Čo sny tortu? Vysvetlenie snov vám povie!

 • Podľa väčšiny tlmočníkov vám tieto sny hovoria o vašich potrebách - nie životne dôležitých, ale zmyselných "žiakoch hľadajúcich lásku". Jednoducho povedané, rozprávajú sa o snne speváka, ktorý má plávať v luxusu vo všetkých svojich prejavoch - mať veľa peňazí, kupovať krásne veci, nechať si najkrajší a najkrajší pokrm.
 • Ak v tvojich snoch ležal koláč na stolíku na dovolenku, znamená to, že čoskoro budeš chodiť na svadbu.
 • Ak sladkosť ležala na podlahe, môžete sa hádať so svojím milovaným (milovaným).

Predali sa torty?

 • Prečo snívať o tortu, ktorý ste si kúpili? Spánok varuje pred zmenami vášho osobného života. Nemohli ste mu odolávať a hltať priamo v obchode? Spánok sľubuje potešenie, ale "krátkodobý".
 • Bol to tvoj obľúbený tortu? Môžete dostať dedičstvo alebo vám môže byť poskytnuté niečo cenné.
 • Ak chcete kúpiť choux pečivo: nie tak dávno vy "nakosyachili", a teraz musíte "rake" dôsledky. Vo sne ste si kúpili také občerstvenie nie pre seba, ale pre niekoho? Bude mať kvôli vám veľa problémov.
 • Kúpili ste celý balík koláčov (možno iný)? V skutočnom živote vás povzbudzuje niekoľko gentlemanov.
 • "Mini-tortu" sa vám zdalo zbytočne drahé? Váš priateľ (manželka) vám pripravil prekvapenie.
 • V okne sa zobrazovali torty? Niečo vás veľmi sklama.
 • Boli krásne zdobené, zabalené? Budete pozvaní na dátum lásky.
 • Kúpili ste si dar, ale na pokladni nemali dosť peňazí (doslova nejaké drobnosti): budete bohatí, ale tieto peniaze nebudú poskytované zadarmo.
 • Vo vašom sne, niekto si kúpil tortu: čoskoro požiada o pomoc. Neodmietajte, bez ohľadu na to, ako ťažké.

Vyvarovali ste tieto sladkosti sami?

 • Pozrite sa na tortu, že ste si pečili (varené) - pre skvelé správy. Ak bola sladkosť úspešná, všetka vaša práca skončí s úspechom. Ak sú cukríky spálené, nemusíte sa chváliť príliš veľa - jedna hodina nie je ani, niekto to bude zmiasť.
 • Boli to sušienky, s krémom (alebo ste ich zdobili krémom): k prosperujúcemu životu a dobrej práci.
 • Pečieme koláče s priateľmi - aby si s týmito ľuďmi v reálnom živote dobre.
 • Ak ste vo sne pripravili pár sladkostí a začali ich distribuovať ľuďom, v "reálnom" budete môcť získať medzi známymi dobrú slávu.
 • Pripravili ste koláče a hneď ste ich zjedli: buďte veľmi diplomatickí počas rodinných sporov.Ak rozbroj rastie, rodina bude rozdelená na dva vojnové tábory.

Alebo sa s nimi zaobchádzalo?

 • Snemovník, ktorý ochutnal túto kuchyňskú zručnosť vo sne, v skutočnosti môže očakávať pozitívne zmeny v jeho živote. A budú dosť veľké: napríklad sa zamilujete, získate prácu ziskom.
 • Jesť tortu vo sne, ktorý sa skladá takmer z jednej krému - do veselého dobrodružstva lásky plánu. A ak je krémom puding, ten pocit môže byť skutočný, "dlhotrvajúci", ak je mastný, sen vyslovuje priateľstvo a ak sa ukázalo byť proteínom, toto je varovanie: váš milovaný má vietor v jeho hlave.
 • Ak je vo sne to nepochybne chutné, sen sľubuje odpočinok vo veľmi pohodlných a pohodlných podmienkach. Tiež chutný, čerstvý tortu môžete rozprávať o vernosti, ktorú majú vaši starí priatelia.
 • Naopak, bolo to náročné, bez chuti? Vaše podvedomie vás varuje, že strácate čas alebo musíte urobiť prázdne cvičenie.
 • Máte radi cukrárske pečivo? Sen sľubuje nových blízkych priateľov, s ktorými sa čoskoro stretnete. Požiadali ste o doplnky a ste sa opäť liečili? Znamená to, že noví ľudia nebudú novými, ale dojmy, ktoré prinášate z ostatných.
 • Práve si ochutnal tortu, potom ho odložil? Takže vy a spánok ste hltali pochybnosti. A čo? Tu sami viete lepšie!
 • Kŕmili ste pečivo ďalšej osoby: v reálnom svete budete môcť ukázať altruizmus.
 • Otráveš sa vo svojom spánku? Sny vás varujú pred "bezvýznamným", ktorý čoskoro začnete vo svojom živote.
 • Počas degustácie ste si na podlahu vybrali občerstvenie? Spať na problémy. Samozrejme, rozhodnete sa o nich, ale o tom musíte premýšľať.
 • Zahral si iný človek tortu vo vašom sne? Vaše podvedomie varuje: bojujte proti svojej závisti, tento zlý pocit môže priniesť veľa problémov.
 • Vidíte, že vaše dieťa jeslo tieto sladkosti a on bol hysterický a nechcel jesť žiadne ďalšie potraviny: v skutočnom živote máte pocit, že ste ho veľmi rozmohli.

Sen o čarodejnici Medea

 1. Určite táto kniha snov, koláč (ako tortu) nie len sníva. Toto je znamenie: snívaš o luxusu a obyčajný (dokonca celkom prosperujúci) život ti nevyhovuje.
 2. Ak ste jedli túto sladkosť vo sne, potom v skutočnom svete bude váš život naplnený potešením - pravdivý, krátkodobý.
 3. Vo sne bolo veľa chutných pochúťok, ale nemohli ste ich jesť: čokoľvek ste snívali, nemôžete to dosiahnuť. Šťastie, ktoré sa zdalo veľmi blízko, sa zrazu stáva nedostupným.

Kulinárske sny knihy

Podľa tejto knihy, ak ste jedli tortu vo vašom sne, to znamená: nová osoba čoskoro vstúpi do vášho života, ktorý sa stane veľmi blízkym. Možno začnete romantiku, alebo možno budete robiť silné priateľstvo. Jedna vec je istá - táto osoba vás zabudne na všetkých starých známych a zmení sa vnútorne.

Dream Dream Thelomena

Keď si sami kúpite tortu, snímač bude čoskoro schopný uzavrieť neuveriteľne dobrý obchod alebo kúpiť nejaký majetok. Je možné, že si uvedomí podstatné dedičstvo, ktoré zostali niektorými príbuznými.

Nákup veľkého množstva sladkostí - pred priaznivým obdobím. Budú príležitosti realizovať tie najambicióznejšie plány, výrazne zlepšiť ich vlastnú finančnú situáciu. Nenechajte si ujsť svoju šancu!

Angel Dream

Dort videný počas nočného odpočinku je takmer vždy pozitívnym symbolom, čo naznačuje neobmedzený úspech v každom úsilí. Snívač dostane príležitosť na sebarealizáciu, dokáže dosiahnuť vysoké výsledky. Výnimkou je sen, v ktorom bol prítomný svadobný dort. Od takého snu by ste nemali čakať nič dobré.

Snívať o tortu v obchode, ale zároveň nemať peniaze na to, aby ste si ho kúpili - pripravte sa na ťažkosti, všetky výzvy. Budeme musieť použiť obrovské množstvo energie, aby sme zachovali našu hmotnú pohodu.

Ak dievča vo sne zjedlo koláče, po ktorom sa začala cítiť chorá - veľmi sa obáva všetkých ťažkostí v živote. Je potrebné sa naučiť, ako súvisieť so všetkým, čo sa deje okolo, a nie vziať všetko blízko k srdcu.

Sledovanie dieťaťa jesť koláče - snímač sa cíti vinný, pretože nemôže nájsť dostatok sily, aby prestal sledovať svoje vlastné slabosti.

Zasvätené ženy v domácnosti

Ak žena vo sne jedol koláče - čoskoro získa nezabudnuteľnú, ale krátkodobú potešenie. Krém na varenie pre dort alebo koláč - pre neočakávané zisky. Ak chcete pečať taký muffin na vlastnú päsť, je symbolom skutočnosti, že snívajúci nerozumne používa svoj vlastný čas. Je potrebné obmedziť trochu na zábavu, aby ste urobili užitočnú vec.

Podľa knihy o snete, kúpený tortu v obchode naznačuje skorší príjem dedičstva, drahý darček.Keď vidíte veľa sladkého pečiva, ale nemôžete ho kúpiť - v blízkej budúcnosti sa nestane skutočné sny. Jedenie sušienky alebo čokoládového tortu je dobrým znamením, ktoré naznačuje úspech v milostnom vzťahu, šťastné manželstvo, idyla v rodine.

Dream Miller

Pre dievča sen tohto druhu znamená iba to, že urobila správnu voľbu a momentálne vedie vedľa nej presne toho muža, s ktorým bude šťastná v manželstve. Ak je vodcom podľa charakteru, potom súčasní voliči s radosťou postúpia úlohu hlavy rodiny.

Muž, ktorý kúpil tortu, dostane podstatný majetok ako dar alebo dedičstvo. Ak chcete vidieť čerstvý dezert - šťastné manželstvo, prosperitu a radosť v rodine. Pripravte si tortový krém sami - na propagáciu alebo na nové pracovisko. Nezávisle pečieme - strácať čas a energiu.

Freudan Dream

Snívať tortu - vysnívaná kniha naznačuje nadmernú sexuálnu túžbu snovateľa, ktorý je ochotný mať vzťah s viacerými partnermi naraz, aby bol spokojný. Nepoužívajte na ich chtíč, aby ste neustále hľadali nové pocity.

Ak sa snímač zachytí na koláč, potom čoskoro budú pocity pre osobu, s ktorou bude vášnivý,ale skôr krátky román. Varenie dezert - nespokojnosť s vlastným sexuálnym životom. Možno je všetko spojené nielen s fyziológiou, ale aj s duševným stavom.

Moderná kniha snov

Nočné videnie, v ktorom bol koláč musel byť ukradnutý, kniha snov priamo súvisí s emocionálnym stavom speváka. Nie je potrebné hľadať nebezpečenstvo tam, kde to nie je, pretože to nepovedie k ničmu dobrému.

Radosť z lahodných sladkostí - je čas na dovolenku a dovolenku, čo niekedy nestačí.

Jesť dezert v sne

Ten, kto vidí sám seba, musí byť pripravený na to, že v blízkej budúcnosti bude jeho život obrátený hore nohami. Nemali by ste sa obávať, pretože aj zásadné zmeny môžu mať pozitívny charakter.

Keď sa na party zúčastníte jesť tortu - čoskoro budete mať príležitosť zoznámiť sa s novými priateľmi.

Doprajte si koláče - senné knihy sa približujú k názoru, že takýto sen je negatívnym znamením. Ahead bude ťažké obdobie a šťastie sa takmer úplne odvráti od toho, čo sníl.

Ak sa chcete vo sne znečistiť krémom, nie je ďaleko od celej série udalostí, z ktorých jedna môže skončiť v zmätku.Ak je krém mastný - uistite sa, že existujú len praví a spoľahliví priatelia, na ktorých sa môžete spoliehať.

Tešíme sa na sladký, voňavý tortu - v blízkej budúcnosti bude mať snívač nádhernú príležitosť na oddych, napríklad na blankytnom pobreží.

Ak bol koláč chuť alebo chýba - mali by ste prehodnotiť svoj postoj k životu. Nie je potrebné strácať čas na niečo, čo neprinesie potešenie ani materiálny zisk.

Cook alebo kúpte si koláč

Knihy snov tvrdia, že keby ste museli kúpiť dort vo vašom sne, bola by to rýchla zmena v živote speváka. Kúpte si príliš drahé pečivo - očakávajte romantické prekvapenie, ktoré sa pre vás bude milovať. Kúpte obrovské množstvo koláčov - je čas rozhodnúť o voľbe druhej polovice. S najväčšou pravdepodobnosťou je niekoľko ľudí zamilovaných do osoby, ktorá mala taký sen.

Ak chcete vidieť sami dort vo vašich rukách, ktorý je zabalený do pekného balíčka - na nečakané, ale príjemné stretnutie, možno pre romantický deň. Kúpiť a okamžite jesť dezert - k krátkodobej potešenie.Snívať slávnostný stôl, na ktorom sa veľa koláčov - na ťažkosti spojené s organizáciou svadby. Ak by boli sladkosti rozptýlené na podlahe - vzťah s vašim blízkym sa zhorší.

Zdobenie dortového krému - zvýšiť kariérny rebríček alebo uzavrieť lukratívnu zmluvu. Ak je vo sne príliš dlho chodiť okolo obchodu a nie nájsť silu rozhodnúť o kúpe koláča, neočakávanú materiálnu pomoc. Spravidla je takýto sen o získaní dedičstva.

Ak sa s ním priateľ prihodí k dortu, snívač bude čoskoro potrebovať pomoc od tejto osoby. Získajte darček vo forme sladkého dezertu od ľudí, ktorí prišli navštíviť - môžete sa spoľahnúť na vonkajšiu pomoc pri riešení vašich problémov. Kúpiť choux alebo čokoládový koláč - musíte analyzovať svoje vlastné správanie. Možno, že snívajúci trpí svojimi vlastnými chybami, ktoré sa dopustili skôr, ale stále sa snaží nájsť príčinu všetkých problémov u iných ľudí. Ak snívač dal svojmu priateľovi dezert zakúpený v obchode, potom v skutočnosti dáva tejto osobe veľa problémov.

Dream dort

Tento nádherný dezert je symbolom ľudských potrieb, ktoré nie sú zahrnuté v zozname vecí najskôr nevyhnutných. Faktom je, že koláč, podľa veľkosti hmotných hodnôt a pôžitkov, nie je ničím iným ako luxusným predmetom. Sny o podobných snoch sú celkom zvedavé.

Vzhľad tortu vo sne - znak nadmerných požiadaviek. Preto v skutočnom živote nemusíte byť vedený k lákavým ponukám, s najväčšou pravdepodobnosťou vás chcú oklamať. Takýto sen tiež sľubuje pozitívne zmeny v záležitostiach a zvýšenie kariéry.

Veľmi dobrý sen ovplyvní váš osobný život: ak ste chceli nájsť bezpečného a tichého partnera života, váš súčasný vyvolený bude s touto úlohou vynikajúcou prácou.

Avšak nie všetky sny o knihách hovoria o skach s koláčmi iba pozitívne. Niektoré knihy o snech sú extrémne negatívne v súvislosti s týmto druhom snov a dôrazne odporúčame, aby ste v mrakoch neletili a pokračovali v práci, na ktorej ste najlepšie, a nestrácajte čas na nečinnosti a nečinnosti. S týmto prístupom nebude úspech dlho čakať.

Jedzte tortu vo sne

1) Ak ste nie len videli, ale aj vyskúšali tento sladký dezert v sne, je to znamenie, že v reálnom živote čakáte na zmeny, ktoré raz a navždy premenia váš život

2) jesť tento dezert zatiaľ čo ste hosťom - to znamená, že by ste mali očakávať, že sa stretnete s zaujímavými ľuďmi, s ktorými sa môžete stať priateľmi neskôr,

3) zaobchádzať s niekým s touto pochúťkou znamená, že v skutočnom živote budete veľkodušní,

4) kousať malý kúsok tejto sladkosti - znamená, že vás sužujú pochybnosti o lojalite vášho rozhodnutia,

5) ak ste otrávený koláčom - to je znamenie, že okolnosti v živote nebudú v najlepšom smere pre vás,

6) škvrny krém s týmto dezertom - k zvedavému prípadu alebo rozpaky,

7) torta bohato rozmazaná so smotanou alebo krémom vo sne je znakom, že budete mať nezabudnuteľnú romantickú cestu,

8), ak súčasne bol prítomný aj krém na puding, znamená to, že hlboko máte pocity pre známeho mladého muža;

9) olejový krém na tortu vo sne vás informuje, že ste obklopení nádhernými priateľmi,

10) ak ochutnáte voňavé voňavé, chutné koláče - to je znak toho, že v skutočnosti sa môžete čoskoro ocitnúť na nádhernej a pohodlnej dovolenke, napríklad v mori,

11) skúste nie príliš príjemný dezert vo sne - znamenie, že strácate čas a energiu na niečom.

Varenie alebo nákup koláčov vo sne

1) ak dostanete túto cukrovinku vo vašom sne - to je predzvesťou toho, že veľmi čoskoro by ste mali očakávať rýchle zmeny vo vašom osobnom živote. Ak sa dezert v rovnakom čase zdalo vám príliš drahé - to znamená, že môžete očakávať o svojej druhej polovici romantické prekvapenie,

2) akvizícia veľkého množstva dezertov vo sne je znakom, že inšpirujete nádej na reciprocitu pocitov k niekoľkým priateľom naraz,

3) upozornenie sladkosti vo výložníku - silne sklamaný niečím v reálnom živote,

4) vidieť krásne zabalený dezert - na romantické stretnutie,

5) dostať a okamžite jesť tortu - na krátke potešenie,

6), aby tento dezert v sne s vlastnými rukami - na pozitívne správy. Ak je výrobok spálený - je to znamenie, že sa nemusíte ani chváliť o svojich vlastných úspechoch,

7) vidieť sladkosť na stolíku na dovolenku - na svadobné problémy, na podlahe - znak nezhody s partnerom,

8) varenie sušienky krémové koláče - na úspech a dobré správy v reálnom živote,

9) zdobiť tortu krém - pre dobrý obchod alebo príchod nového high-platenie práce,

10), ak máte sen, v ktorom nemôžete dlho vyzdvihnúť svoje obľúbené sladkosti - to znamená, že veľmi skoro dostanete veľké bohatstvo ako dar alebo dedičstvo,

11), ak iná osoba kúpila tortu a začala sa s tebou správať - ​​to znamená, že v reálnom živote bude potrebovať vašu pomoc veľmi skoro,

12), keď k vám prichádzajú hostia, ktorí s nimi priniesli tento dezert - to znamená, že chcú ponúknuť vašu pomoc,

13) získanie chouxového pečiva vo sne je symbolom chýb, ktoré už boli vykonané v reálnom živote. Ak sa na vás vyskytne veľa problémov, nemusíte hľadať vinníka, najskôr sa porozprávajte

14) kúpiť dezert inej osobe - to znamená, že v reálnom živote mu dávajú veľa problémov.

Čo je snovou tortou pre Millerovu snovú knihu

- Ak ste videli túto pochúťku vo sne - to je znamenie, že tvoji vyvolení je viac ako hodný kandidát a ak máš v úmysle oženiť sa a stále byť hlavnou v rodine - je to najlepšia voľba,

- ak ste si vo sne zakúpili sladkosti - to je predzvesť skutočnosti, že veľmi skoro dostanete nejaký majetok,

- čerstvé sušienky - znak čistých pocitov, radosti a prosperity. Varenie krému na zákusky v sne - získajte dobre platenú prácu, pečte sami sami - jednoducho horíte život, strácate čas na prázdne rozhovory a zábavy.

Aký je sen o tortu podľa Freudovej snovovej knihy?

Dezert, ktorý vznikol vo vašom sne, napríklad medveď, môže znamenať prejav vašich sexuálnych túžob. Ak chcete získať ich, ste pripravení zmeniť niekoľko partnerov do série. V nepretržitom vyhľadávaní sa váš život postupne stáva nepretržitým hľadaním všetkých nových pocitov. Problém spočíva v tom, že máte túžbu žiť bez vášho záväzku voči svojim pravidelne sa meniacim sexuálnym partnerom. Táto pozícia však nie je najlepšia a najvhodnejšia a po chvíli si sami uvedomíte túto skutočnosť.

- Ak ste vo sne s touto sladkosťou zaobchádzali - pripravte sa na milostné dobrodružstvo, ktoré však nebude pokračovať. Bude to skvelé, ale veľmi rýchlo sa rozvíjajúce vzrušenie,

- ak pečiete sako v sne - to je zrkadlo vašich osobnostných čŕt: budete obviňovať len seba a nikto pre všetky problémy sexuálnej povahy. Nemali by ste sa však na to pozdržať, pravidelné fyziologické problémy sú v každej osobe nevyhnutné a nie ste výnimkou.

Čo sníva o tortu podľa snovovej knihy Medea

- Ukážka v snake tortu symbolizuje potreby, ktoré nemožno nazvať povinnými. Tento dezert symbolizuje príliš vysoké očakávania života, časté návraty do príjemných spomienok,

- jesť sladkosť vo sne - dostať krátke potešenie z reálneho života,

- vidieť vo sne veľké množstvo dezertov, ktoré sa nedajú vziať - je to znamenie, že všetky vaše sny sa zlomia na tvrdú realitu života.

Čo sníva o tortu pre modernú snovú knihu

- tortu vo sne symbolizuje dobrú pôdu pre podnikanie a prácu vo všeobecnosti,

- ak chcete zakúpiť dezert v sne, ale nie dosť peňazí - je to znamenie, že v budúcnosti budete mať príležitosti na získanie materiálnej nezávislosti,

- jesť chutné koláče vo sne - znamenie, že ak je to potrebné, môžete si urobiť krátku dovolenku, ktorej ste postrádali tak dlho,

- ak ste jedli koláč a otrávili ste ich - to znamená, že v skutočnosti očakávate nebezpečenstvo aj tam, kde nie sú žiadne,

- ak vo sne prišli priatelia k vám a priniesli si krabici plnú sladkostí - to znamená, že v reálnom živote niektorí z vašich vplyvných známych sľubujú vážnu podporu,

- ak vo sne vaše dieťa nechce jesť žiadne jedlo, s výnimkou koláčikov - je to znamenie, že v skutočnosti sa obviňujete zo seba a iných ľudí.

Ako môžeme vidieť, sen, v ktorom je koláč s výnimočnými výnimkami, je sľubným znakom, ktorý sľubuje šťastie, prosperitu a vzhľad na osobnom fronte dôstojného partnera života. Okrem toho vzhľad dortu vo sne môže tiež znamenať krátkodobé potešenie, uspokojenie fyziologických potrieb, potešenie.

Vychutnajte si chuť

Ak ste vo sne spadli, je tu táto lahodná cukrovinka, potom v skutočnosti čakáte na osudné zmeny k lepšiemu.

Mohlo by to byť stretnutie s budúcim životným partnerom, novou pozíciou alebo dobrými správami z diaľky. V závislosti od iných okolností snov vám kniha snov pomôže presnejšie určiť, čo vás čaká.

Dort, v ktorom bolo veľa lahodného krému, prichádza vo sne pred fascinujúcim romantickým dobrodružstvom. Obzvlášť v knihe snov poznámka puding, ktorý symbolizuje dlhý, hlboký pocit.

Olejový krém v produkte hovorí, že máte veľa lojálnych priateľov. Šírená veverka varuje pred levitáciou vášho zvoleného.

 • Na párty je dort - nájsť nových priateľov.
 • Nakupte ich niekomu - aby ste ukázali veľkodušnosť.
 • Odhodiť to a odložiť - pochybnosti o správnosti rozhodnutia.
 • Otrava sladkosti - okolnosti nie sú na vašej strane.
 • Silne zafarbené krémom - zábavnou príležitosťou, nedorozumením.

Nadchádzajúci odpočinok v komfortných podmienkach - to je to, čo dort sa chystá snívať s veľkým potešením. A ak sa spýtate iného produktu na párty alebo ho kúpite, znamená to, že odpočinok prinesie nové pocity a dojmy. Existuje nepríjemný koláč, - podľa knihy snov, znamená to strácať čas.

Ochutnajte alebo kupujte sladkosti

Sen, v ktorom ste si kúpili tortu, vás varuje pred možnými zmenami vo vašom osobnom živote.

Ak by sa cukráreň zdala príliš drahá, potom očakávajte prekvapenie od blízkeho.A kúpiť veľa koláčov - podľa snov kniha znamená dávať nádej na reciprocitu niekoľkým zástupcom opačného pohlavia.

 • Dream dorty na okne - na sklamanie.
 • Sú krásne zabalené - na romantické obdobie.
 • Nakupujte lahôdky a okamžite jesť - na krátkodobé potešenie.

Dorty, ktoré ste si pripravili, snívajte o dobrých správach. Ak je pečivo spálené, kniha snov vám odporúča, aby ste menej pokročili. Dokonalé produkty predpovedajú veľa šťastia vo všetkom, čo máte na mysli.

Varenie cukroviniek s priateľmi - v knihe snov znamená mať vo svojej spoločnosti dobrý čas. A pečieme koláče a liečíme ich veľkému počtu ľudí znamená získať dôveru iných.

Koláče na slávnostnom stole často snívajú o manželstve. A vidieť ich na podlahe - hádať sa s partnerom.

Keď presne určíte, o čom sníva koláč, potom bude pre vás jednoduchšie naplánovať ďalšie kroky.
Autor: Vera Fractional

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Čo robia sny

Ak ste snívali o tortu, znamená to, že tvoji vyvolení je hodný teba a ak máš v úmysle mať manžela, od ktorého môžete vyrábať laná, potom nenájdete ten najlepší kandidát pre seba. Nákup vaše obľúbené pečivo vo sne predzvesťou príjem majetku.

Čerstvé sušienky - znamenie prosperity, prosperity a šťastnej lásky. Ak chcete urobiť krém na koláče vo sne - získať ziskové zamestnanie, pečiete koláče - strácať drahocenný čas na prázdnu zábavu alebo chatovanie.

Čo sny o tortu (sen vysvetlenie XXI storočia)

Cake - Cake - Dort, ktorého ste snívali, je známkou láskyplnosti a chýbajúcich príležitostí, neverte v duchovné nápady a rýchle výsledky, robte svoju prácu, ako ju poznáte a poznáte ju. Pečenie koláčikov a ich jedenie vo sne - znamená, že môžete očakávať vážne rodinné ťažkosti v dôsledku smiešnych hádiek alebo nepríjemného nedorozumenia. Cake - pozri - zmeškané príležitosti, je - list, novinky.

Cake - v sne, dort predpovedá, že budete mať nového priateľa alebo obľúbeného (obľúbeného), ktorý vás zabudne na staré návyky a starý kruh známych. Koláče (koláč) - Symbol potrieb, ktoré nie sú životne dôležité. Zveličené očakávania v živote. Vráťte sa do príjemných spomienok. K dispozícii sú koláče - získate krátkodobé potešenie. Pozrite sa na veľa koláčov, ktoré vám nie sú k dispozícii - vaše sny zlyhajú. Na obzore zostane šťastie.

Hodnota obrazu snov (podľa Artemidora Daldiana)

Snívala ste o tortu - je tu koláč. Pre ženu, Sleep, snívala v pondelok v noci - aby sa zlepšila nálada a v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok večer - na príjemné správy v sobotu alebo v nedeľu večer, znamená to, že budete mať dobrý čas so svojimi kamarátmi ,

Pre človeka spánok v pondelok večer snívalo príjemné, ale nepresné správy a v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok večer, v hektickom čase, ktorý sa v sobotu alebo v nedeľu v noci objavil na lákavej, ale nebezpečnej ponuke. Čo znamená cupcake vo sne? Nová láska vášeň.Čo to znamená vo sne Cakes - Zážitok a zábava. Predstavte si, že sa tešíte na koláče v spoločnosti všetkých vašich najbližších priateľov.

Výklad psychológ A. Mindell

Snívali ste o tortu - pečiete si dobrú náladu alebo ju potešujete - čoskoro budete mať prvé príznaky indispozície. Nemáte dostatok peňazí na dort v obchode - v skutočnosti budete mať dosť peňazí za všetko, pretože budete mať veľa peňazí, ale najprv budete musieť pracovať a budete mať dobré zdravie.

Zdá sa, že ste boli otrávený koláčmi - ak sa spálite na mlieko, vyfuknete do vody, vydržate od niekoho, uvidíte nebezpečenstvo okolo každého rohu, úzkosť pre seba a milované vás zbavia dôvery.

Čo to znamená vidieť cupcake vo sne (Psychoanalytic dream book)

 1. Ak snívate o dovolenkových koláčov - ako sú svadby alebo narodeniny - hovoríme, že existuje dôvod, ale môžete si zariadiť dovolenku. Môže to byť spôsobené skutočnou príležitosťou, alebo neskôr treba sláviť dovolenku. (Sviečky na tortu - viď Sviečky a figúrky.)
 2. Varenie koláče znamená našu potrebu starať sa o ostatných alebo pestovať akúkoľvek vnútornú potrebu.
 3. Obrastné koláče alebo buchty označené krížikom symbolizujú kruhový mesiac a jeho štyri štvrťroky.

Čo to znamená spať s dortom, berúc do úvahy dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

Cake - Ak ste sa narodili na jar, prečo snívajte o tom, že budete jesť tortu vo sne - na sladký život.

Ak ste sa narodili v lete, aký je sen v dortu - do prosperujúceho života, je to výklad toho, o čom tento sen je.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo sníval o tom koláč - vychutnať si život, radosť z nálady.

Ak ste sa narodili v zime, aký sen, ako keby prišli hostia, a všetko - s koláčom - sa ocitnete v ťažkej situácii a niekoľko vašich priateľov Vám ponúkne pomoc.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://tayniymir.com/sonnik/snitsya-pirozhnoe.html
 • http://www.syl.ru/article/339448/k-chemu-snitsya-pirojnoe-sonnik-rasskajet
 • http://zhenskoe-mnenie.ru/themes/love/k-chemu-sniatsia-pirozhnye-o-chem-govoriat-sonniki-millera-freida-i-drugie-tolkovanie-snov-pro-pirozhnye-zhdi-peremen- v-lichnoi-zhizni-i-naslazhdenii /
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-pirozhnoe.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/pirozhnoe
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/1585.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/pirozhnoe
[/ zbalenie]

Sledujte video: Wham! - Posledné Vianoce (oficiálne video)

Zanechajte Svoj Komentár