Viedeň v knihe snov

Zasnívané žily? Takže človek je v stresovej situácii, jeho telo pracuje na hranici svojich schopností.

Nebude nadbytočné pozrieť sa na ich stav:

Zasnívané krvné cievy

 • zdravé - ste psychicky vyvážený človek, budete môcť vydržať akúkoľvek ranu, ktorú by vám osud nedal,
 • najmä na nohách - môžete čoskoro ísť na zvýšenie, ale spolu s nárastom príjmu, vziať na nesnesiteľné zaťaženie, na ktoré môže utrpieť zdravie.

Vyrežte žily v náručí - konáte zle, váš život je neproduktívny. Keď ste uložili inú osobu, ktorá sa dopustila podobného konania, ste optimistom, že sa pozerá na život s úsmevom a je schopný pomôcť nielen seba, ale aj ľuďom, ktorí potrebujú podporu.

Negatívne považuje snovú knihu žily za nočné videnie. Taký sen predpovedá výskyt nebezpečnej, stresujúcej situácie, kvôli ktorému môžete trpieť nielen morálne, ale aj fyzicky. Je jednoduchšie, aby sa snívač vzťahoval k životu, aby nebral všetko do srdca a obmedzil sa na negatívne informácie.

Ak máte sen o rezaných plavidlách

Keď žena vo sne prerezáva žily inej osobe, znamená to jej charakteristické znaky. Chováte sa neprijateľne, doslova otravujete životy ľudí okolo vás.

Esoterický tlmočník

Odrezať krvné cievy predpovedajú prijatie negatívnych informácií, ktoré výrazne rozrušia spiace osoby.

Sú žily nočného videnia nie vaše, ale iná osoba? Takže máte príliš vysokú sebavedomie. Vysvetlenie snov sa domnieva, že riskujete, že trpíte ich aroganciou.

Snívať o opuchnutých, bolestivých cievach

Vaše žily sú opuchnuté - môžete byť infikované, alebo budete čoskoro infikovaní niečím, byť veľmi opatrní.

Otvorenie je choroba.

Tlmočník Gustav Miller

Snímané žily boli zdravé - pozitívne znamenie. Tento sníl sa bude môcť týmto nepriateľom vyrovnať a raz a navždy zastaví šírenie falošných povestí.

Krvácanie je smutná udalosť. Opuchnuté plavidlá - máte skutočnú príležitosť urobiť si kariéru, nenechajte si ujsť svoju šancu.

Moderný tlmočník

Keď snívate žilu vo sne, s najväčšou pravdepodobnosťou sa stretnete s ohováraním a klamstvom. Ak sa z nich dostane krv, počkajte na vážne problémy.

Sen o krku

Snívala sa žila na chlpatú ruku? Spací človek bude mať dobrých spoločníkov, ale zároveň silných konkurentov. Boj bude vážny.

Podľa tejto knihy snov, žily v nohách znamenajú, že začnete pomáhať ľuďom v núdzi, čo značne podkopáva vašu hmotnú pohodu.

Francúzsky tlmočník

Francúzi sú veľmi vážni v tom, ako žila vo sne:

 • opuchnuté a tmavé - závažné ochorenie, ktoré si vyžiada dlhodobú liečbu,
 • tenké, sotva viditeľné - vaša budúcnosť je nestabilná, nemali by ste robiť ďalekosiahle plány,
 • pulzujúca, najmä na krku - vážna hrozba prechádza nad vami.

Na vás čaká dobrá budúcnosť

Aby sme pochopili, čo sníva o žilách, je potrebné len pamätať na jeho vzhľad. Ak by s ňou existovali nejaké problémy, život vám bude nepriateľský. Ale zdravé žily, ktoré vám nespôsobili žiadne problémy, sľubujú rôzne príjemné chvíle v živote.

Najdôležitejším predpokladom je víťazstvo nad zlými jazykmi. Budete schopní naučiť svojich nepriateľov takú lekciu, že vás nechajú navždy navždy.

Viac tlmočníkov odporúčame, aby ste sa pozreli, či je vo sne iná osoba okrem vás.Ak áno, možno sa s ním môžu vzťahovať aj zmeny na lepšie.

Čo predpovedá Millerov snov kniha?

Podľa Millera sa zdá, že vlastné žily znamenajú úspech a dobré zdravie. Vidiac ich opuchnuté, červené, hovorí o vysokej arogancii spiaceho človeka, nakrájané na kusy - odrážajú podradnosť človeka a jeho bolestivú reakciu na pichľavý názor ostatných.

Podrobnosti: miesto

Podľa modernej univerzálnej knihy o snete závisí výklad spánku od miesta, kde boli videné žily:

 • na nohách - oznamuje potrebu pomôcť niekomu, kto bude mať vplyv na vaše blaho,
 • v jeho náručí - ohlasuje zradu milovaného,
 • rez na bruchu - varuje pred stresom, strachom alebo obrovskou fyzickou námahou,
 • otvoriť žilu na krku - hovorí o vážnom nebezpečenstve, strate významu existencie,
 • rezané kapiláry na tvári - zosobňuje sebavy pochybnosti, atraktívnosť.

Kniha snov od A do Z varuje pred vážnymi ťažkosťami a vysvetľuje, o čom sny krvácajúca žila. Rodina tlmočníka porovnáva sen vo sne s problémami u ľudí spojených so vzťahom týkajúcim sa snov.

Pre ľudí, ktorí vo sne mali možnosť darovať venóznu krv na analýzu, ezoterici predpovedajú veľa menších prípadov, ktoré odoberú vitalitu a finančné zdroje. Pokúste sa analyzovať svoje vlastné zvyky, inak vaša túžba odložiť vašu firmu, aby neskôr negatívne ovplyvnila vaše blaho a autoritu.

Vidieť, že iní ľudia rozrežúvajú svoje vlastné krvné cievy znamená dostať zlé, zlé správy. Uložte charakter vo sne - na víťazstvo vitality za daných okolností.

A čo láska záleží?

Snímané darovanie krvi znamená snovú knihu milovníkov o možnosti zlepšiť svoje osobné vzťahy a vzťahy s druhou polovicou. Ak chcete vidieť, že počas oplodnenia krídla sa otvorilo, znamená to, že ste sa pri výbere partnera oklamali. Vzal si krv zo seba, zjednocuje snaživého snažitele obetovať sa.

Mladá dáma, ležiaca vo sne pod kvapkadlom, ohrozuje riziko, že sa oženil s neznášanou osobou. Sníval som o tom, ako urobia vašu analýzu z žily, čo znamená, že v skutočnosti budete musieť prejsť nepríjemným rozhovorom s blízkym srdcom.

Pokiaľ ide o podozrenie z vlastizrady a nespravodlivosti druhej polovice, vysnívaná kniha vysiela Sterva a vysvetľuje, prečo sníva,ako lekári odoberajú z krvných žíl obľúbenú krv na testy.

Postarajte sa o seba a svojich blízkych!

Pre ženu, ktorá musela otvoriť žily vo sne a zároveň sa pokúšala spáchať samovraždu, žienka misinterpreter radí, aby venovala pozornosť svojim deťom, že v skutočnosti môže existovať vážne nebezpečenstvo.

O nadmernom sebavedomí, ktoré môže viesť k zlyhaniu začatých prípadov, sa oznamuje moderná kombinovaná kniha snov, ktorá vysvetľuje, čo sníva o darovaní krvi. Náhodne rezanie žily vo sne, sľubuje kompletný tlmočník snov vznik nepredvídaných okolností.

Rezané cievy matky, z ktorej tečú červené tekutiny, predpovedajú ochorenie rodiča. Vidieť, že sú opuchnuté alebo opuchnuté naznačujú potenciálnu infekciu.

Strata alebo bohatstvo?

Denise Lynn vysvetľuje, o čom je sen o darovaní, čo predurčuje snúbenca hodnú odmenu za prácu. Sníval som, že postava bola pravidelne odoberaná krvou na darovanie, znamená to, že blízky ľudia, priatelia a domácnosť snovateľa vysávajú z nej peniaze a životnú energiu.

Uspeli ste!

Otokové žily v nohách vo sne, podľa ezoterickej verzie, svedčia o pokračovaní úspechu spiaceho človeka.Súčasné obdobie je úspešné pre realizáciu projektov a získavanie dodatočného zisku.

Ale ak sa vo sne prasknú žily, potom podľa verzie sneho, Longo, tvoje búrka a nadmerné sebavedomie spôsobia konflikty s ostatnými alebo obchodnými partnermi. Táto interpretácia má sen, ktorý viedol k otvoreným žilám iných ľudí.

Kniha snov Wanderera vysvetľuje, prečo sny o rozdelení krvných ciev niekomu, hovorí o potrebe pomôcť charakteru. Sníval o tom, že musel preťať žily pre seba, vďaka čomu sa ospravedlnil s náznakom o neproduktívnom živote speváka.

Pre ženu, aby jej telo zrezala vo sne, znamená, že v skutočnosti má snívajúci neznesiteľnú povahu a otrávuje život blízkych ľudí.

Interpretácia snov - Viedeň

Snívať o žile - ochromení vás budú pokúšať. Ak krv tečie z žily, očakávajte vážne problémy. Opuchnuté žily - vaša kariéra bude smerovať do kopca, dosiahnete významný úspech v úplne novom poli pre vás, možno vo verejnom živote alebo v politike.

Žily na ramenách s vlasmi - nájdete spoľahlivých partnerov, ale aj silných konkurentov.

Žily v nohách - znížte svoj príjem v dôsledku pomoci tým, ktorí ho zúfalo potrebujú.

Interpretácia snov - Viedeň

Zdravé žily - znamenie, že tvoji nepriatelia ti nemôžu ublížiť.

Žily krvácajú - môžete mať vážne problémy, opuchnuté žily vám sľubujú obrovský úspech a propagáciu.

Zrezať žily vo sne - na alarmujúce správy.

Interpretácia snov - Viedeň

Interpretácia snov - Viedeň

Interpretácia snov - Viedeň

Interpretácia snov - Viedeň

Interpretácia snov - Viedeň

Interpretácia snov - Viedeň

Interpretácia snov - ruky

Obdivovanie vlastných rúk vo sne je predzvesťou blahobytu.

V starých časoch sa verilo, že pravá ruka vo sne znamená súčasných alebo blízkych mužov mužského pohlavia a ľavú ruku - budúcu alebo blízku ženu.

Strata ruky vo sne znamená stratu milovanej osoby.

Handshake vo sne znamená robiť dobré priateľstvo s niekým.

Ak vo sne dôležitá osoba s tebou potriasla ruky, potom čoskoro budete mať vysoko postaveného patróna, ktorý využije možnosti, na ktoré budete mať úspech v živote.

Snaha, v ktorej si potriasate niekoho za ruku, aby utišil človeka, naznačuje, že sa s touto osobou čoskoro budeš hádať.

Ak snívaš, že chceš potriasť niekoho za ruku, ale nemôžeš, predpovedá, že máš súťažiacich.

Sen, v ktorom vidíte, že niekto bozkáva ruky, vás vyzýva, aby ste tejto osobe nedôverovali.

Ak niekto nie je oboznámený s vami, mali by ste byť obozretní zo závidiacich a urážlivcov, ktorí vás chcú hanobiť, ale zároveň získať prospech.

Ak ste vo sne povedali, že sedíte so zloženými rukami, mali by ste okamžite začať realizovať svoje plány.

Veľa rúk, ktoré máte vo sne, je znakom, že budete mať veľa práce, ktorá vám poskytne slušnú existenciu. Avšak zločinci takýto sen predpovedajú, že čoskoro budú zachytení a že budú znášať zaslúžený trest.

Ak snívate, že vaše ruky sú zafarbené krvou, potom čoskoro budete mať vážne oddelenie od milovaného človeka. Niekedy taký sen predpovedá, že budete mať spory s príbuznými.

Sen, v ktorom vidíte, že sú vaše ruky pokryté ranami alebo akné, predurčuje váš bolesť a frustráciu.

Ak máte vo sne zlomenú ruku, čakajú vás chudoba, nedostatok, potreba, hlad alebo choroba.

Pre ženy taký sen predpovedá krátke oddelenie od milenca alebo manžela.

Špinavé ruky vidieť alebo špinavé ruky vo sne - predchodca zlyhaní v podnikaní. Niekedy vás tento sen varuje, že by ste sa mali zdržať rizikových alebo hazardných hier alebo hier. Niekedy vás tento sen varuje pred ohováraním alebo závistom.

Umývanie rúk vo sne znamená, že sa zbavíte niektorých nepríjemných povinností alebo môžete odmietnuť robiť nejakú nepríjemnú prácu.

Ak snívate, že o vás niekto povedal, že máte zlaté ruky, potom sa podarí podniknúť. Predpokladá sa však, že zlaté ruky vo sne znamená, že na vás čakajú prekážky v podnikaní.

Sen, v ktorom vidíte, že vaše ruky sú silnejšie a dlhšie, sľubuje zisk a bohatstvo.

Pre ženy, taký sen predznamenáva, že ich manžel alebo milenca bude bohatší alebo získať povýšenie.

Vlasy alebo drsné ruky vo sne vidieť - znamenie bohatstva, šťastie vo všetkých veciach.

Ak snívate, že vaše ruky sú svalové, potom budete úspešne prekonať ťažkosti a budete môcť obstáť v každom podnikaní. Pacienti taký sen predpovedajú rýchle zotavenie.

Ruky dieťaťa vo sne vidieť sú znakom blahobytu a rodinného šťastia.

Ak vo sne zistíte, že vaše ruky sú slabé a malé, potom budete zarmútení neustálymi zlyhaniami vo všetkom, čo ste vykonali. Niekedy taký sen naznačuje, že vaši priatelia alebo partneri vás môžu zradiť v najnepriaznivejšom okamihu.

Sen, v ktorom ste videli ruku bez trupu, predpovedá straty v podnikaní a nebezpečenstvo podvodu.

Ak snívate, že sú vaše ruky viazané, ocitnete sa v núdzi a budete mať bezmocné urobiť niečo, aby ste túto situáciu napravili.

Ak máš niečo vo sne, znamená to, že nemáš dostatok trpezlivosti a vytrvalosti, aby si splnil svoje zámery.

Ak vo sne ste videli, že niekto pokryl vašu ruku s tvojou rukou alebo ťa vzal za ruku, potom by niekto zasahoval do realizácie tvojich plánov alebo ťa chytil v nečestný alebo zlý čin.

Pozri tlmočenie: dlaň, prsty, umývanie, mydlo, pena, nechty, vlasy.

Dream Miller

interpretácia spánkovej žily

Ak sa snívajú zdravé žily - je to dobrý sen, predzvesť víťazstvo nad zalyuchniki. Ak krvácajú žily - zistíte nevyhnutný smútok. Oteklé žily - lezenie na verejnom rebríku už čaká na vás.

Sen interpretácia 21. storočia

senné žily

Sny o zdravých žilách predvedú bezmocnosť vašich nepriateľov, nebudú môcť ublížiť, bez ohľadu na to, ako ťažko sa pokúšajú. Krvácanie žíl môže viesť k rôznym problémom, pozor. Zdurené žily predstavujú závratný úspech, kariérny postup a rast blahobytu.Ak sa vo sne vyberiete žily, čakajte na rušivé správy.

Moderná kniha snov

čo znamená, že ak sú žily vo sne

Viedeň videná vo sne - predvídať ohováranie klamárov. Krv prichádzajúca z žily - varuje pred hroziacimi vážnymi problémami. Žily na chlpatých rukách - predpovedajú stretnutie so spoľahlivými partnermi a silnými konkurentmi. Žily v nohách - v dôsledku dobročinnej pomoci môže dôjsť k poklesu vašej úrovne príjmu.

Francúzska kniha snov

senné žily

Ak ste snívali o tmavých, opuchnutých žilách, potom tento sen predpovedá vážnu chorobu, ktorej liečba môže byť dosť dlhá. Sotva viditeľné tenké žily snívajú - nestabilita budúcnosti. Puchýľavá žila na krku - možno vaše zdravie alebo život je v vážnom nebezpečenstve.

Ezoterická kniha snov

žily vo sne za to, čo to je

Ak ste snívali, že ste zrezali žily - možno budete mať ochorenie alebo problémy s deťmi. Zdurené žily predstavujú nebezpečenstvo závažného infekčného ochorenia.

Čo sny o Viedni, ako pochopiť sen (výklad snov XXI. Storočia)

 • Vidieť žily - takýto sen môže mať iné vysvetlenie. Vo väčšine prípadov je to negatívne.
 • Ak ste snívali o veľkých, výrazných opuchnutých žilách, s najväčšou pravdepodobnosťou to naznačuje nebezpečenstvo ochorenia vážnou infekčnou chorobou: hepatitída, AIDS, tuberkulóza atď.
 • Ak ste otvorili žily, sami alebo s niekým iným, vaša vízia varuje, že by ste mali pozornejšie sledovať deti, mohlo by sa im stať nejaká nešťastia. Inak - na chorobu.
 • Pamätajte si presne, aké sú žily vo vašom sne. Prečo si na teba pamätajú? Ak boli dokonca zdravé, bez viditeľného poškodenia, sen má pozitívny význam a hovorí, že bez ohľadu na to, ako ťažko sa tvoji nepriatelia pokúšajú alebo ublížia.
 • Krvácanie chorých, prasknutých žíl - toto je zlé znamenie, varovanie, že v skutočnom živote čelíte veľkým problémom.

Čo predpovedá Viedeň vo sne (interpretácia psychológa A. Mindella)

 • Mali ste sen o Viedni - ak sa pozriete na žily na vašom tele - obraz naznačuje, že ľudia, ktorí hovoria zlovo, sa pokúšajú zdiskreditovať vaše meno, po tom, čo vstúpili do dôvery vašich nadriadených, spochybnili vaše odborné schopnosti, dáte im vhodnú odmietavosť.
 • Vidíte žily na vašom tele, ktoré sú opuchnuté (a dokonca aj pulzujúce) - napriek tomu, že ste mohli mať strach o abnormálnom stave žíl, v reálnom živote budete mať veľa šťastia, ak máte v láske - opustíte ďaleko všetci súperi, ak je služba - potom čakáte na rýchlu propagáciu.
 • Snívate o žilách, ktoré krvácajú - sen vás varuje pred problémami.

Čo znamená spať s žilami, berúc do úvahy dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

 • Ak ste sa narodili na jar, aké sú sny žíl, opuchnuté na rukách a nohách - na hrozí správy alebo na vlastnú hlúposť.
 • Ak ste sa narodili v lete, aké sú sny z opuchnutých žíl na vašich rukách alebo nohách - na nafúknutú sebapoľčivosť.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, aké sú sny z opuchnutých žíl na rukách alebo nohách - na osteochondrózu.
 • Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať o krvavých žilách, ktoré vidíte v džbáne, znamenajú veľký smútok, ktorému sa nemôžete vyhnúť. Vidieť opuchnuté žily - k rýchlemu výstupu verejného rebríka.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní.Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Interpretovanie snov od A po Z

Snívať o žile - ochromení vás budú pokúšať.

Ak krv tečie z žily, očakávajte vážne problémy.

Opuchnuté žily - vaša kariéra bude smerovať do kopca, dosiahnete značný úspech v úplne novom poli pre vás, možno vo verejnom živote alebo politike.

Žily na rukách pokrytých vlasmi - nájdete spoľahlivých partnerov, ale aj silných konkurentov.

Žily v nohách - znížte svoj príjem v dôsledku pomoci tým, ktorí ho zúfalo potrebujú.

Sny o Viedni, ale požadovaná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, o čom vníma Viedeň vo sne, jednoducho napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vy budete interpretovať, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Sníval som o žilách na mojej ruke - skôr, 1 žila, modrá a moja krv prúdila rýchlo cez ňu z lakťa do zápästia. potom nejaká žena v bielom plášti čítal prednášku o medicíne. a začal brať krv, vzal som injekčnú striekačku, prepichol som veľkú ihlu do žily, trochu bolieť, keď ju vytiahla, striekačka bola veľká a plná tmavo červenej krvi a potom povedala, že mám prvý negatívny. a zobudil som sa

Dobrý deň, Tatiana. Mal som sen, v ktorom som nosil nohavičky a videl som, ako sa guličky objavujú na nohách, na spodnej časti nohy (na stehnách a na nohách), a cítim, ako sa tieto gully bojí.

Sedel som na snehu a moje žily boli veľmi dobre viditeľné na mojich spánkoch, boli opuchnuté a hlavu som bol veľmi boľavý, držal som si prsty pre tieto žily. Predtým som opustil školubolo to sneženie) s najlepšími vodcami, najlepšími priateľmi a spolužiakmi, všetci odišli z rôznych smerov a dobrý vodca ma zavolal a povedal som, že je to pre mňa zlé, ale oni to nepočuli, potom som šiel bosý cez sneh bolesť padla a sedela takto.

Zvedol som nohu na ľavú nohu a videl som zranené žily, veľa krvi a zrazenín, ktoré upchali krvný obeh. pomohli mi dostať sa do nemocnice a povedali mi, že mám kŕčové žily. Znie to ako trest smrti.

Na nohách som videl opuchnuté žily. Niektoré boli roztrhané a pod pokožkou sa rozlievala krv. Žily boli veľmi choré. Na ramene, na ohybe pod kožou bol obrovský hematóm.

Spánok: Ako som sa dozvedel neskôr, som sa dozvedel, tajomstvo mojej sestry. Spočívalo v tom, že moja sestra bola oboznámená a komunikovaná s týmto dňom (ale tajne odo mňa) so svojou otcovskou babičkou. Keď to pochopila, začína prenasledovanie vedená mojou sestrou. Skryla som sa v nejakom neznámej kozmetike, skoro som uspala, ale na konci vyhľadávania ma našli a potom som si vzala niečo ako skalpel v ruke (bol som v kapse!) A povedz jej, že niečo ako: "našiel ma? Chceš zabiť? Teraz budem rezať žily alebo ma necháte ísť (t.Utečiem.). Potom začnem prerezávať žily, zdá sa, že sa objavuje krv, ale nemôžem vystrihnúť, skalpel je nudný, pozerám a žily sú celé, ale tam boli pár kvapiek krvi (odkiaľ?!), Začína nejaký zmätok, vybuchujem a utiekam niekde v metre, jej ľudia ma naháňajú. Odtrhnem sa od nich, odchádzam niekam, s niektorými chlapcami, už nechodíme ako v metre, ale ako v bežnom vlaku. Myslím, že sa s nami stretla moja sestra, ale úprimne si to naozaj nespomínam. Akcia začína na vidieku a končí tam, epizóda s kozmetickým salónom a metrom - v meste. Ako presne sme sa stretli (priateľskí alebo nepriateľskí) Nepamätám sa.
Skutočnosť: Toto je moja staršia sestra, sestry pre mamičku. Život vo vzťahu s ňou je dobrý. Je to ako moja druhá mama. Bol som vychovaný niekoľko rokov. Nedávno som potvrdil otcovstvo svojho otca, ktorý o mne 15 rokov nevedel, išiel k svojej matke, moja babička, keď si uvedomila, kto som, odmietla komunikovať so mnou a tvrdila, že je nepríjemná. Bez vysvetlenia. Okrem toho o mne poznala od môjho narodenia a ukryla ju od môjho syna (môjho otca).

Ahoj včera v noci, to znamená od soboty do nedele, mal som taký sen: pozerám sa do zrkadla a vidím svoj odraz, potom som si všimol, že kapilára mi praskla trochu na oko, potom som sa už viac než 5 sekúnd otočila, otočila som sa, vidím jasnú červenú žilu na tvári, ktorá sa otokovala od oka až po dno pozdĺž uhlopriečky lícnej strany až po koniec lícnej kosti, veľmi jasný bol laserový meč od "hviezdneho bojovníka".

Viedeň na ľavej nohe opuchnutá kuželemi Dotknem sa a bolesť, pozerám sa na to a rozčuľujem sa a budeme niekam letieť s mojim milovaným, aby si pre mňa odpočinuli príjemnú hádanku kde? Ale rozumiem tomu moru.

Môj otec na mňa vo svojom sne, keď hovoril, že som drogoval žily,
potom sme šli do nemocnice a otec sa ocitol v policajnej uniforme,
Bol som odvedený k lekárovi a zrazu z mojich žíl na mojej ruke tečie jasná, šarlátová krv.

aj keď som sa v mojom živote nepokúšal drogy, prečo to je?

Snažil som sa, že lekár odobral krvný test zo žily odo mňa, potom s ihlou zdvihol a odrezal kus na analýzu

Je to ako keby som ležal v nemocnici s priateľkou a obaja máme veľmi modré žily, bol som šokovaný a moja priateľka nebola, potom bola moja priateľka urazená a ležala na inej posteli.

z mojich rúk mi vystupovali iba žily, modré, a zdálo sa, že to nie je pod kožou, hoci sa zdalo byť bez krvi a zdá sa, že sú čoraz viditeľné

Snažil som sa, aby som ukázal otec tú žilu na pravej ruke a ona bola opuchnutá. Povedal som mu, že bude vhodné sa naučiť pichnúť na takýchto žilách (len študujem v mede) a potom sa obrátim na ruku a uvidím, že žily sú jednoducho škaredé. ako kŕčové

Sníval som, ako keby bol balón nafúknutý v jednej žilke a začal sa zdvihnúť od prsta až po lakť a praskla krv, ktorá vybehla, bola v nemocnici

Dobrý deň, sníval som sen, ktorý som otvoril v mojej žilke s nejakou čepeľou alebo nožom. môj príbuzný babičky odišiel ďalšiu noc na milú ženu svojej dcéry. Dúfam, že je to všetko, alebo teraz to bude

Mal som sen. že som sa vrátil domov po hádke s blízkym. Chodím do kúpeľne, idem do umývadla a začnem rezať žily. Stojím v záchvate a vidím, ako tečie tmavo červená krv z rúk do drezu!

Sníval som, že na mojich nohách boli opuchnuté žily a vpravo to bola mriežka žíl a na ľavej strane boli krásne vzory žíl. ale nebola tam žiadna bolesť ani žiadna krv. Nohy neboli zhoršené týmito výkresmi.

Vitajte! Dnes som snívala, že som sa snažila odobrať krv zo seba z žily a nemohla som to urobiť. A tak, aby som povedal, kde je zápästie? a zariadenia, ktoré sa používajú, keď sa krv zoberie z prsta.To všetko je trochu ako nezmysel, možno emócie vychádzajú v súvislosti s niektorými dennými udalosťami?

ahoj Volám sa Nadezha. Snažil som sa, aby som do mojich žíl prepichol drogu, mnohokrát som sa pichol, ale nedáva mi žiadne kroky. Moji priatelia sedia vedľa mňa, ale nezastavia ma, aj keď sami nepoužívajú ... V tejto dobe čakám na svojho priateľa, ktorý musí prísť z dlhej cesty. Je veľmi proti drogám a veľmi sa bojím, že príde a uvidí, že som vysoká. Ale on nikdy neprišiel a drogy na mne nepracovali. Priatelia navrhli lepšie piť vodku (pretože oni sedeli a pili), odmietol som, pretože vo všeobecnosti nepijem vodku. Videl som (jasne si pamätajte) moje veľmi odštiepené žily, ale bez modrín ...

Vitajte! Pomôžte mi s výkladom spánku, ktorý ma dlho udržiava v napätí a strachu.
Snívala som, že som bola s dvoma ženami, ktoré som nevedela (myslím, že sú matkou a dcérou) v byte jedného z mojich bývalých známych v mojom rodnom meste (žijem 14 rokov v inom meste). Tento priateľ v REAL LIFE (nie vo sne) sa zbláznil a krátko pred odchodom sa pokúsila zabiť mňa a moju rodinu v tomto byte.My (ja a tieto dve ženy) idem do postele, ale zároveň so mnou vôbec nehovoria a možno ma dokonca ignorujú. V tom istom čase v ďalšej miestnosti je mužský ston a prosia o pomoc. Tieto ženy ma tlačia preč, spěchajú do inej miestnosti a ja, úplne stratený, idem za nimi a cítim sa ohromený ich chladom voči mne. (Na rovnakom mieste, kde som so mnou a manželom spal pred 14 rokmi - v reálnom živote sme si s týmto priateľom prenajali pol ročný byt) LIES, BLEEDING, VETERINARY DOCTOR (v reálnom živote je pred dvoma mesiacmi keď som po hroznom chirurgickom zákroku na odstránenie rakoviny ošetroval svojho psa na veterinárnej klinike a cítil som, že sa mi veľmi páčilo, aj keď nikdy neprekročil medze slušnosti - vždy som sa objavil na klinike so svojím manželom alebo synmi, oženil sa. je tiež desať rokov alebo viac mladší ako ja, ale ja jedol, naozaj stratí hlavu odo mňa, vždy sa snažil dostať bližšie ku mne, aby dlhší, veľmi nervózny, aj keď - špičkový špecialista, po vyliečení psa sme nikdy sa stretol). MÁ VÍDEŇ NA ĽAVOM WRIST.On je veľmi depresívny, jeho sila ho takmer opúšťa, kričí a začína sa sťažovať týmto ženám a toto sa ukázalo byť jeho matkou a sestrou, že je nešťastný v živote a manželstve, že sa zamiloval do iného, ​​ale neodvážil sa spoliehať na reciprocitu a už nebol schopný niesť toto bremeno, a preto sa rozhodol zomrieť. Zároveň sa vždy pozerá do mojich očí s takým neznesiteľným smútkom a žiada o odpustenie, že ma opustil v tomto krutom svete bez lásky a ochrany. Cítim akútny pocit viny a ľútosti, pretože chápem, že sa do mňa zamiluje, veľmi mrzí, že zomiera tak mladý, ale súčasne chápem, že moja vina nie je tam a jeho rozhodnutie bolo spôsobené veľmi silným tlak na neho jeho matkou, sestrou a ženou, ktorému nikdy nezažil úzkostné pocity a ktorý nikdy nebol potrebný (súdiac podľa jeho zjavení vo sne). Mama a sestra ho začínajú zachraňovať a bez toho, aby sa vyjadrili, rýchlo a profesionálne mu poskytli lekársku starostlivosť, ale nemôžu zastaviť krvácanie. Odvážil som sa a priblížil sa k nemu. Posadila sa na okraj postele, vzala ranenú ruku do jej a videla, že ona (na ľavej ruke) nosila rukavici.Kúpil som tieto rukavice pre seba v reálnom živote na jeseň a nikdy som ich nenosil - sú to šialene krásne a drahé talianske detské rukavice z červenej kože s veľmi krásnou povrchovou úpravou. Dotkol sa mi s úsmevom a vzal si ruku v ľavej ruke (zranený) a preložil si prsty našich rúk a začal mojou rukou hádzať druhou rukou. Potom som z nejakého dôvodu stiahol zápästie rukou a krv prestala tečieť. Bol vďačný, že som ho nenechal opustiť život, pozrel do mojich očí so smutnou citlivosťou a neprestal som strčovať dlaň dlaňou.
Na tento sen sa skončilo. Bol by som veľmi vďačný za váš výklad.
S pozdravom,
Elena.

Snažil som sa, že som zostúpil z nejakej horskej dráhy a zostúpil som napravo, šiel som cez malú pasáž. Som nejako v pohode, ale nejako som zranil žila v ľavej paží na mojej ruke. Potom mi pomohli iné ženy, aby mi viazali ruku. A dostal som sa do nejakého domu, kde boli dve ženy a malé dieťa, chcel som ísť domov s chlapcom, ale nechcel sa so mnou rozprávať. Povedal som mu, že prídem s dieťaťom, plakal som. Potom prišiel ako niečo naštvaný rýchlym a nahnevaným. čo to znamená?
2 spánok.Snažil som sa, že som tehotná a hrozilo to, lekári mi prerušili potrat, všimol som to ako realitu, potom som sa vrátil domov. Otec môjho priateľa prišiel do chodby a povedal, že pôjde o potraviny.

Všeobecne platí, že toto je výňatkom zo snov ... Sstúpil som do schodiska a teenagerová dievčina otvorila žilu na mňa na zápästí ... a hnevila som sa na túto ranu, potom som snívala, ako som vzala dievča v náručí, to je ďalší úsek spánku a dievča je iné. Povedal som jej, že sa nudí a šli sme ísť na prechádzku a v tej chvíli som bol v poriadku ... čo to mohlo znamenať?

Sníval som, že moje srdce je strašné a ja som začal naplňovať moje žily od hlavy k päte krvou a rozširujúc sa, pamätám si, že som sa pýtal na sanitku a najprv stál pri dverách domu a potom som sedel na stoličke a moji príbuzní ma ubezpečili, je to všetko. Potom som naraz skončil s jedným z mojich najbližších priateľov, najprv bol mimoriadne rozrušený, že som prišiel, ale potom ma objal, sme boli na párty narodenín (to sa konalo na ulici a bolo to teplé), potom si pamätám rozhovor: "Spomínate si na tomto mieste sme si mysleli, že by sme mali dieťa?"že sme videli ich chrbát a nezabránili tomu, aby sme sa rozprávali, ako keby malý poľný breh posypal pieskom zhora a okolo nás stromy, husté, krásne), objal ma a povedal, že si samozrejme pamätá. potom si nič nepamätám

Snažil som sa, že jedna dievčina rozstrihla žily a ležala mŕtva v bielom kúpeli, kúpeľ bol naplnený jasnou červenou vodou, plakal som veľmi silne pre túto dievča (to bol môj študent), ale nakoniec sa ukázalo, že zostala nažive

Dnes som snívala, ako keby som bol v nejakom lese Necítil som moje nohy a rozhodol som sa zomrieť kvôli tomu Vzal som si nôž do mojich rúk a začal mi rezať svoju ľavú ruku Najprv moje kusy neboli hlboké .... Začal som mi orezávať ruku , Musím povedať vertikálne, rezy boli tak hlboké, že som nemohol vystrihnúť ruku cez to, ale so všetkým som necítil vôbec žiadnu bolesť, dal som sekeru v pravej ruke a nechal som si vystrihnúť ľavú ruku, nebolo to pre mňa bolestivé, ale moja túžba zomrieť bola najdôležitejšia vec.

Na ľavej nohe pod kolenom bola opuchnutá žila. Ukázala som túto nohu môjmu režisérovi a povedala, že s najväčšou pravdepodobnosťou to bol nylonový golf, ktorý mi dal nohu, a preto žila bola opuchnutá, ale nesúhlasila som.

vo sne som na svojej dolnej nohe vidil veľkú tlustú žilu a na dne ju rozdelila na dve. Neurobil som, pomyslel som si, prečo mi nikto nepovedal, že visí. Začal som hľadať legíny, ktoré sa nosia, a nikto mi nevidel žilu

Sníval som, že som v nemocnici a chcú vziať z moju žilu krv. ale žila nie je rezaná a ja okamžite otalkknula lekára, a zvyšok dievčat boli bežne, t.j. rez

Žily boli plné, červené a krvácanie nebolo. Snívala som, ako keby sa odlupovali z tela bez jaziev a len viseli po celom tele.

Pozerám sa na seba v zrkadle a vidím, ako sa žily začínajú objavovať na tvári od tváre po bradu a objavujú sa ďalej na krku.

Dnes som snívala, že kráčam, alebo radšej utiekam od niekoho na ulici spolu s jednou osobou (blonďatá). Bolo to svetlo vonku, na niektorých miestach bolo snežné, vo všeobecnosti - na jar. Po vstupe do môjho domu vytiahol malý kľúč a zúfalo sa snažil otvoriť dvere, ale kľúč sa nezmýlil, zámok bol príliš malý, čo bolo zvláštne a dvere boli zelené a drevené. Potom, ako v hmle, nepamätám nič, len prázdnotu.

A potom, na tej istej verande, tmavo, mimochodom, bez dverí, dve ženy vybehli po schodoch, jeden z nich viem, isteale tu je druhá ... Ubehli na posledné (piate) poschodie (to bol Chruščov) a videli ma na schodisku.

A ja ... ležalam v blízkosti zábradlia, v starom, čiernom ošúchanom saku, s rovnakými nohavičkami (džínsy) nohami na schody. Pri vchode to bolo temné, len cez okno, biele, studené lúče svetla klesli.

A na pravej ruke, ktorá bola obklopená čiernymi kovanými zábradliami, boli otvorené žily ... A odtiaľ sa rozlievala krv ... aj keď nie, v čase, keď tieto dva utiekli, krv už bola zvlnená, ale viditeľné boli silné modriny.

Takmer som omdlela, ale ten, ktorý som vedel, vzdychol ku mne a vzal ma do náruče. Ďalej - čierna prázdna, a potom mi ukážu, ako som opustil tento vchod (dom), po ktorom sa rozsvieti.

Videl som na ruke od chrbta šíriace sa hustý strom stakozhe hustý koreňový systém Ale celý obrázok bol z malých žíl

Dobrý deň!
Od štvrtka do piatku som sa snažil navštíviť lekára, ktorý povedal, že mám kŕčové žily, sedel som vo svojej kancelárii a písal schôdzky a kontroloval jeho nohu - modrá hustá žila naozaj prechádza cez nohu. Potom to nerozumiem, zdá sa, že lekár bol muž, ale teraz sa mení a vyzerá skôr ako žena, hovorí, že je potrebné urobiť ultrazvuk žíl. ako to.

dnes večer som mal sen, v ktorom môj otec stojí predo mnou s otvorenými žilami, ale krv prebehla jasne červená a veľmi pomaly - to je prvý obrázok a druhý sa zamkol do miestnosti a začal piť vodku, zaklepal som na neho a plakal ... Môj otec nikdy s týmto všetkým nepomyslel na samovraždu a nemá vôbec žiadne zlé návyky. ozosnovat, keď som tehotná. Pomôžte mi interpretovať tieto strašidelné obrázky

Kamarát sníva, jej tvár je opuchnutá a pokrytá modravou cievnou sieťou. Myslím, že má zlú pečeň alebo pije

Utiekol som z nebezpečného gangu, ktorý od mňa potreboval informácie a rozhodol sa, že sa schová v dome. Ale tu som mal už vu alebo prozreteľnosť. Ukázalo sa, že som už v tomto dome, a tam musím zomrieť v určitej miestnosti.
Chodím do domu, ale v blízkosti domu bola záloha. Zatvoril som všetky dvere a rozhodol som sa skryť alebo nájsť inú cestu. Potom nájdem sklep a ísť nadol. Ukázalo sa, že je pomerne veľký, s ďalšími izbami. Nad ním môžete počuť zvuk otváracích dverí, a tak sa ponáhľam a skúmam miestnosti v suteréne.Niektoré izby sú tmavé, iné sú jasné. V jednej miestnosti ležali mŕtvi. Neexistovala žiadna východiská. Takže som sa musel zabiť, aby som neposkytol informácie.
Potom som iná osoba, ale z rovnakého dôvodu a účelu, znova v tomto dome. Opäť idem do suterénu, pozrieť sa po miestnosti, pridá sa k nim ďalší, a potom počujem, že gang zostáva. Bez toho, aby som stratil minútu, narazím do miestnosti, kde leží mŕtvy muž a nájde nôž v ruke. Aby som okamžite zomrel, pokúšam sa mi prerezať hrdlo, no nôž je nudný a preto nič nevyjde. Gang sa blíži. Už počujem kroky za dverami, takže so všetkou silou tlačí nôž a prechádza cez žily. Zdá sa, že sa objaví tenká červená krv. Neumývam, tí ľudia ma nájdu. Nezaznamenávajú moje rany, takže sa snažím zabrániť mučeniu a zomrieť na krv. Potom sa prudko prebudím a cítim bolesť v ľavej ruke, ako keď si žily.

Snažil som sa, že z dlhej, veľkej žily, ktorá podľa anatómie nie je prítomná, beží pozdĺž ľavej ruky od ramena k zápästiu, takmer priehľadná, voda vyteká s kúskami malých tmavých rias; ale bolesť nie je spôsobená, nie je jasné, ako, snažiť sa opustiť.
Vo sne nie som prekvapený.Cvakám na žilu a pomáham vytekať a snažiť sa pochopiť, kedy to skončí ... Niečo nezmysly, prebudil som sa a stal sa nepoznaný.

Som snívala, že moje žily na mojej ruke boli opuchnuté a modré, a potom z mňa vytekala krv a moje šaty na hrudi a rukávoch boli pokryté krvou

môj bratranec mi rozrezal žily s čepeľou na oboch rukách, videl som to a začal som ho zachrániť - zabalil si rukoväťou okolo jednej z jeho rúk a zavolal sestru sestry na pomoc. všetko sa stalo v ich byte.

Sedím so svojou matkou, môjm nevlastným otcom, je doktorom a moje žily začali bobiť, na nohách, rukách, hlave, potom sa roztrhli a krvárali. Spýtal som sa svojho nevlastného otca: Čo to je? Povedal, že si nepamätám, že moja matka bežala zavolať sanitku

sny, že môj manžel je syn a niekde blízko rieky a tam je vojenský stroj v blízkosti nás Môj manžel a syn ležali na brehu a ja som bežal nahý na svojho blížneho a na dvore mali veľa červených paradajok. zničili vojenský stroj, ale nevidel som oheň, išiel som k svojmu manželovi a synovi a videl som šedé tmavo vedľa nich, bežal som a kričal Vitya Vitya, keď prišla, boli mŕtvi.

Ahoj, sníval som, že som si žily, aby som mohol "niekoho zavolať" Pamätám si, že krv sa dlho nemohla zastaviťpotom ma priatelia videli a bandážali ruky. Čítal som na webe, že to nesľubuje dobré, nejako sa to stalo dokonca strašidelné, môj príbuzný je vážne chorý, môže to byť nejako spojený?

Senuje, že je niečo veľmi nadšený. Pozerám sa na moje ruky a od nich vytekajú žily, sú tenké a biele, potom som si všimol, že sa začínajú plniť krvou a krv začína prúdiť z žíl. Pokúšam sa ich obväzovať, vidím, že žily už nie sú viditeľné a krv prestane tečie.

Bol to sen, že som mala v žilách žily, ale boli červené, vo sne povedal niekto, že som bol niečo infikovaný, akoby nejaký vírus a oni stále zmizli a všetci vyzerali červene

Snímaný ako z žily v dolnej časti nohy je krvácanie. Naberá v očiach. Sestra povedala niektoré pojmy. Vypustil som peroxid a krv sa zastavila, ale bolo to strašidelné: (To je sen, prečo by to bolo?

Vo sne som sníval, ako moje nohy krváca v nohách, konkrétne kŕčové žily, moji priatelia chcú pomôcť, ale nehýbajú sa, len ukáž mi názor a všetci hovorím, že idem k lekárovi a robiť iné veci, ktoré to môžu znamenať

Vo sne som mal sen o doktorovi, ktorý mi na ľavú ruku prenikol dobré ruky na 2 alebo 3 miesta.

Dobrý deň, sníval som, že sa pozerám na pravú ruku, ale všetko bolo veľmi hlboko strihané a malo veľké škrty

Viedeň červená na rukoväti malého dieťaťa, chlapec rok alebo dva! Jeho pero bolo úplne priehľadné, viedenské červené a hrubé. Hral som s týmto chlapec.

Snažil som sa, že som tehotná a mala by som zrodiť. a tam boli žily troch farieb, červené, žlté a zelené, po celom tele a krvácali

Prebudil som sa s pocitom ťažkosti a choroby v zápästí, ako keby som vo sne vyrezal žily. A samotný sen bol takto: Môj brat a jeho priateľka žijú v mojom byte so mnou. Hádala som sa o niečom s touto dievčaťou, nemohla som s ňou zdieľať kuchyňu. Neviem, prečo so mnou žili, keď majú svoje bývanie. A prebudil som sa s pocitom, ako keby som odrezal moje žily, ako som už povedal vyššie, na mojich zápästiach bolo ťažké. Povedzte mi, čo to je?))

Stáli sme v miestnosti a potom som videl môjho známeho, mal jazvy na žilách a vyplivili nás fialovou farbou, zostala som čistá a ruka, ktorá sa rozstrihovala, sa stala fialovou.

moja žila bola opuchnutá na mojom žalúdku ... Šiel som do lekárne, aby som zistil, čo to bolo, veľmi ma znepokojovalo, v lekárni mi povedali, že možno kvôli tehotenstvu som robil tehotenský test, bol to pozitívny

Dobré popoludnie som mal sen, že som ležal na osmanskej a moja bývalá priateľka ležala vedľa mňa a povedala: "Ako znak rešpektu k nášmu vzťahu ...................... Nepovedala nič, zobrala som jej tričko a videl som jasný cez zrkadlo na chrbte modré a žiarivo červené žily po jej chrbte. Spýtal som sa jej, čo to je? vydesila sa a odišla Dúfam, že na tvoju odpoveď Ďakujem veľmi pekne

Som sníval o tom, ako sa žily na zápästí ľavej ruky náhle začali aktívne rozvíjať, a potom prepichli kožu a "vyšli" ako výhonky mladých rastlín alebo koreňov starých stromov. Zároveň som necítil žiadnu bolesť, žiadnu znechutenie, nič vôbec. Len pokojne sledoval.

Dobrý deň, prišla mi na vedomie, že moje žily v nohách prasknú a krvácajú zle.

Na tele manžela sa objavuje veľká žila, malé žily sa od nej odtiahnu, potom sa všetko zmení na modré, zmizne a objaví sa v inej časti tela.
Môj manžel mal tú noc v noci, že sa vravel ako mŕtvy v rakve. Obaja spali v jednu noc

Na pravej nohe, pred prstami ku kolenám, je žila veľmi opuchnutá, rovná s hrúbkou prsta - bez bolesti, ale zdalo sa, že to môže vyskočiť. Ďakujem vám.

Dobrý deň, na tvári boli husté, opuchnuté žily červenej farby.
Sledoval som zrkadlo, keď takmer zmizli, a potom sa pohyboval cez tvár ....
Nebola som sa, nebolo to bolestivé. dokonca nazývaný milovaný, je to zázrak pre neho ukázať! a navyše moja tvár bola veľmi mladá, hladká, sivobiela koža.
Ďakujem vám!

Biele červy boli vyrezané z mojej kože a koža bola roztrhnutá a žily vypadli
(Maggots, červy, o ktorých som snívalo, že boli skôr vyrezané pod kožou)

Snažil som sa navštíviť svoju sestru a na pravom líci som mala opuchnutú žilu, potom začala napučiavať a praskať, kým krv bola v očiach a v ústach, cítila som, že strácam silu, krv kvapkaje ... veľa .. Požiadal som o pomoc od mojej sestry, ale ona povedala, že dnes v nemocniciach deň voľna a ja som sám vyšiel von sám, prišiel do nemocnice, doktor mi objavil, povedal, že majú voľný deň, stratil som vedomie ... Prišiel som s pocitom, že môj hrdlo vyplienil som, ležal som na posteli, strach, že jazyk spadne do krku ... Neviem, prečo to tak je ..

Vitajte! Snívala som o silných kŕčových žilách na obidvoch nohách. Moja noha bola silná a silná, nebolo bolesti, len som mala opuchnuté jasne modré vzorované žily (kŕčové žily), odchádzam niekoľko mesiacov do posilovne a vo sne som si myslela, že by som pravdepodobne zakázal trénovať s takými žilami ...

Zrezal som žily a dal ich do inej osoby. Bolí ma to. Potom som si šiel ruky. Bolo to bolestivé ohýbať ich a pohybovať sa po všetkých rukách

Stál som pred mojim synom, teraz je v armáde, ale ja som sníval, že stojí predo mnou a on má na ramenách strih a Viedeň má ruky vystrihnuté. A povedal MOM. A prebudil som sa

ahoj Mal som sen, ktorý prechádzal parkom s priateľkou (dcérou môjho prvého učiteľa). A ona zrazu dostane veľký nôž a prerezáva žily ... bola tu ďalšia dievčina. Chystám sa k polícii, potom mi hovoria, že zomrela. O niečo neskôr som ju znova videla, ako ju otvorila žily. E-mail [chránený emailom]

Videné na nohách žilovej siete, modré žily. Veľmi škaredé. Myslel som na to, reštartoval som fitness, musím znova urobiť injekcie

Mal som sen, že ma prenikajú do žily, a v žilách je zhnitá diera a nepadá do žily, a pod kožou a drogami sa pod pažou prevíja bublina.

Ukázal nohy na osobu, keď boli ohnuté, objavili sa veľké opuchnuté žily, ktoré potom boli odfúknuté.

snívali hlboko opuchnuté žily na nohách červenej farby ... a naliehavo odňali krv z nich, aby spali a tlak by zmizol

Videl som sa v kúpeľni. Kúpeľ bol pokrytý krvou a nôž bol na dne prílivového kúpaliska. Žily boli zrezané vertikálne s hlbokým rezom.
Predtým som videl hádku a s kým si nepamätám.Potom, ako som videl, ako sa moja matka vrátila domov a hneď ma našla, ale až potom, čo voda ochladila. Začalo ma obťažovať, keď som videla, že namiesto toho, aby som zavolala sanitku, matka ma pochovala už mŕtva.

Vytiahol som žilu z ruky, najprv vyšla nejaká biela kvapalina a potom krv tečila veľmi silne, nemohla som to zastaviť a moja tvár sa stala červenou ako prvá, potom bledá uschnutá a potom som túto žilu pustila späť do mojej ruky a všetko odišlo

Mal som sen, údajne som si vzal žilu z pravej ruky a z nej vyteklo niečo bieleho a potom krv tečie veľmi silne a ja som nemohol zastaviť krvácanie.Moja tvár bola červená ako prvá, potom bledá .. a nevedela som, čo mám robiť a tlačil žilu späť.

Dobré popoludnie Dnes som snívala, že môj milovaný muž z jeho žily prerušuje krv v mojej žily na ľavej ruke.

Sníval som, že moje žily mi nafúknuté telo a veľa zranenia a potom krv prebehla po celom tele

Sníval som, že sa vo Viedni uviazla ihla a krv sa zastavila. Vidím, ako sa krv zahusťuje a mení sa na želé, niečo s krvavými zrazeninami a chápem, že to je koniec. Zobrazí sa žena, ktorá má skalpel, otvorí žilu a nakreslí ihlu.

Snažil som sa o bývalú a môjho manžela, chodili sme všetci spolu, moja bývalá sa bála, aby sa na mňa dokonca pozrela, a môj manžel bol veľmi mladý a jeho bývalo ho chválilo a potom moje žily na mojej ruke boli veľmi veľké, chcel som darovať krv, ale ma nepoškodil.

Mal som sen o nohe ... Spočiatku sa nafúkala, potom začala krvácať, potom sa sklenka vyčerpala a rana sa vyliečila, bolo to ľahké ...

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/drugoe/k-chemu-snyatsya-veny.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/veny
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://sonniq.ru/snovideniya/veny/
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/934.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/veny
 • http://felomena.com/sonniki/v/vena/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Zugov 2014

Zanechajte Svoj Komentár