Meteorit padol

Interpretácia snov je presvedčená, že interpretácia, o čom sníva meteorit, je do značnej miery závislá od nálady spánku. Kozmické telo vo sne môže spôsobiť strach, zvedavosť alebo potešenie. Je v nádhernej izolácii alebo v spoločnosti svojho druhu. Tieto a ďalšie podrobnosti sa berú do úvahy pri dešifrovaní snov.

Zázvorom katastrofy

Ak ste mali meteorický kúpeľ, v skutočnosti by ste mali byť pripravení na akékoľvek prekvapenie. Prorokujúca Vanga v tomto symbole vidí znamenie globálnych katastrof, takmer na konci sveta.

Ezoterická kniha snov považuje meteorický kúpeľ za predchodcu zmeny v oveľa menšom rozsahu. Nepredvídateľné, ale jasné udalosti ovplyvnia len speváka a jeho bezprostredné prostredie.

Toto nie je jediné vysvetlenie pre sen meteorickej sprchy. Erotická senná kniha sľubuje náhlu vášeň, ktorá nadnesie hlavu. Šialená láska bude nadradená príbuzným, priateľom, dôležitým veciam a iným funkciám v spoločnosti.

Dobré znaky

Ak pád meteoritu vo sne spôsobí záujem a obdiv, Moderný sen kniha sľubuje brilantné vyhliadky na snílka.Nadchádzajúce obdobie je prínosom pre rizikové prípady, budú korunované úspechom.

Ak ste snívali, ako pád meteoritu spôsobil vážne škody, v skutočnosti dôjde k osudnému stretnutiu. V živote spánku sa objaví osoba, ktorá bude hrať dôležitú úlohu vo svojom osude v budúcnosti.

Keď vo sne nebolo možné vidieť vlastnými očami, ako meteorit padol, napriek tomu ste si istí, že sa to stalo, v skutočnosti budete schopní výrazne zlepšiť finančnú situáciu.

Ak vo sne meteorit padne priamo pod nohy, na vás čaká nezabudnuteľný dátum. Muž sa konečne rozhodne ponúknuť svojmu miláčikovi ponuku. Žena bude mať príležitosť vidieť budúceho životného partnera v niekoho z jej priateľov.

Často klesajúci meteorit predznamenáva obrovské zmeny v osude spánku. Napríklad presťahovanie sa do iného mesta, krajiny alebo dlhej dlhej cesty. Mnoho prekvapení čaká a brať zemiaky, vrátane zmeny činnosti alebo životného štýlu.

Výklad snov Hasse hovorí, čo sníva o tom, ako sa meteorit blíži. Dreamer očakáva jasnú radostnú udalosť. Musíte mať čas na plné užívanie toho, čo sa deje, pretože šťastie nebude dlhé.Ale príjemné spomienky zostanú s vami navždy.

Jesenná sviatočná kniha Názov dní vysvetľuje, prečo sníva, keď meteorit z neba dopadne na zem. To, čo ste snívali, hovorí o vašej spiritualite a mysticistickom sklone. Možno máte darček, ktorý by ste mali vyvinúť.

Snímovaná interpretácia apoštola Simona Kanaanského považuje pádu meteoritu za hosťa z minulosti. Bývalé nepríjemné udalosti si môžu pripomenúť. Nebuďte naštvaný na tom, že už nie je správna.

Je zvedavé vedieť, prečo meteorit sníva z hľadiska psychológie. Vidieť tajomné vesmírne objekty sa často stávajú tým, ktorí sa dokonca aj prebúdzajú, niekedy strácajú kontakt so skutočnosťou dobrovoľne alebo kvôli duševným poruchám.

Space Heralds

Jarný senový jedlík narozeninových mužov varuje, že ten, kto náhodou vidí padajúci asteroid vo sne, bude čoskoro zarmútený smutnou správou o niekom blízkom. Našťastie, povesti nie sú potvrdené.

Ak podľa zápletu snátu viete istotu, že nebeské telo, o ktorom ste snívali, je kométa, na vás čakajú úžasné správy. Získané informácie premenia váš svet, inšpirujú sebarealizáciu a nové úspechy.

Keď snívanie pádu hviezdy vyvoláva výlučne pozitívne emócie, vysnívaná kniha Millera vysvetľuje to, čo vidí vo sne pod záštitou vyšších síl.

Veľký meteorit spadol do mora hlukom, druhý preletel na oblohu a obloha sa stala jasnou.

Za mojou výškovou budovou sa nachádzalo jazero, dva meteority v rade padali na to na jednom mieste, dom sa pozrel stranou, v jazere sa objavil veľký kráter.

Sníval som, že jeden meteorit padol, potom iný, potom rakety lietali s plynom, škrupiny padali, potom každé zviera bežalo v páre a všetci bežia, dokonca lietali a utiecť od psov, jeden dokonca zabitý neúmyselne ... zbaviť sa takého snu.

Niečo jasného padlo z neba, ja som bežal za domom a videl som túto veľkú ukážku, padol mi to 100 metrov a ukázalo sa to ako obrovský čierny býk s veľkými rohmi, nie ako s pozemským. Utiekol som od neho, zbúral všetko na jeho ceste, varoval som ľudí vo výškových budovách, ale neposlúchali, len pár sa začalo skrývať, keď už bol blízko. Ktorá katastrofa pre ľudstvo ... Myslel som vo sne, že v iných mestách a krajinách ešte ani nevedia, čo je na Zemi.

Otočená letecká lopta ohňa. Všetci pripravení na štrajk.Spadol do diaľky, zapálil oheň, vyrazila šoková vlna a z neba padali bloky ľadu.

Videl som 2 meteority, ktoré sa zrazili na oblohe. Výbuch, hluk. Fragmenty lietali rôznymi smermi. V ďalšej sekunde som doma, pozerám sa z okna. Jeden meteorit letí na mňa, prelomí okno, letí medzi nohami, zavesí nohu, ďalší meteorit po mne letí, už si nepamätám, ale nezabil ma.

Spustil som raketu vlastnými rukami (za čo som sa skryl pred políciou), ktorý sa zrazil s veľkým meteoritom, ktorý lietal na zem a ťažko ho vyhnal z obežnej dráhy. Bola som taká šťastná z konca sveta.

Sníval som, že meteorit veľkosti Sev. Amerika sa dostala na zem. Cítil som, ako by ma zabíjal.

Podľa spravodajstva povedali, že by došlo k dažďu, ale nejako to nepripisovali žiadnu dôležitosť. Som si odpočívala s mladým mužom niekam, kde bola teplá. Ale zrazu bol preč, nehľadal som nič, ako by som vedel, kam odišiel. A potom začalo pršať niekoľko úlomkov dažďa. A potom začalo najhoršie. Zem sa začala otáčať neuveriteľnou rýchlosťou. Bolo zrejmé, že noc na Zemi sa s dňom rýchlo menila. Zo snu ľudia povedali, že to všetko vyhovuje Slnku.Nemiloval som slnko kvôli tomu, myslel som si, že je to len jasné nebeské telo, že to nemôže spôsobiť ujmu. Zrazu niekto povedal, že sa musíte presťahovať do hotela. A ohnivý dážď začal znova, zdvihol som hlavu a v tom okamihu mi vyplienil predlaktie. Necítil som bolesť, ale cítil som teplo. Zakryla som boľavú škvrnu dlaňou a bežali sme do hotela. Vstúpili sme do miestnosti, ale tam bol len stôl, kreslo a pohovka. Išiel som na balkón a videl som z neho svoj dvor. Jeden padol blízko a od neho prišla šoková vlna. Pribehol som do domu pozrel hore a strecha bola plná otvorov. Bál som sa povedať svojim priateľom, aby prevzali všetok nábytok, aby ich chránili. Náhle prepadne dážď požiaru cez hotel. Otočil som stôl s priateľmi a schoval som sa pod ním. Opätovne začalo toto striedanie. Videl som to cez okno, keď som bol pod stolom. K mne prišiel jeden črep, ale on ma neublížil a stôl mal hit. Náhle mi dal môj mladý muž ruku. A boli sme úplne inde. V niektorom obchode. Ale nikto tam nebol. Mladý muž mi povedal, aby som vzal všetky potrebné veci. Počkám na tebe na výstupe.Vzal som všetky dôležité veci a všetko to zadarmo. Vyšiel som a môj mladý muž si vzal tašky, keď zrazu niekto zakričal moje meno, otočil som sa a videl som tých priateľov, ktorí boli so mnou. Môj mladý muž povedal, že bude čakať na ulici. Prikývla som. Prišli mi priatelia a začali na mňa niečo kričať, niečo ako: prečo ste neostali s nami, nejako sme odišli z toho strašného miesta. A nič som nepočul. A potom som si pamätal, že z obchodu, kde som vzal výrobky, bol to môj priateľský obchod. Nepovedal som im nič. A vzala výrobky ako kompenzáciu. Takže som si myslel, že som prial svojim priateľom všetko najlepšie, požiadal som o ospravedlnenie. Na ktoré sa tiež rozlúčili a tiež sa ospravedlnili za svoje správanie. Vyšiel som a žena prišla ku mne a povedala: Ako dlho ste tu boli? Odpovedal som na ne. Spýtal som sa jej, ako ďaleko sa dostanem do takejto štvrte? Povedala, že tam sa tam a všetko toto je miesto, kde žijete. Povedal som ti veľmi ďakujem. A ona: všetko je v poriadku, je to len sen. A želali všetko najlepšie. A smeroval som k východu. Môj mladý muž vyšiel von, objal ma a šli sme na stranu domu.

Sníval som o veľkom, jasne oranžovom slnku pri západe slnka a meteoritoch, ktoré padajú z neba. Čo to znamená?

Nebol som ďaleko od domova a zrazu sa zrútil zemetrasenie, obracal sa okolo seba a obrovská guľa ohňa lietala z neba. A loptička zasiahne zem! Hum, křik, šum! Potom som išiel na miesto nárazu a videl som prerušené línie nárazu na zvislé a vodorovné, kríž!

Zničil som celé mestá s meteoritmi, zázračne som prežil, keď meteorit narazil na viacposchodovú budovu, ktorá bola vedľa mňa a rozdrtila podlahu domu na kusy.

Prvý meteorit padol z neba a dopadol na starý dom, zlomil ho na polovicu a súčasne vytvoril kráter v zemi, druhá vrhla oveľa ďalej a farba kameňa bola veľmi hnedá a veľmi podobná (štrk-troska) veľkosť prvého meteoritu prekročila zbernicu.

Mal som taký sen: detský tábor, miestnosť s otvorenou oblohou, vysoké stromy okolo nás, všetci spali a zrazu začala meteorická sprcha, na začiatku nikto netušil, že to nie je prvýkrát a všetci si mysleli, že to nebude mať vplyv na nás. Ale nakoniec sa na stromy spadol dážď a spálil ich, popol padol priamo na nás, zakryli sme si deky, aby sme sa nepopálili, ale to nepomohlo, bolo to ešte horšie. Potom už začala evakuácia detí, utiekla som do inej miestnosti, aby som sa obliekala v teple a nezapálila. Zaujímalo by ma, čo sa bude diať ďalej, ale bohužiaľ som sa prebudila.

Mal som taký sen.Mal som nehodu, dostal som sa z obráteného auta a to bolo zima. Potom som kráčal, akoby sa nič nestalo a zrazu to bolo leto a slnečný deň. Na mojej ľavej strane bolo pole zelenej trávy a na pravej rovnej ceste. Prešiel som po chodníku po ceste, stále bolo pole so zelenou trávou a za ním bolo modré jazero. Obloha bola modrá a jasná, nie jediný mrak. Zrazu som si všimol dve nebeské telá, ktoré lietali blízko. Spočiatku som si myslela, že to boli dve lietadlá, ale potom som si uvedomil, že sú to meteority. Jeden preletel cez obzor a druhý padol do obrovského jazera. Vyskytol sa výbuch a šedý mrak. Padol som na zem a bol som vystrašený, ale neudel som. Myslel som, že čo sa stane s jedinou inteligentnou rasou vo vesmíre (možno) so zvieratami, a zrazu sa objavil šedý prach oblaku v blízkosti miesta nárazu a objavila sa rýchla vlna a uvedomila som si, že všetko je smrť. Myslel som, čo ma po smrti očakáva. Moja výbuchová vlna sa dostala, cítila som bolesť a náhle sa prebudila. Môj strop je jasný a myslel som si, že som v nebi a potom som si uvedomil, že to bol sen.

My v Rostov-na-Don sme mali aj svetlé stĺpy a závoj Morgana, a tiež som to chcela vidieť. A ďalší deň som mal taký sen.Meteorit padol a vo všeobecnosti bol v šoku, ale bol aj radosť! Môj sen sa stal skutočnosťou! Meteority boli nejaké zelené. Po 5 minútach lietal takýto meteorit. V tomto prípade meteorit padol v noci, nie počas dňa. Stručne povedané, spať úžasné. Zaujímalo by ma, čo to je !?

Stál som na balkóne fajčiť. A sledujte hviezdy na oblohe. Stále som bol prekvapený, že hviezdy môžu byť vidieť tak dobre počas dňa, potom sa zmenili na farbu na fialovú a ja som utiekol na ulicu s priateľkou. Stál sleduje. Prvý kameň padol na môjho priateľa a zabil ho. Začal som utiecť z týchto meteoritov a na zastávke som bol zabitý. A stal som sa duchom. A bol v dome, kde som vyrastal. Moji priatelia stoja a sledujú novinky. A ukázali zničené pracovisko a môj minister hovorí, že tam pracujem. A skutočnosť, že nič z nášho mesta nezostalo, všetko bolo vymazané z tváre Zeme. A potom som sa prebudil zo strachu.

Vo sne vidím, ako som sa potuloval v slnečnej Miami, visel s chlapcami, znalec nechal psa z domu chodiť, ona ma neustále preháňala a snažila som sa jej nedotknúť, nikdy nehrozíš, potom zrazu deň sa zmenil na večer, rozhliadol som sa na oblohu a videli ohnivú guľu veľkosti mesiaca a tam, kde som išiel, som na začiatku nerozumel všetkým,a bežal na rôznych stranách, spomenul som si, že som mal rodinu a musel som sa k nim dostať, dohodol sa, kde je vhodné skryť, opustiť dom vlastníka, znovu vzhliadol a uvedomil si, že meteorit s ohnivým ocasom padá na Zem, zo všetkých sily začali bežať k mojej rodine. Na ceste vidím, že niektorí ľudia bulldozujú asfalt z terénu, všade tam, kde je hora z asfaltu, zeminy a rúr. Zrazu sa mi podarilo vyriešiť biele auto, najprv som si myslela, že ma to vyzdvihlo, ale nie, zastavila sa, dvere sa otvorili a potom tehotná dievčina strhla hlavu von, cítila sa zle, vyplivla. Povedala som, že ju pomôžem dostať do nemocnice a ona odpovedala: "Nie, choď preč!" Zobudila som sa z nočnej mory.

Nakoniec som skončil v Petrohrade. Chodil som po ulici a díval sa na oblohu, niečo klesalo. Povedal som svojmu priateľovi, že meteorit padá a bolo to krásne. Potom sa vyskytla taká explózia ako z jadrovej zbrane a prietok studenej vody sa ponáhľal, bolo ďaleko od nás. Preto sme bežali dlho, ale nemali čas na výlet.

Som sníval, že sa hýbam s dievčaťom na hojdačke a zrazu som sa pozrel na oblohu a videl, ako na Zem dopadol jasný červený meteorit, potom všetci začnú utiecť rôznymi smermi a všetko je jasný blesk. Nakoniec som sa prebudil bezpečne.

Aký sen, že meteority padajú na zem pod nohami, a tieto meteority sú zlaté a zbieram ich ako chamtivé.

Sníval som 3 sny o meteoríte. Prvý bol príliš fantastický. Druhý bol pred mesiacom. Mám 10 rokov a hral som s bratom Danielom (16 rokov) na lúke v temnej noci. Zrazu, odtiaľ, keď nebral na oblohu meteorit, ktorý sa točil, a potom, ako na nás letel, sme bežali. Meteorit ako z karikatúry Gigantica. Práve padol a nebol ani výbuch. Môj brat sa ma rýchlo začal učiť, čo by mal vedieť 9. ročník. Potom som začal prežiť, ranil som po garážach a stvorenia podobné psom v ľudskej pokožke prenasledovali po mne. Potom som videl môjho najlepšieho priateľa a ona povedala: príď ku mne, teraz pôjdeš. Súhlasil som. Tretí sen Moja matka ma vzala do mesta Khabarovsk v sanatóriu. Zrazu som si všimol skupinu, v ktorej tancujem. Vzali ma so sebou a odviezli do môjho domu. V byte nebol nikto. Bolo mi povedané, aby som ísť von, chlapec z mojej skupiny bol so mnou a za garážou som nevidel, že padol meteorit, ale vedel som, že to je on. Pribehol som do domu, ale nič sa nestalo. Potom sa po chvíli objavil oceán s podvodným dinosaurom, ktorý tam pláva a opäť sme to videli, meteorit padol veľkou rýchlosťou priamo do okien. Neexistovala ani žiadna explózia, ale došlo k zemetraseniu.

Sníval som, že všetci hovoria o konci sveta, prvý deň bol falošný poplach, spadli len malé meteority, druhý deň všetky malé meteority zmizli, pretože boli vytiahnuté obrovským asteroidom, ale všetko fungovalo a nebol spadnutý na zem, má jednu ťah a odletel.

Sedel som doma, potom som sa zrazu dostal a šiel k oknu, už snehoval von, bol tmavý a potom sa cez oblohu preletel meteorit a spadol z lesa na km. 5 a vlna vyklepala pohárik domu, chcela som tam ísť a uvidím, ale tam vrtuľník lietal s reflektorom a zažiaril do toho lomu, tam bol stĺp dymu, ktorý nemohol nič vidieť, zaujímalo by ma, čo to je pre?

Vo svojom byte (v najvyššom poschodí), z okna, ktorá bola vzdialená 10 metrov, som videl, ako klesá množstvo meteoritov sprevádzaných čiernym dymom, bežal hovoriť s rodinou, aby šiel do druhého poschodia, ale nejako sme sa ocitli na ulici a videl som, meteorit sa vrátil späť do domu, ale zmizol, pričom na horizonte zostal hustý čierny dym.

Nedávno som sníval, že som videl z meteoritu ticho padnúť a keď som lietala, snažila som sa čo najskôr uniknúť a niekde sa pokryla, počula som zvuk a uvedomila som si, že meteorit padol a táto vlna sa cítila, a potom za ním ešte raz padol. Ale potom to bolo ticho, ako keby všetci vedeli o tom, čo sa stalo.Bol to len pocit veľkých obáv. Nechcel by som to vidieť a cítiť v skutočnosti. Vo všeobecnosti som čítal všetky sny, ktoré tu boli publikované, a ja som mal pocit pri čítaní, akoby to neboli sny, ale príbehy z minulých životov o meteoríte a končia sveta. Bolo to ako keby všetci títo ľudia hovorili o tom istom prípade, ale na rôznych miestach ich miesta, v rôznych mestách, ako keby to bolo v ich minulom živote. Napriek tomu verím v minulé životy a ak sa nezameriavate na sny, zrazu to bolo predtým a ľudia to videli s vlastnými očami a spánok je len pripomienkou.

Z centra mesta som uvidel obrovský kolos zostupujúci z neba v pravom uhle. Podľa veľkosti (o niečo menšej ako dlaň na nataženej ruke) bol koniec nevyhnutný nielen pre mesto, ale aj pre planétu, takže sa nikto nepokúšal uniknúť. Všetky usmrtené horké vlny.

V noci chodím, aby som sa prepichol sám. Vidím obrovský meteorit, ktorý padá do vzdialenosti od čiernej oblohy, lievik ohňa a vlna ohňa, keď padá. Potom začnú u mňa zasahovať blesk, keď je zasiahnutý snehom, vytvorí sa obraz, ktorý vyzerá ako obehový systém so svetelným tesnením v strede.Po búrke začnú biť na mňa, vidím, ako tenké bledo modré struny, bručiace, pridržiavajú sa na kov na bundy a na piercingy na tvári. Zbalím bunda a blesk sa ma nedotýka, a to je koniec pamäte.

Tiež som sníval, že meteorit padol do jazera, aj keď v skutočnosti nemám množstvo jazier, to je nejako spojené s kampaňou.

Snívalo som sa, že v noci v televízii oznámili poplach o páde obrovských meteoritov, ukázali miesta pádov - jeden vo vzdialenosti troch metrov od môjho domu a potom sa objaví výbuchová vlna s polomerom stoviek metrov. Prebudil som dvojročnú dcéru, dal ju, chytil tie najdôležitejšie veci, kričal na svoju rodinu, aby sa pripravil, ale neveria mi, smiať sa. Prosím ich. Okolo sirény, ktoré si zarobili, začali prísť sms: utieknite z domova ďalej od ohnísk! Nechápal som, koľko času je na sklade, ale v určitom momente som to cítil, bolo to bombardované a museli sme sa skrývať od vlny, teraz sa rozbije. Celkom v panike, vzlykám, nemôžem uveriť, že to je koniec. A prebudí sa.

Vo sne som sníval o meteoríte, ktorý dopadol pri mojich nohách, keď som sedel na pohovke doma!

Z neba padajú 3 meteority, výbuchy, nárazová vlna, všetko prší s búrkou a pokúšam sa zachrániť ľudí a viesť ich na bezpečné miesto.

Snívam o tom, že stoja na balkóne, malý meteorit lieta, skrýva sa na balkóne tenek, jasný záblesk, bez poškodenia, zmizne do dolných poschodí domu. Potom sa druhý, tretí, už skrýva v miestnosti, bliká a zahrieva. Tak čo je to? Koniec sveta?

Meteorská sprcha snívala, kamene veľkosti pästi padli z neba a bežali sme do úkrytu. Ale z nejakého dôvodu sa nebojím, ale myslel som si, že musím zbierať čo najviac a potom ich predať. Neviem, prečo tieto myšlienky prišli ku mne vo sne.

Mal som veľmi zvláštny sen. Stojím na ceste, na pravej strane sú malé domy, na ľavej strane pole, za chrbtom sú dva dvojpodlažné domy (moja babička mala podobný obraz v obci). Pozerám sa na oblohu a uvidím, ako niečo malé muchy, zrazu sa zmení na obrovský meteorit a vyrazí na zem. Bez chvosta, bez tvarovaného kameňa, ale ak to vidím na druhom konci, každé zrno. Chápem, že sa zdá, že letí rýchlo, ale neprichádza blízko. Pripadám na miesto, kde padá (na poli, blízko mňa), otočim sa a vidím okolo dvojpodlažných domov veľa ľudí, veľa mojich priateľov. Prudko začnem bežať a objavím sa v byte. Začal som hľadať moju kozmu Cosmos (ktorý zomrel pred pol rokom) a ocitol sa na ulici s mačkou v rukách. Bežam do autobusu, je veľa ľudí. Sme v pohybe. Meteorit na tom istom mieste - na oblohe.Autobus zastaví na križovatke, teraz sa pozerám na dvojpodlažnú tvár domu a meteorit sa trochu blíži. Po celú dobu som úplne v pokoji. Prebudil som sa tu, ale je ešte skoro (7 hodín, deň voľna) a idem spať. Rýchlo som zaspal a znova som sa ocitol v tom istom sne, na tom istom mieste. Sledujem meteor cez okno, je už veľmi blízko. Zrazu všetko zmizne a ocitám sa na tom istom mieste, kde som bol na samom začiatku spánku. Opäť tí istí ľudia. Pozerám sa na oblohu, ale tam na tom istom mieste už dva alebo tri menšie meteory. Bežam do domu znovu. Ale v byte nenájdem mačku. Vybehnem von na nádvorie a pozerám sa na oblohu a hľadám farbu domu. Tam je opäť jeden meteorit a padá na zem. Ľudia sú v panike a ja sa zobudím. V druhej časti snu som už cítil malú úzkosť. Ale nie tak veľmi silné. A vo všeobecnosti som začal mať v minulom roku veľmi zvláštne sny. Len blázon. Najčastejšie sa tieto udalosti odohrávajú v danej dedine a sú v blízkosti domu môjj babičky. Aj keď o tom vôbec nepomyslím. Povedzte mi, ako to správne rozumieť?

Interpretácia snov - Meteorit

Interpretácia snov - Meteorit

Pozrite sa na jasnú stopu meteoritu: znamenie, že sa môže vo vašom živote vyskytnúť niečo neočakávané.

Všeobecná atmosféra spánku a pocity, ktoré narazíte naraz, môžu zistiť, či táto udalosť bude priaznivá alebo nie.

Meteorit, ktorý padol na zem: predurčuje niektoré nepredvídané ťažkosti.

Čím bližšie k vám došlo k pádu, tým ťažšie môže byť problém pre vás.

Nebeské telá vo sne

Než začnete dešifrovať nočné videnie, stojí za to spomenúť si, či ste videli meteorit, ktorý letel na zem v jednej výške, alebo to bola skutočná meteorologická sprcha.

Tlmočníci snov často zdôrazňujú, že snívajú o niekoľkých skôr významných faktoroch, ktoré môžu drasticky zmeniť predpoveď.

Názor tlmočníci snov

Snívalo pád nebeského tela

Často meteority padajúce na zem vo sne sľubujú vzhľad nových ľudí, zaujímavé udalosti v živote spiaceho človeka. Každá snová kniha považuje túto víziu za odlišnú, niekedy dokonca aj negatívne predpovede.

Tlmočník Wanderera

Snívali ste o meteorite? Potom, v skutočnosti, ste vo veľkom nebezpečenstve, to je snový sen. Udalosti sa budú vyvíjať tak rýchlo, že s nimi nebudete držať krok.

Tlmočník sa domnieva, že sa snímač stretne s človekom, ktorý bude oveľa silnejší ako on v duchu, a pokúša sa podmaniť spiaceho podľa jeho vôle.

Detský tlmočník

Snívať jasnú značku na oblohe z pádu

Ak snívate meteorit, potom sa čoskoro vyskytne neočakávaná udalosť. Bude to osudné a úplne zmeniť svoje plány na dlhú dobu z rutiny.

Tlmočník Grishina

Ak vo sne vidíte, ako zostáva stopa po páde nebeského tela na oblohe, potom ste začali oslavovať úspech príliš skoro. Vaše podnikanie ešte nie je dokončené a už si si istý, že bude dokončený úspešne. Tento sen naznačuje, že klamáte seba a ľudí okolo vás.

Meteorit, ktorý ničí všetko v jeho ceste - vo vašom živote zasahuje vyššia moc. Je pravda, že tlmočník neurčuje presne, ako vás tieto sily ovplyvňujú.

Dream a Dmitri a nádej zima

Keď vidíte, ako meteorit zanechá jasnú stopu na oblohe, dôležitá udalosť sa stane vo vašom živote. Aby ste pochopili, v akom smere dôjde k zmenám, musíte si pripomenúť svoje pocity v okamihu, keď si prezeráte tento sprisahanie.

Meteorit, ktorý už padol na zem, predstavuje prekážky na ceste k dosiahnutiu cieľa. Čím bližšie ste na mieste pádu, tým ťažšie bude vyrovnať sa s novými okolnosťami.

Sen o kratere po páde nebeského tela

Tlmočník od "A" po "Z"

Keď vo sne vidíte obrovský meteorit, ktorý sa blíži k Zemi, budete musieť prežiť niekoľko príjemných chvíľ vo svojom živote. Tieto chvíle budú prchavé, hoci tlmočník je presvedčený, že spiace osoby budú mať počas nich celý spomienky.

Keď padlo nebeské telo a vyskytne sa výbuch, budete čeliť ťažkej voľbe. Začnete prekonávať konfliktné pocity, pokúsite sa pochopiť, čo sa deje, ale bude to dosť ťažké. Tlmočník odporúča počúvať to, čo vám hovorí vaše srdce.

Ak chcete držať kus padlého tela vo svojich rukách, je dôležitá záležitosť, na ktorej ste pracovali dlho, a nakoniec dosiahnete úspech.

Moderná interpretácia spánku

Tlmočník verí, že keď ste v nočnej vízii videli, ako nebeské telo padlo na zem, potom čoskoro budete mať dlhú cestu.

Kniha snov hovorí aj o určitých situáciách, o ktorých by ste mohli snívať:

Počujte vo sne o meteorickej sprchy

 • aby ste videli, ale len počuť rozhovor, ktorý začal meteorická sprcha - dostanete cennú vec alebo dostanete drahý darček,
 • dievča, ktoré vidí, že meteorit padol blízko, sa čoskoro môže zobrať
 • človek ten istý sen môže znamenať, že urobí statočný krok,
 • keď manželské páry vidia ten istý sen, čoskoro dôjde k príjemným zmenám v ich živote,
 • keď vo sne meteorit vedie k zničeniu, spacia osoba môže stretnúť svoj osud, vstúpiť do intimity v neznámom prostredí.

Počkajte na zmenu

Veľký pozorovateľ Vanga veril, že meteorit vo sne by mohol naznačiť veľké katastrofy, ktoré sa čoskoro stanú ľudstvu.

Ostatní tlmočníci verili, že k veľkým zmenám prichádza, keď sa snívajúci úplne rozhodol o konkrétnej situácii. Zmeny ovplyvnia nielen vás, ale aj vašich blízkych.

Podľa knihy snov meteorit padne na zem - znamenie rýchlych a dramatických zmien v osude. Len váš pocit v čase sledovania sne môže povedať, či sa váš život zlepší, alebo naopak, všetko sa len zhorší.

Mnohí prediktori hovoria, že snívač navštívi také pocity, ktoré ho úplne prehnali. Ukončíte premýšľanie o práci, o vašich príbuzných a zodpovednosti. Bude to skôr bolestivá vášeň než skutočné pocity.

Keď ste boli radosťou zo sne, čoskoro sa otvoria nové horizonty a atraktívne vyhliadky. Túto šancu budete musieť použiť iba.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Čo to znamená, keby ste mali sen vo sne

Takýto nezvyčajný prírodný jav ako pádu meteoritu a v skutočnom živote spôsobuje búrku emócií a keď sme to videli vo sne, spôsobuje to, že sa nám triasť s potešením.

Často sny s prírodnými javmi naznačujú niektoré veľmi dôležité a nezvyčajné zmeny v živote speváka. A zjavná otázka - prečo sen o meteoríte - po tom, čo videl vo sne, má právo existovať.

Predpokladá sa, že táto činnosť, ktorá predpovedala senujúci meteorit, je krátkodobá - rovnako ako v skutočnosti. A emócie snovateľa sú veľmi dôležité, keď vidí sny s týmto prírodným javom.

 • Ak sen spôsobí strach a potešenie, proroctvo bude priaznivé.
 • Ak sú emócie viac podobné strachu, potom snímač bude musieť urobiť určité opatrenia, aby sa vyhli skutočným incidentom.

Dobré znamenie

Meteorit vo sne prorokuje veľmi nečakané, ale veľmi jasné a pôsobivé udalosti pre človeka. Tieto udalosti ovplyvnia aj vnútorný kruh snovateľa. Ak snívate o meteoríte, potom o sníhore, znamená to vášnivú vášeň, ktorá ju úplne zaujme a núti vás chvíľu zabudnúť na zvyšok.

Ak je sen nebeského kameňa, ktorý padá na zem, je nádherný, potom snívač čoskoro očakáva pôsobivé zmeny. Rizikové prípady, ktoré začali počas tohto obdobia, budú mať dobré vyhliadky a prinesú úspech.

 • Padlý meteorit spôsobil zničenie - to znamená stretnutie s osobou, ktorá bude vo vašom živote veľmi významná.
 • Nepríde ďaleko od vás - takéto videnie prorokuje dátum, ktorý zmení život snívača. Muž navrhne svojmu milovanému, žena sa stretne so svojou "spriaznenou dušou".
 • Z oblohy padá meteorit - zosobnenie duchovnosti speváka. Je pravdepodobné, že snívajúci má nejaký dar, ktorý si vyžaduje rozvoj.

Ak vo sne nebolo možné vidieť, ako padol meteorit, ale snídateľ si je istý, že sa to stalo, potom v skutočnosti bude môcť posilniť svoju finančnú situáciu.

Veľmi často padajúci meteorit je predzvesťou grandióznych zmien v živote spevkára. Môže ísť o plánovaný výlet do vzdialených krajín alebo zmenu bydliska - napríklad presťahovanie do iného mesta alebo dokonca do krajiny.

Čo sníva o meteoríte, ktorý padol vedľa snovateľa? Očakáva sa veľmi významná udalosť, na ktorej sa zúčastní spánok. Odporúčame, aby ste si ho mohli vychutnať naplno, pretože radostná udalosť bude veľmi krátka, ale spomienky a príjemná dochuť zostanú so spevákom veľmi dlho.

Prečo snívať o meteorite

Výklad toho, o čom sníva meteorit, je vo veľkej miere spôsobený náladou snovateľa.

Každý človek vníma vzhľad kozmických telies v snoch rôznymi spôsobmi: spôsobujú strach alebo radosť z niekoho a zvedavosť v iných.

Populárna interpretácia snov

Divák Vanga v tomto symbole spoznal globálne kataklyzmy a dokonca aj koniec sveta. V ezoterickej snovovej knihe je dážď z meteoritov príznakom menej rozsiahlych zmien. Neočakávaná, ale napriek tomu jasná udalosť, ktorá sa dotýka priamo speváka a jeho bezprostredného prostredia.Ale to nie je jediné vysvetlenie toho, o čom sníva meteorit. Erotická snovová kniha vidí tento sen z iného uhla. Tlmočník sľubuje snívačovi neuveriteľnú vášeň, ktorá ho zahlčí hlavou. Šialené romantiky budú oveľa dôležitejšie ako príbuzní, priatelia a dôležité veci. Ak sen o páde nebeského tela spôsobil príjemné emócie, spánok bude mať brilantné vyhliadky. Objaví sa čoskoro obdobie, ktoré zvýhodní rizikové podnikanie: určite bude úspešne korunované.

 • Pád meteoritu, ktorý spôsobil zničenie, je znakom osudného stretnutia. V živote bude niekto, kto bude hrať dôležitú úlohu vo vašom osude,
 • Meteorit padol blízko vás - nezabudnuteľný romantický dátum. Muž sa rozhodne ponúknuť milovanej osobe a žena nájde životného partnera
 • Meteorit padá z neba na zem - znamenie vysokej duchovnosti a náklonnosť myslitelov. Je možné, že máte obdarovaný dar, ktorý by mal byť vyvinutý.

Klesajúce kozmické telo vo sne môže byť predzvesťou drastických zmien v osude speváka. Možno budete v blízkej budúcnosti prevezený do iného mesta alebo krajiny, dlhej cesty.Okrem toho sa v živote zemiakových zemiakov vyskytujú zmeny: čakajú na zmenu životného štýlu alebo práce. Vysvetlenie snov Hasse vám povie, čo je sen o meteoríte, ktorý padol blízko snovateľa. On čaká na neuveriteľnú udalosť v blízkej budúcnosti. Šťastie nebude trvať dlho, takže si musíte plne vychutnať to, čo sa deje. Nemenej zaujímavé sú aj predpoklady psychológov o snehom meteoritov. Z pohľadu psychológie sa stretávame s tajomnými kozmickými telami vo sne ľudí, ktorí často strácajú kontakt so skutočnosťou, či už dobrovoľne alebo z dôvodu duševných porúch.

Iné výklady

V ezoterike meteorit symbolizuje prekvapenie, dôležité rozhodnutie a jasnú udalosť. Sen, v ktorom kozmický objekt padne na zem, znamená, že okolnosti preniknú do vášho života, čo zmení predstavy o existujúcej realite a zmení vašu myseľ. Vypočujte si vo sne novinky, že meteorit padol, znamená to, že váš život čoskoro podstúpi vážne zmeny, ktoré budú určite spojené so zmenami v spoločnosti.

 • Vypočujte si hovor o meteorickej streche vo sne - získanie dlho očakávaného daru alebo nákupu, o ktorom ste snívali tak dlho
 • Brilantný meteor, zanechanie známky na oblohe - úspech z podvodu, ilúzia šťastia,
 • Vyhľadajte alebo kúpte fragment meteoritu - neochotu žiť v prítomnosti a budúcnosti. Ten, kto sníva o meteoríte v tejto podobe, žije v minulosti, čo môže poškodiť jeho osobnosť,
 • Ak chcete vidieť jasný blesk z pádu kozmického tela - prchavé šťastie,
 • Pozorovať niekoľko meteoritov naraz - krátke šťastie bude jasné a osvetlí budúci život svetlom
 • Pri páde meteorit spôsobil zničenie - mystickú udalosť, zásah ostatných svetových síl v živote speváka,
 • Sledujte let meteoritu - zmenu pobytu,
 • Padlý a explodovaný meteorit - náhle predbiehajú komplexné a konfliktné pocity. Zásada povinnosti bude mať prednosť
 • Pri pohľade alebo držaní vo vašich rukách je fragment meteoritu pokrokom v dôležitej záležitosti.

Podľa známych snov, meteorit, snívaný v nočných snoch, nie je nič iné ako vlna emócií a vášní, ktoré neočakávane zaplaví. V živote prichádza obdobie, keď doslova strácate hlavu z lásky a vášne. Máte katastrofálny nedostatok času ani pre priateľov, ani pre dôležité veci, ktoré budú odložené.Na poprednom milovanom človeku a intímnom živote.

 • Prečo snívať dážď? V nočných snoch dokonca také bežné prírodné javy ako dážď získali úplne iný význam. Je ďaleko od každej vysnívanej knihy, ktorá interpretuje, prečo sníva sprcha, ale ...
 • Na čo snívajú hviezdy? Naše sny sú preplnené tajomnými znakmi a symbolmi, čo naznačuje správnu cestu a chráni pred nebezpečenstvom. Zaoberať sa tým, čo snívajú hviezdy, nie je tak jednoduché, ale potom ...
 • Prečo snívať o hviezdnej oblohe Hviezdy na nočnej oblohe možno interpretovať rôznymi spôsobmi: môžu sľubovať naplnenie milovaného snu alebo známeho s bohatým patrónom. Medzitým každá snová kniha považuje za svoju povinnosť ponúknuť ...
 • Prečo snívať o veľkých vlnách Vlny - to je nebezpečný a vzrušujúci fenomén, ktorý je možné pozorovať celé hodiny. Rovnako ako v živote, sny, v ktorých veľké vlny snívajú, majú nejasné ...
 • Prečo sní o umývaní hlavy? Z hľadiska všeobecne uznávanej symbolizácie, hlava raz personifikuje, osvieti a pozitívna, prítomná v človeku, schopnosť myslieť a dosiahnuť ciele. V rôznych snových knihách je výklad toho ...

Pri kopírovaní sa vyžaduje aktívny odkaz na zdroj. | Informácie | Kontaktujte nás

Hodnota spánku o snovom meteorite

v ženskom klube!

Mnohí z nás sa radi pozerajú na hviezdy pred spaním, niekedy dokonca dokážeme želanie "strieľajúcej hviezdy". Ale my všetci vieme, že je to len lietajúci meteorit. Premýšľali ste niekedy, prečo sníva meteorická sprcha?

Často sen o páde meteoritu hovorí o zaujímavých udalostiach, ktoré sa stanú vo vašom živote. Veda potvrdila, že v atmosfére spaľuje meteorit, t.j. je krátkodobý. Podobne účinok spánku bude rýchly. Venujte čas, aby ste si užili následky!

Meteorit: sen knihy Dmitryho a nádeje zime

Aký výklad je obsiahnutý v tejto príručke? Čo naznačuje meteorit vo snovovej knihe Dmitrij a Nadežda Zima? Ak kozmické telo padne na zem, potom predpovedá spiace nepredvídané ťažkosti. Osoba riskuje, že narazí na neočakávané prekážky svojho zvoleného cieľa. Čím bližší objekt padne na sníhoka, tým ťažšie bude prekonať prekážky.

Vidieť v nočných snoch jasnú stopu meteoritu - do neočakávaných udalostí. Nadchádzajúce udalosti sa ukážu byť dobré alebo zlé - budú vyvolané atmosférou spánku, emócií spánku.

Interpretovanie snov od A po Z

Čo sa môžete dozvedieť z tohto sprievodcu snov? Je osoba, ktorá sleduje meteorit padnúť na zem? Interpretácia snov od A do Z predpovedá spiace prchavé šťastie. Bude to príjemná udalosť, ktorej spomienky zostanú na celý život.

Spadá a vybuchne kozmické telo? Takýto sprisahanie znamená, že človek bude v rukách konfliktných pocitov. Je pravdepodobné, že v nej bude prevládať zmysel pre povinnosť, keď musíte urobiť ťažkú ​​voľbu.

Spánok drží alebo skúma vraky meteoritu? Vysvetlenie snov ho predpovedá na podporu dôležitého podnikania. V krátkom čase bude spánok výrazne bližšie k svojmu cieľu. Prekážky na ceste, bude ľahké obísť.

Meteorská sprcha

Nielen pád meteoritu si človek môže predstaviť. Interpretácia snov považuje takúto možnosť za meteorickú sprchu. Takéto sny varujú, že udalosti sa začnú odvíjať neuveriteľnou rýchlosťou. Ak sa spánok nepripraví na nasledujúce zmeny, na neho čakajú vážne ťažkosti.

Pozorovateľ Wang spája meteorickú sprchu s globálnymi katastrofami. Takmer koniec sveta bude musieť sledovať toho, kto sníva o takom sne.Erotická sviatočná kniha sľubuje spánkové ponorenie do krvavej lásky vášne. Jeho pocity bude klásť predovšetkým. To môže nepriaznivo ovplyvniť jeho prácu, vzťahy s rodinou a priateľmi.

Niekto povie spať, že meteorická sprcha začala? Takýto sprisahanie predpovedá človeku rentabilnú investíciu. Je možné, že bude môcť kúpiť drahý predmet s veľkou zľavou.

Ezoterická kniha snov

Aké informácie môžete získať z tohto adresára? Meteorit si môže predstaviť niekto, kto v reálnom živote prekoná minulosť. Táto osoba sa znova a znovu vráti k myšlienkam nepríjemných udalostí, ku ktorým došlo. Môže ľutovať aj trestný čin, ktorý niekto spôsobil náhodne alebo úmyselne.

Snívač by mal určite bojovať s touto podmienkou. Pokiaľ v minulosti žije, nikdy nebude môcť vychutnať príležitosti, ktoré mu tento dar ponúka. Teraz je ten správny čas začať všetko od začiatku.

Sonické narodeniny

Výklad snov, v ktorých sa objavuje kozmické telo, závisí nielen od príbehu. Je dôležité vziať do úvahy mesiac, v ktorom sa osoba narodila.

 • Január, február, marec, apríl.Prečo snívať o meteoritovi, ktorý sa narodil v jednom z týchto mesiacov? Vzhľad kozmického tela sľubuje nepríjemným novinkám pre spanie. Čoskoro sa snímač dozvie, že jeden z jeho známych opustil tento svet.
 • Máj, jún, júl, august. Čo robia nočné sny, v ktorých sa objavuje nebeské telo, ľuďom narodeným počas tohto obdobia? Čoskoro bude niekto hlásiť katastrofu.
 • September, október, november, december. Osoba, ktorá sa narodila v jednom z týchto mesiacov, meteorit predpovedá podivné a tajomné udalosti. To, čo sa stalo, spôsobí, že spasiteľ verí v existenciu podsvetia. Nemali by ste sa báť, pretože sa nestane nič zlého snovačovi.

Moderná kombinovaná kniha snov

Nezabudnite sa pozrieť do tohto tlmočníka.

 • Pozerá so záujmom, ako padá meteorit? Vysvetlenie snov ho predpovedá dlhú cestu. Je možné, že spánok pôjde do inej krajiny za účelom odpočinku. Alebo úrady pošlú snítajúceho na služobnú cestu. V každom prípade bude mať človek možnosť odpočinúť, získať nové dojmy, oboznámiť sa s jasnými a mimoriadnymi osobnosťami. Spomienky na túto cestu zostanú po celý život.
 • Niekto diskutuje o meteoritoch alebo meteorickej streche v nočných snoch? Tento príbeh sľubuje spací darček, ktorý bude pre neho úplným prekvapením. Tiež tieto sny informujú, že teraz je ten správny čas na veľké nákupy. Investície s najväčšou pravdepodobnosťou budú úspešné, prinesú veľké dividendy.

Ženy a muži

Čo sľubuje knihe sviatočných sexuálnych snov? Meteorit padol veľmi blízko? Ak takéto sny narušia pokoj mladého dievčaťa, potom sa v skutočnosti čoskoro uzavrie manželstvo. Dokonca aj vtedy, keď snívajúci ešte nedosiahol lásku k všetkému životu, stane sa to v najbližších dňoch. Zvolená nebude dlho ťahať s návrhom ruky a srdca.

Prečo snívať ženatú ženu? Takýto sprisahanie je znamením, že život sa čoskoro začne meniť k lepšiemu. Problémy, ktoré trápia snútora, zaniknú samy. Ak pád kozmického tela spôsobil zničenie, má žena dôvod mať strach o jej manželstvo. Vzťah s manželom môže zničiť vzostupný vzťah na strane.

Čo predpovedá, že meteorit padol veľmi blízko človeku? Zástupcovia silnejšieho sexu sny svedčia o nadchádzajúcom romantickom dobrodružstve.Tiež sen môže sľubovať spánku intimitu na neobvyklom mieste.

Pozeráme sa na oblohu a čakáme na zmenu

Vo sne je padajúci meteorit predzvesťou veľkých zmien v osude spánku. Možné premiestnenie: z iného bytu alebo domu, končiaceho s inou krajinou. Zmeny v tejto žilách by vás mali oživiť. Pohyb je vždy sprevádzaný množstvom pozitívnych emócií. Pripojte svojich priateľov a príbuzných - je to vždy zábavnejšie a zaujímavejšie.

Pre ľudí, ktorí majú sklon sedieť stále, vidieť meteorit vo sne bude znamenať prudkú zmenu pracoviska. Možno budete chcieť odísť z rutiny, ktorá vás dlho spotrebovala. Rozveselte sa, urobte malý krok smerom k stretnutiu s novým, neznámym svetom. Čakáte na veľké zmeny v živote.

 • Pozrite sa, ako obrovský kameň padá na zem a spôsobuje zničenie - na stretnutie celého vášho života. Neďaleko bude osoba, ktorá bude hrať obrovskú úlohu vo vašom budúcom osude.
 • Ak uvidíte meteorit, ktorý padol vedľa teba, priamo u nohy, je to krásne romantické stretnutie. Váš vyvolený bude mať odvahu a povedať tie milované slová, o ktorých ste dlho snívali.
 • Sen o kozmickom tele, ktorý padá z neba, hovorí o vašom skrytom darovaní, ktorý sa ešte nedá prejaviť. Ale poznámky o mystike sú vo vás presne prítomné. Pozrite sa na vizionárov, pomôžu rozpútať vaše schopnosti.
 • Zasnívaná rozprávaním o meteoroch - je to získať pekný dar, prekvapenie od osoby, s ktorou nie ste ľahostajní. Jeho pamäť bude trvať mnoho rokov. Takýto sen predpovedá veľké úspešné transakcie alebo veľké nákupy.
 • Keď ste videli meteorit, ktorého fragment máte vo svojich rukách, taký sen sľubuje kariérny postup a uznanie v profesionálnych kruhoch.

Vedci a psychológovia vysvetľujú, prečo meteorit sníva týmto spôsobom: pozorovať kozmické telá vo sne najčastejšie padá ľuďom, ktorí majú tendenciu odísť, odpojiť sa od reality a žiť vo svojom vlastnom svete. Sú to ľudia s vlastným, odlišným od ostatných pohľadov na každú situáciu a schopní preukázať tento názor.

Ak meteorit padol vo sne vo vašom dvore, potom je to predchodca povestí a správ. Môžete posúdiť podľa veľkosti kameňa na zemi, bude to dôležitá správa, alebo by ste sa nemali sústrediť na to. Čím je kameň väčší, tým väčšia je správa.

Pri pohľade na erotickú snovú knihu môžete zistiť, že meteorit vo sne je symbolom veľkých emócií, ktoré čoskoro zaujmú teba a tvojho milovaného. Budete sústrediť len na seba a zabudnete premýšľať o iných veciach. V manželských pároch sa oheň znova vybuchne. Ale nenechajte sa uniesť - nevystavujte oheň.

Podľa sviatočnej knihy Grishina bola jasná stopa meteoru, ktorá snívala, úspechom a nadmorskou výškou. Nebude to však dlho. Máte čas si vychutnať svoje zásluhy.

Moderná kniha snov, meteorit, na ktorom padajú bleskové rýchlosti, hovorí, že čoskoro budete prekvapení. Niektoré udalosti alebo správy vás veľmi zasiahnu.

Kniha snov apoštola Simona Cananiteho tiež pokročila v jeho verzii, o čom sníva meteorit. Sen, v ktorom ste videli pád meteorov, je predzvesťou stretnutia starých známych. Budú to ľudia z vašej minulosti, priatelia, s ktorými ste boli osamostatnení. Znova sa zjednotíte.

Nechajte z neba milióny hviezd, ktoré vytvárajú krásnu krajinu. Nechajte svoje želania splniť nielen vo sne, keď sledujete padajúcu hviezdu, ale aj v skutočnosti - vždy a za každých okolností. Verte tomu najlepšiemu, a určite sa vám to stane. Autor: Tatyana Malinina

A najdôležitejšie rady

Kopírovať s aktívnym odkazom. Sitemap Zmluvné podmienky, Pravidlá, Affiliate program

Dream sen meteorit

Sen vysnívaný meteorit padá na zem

Prečo snívať meteor? Tlmočníci stále nedokážu poskytnúť jednoznačnú odpoveď. V mnohých ohľadoch bude predpoveď závisieť od toho, akú náladu ste v čase spánku. Meteorit vo sne, ako v skutočnosti, môže spôsobiť úplne odlišné emócie, od úplného vzrušenia až po strach, ktorý drží a paralyzuje osobu.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/meteorit
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://sonnikonline.club/situatsii/k-chemu-snitsya-meteorit-padaet-na-zemlyu.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/meteorit
 • http: //xn----9sbwchcqaebc9a6frc.xn--p1ai/sonnik-padenie-meteorita/
 • http://fb.ru/article/413492/sonnik-meteorit-k-chemu-snitsya-znachenie-tolkovanie-sna-chto-predveschaet
[/ zbalenie]

: PÁD METEORITU: RUSKO ZAŽILO SVOJ ARMAGEDON

Zanechajte Svoj Komentár