Aké sny o hrobe žijúcej osoby?

Hrob vo sne je veľmi kontroverzným znamením. Názory tlmočníkov rôznych krajín sa líšia. Správny výklad závisí od mnohých faktorov, ktorých hrob, jeho vzhľad, obrazy a nápisy na náhrobku alebo pomníku, nastavenie, činy speváka a iných ľudí v spánku. Dátum, ktorý je uvedený na pamiatke, je veľmi dôležitý - v tejto dobe sa vyskytne nejaká udalosť, ktorá otrasiteľom potrasí.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE! Šťastná žena Nina: "Peniaze budú vždy v hojnosti, ak ju umiestnime pod vankúš." Prečítajte si viac >>

Hodnota hrobu žijúcej osoby v populárnych snom:

 • Egyptský. Získanie smutných správ o mužovi, ktorý bol pochovaný vo sne. Náhrobkom žijúcej osoby je prerušenie vzťahov, negatívne emócie, ktoré pre túto osobu cíti snívajúci.
 • Modern. Vidieť hrob, ktorý je zarastený trávou, - cítiť sa vinný pred mŕtvymi vo sne, túžba obnoviť priateľské spojenie. Rozhrešte slzy na hrob neznámeho človeka - na nového známeho, príjemné stretnutie a radostné emócie.
 • Tlmočník duchovných hľadajúcich. Vyčistiť hrob - byť nútený milovať, splácať dlhy.Fotografovanie na náhrobku je skvelou príležitosťou, akvizíciou nehnuteľností. Text, ktorý je napísaný na náhrobku, má posvätný význam.
 • Dream Miller. Ak chcete urobiť fatálnu chybu, konať ľahko, bez premýšľania o vašej budúcnosti. Ak hrob živej osoby sníva, ktorý je blízkym priateľom snovateľa, - priateľ musí prejsť serióznymi súdnymi procesmi a potrebuje priateľskú podporu a múdre rady odspiaceho človeka, a pre sníhoka taký sen predznamenáva stratu cenného majetku, finančné straty. Zostať v hlbokom smútku, postaviť sa pri hrobe kamaráta, hľadať alternatívne riešenie, kompromitovať, ale byť samozrejmý, obmedziť naše skutočné túžby a emócie. Hľadajte hrob niekoho iného - naučte sa novinky o chorobe blízkej osoby. Ak chcete objaviť hrobku žijúcej matky alebo otca, je to škandál veľkolepých rozmerov s domácnosťou.

Ak je nápis na náhrobku napísaný nezrozumiteľným jazykom a snívajúci ho nemôže prečítať, mali by ste premýšľať o vašom postoji k priateľom a príbuzným

Aký je dôvod?

Než sa obávate a analyzujete interpretácie, musíte si celý sen zapamätať a dať ho na malé kúsky., V každom z nich môže byť skrytý tajný význam, zmena znenia snov základným spôsobom.

Zasnívaný pohrebisko

Ako naznačuje kniha snov, hrob živých je tajným znakom, ktorý odráža začiatok novej fázy života. Jednoducho povedané, takýto sen odráža oslobodenie od pút a začiatok aktívneho rozvoja osobnosti. Aké formulácie zostávajú neznáme?

Čo sa zobrazuje?

Spiaca osoba musí analyzovať nápis videný na náhrobku.

Spravidla sa okrem fotografie zobrazuje aj správa, ktorú by ste si mali určite počúvať. Táto informácia bude vlastne druhom proroctva, a preto by ste mali byť veľmi pozorní na každé slovo a znamenie.

Ak čítate nápis a nechápete slovo, potom je čas premýšľať o svojom živote a vašej pozícii v živote. Ak vám niečo nie je vhodné, je potrebné nájsť dôvod a vyvodiť závery.

Je jasné, že došlo k dátumu smrti

Ak ste uvideli dátum spolu s fotografiou, vašou úlohou je zapamätať si ju. Je nepravdepodobné, že predpovedá rýchly zánik, ale v ten deň by sa mohlo stať niečo mimoriadne.

Ospalý odpočinok

Ako vysvetľuje vysnívaná kniha, hrob žijúcej osoby je o tom, že pôvodne urobí nesprávne rozhodnutie, ale povedomie príde oveľa neskôr. Snehulár sa s najväčšou pravdepodobnosťou už nebude môcť vyhnúť nenapraviteľným následkom, a preto je v budúcnosti lepšie myslieť niekoľkokrát a až potom sa rozhodnúť.

Na objasnenie súčasnej situácie je potrebné určiť, ako sa človek týka samotnej smrti.

Ak ste začali byť pochovaný nažive, alebo ste práve videli svoj vlastný hrob, potom by ste mali v skutočnom živote očakávať ťažkosti a problémy, ktoré prinášajú iba jediné sklamanie a nespokojnosť.

Snívať o vysokom kopci ako pohreb

Môžete snívať, že videný obraz vo sne prináša radosť. Knihy snov spravidla zaručujú dlhý a šťastný život. Hlavná vec je riadne spravovať dostupné zdroje.

Bohatstvo je blízko!

Každá snová kniha sa snaží podrobne analyzovať existujúci obraz, a preto je veľmi dôležité spomenúť si vzhľad náhrobku.

Ak prechádzate cintorínom a vidíte kopci, pravdepodobne sa vo vašom živote objaví veľa peňazí. Musíte pamätať na veľkosť podávajúcej pôdy: čím je vyššia a nádhernejšia, tým väčší jackpot čaká.

Luxusná hrobka

Ak sa pred vami objaví luxusná hrobka, vytesaná drahými kovmi a kameňmi, znamená to, že budete môcť kúpiť niečo, čo vám bolo tak dlho popreté. Nemali by sme však zabúdať, že odpad musí byť racionálny, a potom musia byť v obehu voľné finančné prostriedky.

Snívať o nádhernej hrobe

Čo bude Miller povedať?

Použitím prezentovaného tlmočníka snov môžete vidieť, že hrob je symbolom neopatrného činu, ktorý v budúcnosti prinesie jeden žiaľ a utrpenie. Ak nezačínaš žiť iným spôsobom, potom budeš v reálnom živote vážne ohrozené, čo je nepravdepodobné, že bude zabránené.

Naučte sa spýtať

Hrob muža, ktorý ste museli vidieť vo sne? Aké emócie ste v tejto chvíli zažili?

Ak by bol hrob dobrého priateľa pred očami, potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou objavia vážne problémy v jeho živote. Prioritnou úlohou je poskytnúť potrebnú pomoc.

Pokiaľ ide o speváka, nebude schopný dlho spať dobre, pretože v skutočnom živote sa očakáva, že stratí všetok svoj majetok. Aké emócie ste zažili, keď stál na náhrobku? Ťažké pocity, podľa knihy snov,predpovedať dlhý konflikt. Pre rozhodnutie bude musieť urobiť ústupky alebo úplne súhlasiť s vyhláseniami inej osoby.

Vyhľadajte miesto pohrebu vo sne

Ak ste vo sne, že ste zaneprázdnení hľadaním hrobu inej osoby a uvedomíte si, že ešte nešiel do iného sveta, znamená to, že v skutočnosti sa dozviete o jeho vážnom ochorení.

Snemovník, ktorý nemohol nájsť pohrebisko, sa postaví do ťažkých procesov. Okrem toho takýto symbol odráža len ťažkú ​​situáciu spojenú so stratou dôveryhodných vzťahov.

relatívna

Nájdite hrob živého príbuzného - veľký škandál, v ktorom môžu byť všetci členovia rodiny zapojení. Hlavnou vecou nie je podľahnúť provokáciám a rozmýšľať každé slovo, o ktorom sa hovorí. Hrobová skupina zdravého príbuzného predvádza bezprecedentné úsilie, ktoré sa nedá tak ľahko zbaviť.

Ak snívač usporiada pamätník pre milovaného, ​​potom ho očakáva dlhý a prosperujúci život. Len sa musí naučiť, ako správne spravovať peniaze, inak nadmerný odpad povedie k veľkým problémom.

Navyše by sme nemali zabúdať na členov našej rodiny, ktorí prispeli určitým spôsobom k rozvoju jednotlivca.

Niektoré javy

Ako píše kniha snov, hrob zosnulého, ktorý sa cíti dobre v reálnom živote, môže byť dešifrovaný spolu s niektorými javmi:

 • oblak sa vznáša nad kopcom - šťastie a šťastie vo všetkých vašich snahách,
 • svetlo - získať nové vedomosti,
 • tma - na smútok a trápenia,
 • kvitnúce strom - získať bohatstvo,
 • divoké kvety - k dlhému a šťastnému manželstvu.

Čím je obraz presnejší, tým rýchlejšie je interpretácia.

Epitafy a ďalšie nápisy

Pre správnu interpretáciu snov je veľmi dôležité pripomenúť: čo bolo napísané na hrobe? Tieto informácie môžu slúžiť ako hodnotné proroctvo pre speváka. Zvlášť cenné sú dátumy zapísané na hrobu. Je to indikácia času najdôležitejších udalostí, ktoré prichádzajú do osudu spánku.

Ale nemali by ste očakávať, že vo sne budete čítať v epitafe priame náznaky, že takéto a také čísla, napríklad vyhrať milión, alebo naopak, dostať sa do problémov. Nie, kniha snov odporúča premýšľať, chápať sen, aby sa objasnil alegorický význam správy.

Vlastné miesto

Aký bol sen o hrobe, v ktorom bol spáter údajne pochovaný? Takýto sprisahanie varuje, že snívajúci urobil smrteľnú chybu, ktorej dôsledky by boli nenapraviteľné a veľmi vážne.

Je potrebné si pamätať: aké emócie zažili vo sne. Ak by to bolo strach a panika, potom sú tu veľké problémy a ťažkosti, ktoré, bohužiaľ, nemožno prekonať. Okrem toho budúce testy prinesú viac frustrácie, smútku, depresie. Kniha snov však neodporúča zúfalo a uveriť v seba, akákoľvek nepriaznivosť je nepríjemná!

Je ešte lepšie, keby ste sa usmievali a radovali sa v "svojom" hrobe v nočnom sne. Potom bude v skutočnosti šťastná a budete žiť dlhé roky v dobrom zdraví.

Millerov názor

Čo sníva o vysokom kopci na mieste odpočinku živého charakteru? Ukazuje sa, že čím hrob je vyšší, tým bohatší bude v skutočnosti "mŕtvy".

Ak však vidíte pompéznu hrobku s veľkolepou pamiatkou, spánok si môže dovoliť minúť viac peňazí, ako predtým predpovedal, pretože bude mať ďalší zdroj príjmov.

Čo je vidieť v blízkosti hrobky

Vo snom knihách sa vyskytujú interpretácie založené na určitých javoch a znakoch videných v hrobe živého človeka.Takže ak sa sníva, že sa nad náhrobkom odparí niečo, čo sa stáva mrakom, potom sa môžete spoľahnúť na šťastie a šťastie v skutočnosti. Tiež dobré znamenie - svetlo nad hrobom. Je to znak úspechu a obohatenia s novými vedomosťami a hodnotnými zručnosťami.

A čo je tma na cintoríne? Bohužiaľ, toto je predstava bolesti a nešťastia. Venujte pozornosť rastlinám. Ak sa na náhrobnom kameň vyrastie hrob alebo strom, kniha snov oznamuje bohatstvo a vysoké zisky. Ale zlomený strom varuje pred potrebou a odpadom. Ak ste snívali o kvetoch, potom vedzte, že budete mať láskyplného, ​​starostlivého manžela.

Čo si myslieť, ak sa pamiatka zrútila v noci fantasmagoria? Potom, keď sa prebudíte, nezabudnite sa ponoriť do spomienok z minulosti. No, niekedy je to užitočné, ale žiť v súčasnosti.

Výklad Vanga

Wanga vysvetľuje: prečo snívať o čerstvom hrobe, teraz živý a zdravý charakter - to je varovanie! Ukazuje sa, že niekto sa dopustí nepoctivého priestupku, ktorý nepriaznivo ovplyvňuje osud speváka. Navyše, spánok by mal byť opatrnejší, obozretný, odporúča prediktor.

Tam, kde bol súdruh odpočíval

Snívať o nevzhľadnom hrobe živého priateľa je zlé znamenie, ktorým je súdruh v nebezpečenstve. A takýto sprisahanie na snovú knihu môže sľubovať stratu majetku najviac spať.

Stojíte na náhrobku s epitafom priateľovi, cítili ste túžiace a ťažké srdce? Tak sa to stane v skutočnosti, s jediným rozdielom, že sa hádate s priateľom a nebudete mu môcť dlho odpustiť, ale zúfalo sa nudíte.

Viac o priateľstve

Budete rozrušení, keď sa dozviete, že váš súdruh je vážne chorý, to je to, čo ste snívali, že ste hľadali jeho hrob v cintoríne.

V mnohých zdrojoch sa táto vízia interpretuje inak: Váš vzťah s vaším najlepším a oddaným priateľom bude vážne ohrozený. A možno aj čokoľvek, ako je úplný rozbroj a dokonca nepriateľstvo.

Rodinní príslušníci, domácnosti

Sen o zničenom hrobe živého príbuzného? Potom sa v rodine objaví veľkolepý škandál, v ktorom sa zúčastní "predčasne odišiel" osoba vo vašom sne, sľubová kniha sľubuje.

Niekedy je sen o hrobe dosť malý a zdravý člen rodiny naznačuje, že v tejto skutočnosti budú spojené s problémami a starosťami.

Necítite sa nepríjemne kvôli tomu, že pri spaní ste si objednali náhrobok pre živého príbuzného? Nehasnite, taká úžasná vízia predpovedá rešpektovanie vašej rodiny a hmotného blahobytu.

Zapamätajte si nápis!

Ak ste snívali o hrobe živého človeka, skúste si spomenúť na to, čo bolo napísané. Tieto informácie pomôžu určiť čas realizácie určitého proroctva.

Ak čítanie uviedlo presný dátum - nezabudnite. Ak by nápis nemal veľký zmysel, potom kniha snov odporúča aspoň premýšľať o vašej súčasnej situácii a vyvodiť závery.

Problémy alebo mier?

Čo najviac sníva hrob živého človeka? Ak sa vo sne sa ukázalo byť vaše osobne, potom ste pravdepodobne urobili nesprávne rozhodnutie a to povedie k nenapraviteľným následkom.

Všeobecne platí, že výklad spánku úplne závisí od osobného postoja k smrti a emócií, ktoré ste zažili vo vašom spánku.

Snívali ste o svojom vlastnom hrobe a boli ste vystrašení? Čoskoro bude život naplnený ťažkosťami a problémami a budete čeliť vážnym sklamaniam a horkému ľútosti.

Ak ste zažili negatívne emócie a radovali ste sa, kniha snov zaručuje dlhú životnosť a mier.

Zbohatnúť!

Pamätajte si, aký je hrob živého človeka.Venujte zvláštnu pozornosť vrchu zeme. Čím vyšší a nádhernejší je, tým bohatší bude pochovaný charakter v skutočnosti.

Naviac, vidieť nádhernú hrobku s krásnou pomníkom znamená, že čoskoro si budete môcť dovoliť veľmi drahé potešenie.

Dešifrovanie javov

Okrem toho kniha snov ponúka prepis niektorých javov, ktoré by mohli byť viditeľné na alebo nad hrobom vo sne.

 • Oblak alebo odparovanie - našťastie.
 • Svetlo - na neuveriteľné šťastie a vedomosti.
 • Temnota - na problémy a smútok.
 • Krásny strom - na obohatenie.
 • Zlomený strom - na odpad, stratu.
 • Kvety - šťastné manželstvo.
 • Zničená / zanedbaná pamiatka symbolizuje spomienky.

Pokúste sa odpustiť ...

Ak sa stane vidieť hrob živého priateľa alebo dobrého známeho, potom ho čakajú veľké problémy a ešte väčšie nebezpečenstvo. Pre snovateľa, ten istý sen znamená stratu majetku.

Snívali ste, že stojaci vedľa náhrobku kamaráta ste zažili ťažké pocity? Vysvetlenie snov sa domnieva, že nebudete môcť odpustiť sťažnosť ani dlhodobo prijať situáciu.

Pripravte sa na test

Prečo snívať hľadať niečí hrob a uvedomiť si, že človek je stále nažive? To je istý signál, že budete rozrušený, aby ste sa dozvedeli o jeho bolestivej úzkosti.

Ak sa vo sne stane hľadanie pohrebiska žijúcich, potom v skutočnosti bude musieť prejsť neuveriteľne náročný test. Je to tiež znamenie, že kedysi blízky vzťah, vzťah alebo priateľstvo budú rozbité a zabudnuté.

Škandál alebo blaho?

Aké sú sny o hrobe živého človeka - príbuzného? Vysvetlenie snov odporúča pripraviť sa na veľký rodinný škandál, ktorý bude zahŕňať osobu pochovanú vo sne.

Snívali ste, že ste sa potulovali cez cintorín a našli ste hrob úplne zdravého príbuzného? To znamená, že prichádzajú bezprecedentné snahy spojené s kruhovým vývojom.

Ak chcete nariadiť náhrobok pre živého príbuzného - na dobrý život a rešpekt.

Tlmočník XXI. Storočia

Tento zdroj hovorí, že hrob žijúcej osoby je mystický tajný znak, ktorý odráža začiatok novej fázy života. Je pravdepodobné, že čoskoro bude človek oslobodený z pút a začne sa aktívne rozvíjať. Pre presnejšiu interpretáciu je však potrebné zohľadniť niektoré nuansy.

Čo bolo na náhrobku? Zvyčajne je fotografia a titulok. Ale vo víziách ľudia často vidia nejaký druh posolstva. A mali by ste ho určite počúvať.Videné informácie sa stanú druhom proroctva, takže každé slovo a znamenie sa musia snažiť zapamätať.

Človek čítal nápis, ale nerozumel tomu, alebo nerozumel? Takže je na čase premýšľať o svojom živote ao pozícii, ktorú zaujíma. Ak nie je snívač s niečím spokojný, musíte ho opraviť.

Spolu s fotografiou a podpisom uvidil človek dátum? Musíme si to pamätať. Toto nie je predpoveď blížiaceho sa zániku, ale predchodca mimoriadnej udalosti, ktorá sa bude konať v tento deň.

Psychologický tlmočník

Stojí tiež za to, aby ste sa na to pozreli, ak chcete vedieť, o čo snovi žije osoba, ktorá sníva. Predpokladá sa, že táto vízia varuje, že pôvodne urobilo nesprávne rozhodnutie. Realizácia tejto skutočnosti však príde neskôr. Vtedy, keď osoba už nie je schopná odstrániť nenapraviteľné dôsledky. Preto je lepšie myslieť niekoľkokrát predtým, ako sa dopustíte konania alebo úplných slov.

Ale to nie sú všetky interpretácie. Aké sny o hrobe žijúcej osoby? Stáva sa, že osoba vo videní zaznamenáva základný kameň s krstným menom, priezviskom a fotografiou. Takáto strašná vízia naznačuje, že v blízkej budúcnosti bude mať spánok niekoľko problémov a ťažkostí. To mu prinesie nespokojnosť a sklamanie.

A stane sa, že vízia z hrobu stále žijúcej osoby prináša len pozitívne emócie. V tomto prípade kniha snov predvádza šťastný a dlhý život. Hlavná vec je naučiť sa riadiť dostupné zdroje.

Esoterický tlmočník

A v tejto knihe je veľa zaujímavých informácií o tom, čo hrozí živý človek. Ale na odpoveď na túto otázku musíte spomenúť jej vzhľad.

Stával človek na cintoríne a pozrel sa na malú, skromnú, čistú mohylu? Znamená to, že v jeho živote sa objaví veľa peňazí. Odporúča sa pamätať, koľko pozemkov slúžilo. Čím viac to bude - tým väčší bude jackpot.

Videli ste luxusnú hrobku, ktorá bola vytesaná drahými kameňmi a kovmi? Takže čoskoro človek kúpi to, o čom už dlho sníval. Možno to bude aj pár vecí. Ale nie je nutné utrácať všetko, musíte ponechať voľné peniaze v obehu.

Dream Miller

Ak chcete vedieť, prečo sa hrob živého človeka s fotografiou sníva, musíte sa pozrieť na tohto tlmočníka. V tomto obrázku sa tento obraz považuje za symbol neopatrného činu. Z dlhodobého hľadiska to, čo urobil, prinesie iba utrpenie a smútok.Ak človek nezačne žiť inak, potom v skutočnom živote čelí vážnemu nebezpečenstvu a zabráni tomu, aby sa to stalo.

Je tiež dôležité zobrať do úvahy, ktorého hrob bol vo vízii. Máte dobrý priateľ? Existuje možnosť, že sa v jeho živote objaví vážny problém. A snívač bude musieť mu pomôcť. Ale on sám dlho nebude môcť pokojne spať. Pre takúto víziu sľubuje stratu všetkého nadobudnutého majetku.

Ak osoba zažila ťažký pocit, znamená to, že on a priateľ budú mať dlhotrvajúci konflikt. Aby ste predišli následkom, musíte urobiť ústupky alebo s ním súhlasiť vo všetkom.

Žena tlmočník

V tomto zdroji nájdete informácie o sne o hrobe žijúcej osoby a bývalého chlapca. Význam týchto vízií nie je rovnaký, výklad sa tiež mení v závislosti od konkrétnej osobnosti.

Ak ste snívali o náhrobku bývalého, ale o živého priateľa, potom bude dievča čoskoro musieť prejsť ťažkými skúškami. A ten chlap môže byť v nebezpečenstve.

Videl si vlastný hrob? Takže proti dievčaťu niekto pripravuje machinácie. Ak vykopala dieru pre seba, znamená to, že súperi sú pripravení ju rozdrviť.Ale v prípade, keď má snítač čas na dokončenie tejto "práce", v skutočnosti ich nadradí.

Problémy v práci, problémy vo veciach a nedorozumenia vo vzťahoch sľubujú víziu, v ktorej dievča chodilo po cintoríne, prečítalo nápisy na hroboch a pochopilo, že všetci pochovaní sú v skutočnosti nažive.

osamelosť

To je to, čo sny vidieť hrob živého človeka najčastejšie. Takáto vízia skutočne často prispôsobuje vnútorný pocit osamelosti. A varuje, že čoskoro bude človek musieť byť v ťažkej situácii. Vypadni z toho, ale bude to trvať niečo, čo by ste darovali. A bude to veľmi ťažká voľba.

Je tiež dôležité spomenúť, čo hrozí živý príbuzný. V každom prípade by človek mal vidieť víziu ako varovanie. Ak by to bola mágová hrobka, znamená to, že sa niekto pokúša využiť jej polohu. Vnímavý k človeku svojou povahou, tendencia k obetavosti a dobrotivosti bude s ním hrať krutý vtip.

Ale hrob jeho otca predpovedá zhoršenie ťažkej situácie v skutočnosti. Nie je možné presne povedať, kde očakávať problémy, ale fakt, že budú vážne, je skutočnosťou.

Aká bola situácia?

A túto nuansu je potrebné zvážiť. Tu sú možnosti, ktoré ponúka kniha snov:

 • Mraky nad morom? Je to veľa šťastia vo všetkých snahách a našťastie.
 • Okolo to bolo veľmi ľahké a jasné? Takáto vízia sľubuje získanie nových vedomostí.
 • Nenašlo sa nič iné ako tma? Potom očakávajte problémy a smútok.
 • V blízkosti hrobu bol kvitnúci strom? Takže čoskoro ľudia získajú bohatstvo.
 • Hrob obklopený divokými kvetmi? Táto vízia sľubuje dlhé a šťastné manželstvo.

Ako vidíte, nie je vždy takéto nepríjemné videnie, ktoré predznamenáva niečo zlé. Hlavnou vecou je zohľadňovať strašidelné nuansy a interpretácie niekoľkých snov, a nie jedného.

Freudan Dream

čo znamená, ak hrob žijúcej osoby je vo sne

Podľa Freuda hrob symbolizuje ženské pohlavie a ženské pohlavné orgány. Ak ste videli hrob živého človeka, potom sa rozlúčite s možnosťou sexuálnych vzťahov s ním.

Vysvetlenie snov - Hrob

Ak snívate o čerstvom hrobe, potom niekto nečestný čin spôsobí hrozné utrpenie, alebo tento sen predznamená nebezpečenstvo, ktorým čelíte.

Sen o hrobe často sľubuje problémy a choroby.

Prejdite sa v sne medzi hrobmi - do neúspešnej kaše.Pri pohľade do prázdneho hrobu - na stratu blízkych.

Ak vidieť človeka, ktorý je čiastočne pokrytý zemou, v nepoškvrnených hroboch je nebezpečenstvo, ktoré ho ohrozuje. Ak chcete vidieť, že váš hrob je predchodcom chrličov, ktorí sa pripravujú proti vám.

Kopanie hrobu vo sne je znakom toho, že sú vaši protivníci pripravení rozdrviť vás, ale ak máte čas dokončiť svoju prácu vo sne, získate nad nimi víťazstvo. Nepríjemný sen, v ktorom vidíte, že mŕtvola zmizla, pre ktorý bol hrob vykopaný - tento sen sľubuje zlé správy.

Ak sníte, že vás večer prišla na cintorín a musíte stráviť noc v otvorenom hrobe, to znamená strata priateľov, ochladenie vášho milovaného.

Niekedy hrob vo sne predvádza ťažkosti pri práci.

Starý, chátraný hrob znamená niečiu nebezpečnú chorobu a smrť.

Ak vo sne čítate nápisy na hroboch, znamená to, že budete čeliť nepríjemným ťažkostiam.

Mozog, mozgy Vidieť svoj vlastný mozog vo sne - znamená, že niektoré nepriaznivé okolnosti vás obťažujú a spájajú s nepríjemným spoločníkom. Vidieť mozog zvierat - predzvesť duchovné utrpenie každodenného nešťastia.

Ak budete jesť mozog, znamená to, že neočakávane získavate veľké vedomosti a zisk.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://my-rasskazhem.ru/k-chemu-snitsya-mogila-zhivogo-cheloveka/
 • http://sonnikonline.club/neopoznannoe/k-chemu-snitsya-mogila-zhivogo-cheloveka.html
 • http://www.i-sonnik.ru/mogila-zhivogo-cheloveka/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/mogila-zhivogo-cheloveka
 • http://fb.ru/article/392020/k-chemu-snitsya-mogila-jivogo-cheloveka-znachenie-i-tolkovanie-sna
 • http://sonniq.ru/snovideniya/mogila-zhivogo-cheloveka/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
[/ zbalenie]

: Maserati Levante 4x4 inteligentný test -

Zanechajte Svoj Komentár