Čo znamená promócia vo sne?

Výklad knihy spánku odporúča začať od miesta, kde sa bude konať večer. Ak sa plánuje akcia v škole a sen sníva o dospelom, potom je pravdepodobné, že v jeho živote prevládajú nostalgické nálady.

Súčasne absolvovanie školy je znakom smrteľnej chyby pre mladých ľudí a v skutočnosti je nevyhnutné urýchlene prehodnotiť ich rozhodnutia.

Ale slávnostná lopta v inštitúte je doslovný výklad. Výklad snov považuje to za určitý limit, ktorý ste dosiahli vo svojich štúdiách, práci alebo vzťahoch.

Aj keď je čas

Nemali by sme zabudnúť na fázu podujatia, ktorá mala sen. Čo napríklad sny o jeho príprave? V zásade je toto vysvetlenie pomerne jednoduché.

Udalosť sa čoskoro stane vo vašom živote a stále máte čas na niečo zmeniť. Výklad túžby dôrazne odporúča, aby ste venovali pozornosť spánku, ak by príprava nejakej udalosti nemala prvýkrát sen.

Ak je promócia v plnom prúde, potom udalosti už prebiehajú v reálnom svete a nie je v ich moci ich zmeniť. Aké sú sny na ukončenie lopty? Veľmi skoro budete musieť využiť prínosy súčasných okolností.

Predpoveď pre vás

Výklad snov upozorňuje na skutočnosť, že jeho postavy hrajú osobitnú úlohu pri dešifrovaní snov. Ak idete osobne na plesovú noc, potom sa predpoveď týka vás.

V tomto prípade, prečo ste snívali, že absolvovanie strany drží niekto z vašich priateľov alebo príbuzných, napríklad syn alebo dcéra?

V skutočnosti sen na absolvovaní škôl symbolizuje rodičovské úzkosti, niekedy márne. Ale promócia v inštitúte jasne naznačuje, že milované dieťa už vyrástlo a nepotrebuje tvoju starostlivosť.

Zábavná alebo vážna pozícia?

Kniha snov nemôže obísť taký prvok spánku ako šaty a kostým na ples. Veľa závisí od ich vzhľadu a stavu.

Takže prísne, dobre vyhladené oblečenie od svojho syna hovorí o tom, že sa v budúcnosti dostane seriózneho postavenia a pokrčený a zbitý kostým symbolizuje zlyhania a deprivácie. Približne to isté môže byť interpretované a luxusné loptové šaty na dievča.

Vo všeobecnosti, kniha snov odporúča robiť v tomto prípade dvojité dekódovanie vzhľadom na hodnotu jedného alebo druhého oblečenia. Tak neslušne nádherné šaty zaručujú zábavu a veľká oslava, príliš zatvorená, hovorí o nadmernej skromnosti, zelená zvyčajne sny na splnenie túžob, červená - na vášeň a žltá k podvodu.

Svadobný symbol

Ak chcete získať najaktuálnejšiu predpoveď, kniha o snech odporúča zohľadniť nuansy toho, kto presne sníva o promótorskom sne. To pomôže osvetliť blízku budúcnosť.

Takže mladá dievčina, ktorá sa pozerá na promócie v bielych šatách - na svadbu a na zábavu svadby. Staršia žena taký sen sľubuje všeobecnú nevoľnosť a miernu chorobu.

Ak sen vysníval mladého chlapca, potom môžete zbierať veci. Čoskoro opustí domov, je možné, že slúžia pre dobro vlasti. Zároveň absolventi absolventov absolútne pre všetkých predstavujú zmeškanú príležitosť.

Kde bola udalosť?

Absolvovanie školy je zvyčajne sen k nostalgickej nálade speváka. Čoskoro sa budete chcieť stretnúť so starými priateľmi, aby ste si spomenuli časy minulých rokov. Interpretácia snov odporúča zozbierať toľko ľudí, ako je to možné, a mať dobrý čas so všetkým svojim srdcom

 • V byte - pre príchod hostí.
 • V kaviarni - na zaujímavé správy.
 • Na ulici - na nedorozumenie.

Ak ste snívali o absolvovaní párty v príjemnej reštaurácii, potom budete mať vzrušujúce dobrodružstvo. Možno to bude výlet tam, kde ste neboli. Alebo sa môžete ponoriť do novej záležitosti s pekným mladým mužom.V každom prípade budete spokojní - hovorí snovou knihou.

Iné nuansy

Ak chcete správne určiť, čo v noci promýva, musíte si spomenúť, aké oblečenie ste boli na tejto dovolenke. Ak v nádherných šatách charakterizujete snovú knihu ako sebestačnú osobu. V teplákovej súpravy priťahujete ľudí svojou jednoduchosťou a spontánnosťou. V obleku - máte úspešnú kariéru.

 • Opíjajte sa na ples - na vyrážku.
 • Tanec - na zábavu.
 • Boj - na tvrdenia od orgánov.

Venujte pozornosť aj tomu, kto bol na plese. Ak sú to tvoji spolužiaci, potom v blízkej budúcnosti nebudú žiadne zmeny vo vašom živote. Ak chcete vidieť okolo seba cudzincov - podľa knihy snov znamená konať mimoriadne. A ak ste mali dovolenku, v ktorej boli vaši príbuzní, vaši príbuzní vás budú požiadať o pomoc.

Ak chcete vidieť na promócie, učitelia, ktorí vyučujú vo vašej škole, sú priaznivým znamením. Takýto sen predpovedá nové príležitosti, vďaka čomu dosiahnete novú životnú úroveň. A ak ste prišli na dovolenku a nikto tam nie je, potom musíte vyriešiť nahromadené problémy sami.

Vedieť, prečo absolvovanie snov, môžete racionálne plánovať svoj čas a plány do budúcnosti. Koniec koncov, ak človek vie, čo ho čaká, pre ňu bude oveľa jednoduchšie žiť. Autor: Vera Fractional

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

tlmočenie

Takáto vízia znamená, že by ste mali prehodnotiť chyby, ktoré ste urobili skôr, možno aj počas školských rokov. Potom by ste ich mali nechať v minulosti, inak vás zážitok bude aj naďalej prenasledovať a neumožní vám žiť normálny život.

Zabudnite na urážky, prosíme o odpustenie od tých, ktorým ste ublížili a nakoniec začali život s čistou bridlicou.

Tiež vidieť vo sne promócie predzvesťou nádhernú budúcnosť a veľa šťastia vo všetkom. V blízkej budúcnosti sa stanú sny.

Promócie dreaming girl

Prečo vysnívaný sen? Pre mladé dievča táto vízia znamená zlepšenie situácie na láske. Čoskoro v tejto oblasti sa stanú osudné udalosti.

Ak je dievča osamelé, takáto vízia sľubuje romantický známy. Neponúkajte okamžite ventilátor.

Ak plesa sníva o dievčine, ktorá už má trvalý vzťah, potom takáto nočná vízia sľubuje jej manželský návrh. Nedovoľte hrdosti zasahovať do vášho šťastia. Verte mi, s touto vybratou nájdete šťastnú, materiálne prosperujúcu budúcnosť. Nikdy nebudete ľutovať, že ste sa rozhodli pre túto osobu.

Ak je nočná vízia o absolvovaní videná dievčaťom, ktoré je už vydatá, bude mať dobrú správu. Budú prepojené so svojím milovaným manželom. Manželka sa pokúsi prekvapiť niečím. Je možné, že vám prinesie nejaký zaujímavý darček alebo urobí romantické prekvapenie tým, že vás pozve na dátum.

Takáto udalosť v nočnej vízii pre ženatú dievčinu môže znamenať skoré tehotenstvo.

Vaše absolvovanie

Ak vidíte vo svojom sne, že ste prítomní na vašom absolvovaní, vedzte, že takýto sen sľubuje vám úspech. To tiež znamená, že čoskoro prídete na cieľ, na ktorý ste sa snažili. Je možné, že budete mať novú lásku alebo materiálne zlepšenie. V každom prípade osud prinesie príjemné, radostné správy.Je možné, že dostanete náhly darček alebo prekvapenie, takáto udalosť ponechá za sebou veľa pozitívnych dojmov.

Tí, ktorí snívajú v absolvovaní školy, riskujú obrovskú chybu, ktorej dôsledky môžu zmeniť život. Urobte všetky rozhodnutia objektívne, aby ste nerobili nepríjemné kroky.

Alien Graduation

Sen, v ktorom vidíte niekoho iného plesu, je symbolom vzájomnej pomoci. To znamená, že ak máte nejaké problémy, pomôže vám to neznáma osoba. Táto situácia tiež zmení váš pohľad na svet. Dokonca aj takáto vízia môže odrážať významné zmeny v osude blízkych. Je možné, že vaša osoba je v ťažkej situácii. Pomôžte mu prekonať všetky prekážky.

Čo znamená sen graduácie?

Je takmer metaforické interpretovať taký nočný sen. Koniec koncov, slávnostná udalosť sa vymenuje po dlhom období štúdia. To znamená, že podvedomie sa pokúša pripraviť snísateľa na novú životnú fázu. Možno ste sa už dlhšiu dobu učili cudzie jazyky alebo iné praktické zručnosti. A čoskoro budete mať možnosť využiť svoje znalosti a skúsenosti v praxi.

Ak by ste absolvovali sen

Kto chodil na oslavu

Aby interpretácia takéhoto snu bola primeraná, je dôležité spomenúť si, kto dokončí absolvovanie. Ak by to bol kontemplatívny sen, a vy ste si pripravili svoje vlastné šaty alebo kostým, rovnako ako slávnostný večer v škole, budúce zmeny sa vás budú osobne týkať.

Ak chcete vo sne vidieť, ako sa niekto zúčastní podujatia, buďte pripravení dať mu svoje priateľské rameno. Koniec koncov, človek bude musieť investovať takmer všetky svoje úsilie do svojej práce.

Samotný snílek

Ak ste snívali, že idete na školu v promócii, tento sen znamená, že život sa drasticky zmení. Jedna fáza života je dokončená, ďalšia začne čoskoro. Ako to skončí, zatiaľ nie je jasné. Môže to byť nová pozícia, ale na druhej strane môže dôjsť k prepusteniu a dlhému hľadaniu.

 • Je to sen, že ste zhromaždili celú spoločnosť v škole - nie je dobré, ak sú školské roky minulými udalosťami minulých dní. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o nostalgiu alebo čakanie na skoré stretnutie absolventov.
 • Byť sám, čaká na dovolenku - ak je pocit osamelosti depresívny, potom je to zlé znamenie.S najväčšou pravdepodobnosťou máte dlhú cestu.
 • Slávnostné absolvovanie ústavu s obrovským počtom ľudí a šikovná oslava - akékoľvek zmeny budú pre vás prínosom.
 • Vyzdvihnúť šaty alebo oblek - cítiť sa s novými zodpovednosťami. Pravdepodobne budú súvisieť s prácou.

Syn alebo dcéra

Ak je vo sne školský ples pred vašim dieťaťom, taký sen znamená, že sa dieťa postará o seba. Je načase zveriť mu rozhodnutie, ktoré môže ovplyvniť celý jeho život. Ak dôjde k diskusii o výbere povolania vo svojom dome, nechajte dieťa posledné slovo - potom sa mu to nepodarí.

Ak ste si zobrali dieťa na dovolenku

 • Výber gulového šaty pre dcéru na ples v škole je skvelým znamením. Najpravdepodobnejšie jej vynikajúce schopnosti budú zaujímať tých správnych ľudí. Z akých vyzerajú šaty, budú závisieť ďalšie udalosti. Príliš bujné - na vymenovanie posty, špinavé - jej reputácia bude zafarbená, biela - na svadbu.
 • Viazanie kravy so svojím synom, poslaním ho na ples - znamenie, že nechcete prijať skutočnosť, že chlapec dozrieval.Človek je už schopný zarobiť si peniaze sám, ale stále sa bojíte straty svojho milovaného dieťaťa a snažíte sa mu zabrániť v rozvoji s malými manipuláciami.
 • Je to radosť osláviť obrad v inštitúcii s ich dospelými deťmi - na oslave v lone rodiny. Čím viac hostí bolo vo sne - tým významnejšia bola príležitosť na rodinnú dovolenku.

Dôležité: vek snovateľa

Takéto nočné sny sa považujú za neškodné pre mladých ľudí, ktorí stále čakajú na svoju prvú loptu. Z tých, ktorí nedávno absolvovali inštitút, možno očakávať dobré stretnutie.

Ak mladé dievča sníva, že prišla na ples v zelených šatách - jej túžba sa určite splní. Žltá však znamená, že tá, na ktorú dala najvyššie nádeje, ju oklama.

Pre vyspelejších jednotlivcov taký sen sľubuje pozitívne veci len v dvoch prípadoch: pre pacienta, spánok znamená zotavenie, a pre väzňa, koniec termínu.

Pre tých, ktorí nepatria do žiadnej z týchto kategórií, sen o absolvovaní je často pripomienkou, že by ste nemali úplne opustiť tento pocit nedbalosti a zábavy.Možno ste už dlhú dobu nezostali a zabudli ste, ako sa uvoľniť, takže sa podvedomia snaží usporiadať dovolenku pre vás dokonca aj vo sne.

To je len jeden z tých snov, pre analýzu, ktorý si len potrebujete zapamätať svoje vlastné pocity vo sne.

Ak chcete byť šťastný, byť v očakávaní budúcich zmien, je dobré znamenie. Môžete si byť istí, že v budúcnosti vám prinesie potrebnú stabilitu finančnej pozície.

Interpretácia snov - škola

Škola so študentmi - k blahu.

Deti opúšťajúce školu - k hádke.

Keď už ste do školy, viete, že nebudete mať čas na zvládnutie dôležitých záležitostí.

Zavolali ste na tabuľu a nepoznáte lekciu - rozpoznať slabosť vašej pozície.

Riaditeľ školy vyslovil sen: niekto vás usilovne ovláda: buď váš manžel, alebo váš priamy nadriadený.

Porozprávajte sa s riaditeľom školy vo sne - máte veľkú šancu získať novú prácu alebo propagáciu.

Lyceum študenti snúbia o sebe - pre dospelého, znamenie, že na neho očakávajú nepredvídateľné ťažkosti.

Lyceum alebo škola vidieť, byť v starej budove pre tvorivých ľudí - je predzvesťou úspechu, nových tvorivých víťazstiev.

Čo sny Odstupňovanie vo sne o knihe snov?

Promócia sen vyzýva na analýzu chýb školských rokov, ktoré by v minulosti odišli. Skúsené prestúpenia vás prenasledujú, nedovoľte, aby ste existovali normálne v súčasnosti.

Požiadajte o odpustenie od urazených za chyby, začnite život od začiatku: psychicky neustále sa vracia do detstva, nikdy vyrastáte. Vstupte s ľahkosťou do novej životnej fázy - okamžite pocítite zmenu k lepšiemu.

Podľa iného výkladu snov, to, čo videl, môže predpovedať nádhernú budúcnosť plnú šťastia. Nasledujúce dni budú časom naplnenia tajných túžob, ktoré predstavujú bláznivé myšlienky. Grandiózne plány sú určené na splnenie a sny budú musieť byť reinvenované, pretože súčasné sa čoskoro stanú realitou.

Aký je váš sen o absolvovaní v oblasti ▼

Byť prítomný vo sne vo vašom plesu sľubuje úspech. Cieľ, na ktorý sa zameriavate, bude dôsledne dosiahnutý. Prostredníctvom nášho úsilia budeme môcť získať to, čo sme chceli dlho: nová práca, materiálne blaho, srdce človeka.

Osud prinesie príjemné prekvapenie: dobrá správa, náhly dar alebo závratné prekvapenie - udalosť ponechá veľa pozitívnych dojmov a veľa spomienok. Chvíľu.

Osvojiť si školu na škole ▼

Mladí ľudia, keď v škole sledujú školu, môžu riskovať najväčšiu chybu v živote, ktorej dôsledky premení celú existenciu. Preskočte svoje rozhodnutia cez hranicu objektívnosti: nevykonávajte vyrážané kroky, inak budete musieť navždy poľutovať.

Pre starších ľudí sen vysvetľuje nostalgiu po dlhých časoch. S úzkosťou, spomínajúc na školské roky a mládež, rozumiete: minulosť je navždy preč a to je strašné. Premýšľajte o výhodách: roky, ktoré prešli, vám dali múdrosť a na ceste života je ešte veľa dobrých vecí.

Sny o absolvovaní na inštitúte ▼

Absolvovanie univerzity alebo inštitútu Felomena interpretuje sen ako znak absolútneho vyvrcholenia. V práci alebo v osobných vzťahoch sa dosiahol limit možností - je tu predsa len mŕtvy koniec, nie je nikde inde.

Nedotýkajte sa toho, čo dosiahlo vrchol rozvoja. Pečiatkovanie na jednom mieste zabudne na rast a sebavzdelávanie navždy. Myslíš, že chceš obetovať ambície a sny kvôli kontroverznému potešeniu, aby si bol istý?

Čo sníva o absolvovaní niekoho iného

Sen o absolvovaní niekoho iného je symbolom vzájomnej pomoci.Keď sa ocitnete v ťažkej situácii, budete príjemne prekvapení pomocou neznámej osoby. Situácia zmení výhľad, budete musieť znova stanoviť prioritu - láska k blížnemu, milosť, priateľstvo bude viesť zoznam hodnôt.

Niekedy tento sen odráža významné zmeny v osude príbuzných. Ten, kto je dnes blízko, je na križovatke starého a budúceho života - nenechávajte ho sám v zložitej situácii, vaša prítomnosť je pre neho veľmi dôležitá.

Sny o príprave na absolvovanie ▼

Prípravy na promóciu snívať o udalosti orientačných bodov. Udalosť sa uskutoční veľmi skoro, čo núti osud obrátiť sa na ďalšiu cestu - radikálnejšiu, prosperujúcu a šťastnejšiu. Je čas pripraviť - morálne a fyzicky - na nastávajúce zmeny, prijať s dôstojnosťou.

Ocenujte dary osudov v dôstojnosti - vytiahli ste šťastie, šťastie - pani vymeniteľná, iba ona rozhodne, kto sa obrátiť tvárou v tvár. Ďakujem neba za veľkorysý dar - máte šancu, ktorú mnohí neúspešne čakali na život.

Čo absolventi snívajú o tom

Osloviť absolventov - sľubné znamenie. Nayava sa očakáva, že prinesie mnoho šťastných dojmov.Nezanedbávajte minúty radosti, sú zriedkavými hosťami vo víre každodenných starostí a problémov.

V blízkej budúcnosti sľubuje veľa radosti. Kto príde na návštevu, bude vám hlboko sympatizujúci, čas strávený spolu bude nezabudnuteľný, more bude naplnené pozitívnym morom a skvelá nálada bude stálym spoločníkom najbližších dní.

Vysnívané posledné volanie ▼

Podľa snovovej knihy Felomina posledný zvon v škole odzrkadľuje spojenie súčasnosti s minulosťou. Skutočný život bude označený dátumom s duchmi dní - školskými alebo študentskými priateľmi, zabudnutými kamarátmi.

Osud predstavuje také stretnutie s cieľom vziať vás späť včas na chvíľu. Zamyslite sa nad niečím, čo je dnes užitočné. Možno sa vaše ideály zmenili k horšiemu. Sú názory a hodnoty, ktoré boli predtým nezištne obhajované, navždy stratené?

Snažil som sa ísť na ples ▼

Sny hovoria o snahe dosiahnuť obrovskú prosperitu vďaka podpore autority, ak v snoch ste absolvovali štúdium. Neočakávajte, že vyhráte jeho súcit s pomocou pokrytectva a sycophancy - efektívnejšie zostať sami.

Nedávajte úspech získaný na úkor druhých ako svoj vlastný úspech. Nečakajte, že bude všetko jednoduché, - zvyčajne dosiahnutý výsledok by mal byť získaný uplatnením úsilia, poctivou prácou. V budúcnosti sa spoliehajte iba na seba, inak to nemôžete urobiť bez sklamania.

Buďte neskoro na ples v sne ▼

Ak ste snívali, že ste neskoro absolvovali štúdium, sen symbolizuje začiatok novej kapely. Budete sa obávať zmeny, aj keď sú k lepšiemu, ľutujete vopred o tom, čo sa deje alebo nie, bez toho, aby ste čakali na následky konania.

Nechajte sa obávať, že ďalšia fáza bude horšia ako predchádzajúca etapa - obavy sa nestane pravdivé. Aby nedošlo k degradácii, musíte sa posunúť dopredu. Nesnažte sa umelo prilákať pozornosť outsiderov - dôveryhodnosť v zahraničnej spoločnosti je získaná inými metódami.

Kričte na plesu na snovisku ▼

Prečo snívať, že musím plakať na ples? Nayawa sa môže pripraviť na úspešný výsledok nepríjemných situácií. Okolo vás je veľa smútku, ktorého tok sa zdá nekonečný, ale pred ťažkosťami sa nevzdávajte - čoskoro pocítite, ako sa čierna tyč uvoľňuje do bielej.

Na ceste ťažkostí a ťažkostí je zrazu človek, ktorý vám poskytne pomocnú ruku.Vedzte, že v tom okamihu sa vo vašom osude objavil verný a verný priateľ, vždy sa môžete spoľahnúť na neho, nezabudne, nezradí.

Snášaný o maturití, ale potrebná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, čo sny plesá vo sne, stačí napísať sen v nižšie uvedenej forme a vysvetlia vám, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo vašom sne. Skúste to!

Dobré popoludnie Snívala som, že som mala svadbu ... ... ale to sa stalo v mojej škole (ktorú som dokončil pred takmer 2 rokmi). Akcia sa konala v hale, moji príbuzní boli v zákulisí av hale okrem mňa a niektorých ďalších priateľov som nemal a tancovali sme tanec, ktorý otvoril našu vagusku (a ja som bol v mojom promótorskom šatníku) .............. taký sen) Ak mi to môžete vysvetliť, budem veľmi vďačný!

Victoria, snáď sen o svadbe, s tancom z promócie, hovorí, že sa musíš ponoriť do školskej atmosféry.

Vitajte! Už som niekoľkokrát sníval o mojej absolvovaní)
Práve som sa otočil na 11.
a pokaždé, keď sa niečo pokazí vo sne: buď som neskoro, alebo nie je šaty, moje vlasy sa nerobia, alebo som na tento deň zabudol! Povedz mi, čo to znamená?
budem naozaj neskoro na môj ples? :)

Jack, s najväčšou pravdepodobnosťou takýto snovový sen, je jednoducho výsledkom vašich podvedomých obáv, že budete mať ťažkosti alebo problémy pred absolvovaním alebo počas neho.

Dobrý deň, povedz mi, že som mal sen o tom, čo som odišiel so svojimi priateľmi, aby som sa dostal do bieleho letného šatku, ale zabudol som obliecť sandále V montážnej hale som dal certifikát iba mne a mojim priateľom Nikita)

Diana, skutočnosť, že ste šli na absolvovanie naboso, pravdepodobne znamená, že ešte nie ste pripravení na túto udalosť.

Dokončil som školu už dávno. A dnes som absolvoval sen, veľa ľudí. Sedíme v hale. A na mňa sú krásne ružové šaty.

Elena, skutočnosť, že vo vašom sne existovali pozemky z promócie, pravdepodobne naznačuje, že na vás čakajú jasné príjemné udalosti.

Ahoj, mal som podivný sen, údajne som bol v deň môjho promócie (hoci ešte musím ísť) a vidím, že táta, ktorý pre nás tiahne šampanské pre nás (vediac ho, to nikdy neurobí) a túto noc sme s priateľmi Oslavujeme nový rok v mojom dome, z nejakého dôvodu som vyšiel na ulicu a keď som sa vrátil späť na schodisko, otvoril sa výťah a môj otec vyšiel len s prázdnymi šampanskými krabičkami)), na čo to je?

Váš sen, ktorý bol absolventom, s najväčšou pravdepodobnosťou sľubuje v blízkej budúcnosti veľmi šťastné udalosti.

Dobrý deň, mal som sen, v ktorom prichádzam do svojho štúdia (pred dvoma rokmi som skončila v škole), ale nemám šaty a pravé topánky a všetci moji spolužiaci sú už oblečení. Snažím sa získať ples šaty a topánky po dobu pol hodiny, ale mám čas si kúpiť šaty, ale namiesto topánok si môj brat kupuje ponožky a nakoniec sa rozhodnem nepôjsť na ples. a potom mama (vo sne) mi hovorí, že zajtra tam bude ďalšia maturitná večera v iných triedach a že budem mať čas zatvoriť všetko.

Takýto sen, v ktorom ste neboli pripravení na absolvovanie, s najväčšou pravdepodobnosťou odzrkadľuje vašu neistotu v otázkach osobného života.

Dobré ráno! Mám len 13 rokov a ja som snívala, že som sa obliekala na mojej promócie a že som na to neskoro. a chodím ako do telocvične a všetci sa na mňa pozerajú a oni mi hovoria, akú krásu!

Vitajte! Išiel som až do 11. ročníka a sníval som, že som prišiel do štúdia v bielom šatách so svojím priateľom a namiesto môjho otca, s ktorým by som mal tancovať, som tancovala s chlapcom.

Ahoj, vrátim sa do triedy 11, nedávno som si predstavila, že idem do mojich promócií v bielych šatách.

Dobrý deň! Dnes som mal sen o tom, že som prišiel do štúdia na 9. ročník (teraz som sa zaradil do triedy 9) a bavili sme sa, bavili sme sa, ale miesto bolo zvláštne, bola to malá miestnosť s stánkami, ale nie jediný rodič! Čo je to za? Vďaka vopred!

Dnes som mal sen o mojom absolvovaní, aj keď som neukončil školu, išiel po 9, spieval som s bratom pieseň lodí Julie Savicheva. Moji rodičia neexistovali, ale potom nakoniec prišla moja matka. Mimochodom, brat zabudol na slová v piesni

Vitajte!
Snažil som sa o moju maturitnú večierku (aj keď bol 6./18. 11 a teraz už 26. 6. 2011)
Som v úplne inom oblečení, svieže, broskyňa, ja som v škole, ale nie v mojej vlastnej, a všetci sú gratulovaní k ich obradom a na mojej svadbe!)))
prosím vysvetlite!

Pred dvoma dňami som mal sen o mojom absolvovaní. Len z nejakého dôvodu bol v rôznych kanceláriách, a nie v jednej veľkej hale alebo v kaviarni. Snívam prvú izbu a jednu takú miestnosť, čo nie je nič ako naša škola. Tancujeme spolu s Volodyou (aj keď som zriedkakedy mal pár v škole a dokonca to, čo sa stalo v mojom snu s Volodyou), sme si vzájomne priznali lásku, mal som v spánku zvláštny pocit voči nemu. Spočiatku mi príjemne krčil krk a potom ma tam aj políbil. Povedal som mu o tom, aké je to pekné.A okolo nás bola celá trieda a postavili sme sa s ňou, pretože nikto nemal pár, ako sme obaja. Potom sme v inej kancelárii sedeli pri našich stoloch a napísali. Učitelia nás vysvetlili, každý s vlastnou témou. Pozorne sme ich počúvali a zaznamenávali všetko. A tak to bolo ešte niekoľko skriniek. Kedy bola posledná kancelária, stalo sa tu niečo zvláštne. Keď nám bol vysvetlený iný materiál, Sasha z nejakého dôvodu sa z nejakého dôvodu zdvihol zo svojho kresla, hlasne vykríkol, jeho výkrik bol ako výkrik. A on padol priamo na môj stôl s hlavou (ktorá bola namaľovaná čierna a jeho stredne dlhé vlasy, ktoré nosil v 9. až 10. ročníku a oholený plešatý v 11.). Jeho hlava ležala tesne vedľa mojich nohy. Celý tento čas, keď sme sa ocitli v rôznych kabinetoch, naši rodičia prišli k nám a kŕmili nás všetkými druhmi koláčov. Takže tentokrát, keď vstúpili, boli s malými koláčiami. Jedna matka, s ktorou sme veľmi dobre oboznámení, mi dal len jeden koláč a, ako som si všimol, bola menšia ako iné koláče a len jedna, keď niektorí mali o niečo viac: dva, tri. A po tom všetkom som snívala o tej istej kancelárii len prázdnu a našu chodbu v prvom poschodí, privyhode z nej.

Sny, v ktorých absolvovanie bolo s najväčšou pravdepodobnosťou naznačuje, že môžete čoskoro zažiť veľmi dôležité udalosti pre seba.

Sníval som o skúške na absolventský valčík, tancovali sme, ale nepoznal som jediný pohyb, ako keby bol tanec opäť predtým, než som prišiel, potom začala absolvovanie štúdia. Absolventi sa zhromaždili na vrchole, potom slávnostne klesali, ale z nejakého dôvodu som zostal v zákulisí a premenil sa na môj vlastný tanec, aj keď by som ho nemal tancovať. Odštartoval som promócie, rýchlo som začal meniť oblečenie, ale absolventi neboli dlho na pódiu oznamovaní, ako keby začal koncert namiesto mojich promócií, rôznych čísel, piesní, tancov.

Skutočnosť, že ste absolvoval sen s najväčšou pravdepodobnosťou naznačuje, že môžete prejsť dôležitý moment vo vašom živote čoskoro.

Zdarstvuyte. Sníval som, že to bolo, akoby za 3 dni mi bolo povedané, že za tri dni bude absolvovanie štúdia. Plakala som celú noc, pretože som sa bála, že všetko bude v poriadku na ples. Nakoniec si vyberiem svieže biele šaty, veľmi podobné svadobnému šatníku a prebudí sa) vysvetlite, čo to je)

Vitajte! Dnes som mal sen, akoby som šiel na ples.Opatrne maľujem, robím si vlasy, ale ja neostávam v šatách. Pri samotnej lopte sa som neprebudil. tj Len som sníval o obvineniach za neho a ja som ani neviděl šaty.
ale v skutočnosti - v živote promu som nemal. Opustil som školu po 9. ročníku.

Dobrý deň, už sa mi páči pred 5 rokmi absolvovala školu. Mal som sen, v ktorom som hľadal svoju červenú (aj keď som mal biele plesové šaty), ale nemohol som to nájsť a ja som sa nedostal k plesu. Často sníva o škole. Čo to znamená?

Často som sníval o absolvovaní stretnutí, ale v živote som absolvoval dokončenie štúdia, dokončil som 8 tried. Prišiel som do školy ako dospelý, vo svojich raných snoch som nemal miesto v triede, opustil som triedu so škandálom, prišiel som na skúšku a naposledy som prišiel do obnovenej školy som sa mýlil s osobou, ktorá si zamestnávala, ale povedal som to aby som pracoval, ale aby som študoval v 10. ročníku, dovolili mi, vo večerných šatách stretnem sa so spolužiakmi s dospelými absolventmi, ale nemal som rád, že organizácia dovolenky bola ako chrumkavý nočný klub, išiel som na pokojné miesto a povedal spolužiakom školy), ktoré sa mi nepáči Bolo lepšie organizované,potom som šiel do iného úradu a z nejakého dôvodu som sa rozhodol zmeniť šaty na svadobnú šaty dievčaťa, mala som vínové šaty a mal som na ňom modrý, nezmenil som to a videl som iného spolužiaka pripevneného do steny, ale všetci boli živí, zdraví a z nejakého dôvodu jej vzhľad.

Tento sen, v ktorom boli také obrazy, je pravdepodobne spôsobený tým, že čoskoro budete musieť vidieť svojich priateľov a známych v škole.

Sledoval som dva dni v rade, že dnes nie som v zhone, aby som tam absolvoval, budem musieť vyzdvihnúť oblek a potom robiť nejaké iné veci a tiež som sníval, že idem na absolvovanie bielej košeľky a môj spolužiak a mama chodia na ľade a nesú veniec keď šli na cintorín ďaleko pred mnou, videl som ich z peny, ale kráčal som po ceste na zemi a nebral som sa na ľad, potom snívam, že vyčistím seno a odvezem domov ku koni, o čom to všetko je?

Tento sen s najväčšou pravdepodobnosťou naznačuje, že udalosti vo vašom živote sú teraz príliš rýchle a nemáte čas reagovať na zmeny.

Ahoj, sníval som, že som šiel na moju maturitnú večierku a poznamenal som si tak, že som si spomenul len na začiatok a ako som sa vrátil domov, ale prišiel som úplne triezvo, prišiel som domov a opýtal sa mojej sestry (žijeme v jednomizba a ona spí na druhej posteli), keď moja maturita odišla, neodpovedala mi, len sa usmievala.
Chcel by som vedieť, pre čo to je, je to uvoľnené odo mňa za pol roka!

Som sníval, že som dal svoj šaty ples priateľovi, s ktorým som nehovoril už veľa rokov .. Čo to mohlo znamenať? Mal som karmínové šaty a k nemu luk v ružových vlasoch, dala som jej všetko. požiadala ma o viac topánok, ale nedala som im, že sú veľmi drahé ..

Som na plesu. Vyzerám ako páry vychádzajú v kruhu, v jednom z nich s plnou dievčaťou v bielom šatách je môj bývalý priateľ. Nevzťahujem si ich oči, pozerá na mňa, pred 8 rokmi sa rozišli a teraz začal snívať

Vitajte!
Dnes som mal sen, že oslavujem promóciu, ale nie v škole, ale niekde v prírode, robím fotografie
a sníva, že všetko je farebné, jasné
dievčatá mali na sebe zástery a veľké, biele luky
Taktiež som snívala, že sa mi naozaj páčila jedna fotografia a ja som bežal, aby som to všetko ukázal, povedal, že to vyzerá ako svadobná fotografia
ale mala dve dievčatá a chlapíka
ale nedokončil som stupeň 11, t. ešte zatiaľ neukončené
čo to môže znamenať?

Mal som sen, že pri ukončení štúdia som sa stal kráľovnou lopty. ale hneď potom, čo si dajú na hlavu diadúru, opustil som loptu. Snažil som sa ďalej, že som prišiel domov a dlho som hral so psom, ktorý zomrel pred dvoma rokmi. na čo to je?

ahoj Mal som sen: najprv som prišiel do dievčaťa, s ktorou nie som priatelia, ale viem, šli sme niekde s ňou, nakoniec som skončil v promócii, tam bolo veľmi zvláštne absolvovanie tam vybrali najlepšie mamičky a jedna z mamičiek bola moja mama, ale z nejakého dôvodu (Pondelok, keď som ju zavolal, spýtal si sa jej, kde odpovedala na tance a zavesila, začala som plakať = ((((((((((((( (((((((((pomôžte mi za to, čo mi tento sen sníval.
za skoršie vďaky. =)))

Ahoj, mal som sen, že v deň môjho promócie prišiel môj obľúbený spevák do môjho mesta, chodili sme po meste a potom sme sa pobozkali Čo to znamená?

Dobré ráno, mal som sen, že sa mi opäť obracia na mojom promócii, hoci prvý bol už pred 4 rokmi a chodím v rovnakom oblečení, bol som so mnou už iným chlapcom a to bolo všetko tak skutočné!

Dobrý deň, volám sa Inna!
Nedávno som mal sen, v ktorom som stála v školskej šatni so spolužiakmi a obliekala sa v mojich promócií a všetky dievčatá zmenili oblečenie, zozbierali sa a odišli, ale trochu som bol neskoro, ale potom prišiel k mne priateľ a povedal, že ples ešte nezačal a mal som šťastie ... čo to bolo ... škola som skončila pred 3 rokmi ...

Dobrý deň, volám sa Inna!
Nedávno som mal sen, v ktorom som stála v školskej šatni so spolužiakmi a obliekala sa v mojich promócií a všetky dievčatá zmenili oblečenie, zozbierali sa a odišli, ale trochu som bol neskoro, ale potom prišiel k mne priateľ a povedal, že ples ešte nezačal a mal som šťastie ... čo to bolo ... škola som skončila pred 3 rokmi ...

Ako taká, promócia vo sne bola záblesk vôbec, ale cítim, že to nie je jednoduché
Takže tu.
Sníval som o súkromnom drevenom dvojpodlažnom dome. Nepamätám si, ako to všetko začalo, ale v tomto dome boli okrem mňa aj ľudia. Rôzni ľudia rôznych vekových skupín boli žena s dieťaťom päť rokov. Bol to starší pár. Ale ide o to, že dom bol napadnutý, ľudia so zbraňami, niekoľkými ľuďmi, neopovrhovali zabiť, narezali krk alebo bodali nôžom.Ktokoľvek, kto sa snažil opustiť dom, bol buď vážne zranený a vrátil všetko pokrytú krvou do miestnosti, kde boli všetci uzamknutí, alebo zomreli na mieste. Sedel som s deťmi (myslím, že ich boli tri), keď sa dvere otvorili a moji kolegovia v nešťastí priniesli ženu (mladú tmavovlasú peknú) s hrdlom vyrezaným do miestnosti. Spěchali sa a pokúsili sa vysvetliť, že chce, aby bola dcéra prepustená tak, aby nedošlo k poškodeniu dieťaťa. Snažil som sa urobiť aspoň niečo, čo by som sa pokúsila zastaviť krv, podobne ako obliekanie, ale iba šepkala, že jej dcéra priniesla, aby sa rozlúčila. Rozlúčil som sa a zomrel.
Spomínam si, ako som bol zovretý hnevom, chytil som nôž, taký dlhý nôž, pravdepodobne vyšiel z miestnosti čepel 20 cm a šiel tam, kam šiel ten muž, ktorý zabil tmavovlasú ženu. Keď som ho našiel, útočil, niekoľkokrát ma zranil veľmi ťažko, podarilo sa mi skrátiť ruky a cítil som, aké bolestivé to bolo pre mňa, ale v určitom momente zaváhal, dokázal som sa priblížiť a prerezal si hrdlo. Po zmene obrázka.
Stoja som v oblohy modrých šatách, na schodoch školy, absolventi sa obložia pred školou, gratulujú, darujú darčeky,vydávajú osvedčenia a počujem len za mnou, že dnes je výročie tejto udalosti a že som hrdosťou mesta a jazvy na mojich rukách sú dôkazom odvahy a odvahy. Iba stojím a chápem, že absolventi sú dnes poctení a celá vážnosť môjho činu pre nich prechádza, nebudú si pamätať.
Tu je sen.

Snažil som sa absolvovať, bol som v rôznych šatách, dievčatá boli oblečené v sukne a blúzky bez chuti, chlapci, učiteľ a niekoľko rodičov boli preč. účes, a ja jej poviem, počkaj, teraz bude všetko a dám si modré šaty, ktoré mi dala moja sestra, je to veľmi pekné, nosia čierne topánky, farebné a vlasy. Ľutujem, že chlapci neboli. a pozval spievať na javisku, a ja sa usmial a prerušil vypnutie Táto poshla.Na

Dnes som sníval o plesu svojej prvej lásky. Stále som plakal, pretože opúšťa školu a uvidíme menej často. Nie sme spolu, ale ja ho milujem od 5. ročníka a on o tom vie a máme navzájom veľmi vzácne vzťahy. To je veľký problém.A to sa mi vtiahne, ale niečo sa stále zastaví. Vo sne si priznal svoju lásku ku mne, objal ma, pobozkal ma so všetkými svojimi priateľmi a ubezpečil ma. Bola som šťastná. Čo môže byť?

sme doma so svojím sestrou na našej promócie (v živote máme desať rokov rozdielu a mesiac nasat, že bola naozaj promócia) sme odvezení dvoma úžasne krásnymi chlapcami, ako neskôr cítim toto naše priateľky, idem so svojím priateľom na motocykli, sestra s jej autom. Som oblečená nie v šatách, ale v niektorých nepochopiteľných veciach je v skutočnosti vrchol bundy na vrchole niečo iné. Viem, že keď dorazíme na loptu, budeme musieť vstúpiť do auta mojej sestry a môjho priateľa. Keď príde na loptu, vnútorným inštinktom rozumiem, že všetci ľudia v hale sú upíri, chytím sestru, ktorá nechápe, čo sa deje a nechce odísť a snažím sa utiecť. Ale nedokážeme takmer uchopiť a prebudím sa
Po pár sekundách znova zaspávam a znova snívam ten istý sen, len sa nám podarilo vyčerpať z budovy a tam bola dievča (zdá sa mi, že v skutočnosti to je spolužiak mojej sestry), dala nám kľúče jej auto, dostali sme sa do nej a my znova sa chytil a prebudil som sa
Bolo to tretie pokračovanie spánku, ale nepamätám si to :(
Pomôžte vysvetliť, ďakujem vopred_)

Dobrý deň, mal som sen, ktorý som údajne absolvoval. ale nevedela som o UTB, potom prechádzam do školy a tam sa spolužiaci stretávajú a hovoria, na koľko nie som pripravený. Ja som sa ihneď nepohol, aby som sa zhromaždil. šaty boli vyčistené doma, ale čo robiť s účesom a make-upom. a už som prišiel len v mojich šatách, a nechal jej vlasy! Čo by to bolo?

Dobrý deň!) Dnes som sníval o absolvovaní vojenského ústavu (môj mladý muž tam študovať), ale ja som ho tam nevidel. a slávnostné odovzdanie sa uskutočnilo niekde na ulici .. dovolenka bola veselá, dievčatá lietali na veľkých balónoch)) Takisto som sa snažil) Vždy som sa ma vždy pokúšal stretnúť a utiekol som, pretože som chcel zmeniť oblečenie, mal som svoje šaty pod šatami nohavice)), nakoniec som si tieto nohavice vypol a prebudil sa s ním. Možno je to samozrejme nezmysel, ale zrazu to niečo znamená)

Mal som sen na absolventskom štúdiu o tom, ako absolventi idú - nemohli sme si vybrať stôl, na ktorom by sme sedeli a potom by sme to nechali všetko preto, že moje vlasy boli rozčuľované a dlho som to opracoval pri zrkadle a zmenil som to, ale to z nejakého dôvodu nefungovalo, spolužiaci.Potom som cítil, že sa zdá, že môj nevlastný otec bol zabavený gangstérmi s neregistrovaným nákladom a prišli do nášho domu, 2 z nich a my sme vedeli o ich príchode a ich nevlastný otec sa stretol s nimi a odišiel s nimi a potom som ho videl v suteréne, kde to bolo pichnuté a on bol strážený jedným z našich vlastných a nedovolil mu jesť pilulky kŕmené
Videl som muža, ktorý pripravoval injekcie a nevlastný otec videl cez špinavé sklo. Tiež som sníval, že na plesu ma chlapci požiadali, aby som nahradila topánky, najprv som prišiel do bielych sandálov na vysokej podpätku a potom som sa ocitol v nejakom druhu citrónovo zeleného šalátu žltého na nízkej podpätku a veľmi sa mi ich nepáčilo ... a boli trochu nepríjemné. Zasnívaná ešte matka a babička. Autá na ulici som musel čakať na príchod priateľa

Zdá sa mi, že som vo sne, že som absolvoval, bolo veľa ľudí, ktorí mali nepríjemné kruté počasie a ja som sa pozrel z toho, ako všetci idú V dave som videla môjho neskorého otca Kto chodil s kvetinami nebol veľmi krásny Chcel som im dať ich, ale vo dvoch krokoch Zastavil som sa od toho, aby som sa otočil a vrátil sa do davu.

Dobrý deň, povedz mi, prosím, čo môžem byť môj sen? Snažil som sa absolvovať Mám krásne dlhé šatyChystám sa získať všetky inteligentné veci, ale ako sa nemôžem dostať na miesto, kde sa absolvovanie koná. Ďakujem vopred.

Sníval som, že idem na ples. Dali som krátke šaty jemnej ružovej farby s bielym okrajom (kúpila mi tágo). A biele, nové vysoké podpätky. A na hlave veľa pramienok a veľké gumové pásky (potom odstránené). a bokom sedí plač (už zomrela, ale v živote tiež plakala na slávnostné udalosti, milovala ma veľmi)

prišiel som do reštaurácie s maturitou ... všetko bolo zábava, nakoniec som zostala s dievčaťou, ktorú videl som po prvýkrát, sama sa zľutovala, ale nechcela som sex a sex .. čo to bolo

Ja som teraz v škole. A snívam, že mám absolventskú párty. A zdobená trieda. Vyzdobil ju. A tak do mojej triedy prichádza dievča s triedou "A". A hľadiac. Bol som tak urazený tým. A potom sa usmiala a opustila triedu a išla so mnou.
Čo znamená tento sen?

Vitajte!
Sny o absolvovaní s mojimi bývalými spolužiakmi, ktorých som mal v skutočnosti. Spomínam si, že sme príjemne hovorili, že všetko je dobré a pokojné.
Mal som nejaké dlhé šaty, ale nedošlo k žiadnemu účinku, prišiel som s chvostom a zavolal som ten chlapa, že ma odviezol domov a ja som ho zopakoval. Spočiatku som nejako nevedela, čo táto udalosť.
Obávam sa o zmysel tohto snu, pretože je napísané na jednom mieste, že ide o svadbu av inom - kariérnom raste. Ďakujem vám.

Stával som v obci na ceste doma s vecou, ​​ktorá sa pozerala na veľké množstvo dievčat v promótorskom šatníku, ktoré boli organizované v niekoľkých stavbách, niektoré hovorili a niektorí už odchádzali, v Dalike oznámil oznamovateľa zo štadióna a oznámil, že ako otec povedal dvakrát, že futbal pravdepodobne pokračoval.

môj manžel a ja sme išli autobusom, vystúpil som na autobusovej zastávke a odišiel. Vstúpil som do budovy, išiel som do haly, kde sa naši absolventi stretli, boli všetci krásni, bavili sa, tancovali a zostávali sami, nikto so mnou nehovoril, nehovoril. Bol som taký osamelý, bolo to silne cítiť, potom sa k mne priblížil niekto a vyprchal som dverami v slzách, sedel som za ňou na podlahe a niekto sa vrátil späť, začal niečo povedať a ja som jasne odpovedal: "Bože môj, áno, nikto sa nestará "a prebudil sa s odporom a osamelosťou ...

Budem čoskoro prepustený a premýšľať veľa sľubov ... .. a to je druhýkrát, keď mám sen, že som mal sen pred absolvovaním, že som nebol pripravený av panike nemám peniaze na kúpu oblečenia ... a ukradnem peniaze, aby som kúpil výstroj nie tak, ako to chcem ...

Dobrý deň.Snažil som sa, že som neskoro absolvoval štúdium na mojom gymnáziu, je ťažké si pamätať všetky detaily, veľmi dobre si pamätám, že idem domov z ulice a začína doslova cyklus zlyhaní, chápem, že som chcela nosiť šaty, svetlé, žlté topánky, ale celistvosť s týmto šaty ma nespokojuje, bola toli šedá toli béžová, po volaní pochádza od spolužiaka (dosť dobrý môj priateľ) a hovorí, že udalosť začína a ak sa mi nezdá, teraz sa niečo strašne deje, čo ma znepokojuje, ako bez iploma zostane .. a veľmi dobre si pamätám, že sa pozerám na hodinky, nepamätám si čas, ale som si istý, že mám ďalších 20 minút a moja tvár je absolútne bez make-upu a nemám dosť času na to, aby som chodila do salónu, zarmútenosť a panika som sa prebudila
poďakovanie, čakanie na váš komentár)

Stále sa dostávam do 5. ročníka a už mám sen: chodím do školy, bol to posledný deň, keď som skončil 5. ročník, chodil som do triedy, dali sme známky, odchádzam a absolvujem absolventov z 11. ročníka ...

Môj milovaný muž bojoval spolu so svojim spolužiakom na jeho absolvovaní, ale na cintoríne sa konal len tento obrad.

Ráno som vstala a začala sa obliekať v škole, potom som išla dostať priateľku a šli sme spolu, chodíme do školy, tam sú naši spolužiaci elegantne a chytlivo oblečení. o večeru absolvovania som prišiel domov a začal sa meniť do guličkového šatstva Takže verš rozlúčok prišiel, tancovali sme vo dvojiciach, to je ten človek, ktorý sa mi páčil, tancoval so mnou.

Mal som deň snov, dievčatá bez partnera išli na križovatky na loptu a hľadali ľudí.Prechádzal som spolu s chlapom, ktorých chceli zavolať, ale ja som to odmietol Ale akosi sme to tak skončili a boli sme tam

ahoj Mal som sen, že som absolvoval. ale je to nezvyčajné. Najskôr som nechcel ísť, potom som šiel. Všetky šaty neboli slávnostné. Ale každý mal rád moje, stále boli prekvapení, že ma vidia v ňom. Sedel som pri stole s spolužiakom, ktorý sa mi predtým páčil, pretože tu už neboli miesta. Hovoril so mnou, nepamätám sa, čo už. Sama už 3 roky bol prepustený. Čo by to znamenalo?

Nedávno som mal sen o mojom vlastnom absolvovaní školy vo sne, v ktorom som sa videl ako skutočnosť, že som bol dokonalý môj druhýMal som dlhé brezové farebné šaty so striebornými okrajmi okolo okrajov tohto snu Bol som veľmi šťastný, pretože mám 14 rokov a išiel som do 8. ročníka Mám 2 roky odísť absolvovať Čo to znamená tento sen?

Ja som absolvent tohto ročníka. Mal som promócie sen. Vôbec nie to, čo bol v skutočnosti. Všeobecne si spomínam na nejasný sen. Pamätám si však také detaily ako fotorámček s čiernou stuhou a "studujúca" je napísaná na stuhe, ale ako súčasť fotografie niektorých absolventov. A bolo veľa takýchto snímok.

spánok:
Noc, opustil som kaviareň, bojoval som s niektorými roľníkmi kvôli tomu, že sa dotkli mojich pohárov s nápojmi, roztrhli sa a rýchlo som odišiel. A zrazu som počul hudbu, rozlúčku, prišiel som bližšie a ukázal som sa, že som absolvoval párty v škole niekoho na školskom dvore.
Na budove je viacero obrazoviek, ktoré zobrazovali životné momenty zo školy a na balkóne hrával orchester. Na spodku nádvoria bolo veľa ľudí, všetci spievali finálne piesne a niektorí sedeli v autách ako v kinách v prírode. Koniec.

Ja som už dávno absolvoval školu, odišiel som po 9. ročníku, potom som absolvoval vysokú školu, teraz obhajujem diplom v uni. Určitá forma absolvovania bola len na vysokej školektorý bol môj mladý muž (sme boli s ním 4 roky). Rok, ako sme sa s ním rozišli a trpím.

Čo môže spať znamenať?

Dobrý deň, Tatiana. V noci od štvrtka do piatku som mal sen o mojej absolvovaní v škole. Vo sne som nebol so svojimi spolužiakmi, ale so študentmi z inej školy. Sníval som sa o tom, ako idem do vchodu do DC na červenom koberci a všetci sa na mňa pozerajú a tlieskajú (moji rodičia, priatelia, mladý muž, ktorý sa mi páči, ale koho nespoznávam). Čo znamená taký sen?

skutočnosť, že pred maturitou sa objavil milenca, ale nebol som s ním tlčený a on prišiel k mojej promócii, zistil, že mám priateľa, hnevil som sa, bojovali sme a začal hovoriť mikrofónu, že som s ním spal roky, a ešte sme bojovali s priateľom (nie kvôli milovníkom) a našiel som veľa peňazí strieborných mincí.

Ahoj, Tatiana, sníval som o absolvovaní obradov v inštitúte, sedeli sme pri stole so skupinkou (ľudia, ktorých v živote neviem) a medzi nimi bol krásny mladý muž, ktorý sa mi páčil a ja ho ani nepoznám, nepoznám ho v živote a ja muž, s ktorým žijeme 5 rokov. Mám 23 rokov. takže vo sne bol ten chlap z bohatej rodiny a zaobchádzal so mnou s rôznymi exotickými vínami, veľmi chutnými.potom sme šli na prechádzku a behal som veľmi rýchlo okolo tohto chlapíka, a on za mnou, potom som sa zastavil a ja som mal slzy v očiach, on ma objal a zaobchádzal s mojimi neobvyklými sladkostimi, a tiež veľmi chutné, ako karamel niečo, bolo veľa, ale chcel som viac ... aj keď v mojom živote nie som taká rád na sladkosti, nemám na sladkosti zvláštnu závislosť. možno celý sen. ďakujem vopred.

Dobrý deň! Mal som sen od soboty do nedele. vo svojom sne som videl moje absolvovanie zo školy .. zatiaľ čo mám ešte tri roky absolvovať ..
Nebol som šťastný v spánku, bol som nervózny, lebo som nemal čas na nič .. v tej situácii som za ním neskoro .. a presťahoval ho ..

Dobrý deň, nepamätám si presne ten sen, len si pamätám, že to bola promócia v škole, mala som dlhé svetlé béžové šaty a veľmi dobrá nálada, tam je jeden veselý okolo.

Vo sne som sa pripravoval na absolvovanie štúdia. vzala sprchu, nosila šaty na ples, v ktorom bola na skutočnom plesu.

Som sníval o nejakom druhu hmyzu, ktorý sa plazil do môjho vankúša a plazil pri pohľade na moju čiernu a bielu mačku .. A potom náhle raz a absolvovanie s mojimi bývalými spolužiakmi .. Videl som svoju priateľku, s ktorou som komunikoval a teraz ale vo sne sme s ňou hovorili rovnakým spôsobom ..

Moja maturita bola pred mesiacom.Nemám naozaj chýbať školu (takmer si to nespomínam)
Snažila som sa absolvovať s mojou triedou (v škole), ale moja prvá učiteľka ju viedla (nebola v škole, ktorú som absolvovala). Sedeli sme pre tylu pri okne a náhle som prepadol a hneď som šiel niekam. Strecha školy bola netesná a dalo by sa povedať, že pršalo v budove, zastavili ma a spýtali sa, kam idem, ale všetkým som ubezpečil, že všetko je pre mňa v poriadku a ja by som sa čoskoro vrátil. Potom som chodil po chodbách školy (ale oni neboli rovnakí ako obvykle, ale dlhšie a dizajn bol iný) a videl som prvých žiakov, boli v škole. Prešiel som okolo nich a znova som sa ocitol v miestnosti s mojím vyučovaním. Práve prišiel a posadil sa. A tento sen sa skončil.

Len som sníval nezmysel alebo čo je zlé? Nerozumiem)

Sníval som o mojom absolvovaní. moja zomrelá učiteľova rakva bola prinesená na túto chvíľu, ale bola prázdna a spolužiaci okolo jej tancovali

Sníval som, že som absolvovala modré šaty, v mori, kde boli ľudia všade, veľa ľudí, nejaká udalosť sa tam stala, ale ja som na to zabudla, spomínam si, že tam bola úzkosť, ale všetci sa bavili, tancovali, potom ma niekto viedol potom som viedol do chodby a v tej chvíli som sa prebudil.

Sníval som, že som absolvoval obrad a ponúkol mi muža, ktorý je o 12 rokov starší ako ja, ale vo sne je starý ako 24 rokov a po absolvovaní toho istého večera sme išli do reštaurácie a pobozkali tam.

Snažil som sa o absolvovanie, ktoré už bolo len on, bol taký teplý a taký, ale absolvoval som 11. ročník v roku 2013 a teraz mi o tom znova sníval, prečo by to bolo?

Mal som sen o mojom absolvovaní, keď sme skončili s našimi prvotriednymi školami. Dostal som zlatú medailu. po skončení sme všetci išli do baru, opili sa a odišli domov.

Snažil som sa o absolvovanie strednej školy, ktoré som ešte nemal, mala som šikovné, úžasné svetlé šaty, ráno sa zobudím, ale nepamätám si nič o mojom absolvovaní, akoby som sa opil a kvôli tomu som si nič nepamätal. čo som si spomenula zo svojho sna, ďakujem vopred!

Mám sen viac ako raz, za mesiac, keď som skončil 3. alebo 4. škola, študoval som, ale ja som vstúpil po 9. a všetci som absolvoval strednú školu, sníval som, že som v tyrkysových šatách a všetci ho veľmi chválili, tak aj moja matka na absolvovanie, stolné, vtipné spolužiaci, vo všeobecnosti je všetko, ako by malo byť.

slnko svietilo na ulici. Mal som dlhé šaty s vlakom. Mal som veľa priateľov a známych.Veľa chlapcov

sledovali ako dievčatá v guličkách, večerné účesy ísť na loptu. jedna zo skupín dievčat sa dostala do auta. V tom čase som šiel so svojím manželom na nové tričko!

ples bol veľmi zábavný, videl som všetkých svojich spolužiakov. Na konci večierku dievčatá začali robiť veci sexuálnej povahy.

Snívala som, že som mala na sebe bielé šatavé šaty a držal som veľkú kyticu krásnych kvetov. a vedľa spolužiakov

2 krát v mojom živote (nie tak dávno som mal sen 1 krát) Snívala som o situácii, ako keby sa skutočný človek v mojom živote rozpadol na dve, to znamená v skutočnosti 2 fiktívni ľudia priniesli vlastnosti jedného reálneho a vo sne sa pokúsim spomenúť, ako som sa naučil čo sme urobili spolu a ako sa navzájom líšia (aj keď chápu, že sú podobné).

Vitajte! Mám sen o absolvovaní už mnohokrát, ako keby som neustále zabudol si kúpiť šaty pre seba a urobiť to deň pred absolvovaním Čo to znamená?

Šiel som do školy, kde som sa stretol s priateľmi a chlapcom, ktorého sa mi páči. Šli sme s ním hovoriť a potom ma odviezol domov na motocykel a pred domom ma pobozkal na tvári.doma som videla sanitku a zistila, že moja sestra je chorá a načo som sa prebudila

Mal som sen. že stojím v škole so spolužiakom na pristátí a oproti spolužiakovi s priateľom z inej školy, zjavne ma to páčilo a tento spolužiak sa stal mojim najlepším priateľom. Potom som sa ocitol na inej ulici a tento priateľ spolužiaka tam bol. Povedal mi, aby som počkal, ale rozhodol som sa ísť, vzal môj telefón a jeho a odišiel. Potom sa so mnou chytil a šli sme s ním. Potom sme sa pripravovali na 1. septembra, keď so mnou rozprával. Potom prišiel 1. september a prišiel k mne môj priateľ, jej meno je Anya. Povedala, že odišiel a povedal som: "Takže čo?" A ona: "Ako to? Dostal ma, ústa mi zatvorila. "Potom sme na línii padli na miesto. Vedľa nás boli učitelia a začali hovoriť o tom, ako rozrástli vlasy, prebudil som sa.

Ztratil som svoj spôsob vipuskny iac a yakraz z vinných kôl po celom svete s pármi a nestal som si stávku, odišiel som podľa môjho názoru plati..i tu temryava, keď som bol v iný deň kvôli tomu istému vipusnii .. tak som to tak. rušivý a viyavilosya scho moja matka zvyknutá s ním zomrieť za menej .. I som sa vyhnal jogo ruky, potiahol na top_dіyshla dіvchina і a ked kkim vіn pіde, lad v_dpovіv scho zі me .. ja pіm je to slávnostné samo

Bolo to v Lodone. Bol som veľmi prekvapený. Tiež študenti angličtiny. Tiež absolvovali štúdium. Po nich sme museli ísť. Mali sme obyčajné biele košele, bavlnené košele a čierne nohavice. Sála bola veľmi krásna. Niečo ako palác. Veľmi veľká. Dominuje béžové jemné odtiene. Všetko bolo najlepšie.

Snažil som sa, akoby som v mojom meste hľadal škola na ples, aj keď som absolvovala školu a ja už študujem na ústavu a nemôžem sa kvôli vojne absolvovať ústav, a teraz som si dal prednosť, aby som si našiel inštitúciu, ARR. A hľadám túto školu s manželom mojej priateľky a nájdeme školu, ale nie 7. a 8. sui

Mal som deň promócie som mal krátke (mierne nad kolenom) svetlé fialové šaty a vysoké podpätky a všetci mi povedali, že som veľmi krásna

Snažil som sa absolvovať, ale nie moje, kde ma všetci diskutovali, a to ma veľmi rozhnevalo. Potom som snívala o plytkej, ale pokojnej rieke, pozdĺž ktorej vznášal veci, ktoré som zhromaždil, keď držal dieťa suseda v mojej náručí, mal 2,5 rokov. Keď sa veci zhromaždili, išiel som sa pozrieť na môjho brata, bol mu 8 rokov.Na bicykli náš starý otec, ktorý je teraz veľmi chorý, chodil na naše stretnutie, mal rakovinu, ale vo sne on bol zdravý a ukázal svojmu bratovi, ako sa na bicykli otočiť. Potom sa objavil hračkový had, aby ma stretol, veľmi jasný, jemný a rýchly, veľmi som sa jej bála, vedel som, že je jedovatá. Utiekol som z nej, potom sa z neba začali páliť lopty rôznych veľkostí, obával som sa, aby som sa pozrel. a obrovské bábiky sa začali objavovať zo všetkých strán a tlačili vlak, do ktorého som potreboval sedieť. Vyhodili autá a dostal som sa k vodičovi, bola to žena s úsmevom, ale obzvlášť krásna. Potom som sa zobudil veľmi ostro.

Snažil som sa absolvovať školu (chcem si všimnúť, že už studujem na univerzite), ale nie samotná oficiálna časť, ale disko po. Všetci okolo mňa boli oboznámení a tancovaní a ja som bol očividne unavený a sedel som so svojim spolužiakom.

Snívala som o svadbe ako moje, ale boli ľudia, ktorých by som nikdy nebola pozvaná na mojej svadbe, potom som pochopil, že je to promócia, vidím absolvovanie albumu, bol som v ľahkých šatách, nie som si istý, že je biela a tancujem s mladým mužský valčík.

Dobrý deň, mal som sen, že som bol v plesu. Je tam chlapec, ktorého meno je Jura, je pre mňaMám rád 6 rokov, ale o tom neviem a potom mu posiela textovú správu v škole a on sa rozhodne zavolať na toto číslo a hovor sa preruší na mňa rýchlo sa vynuluj .. a odchádzam so svojou priateľkou, beží po mne, doháňa nás, objasníme situáciu a ukáže sa, On tiež na 4 roky, má rád .. potom sníva o absolvovaní, kde tancujeme baladu a bozkáme sa mnohokrát a potom sme vyvolení kráľom a kráľovnou.

Snažil som sa absolvovať, všetci sedeli pri stole a pili, potom všetci zmizli niekde a moja priateľka a ja som sa valil na bráne, držal tyče, a potom malý zelený had sa pokúsil na mňa

Dobré popoludnie, budúci rok máme absolventské výročie v škole presne 10 rokov, v deviatej triede som bol v láske so svojim spolužiakom, často som o ňom sníval. Vo sne som bol na tejto schôdzke a hovoril som s ním, ale on sa na nič nezažil ako predtým, úplne iný tvár a tak ďalej ... .. aj keď som si istý, že to bol on ... .sau celkom jasné falošné červené šaty z šampanského ........ čo to mohlo znamenať? prečo o mne sníval, aj keď bol ženatý, teraz rozvedený ... ... najprv milujem, prečo po toľkých rokoch sníval o mne ...

Snažil som sa, akoby som absolvoval štúdium (pred desiatimi rokmi som dokončil školu).Chodím po dome a zrazu (.) Pamätám si, že dnes musím ísť a dostať osvedčenie. Začínam sa pripravovať - ​​vyber si šaty, obuv, myslím, ako budem robiť make-up (moje vlasy ma neobťažujú). Mal som na výber medzi zlatým šatom svetlej hmoty a nejakým iným šatom, nepamätám si farbu.

Nikdy som sa nedostala k absolvovaniu, ale mal som príjemný pocit a skúsenosti s niečím veľkým a novým :)

Bol to studený máj večer. Všetci sa zhromaždili v škole, aby oslávili absolvovanie štúdia. Všetko bolo v poriadku, ale všetko sa dramaticky zmenilo. Studený vietor vtrhol do školy. Stalo sa veľmi nepríjemné. Všetci zmizli niekde. Spadla som a prebudila som sa v nejakom suteréne pokrytom krvou. Tento sen bol pre mňa sen celý týždeň a končí rovnako ...

Mal som sen, v ktorom som nebol na mojom absolvovaní. Aj moji spolužiaci boli tam, ale už dávno sme dokončili školu. Všetci boli v promótorských šatách, jasne modré na mňa. A čo je najdôležitejšie, pamätám si, že som vo sne som bola tehotná. Prebudila som sa z toho, že som bol zabitý ženskou riaditeľkou.

Bol to sen, že na nádražiach bolo postavených veľa absolventov a neustále som sa obával o účes a môj vzhľad

Od začiatku začal sen, že som stretol svoju priateľku, ktorú som nerobilVidel som viac ako pol roka a ukázalo sa, že sme s ňou absolvovali, ale v tomto sne nie sú moji spolužiaci a nie jej prítomní, stretneme sa s ňou a ideme do supermarketu. Neviem) a pozeráme sa na nejaký videoklip (nevidím to, čo je tam), ktoré ukazuje zákazníkom. Potom som išiel a začal bežať, bežať a hľadať alkohol. Moja priateľka: boli z reality show "Bachelor" (ukrajinský bakalár) Irin a Skorikova a Rosa Al-Namri.
Potom po supermarkete som sa ocitol na lodi, ktorá sa stále stavia, existuje veľa schodov a dosiek. je to), potom som šiel po schodoch do druhého poschodia lode s niekým (nevidím, kto to je) a už je tma. oslavovať tam. A potom sa všetko rozpadne.

Školská maturita, všetky dievčatá v bielej ako vo svadobných šatách chodili celú noc a ráno jeden spolužiak predával kvety v blízkosti školy a pomáhali nám.

Pokúsila som sa vyzerať oveľa krajšie ako všetci spolužiaci a podarilo sa mi to, ale po celú dobu sa stalo niečo zvláštne s topánkami, zdá sa, že starne. Akcia sa konala vo veľkom publiku a väčšina kresiel bola prázdna. Mal som šedé nohavice, bielu košeľu, bielu topánku a modrú svadbu. Cítim sa ako všetko okolo mňa a každý má pre mňa otázku, ale bojí sa ma spýtať.

Dobrý deň, sníval som o absolvovaní školy, spolužiaci všetci tancovali a so spolužiakom a hosťom večera som bol spevák Boris myeev

Sníval som o absolventskej párty, v ktorej som bol so svojimi spolužiakmi, s ktorými som mal dobrý vzťah (v škole to nebolo), potom sme si rozdelili cigarety medzi sebou a fajčili, potom moji spolužiaci priatelia povedali, že mám krátke nohy a ja som nebol vôbec krásny v šate !
Bol som veľmi sklamaný, potom jeden z nich (chlapec) zvykol na šaty s cigaretou av šatníku som začal hľadať nové oblečenie (bolo to čisté a krásne zložené)!

Dobrý deň, mal som sen, kde som v mojom promócii so svojím priateľom a každý musí ísť na pódium a vziať si ruku druhého chlapíka (všetci vyšli v pároch) jeho mama je v hale

Sníval som o vládcovi v škole, po ktorom sme sedeli na lavičkách a náhle všetci šli von a ja som zostal sám v škole

Spočiatku som mal sen, že som stratil náušnice a dobrý priateľ šiel hľadať údajne tých, ktorí ho ukradli, ale potom som ich našiel. Potom som sa presťahoval do rozlúčky so školami, kde sme mali zábavu a fotky s dievčatami, naše šaty boli jasne viditeľné.
Ďalší sen o svadbe s priateľkou bratranca, ona a chlapík v svadobných šatách.

Snažil som sa, akoby som skončila v 10. ročníku nášho štúdia. tepla. je to leto vonku. sme všetci krásni, celá naša trieda, akoby som povedala, že v 11. ročníku urobím viac dejín, nikdy nepôjdem lekcie tak, ako chcem ísť na univerzitu na fakulte histórie.

Akcie sa konajú na pozemku v blízkosti bývalej školy (ale spolužiaci z novej školy). Všetci si vzájomne priznali svoju lásku, jeden chlapec sa rozhodol urobiť jednu ponuku a porozprával ma o kruhu. Po tom všetkom odchádzam. Jasné slnko svieti, úsmev. Dokonca ani neviem, čo by mohol snívať. Ďakujem)

Chodil som do plesu, ale rozhodol som sa trochu odpočívať a spal som ho ráno, ale bol som v byte pozdnej babičky, kde môj starý otec teraz žije

Bol to sen, že som absolvoval školu v 11. ročníku .. (ale odvtedy som nemal absolvovanie štúdia, pretože som absolvoval lyceum v roku 2008, bol som v škole pred 9. ročníkom) V deň, keď som absolvoval sen, bol som na inom mieste, kde som bol moja sestra robil jej účes (je to kaderník pre mňa), som sa ponáhľal, aby som začal promócie koncert a ja som bol polovica neskoro ... keď polovica jedla prišla na stoly bol už šedý ...

Mal som jednu noc plesu a deň začal zdobiť scénu pre absolventov a keď začali nosiť stuhy, že som mal to bolo krátke

V novembri absolvovala promócie, nemala čas na slávnostnú časť, mala biele šaty a cestovala autom, ale keď prišla, zabudla na domáce topánky a nevedela, čo má robiť.

Mám 40 rokov))) je to vhodnosť spánku)) moja maturita, som mladá, nepoznám školu, všetko sa mi páči v krásnom šatách, ale z nejakého dôvodu sa mi šaty zmenia priamo v škole a ukáže sa, že nie je žiadna topánka. Moji rodičia prišli k pánovi Takí ako teraz starší a hovoria, že sa nenašli. všetko na tomto sne končí

Vstúpim do haly, kde by mal absolvovať koncert. Vidím, že len pár ľudí sedí v celej sále a nikto iný nepríde na našu promóciu

Dobrý deň, sníval som o absolvovaní, všetci som krásne oblečená, nepamätám si farbu, ale som určite svetlá.

Prišiel som do školy skoro pripraviť sa na večer, veľa ľudí, všetci sa stretávajú, stretávajú sa s rodičmi, menia si oblečenie, čakajú na moju sestru, ktorá so mnou študuje v tej istej triede, musela priniesť svoje šaty. Som v očakávaní, keď to budem nosiť skôr, pretože je to neuveriteľne krásne a ja by som chcel vyzerať ako tento deň dobre, ak nie to najlepšie, len aby som si to spomenul! Moja sestra sa tiež zmení, netrpezlivo čaká na svoje šaty , Pýtam sa jej o ňom, berie ma bokom a hovorí, že šaty sa týkajú problému, že v skutočnosti za kúpnu cenu stojí len niečo s 1000 a kúpili sme ho za 7000 a až teraz to môžete sa vrátiť a tieto peniaze dostaneme naspäť a moja matka to urobí, takže moja sestra nepodala šaty , Začal som plakať, zavolal mama a vzlykal som ju, aby som si zmenila myseľ, vysvetlila, aké dôležité je dnes večer pre mňa, aké dôležité sú tieto šaty pre mňa, a to najmä preto, že všetko začína za pár minút a ja ju ani nenosím a moje oči sú červené slzami , A zrazu mám pocit, že dnes večer nepotrebujem, aj keď si prinesiem šaty, nechcem dovolenku, pretože rodičia, vediaci, aké dôležité je pre mňa, stále robili to, keď ľutovali peniaze na šaty. Spánok sa prerušil, neviem, čo sa stalo ďalej, ale v očích sa prebudilo.

Snažil som sa, že som na mojom promótorskom večierku, ktorý ako štát za mesiac. Tento sen je pre mňa snov druhýkrát, len sú mierne odlišné. Takže pravdepodobne vám to poviem. Takže 1: Všetko začalo, aby sme sa spolu s kamarátkami v deň plesu zhromaždili: malované, oblečené, atď. Mal som biele a ružové šaty (biele horné ružové dno). Keď sme boli pripravení ísť, nejaký chlapík mi dal topánky (čierne s pätou asi 10 cm). Skutočne som ich mal rád, ihneď som ich vyskúšal a rozhodol som sa, že sa na nich chystám na dovolenku. Idli sme do montážnej haly, ktorá sa nachádzala v našej škole a kde sa konala udalosť. Museli sme vystupovať, alebo skôr tancovať na valčík. Ale zrazu som si pamätal, že mám ďalšie šaty, len to bolo modré a na zemi, a ja som to naozaj chcel zmeniť. A chlapec, ktorý mi dal topánky, sedel v hale a spýtal som sa ho, čo bude nasledovať, aby sa začali bez mňa. Ale nikdy som nezmenila šaty, neviem prečo. Potom sme vyšli von a sen skončil. A teraz druhý, o ktorom som mal sen dnes: mal som deň promócie, ale nemám ani šaty, ani strih, nič.A ja som už v tej istej zhromažďovacej miestnosti, dobre oblečená v šatách a nie som. Začal som plakať, zavolal moju matku, aby si niečo myslela, priniesla tam nejaké šaty, ale z nejakého dôvodu nepríde. Neviem, čo mám robiť, a zrazu v jednom okamihu som už v šatách (v čiernej a nejakej bielej podšívke) s účesom so všetkým, stáli na pódiu so svojimi spolužiakmi a rozprávali sa s nejakým chlapcom, nevedel som ale komunikoval s ním, ako keby som vedel navždy. A najzaujímavejšia vec je, že to bolo, akoby som sa pozoroval zvonku, ako keby som sa pozrel na seba, ako komunikujem s nejakým chlapcom. Potom sa všetci začali rozprávať z pódia, šli som do zákulisia a chlapík, ktorý bol rýchly, hovoril som na javisku, postavil som sa na šaty a šiel a zostal som v tej bielej podšívke, ktorá bola pod šatami. Bola veľmi pekná, s nejakým druhom kamienkov, kolená, možno trochu vyššia. Potom sa s mojim priateľom a ja (ktorý som ani nevedel, ale dobre som komunikoval vo sne) išiel do jedálne, chceli sme jesť. Aj tam som hovoril s absolventmi (už som ich vedel), jedol a vrátil sa do haly. A tento sen sa skončil. Neviem, či je to dôležité alebo nie, ale mal som druhý deň po prvom. Ďakujem za vašu pozornosť a čakám na odpoveď.

Snažil som sa, že som sa dlho pripravoval na absolvovanie štúdia a nevšimol som si, ako uplynul čas, mal som červené šaty, spolužiak prišiel ku mne s chlapom na červenom motocykli v modrom šatách, začal sa panikať, prečo som ešte nebola zhromaždená, spěchal som a potom jeden spolužiak aj v modrých šatách, keď som prišiel na miesto na loptu, nepamätám si nič ďalej

Dobrý deň, snívala som o svojej vlastnej svadbe a promócii v tej istej noci, farby sa teplé.V tomto sne na svadbe bol môj otec veľmi šťastný

Dobrý deň, často som začal mať sen, že som bol na mojom promótori, aj keď som pred 8 rokmi dokončil školu.

Často som začal snívať, že som bol na mojom promótori, aj keď som skončil pred 8 rokmi. Prečo je tento sen?

Vitajte! Spomínam si, že som šiel na ples. Spomínam si na moje šaty, to bola tyrkysová a tesne pod kolenami, videl som veľmi podobnú hrdinovi v sérii. Spomínam si, že keď som robil make-up, maľoval som oči tyrkysovými tieňmi, urobil som vysoký chvost (hrdinka mala aj tento účes). Potom som sa dozvedel, že lopta je pomerne neskoro a musel som so mnou vziať nejakú múku (neviem prečo).Posledná vec, ktorú si pamätám je, že som sa dostal do autobusu. Bol tu ďalší bozk, veľmi jemný, s kamarátom (boli sme spoločne v autobuse, v živote je to len môj priateľ, v mojom živote teraz existuje možnosť voľby medzi 2 ľuďmi a on nie je jedným z týchto ľudí). Dokonca aj keď som videl môj sen, zdalo sa mi to všetko vedieť a mimochodom, samotná lopta bola taká, akoby nemohla byť v živote.

Keď som šiel na promóciu, keď som musel ísť na určené miesto, kde som musel ísť na ples, šiel som na loptu s priateľmi, ale keď som prišiel, uvedomil som si, že šaty, ktoré som pripravoval na absolvovanie, zostali doma a bolo príliš neskoro
po ktorom som videl veľa cudzích šatov, ktoré sa snažili všetko a vzlietli, videl som svojich spolužiakov, potom som začal merať všetky šaty jeden po druhom
a potom som sa prebudil

Sníval som o textovej správe, v ktorej sa jej bývalý priateľ opýtal, aby ísť na prechádzku a potom sa dostaneme na moju promóciu, na ktorej sa zúčastnil bývalý priateľ, jeho priatelia a bratia, ako aj moji príbuzní ...

Snažil som sa o absolvovanie školy v škole a vedel som, že moje dve triedy absolvovania už skončili. Bol som v jasných sviežech šatách s krásnym účesom a bol som veľmi šťastný.

Mal som sen o mojom absolvovaní, hoci som pred 2 rokmi vyšiel zo školy, spomínam si na svojich priateľov,stál som na javisku, povedal som niečo, povedal som predposledný, a keď to prišlo ku mne, zastavil som sa, zmätený, ale potom som začal hovoriť, čítal som slová z papiera, biele vlnené vlákna boli navinuté na prstoch. V hale bolo ticho, bolo málo ľudí, bolo to takmer biele, niekoľko ľudí sedelo na konci chodby, vrátane môjho bývalého priateľa, s ktorým som sa stretol včera (v reálnom živote), sme sa nevideli asi pred rokom. a usmial sa na mňa. potom sa prerušil, vyšiel som z auta v dlhom modrom alebo bielom kvetinovom šate, išiel na pódium, ale môj priateľ ho už v hale nevidel. ale promócia pokračovala

Snívala som, že som stála v krásnom promótorskom šatníku a bez stuhy a ja som zabudla na stuhu doma .. Potom som išiel domov a vzal som si stuhu a vrátil som sa ku všetkým .. Odovzdali certifikáty a zábava začala.

Mám trochu premenu na 8. triedu, ale ja som snívala, že som už v 9. ročníku a potrebujem si zakúpiť ples šaty a nie som rád, že opúšťam školu Povedal som všetkým odísť, ako sa to stalo rýchlo a potom som sa zobudila

Vitajte! Mám 15 rokov. Prešiel som do triedy 9.
Mal som sen o mojom absolvovaní. Bol som veľmi krásny.A potom, po ceremónii, som išiel na prechádzku so svojou priateľkou.
Čo to znamená?

Snažil som sa, aby ľudia urobili pre nás (absolventov) absolvovanie (učitelia, rodičia). moja stará mama tu bola prítomná, teraz žije. pozvala nejakého umelca na promócie a pripravila nejaký podivný darček, nemal som to všetko rád a rozhodol som sa utiecť domov. samotné absolvovanie malo byť v inom meste a začal som sa pripravovať na útek ... Už si nespomínam. ale nejaký sen nebol ... alarmujúci ...

Snívam o samotnej príprave na absolvovanie. Len pár hodín a absolvovanie sa stane. Som už vo vhodnom oblečení. Najzaujímavejšie je, že na ulici som sa stretol s dlhoročným priateľom, ktorý ma jednoducho zabudol a zrazil viac ako raz. Z nejakého dôvodu sme išli na ostatných kamarátov a veľmi sa s ním veľmi rád stretli, vôbec mi nevenovali pozornosť. A ja som bol vystrašený (pretože v skutočnosti som ich skutočne nepotreboval) a povedal im, čo som o nich myslel, pretože som to chcel robiť dlho, najmä keď ma vymenili za dievča (nie z hľadiska vzťahov, ale z priateľstva) a všeobecne zabudol na mňa. Povedal som im všetko a odišiel.
A potom došlo k zmysluplnému rozhovoru so spolužiakmi, ukázal som im môj nový telefón (vtedy som to nemal,ale už bol zlomený ešte silnejší ako v skutočnosti) a ihneď stratil starý, ale čoskoro ho našiel doma (aj keď som v tom čase mal obaja telefóny vo vrecku), zrejme teleportoval)))
Prosím, povedzte mi hodnotu tohto snu

Dostal som sa na maturitnú párty so svojím manželom a dcérou (ktorí nie sú prítomní), a potom sme sa rozdelili do skupín: ja, so svojím manželom a dcérou a dievčatami, potrebujeme brať jedlo a preto sme išli do obchodu. : Áno, ste veľmi slávny so svojím manželom, potom sme sa stretli s dvoma skupinami a utiekli do domu, vykročili sme cez plot, ale potom som cítil nebezpečenstvo, takže sa to stalo, tam bola tráva s kvetinovým záhonom a všetci sme sa schovali v ňom. budeme odolávať jeho útokom. Potom ten malý muž prišiel na kvetinový záhon a začal nás chytiť, bol som posledný, potom nás priviedol k svojmu šéfovi (v dome, ktorý nám priniesol) a začali sme bojovať s vojakmi, bránil som dievčatá so svojim manželom a dcérou. Bolo to veľa bojovníkov, ale porazili sme ich. Šéf nás vybral ako svojich bojovníkov a dievčatá nechali ísť. že kefír je nebezpečný pre vojakov aukázal to na bábiku, ktorá potom padla prstom. Na to môj sen končí.

Sníval som, že idem do plesu, ale ani moja vlastná ... zdá sa.
ale za zvláštnych okolností som nemal čas na neho, neskoro som sa tam nedostal.
Nakoniec bola rozrušená a odišla a poplatila zvyšok svojho spánku.

Zdarova Tatiana aj ja, zavut tak! Mal som promótorský sen a tam všetko prebublávame

Vitajte! Volám sa Tatiana. Dnes som mal sen o mojom absolvovaní. Dovolenka bola veľmi moderná: so všetkými programami, ale bola som neskoro na to, pretože Moje šaty boli spolužiakmi, ktorí ma po 20 rokoch stále milujú. Zámerne ho skryl, takže som bol neskoro. V dôsledku toho sme spoločne šli na ples, ale môj súčasný manžel ma zachytil (je to moja prvá láska). Ten promýšlivý chlapec mi nedal povolenie a nakoniec ma pobozkal. Povedz mi, prečo taký sen? Ale to nie je všetko. Spolužiaci mi hodili mŕtvu myš v tanci.

Snažil som sa, aby som absolvovala štúdium, ale nie v mojom meste ani v mojej triede.potom som bežal domov a videl som, že starší muž odhodil prsteň a mincu, zobral som ho a utiekol za ním, aby som vrátil to, čo stratil. Ale zrazu padol, začal som s ním hovoriť, potom mu pomohol vstať. potom sa pozrela a videla, že ľudia sú preplnený oknom a natáčali všetko na videu. potom som strávil staršieho človeka doma a ako sa ukázalo, celé mesto ho nenávidí a snaží sa ho zabiť.

Sníval som, že som doma, chodil som do promócie a potom som si spomenul, že som nemal šaty .. a teraz idem do bazaru s priateľom, vibrujúce šaty, potom ostatní spolužiaci prídu a vezmú všetky tie krásne .. Mám rád 2 šaty, tak dlho a nie veľmi ... Vybrala som si krátku s kvetinami (nemyslím si, že je to tak dôležité) vo všeobecnosti, idem a začať fajčiť z rozrušenia, potom som sa ocitla doma a začala sa moja najlepšia priateľka ... už volala taxík, všetko bolo v poriadku, ale ja som nemal čas, aby som sa ... Kričím Držať taxík aspoň vymýšľam riasy .. hovorí, že hovoria nie, už je čas, Jan, rýchlejšie, nemôžem ho držať (taxikár) ... maľujem mi riasy a prebudím
Tu som mal sen dnes
29.12.15

Študoval som v 11. ročníku. V januári som snoval prom v sobotu. Prom deň.Keď sa všetok prípravok naleje, odstránil som šaty, ale nie spôsob, akým sme ich kúpili. Ale z nejakého dôvodu to bolo piate. Nemal som make-up a vlasy. Mama hovorí, že pôjdeš voľne. Som naštvaný. Hovorí, že nie sú žiadne peniaze. Potom poviem, že idem domov. Hovorí niekde, že ležia. Prišiel som domov otec, povedz taťka dať 670 rubľov za účes. Dáva 1000 a potom sa nečakane prebudím. Všetci žijú

Vitajte! Snažil som sa absolvovať, ale ako som pochopil, nie moje. Bol som v bežných šatách, mal som so mnou malé dieťa, môj syn. Ale ešte som sa nedozrel. Bol pokojný, usmieval sa a dokonca hovoril. Neďaleko bol kočík s mojím krstníkom, ale ja som ho nevidel. Takisto som nemohla absolvovať žiadnu skúšku alebo predmet v tejto škole, musel som platiť, ale nemohol som. A na konci sny sa moja bývalá priateľka so svojím kočíkom snažila odkázať kočík, o ktorom napísala vyššie a kolísku s mojim dieťaťom, urobil som jej poznámku a šiel som zistiť, či prebudila môjho syna.

Vidím seba vo sne v biele krásne šaty, ja som namaľovaný vo sne tým, že som urobil krásne vlasy a idem do školy

Dnes som snívala o tom, že som neskoro absolvovala štúdium (dokonca som na ňu zabudla), ale nakoniec mám čas prísť, pripravím sa na ňu rýchlo a v bielych šatách idem na koncert,ale z nejakého dôvodu som prišiel zo školy, keď som skončil pred šiestimi rokmi. Ako vždy nezmysel.)

Som sníval, že sme sa pripravovali na absolvovanie s malou skupinou mojich skutočných spolužiakov. V podstate bola príprava v kuchyni malej reštaurácie jednej ženy. Jeden spolužiak ma zavolal, aby som zaznamenal sumu a sumu. Potom, keď (ako som pochopil) malá prezentácia ponuka bola pripravená, všetci začali brať to domov. Môj otec prišiel znova a ja som zozbieral väčšinu jedla v taškách.

Sníval som, že na prom pôjde neskoro, toľko vecí je ešte potrebné urobiť, ale nie je

Sníval som, že som sa ponížil v plesu a za to som chcel byť po víťazstve porazený ...

Koncert sme skončili (ale nebolo to v sne, len ten pocit). Čakali sme na rodičov, nechali sa dávať darčeky, spomínam si, že moja matka sa rozhodla dať striebornú tašku a vo vnútri bola krabica čokolády, rafaello (alebo čokoľvek tam nazývajú). Bolo nám povedané, že rodičia nečakali. Šli sme do šatne, kde sme nezmenili oblečenie. Rozhodla som sa zmeniť svoje topánky, aj keď to bolo na jar. Bola som v polovičných topánkach, ale z nejakého dôvodu som ich začal sťahovať, vzal som si jeden a v druhej som chytil blesk a nedokázal to odobrať. v skutočnosti to nie je.Povedala niekomu, že mi prinesú nové topánky. Nerozumiem prečo? Koniec koncov, nemôžem ich odstrániť. Nakoniec som vyšiel zo šatne v novej obuvi, bol to nejaký módny, s veľmi vysokými podpätkami, boli čierne so zlatými ozdobami vo forme kosoštvorcov. Šli sme von a stretli sme sa s mojou spolužiakkou, tam stáli s dvoma priateľmi, spýtal sa, v čom sa film začal. (Po koncerte sme museli ísť na film, neviem, ktorý z nich) Všetci sme šli oddelene. Keď moja priateľka a ja sme opustili školu, z nejakého dôvodu sme bežali a padali sme, ale nezdá sa, že sme sa otočili do rohu školy a ísť, natáčať video na telefóne a fotografovať. Bolo to 4 hodiny západu slnka. To je všetko.

Dobrý deň, snívala som o tom, že absolvam v miestnosti sestry mojej sestry za čo?

Interpretovanie snov - Škola, Inštitút

V škole alebo inštitúte medzi starými kamarátmi, ktoré majú byť - začiatok nového obdobia v živote, akútna túžba po priateľskej únii cítiť.

Dospelí prišli do školy a posadili sa na svoje stoly - neučíte sa od svojich chýb.

Konkurencia, skúšky v snehu - dobré znamenie.

Nesplnenie skúšok - úspech v podnikaní, vaša pripravenosť na ťažkosti a ich prekonanie.

Úspech skúšok - vstúpiť do určitého pochybného kompromisu v živote, preceňovať svoje schopnosti.

Keď ste do školy neskoro, viete, že nemáte čas na zvládnutie dôležitých záležitostí.

Vyvolanie a nepoznanie lekcie si uvedomujete slabé stránky vašej pozície.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/vypusknoj
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-vypusknoj.html
 • http://fb.ru/article/338098/k-chemu-snitsya-vyipusknoy-tolkovaniya
 • http://sonnikonline.club/prazdniki/k-chemu-snitsya-vypusknoj.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://felomena.com/sonnik/v/vypusknoj/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Ako vymeniť výfuk? - AUTOvKELLY

Zanechajte Svoj Komentár