Prečo snívať hlavu

Je skvelé, ak snívate niečo dobré v noci alebo v prípade núdze, ktorá neobsahuje žiadne informácie (tzv. Prázdne sny). Ale čo robiť, keby sa v nočnej miere objavila nočná mora a napríklad muž bez hlavy mal sen?

Čo keď sníval človek bez hlavy?

Ak niekto sníval o osobe bez hlavy, taký sen, bohužiaľ, a priori nemôže sľubovať nič dobré, neexistujú žiadne možnosti. Takáto vízia znamená nerozumné správanie, nesprávne vnímanie toho, čo sa deje, strata hlavy v obrazovom zmysle.

To sa môže stať v akejkoľvek sfére života človeka - a to ako v jeho osobných vzťahoch, tak v pracovnom kolektíve, ako aj v rodinných vzťahoch a úzkych väzbách. Niekedy môže takýto sen sľubovať nejakú veľmi silnú závislosť, a nie nevyhnutne zo všetkých druhov elixírov podľa typu alkoholu, fajčenia alebo drog, ale aj od nejakej osoby. Možno ide o to, že taká vášeň uchopí človeka, že sa zlomí do hnevu, rozptýli sa do neho bez stopy, zabudne na všetko, čo bolo blízko a drahé. A najhoršie je, že nie je známe, ako bude toto podnikanie ukončené a či sa človek podarí dostať sa z takej nekonvenčnej, dosť ťažkej situácie, keď sa vlastne nestane jeho vlastným pánom.

V tomto sne ako aj vo všetkých ostatných je veľmi dôležité mať čas na zváženie a spomienku na všetky sprievodné detaily, ktoré môžu významne pomôcť pri jeho ďalšom detailnom dekódovaní. Veľkú úlohu zohráva situácia a atmosféra toho, čo sa deje, stav ľudského oblečenia a jeho prítomnosti, stopy a škvrny na mieste odrezanej hlavy.

Ak teda niekto bez hlavy stále žije vo sne, ale zároveň sa zdá úplne nahý, môže to znamenať úplnú neistotu a otvorenosť voči ostatným v ich katastrofálnych zločinách a hanebných nových preferenciách. Niekedy človek, ktorý stratil hlavu z niečoho v reálnom živote, sa stáva rovnako ako to, čo o ňom iní ľudia myslia, verejná mienka prestáva hrať vôbec žiadnu úlohu pre neho.

Ak osoba bez hlavy vo sne je oblečená do tmavých, maximálne uzavretých šiat, potom snívačka, ktorá stratila zdravý rozum od niekoho alebo niečoho v reálnom živote, skrýva svoju novú nezabudnuteľnú pozíciu od ostatných po dlhú dobu, skôr úspešne zamaskovať všetky možné spôsoby a metódy.

Mŕtveho človeka, ktorý sa nachádza vo sne bez hlavy, možno interpretovať dvomi spôsobmi.Možno hovoríme o tragických dôsledkoch akéhokoľvek neprimeraného správania a možno, naopak, je to symbol, že táto hrozná situácia skončí skôr alebo neskôr.

Čo predzvesti?

Ak spávajúci vidí krv, jeho zvyšky alebo stopy v mieste, kde je hlava odrezaná, potom s najväčšou pravdepodobnosťou takéto znamenie symbolizuje zapojenie najbližšieho a najbližšieho do budúcich problémov.

Ak sa niekto z povedomia objaví v bezcílnej hlave, potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou dotkne nezabudnuteľného osudu so zakalením rozumu v obrazovom zmysle tejto frázy a snúbenca v tomto prípade bude iba vonkajším pozorovateľom, priateľ. Možno dokonca pomôže tomuto človeku v každom prípade, aby prekonal svoju zúfalú vášeň alebo chorobu a urobil na to dosť vážne úsilie, konajúc ako diplomat, ako aj ako osobný psychoanalytik a ako dlžník finančných prostriedkov atď.

Ešte horšie, ak sa v takej nezbednateľnej úlohe vo sne objaví nejaký najbližší príbuzný, je to ešte viac bolestivé, ako dokonca situácia, keď ide o tvoju osobu.

V každom prípade by ste po takom sne nemali okamžite paniky alebo hysterické, nemali by ste, najmä vzhľadom na skutočnosť, že sa len veľmi málo z nich splní. Len v skutočnosti sa musíte stať viac pozorní, obozretní a opatrnejší vo svojich vlastných túžbach.

Čo sníva o hlave snov o Millerovi

Miller ponúka štyri interpretácie hlavy v závislosti od situácie:

 • Ak bol sen len niečím hlavou, potom musíte čakať na stretnutie s vplyvnými ľuďmi. Budú schopní poskytnúť pomoc a podporu v správny čas.
 • Ak by sen mal vlastnú hlavu, potom sa čoskoro ochorí. Zlomená alebo krvavá hlava sú príznakmi zlyhania a bolesti v práci, doma, v každom úsilí. Ak bolesť hlavy bolesť, bude čoskoro veľa starostí.
 • Dobrým znamením by bola detská hlavica vo sne alebo opuchnutá - príznačná známka. Úspechy v kariére sľubujú dve hlavy na pleciach. Šampónovanie predpovedá mnoho plodných činov, ktoré budú vyžadovať zdravý rozum.
 • Ak ste snívali o hlave zvieraťa, mali by ste prehodnotiť svoj sociálny okruh a oblasť činnosti. Pravdepodobne ste v nich nečitateľní.

Čo to znamená, keby som sníval o Freudovi

Freud považuje jeho hlavu za neutrálne znamenie, ak je pozornosť zameraná na jeho jednotlivé časti. Ak sen mal len hlavu, potom zosobňuje ženu. Pri bližšom pohľade sú možné nasledujúce interpretácie:

 • fúzy, vousy a vlasy znamenajú vlasovú líniu pohlavných orgánov,
 • ústa, uši a pery symbolizujú ženské genitálie a nos - penis,
 • tváre personifikovať hrudník,
 • plešatý a čelo - hýždeň.

Ak snívate oči, potom je človek príliš na svoju osobu. Zuby vo sne, ženy vidia deti a mužov, keď majú strach, majú strach z vystavenia a trestu. Zranenie hlavy vo sne v žene ju varuje pred začiatkom menštruácie a pre muža je to znamenie, že budúci sexuálny kontakt môže priniesť problémy.

Čo to znamená vidieť v snovovej hlave Aesopova snová kniha

Takmer všetky krajiny venujú veľkú pozornosť hlave. To znamená mysl, schopnosť rozumu, impulzívnosť, temperament a oveľa viac. Ak je srdce dušou, potom je hlavou myseľ. Vo všetkom, čo potrebujete mať na pamäti podrobnosti vízie hlavy:

 • Ak sa človek vo sne pokúsil otvoriť dvere s kľúčom, ale on nevzal von a zlomil si ju s hlavou, potom je to snovové upozornenie.Drsné akcie môžu v budúcnosti viesť k veľkým ťažkostiam, stojí za to báť rýchle rozhodnutia.
 • Ak človek vo sne bije hlavou proti stene, potom v budúcnosti očakáva prudký boj. V nadchádzajúcom konflikte budete musieť zhromaždiť všetky sily, aby bránili svoj názor. Stojí za to venovať väčšiu pozornosť príbuzným a priateľom, môžu potrebovať podporu z vašej strany.
 • Keď sníva o tom, že modliaci človek dokončí modlitbu tým, že udeje svoju hlavu o zem, sily sú zbytočné. Stojí za to, aby ste ušetrili vašu energiu, aby bola v kritickom momente dostatočná. Nie je potrebné venovať všetky obavy ľuďom s osobitnou starostlivosťou, je to ich starostlivosť, ktorá môže nakoniec poškodiť všetko.
 • Ak sa vo sne dotkol tvojej hlavy a počul taký zvuk, akoby zasiahol do kotla alebo zvonu, potom bude v budúcnosti rozrušený. Môžete stratiť záujem o život alebo sa vyskytne nehoda spojená s otrasom.
 • Ak má človek piliny z hlavy vo sne, potom medzi známymi existuje tvár, ktorú každý neustále zabúda a nedokáže rýchlo konať v neočakávaných situáciách.
 • Ak v jednom dave ľudí prechádza jedna osoba nad hlavy zvyšku, ste trýznení silnou závisťou. Ale ona je nepodložená, takže úspech môže byť dosiahnutý len starostlivosťou.
 • Muž, ktorý beží vo sne, zosobňuje nedostatok času vo sne. Od vás sa očakáva analýza nahromadených prípadov a veľa ľudí, ktorí chcú získať informácie, s vami hovoriť. Možná strata zmluvy alebo príležitosti.
 • Muž, ktorý sedí na koni "hlboko" - čakajú sa ťažké veci. Ak dôjde k nebezpečnej situácii, nebudete sa jej báť. Rovnako ako nadchádzajúce práce môže veľa načítať vás.

Hodnota hlavy v snovovej knihe Maya

Dobrým znamením bude vidieť vo sne odrezanú hlavu zvieraťa alebo človeka, čo znamená, že v blízkej budúcnosti by ste nemali čakať nič od svojich nepriateľov. Ak je v blízkej budúcnosti možné získať jedlo z nepriateľov, nebude vás veľmi dlho obťažovať.

Zlé znamenie je vidieť vo sne, ako bolesť hlavy. Taký sen a v skutočnosti prinesie vážne bolesti hlavy. Aby ste tomu zabránili, potrebujete celý týždeň pred odchodom do postele kvapkanie oleja na temechko a posypeme špetkou mletej kávy.

Interpretácia hlavy - Pythagorovská numerologická kniha snov

Hlava mala sen bez tela - v reálnom živote čakajú výčitky a hanba. Usmievavá a mierovo zmýšľajúca hlava predstihuje čo najskôr riešenie problému, ak môžete pochopiť, kde ste urobili chybu.

Rozzúrená a nadávajúca hlava varuje, že ak sa ubližovaní ľudia nedostanú od vás ospravedlnenie do jedného mesiaca, potom budú v budúcnosti očakávať objasnenie vzťahu, ktoré sa prejaví na vašej image a reputácii.

Keby bola hlava odrezaná vo sne a to sa valilo na zemi, potom deti potrebujú pomoc. V blízkej budúcnosti môžu potrebovať Vašu podporu. Je to tiež znakom toho, že niektorí príbuzní boli navrhnutí do armády.

Čo sny o umytej, špinavé, šedej hlave? Hlava dieťaťa, osoba vo sne

Umývaná hlava alebo šampón predvádza úspech v kariére alebo komunite. Možno budete čoskoro mať príležitosť plne preukázať svoje schopnosti, ktoré budú dobre ocenené inými. Môže tiež predstavovať únik z nebezpečenstva.

Špinavá hlava je vždy zlé znamenie. Predstavuje silné pocity a stres, choroby a duševné poruchy. Ak sa vo sne objaví špinavá tvár, na vás čaká hanba a špinavé zuby sú predzvesťou skúseností a chorôb. Špinavé vlasy sú znakom toho, že človek je trápený zlými myšlienkami, ako je nenávisť alebo závisť. Spánok sa stáva častejšie varovaním, že človek je zmätený.Čím rýchlejšie nájde riešenie a cestu z ich situácie, tým menej negatívne dôsledky budú.

Šedá hlava zosobňuje minulé roky, múdrosť, skúsenosť, preto sa stáva dobrým znamením - človek bude mať dlhú životnosť, šťastie, bohatstvo, propagáciu, uznanie a česť. Ale ak sa vo sne človek dramaticky zmenil na sivú, potom naopak očakáva mimoriadne negatívne udalosti a ťažké situácie.

Hlava dieťaťa je vždy dobrým znamením. Môže byť s vlasmi alebo bez. Toto je znakom budúcej radosti v rodine, bohatstve a prosperite.

Hlava muža, ženy alebo muža je obvykle spojená s príbuznými. Napríklad, ak je zlomený, potom jeden z najbližších ľudí potrebuje pomoc, je prenasledovaný sériou problémov. Hlava cudzinca sľubuje pomoc bohatých a vplyvných príbuzných, predpovedá zlepšenie ich finančnej situácie, úspešnú kariéru.

Prečo snívať o bezhlavé telo, muž, ženu, rybu, hada. Odtrhnutá, oddelená hlava - senová kniha

Snívať telo bez hlavy je varovanie. V živote môžete nesprávne pochopiť to, čo sa deje a stane sa zapletené do nej, stratiť orientáciu, môžete byť v stave nečinnosti.Nasledujúce interpretácie sú možné v závislosti od situácie:

 • muž bez hlavy - ak emócie prevezmú, potom sa rozhodnutie bude mýliť,
 • dieťa bez hlavy vo sne o tehotnej žene - premýšľať o zlom, môže spôsobiť problémy,
 • žena bez hlavy - depresívny stav a morálna deformácia,
 • mŕtvola bez hlavy je depresívny stav. Ak sa z toho nedostanete, môžu sa vyskytnúť duševné problémy,
 • kuracie bez hlavy - niekto z vašich priateľov bude úniku cenných informácií, musíte sa pokúsiť zachytiť,
 • ryby bez hlavy - čakajú na problémy, ktoré spôsobia vážne problémy. A ak je ryba čerstvá a musí byť pripravená, čoskoro sa uskutoční výlet alebo pracovná cesta. Ak bola vyprážaná ryba bez hlavy, môžete očakávať veľký zisk. Ryby bez hlavy, striekajúce vo vode symbolizujú nádeje a očakávania, ktoré nie sú plne splnené,
 • had bez hlavy - je nepriateľ, ktorý nemá zvláštnu myseľ. Môžete sa pokúsiť zhromaždiť všetku svoju silu a zbaviť ju.

Zlomená hlava je dvojité znamenie. Na jednej strane môže predpovedať zlepšenie svojej finančnej situácie, pokrok po kariérnom rebríčku, na druhej strane hanba a hanba.To ukazuje, že medzi mysľou a pocitmi vznikol konflikt, môžu sa objaviť psychologické traumy a poruchy. Presnejšie, môžete určiť hodnotu podrobností:

 • odrezať vlastnú hlavu - ohromná túžba zbaviť sa bremena zodpovednosti. Ak odsekáte hlavy iných ľudí, sú odhodlaní vyhrať,
 • odrezali si hlavu - musíte starostlivo premyslieť všetky svoje kroky tak, aby boli splnené všetky nádeje a očakávania,
 • oddelená hlava má benevolentný výraz - úspech vo všetkých podnikoch,
 • hlava naštvaná, prisahajúc - niekto je na teba veľmi urazený,
 • hlavu od seba od seba - stojí za to venovať väčšiu pozornosť deťom, možno potrebujú podporu,
 • máte vo svojich rukách oddelenú hlavu príbuzného - táto osoba bude čoskoro v vážnom nebezpečenstve alebo ochorie,
 • odrezaná hlava zvieraťa - stojí za to venovať väčšiu pozornosť výberu priateľov, nových známych. V blízkom prostredí existovali dvaja obaja a žoldnieri,
 • oddelená hlava psa - nepriatelia sú porazení, ale chcú pomstu, musíte byť ostražití,
 • pôjdete nepriateľom v spravodlivom boji - očakávajte úctu a posilnite autoritu.

Ak sa snažíte odtrhnúť hlavu vo sne, znamená to, že úplne nerozumiete zmyslu udalostí okolo vás. Čoskoro bude silný súper, na konfrontáciu, ktorá bude musieť zabudnúť na svoje vlastné nepohodlie a bolesť. To je jediný spôsob, ako priniesť úspech späť do života.

Prečo snívať o umývanie hlavy vo sne so šampónom, vodou, pod kohútikom, sami, dieťaťom, inou osobou

Hlava je symbolom pozitívneho v človeku, jeho odhodlanosť a umývanie znamená oslobodenie od nadbytočných a nepotrebných. Zvyčajne sa šampónovanie vždy považuje za dobré znamenie. Človek sa musí zbaviť prebytku, prehodnotiť svoj život, aby sa šťastie a úspech vrátili. V závislosti od situácie je možné:

 • umyť si hlavu - vykoná sa séria akcií, ktoré prinesú česť a rešpekt, očakáva podporu v práci z dôvodu starostlivosti a inteligencie,
 • so šampónom - sa pokúša potešiť človeka a súhlasí s podvodom,
 • mydlo - na dosiahnutie tohto cieľa, bude musieť prekonať určité ťažkosti
 • s dobrým šampónom - kvôli vydieraniu, zmätený v nepríjemnom živote, sú možné zrady,
 • umyté tvár je dobrá spoločnosť a sprostredkovatelia,
 • umývanie teplou vodou - pokrytci sa objavili medzi priateľmi,
 • umývanie studenou vodou - čakanie na zotavenie,
 • umývanie v kúpeli - ochorieť na výlete, služobnú cestu,
 • umyte si hlavu s potešením - príjemné prekvapenie a kariérny rast, šéfovia vás chvália, zlepšia vašu finančnú situáciu,
 • umyte si hlavu - čaká na neplánovaný výlet, na ktorý nikomu nehovoríte. To prinesie veľa pozitívnych dojmov,
 • umyte si hlavu bez odstránenia oblečenia - zmena nie je k lepšiemu, potrebujete ochranu,
 • umyte si hlavu - vystavte osobu, ktorá má na vás zub, čo povedie k úspechu vo vašom úsilí.

Ak máte vo sne, musíte si umyť vlasy inou osobou, potom nič dobré nečaká od vás:

 • umyť hlavu dieťa - spoločník vás oklama,
 • ak dieťa s radosťou umyje hlavu - očakávajte malé rodinné radosti spojené s deťmi a ak tam nie sú potom bratia a sestry, synovia
 • vedúceho priateľa - zkazte vzťah s ním alebo ste zapletený do nepríjemnej situácie, kde je ťažké dostať sa bez straty.
 • dobrotivý - náhle príde priateľ zo zahraničia,
 • pozorne sa pozerá - objaví sa osoba s určitými úmyslami, budete musieť urobiť rýchle rozhodnutia,
 • len hlavu psa - bude mať vplyvný človek, ktorý sa stane budúcim ochrancom a dobrým priateľom,
 • pre slobodné dievča - čoskoro očakáva šťastné manželstvo,
 • málo hláv - ťažkosti pri rozhodovaní
 • hrozivá hlava - lyžemerka v blízkom okolí, musíte sa postarať o svoje zdravie,
 • mazanie psa na hlave - neponáhľajte sa prijímať rozhodnutia, musíte dokončiť začatú prácu,
 • zlomená hlava - nervózny rozpad, frustrácia, ťažké obdobie života, ale všetko sa určite zlepší,
 • zlý úsmev je veľkým ziskom, ale existuje veľa konkurentov, rizikové ponuky sú možné.

Čo sníva mačaciu hlavu, psa

Sníva o hlave mačky? Boli ste tak unesení nejakým záväzkom, že ste stratili z pohľadu ďalší vážny problém. Čoskoro bude od vás vyžadovať veľa úsilia a pozornosti. Ak ste snívali oko, snažia sa vám uvaliť škody alebo zlé oko. Čo znamená pes hlavu?

 • dobrotivý - náhle príde priateľ zo zahraničia,
 • pozorne sa pozerá - objaví sa osoba s určitými úmyslami, budete musieť urobiť rýchle rozhodnutia,
 • len hlavu psa - bude mať vplyvný človek, ktorý sa stane budúcim ochrancom a dobrým priateľom,
 • pre slobodné dievča - čoskoro očakáva šťastné manželstvo,
 • málo hláv - ťažkosti pri rozhodovaní
 • hrozivá hlava - lyžemerka v blízkom okolí, musíte sa postarať o svoje zdravie,
 • mazanie psa na hlave - neponáhľajte sa prijímať rozhodnutia, musíte dokončiť začatú prácu,
 • zlomená hlava - nervózny rozpad, frustrácia, ťažké obdobie života, ale všetko sa určite zlepší,
 • zlý úsmev je veľkým ziskom, ale existuje veľa konkurentov, rizikové ponuky sú možné.

Prasacia hlava

Najčastejšie prasacia hlava vedie k slzám, stratám. Ak je hlava čistá a leží na tanieri, musíte sa starať o nedokončené podnikanie. Ak je hlava krvavá, potom očakávať sklamanie a zrútenie plánov. Toto je znak pettnosti a nížiny. Špinavá hlavica predznamenáva klepy a provokácie, môže sa vyskytnúť veľké nešťastie, ktoré úplne zmení život. Ak hlava na konci spánku nie je umývaná, problém bude ohromujúci.

Mnohí hlásajú, že človek vyvine problémy pre seba. Tam je veľa klebety a musíte starostlivo skontrolovať všetky kontakty.

Dobrá hodnota má sen, keď hlava prasiatka sníva pred dokončením transakcie.Prináša finančné výhody, odmenu za prácu. Ak sníva pred cestou do zahraničia - všetko bude úspešné. Niekedy to ohlasuje vznik spojencov a patrónov, ktorí dajú dôveru a finančne pomáhajú.

Vo sne hladiska hlavy

Pokožka a citlivosť ukazujú, že vy alebo vaša relatívna potreba komfortu a citlivosti. Zdvihnutie hlavy dieťaťa na pokoj, mier, prosperitu. Ak husté, zdravé vlasy rastie na hlavu, na ktorú hladíte, potom rešpekt možno dosiahnuť iba lakovaním bez hrubej sily. Žehlenie hlavy - musíte starostlivo zvážiť všetky rozhodnutia.

Hlava sa vši, výkaly, blchy

V normálnom živote tento hmyz nevyvoláva pozitívne emócie, takže nie je príjemné vidieť ich vo sne. Vždy však znamenajú bohatstvo a úsilie. Ak sa ich pokúsite vytrhnúť, môžete kvôli nerozhodnosti vynechať ziskový finančný návrh. A ak si na tvoju hlavu naleješ - čakaj na nečakané bohatstvo. Niekto vás naozaj chce oklamať, skryť to, čo sa od vás deje.

Rozbitá hlava

Krvácajúca hlavica, aby snívala dlhú, ťažkú ​​a potrebnú prácu. Ak snívate o hlave niekoho iného, ​​potom s najväčšou pravdepodobnosťou sa stane niečo dobré, a vaše vlastné - až do neúspechu. Tento sen je varovaním, takže si musíte pamätať čo najviac podrobností.

Šál na hlave znamená budúcu cestu, cestu. Niekedy znamená manželstvo za ženu alebo stretnutie s druhou polovicou. Nákup šála hovorí o túžbe získať podporu a ochranu. Niekedy je to rada, aby ste sa stali viac zdržanlivo a pokojne, obmedzovali emócie a impulzy. Čím väčšia je hlava, tým viac šťastia dopredu a naopak.

Hlavové vlasy, účesy, holenie

Pre ženu tento sen odporúča opätovne zvážiť svoje správanie. Levita môže viesť k nepríjemným následkom. Predstavuje tiež úspech v každom podnikaní, vhodný čas na realizáciu nových plánov.

Vlasy sú rozdielne, takže si musíte pamätať detaily. Dlhá predstava cesty a krátke - materiálne problémy. Šedá - choroba, čierna - vášnivé vzťahy, červená - podvod, svetlo - jasnosť účelu. Holenie - symbol nezávislosti, silne utláčané domáce povinnosti. Vaše snahy stať sa hlavou domu nebolo úspešné.

Lupy na hlave vášho alebo niekoho iného

Tento nepríjemný príznak vo sne má dobrý zmysel. Očakávajú ocenenia, propagácie v práci, prekvapenia a zmeny k lepšiemu. Ak dáte šampón proti lupinám, máte fanúšikovku a kritiku, ste veľmi populárni.Možné príjmy z hotovosti alebo pomoc od priateľov.

Zlé znamenie je liečba lupín. Takže premýšľate nad peniazmi. Návšteva lekára - smútok a nedostatok nových priateľov.

Dream Miller

Ak sa pozriete na Millerovu snovú knihu, zistíte, čo znamená vízia bezhlavého človeka. Psychológ, ktorý interpretuje to, čo je to všetko, naznačuje, že si pamätá, či tento "bezhlavý" typ bol živý alebo nie.

Neukázal žiadne známky života - to znamená, že sa zastavíte, rozhodnete sa riešiť problémy sám, človek bez hlavy by bol živý a dokonca aj tancuje - idete o úžasné dobrodružstvo, ktoré však bude vyžadovať vašu koncentráciu, aby nezískala smutné následky ,

Hlava bez tela: od úspešného datovania až po vážne ťažkosti

Pozemky sa zaobchádza rozdielne, ak vidíte hlavu bez tela vo sne. Napríklad, podľa východnej knihy snov, takýto obraz signalizuje získanie potrebných spojení. Najmä ak malá hlava nielen ležala ticho stranou, ale vyslovovala múdre prejavy.

Cigánska kniha snov odporúča venovať pozornosť situácii detí, ak sa vo sne odhodí odrezaný nog na nohy.A vo snovovej knihe Pastora Lofy je taká interpretácia: hlava oddelená od krku je symbolom vážnych ťažkostí, najmä ak to bolo s kužeľmi.

Bez hlavy, ale nažive, alebo premýšľajte nad každým krokom!

Jednou z vlastností interpretácie snov, kde je človek bez hlavy, je jeho správanie a stav. Oživenie "mŕtvoly", ktoré sa smiech alebo veľkolepý krok uličkami varuje, že budete schopní dosiahnuť niečo dôležité, aj keď urobíte chybu.

Vysnívaný sen vysvetľuje sviatočná kniha Tsvetkova: snom, ktorý kráčate v ruke s vykúpeným kamarátom - nemáte žiadny osobný názor a bezmyšlienkovo ​​sa chystáte robiť chyby, ktoré vás nenaučia nič.

Bezhlavé mŕtvola - znak veľkých ťažkostí

Na rozdiel od veselého "bezhlavého človeka" nie je zvrhnutá mŕtvica pohľad na slabé nervy. Keď sa rozhodnete zistiť, prečo sa táto horor sníva, nezabudnite zistiť, či bola okolo tela krv a či bola poškodená osoba bez hlavy.

Čakáte na hlavné problémy, ktoré vám prinesú príbuzného, ​​keby ste snívali, že z krku búda krvou s pulzujúcim tokom. Ale ak je vo sne mŕtvola neskutočne bledá, potom cudzinec "udeľuje" ťažkosti.

Rodinný sen

prečo snívať o telo bez hlavy

Jeho vlastné telo bez hlavy vnímané vo sne predstihuje stratu orientácie v ťažkej životnej situácii alebo ľútosť nad predtým urobenými nesprávnymi rozhodnutiami, ktoré mali vážne následky. Ak niekto z vašich blízkych nemá hlavu, očakávajú od vás pomoc pri rozhodovaní.

 • Čo sníva o hlave snov o Millerovi
 • Čo to znamená, keby som sníval o Freudovi
 • Čo to znamená vidieť v snovovej hlave Aesopova snová kniha
 • Hodnota hlavy v snovovej knihe Maya
 • Interpretácia hlavy - Pythagorovská numerologická kniha snov
 • Čo sny o umytej, špinavé, šedej hlave? Hlava dieťaťa, osoba vo sne
 • Prečo snívať o bezhlavé telo, muž, ženu, rybu, hada. Odtrhnutá, oddelená hlava - senová kniha
 • Prečo snívať o umývanie hlavy vo sne so šampónom, vodou, pod kohútikom, sami, dieťaťom, inou osobou
 • Čo sníva mačaciu hlavu, psa
 • Prasacia hlava
 • Vo sne hladiska hlavy
 • Hlava sa vši, výkaly, blchy
 • Rozbitá hlava
 • Hlavové vlasy, účesy, holenie
 • Lupy na hlave vášho alebo niekoho iného

Hlava vo sne je obraz, ktorý sa nedá jednoznačne interpretovať. Úplné dekódovanie závisí od rôznych detailov a vzhľadu vrátane toho, ktorému daná časť tela patrila.Dream knihy pomôžu pochopiť všetko.

Čo sníva o hlave snov o Millerovi

Miller ponúka štyri interpretácie hlavy v závislosti od situácie:

 • Ak bol sen len niečím hlavou, potom musíte čakať na stretnutie s vplyvnými ľuďmi. Budú schopní poskytnúť pomoc a podporu v správny čas.
 • Ak by sen mal vlastnú hlavu, potom sa čoskoro ochorí. Zlomená alebo krvavá hlava sú príznakmi zlyhania a bolesti v práci, doma, v každom úsilí. Ak bolesť hlavy bolesť, bude čoskoro veľa starostí.
 • Dobrým znamením by bola detská hlavica vo sne alebo opuchnutá - príznačná známka. Úspechy v kariére sľubujú dve hlavy na pleciach. Šampónovanie predpovedá mnoho plodných činov, ktoré budú vyžadovať zdravý rozum.
 • Ak ste snívali o hlave zvieraťa, mali by ste prehodnotiť svoj sociálny okruh a oblasť činnosti. Pravdepodobne ste v nich nečitateľní.

Čo to znamená, keby som sníval o Freudovi

Freud považuje jeho hlavu za neutrálne znamenie, ak je pozornosť zameraná na jeho jednotlivé časti. Ak sen mal len hlavu, potom zosobňuje ženu. Pri bližšom pohľade sú možné nasledujúce interpretácie:

 • fúzy, vousy a vlasy znamenajú vlasovú líniu pohlavných orgánov,
 • ústa, uši a pery symbolizujú ženské genitálie a nos - penis,
 • tváre personifikovať hrudník,
 • plešatý a čelo - hýždeň.

Ak snívate oči, potom je človek príliš na svoju osobu. Zuby vo sne, ženy vidia deti a mužov, keď majú strach, majú strach z vystavenia a trestu. Zranenie hlavy vo sne v žene ju varuje pred začiatkom menštruácie a pre muža je to znamenie, že budúci sexuálny kontakt môže priniesť problémy.

Čo to znamená vidieť v snovovej hlave Aesopova snová kniha

Takmer všetky krajiny venujú veľkú pozornosť hlave. To znamená mysl, schopnosť rozumu, impulzívnosť, temperament a oveľa viac. Ak je srdce dušou, potom je hlavou myseľ. Vo všetkom, čo potrebujete mať na pamäti podrobnosti vízie hlavy:

 • Ak sa človek vo sne pokúsil otvoriť dvere s kľúčom, ale on nevzal von a zlomil si ju s hlavou, potom je to snovové upozornenie. Drsné akcie môžu v budúcnosti viesť k veľkým ťažkostiam, stojí za to báť rýchle rozhodnutia.
 • Ak človek vo sne bije hlavou proti stene, potom v budúcnosti očakáva prudký boj.V nadchádzajúcom konflikte budete musieť zhromaždiť všetky sily, aby bránili svoj názor. Stojí za to venovať väčšiu pozornosť príbuzným a priateľom, môžu potrebovať podporu z vašej strany.
 • Keď sníva o tom, že modliaci človek dokončí modlitbu tým, že udeje svoju hlavu o zem, sily sú zbytočné. Stojí za to, aby ste ušetrili vašu energiu, aby bola v kritickom momente dostatočná. Nie je potrebné venovať všetky obavy ľuďom s osobitnou starostlivosťou, je to ich starostlivosť, ktorá môže nakoniec poškodiť všetko.
 • Ak sa vo sne dotkol tvojej hlavy a počul taký zvuk, akoby zasiahol do kotla alebo zvonu, potom bude v budúcnosti rozrušený. Môžete stratiť záujem o život alebo sa vyskytne nehoda spojená s otrasom.
 • Ak má človek piliny z hlavy vo sne, potom medzi známymi existuje tvár, ktorú každý neustále zabúda a nedokáže rýchlo konať v neočakávaných situáciách.
 • Ak v jednom dave ľudí prechádza jedna osoba nad hlavy zvyšku, ste trýznení silnou závisťou. Ale ona je nepodložená, takže úspech môže byť dosiahnutý len starostlivosťou.
 • Muž, ktorý beží vo sne, zosobňuje nedostatok času vo sne.Od vás sa očakáva analýza nahromadených prípadov a veľa ľudí, ktorí chcú získať informácie, s vami hovoriť. Možná strata zmluvy alebo príležitosti.
 • Muž, ktorý sedí na koni "hlboko" - čakajú sa ťažké veci. Ak dôjde k nebezpečnej situácii, nebudete sa jej báť. Rovnako ako nadchádzajúce práce môže veľa načítať vás.

Hodnota hlavy v snovovej knihe Maya

Dobrým znamením bude vidieť vo sne odrezanú hlavu zvieraťa alebo človeka, čo znamená, že v blízkej budúcnosti by ste nemali čakať nič od svojich nepriateľov. Ak je v blízkej budúcnosti možné získať jedlo z nepriateľov, nebude vás veľmi dlho obťažovať.

Zlé znamenie je vidieť vo sne, ako bolesť hlavy. Taký sen a v skutočnosti prinesie vážne bolesti hlavy. Aby ste tomu zabránili, potrebujete celý týždeň pred odchodom do postele kvapkanie oleja na temechko a posypeme špetkou mletej kávy.

Interpretácia hlavy - Pythagorovská numerologická kniha snov

Hlava mala sen bez tela - v reálnom živote čakajú výčitky a hanba. Usmievavá a mierovo zmýšľajúca hlava predstihuje čo najskôr riešenie problému, ak môžete pochopiť, kde ste urobili chybu.

Rozzúrená a nadávajúca hlava varuje, že ak sa ubližovaní ľudia nedostanú od vás ospravedlnenie do jedného mesiaca, potom budú v budúcnosti očakávať objasnenie vzťahu, ktoré sa prejaví na vašej image a reputácii.

Keby bola hlava odrezaná vo sne a to sa valilo na zemi, potom deti potrebujú pomoc. V blízkej budúcnosti môžu potrebovať Vašu podporu. Je to tiež znakom toho, že niektorí príbuzní boli navrhnutí do armády.

Čo sny o umytej, špinavé, šedej hlave? Hlava dieťaťa, osoba vo sne

Umývaná hlava alebo šampón predvádza úspech v kariére alebo komunite. Možno budete čoskoro mať príležitosť plne preukázať svoje schopnosti, ktoré budú dobre ocenené inými. Môže tiež predstavovať únik z nebezpečenstva.

Špinavá hlava je vždy zlé znamenie. Predstavuje silné pocity a stres, choroby a duševné poruchy. Ak sa vo sne objaví špinavá tvár, na vás čaká hanba a špinavé zuby sú predzvesťou skúseností a chorôb. Špinavé vlasy sú znakom toho, že človek je trápený zlými myšlienkami, ako je nenávisť alebo závisť. Spánok sa stáva častejšie varovaním, že človek je zmätený.Čím rýchlejšie nájde riešenie a cestu z ich situácie, tým menej negatívne dôsledky budú.

Šedá hlava zosobňuje minulé roky, múdrosť, skúsenosť, preto sa stáva dobrým znamením - človek bude mať dlhú životnosť, šťastie, bohatstvo, propagáciu, uznanie a česť. Ale ak sa vo sne človek dramaticky zmenil na sivú, potom naopak očakáva mimoriadne negatívne udalosti a ťažké situácie.

Hlava dieťaťa je vždy dobrým znamením. Môže byť s vlasmi alebo bez. Toto je znakom budúcej radosti v rodine, bohatstve a prosperite.

Hlava muža, ženy alebo muža je obvykle spojená s príbuznými. Napríklad, ak je zlomený, potom jeden z najbližších ľudí potrebuje pomoc, je prenasledovaný sériou problémov. Hlava cudzinca sľubuje pomoc bohatých a vplyvných príbuzných, predpovedá zlepšenie ich finančnej situácie, úspešnú kariéru.

Prečo snívať o bezhlavé telo, muž, ženu, rybu, hada. Odtrhnutá, oddelená hlava - senová kniha

Snívať telo bez hlavy je varovanie. V živote môžete nesprávne pochopiť to, čo sa deje a stane sa zapletené do nej, stratiť orientáciu, môžete byť v stave nečinnosti.Nasledujúce interpretácie sú možné v závislosti od situácie:

 • muž bez hlavy - ak emócie prevezmú, potom sa rozhodnutie bude mýliť,
 • dieťa bez hlavy vo sne o tehotnej žene - premýšľať o zlom, môže spôsobiť problémy,
 • žena bez hlavy - depresívny stav a morálna deformácia,
 • mŕtvola bez hlavy je depresívny stav. Ak sa z toho nedostanete, môžu sa vyskytnúť duševné problémy,
 • kuracie bez hlavy - niekto z vašich priateľov bude úniku cenných informácií, musíte sa pokúsiť zachytiť,
 • ryby bez hlavy - čakajú na problémy, ktoré spôsobia vážne problémy. A ak je ryba čerstvá a musí byť pripravená, čoskoro sa uskutoční výlet alebo pracovná cesta. Ak bola vyprážaná ryba bez hlavy, môžete očakávať veľký zisk. Ryby bez hlavy, striekajúce vo vode symbolizujú nádeje a očakávania, ktoré nie sú plne splnené,
 • had bez hlavy - je nepriateľ, ktorý nemá zvláštnu myseľ. Môžete sa pokúsiť zhromaždiť všetku svoju silu a zbaviť ju.

Zlomená hlava je dvojité znamenie. Na jednej strane môže predpovedať zlepšenie svojej finančnej situácie, pokrok po kariérnom rebríčku, na druhej strane hanba a hanba.To ukazuje, že medzi mysľou a pocitmi vznikol konflikt, môžu sa objaviť psychologické traumy a poruchy. Presnejšie, môžete určiť hodnotu podrobností:

 • odrezať vlastnú hlavu - ohromná túžba zbaviť sa bremena zodpovednosti. Ak odsekáte hlavy iných ľudí, sú odhodlaní vyhrať,
 • odrezali si hlavu - musíte starostlivo premyslieť všetky svoje kroky tak, aby boli splnené všetky nádeje a očakávania,
 • oddelená hlava má benevolentný výraz - úspech vo všetkých podnikoch,
 • hlava naštvaná, prisahajúc - niekto je na teba veľmi urazený,
 • hlavu od seba od seba - stojí za to venovať väčšiu pozornosť deťom, možno potrebujú podporu,
 • máte vo svojich rukách oddelenú hlavu príbuzného - táto osoba bude čoskoro v vážnom nebezpečenstve alebo ochorie,
 • odrezaná hlava zvieraťa - stojí za to venovať väčšiu pozornosť výberu priateľov, nových známych. V blízkom prostredí existovali dvaja obaja a žoldnieri,
 • oddelená hlava psa - nepriatelia sú porazení, ale chcú pomstu, musíte byť ostražití,
 • pôjdete nepriateľom v spravodlivom boji - očakávajte úctu a posilnite autoritu.

Ak sa snažíte odtrhnúť hlavu vo sne, znamená to, že úplne nerozumiete zmyslu udalostí okolo vás. Čoskoro bude silný súper, na konfrontáciu, ktorá bude musieť zabudnúť na svoje vlastné nepohodlie a bolesť. To je jediný spôsob, ako priniesť úspech späť do života.

Prečo snívať o umývanie hlavy vo sne so šampónom, vodou, pod kohútikom, sami, dieťaťom, inou osobou

Hlava je symbolom pozitívneho v človeku, jeho odhodlanosť a umývanie znamená oslobodenie od nadbytočných a nepotrebných. Zvyčajne sa šampónovanie vždy považuje za dobré znamenie. Človek sa musí zbaviť prebytku, prehodnotiť svoj život, aby sa šťastie a úspech vrátili. V závislosti od situácie je možné:

 • umyť si hlavu - vykoná sa séria akcií, ktoré prinesú česť a rešpekt, očakáva podporu v práci z dôvodu starostlivosti a inteligencie,
 • so šampónom - sa pokúša potešiť človeka a súhlasí s podvodom,
 • mydlo - na dosiahnutie tohto cieľa, bude musieť prekonať určité ťažkosti
 • s dobrým šampónom - kvôli vydieraniu, zmätený v nepríjemnom živote, sú možné zrady,
 • umyté tvár je dobrá spoločnosť a sprostredkovatelia,
 • umývanie teplou vodou - pokrytci sa objavili medzi priateľmi,
 • umývanie studenou vodou - čakanie na zotavenie,
 • umývanie v kúpeli - ochorieť na výlete, služobnú cestu,
 • umyte si hlavu s potešením - príjemné prekvapenie a kariérny rast, šéfovia vás chvália, zlepšia vašu finančnú situáciu,
 • umyte si hlavu - čaká na neplánovaný výlet, na ktorý nikomu nehovoríte. To prinesie veľa pozitívnych dojmov,
 • umyte si hlavu bez odstránenia oblečenia - zmena nie je k lepšiemu, potrebujete ochranu,
 • umyte si hlavu - vystavte osobu, ktorá má na vás zub, čo povedie k úspechu vo vašom úsilí.

Ak máte vo sne, musíte si umyť vlasy inou osobou, potom nič dobré nečaká od vás:

 • umyť hlavu dieťa - spoločník vás oklama,
 • ak dieťa s radosťou umyje hlavu - očakávajte malé rodinné radosti spojené s deťmi a ak tam nie sú potom bratia a sestry, synovia
 • vedúceho priateľa - zkazte vzťah s ním alebo ste zapletený do nepríjemnej situácie, kde je ťažké dostať sa bez straty.
 • dobrotivý - náhle príde priateľ zo zahraničia,
 • pozorne sa pozerá - objaví sa osoba s určitými úmyslami, budete musieť urobiť rýchle rozhodnutia,
 • len hlavu psa - bude mať vplyvný človek, ktorý sa stane budúcim ochrancom a dobrým priateľom,
 • pre slobodné dievča - čoskoro očakáva šťastné manželstvo,
 • málo hláv - ťažkosti pri rozhodovaní
 • hrozivá hlava - lyžemerka v blízkom okolí, musíte sa postarať o svoje zdravie,
 • mazanie psa na hlave - neponáhľajte sa prijímať rozhodnutia, musíte dokončiť začatú prácu,
 • zlomená hlava - nervózny rozpad, frustrácia, ťažké obdobie života, ale všetko sa určite zlepší,
 • zlý úsmev je veľkým ziskom, ale existuje veľa konkurentov, rizikové ponuky sú možné.

Čo sníva mačaciu hlavu, psa

Sníva o hlave mačky? Boli ste tak unesení nejakým záväzkom, že ste stratili z pohľadu ďalší vážny problém. Čoskoro bude od vás vyžadovať veľa úsilia a pozornosti. Ak ste snívali oko, snažia sa vám uvaliť škody alebo zlé oko. Čo znamená pes hlavu?

 • dobrotivý - náhle príde priateľ zo zahraničia,
 • pozorne sa pozerá - objaví sa osoba s určitými úmyslami, budete musieť urobiť rýchle rozhodnutia,
 • len hlavu psa - bude mať vplyvný človek, ktorý sa stane budúcim ochrancom a dobrým priateľom,
 • pre slobodné dievča - čoskoro očakáva šťastné manželstvo,
 • málo hláv - ťažkosti pri rozhodovaní
 • hrozivá hlava - lyžemerka v blízkom okolí, musíte sa postarať o svoje zdravie,
 • mazanie psa na hlave - neponáhľajte sa prijímať rozhodnutia, musíte dokončiť začatú prácu,
 • zlomená hlava - nervózny rozpad, frustrácia, ťažké obdobie života, ale všetko sa určite zlepší,
 • zlý úsmev je veľkým ziskom, ale existuje veľa konkurentov, rizikové ponuky sú možné.

Najčastejšie prasacia hlava vedie k slzám, stratám. Ak je hlava čistá a leží na tanieri, musíte sa starať o nedokončené podnikanie. Ak je hlava krvavá, potom očakávať sklamanie a zrútenie plánov. Toto je znak pettnosti a nížiny. Špinavá hlavica predznamenáva klepy a provokácie, môže sa vyskytnúť veľké nešťastie, ktoré úplne zmení život. Ak hlava na konci spánku nie je umývaná, problém bude ohromujúci.

Mnohí hlásajú, že človek vyvine problémy pre seba. Tam je veľa klebety a musíte starostlivo skontrolovať všetky kontakty.

Dobrá hodnota má sen, keď hlava prasiatka sníva pred dokončením transakcie.Prináša finančné výhody, odmenu za prácu. Ak sníva pred cestou do zahraničia - všetko bude úspešné. Niekedy to ohlasuje vznik spojencov a patrónov, ktorí dajú dôveru a finančne pomáhajú.

Vo sne hladiska hlavy

Pokožka a citlivosť ukazujú, že vy alebo vaša relatívna potreba komfortu a citlivosti. Zdvihnutie hlavy dieťaťa na pokoj, mier, prosperitu. Ak husté, zdravé vlasy rastie na hlavu, na ktorú hladíte, potom rešpekt možno dosiahnuť iba lakovaním bez hrubej sily. Žehlenie hlavy - musíte starostlivo zvážiť všetky rozhodnutia.

Hlava sa vši, výkaly, blchy

V normálnom živote tento hmyz nevyvoláva pozitívne emócie, takže nie je príjemné vidieť ich vo sne. Vždy však znamenajú bohatstvo a úsilie. Ak sa ich pokúsite vytrhnúť, môžete kvôli nerozhodnosti vynechať ziskový finančný návrh. A ak si na tvoju hlavu naleješ - čakaj na nečakané bohatstvo. Niekto vás naozaj chce oklamať, skryť to, čo sa od vás deje.

Krvácajúca hlavica, aby snívala dlhú, ťažkú ​​a potrebnú prácu. Ak snívate o hlave niekoho iného, ​​potom s najväčšou pravdepodobnosťou sa stane niečo dobré, a vaše vlastné - až do neúspechu.Tento sen je varovaním, takže si musíte pamätať čo najviac podrobností.

Šál na hlave znamená budúcu cestu, cestu. Niekedy znamená manželstvo za ženu alebo stretnutie s druhou polovicou. Nákup šála hovorí o túžbe získať podporu a ochranu. Niekedy je to rada, aby ste sa stali viac zdržanlivo a pokojne, obmedzovali emócie a impulzy. Čím väčšia je hlava, tým viac šťastia dopredu a naopak.

Hlavové vlasy, účesy, holenie

Pre ženu tento sen odporúča opätovne zvážiť svoje správanie. Levita môže viesť k nepríjemným následkom. Predstavuje tiež úspech v každom podnikaní, vhodný čas na realizáciu nových plánov.

Vlasy sú rozdielne, takže si musíte pamätať detaily. Dlhá predstava cesty a krátke - materiálne problémy. Šedá - choroba, čierna - vášnivé vzťahy, červená - podvod, svetlo - jasnosť účelu. Holenie - symbol nezávislosti, silne utláčané domáce povinnosti. Vaše snahy stať sa hlavou domu nebolo úspešné.

Lupy na hlave vášho alebo niekoho iného

Tento nepríjemný príznak vo sne má dobrý zmysel. Očakávajú ocenenia, propagácie v práci, prekvapenia a zmeny k lepšiemu.Ak dáte šampón proti lupinám, máte fanúšikovku a kritiku, ste veľmi populárni. Možné príjmy z hotovosti alebo pomoc od priateľov.

Zlé znamenie je liečba lupín. Takže premýšľate nad peniazmi. Návšteva lekára - smútok a nedostatok nových priateľov.

Čo snívalo hlavu (interpretácia astro-meridiánskej snovovej knihy)

Umyte - musíte robiť veci, ktoré je potrebné starostlivo zvážiť, budete musieť zapnúť zdravý rozum, skôr ako začnete konať.

Čistý - úspech v spoločnosti, kariérny rast. Budete schopní ukázať všetky schopnosti a prejaviť sa v akcii, iní ocenia to.

Hlava zosobňuje nádobu vedomostí, akumuláciu pozitívnej energie, nádobu duše. Je to symbol zodpovedných, nezávislých ľudí, vodcov. Jeho koruna je spojená s Vyššími silami. Aj po smrti človeka, zvieraťa alebo vtáka zostáva lebka najdlhšia.

Je to tá, ktorá vedie posvätné poznanie. Ak to bolí, znamená to, že človek je napätý, unavený, prevzal na seba veľkú zodpovednosť, neodstránil obavy z detstva.

Snívať túto časť tela je nejednoznačným znamením.Je potrebné posúdiť obraz z nuansy spánku, pocitov snítača, všeobecného snov a opakovanej frekvencie videnia.

Čo o čom snívala osoba (podľa Psychologického tlmočníka)

Vysnívaná časť tela inej osoby sľubuje stretnutie s ľuďmi, ktorí sa stanú vašimi patrónmi a dosiahnete veľa s ich pomocou.

Sny o svojom vlastnom - na choroby. Vystrihnúť to prednáša problémy.

Čo nie je vo sne, ale dva na jednom krku v nej? Čakáte na úspech v podnikaní, kariérnom raste, pohode. Rovnaké vlastnosti sú charakterizované obrazom vlastnej opuchnutej dieťaťa alebo hlavy dieťaťa.

Umývať si vlasy vo sne - prekonáte prekážky vďaka vlastnej starostlivosti a obozretnosti.

Ak chcete vidieť časti zvierat - čo bol sen? Snívač je nečitateľný v priateľstvách, záležitostiach a záľubách.

Čo to znamená pre vás, keby ste mali hlavný sen (Romantic dream book)

Dva sny namiesto jedného - vytvorenie rodiny. Rovnaká interpretácia by bola, keby ste snívali, že ste boli dvoma.

Byť s chlpatými vlasmi - nájsť osobné šťastie. Detská koruna bez vlasov sľubuje dlhodobú rodinnú pohodu a prosperitu.

Závrat - na drobné hádky v rodine, ktoré prejdú bez povšimnutia.

Muž drží hlavu vo svojich rukách vo sne - smrť jeho ženy, vážna choroba je možná.

Sny o vlasoch? Dávajte pozor na ich farbu. Zlaté vlasy znamenajú, že vaša milovaná osoba je venovaná vám a šťastná, červená a hnedá - varujú vás, že váš partner sa môže zmeniť.

Čo symbolizuje sen? (Idiomatic dream book)

 • "Lose ***" - veľmi sa na niečo zamilujete, zamilujte sa.
 • "Jasné ***" alebo "mať *** na ramenách" - racionalita, osvietenie, múdrosť.
 • "Všetko položte hore nohami na ***" - otočte ho, deformujte udalosť, situáciu.
 • "Odísť z ***", "vyhodiť z ***" - zabudnúť, dať do zabudnutia.
 • "Dizzy s úspechom" - sebapoľovanie.
 • "*** sa napučia, ide okolo" - nepohodlie, rýchla zmena udalostí, veľa vecí.
 • "*** (pot) kuchári" - ostrosť, rýchlosť,
 • "*** dub" - hlúposť,
 • "*** záhrada" - absurdné, nepodložené akcie.
 • "*** nezodpovedá" - neuveriteľnosť vnímaných správ, nedorozumenie.
 • "Zarábať sa *** (nie je to nevyhnutné)" - nie pripisovať dôležitosť, ďalšie ťažkosti.
 • "Neberte to do ***" - nemyslite si
 • "Heady" - inteligentný,
 • "Bog" - blázon.
 • "Obráťte niekoho ***" - zamilujte sa a zaujímajte sa.
 • "Potápanie s ***" - úplne prejsť na príčinu, vášeň, problém,
 • "Jedna *** je dobrá, dve sú lepšie," takže tento sen je interpretovaný podľa snovovej knihy.

Čo sníša hlavu ženy vo sne (po ženskej snovovej knihe)

 • Vzhľad hlavy niekoho predznamenáva dôležité stretnutie s vplyvnými ľuďmi, ktorí majú silu a schopnosť poskytnúť vám potrebnú podporu.
 • Vidieť svoju vlastnú chorobu.
 • Prečo snívajte, že máte dve na ramenách naraz - možno, že ste na rýchlom výstupu karierneho rebríčka. Tá istá prednáška spí s opuchnutím alebo s hlavou dieťaťa.
 • Trpieť vo sne s bolesťou - na starosti a problémy.
 • Umývanie vlasov je sľubným znamením, vaše kroky budú obozretné a plodné.
 • Ak zviera sníva, varuje pred promiskuitami pri výbere priateľov a aktivít.
 • Prerušenie a krvavosť predurčuje rozpad záležitostí a mnoho ďalších bolestí.

Každodenná interpretácia snu o otvorení dverí jeho čelo (po spisovateľovi snehu Aesopa)

 • Tento symbol je milovaný všetkými národmi, pretože zahŕňa rôzne charakteristiky ľudí: duševné schopnosti, opatrnosť, temperament, impulzita a tak ďalej.
 • Symbolizuje samotnú myseľ, ktorá je proti srdcu, ktoré stelesňuje dušu.
 • Snívať o mužovi, ktorý po otvorení dverí s kľúčom nezlomil dvere svojim čelo - tento sen varuje, že ak sa budete správať zlým úmyslom, môžu sa objaviť komplikácie s ďalekosiahlymi dôsledkami, dávajte si pozor na podniky s rýchlym ohňom.
 • Ak chcete vidieť osobu, ktorá porazí čelo proti stene - do neúprosného boja, budete potrebovať všetku silu vôle, aby ste stáli v nadchádzajúcom konflikte a preukázali svoju správnosť, buďte opatrnejší so svojou rodinou a priateľmi, aby ste nepremáčali moment, keď budú potrebovať vašu podporu.
 • Ak sa chcete pozrieť na osobu, ktorá sa modlí na kolená a vždy po tom, čo modlitba dopadne na podlahu - zbytočne stráca energiu, ušetríte energiu, inak riskujete, že v rozhodujúcom momente zostanete stranou, pretože nebude mať žiadna sila na posledný hod, nespoliehajte sa na osobu, ktorá Známe pre nadmerné úsilie vo všetkých záležitostiach, môže všetko pokaziť nadmernou horlivosťou.
 • Ak chcete vidieť osobu, ktorá sa sťažuje, že nie je schopný niečo uvariť, kotol sa rozpadol - na problémy v práci, tí, ktorým ste splnili sľuby, predložia svoje nároky na nesplnenie naliehavých záležitostí.
 • Snášate, že keď sa dotknete svojej hlavy, počujete zvonenie a bzučanie ako úder do kotla - na frustráciu, stratu záujmu o život, ľahostajnosť, hlboký emocionálny šok, dávajte pozor na nehodu, a to najmä situácie plné otrasov.
 • Vidieť osobu vo sne, z ktorého lebky sa vylieva piliny, zaoberať sa človekom, ktorý neustále zabúda na všetko a nemôže primerane reagovať na neplánované okolnosti.
 • Beh na ulici je rýchly, nevenujte pozornosť tomu, čo sa deje okolo vás - s nedostatkom času musíte vyriešiť nevyriešený stav a poskytnúť užitočné informácie tým, ktorí sa s tebou chcú vyrovnať so stratou príležitosti a stratou zmluvy.
 • Ak chcete vidieť osobu, ktorá sedí na koni - v ťažkých prípadoch, nebudete sa vzdať tvárou v tvár nebezpečenstvu, úplne sa ponoríte do úsilia, ktoré vás nadnesie.
 • Ak chcete vidieť dav ľudí a osobu, ktorá sa pohybuje na vrcholoch zvyšku - ste závidieť, ale je to neopodstatnené, konať podľa pravidiel a budete prvý v obchode.

Hodnota spánku na oddelení hlavy a tela (poľská kniha snov V. Kopalinsky)

Snívať o samostatnej hlave vo sne - takýto sen môže vydesiť niekoho. A napriek tomu nemá vždy zápornú hodnotu. Keď snívate o živých hlavách, aj keď sú oddelené od tela, to predpovedá niektoré dobré udalosti. Najmä oddelená hlava predpovedá rýchle nadobudnutie slobody. Ale ak je vaša snáď hlava plešatá alebo oholená plešatá - má negatívny význam a predpovedá rôzne problémy. Mŕtva hlava sníva vo sne - očakávať žiaľ v skutočnosti, budete depresívny.

Čo sny vedú (ukrajinská kniha snů Dmitrenko)

Hlava vo sne môže mať iný výklad. Preto, aby sme správne pochopili taký sen, je potrebné presne pochopiť, o čom ste snívali, čo bolo spomenuté. Napríklad, ak ste mali veľkú hlavu vo sne, je to veľmi dobré znamenie. Budete môcť získavať úctu, česť, získať bohatstvo. Zasnívaná vlastná hlava s veľkými ušami - očakávajte slávu, veľkú slávu. Sivé vlasy na hlave sú videné do smútku, hlava s krátkymi vlasmi, naopak predzvesť blaho. Ak vo sne vyrežete niečiu hlavu - stane sa to tiež - v skutočnosti vás očakáva nová akvizícia.Ale ak bola vaša vlastná hlava odrezaná, je to veľmi smutné znamenie, ktoré predpovedá pravdepodobnú smrť vašich rodičov.

Čo sníva hlavu vo sne (po tom, čo sa Dreamman Pútnika (T. Smirnov)

Hlava v snoch je symbolom vodcu, šéfa, hlavy rodiny, mysle. Sneží, že máte veľkú a tlustú hlavu - veľmi pozitívny sen, ktorý predpovedá, že dosiahnete veľký úspech a získate bohatstvo. Naopak, ak vo sne bola vaša hlava neúmerne malá, je to zlé znamenie, ktoré predznamenáva nejaké nepríjemné udalosti vo vašom živote. Byť vo sne bez hlavy vôbec nejakým spôsobom, sen, aj keď strašidelný, ale veľmi dobrý. V blízkej budúcnosti vám sľubuje veľké šťastie.

Čo sníva hlava (interpretácia Veľkej knihy snov)

Ak ste vo svojom sne vy ste venovali pozornosť svojej hlave, z nejakého dôvodu si spomenula na vás, niečo sa zdalo divné, pamätajte si, čo to bolo. Bol to sen, že vaša hlava bola prerušená - zlé znamenie, ktoré predpovedalo nejaké nešťastie, smutné udalosti a ak bola vaša hlava úplne oholená - dajte si pozor na robenie nejakého hlúpeho konania, ktoré vás bude stáť draho.Naopak, ak bola vaša hlava pokrytá luxusnými kučeravými kudrlinami - veľmi čoskoro očakávate veľkú radosť. Zmiňte svoju hlavu do oleja vo sne - na dobrý život. Ak ste snívali, že vaša hlava sa zväčšila, stala sa veľká a hustá - veľmi dobrý sen predpovedal veľa šťastia, šťastie, ak sa naopak znížil a vyzerá neúmerne malý - budete mať obdobie ťažkej finančnej situácie, chudoba. Keď snívate o svojej vlastnej hlave, oddelené od tela - k univerzálnemu rešpektu, a ak rozdrvíte hlavu niekoho vo sne - je to víťazstvo nad tvojimi nepriateľmi.

Vidíte sen o hlave, čo to znamená? (snovová kniha čarodejnice Medea)

Hlava vo sne je symbolom intelektu, múdrosti, myšlienok snov. V niektorých prípadoch hlava symbolizuje staršieho člena rodiny, hostiteľa. Pamätajte, čo sa presne stalo vo vašom sne. Keď snívate, že ste stratili hlavu, táto úžasná udalosť vo sne naznačuje, že vaša "myseľ so srdcom nie je v tichu", vaše pocity protirečia vašej mysli. Zdá sa, že ste si česanie vlasy - pozitívne znamenie, sľubujúce úspech vo vašom podnikaní.Ak ste snívali, že vaša vlastná hlava sa náhle stala veľkým a tučným vo sne, zvýšila sa vo veľkosti - v skutočnosti by ste museli vziať nejaký zodpovedný post alebo prevziať úlohu vedúceho rodiny, vyčistiť dom. Snívať o prerušenej, zranenej, zlomenej hlave je varovanie, že sa vo svojom živote správa veľmi frivolne, spáchate bezmyšlienkové a niekedy bláznivé činy.

Čo sníša hlavu speváka (snov kniha psychológa G. Millera)

 • Vedúci - Vedúci inej osoby vo vašom sne môže predviesť dôležité stretnutie s vplyvnými ľuďmi, ktorí majú moc a schopnosť poskytnúť vám potrebnú podporu.
 • Ak snívate o svojej vlastnej hlave - znamená to chorobu.
 • Odrezaná a krvavá hlavica vo sne predpovedá rozpad záležitostí a veľa iných bolestí.
 • Ak si myslíte, že máte dve hlavy na ramenách - za takým senom môže dôjsť k rýchlemu výstupu cez kariérny rebrík a ďalšie úspechy, rovnako ako sľubné a sen o opuchnutej alebo detinskej hlave.
 • Pocit krutých bolesti hlavy vo sne je predchodcom starostí.
 • Umývanie vlasov je predzvesťou vašich obozretných a plodných skutkov, ktoré robíte.Budete volať na pomoc všetkým svojim zdravým rozumom.
 • Časti zvieraťa varujú pred vašou nečitateľnosťou pri výbere priateľov a aktivít.

Hodnota sny o biclavii (moslimská kniha snov)

 • Ak niekto vidí, že sa oddelila od tela, starší ho odstránia zo seba.
 • Ak niekto sníva o tom, že sa stane veľkým, dosiahne veľkoleposť, česť a bohatstvo.
 • Ak naopak uvidí, že jeho hlava je malá, potom padne z miesta, kde sa nachádza.
 • Ak niekto sníva, že je pomazaný olejom, potom ak je olej v miernom množstve - jeho záležitosti budú
 • Bolesť hlavy - problémy, problémy,
 • spinning - očakáva veľkú radosť (v utorok a sobotu tento sen - na smútok),
 • veľká veľkosť - bohatstvo, šťastie, česť,
 • malá - chudoba
 • šedá na miestach - smútok
 • oddelená - rešpektovanie // strata, smrť rodičov,
 • hack niekto - víťazstvo, akvizícia niečoho, odrezať - úspech,
 • orezané - strata, nešťastie,
 • dve hlavy majú - dobre, manželstvo,
 • bestial mať - úspech, poraziť nepriateľa,
 • plešatosť - chudoba
 • plešatý - pozor na hlúposť,
 • k tomu, aby ste ho viazali stuhami, je choroba
 • vreckovka je hádka, takže vedúci dešifruje sen a všetko, čo snívate

Hodnota spánku o bolesti hlavy (moderná kniha snov)

Keď snívate, že máte bolesti hlavy, môže sa to stať, pretože vás naozaj bolí. Napríklad máte migrénu a nedáva vám odpočinok ani vo sne. Ale taký sen dokáže predpovedať vynikajúce výsledky vo vašom štúdiu. Ak chcete snívať, že si rozmaznávate hlavu s olejom, najmä ak je príliš veľa oleja, to nie je dobré znamenie. Sny hovoria, že v skutočnosti budete mať veľa obáv, je možné, že budete musieť vydržať veľký smútok.

Čo sníva hlavu (interpretácia ezoterickej snovovej knihy)

Vidieť vo sne hlavu oddelenú od tela, ktorá sa z nejakého dôvodu zdala byť známa, je znakom toho, že by ste sa nemali obťažovať všetkými týmito nezmysly, aby ste tam dodali príliš veľa nepotrebných informácií, ktoré nikdy nepotrebujete. Ak ste snívali o neznámej hlave, potom má približne rovnakú hodnotu, len o vašom poznaní už hovoríme. Naučíte sa, čo absolútne nepotrebujete, kým neskôr budete potrebovať ďalšie vedomosti úplne inej povahy. Ale ak bola vaša vlastná hlava oddelená od tela - chýbavedomosti a zručnosti, ktoré potrebujete naučiť naviac.

Hodnota sny o hlave (perzská kniha snov Khubaysh Tiflisi)

Vidieť hlavu vo sne - Ak niekto vidí, že jeho hlava sa oddelila od tela, potom v skutočnosti stratí veľa názorov svojho vedenia. Ale ak niekto vidí, že jeho hlava sa značne zväčšila, potom dosiahne veľkoleposť, česť a bohatstvo. Ak by naopak sníval o tom, že jeho hlava sa stala malou, potom bol určený na to, aby bol vyškrtnutý zo svojej funkcie alebo dokonca bol prepustený, je to výklad toho, o čom tento sen sníva.

Čo hlavu sen, ako pochopiť sen (výklad snov 21. storočia)

 • Hlava - Hlava vo sne - predzvesť nadchádzajúceho vážneho a sľubného stretnutia, aby ste videli svoju hlavu zo strany - znamená, že sa musíte urgentne postarať o svoje zdravie.
 • Mať veľkú hlavu vo sne - na bohatstvo a rešpekt, malý - na ťažkú ​​a zle platenú prácu, chudobu.
 • Ak snívate o hlave s dlhými vlasmi - na stratu, s krátkym ziskom, s veľkými ušami - na slávu a rešpekt, plešatosť - na smútok, oholený - k podvodu, vyrovnaniu - k problémom.
 • Ak sa vo sne vaša hlava pozrie späť - na prekážky a pokoj v záležitostiach, návrat do počiatočného stavu, návrat do minulosti.
 • Mnoho vecí vo sne znamená, že vaše podnikanie ide dobre a ste na správnej ceste.
 • Zasnívaná konská hlava na ramenách - k prekážkam a nepriateľstvu.
 • Hackovanie vo sne je predzvesťou vášho víťazstva nad nepriateľmi, aby ste niesli niekoho iného v rukách - robiť niekoho iného, ​​zachovať si vlastné - opraviť chyby, obnoviť poriadok v záležitostiach.
 • Ak vo sne osoba, ktorá bola sťatá, ide s tebou - na veľké šťastie.
 • Dizzy kúzla snívanie môže predpovedať vaše rodinné hádky alebo stratu majetku, zlyhanie v podnikaní, a to najmä vo veľmi riskantných operáciách.

Aký je sen o hlave podľa "Knihy snov" (snovou knihou Simona Cananita)

 • Veľké a chrumkavé - šťastie,
 • plešatý - pozor na hlúpe triky
 • Vidieť niekoho zastrelený je rešpekt a spokojnosť v živote,
 • hlava s peknými vlasmi - ste zamilovaní,
 • umyť si hlavu je práca a príjem
 • strihať hlavu - smolu
 • zmrzačená hlava je ťažká práca
 • hlavu zatvorenú - poznáš chudobu, očakávaš niečo nešťastné,
 • pozdvihnúť niečí hlavu - chýbať prospech,
 • hlava krásne zvlnené - v márnom hľadaní čestných kamarátov,
 • muž s hlavou - vidieť muža s hlavou - nahradiť šéfa,
 • snívala hlavu - v nočných snoch, aby ju videla bez tela na oslobodenie väzňov predzvesťou a zvyšok bitky so silným nepriateľom
 • hlavu šedej vidieť - tam je znamenie radosti a získanie rešpektu,
 • umývanie hlavy znamená oddelenie od rodiny a priateľov,
 • umyť hlavu niekoho iného je znakom rozbitia priateľského vzťahu s touto osobou.

Čo sníva hlavu vo sne (kniha snov o strednej slepej Hasse)

 • Hlava na snívanie nepríjemné a obrovské v rovnakom čase - šťastie,
 • plešatý - pozor na hlúpe triky
 • Keď niekto zastrelil - rešpekt a spokojnosť v živote,
 • s dobrými vlasmi - ste zamilovaní
 • umyť si hlavu je práca a príjem
 • krátka - nešťastie
 • zmrzačená - vyčerpávajúca práca
 • zatvorené - poznať chudobu a čakať na niečo neľútostné,
 • pozdvihnúť niečí hlavu - chýbať prospech,
 • krásne zvlnené - márne hľadanie čestných kamarátov,
 • snívalo veľkú čestnú čest
 • s kudrlinami - radosť,
 • malá - chudoba
 • na olej s dobrú životospráva,
 • skrátiť
 • Vidieť - smrť príbuzného,
 • plešatosť je nepríjemnosť
 • Hack niekto - víťazstvo,
 • s veľkými ušami je cťou
 • s dlhými vlasmi je strata
 • s krátkymi vlasmi - pohoda,
 • snívali sivé vlasy v miestach - smútok,
 • s krátkymi vlasmi - pohoda.

Či sa nočná vízia stane skutočnosťou, závisí nielen od jej obsahu, ale aj od toho, ktorý deň v týždni a v akom čase sa sen vyskytol.

Stručné výklady

Ak hovoríme o tom, čo sny o človeku bez hlavy, bez toho, aby sme sa dostali do detailov, potom, čo sa dajú získať interpretácie:

 • bez hlavy bola nahá vo sne - urobil si niečo zlé a ty si sa hanbil
 • mal na sebe čierny plášť - pokúšate sa skryť niektoré skryté skutky,
 • vidieť vo sne, že krv tečie z krku - zapojíte príbuzných do problémov,
 • Snívil som, že sa môžete vidieť bez figuríny - stratíte kontrolu nad svojimi emóciami.

Interpretácia snov - Hlava

Snívať o sebe alebo niekoho s rozšírenou hlavou predznamenáva úspech a slávu, ak sa venujete intelektuálnej práci v reálnom živote.

Malá hlava vo sne predstihuje chudobu, ťažkú ​​a nevďačnú prácu.

Shaggy hlava vo sne - našťastie plešatá - varovanie pred zlými skutkami.

Fúkaná hlava - na zúfalstvo.

Hlava so sviežou hlavou vlasov - láska, strih - bohužiaľ.

Zlomená a krvácajúca hlava - na prácu vyčerpávajúcu, ale peniaze.

Permed head - trust priatelia, ktorí budú zdieľať vaše tajomstvo.

Hlava v klobúku - na depriváciu a nešťastie.

Hovorová hlavica bez tela predznamenáva dôležité stretnutie s vplyvnými ľuďmi, ktorí majú silu a schopnosť poskytnúť vám potrebnú podporu.

Snívať svoju hlavu - chorobe.

Ak vo sne vidíte dve hlavy v sebe, je možné urobiť rýchlu kariéru a zbohatnúť.

Detská hlava bez vlasov znamená budúce rodinné šťastie a pohodu v dome.

Vedúci zviera varuje: byť viac diskriminujúci pri výbere priateľov a povolania.

V sne je hlava prasiatka - choďte na ceste, jahňatá - zisk, lví hlavu - stratiť.

Vidieť tmavé a ľahké vlasy na hlave súčasne predpovedá veľké pochybnosti pri nadchádzajúcej voľbe, v ktorej by ste mali byť veľmi opatrní, aby ste sa nemýlili.

Úplne blond vlasy na hlave sú známkou lákavosti a láskyplnosti, temnej lásky.

Červená hlava - falošná, zmena vzťahov.

Zlatá hlava - znamenie dôstojnosti a odvahy vášho zvoleného.

Chestnut hlava - zlyhanie pri práci, úhľadne česané - pripojenie k krbu, popálené - vyhnúť sa problémom, horiacej hlave - zisk, mizerný - chudobe, lupy hlavy - náhle nájsť veľké bohatstvo.

Hlava s veľkými ušami - budete cťou, s dlhými vlasmi - trpíte stratou, s krátkymi vlasmi - k blahu.

Fooling vašou hlavou je zažiť šťastie. Hack niečí hlavu - vyhrať.

Vidieť diadém na hlave je znakom nesúhlasu v niektorých otázkach.

Ak chcete cítiť vo sne silnú bolesť hlavy - budete prekonať veľa starostí.

Ak snívate, že na vašu hlavu padnú škvrny vody - znamená to vášnivé prebudenie lásky, ktoré skončí šťastne.

Umývanie hlavy vo sne je znamením vašich obozretných a produktívnych rozhodnutí.

Ak si niekto umyje vlasy šampónom, znamená to, že čoskoro urobia cestu tajne od ostatných, ktorí sa zúčastnia neopodstatnených podvodov.

Millerova interpretácia

Vo snovovej knihe amerického Gustava Millera sa zameriava na stav bezhlavého človeka. Ak bola snímaná postava mŕtva, potom by v skutočnosti okolnosti boli pre snovateľa veľmi priaznivé.Vyrovnáva sa so všetkými problémami, ktoré mu bránia v tom, aby žil.

Ale ak sa bezcípné "bezhlavé" správali skôr a tiež tancovali, potom v skutočnosti budú mimoriadne dobrodružstvá. A budú dokončené bezpečne len vtedy, ak je snívajúci neustále v bezpečí a "neztratí hlavu" z množstva dojmov, na ktoré spadol.

Fragmenty videnia

Čo človek bez hlavy sníva, možno zistiť, aj keď ráno je nemožné úplne pripomenúť sen plot. Vo snovovej knihe sa nachádzajú interpretácie založené iba na detailoch vízie.

Napríklad osoba bez hlavy a dokonca nahá v nočnej fantázii je znakom toho, že spánok v skutočnosti urobil škaredé zločiny a je mučený svedomím, trpiaci hanbou.

Vidíte, že táto postava mala čierne šaty? Zdá sa, že máte na svojom svedomí hriech a snažíte sa s celou svojou silou skryť to.

Buďte opatrní, ak si všimnete v nočnom sne, že krv tečie z krku hlavy bez hlavy. Táto vízia sľubuje problémy, ktoré kvôli vašej chybe môžu spadať na niekoho z blízkych príbuzných.

Je ťažšie a ťažšie, aby ste v skutočnosti ovládali svoje emócie - preto ste vo sne videli bez hlavy.

Pri absencii tela

V niektorých snoch je len jedna hlava bez tela. Prečo snívať o takomto sprisahaní? Podľa východnej snovovej knihy prorokuje nadobudnutie potrebných dôležitých spojení v skutočnosti. Noví známi budú obzvlášť užitoční, keby to bola rozprávajúca sa hlava, vyslovujúc múdre maximy.

Deti - to je to, na čo sa musíš sústrediť, keď v nočnom sne, naznačuje to cikánsky snooper, roztržená malá hlava.

Pastor Lofa verí, že noggin, oddelený od tela a dokonca aj s kužeľmi, je zlé znamenie, čo naznačuje, že je nevyhnutné prejsť ťažkým obdobím, plným ťažkostí a prekážok.

"Crazy" správanie a jeho dôsledky

Ráno si nezabudnite vo svojej mysli spomenúť detaily správania snúbeného decapitovaného charakteru. Ak on, dosť podivne, pokojne kráčal po ulici a stále bol vo výbornom duchu, potom môžete mať šancu. Aj keď ste urobili nesprávny krok, v skutočnosti budete stále dosahovať to, čo chcete, vyhrať víťazstvo.

Vo sne ste kráčali, držali ste ruky s vašim sťatým priateľom? V tomto prípade East Dream Book naznačuje, že je načase naučiť sa vyvodzovať závery a neopakovať chyby, ktoré sa raz urobili.

Znetvorený mŕtvy muž

Hrozné sny zahŕňajú tie, v ktorých vidíte mŕtvola s oddelenou hlavou. Dešifrovanie týchto "hororových príbehov" pomôže jednej dôležitej okolnosti.

Takže ak preteká krv okolo mŕtveho muža rozobratého tela, dávajte si pozor. Niekto z príbuzných spôsobí vážne problémy. O tom istom proroctve dáva kniha snov a videnie, že z krku bezohľadnej krvi prebehne fontána.

Vo sne sa zdalo bledé, ako keby mrazené, bezhlavé mŕtvola? Príčina vašich problémov v skutočnosti bude jedným z cudzincov - to je to, čo snívala taká strašná fantázia.

Každý malý záležitosť je dôležité

Ako niektorí snolkovolateli napíšu, ak sníhol bezhlavý človek, takéto znamenie môže varovať snímača, že môže byť absorbovaný v nejakej vážnej veci, ktorá pre neho nepredstavuje zvláštny prínos.

Je dôležité si uvedomiť, že medzi celou masou každodenných záležitostí existujú tie, ktoré by sa mali robiť ako prvé a existujú tie, ktoré si nevyžadujú žiadnu pozornosť. Sen musí byť interpretovaný.

Čo píše Miller?

Millerov tlmočník hovorí, že vidieť osobu bez hlavy vo sne je rozporuplné znamenie. Pre lepšie porozumenie by ste sa mali rozhodnúť, či je osoba nažive alebo nie.

Ak ste snívali o osobe, ktorá neprejavila žiadne známky života, znamená to, že v skutočnosti sa dostanete do mŕtveho konca a preceňujete svoju vlastnú silu. V akejkoľvek situácii je potrebné zachovať pokoj a kriticky posúdiť situáciu.

Sen vyslovuje pocit hanbenia robiť veci.

Ak ste snívali o telo bez hlavy, ktoré vykazuje známky života alebo dokonca tance, potom očakávate úžasné dobrodružstvo. Ale aby všetko mohlo ísť dobre, musíte sa plne sústrediť. Bez akejkoľvek snahy sa situácia môže dostať mimo kontroly, čo vedie k hrozným následkom.

Typické obrazy

Ak nejdeš do nuansy sny, interpretácia môže byť zjednodušená na typické vzory:

 • Sníval som o mužovi bez hlavy a oblečenia - znamenie, že sa dopustil nesprávneho činu, po ktorom sa hanbil.
 • Mŕtvola oblečená v čiernych šatách - snívajúci sa snaží skryť svoje nešikovné skutky od iných ľudí. Takto sa podvedomia snaží povedať, že už nie je možné zakryť tento druh informácií.
 • Vidieť, ako krv prúdi z krku - do problémov, ktoré sa týkajú najbližších príbuzných.
 • Je to sen, že na hlave nemáte hlavu - stratu kontroly nad svojimi emóciami. Ak takýto scenár prichádza v nočných snoch s osobitnou pravidelnosťou, musíte analyzovať vaše správanie a identifikovať problémové oblasti.

Cigánska kniha snov

Ak ste sa stali svedkom krvavo znepokojujúceho obrazu, potom je čas sa o svoje deti starať. Osobitná pozornosť by sa mala venovať snímke snov, keď sa roztrhaná hlava valila pod nohami. Snehulár s najväčšou pravdepodobnosťou prestane venovať náležitú pozornosť svojmu dieťaťu, a preto je potrebné túto zaujatosť čo najskôr opraviť.

Sleep varuje pred ťažkosťami

Premýšľame nad každým krokom!

Výklad senujúcej postavy má určité vlastnosti, ktoré sa spájajú s chovaním a stavom bezhlavého. Ak ste snívali o veselom mŕtvom tele, ktorý chodí po ulici s dôležitým pohľadom alebo sa pokúša hrať na niečí trik, potom v skutočnosti budete môcť dosiahnuť veľký cieľ, aj keď nie okamžite. Ťažkosti by nemali vystrašiť, ale inšpirovať.

Ak človek, ktorý vidí takéto ponuré sny, objíma sťatého priateľa, potom s najväčšou pravdepodobnosťou nemá právo voliť a veľa rozhodnutí sa robí bez jeho vedomia.Nemôže ani urobiť chybu a vyvodiť závery. Kniha snov Tsvetkovej sa pokúša povedať spiacemu mužovi, že musí urýchlene zmeniť svoj život, inak sa len zhorší.

Veľa ľudí sa bojí mŕtvych, a tým viac sa sťaží, a preto je potrebné rozhodnúť, prečo taká hororina mala sen. Snívač môže snívať, že z jeho krku prúdi krv a toto znamenie bude znamenať, že blízky príbuzný môže priniesť veľké problémy, a preto musí byť veľmi opatrný a opatrný. Každý krok a slová stojí za to premýšľať niekoľkokrát.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.xn--m1ah5a.net/dreamarticle/prisnilsya-chelovek-bez-golovyi
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-golova/
 • http://info-sonnik.ru/son-prisnilsya-chelovek-bez-golovy/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/chelovek-bez-golovy
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3Man bez hlavy
 • http://www.i-sonnik.ru/chelovek-bez-golovy/
 • http://sonnikonline.club/chelovek/k-chemu-snitsya-chelovek-bez-golovy.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Sojky v hlave / The Jays In The Head SK 1983 anglické titulky!

Zanechajte Svoj Komentár