vo sne človek prenasledovaný šialeným psom so svojimi šteniatkami, potom je potrebné mobilizovať všetky jeho životné sily, aby prekonal celý rad životných ťažkostí. Zbavili ste sa psa? Preto sa tieto ťažkosti vyriešia sami.

Sen, v ktorom šteniatka bojujú, predznamenáva zlyhanie v romantickom vzťahu. Ale ak sa im podarí utíšiť, potom očakávajte úplné vzájomné porozumenie a harmóniu v láske.

Snímaný biely pes sľubuje veľa šťastia v hazardných a rizikových podnikoch. Fortune bude jasne na vašej strane.

Love Dream

 • Ak chcete vyzdvihnúť šteňa bez domova - stretnúť sa s mužom, ktorý potrebuje Vašu podporu,
 • Ak chcete hrať vo sne so psom a šteniatkami - drahému daru od milovaného človeka,
 • Nákup psíka na trhu vedie k nečestnému správaniu zo strany obchodného partnera. Možno bude šíriť zlé zvesti o vás a pokryte
 • Ak ste snívali, že ste sami malý pes, potom ste v skutočnosti veľmi morálne unavení. Strávte pár dní v prírode, vypnite mobilný telefón,
 • Ak žena vidí psa vo sne, potom čoskoro stretne chlapíka, ktorý je úplne neskúsený v intímnom zmysle. Ak je sen ako sen pre človeka, potom jeho milovaný bude vyzerať ako jeho matka s vekom.

Psychologická kniha snov

Psy v snoch sú symbolom priateľstva, spásy a ochrany. Avšak vzhľad šteniat sa interpretuje inak:

 • Ak chcete vidieť kričalové zviera - na vzhľad oddaného kamaráta vo vašom živote,
 • Nadané šteniatko sľubuje vznik malých, ale obsedantných problémov, ktoré vám bránia sústrediť sa na riešenie hlavných úloh,
 • Zábavné a hravé šteniatka pre ženy stelesňujú sny stať sa matkou alebo predzvesťou raného narodenia dieťaťa
 • Sleeping puppy znamená plné porozumenie s deťmi a staršími,
 • Ak je šteňa špinavé v bahne, potom niekto z vašich blízkych vás oklama v ich prospech. Ak tomu chcete zabrániť, pozrite sa na svoje okolie a skúste vypočítať zdroj blížiaceho sa nešťastia,
 • Novomanželia šteniatka snívajú o bezprostrednom vzhľade prvorodených a starších - narodenie vnučky alebo vnuka,
 • Ak sa sami ste reinkarnovali vo sne v šteňatku, potom naliehavo potrebujete súkromie a odpočinok. V opačnom prípade bude prepracovanie negatívne ovplyvňovať vaše zdravie a viesť k vzniku chronických ochorení,
 • Ak je šteňa vo sne ublížená, potom čoskoro bude vaše dieťa trpieť nejakým zlomením. Pokúste sa obklopiť dieťa starostlivo a pozorne.

Dream Vanga

Slávne jasnovidec negatívne interpretoval sny, ktoré zahŕňali túlavého psa.Podľa jej názoru to znamená, že kamaráta snítača je uväznený, ale nechce požiadať o pomoc. Ale senný biely pes, naopak, svedčí o blahobytu priateľov spánku a predviesť niektorým z nich čoskoro vzhľad dieťaťa. Ak snívač živí psa a šteňatá, potom je v skutočnosti súcitný a milý človek, na ktorý sa vždy môžete spoľahnúť.

Ak pes vo sne stráži dom, potom je symbolom patronátu vyšších mocností. Snemovník nemá čoho čoho sa báť a dokonca ani tá najhoršia situácia sa bude v jeho prospech. Ak chcete vidieť útočiaceho psa - na stretnutie s temnými silami. Neobyčajné a tajomné udalosti budú prenasledovať každého človeka všade. Iba zachovaním pokoja a čistoty myšlienok sa môžete zbaviť sérií problémov.

Spanie s čiernym psom je nepriaznivým znakom. Varuje pred vznikom tajného nepriateľa. Navyše takýto sen môže byť znamením intríg a ohovárania.

Dokonca aj čierne šteňa je negatívnym znakom. V tomto prípade by sa mali očakávať problémy od aktívnej a veselá osoba, ktorá je ťažko podozrivá z akýchkoľvek zvěrstev.Čierny pes alebo šteňa predkožia škandál svojich kolegov, čo môže pomerne poškodiť reputáciu speváka.

Dream sen Hasse

 • Ak chcete vidieť psa, je potrebné stretnúť sa s ľútostivými a otvorenými ľuďmi,
 • Hrajte so šteniatkami - v blízkej budúcnosti budete mať veľa radosti a príjemných emócií,
 • Ak chcete byť napadnutý psom - musíte byť veľmi opatrní v skutočnosti,
 • Byť bitovaný - hádať sa s príbuznými za peniaze alebo nehnuteľnosti,
 • Uprchlík pes sľubuje výskyt vážneho ochorenia,
 • Ak chcete vidieť psa na love - vaša tvrdá práca prinesie značné zisky a uznanie od kolegov,
 • Utečený pes predvádza úzkosť a nervové vyčerpanie,
 • Slyšte štekanie je symbolom blížiacej sa katastrofy,
 • Hltajúce psy sľubujú veľký škandál
 • Čierny pes vo sne varuje pred zradu,
 • Biely pes - symbol pozitívnej zmeny,
 • Purebred pes sľubuje príjemné práce.

Sen interpretácia Nostradamu

Pes je tradične považovaný za symbol oddanosti. Ak sú na nohách psa šteňatá, potom sa v blízkej budúcnosti stretnete s osobou, s ktorou budete mať šťastnú a trvalú úniu. Ale túlavý pes vo sne varuje, že môžete ľahko stratiť všetko, čo ste získali vďaka tvrdej práci.Je potrebné venovať veľkú pozornosť finančným záležitostiam a potom sa budete môcť vyhnúť negatívnym udalostiam.

Interpretácia snov - pes

Vo všeobecnosti, pes vo sne znamená priateľ - dobrý alebo zlý - a je symbolom lásky a oddanosti.

Keď ju vidíte vo sne, prednášky počúvajú alebo sa stretnú s priateľmi.

Malí psi vo sne znamenajú problémy, obavy, márnosť.

Čierny pes vo sne znamená vášho priateľa, ktorý proti vám niečo začal.

Biely pes vo sne je váš blízky priateľ.

A červený pes vo sne znamená veľmi blízka osoba, manžel, manželka, milovník.

Plemeno a veľkosť psa vo sne charakterizuje vašich priateľov.

Pudel, pomeranský pes a iní dekoratívni psi vo sne sú pravým a jemným priateľom.

Pes vo sne je veľký a šikovný priateľ. Ale ak vo sne sa na teba zarmúti, potom sa oňho postaraj. Toto už nie je priateľ, ale zákerný nepriateľ.

Chovné a poľovnícke plemená vo sne znamenajú samoobslužných ľudí, ktorí neváhajú zarábať z vás alebo vás klamať kvôli zisku. Ak však vo sne viete, že máte poľovnícke psy, sen predpovedá šťastie alebo zisk.

Ak sa vo vás snívajú psy, potom by ste mali byť obozretní z pasti pripravených pre vás zákernými nepriateľmi.

Strážni psi sú verní, lojálni a silní priatelia, ktorí sú pripravení chrániť vás v ťažkých časoch.

Ak chcete stretnúť psa vo sne, znamená to počuť od milovaného alebo priateľa.

Hrajúci pes vo sne je predzvesťou radostného alebo príjemného stretnutia.

Pohladený pes znamená oddaného priateľa. Ak však vo sne vás pohladí neznámy pes, mali by ste byť obozretní z podvodu alebo zrady.

Pýtanie sa psa vo sne je to znamenie, že sa snažíte dosiahnuť milosť milovaného.

Snapping, štekanie, vrčanie, útok na psa vo sne predpovedá hádky, škandály, trestné činy.

Ak snívate, že vás pes kousal, potom by ste nemali požičiavať peniaze svojim priateľom, takže sa s nimi nerobte kvôli tomu.

Chorí psi vo sne symbolizujú pokles záležitostí alebo stratu nejakého majetku.

Ak vo sne vidíte, že malý pes je chorý, na vás čakajú smútok a sklamanie.

Sen, v ktorom vidíte, že sa pes skrýva pred vami, vyhýba sa vám alebo uteká od vás, predzvesť rozbroj vo vzťahoch s blízkym priateľom a jeho chladenie smerom k vám.

Hlasité štekanie počuť vo sne - predchodca úspechu v podnikaní.Ak vo sne, ktorý šteklí vás vystraší, budú správy nepríjemné. Počujte štekanie niekoľkých psov vo sne - veľký škandál alebo problémy.

Ak snívate, že došlo k nehode s veľkým červeným psom, v dôsledku ktorého zomrela, čoskoro sa dozviete o náhlej smrti milovaného, ​​ktorý zomrie v dôsledku podobnej nehody.

Hltavanie psov vo sne - do hádky s blízkym.

Ak snívate, že váš pes bol pripútaný alebo položil golier, potom vedzte, že váš priateľ nie je zbavený žiadnych povinností a nemôžete počítať s jeho vernosťou.

Ak sa vo sne dokážete odviazať vodítko, odstráňte golier od psa, potom budete mať úspech vo svojom osobnom živote a víťazstve nad vašimi súpermi.

Krásny biely pes vo sne, ktorý predstieral dobré správy od milovaného.

Špinavý, mokrý, nešikovný biely pes vo sne je váš blízky priateľ, ktorý sa kvôli vám dostal do nepríjemnej situácie a mal veľa problémov v jeho rodine.

Zlí psy vo sne sú tvoji nepriatelia. Šialený pes vo sne je váš najhorší nepriateľ. Často taký sen predpovedá, že zažijete hanbu alebo poníženie spôsobené neoprávnenými obvineniami.

Pesnicu vo sne je predzvesťou, ktoré sa čoskoro ocitnete v stiesnených podmienkach a bude nútené s tým počítať.

Jazda na psa vo sne znamená silu vašej pozície a úspech v podnikaní.

Bojové psy sú súpermi.

Chôdza so psom vo sne je znakom toho, že si dobre vychutnáte svojho blízkeho.

Ak vo sne pes vás chráni pred nepriateľmi, potom vedzte, že máte priateľa, ktorého pomoc sa môžete spoľahnúť. Pozrite si interpretáciu: zvieratá.

Interpretácia snov - Psy

Ak snívate zlého psa - čakajte na zlyhania a zákerné činy vašich protivníkov. Láskavý pes - sľubuje veľa šťastia a skutočných priateľov.

Ak ste vo sne ste majstrom čistokrvného psa. Budete môcť zostaviť pevný stav.

Ak vás nasleduje krvonohý, sen vás varuje pred pokušeniami, ktoré pre vás môžu byť katastrofálne. Ak vás pes kousne - nečakajte mier v blízkej budúcnosti, či už vo vzťahoch s obchodnými partnermi alebo so svojou ženou.

Štíhlé a špinavé psy znamenajú hroziace zlyhanie alebo chorobu.

Ak počujete štekanie psov, čakajú vás zlé správy. Lovecký pes vo vašej domácnosti predviedol priaznivé okolnosti v podnikaní.

Pekné psy gurmánske plemeno - sľub dievčaťa, frivolný, dapper fanúšik.

Ak sa vo sne vyľakáte z stretnutia s veľkým psom - vaša dávka bude odolná voči celému prostrediu, túžba vystupovať nad vulgaritou a priemernosťou.

Pre ženy tento sen sľubuje veľmi hodného manžela.

Rŕkanie psov za chrbtom je znakom toho, že niektorí intrigueri sa blížia vašim obľúbeným záujmom. Niekedy tento sen predznamená vašu porážku, ale vždy je to impulz k aktívnemu odporu.

Mačka a pes náhle spěchajú na seba sľubujú vám zlyhanie v srdci záležitosti. Priaznivý sen, v ktorom nalejete bojovníkov s vodou.

Bielý pes, priateľský okolo vás, obklopuje veľký úspech v podnikaní a láske.

Mnohočlenný pes - varuje vás, že nie ste závislý na mnohých veciach naraz: stáva sa to rozruchom.

Šialený pes, ktorý vás sleduje, je varovaním pre mobilizáciu všetkých síl charakteru, aby stáli v boji. Dobrý sen, v ktorom ju prenasledujete alebo ju zabijete.

Chôdza psa, najmä s čistokrvným, a vidieť, ako to zabije hada - oba sú veľmi výhodný sprisahania.

Freudan Dream

interpretácia spánkového psa

Snový pes so šteniatkami pre ženu je stretnutie veľmi pekného mladého muža, ktorý sa mu bude páčiť, hoci bude oveľa mladšie ako ona sama. Pre mužov taký sen sľubuje stretnutie so ženou, ktorá mu pripomenie jeho matku a proti svojej vôli sa s ňou bude chcieť dôverovať. Videné šteniatka vo sne personifikujú neistotu v intímnej sfére speváka a tiež predurčujú problémy v sexuálnej sfére.

Dream Chow Song

pes vybuchol vo sne

Vykladá sen o psovi so šteniatkami, pretože komunikácia s ľuďmi je oveľa mladšia ako vy. Ak ste sa museli narodiť vo sne u psa, vaše srdečné záležitosti sú smutné.

Prečo snívať o psovi so šteniatkami?

Pes so šteniatkami je veľmi dobrý symbol, ktorý sľubuje nových známych, neskôr sa stanú lojálnymi priateľmi snov. Ale mali by ste si určite pamätať, ako sa zvieratá správali vo sne, pretože v prípade ich agresie sen sľubuje problémy a zradu.

Snažiť sa o psa so šteniatkami, ktorí spávajú pokojne z kabíny - keď je vzrušený, meraný život čaká na život bez straty a vážnych problémov a ak sa niečo stane, skutoční priatelia mu budú môcť pomôcť vyrovnať sa s ťažkosťami.Ak taký sen vysníva dievča, potom bude mať nádherný osud, oženil sa s dobrým mužom, vo svojom vzťahu nebude mať žiadnu vášeň, ale potom bude stavať na rešpekte a vzájomnom porozumení. V dôsledku toho všetci priatelia budú závidieť takú rodinnú idylu a budú chcieť poznať tajomstvo svojho šťastia. Ak človek sníval, že jeho pes bol nafúknutý, potom ho v skutočnosti čakajú veľa príjemných prekvapení, takže sa nemal sťažovať na jeho osud a pamätať len na zlé. Pre ženu takýto sen predpovedá novú prácu, ktorej tím bude veľmi priateľský a citlivý, takže sa môže cítiť slobodne a požiadať o pomoc svojich kolegov.

Ak jeden z novomanželov mal sen, v ktorom sa pes so šteniatkami pokojne pohyboval okolo dvora, potom čoskoro by ste mali počkať na prídavky do rodiny. Pre starších ľudí taký sen sľubuje narodenie vnučky alebo vnučky, takže môžu očakávať, že ich deti čoskoro oznámia dobrú správu.

Ak má človek sen, že šteniatko kňučuje za mamou, potom jeho dieťa trpí žiaľ. V takomto prípade by spať nemal nechať všetko, aby prebehol, je lepšie hovoriť s dieťaťom a vysvetliť mu, že nielen dobré veci sa v živote stávajú a pokúšajú sa ho rozveseliť.Ak sa pes, ktorý obhajuje svoje šteňatá, ponáhľal na speváka, potom by mal očakávať zradu svojho priateľa, ktorý sa postaví priateľstvu pod vlastné záujmy. Ak vo sne zviera napadne svojho majiteľa a bit ho, spiace sa bude musieť pripraviť na zápaly svojich nepriateľov. Môžu pokaziť svoju kariéru alebo sa hádať s veľmi dôležitou osobou. Po takom sne by nemal vstúpiť do konfliktov a snažiť sa byť priateľský ku každému, aj keď si to nezaslúži. Ak pes a šteňatá nahlas kôrajú na spánku, potom bude mať opomenutie s priateľmi, ktoré po určitý čas zastavia svoju komunikáciu. Nemali by ste byť rozrušení, pretože čoskoro bude všetko vyriešené a priateľstvo bude ešte silnejšie.

Odrážajúc to, čo sníva pes so šteniatkami, budete musieť nájsť odpoveď v niekoľkých snom. Napríklad Nostradamus predpovedá nebezpečenstvo človeka, ale len ak sa zvieratá pokúšali ho skusť vo sne. V iných prípadoch sľubuje príjemnú zábavu s priateľmi. Vysvetlenie snov Hasse sľubuje osobe veľa priateľov, takže by ste nemali byť hrubý voči novým známym, pretože čoskoro budú môcť pomôcť vo veľmi ťažkej práci.Miller predvída stretnutie so snoubenci so starým priateľom, ktorý mu dá veľa problémov, a preto by mal odmietnuť komunikovať s ním pod akoukoľvek zámienkou. Dr Freud je toho názoru, že človek naozaj stratil svojich detských priateľov, čo negatívne ovplyvňuje jeho život. Mal by vyrastať, inak bude pretrvávať neustále prekážky.

Ak žena má sen, že hrá s šteniatkami a ich matkou s veľkým potešením, beží okolo dvora a hodí loptu, potom v skutočnosti má túžbu mať dieťa, ale nezostane tehotná. Čoskoro však osud splní svoj sen.

Pes so šteniatkami je priaznivým znamením, že vo väčšine prípadov prináša nových priateľov a naplnenie túžob pre život človeka. Preto by človek nemal hovoriť ani s blízkym osobám, len takým spôsobom sa stane realitou.

Prečo snívať o šteniatkach, psa. Výklad snov

Šteňatá psi - veľmi všestranný symbol. Pri interpretácii takýchto snov treba brať do úvahy ich farbu, plemeno a akcie. Ak ste vyzdvihli šteniatko, potom vo svojom skutočnom živote je možný vzhľad mladého, ale spoľahlivého priateľa. Toto sa netýka psov čiernej farby.Šteniatko červenej farby môže hovoriť aj o rôznych nedorozumeniach.

Snívanie o šteniatkach môže varovať, že vaša pozornosť bude čoskoro spojená s množstvom malých problémov. Ak sa vaše šteniatko objavilo vo vašej domácnosti, potom sa to týka osobných otázok, ktoré zasahujú do pracovných záležitostí.

Hra šteňa môže odrážať vaše sny o deťoch. Ak sa s ním budete hrať, potom v skutočnosti nájdete milé prekvapenie. Šteňatá bez domova, ktoré ste chránili, predpovedajú, že pomôžete osobe, ktorá ju veľmi potrebuje.

V našej snovovej knihe sa môžete dozvedieť nielen o tom, čo sú sny o psích šteniatkach, ale aj o interpretácii významu mnohých iných snov. Navyše sa dozviete viac o tom, čo to znamená vidieť šteňatého psa vo sne v online snovej knihe Millera.

Spinned pes

Pes tlmočenie sen, prečo sen vo sne Šteňa? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, aké to znamená vidieť vo sne partiárneho psa tým, že čítate nižšie voľné interpretácie snov z najlepších online senných kníh Domu slnka!

Pes je nafúknutý

Interpretácia snov - pes

Pes, ktorý žije doma, je symbolom lojality, odvahy a lásky.

Cudzinec je nebezpečným nepriateľom.

Ak niekto sníva, že pes na ňu šteká a roztrhne šaty, znamená to, že nejaký zbohomý hlupák spája spánku a pokúša sa poškodiť jeho šťastie.

Interpretácia snov - pes

priateľ
kôra - správy o víťazstve,
útoky - priateľ chrániť,
veľký - veľký priateľ alebo s vysokou pozíciou,
psy bojujú - hádžu.
Pozri tiež Puppy, Barking.

Interpretácia snov - pes

Vidieť - stretnúť sa s dobrými ľuďmi, hrať so sokoy - radosťou, byť napadnutá - nebezpečenstvo, byť uhryznutý - hádať nad peniazmi, utekať - vážne ochorenie, poľovačka - tvrdá práca vám prinesie ovocie, utekať - úzkosť, hlúpy - rodinná hádka, vezmite si psa na reťaz - budete mať nepriateľov, čierne - zradiť prostredníctvom priateľov, biely - príjemný známy, poľovníctvo - milé zážitky vás čakajú

Interpretácia snov - pes

lojálny kamarát, psík - zradenie priateľa, pohovor - rozhovor s priateľom, pes pohladí - tajomstvá, nepriateľské úmysly

Interpretácia snov - pes

Pes je skutočný priateľ, spoľahlivý človek.

Interpretácia snov - pes

Ak si olízne ruku, potom priateľ pomôže získať dobrú prácu.Ak klame, musí chvíľu sedieť s deťmi (alebo dieťaťom). Ak chodí na cestu, bohužiaľ. Ak ťa kousla, sen znamená, že na jeseň uvidíš veľké zmeny.

Ľudia majú mnoho znakov spojených s týmto zvieraťom:

Ak pes beží medzi mladými, keď sa ožení, problémy sa určite stane s nimi.

Psí bolesť - isté znamenie smrti.

Interpretácia snov - pes

Na skutočného priateľa.

Útoky - voči nepriateľovi.

Bites - zrada priateľa.

Hound vidieť psa - útok z nepriateľa.

Interpretácia snov - Psy

Tento materiál je ilustráciou materiálu o zvieratách vo sne.

Čo znamenajú psy vo sne? Vo všeobecnosti, zvieratá vo sne (s výnimkou parazitov!) Symbolizujte svoju náladu, zhruba povedané, informácie o tom, ako deň prejde: pokojne, pokojne alebo naopak, v marnosti a škandáloch.

Interpretácia snov - pes

Ak sa človek v sne vidí ako kousnutý pes, je to zlé, znamená to, že sa ho dotkne mágia.

Interpretácia snov - pes

Pes - lojalita, lojalita, priateľstvo.

Spinned pes

Interpretácia snov - Psy

Ak vo sne prinášate so sebou psa, predznamenáva nesúhlas s vašim manželom v reálnom živote. Ak chcete vidieť šteňa, ktoré zanecháva za sebou kaluže v celom byte,- nabádajte si zbytočné starosti, za ktoré vám ešte nebudú ďakovať. Hra so psom - v skutočnosti zažijete duchovnú radosť.

Ak chcete trénovať psa - budete sa môcť chrániť v extrémnej situácii, chodiť - k šťastnému výsledku dlhej prechádzky v mnohých prípadoch.

Utečte z útoku na vás obrovský zlý pes - v skutočnosti číhate skryté nebezpečenstvo. Bittený šialený pes - utrpíte straty, keď ste sa stali krátkozrami.

Skočiť okolo seba a vykrútiť, ako mopslák na slone, mongrel mongrel s mačkou - preskočiť okolo uší jednoduchú poznámku nepriateľsky zmýšľajúceho človeka k vám, čo spôsobí ešte viac podráždenia. Pes s chvostom zastaveným a utiekaným od vás je predchodcom choroby.

Ak chcete vidieť psa na reťazci v blízkosti chovateľskej stanice - robte nepriateľov a závistlivých ľudí. Lovecké psy znamenajú úspech, ktorý sa dosiahol tvrdou prácou a oddanosťou ich myšlienke, pozorovatelia - dávajte pozor pri výbere priateľov, psov vo vnútorných priestoroch - na rodinné hádky, biele - zoznámte sa s novým známym alebo ženícha, čiernych psov - podvod a zradu.

Bolonka vo sne predpovedá pomoc priateľov v ťažkej situácii, chrty - zmenu práce alebo pobytu, buldog - dosiahnu úspech, prekonávajú bludy.Psí pes predzvesťou urážky nepriateľa, pes - stretnúť sa s dobrými starými známymi, mopslom - neotáčajte sa okolo domu, pastier - spěchajte sa na ochranu vašich blízkych, pudla - nájdete ochranu pred mocným patrónom, špicom - nájdete verného a verného kamaráta.

Interpretácia snov - pes

"nevzbudzujte spiaceho psa" (opatrnosť, upozornenie), "život psa" (zlý život), "hlúpy ako psy" (konflikty, hádky), "psí mraz" (vo sne, zima vo vzťahu).

"pes je priateľ človeka." "Rovnako ako psy nevyrezávajú" veľa.

"naháňať psy" (nečinnosť), "nenájdete so psami" (márnosť hľadania).

"opatrne, na dvore je nahnevaný pes."

"Jedol som tohto psa" získal skúsenosti, špeciálne vedomosti.

"práce psa" (ťažké, malé, ťažké, zbytočné).

"visí psy" pripisujú človeku to, čo mu nie je zvláštne.

Interpretácia snov - pes

Ak snívate, že pes za tebou beží, potom je to hádka s priateľom.

Pes sa na vás rozbila - objavia sa noví priatelia.

Pes šteká v diaľke - toto je varovanie, buďte opatrní.

Pes okolo vás prechádza, budete mať problémy so súdom.

Pes vás uhryzol - hádžete sa so svojím manželom (milencom).

Hráte sa so psom, čo znamená, že predtým, než vaše správanie bolo nedokonalé a musíte za to platiť.

Ak hráte so psom - utrpenie vás očakáva kvôli bývalej inkontinencii.

Ak vás prenasleduje pes, znamená to, že stratíte priateľa.

Bežecký pes znamená stratiť súdny spor.

Barking dog - znamená, že sa stanete blízkymi priateľmi s ľuďmi, ktorým predtým nebola dôveryhodná.

Ak ste uhryznutí psa, znamená to nastávajúci boj s vašim manželom.

Ak počujete štekanie psa, toto je upozornenie na hroziace nebezpečenstvo.

Interpretácia snov - pes

Pes je symbolom oddanosti.

Vidieť túlavého psa je varovaním, že veci získané a nahromadené veľkými ťažkosťami sa v roku 2006 ľahko strácajú.

Vidieť absolútne bieleho obrovského psa je symbolom zhoršenia priemyselnej situácie a životnej úrovne vo všeobecnosti, čo sa očakáva v zime v severných štátoch.

Vidieť psa so spiaceho hada na nohách je znamením, že v roku 2001 bude uzavretá aliancia, ktorú nikto neočakával a nemohol predpovedať, ale bude trvanlivý, ako oddanosť psa a produktívny, ako múdrosť hada.

Vidieť muža vo forme psa je symbolom nových objavov týkajúcich sa snehuliaka a jeho najbližších genetických príbuzných.

Videnie toho, že pes vyjednáva s veľrybou, je symbolom skutočnosti, že použitie najsilnejších smrteľných zbraní sa postaví na nový legislatívny základ, ktorý pomôže vytvoriť skutočnú rovnováhu vo svete.

Interpretácia snov - pes

Pes je samozrejme priateľ. Ak je pes strach alebo nepriateľ, znamená to skôr tvoje zlé úmysly a tvoje zlé túžby. Ak sa pes nezaujíma o vás, znamená to, že na vás čoskoro čaká darček. Ak pes prichádza do vášho domu, počkajte na návštevu, na ktorú sa vždy môžete tešiť. Ak sa na vás psík psa, znamená to, že niekto prejavuje nepriateľstvo voči vám. Ak vás pes kousne do krvi, potom vaši príbuzní urobia pre vás niečo zlé. Ak pes neškrtí na krv, potom vás blízky človek oklama. Ak počujete štekanie psa a nevidíte samotného psa, znamená to, že ste v ohrození alebo klebety o vás.

Interpretácia snov - pes

Pes je samozrejme priateľ. Ak je pes strach alebo nepriateľ, znamená to skôr tvoje zlé úmysly a tvoje zlé túžby.Ak sa pes nezaujíma o vás, znamená to, že na vás čoskoro čaká darček. Ak pes prichádza do vášho domu, počkajte na návštevu, na ktorú sa vždy môžete tešiť. Ak sa na vás psík psa, znamená to, že niekto prejavuje nepriateľstvo voči vám. Ak vás pes kousne do krvi, potom vaši príbuzní urobia pre vás niečo zlé. Ak pes neškrtí na krv, potom vás blízky človek oklama. Ak počujete štekanie psa a nevidíte samotného psa, znamená to, že ste v ohrození alebo klebety o vás.

Interpretácia snov - pes

Ak chcete hrať vo sne so psom - na straty, straty.

Viazanie psa na reťaz - na víťazstvo nad nepriateľom.

Počujte štekanie psa - na nebezpečenstvo, klebety.

Biely pes sníva o šťastí.

Čierny pes - priateľom z vlastizrady.

Roztrhané dievčatko sukňa - pre manželstvo.

Veselé frolicking šteniat vidieť - na nového priateľa.

Psy sa cítia v sne - varovanie: možno idete nesprávnym smerom, a preto je lepšie zastaviť a prehodnotiť svoje princípy a postoj k životu.

Ak sa chcete obrátiť na kynológovu pomoc - niekto sa pokúša presunúť zodpovednosť za vašu chybu.

Žehlenie lap-dog vo sne - k hádke alebo nepríjemnému rozhovoru s niekým, kto je drahý pre vás.

Doga vidieť vo sne - na nového známeho, ktorý sa neskôr stane silným priateľstvom.

Obraňujte sa vo sne od pastierskych psov, ktorí vás útočia alebo odháňajú - môžete čoskoro urobiť smiešnu chybu alebo odmietnuť pomoc, ktorú by ste skutočne potrebovali.

Balík poľovníckych psov, ktorý vidíte vo sne, je upozornenie: niekto sa o vás rozpráva o klebetách alebo o intrikách.

Vypočutie vzdialenej kôry vo sne - varovanie o nebezpečenstve, o ktorom si nie ste vedomí.

Balenie štekajúcich psov, ktoré vidíte vo sne, je varovanie, že vedľa teba je osoba, ktorá sa pokúša ublížiť.

Psík papuľa alebo štípaný pes - na potrebu prijať opatrenia proti vašim nepriateľom.

Interpretácia snov - pes

Láskavý, veľký a krásny pes je symbolom priateľstva.

Pre muža, priateľa.

Pre ženu - milovník alebo priateľ.

Veľmi rozhnevaný, štekajúci a útočiaci pes je zlým nepriateľom.

Špinavé, chudé, ošumělé psy - znak choroby a zlyhania.

Biely pes - veľký úspech v podnikaní a láske.

Ak vás pes kousne, - priateľ vás zmení.

Ak chcete byť majstrom - rodiskom pes - mať skvelý stav.

Nevidieť, ale len počuť štekanie a vrčanie psa - na intrigy a nebezpečenstvo.

Utečte zo šialeného psa - do možného nešťastia.

Lovecké psy majú sen v domácnosti, pohoda.

Interpretácia snov - pes

Čierni kúzelníci sa často obrátia na psy v snoch a snažia sa ich vystrašiť.

Všetko závisí od toho, aký pes ste snívali a kupón sa na vás vzťahuje.

Pes je symbolom partnera.

Je to zlé, ak vás pes zaútočí alebo vás napadne - vylomili ste svoju obranu a máte nepriateľov.

Šialený pes - máte veľké nebezpečenstvo.

Pes môže tiež symbolizovať zrazeninu agresívnej astrálnej energie, ak by bola divoká.

Interpretácia snov - pes

Láskavý pes sníva o vzhľad lojálnych priateľov a fanúšikov. Rozhnevaní psi naopak predvídajú zlyhania a machinácie rivalov.

Dievča, ktoré snívalo o krásnych lapdogoch, bude mať frivolných fanúšikov.

Ak žena snívala, že sa bojí vidieť veľkého psa, znamená to, že sa oženil s slušným mužom.

Ak snívate o boji s mačkou a psom, vaše záležitosti sú vydarené, nanešťastie vás nebudú páčiť.

Ak vo sne počujete zvesenie psa za chrbtom, znamená to, že nízke skřítci sa snažia zaujať vás so svojím milencom.

Pes je nafúknutý

Komentáre

Pri vchode bol biely pes so šteniatkami.Malý, ale dospelý pes sa k nej dostal a chcel robiť zlo. Biela s potvom na čele sa potala, vzala som ho na čierneho psa a uzamkla ho v suteréne a biely pes sa na to díval s takou vďačnosťou. Milovala svoje pokojné šteniatka.

Môj čierny pes na mojom krku a ramenách ležal a pod mnou bol čierny šteňa. od veľkého psa bol teplý na krku a chrbte, cítil som to. potom alarm vyšiel ...

ahoj Sníval som, že som mal rottweilerského psa. Chorí a biela. Zrazila a porodila 5 očarujúcich šteniatok. 2 čierne a 3 biele pekné. Ak by ich chceli najprv vyhodiť. Ale našiel som pre nich vlastníkov.

V skutočnosti bol prvým snom moje a mojej matky prechod do novej domácnosti a niektorí z mojich známych boli prítomní so mnou. Ale v druhom sne som videl veľa šteniatok lovu alebo chovu plemena s ich otcom (ako som si myslel vo sne). Všetky šteniatka mali inú farbu a otec je červeno-hnedý. Šteniatka sa hrali a ich otec ležal naproti mne. A to všetko ma spôsobilo veľkú radosť.

Snažil som sa, že sa blíži k stánku môjmu psovi - nemeckému ovčímu psovi av blízkosti stánku sa narodili len hnedé šteniatka. Dal som ich do stánku a všetci žijú.Narodili sa 10 kusov.

Môj sen:
Sedel som s príbuznými a priateľmi v byte, keď som náhle počul výkrik mojej dcéry (hral vonku). Utekala som von a videl som, ako na ňu zaútočí obrovský čierny rottweiler a pokúša sa uhryznúť. Pustil som sa k tomuto psovi a zavrčal jej tvár a ustúpila. potom som videl, ako moja dcéra dostala čierne šteniatka z medzery, šteniatka tohto psa. Z nich bolo 8. Pomohol som psovi skryť svoje šteňatá a pozrela na mňa s vďačnosťou. Všetko.

Sníval som, že mi bol hodený jeden veľký čierny pes, nové plemeno a šteňa rovnakého plemena čierne, ten veľký sedel, pozrel sa na mňa a šteňa sa snažila vyskočiť, ale ja som nevedel, čo s nimi v ruchu.

Manžel mal sen. Je vo väzení. Po mnoho rokov vyšetrovaní. Snomovaný pes so šteniatkami, ovčiakmi. Pes jemne chytil ruku a pustil sa.

Dobrý deň, mal som sen, na ulici ma nasledovali mnohí psi, ale potom som skončil vedľa domu a odtiaľ prichádza malý šedý pes (v mojej mysli si myslím, že to vyzerá ako môj mŕtvy pes, ktorý zomrel pred mesiacom), má zlomenú nohu a musí sa opýtať tam je teraz v starom dome, kde som žil v detstveŠľapky sedia na veľa ľudí a jedna babička prichádza s jedným veľkým a malým šteňatkom, šteniatko zomrie. Ale ona silne žiada, a veľký pes neodchádza od šteňa a kňučky. Ale v jednej ruke, a nejako by som mal drogovú ditilin na ruke, čítal som to znova a ja som chcel vziať injekčnú striekačku. Z mojej ruky, iný mladý chlapec zdvihne a robí injekciu šteňa. Šteňatko zomrie, veľký pes sa kňučal a plakal. A moja babička hovorím, to je dôvod, prečo bolo nutné zabiť šteniatko, toto je liečiteľná choroba, môžete sa na ňu taktiež pokúsiť na začiatku. Ale predtým som sa stále pozrel na seba v zrkadle a videl som sám seba, ale z nejakého dôvodu sú moje oči biele a ja som bol vystrašený a povedal svojej matke. Mama hovorí, že si umyť tvár. Umyjem svoju tvár a hovorím bishmily rahman raheem. a opäť sa pozrel do zrkadla. Jeho oči sú normálne, ale odtiaľ sa človek pozerá na mňa, má také strašné oči.

Sníval som, že bývalý pes, zomrel, Rotfeller zrodil šteniatka, posielal môjho syna, aby hľadal šteniatka a môj syn šiel pozrieť a odišiel k psovi v psíkovi a pes zaútočil na svojho syna a žuval. čo to môže byť.

nie je jasné, odkiaľ mám šteňatá v mojich rukách a dvaja psi nasledujú za mnou, ktorí ma považujú za majiteľa, dodržiavať moje pokyny, ale skákať na zadku veľmi dobre, ale veľmi rýchlo ich uklidím ... matka šteniatka boli veľmi láskavo neliečení

Snažil som sa o psie pikiny, že porodila štyri šteniatka! Dodávky boli rýchle bez problémov a bez krvi! Šteniatka boli všetci bieli so škvrnami!

spánok - prišiel som domov a na mojej posteli je malý pes, ktorý kŕmil malé šteňa. Cítil som sa v tom čase zmätený a nehybný.

Sníval som o pse, ktorý len rodil. Najprv boli dve šteňatá (čierne a biele a čierne s bielymi záblesky), potom sa objavili dve presnejšie kópie prvého. Nasávali prsia od svojej matky, malého červeného psa, ako nejaké plemeno ... Potom som ich naučil piť mlieko z misy. Všetky aktivity a podujatia boli veľmi príjemné.

Neznámy dom, kde veľa známych ľudí. Hlučný. Neporiadok. V jednej z izieb sú viacfarebné mačky a tri mačiatka. V druhom - čierny veľký pes v rohu živí šteniatko. Pohladila som ju, ako odpoveď, pozdvihla hlavu a zatajila jej chvost.

Sníval som o nemeckom pastieri, chcel som s ňou hrať vo sne, ale nebola hravá, potom videli šteňatá v košíku - 5 alebo 6 svetlo hnedých, veľkosti mužskej dlani.Pastier začal jesť, ako som jedol, čo som nevidel, ale nedokázala pochopiť, prečo to robí. V tom momente som si nejako uvedomila alebo si pamätala, že musí opustiť najsilnejšiu nažive, ponechanú sama, pravdepodobne najsilnejšiu.

súkromný dom dvor bol pokrytý v psíčkovom vrhu vo dvore tam bol stánok vedľa neho dvaja psi jedna béžová farba druhá červená porodila 6 šteňatá každé šteňa bolo v košeli "tričko" a počul hlas matky ... si vás pokoril, že ste potrebovali kŕmiť psy

Vitajte! Dnes nebola ľahká noc toľko snov! Najskôr by som sa chcel opýtať, prečo ľudia v tetovaní snívajú o niečom, akoby nejakú miestnosť pre svoj pobyt a tam idú jeden po druhom, ktorý má barle, ktoré majú niečo spoločné s postihnutím a všetci mali tetovanie v tele vo sne, o ktorom som vedel väzení najmä pamätám si jedno tetovanie vo forme konvalinky na mojej nohe, čo je to? Bol dnes v 40. poschodí vysokého a stále sa bál pádu. Takmer každý večer snívam o babičkovom byte, ktorý zomrel pred 8 rokmi v rovnakej situácii a niekedy sa tu nachádza. Potom vidím chôdzu pozdĺž tohto vchodu a tam psa a veľa šteniatok sú čistokrvné, takže som prešiel a to je všetko.Ospravedlňujeme sa, že vás mýlia, ale že si pamätám na časti a píšem, aby som nezabudol! Vo sne v byte mojej babičky sa vždy od niekoho schovám, zatváram závesy a zatváram sa. Myslím, že som v nebezpečenstve. Pomôcť pochopiť tieto sny môže skutočne čakať na niečo v dopoludňajších hodinách a zobudiť sa a premýšľať, čo sa stane zajtra. Ďakujem vám.

Sníval som 2 šteňatá, ale jeden z nich zomiera. druhá ma prenasleduje a chce si uhryznúť a chytiť nohavice. Odhodím ho späť

Snažil som sa, že som v stodole a bolo veľa psov, rôznych plemien a rôznych veľkostí, hrali so mnou a cítili ma, boli medzi nimi aj mačky a mačiatka. Ale v podstate celý dôraz bol kladený na psov, pretože si spomínam na psy viac. Vo sne, dokonca sa na ne pozeral, premýšľal som nad tým, čo by som mohol urobiť a dostať psa. Mimochodom, v prístreškoch, kde som sedel s psíkmi, pri dverách o niečo ďalej od stodoly, došlo buď k boju, alebo k odhaleniu niektorých neznámych ľudí. Chcel som tam ísť, ale zdá sa, že títo psi ma rozptýlili. A ja som tam nešiel.

Mal som sen, keď som prechádzal mojou záhradou a počul som niekoho kňučať, šiel na plot a uvidel čierneho psa, ležala so šteniatkami, boli nedávno nafúknuté a vyklepal, ľutoval som ich a šiel som na mlieko

V nejakej hale je rad židlí, niektorí ľudia sedia na nich. Zdá sa, že z blízkeho sálu hovorí známy kňaz (alebo ide len o to). Z nejakého dôvodu vstávam, choď na dvere, vráť sa a vidím, že sedí niekto a blízko neho je obrovský pes, krátkosrstý piesok. Rozhodnem sa, že sedím vedľa psa, dotýkam sa jeho hlavy a zdvihnúť ho (myšlienka, že môj túlavý pes môže v hlave uhryznúť záblesky). Zistil som, že vedľa nej je šteniatko, je pre mňa priateľský, naozaj ho chcem odviezť, ale nemôžem. Čoskoro som na ulici. Zdá sa, že pes bol odobratý. Automobily sa pomaly pohybujú na asfalte a známe šteňa prechádza nedočkavo medzi ich kolesá. Bol povolaný. Opäť auto ide, opäť ďalšie šteňa medzi kolesami. Zavolal som mu a on šťastne beží ku mne

Snažil som sa o psa s veľmi dlhou líniou šteniatok.Tento pes bol krásne šteniatko.Nei veľa, ale potom uplynul čas ešte pred očami Mai a bolo len pár šteniatok.Matky a ďalšie šteňatá však

psa so šteňátkom na chrbte beží po mne, z nejakého dôvodu som utiekol od neho. Vidím s istotou, že oči psa sú nebeské sivé a biele a u šteňa sa na mňa pozerajú. veľmi krásna stáť a pozerať sa na ne. potom sa rýchlo prebudil, akoby vystrašený

psa s piatimi šteňatkami na spanie, jedna červená hlava bola ponúknutá, aby si ich so mnou vzal, ale ja som odmietol, pretože bývam v byte

PES pre mňa, myslel som, že chcel, aby ma, ale som sa stalo, a potom začal nosiť a priniesol 3 šteňatá.

Dobrý deň, som sníval, že som bol na určitom rybníku alebo stávke, všimol som si niečo v tráve na prikrývke, keď som ležal na prikrývku, videl som, že je to mŕtvy pes (tmavý, v krvi) a tam boli šteniatka okolo (4 alebo viac), potom som vyskočil a odišiel.

Som sníval, ako sa k nám v dome rodičov dostal pes z plemena Sebernar c5 šteniatka, a akoby tam chcela žiť, nestratila som sa,

Vitajte! Dnes som mal sen, že som bol buď daný, alebo som mu dal v jednej ruke veľkého ľavého psa, ale keďže ho nemôžem držať, dal som rovnakého ľavého psa na koleno a dala som malému čiernemu šteniatku v druhej ruke, ale už s otvorenými očami. Veľký pes je ten istý čierny, sedí, ale chce sa pokušiť bez hnevu. Malá šteňa sedí v pravej ruke, dobre sa doňho zapadá, vyzerá a mlčí.

Chodil som s tvojím otcom do tmy, stretol som sa s dvoma šteniatkami, najprv som sa bála ísť hore a začal mŕtviť a so svojím otcom ich vzali domov2 šteniatka
s

Išiel som na stanicu a zrazu som tam uvidel dvoch psov, jedného šteniatka a druhého sediaceho vedľa mňa. Keď sa priblížili, utiekli, vzal som jedno biele šteniatko s ružovým nosom a zastavil som sa. Dostal som sa do autobusu a nechal šteniatka asi 6 alebo 7 kusov, nepamätám si presne farby ostatných boli čierne a biele svetlohnedé s bielym a dospelé dva psi boli hnedé
a zobudil som sa

Rottweilerský pes s tromi šteňatkami, jedno šteňa zachytilo ruku, bez krvi, nehubilo, ale moja kefa v ústach. Matka pes zavrčal, vyrastali šteniatka. Neznámy byt

Sníval som o pse, ktorý zomrel pred viac ako 3 rokmi, hrali sme s ňou, pohladila som ju, šla som s ňou a ako zvláštne to je, že už má priateľa, o ktorom sme hovorili pekne a povedal mi šteňa

Videl som, že v stene nášho domu bola nájdená diera.
Niekto (nepamätám sa kto) kričal: Pane, áno, tu pes so šteniatkami žije!
Z tejto diery vyšiel pes, po ktorom nasledovali šteniatka, kusy 4-5 ... Pes prišiel ku mne a jemne sa tlačil, objal som ju. Psík som odskrutkoval, stal sa to oveľa lepšie.

Snívala som o červenej hlave, veľkom tehotnom psovi, nepamätám sa ako, ale bola na balkóne, o pár dní neskôr som si myslela, že je mŕtva, ale keď som otvorila balkónové dvere, videl som, že zrodila veľa šteniatok. Chcel som ju kŕmiť rýchlejšie, ale nemal som čas, prebudil som sa.

Vitajte! Sníval som o veľkom černom psovi pod oknom môjho domu. Mala ma šteniatka z okna. Hľadal som hostiteľa medzi ľuďmi vo svojom sne.

Snažil som sa dať koňa, v tom čase letel a hrebeň padol na zem, kde bol pes podobný írskemu španelovi, okolo ktorého boli šteniatka, veľa šteniatok ..

Sníval som o mužovi, ktorý vedie do domu svojej matky. a potom prináša psa z ulice a hovorí, že s nami bude žiť. a po nejakom čase vidím, že pes plesne. ale šteniatka sú podivné, pokiaľ ryby.

v stánku 2 šteňatá spali som ich vzal som vystrašil, že prišiel pes bežal a hladila ma hladila som a položila som si na hruď

Nechám dom, aby som nakŕmil psa, ktorý je na reťazi, priblížim sa a počujem, že to nie je, keď idem do stánku, vidím dve šteniatka, ktoré sú už veľké, tak krásne a nafukaté a ich chvost je zabalený prsteňom

alexander:

snívalo veľkého psa, že zrodila šteniatka a bolo veľa z nich, narodila sa v mojej izbe

vo sne som sledoval, ako pes kŕmiť svoje šteniatka ... videl mlieko, ktoré sa z nich vyleje ... sám som si vzal ruky na ruky a hladil ich ... cítil ich vôňu ... a potom, ako keby som mal dieťa, ale nie moje, vzal som to niekam a začal rásť

Sníval som o tom, že veľký pes na mňa silne štekl, keď videl také roztomilé šteniatka

Vo sne veľký biely pes so šteňa mi dáva labky a jej ľudské oči

pes so šteniatkami sa stretol s láskyplnou bielou hladením šteniatka

Biele pooch s šteniatkami. Priateľská šla k šteniatkam a pozrela na mňa, keď stál vedľa kabáta. Povilila chvost a zakrivený blízko ich šteňatá.

Videl som veľa psov, stál som ticho a jeden z nich sa narodil ňou, bola čierna a druhá bola veľmi šťastná, keď korória stála vedľa nej

veľa šteniatok sa práve narodilo a dve tri z nich boli mŕtve a veľa krvi a moja mama, ktorá zdvihla sučku a vložila ju do kríkov, ale zároveň bola mama pokrytá krvou tohto psa

Nemám svojho psa v živote, ale vo sne som sníval, že môj pastier zrodil šteniatka a s radosťou sa ponáhľala olizovať, šteniatka spali sladko, plemeno bolo nemeckým pastierom, čo by to znamenalo?

Snívalo som o tom, ako som nosil psa v mojej náručí a šteniatka za mnou bežali, moji príbuzní boli blízko

Biely pes na vodítku. 4 šteňatá. Nie som sám - blízko dvoch drahých ľudí. Jeden z nich odchádza. pes vykrvá na plot, ktorý nás oddeľuje od niečoho. Zatvára som sa (alebo odkláňam sám sebe) toho najbližšieho ku mne. Pes ešte stále bzučí smerom k šteniatkam. Zvyšuje sa nebezpečnejšie. Šteňatá hrajú, otbigayut a začnú horieť a horieť. Prebudila som sa v momente, keď posledné šteňa vyhorelo.

vo sne, psík spŕšený pod pohovkou, kde spím. niekoľko šteniatok. a ďalší pes španel aj jeden šteňa porodil

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/sobaka-so-shhenkami
 • http://sonnikonline.club/situatsii/k-chemu-snitsya-sobaka-oshhenilas.html
 • http://vipezoterika.com/k-chemu-snyatsya-sobaki-i-shhenki-rasskazhut-sonniki/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3dog zmätený
 • http://sonniq.ru/snovideniya/sobaka-oshchenilas/
 • http://sonhome.ru/s/son-sobaka-oshhenilas.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: FARMLANDS (2018) Oficiálny dokumentárny film

Zanechajte Svoj Komentár