Čo sny o skle podľa snov knihy

V každodennom živote je pohár spojený s dovolenkou a zábavením, vo sne, toto jedlo predzvesťou víťazstvo nad nepriateľom, známym zaujímavým človekom. To, o čom tento objekt sníva, nie vždy má v knihách snov pozitívny výklad a môže prorokovať frustráciu a dočasnú neschopnosť pohybovať sa vo vesmíre.

Buďte pozorní!

Dream Vanga vysvetľuje, prečo sen o pití šampanského zo skla, riziko, že bude porazený v podnikaní kvôli jeho nespravodlivému postoju voči druhým. Nemali by ste požadovať, aby ľudia robili to, čo nechcú - prejavte láskavosť a účasť.

Zasnívané prázdne okuliare varujú vysnívanú knihu o riziku kritiky a zlých jazykov. Ak chcete vidieť, že sklenené víno je rozbité - predpovedá hádku alebo vážny konflikt, ktorý zanikne čoskoro.

Vidieť vo sne jeden rozbitý pohár, svedčí o sklamaní, ktoré natrvalo vyslobodí snítača. Boli to dva - otázka sa týka milovaného.

Sníval som, že som mal šancu na nákup okuliarov, takže v reálnom čase sa ukazuje, že jeden z priateľov je najhorším nepriateľom. Ak ste nemali dostatok peňazí na to, aby ste si ich kúpili, vaša chýbajúca vôľa pomôže vyhnúť sa veľkým problémom.Ak chcete dať okuliare - ťažko sa vyhnúť nastávajúcim ťažkostiam.

Pitie alkoholu vo sne pre bratstvo, podľa názoru snov knihy, sľubuje škandál, ktorý môže byť vynikajúcou pôdou pre intriky nepriateľov a nové, nepredstaviteľné klepy. Rodinní ľudia ako obrázok sľubujú nezhodu vo vzťahoch, strata dôvery.

Ale čo nie je žiadna legrace!

V zbierke tlmočníkov snežné sklo symbolizuje neplánovanú dovolenku, malú sviatok. Červené víno v tejto nádobe, podľa Millerovej snovovej knihy, je predchodcom zábavnej a príjemnej zábavy s priateľmi.

Víno sklenené víno nesľubuje stranu, počas ktorej sa môže objaviť škandalózna udalosť. Snížené pivo oznamuje plynulú radosť, radostnú udalosť alebo prekvapenie.

Užite si šťastie

Naplňte krásne a drahé misky so šampanským, ale nemôžete si vziať šumivý nápoj sám, hovorí o schopnosti vyhnúť sa pasci.

Ak sa chcete pozrieť vo sne v starých krištáľových miskách, prorokuje patrón vplyvného človeka, úspech v podnikaní alebo kariére. Dievča, sen, v ktorom musel umyť a umiestniť okuliare, hovorí, že budúcnosť je v jej rukách.

Ak chcete vidieť vo sne drahé kryštálové alebo svadobné misy, v ktorých je šampanské - na vyhliadku radikálnej zmeny budúcnosti. Vysvetlenie snov odporúča dôkladne zvážiť návrhy ľudí, ktorí majú silu a bohatstvo, pretože poskytujú šancu na dosiahnutie úspechu a prosperity.

Ak chcete poraziť vo sne kryštálové nádoby, prorokuje úspech v začiatku podnikania. Pozrite sa na rozbité - ak chcete presunúť alebo meniť partnerov. Čisté sklo vo sne, podľa snov knihy L. Moroša, znamená dobré správy, užitočné informácie, špinavé - predurčuje drby a nie pravdivé správy.

Milosť jemnosti ...

Mladé ženy budú zaujímať, aké sú sny plného pohára. Naplnená nádoba vo sne predpovedá o blížiacej sa tehotenstve snívača.

Dream Miller vysvetľuje, čo dievča sníva, že pije z pohára červeného vína. Podľa názoru tlmočníka sa objavil sen, ktorý predznamenal veľkú popularitu snovateľa medzi mužskou polovicou ľudstva.

Šmýkajúce okuliare alebo okuliare oznamujú podvod alebo zradu milovanej osoby. Čo miluje milovaný človek, ktorý predstavuje pitie v pohári, znamená v skutočnom živote skúsiť zakázané potešenie.

Vidieť, že sklenka nápojov sa rozpadla - na nepríjemné udalosti v rodinnom kruhu, čo bude mať za následok hádky a obvinenia. Ak hostia zlomili pokrmy - na príjemné a vzrušujúce stretnutie.

Čo sníša Sklo, ako pochopiť sen (interpretácia snov 21. storočia)

 • Sklo vidieť z diaľky vo sne môže znamenať drby okolo teba.
 • Odmietnutie skla, ktorá vám bola ponúknutá, znamená, že na vás čaká nečakaná a nepríjemná okolnosť.
 • Ak chcete získať pohár ako dar, je získať propagáciu alebo dedičstvo.
 • Celé sklo alebo pohár dievčaťa môže symbolizovať blížiace sa tehotenstvo.
 • Ak chcete piť vo sne z pohára, máte dočasné potešenie.
 • Pre pacientov, aby ho videli vo sne alebo nápoj zo zlatého alebo strieborného pohára - aby sa pomaly zotavilo.
 • Rozbité sklo vo sne predpovedá chorobu.
 • Pohár alebo pohár vody snáša dobré zdravie, s vínom - na radosť a potešenie.

Čo sníva pohárik snívača (senná kniha psychológa G. Millera)

 • Bežné sklo, pohárik z krištáľového skla, aby ste ich videli, nie je veľmi dobrý sen - v reálnom živote budete čeliť vážnemu sklamaniu, ktoré na vás urobí skvelý dojem a dokonca vás môže dlho vyradiť z cesty.
 • Ak ste snívali o striebornom pohári a vypili ste z neho vodu - sen varuje, že vaše podnikanie je ohrozené a záležitosti, s ktorými sa teraz zaoberáte, sú odsúdení na neúspech.
 • Obdivovať vo sne krásne starodávne okuliare je znakom toho, že čoskoro dostanete z ponuky cudzincov niekoľko veľmi výhodných ponúk. Ak je snívač žena a zavlažovala pohár vody zo skla vo sne o blízkej, videnie prináša nejaké zakázané potešenie.
 • Ak dievča umýva pohár vo svojom sne, znamená to, že jej osud je úplne v rukách. Tento sen naznačuje, že s nikoho nemôže konzultovať a konať, mala by len sledovať vlastnú intuíciu.
 • Ak žena sníva, že pije z plného pohára, bude čeliť ťažkostiam, ktoré musí trpezlivo a dôstojne prekonať.
 • Ak držíte vo vašich rukách prázdne poháre - všetko, čo bude robiť, bude stratou času.
 • Podávať niekomu plné pohári - blízky ľudia pomôžu pri riešení problémov, nechať prázdne poháre - stratiť láskavosť príbuzných a priateľov.
 • Rozbiť sklo vo sne - v blízkej budúcnosti sa nič nestane,akákoľvek prekážka k požadovanému bude bezpečne prekonaná.

Čo sníva sklo vo sne (kniha snov Catherine Veľkej)

 • Vidíte krištáľové sklo, svetlo sa krásne prelína vo vzhľade - v skutočnom živote zistíte sklamanie a je tak skvelé, že budete dlho pamätať.
 • Ak pijete z krásneho skla - vaša firma je odsúdená na zlyhanie, ide o obchod, obchod, srdečné vzťahy môžu byť veľmi búrlivé.
 • Mladá žena vidí, že daruje pohárom vody cudzincovi - potešenie, ktoré si táto žena myslí a hľadá, môže byť zakázané, ak sa vyhýbate hriechu.
 • Cudzinec si vzal pohár - to znamená, že žena nájde radosť, o ktorej snívala.

Ak uvidíte pohár, na čo to je? (interpretácia psychológa E.Eriksona)

 • V snoch má pohár rovnaký význam ako misa (pozri kalich). Zosobňuje ženskosť, vnímavosť a našu schopnosť dosiahnuť radosť rôznymi spôsobmi. Môžeme vytvoriť oslavu z toho, čo je mimoriadne obyčajné. Pite zo skla - dajte si Slobodu užívať si život v plnej miere.
 • Snívať s okuliarmi, napríklad víno, znamená niekoľko rôznych spôsobov, pomocou ktorých je dôležité urobiť život báječným a radostným.
 • Ženskosť.
 • Čo sklo znamená vo sne - vážne sklamanie, rozbité sklo je menšia strata.

Výklad snov Sklo, berúc do úvahy dátum narodenia (sen pred narodením)

 • Ak ste sa narodili na jar, prečo snívajte držať prázdnu pohár v ruke - k neomylnosti vášho priateľa. Držte plnú pohár v ruke - ľudia vám budú želávať zdravie a dlhú životnosť. Pre premiestnenie alebo zmenu partnerov je vidieť rozbité sklo.
 • Ak ste sa narodili v lete, aký bol váš sen, ako pijete vodu alebo iné nápoje zo skla - do nebezpečného pohlavia.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, čo ste snívali, ako pijete z veľmi drahého skla - do chudoby, je to výklad toho, o čom tento sen je.
 • Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať o pohári - klebety.

Rodinná interpretácia snov

Ak vo sne vidíte prázdne sklo, mali by ste byť obozretní zo zlých jazykov, vidieť vo sne plnú pohár - znak budúceho šťastia. Pacienti taký sen predpovedajú krátkodobé oživenie. Ak vo sne budete piť vodu z krásneho skla, potom očakávate plytvanie časom na dohodu, ktorá sa nikdy nestane pravdivou.Ak tvoja miláčka prináša vo sne pohár vody, tak čakáš na zmyselné radosti a zakázané potešenie. Sleep Vás varuje, že by ste mali byť opatrnejší a opatrnejší, aby ste nepoškodili vašu reputáciu.

Snívať veľa bohato zdobených okien viedenského skla znamená, že by ste mali starostlivo zvážiť ponuky, ktoré dostanete od ľudí s mocou a peniazmi, pretože vám pomôže radikálne zmeniť svoj život a dosiahnuť veľký úspech. Okuliare plné vína vo sne sú znakom dobrých správ. Ak je víno sladké, potom nájdete veľa príjemných. Cestovanie okuliarov vidieť vo sne, v čase, keď uvažujete o nezvestnej osobe, od ktorej ste nemali žiadne správy, znamená, že je živý a zdravý a je na ceste ďaleko od vás. Pozrite si interpretáciu: Víno, Voda, Nápoje.

Moderný sen

Ak sa vo sne váš pohľad usadil na krásnych okuliaroch, znamená to, že tam bude zábavná udalosť, kde budete svietiť. Okuliare na víno boli umiestnené na stôl - to predpovedá nečakanú pozvánku na návštevu alebo sa obráťte na osobu, ktorá má na vás urobiť zvláštny dojem.Okuliare, ktoré vám predstavujeme, snívajú o tom, že s pomocou dobrých priateľov môžete šikovne a elegantne zvládnuť malú dobrodružnú dohodu. Ak boli predložené dve krištáľové sklá, sľubuje vám, že ste v láske úplne spokojní.

Snaží sa, že si kúpite okuliare, ale nemali ste dosť peňazí - takýto sen varuje, že neprítomnosť bude hrať dôležitú úlohu vo vašom osude. Vy alebo niekto iný má rozbité sklo snívanie o dátume, ktoré prispeje k objaveniu sa v sebe takých funkcií, ktoré ste ani nehádali. Sen, v ktorom sa zámerne rozbijete, je nepriaznivejšie a sľubuje hádku s blízkym. Ak by slobodná žena snívala, že umyje okuliare, potom jej budúci manžel by bol bohatý, ale chamtivý.

Dream Miller

Snímané sklo vás informuje, že budete veľmi sklamaní a to bude dlho trvať na zemi. Napili ste vodu zo strieborného pohára - prichádza obchodná (obchodná) chyba. Pri pohľade na vinobranie okuliare je znakom budúcej priazeň cudzincov a ich lukratívnych ponúk. Žene, ktorá dáva priateľovi pohár vody vo sne, sen predpovedá zakázané potešenie.

Čo sníva sklo

Z diaľky, pohár píly - môže znamenať klebety o vás.

Odmietnuť vám ponúknuť pohár - nájdete nečakanú a nepríjemnú okolnosť.

Získajte pohár ako darček - získajte propagáciu alebo dedičstvo.

Celé sklo alebo pohár pre dievča - môže symbolizovať nadchádzajúce tehotenstvo.

Pitie z pohára má dočasné potešenie.

Pite zo zlatého alebo strieborného pohárika - pre chorých, ktoré pomaly zotavujú.

Zlomené sklenené sny - predpovedajú chorobu.

Vínové sklo alebo pohár vody snáša dobré zdravie, víno - na radosť a potešenie, plné.

Hodnota spánku pohár

Sklo videné vo sne znamená, že niekto má túži dať svoju spoločnosť na vás, čo pre vás nie je vôbec dobré. Z vážneho sklamania, ktoré vás zahltí, bude dlhý čas vyvážený.

Zvážiť vo sne elegantné poháre starodávnej práce - v prospech ľudí, ktorí nie sú vôbec známi a prospešné ponuky z ich strany. Ak držíte jednu z týchto okuliarov v ruke, ktorá sa ukázala byť naplnená kvapalinou a piť ju, znamená to, že úspech je predurčený pre vás vo všetkom, čo sa týka podnikania. Ak ste pili do pohára svojho manžela,milovník alebo milovník - v skutočnosti vás očakáva, že budete zakázané z hľadiska všeobecne prijímanej morálky radosti.

Pohár tlmočenia spánku

Snívať pohár - na vážne sklamanie. Možno sa niekto pokúsi za každú cenu zaviesť svoju spoločnosť, čo vám prinesie veľa nepríjemností.

Pitná voda zo strieborného pohára - na problémy v podnikaní.

Zvážte vinobranie - v prospech cudzincov a najlepšie ponuky z nich.

Žena, ktorá snívala, že dáva svojmu milencovi vodu vo skle, čaká na radosť.

Čo predpovedá sklo vo sne?

Ak chcete vidieť pohár vo vašom sne: znamená, že v hlbinách svojej duše máte presvedčenie o nejakej zvodnej, ale nie celkom správnej veci. Buďte opatrní! Uistite sa, že prospech osudu nezmení vašu hlavu.

Sklenená, plná a prázdna, varuje, že vaše šťastie sa v akomkoľvek momente hrozí prevrátením a v skutočnosti by ste mali byť opatrnejší.

Pitie zo skla: znamená, že ste pripravení vzdať sa lákavým ponukám a stratiť hlavu. V takýchto dňoch by to nebolo ublížiť na to, aby ste boli dvakrát opatrní.

Čo to znamená vidieť pohár vo sne

Ak vidíte niekoľko okuliarov vo sne, znamená to neočakávaný argument s milencom alebo milencom.

Jedna sklenka naznačuje potrebu krátkej dovolenky.

Ak ste vo svojom sne smiešali pohár, budete musieť neočakávane zmeniť plány, ktoré ste predtým urobili.

Ak ste snívali o skle, potom potrebujete krátku prestávku v práci.

Ak je naopak veľa okuliarov, potom vás s druhou polovicou očakáva malý nesúlad.

Ak je sklo prasknuté - dôjde k zmenám.

Sen interpretácia 21. storočia

Niekedy môžete snívať o stôl v diaľke - pozrite sa, možno niekto rozpráva o vás nepravdivé informácie.

Odmietnutie zo skla, ktoré vám dali, je vo veľmi nepríjemnej situácii.

Dostať dar - získanie finančného blahobytu.

Piť z nej je radosť, potešenie, ale skôr krátka.

Pre dievča môže sen, v ktorom vidí sklenenú pohár naplnenú tekutinou, znamenať skoré tehotenstvo.

Snímané rozbité poháre na víno predpovedajú chorobu, indispozíciu.

Sny o rozbité sklenené víno

Ak sa chorá osoba vo sne pije zo zlatého alebo strieborného skla, potom sa jeho zdravie pomaly, ale určite zlepší.

Vysvetlenie snov upozorňuje na to, aký druh tekutiny bol v skle a koľko to bolo:

 • voda - výborná pohoda, vynikajúce zdravie,
 • víno je radosť, zábava,
 • vodka - ste nesprávne pochopili situáciu,
 • nepochopiteľná kvapalina, nevhodná na použitie - na choroby, ochorenia,
 • naplnené na okraji - vzájomné porozumenie s ľuďmi okolo vás,
 • obsah sa vylieva - konfliktná situácia.

Dream a Dmitri a nádej zima

Snívať o víne vo sklenenom víne

Tento zdroj spája pohárik vína alebo inej kvapaliny s riskantným podnikaním, pokušením.

Možno urobíte veľmi lákavú ponuku, ale nenechajte svoju stráž.

Ak chcete niečo piť - riskujete, že stratíte ostražitosť a dostanete sa do ťažkej situácie.

Názory rôznych národov

Cigánsky tlmočník sa domnieva, že niekoľko okuliarov, ktoré sa objavili na snovi v snovom predvedení, sa hádajú a konflikty medzi milujúcimi ľuďmi. Mala šancu vidieť jednu pohár? Takže budete mať prospech z osamelosti, uvoľniť sa od komunikácie a z každodenných záležitostí.

Črepy rozbitého skla sľubujú zmenu vašich pôvodných plánov.

Je známe, že moslimský svet negatívne skúma používanie alkoholických nápojov.Takáto vízia platí aj pre kráľovstvo Morfea. Ale v pohári sa nemusí nutne nalievať alkohol. Islamská kniha snov je presvedčená, že sklo, ktoré má poškodenú textúru, sľubuje, že sa presunie na iné miesto. Nie je vylúčené oddelenie životného partnera, iné zmeny v živote.

Dreamer akcie vo sne

Tlmočníci poskytujú celý rad predpovedí v závislosti od toho, aké kroky ste vykonali vo sne:

Držte spánok v ruke

naliať víno v krištáľových pohároch - budete sa baviť a vychutnať si budúci víkend alebo dovolenku,

 • držte pohár v ruke - ovládajte situáciu okolo seba
 • piť z neho - ste v strede pozornosti, ste zvyknutí dostať to, čo chcete,
 • rozpadnúť sa - na šťastné zmeny v živote,
 • ponúknuť inej osobe, aby vytvorila spojenia,
 • opätovne ohriať - obnoviť staré priateľstvo.
 • Zaujímalo by ma, prečo piť kvapalinu zo skla a cítiť, že fragment v ústach zasiahne - dostanete príjemné prekvapenie.

  Pokles pohára, ale nedá sa rozbiť - robíte všetko správne, uspíte.

  Nalejte tekutinu zo skla - zbavte sa negatívnych myšlienok.

  Prečo snívať o umývaní okuliarov? Ako hovorí kniha snov, umývanie a umývanie čistých pohárov na víno znamená, že ste plne zodpovední za vašu budúcnosť, váš osud je vo vašich rukách.

  Iné výklady

  Mnohí ľudia sa čudujú, prečo snívajú, že moje pohár je stále prázdny? Vysvetlenie snov hovorí, že to nie je veľmi dobré znamenie. Dajte si pozor, aby jednotlivci otestovali vašu silu.

  Niekto vám naplní pohár a kvapalina sa vyleje z neho alebo sa chystá vylievať? Budete obklopený pozornosťou obsedantného človeka. Táto akcia vám neprinesie potešenie, ale vyhnúť sa bude takmer nemožné.

  Musíte piť s niekým v bratstve - stať sa jedinou osobou pre klepy a intrigy.

  Sledovanie roztrhnutia sa od skla - sa stanete účastníkom konfliktu, ktorý sa čoskoro ustane.

  Rodinný sen

  Snívať pohár - na vážne sklamanie.

  Pitná voda zo strieborného pohára - na problémy v podnikaní.

  Zvážte vinobranie - v prospech cudzincov a najlepšie ponuky z nich.

  Žena, ktorá snívala, že dáva jej milovanú vodu do pohára, čaká na potešenie.

  Kombinovaná kniha snov

  Sledovanie pohára vo sne je veľkým sklamaním a neoprávnenými nádejami, ktoré poškodia náladu a narušia vašu prácu.

  Pitná voda zo strieborného pohára vo sne je problémom v práci alebo v podnikaní.

  Pri pohľade na staré okuliare - patronát vplyvných ľudí, veľa šťastia v podnikaní alebo kariére.

  Ak žena vo sne predstavuje priateľovi pohár vody, na ňu čakajú nezvyčajné a možno zakázané potešenie.

  Moderná kniha snov

  Ak chcete vidieť sklo - predzvesť vážne sklamanie, ktoré bude trvale zaklopať vás z rutiny.

  Pitná voda zo strieborného pohára je znakom neúspechu v podnikaní.

  Ak uvažujete o vinobranných okuliaroch - z nich nájdete láskavosť cudzincov a veľké ponuky.

  Ak žena vo sne dáva jej kamarátovi vodu do pohára - čaká na zakázané potešenie.

  Sen interpretácia XXI storočia

  Vidieť z diaľky vo vysnívanej sklo - môže to znamenať klebety o vás.

  Odmietnutie skla, ktorá vám bola ponúknutá, znamená, že na vás čaká nečakaná a nepríjemná okolnosť.

  Ak chcete získať pohár ako dar, je získať propagáciu alebo dedičstvo.

  Celé sklo alebo pohár pre dievča - môže symbolizovať nadchádzajúce tehotenstvo.

  Ak chcete piť vo sne z pohára, máte dočasné potešenie.

  Pre pacientov, aby ho videli vo sne alebo nápoj zo zlatého alebo strieborného pohára - aby sa pomaly zotavilo.

  Frustrovaný vo sne - predstavuje chorobu.

  Pohár na víno alebo pohár vody snáša dobré zdravie, víno - s radosťou a radosťou, plné - dobrých vzťahov s ostatnými, preplnených - o možnej hádke.

  Interpretovanie snov od A po Z

  Sklo videné vo sne znamená, že niekto má túži dať svoju spoločnosť na vás, čo pre vás nie je vôbec dobré. Z vážneho sklamania, ktoré vás zahltí, bude dlhý čas vyvážený.

  Zvážiť vo sne elegantné poháre starodávnej práce - v prospech ľudí, ktorí nie sú vôbec známi a prospešné ponuky z ich strany.

  Ak držíte jednu z týchto okuliarov v ruke, ktorá sa ukázala byť naplnená kvapalinou a piť ju, znamená to, že úspech je predurčený pre vás vo všetkom, čo sa týka podnikania.

  Ak podávate nápoj v pohári vášmu manželovi, milencom alebo milencom - v skutočnosti vás čakajú zakázané potešenia z hľadiska spoločnej morálky.

  Sonic Fedorovskoy

  Ak ste snívali o pohári - čoskoro sa dozviete, že o vás sú odpútané nechutné klepy, zistíte aj to, kto to robí.

  Vo sne si zlomil pohár - vážne bojujete so svojim zlým duchom.

  Ak ste snívali, že ste si kúpili alebo ste dostali pohár - viete, že v blízkej budúcnosti sa zistí, že váš priateľ (priateľka) je vlastne váš najhorší nepriateľ.

  Videli ste, ako niekto zlomil okuliare - čakajte na problémy, musíte vynaložiť veľa úsilia a peňazí, aby ste všetko urovnali.

  Online snov kniha

  Snímané sklo v skutočnosti sľubuje niektoré závažné chyby.

  Ak snívate, že z neho pijete - v skutočnosti máte nejaký druh krátkodobej blaženosti.

  Staroveké poháre na víno vo sne - sľubujú tomu, kto sa snoubi, akúkoľvek nadchádzajúcu benevolenciu od cudzincov alebo veľký zisk.

  Vínna sklenená kočka, ktorá sa na okraji objala, snívala o mladé dievčatko - podľa snovovej knihy to znamená, že môže čoskoro otehotnieť.

  Ak ste vo sne videli, že je rozbité - môžete sa čoskoro ochorieť.

  Pohár naplnený vodou alebo nejakou infúziou vína - sny o šťastí a radosti, ak je naplnený týmito nápojmi na okraji - váš vzťah s ľuďmi okolo vás bude vynikajúci a ak sa vám takmer vyleje - čakajte na niekoho že svaru.

  Ak chcete kúpiť alebo akceptovať ako darček vo sne pohár - podľa knihy snov, to znamená, že sa čoskoro môže stať, že vaši blízky priatelia (priatelia) nie sú vôbec takí, ale naopak - sú to v skutočnosti vášniví protivníci.

  Rozbité sklo je často snom.Môže to však byť aj dobrý signál, že veci čoskoro hladko čakajú.

  Prihláste sa na kanál Felomena v Yandex.Den

  Hodnotiť tento článok!

  Sny o skle, ale potrebná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

  Naši odborníci vám pomôžu zistiť, čo sklo sníva vo sne, jednoducho napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vy budete interpretovať, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

  Dobrý deň! Som sníval, že môj manžel a ja sme ležali v posteli, vidím vankúše rovnaké, na jednej značke s číslom 1, na druhej strane s číslom 2. Moja teta príde a dáva mu pohár zrejme bieleho vína s priehľadnými malými bobuľami (ako biely ríbezľ) na to som sa prebudil (zazvonil budík ...) Až do tohto okamihu nevzal sklenku

  zaspala popoludní od 16 do 17 hodín. Som snívala, že držím pohár s nejakou ľahkou kvapalinou a hovorím s niekým (čo si nepamätám) Skôr ako sklo v mojich rukách bzučí, noha spadne a klesá a rozbije sa ... čo by to bolo? )

  Môj manžel a ja spíme v posteli a medzi nami je pohár s kvapalinou, nerozumiem tomu, že v nej je voda alebo víno, pretože sklo je žlté. Snažím sa neotočiť ostré, aby som ho nezrušil.

  Šiel som si kúpiť svadobné okuliare.Spočiatku z nejakého dôvodu som si vybral jednu, ponúkol mi veľa možností staromódnym spôsobom a záplava som uvidel dve poháre, dal ich na pohovku, zrolovali sa a obaja sa zrútili, ale nie moc. A potom som videl tie isté okuliare, iba tie plné šampanského.

  Pred pár dňami som sa priznal svojmu blízkemu priateľovi v sympatie. Na moje pocity všeobecne nebola žiadna reakcia ako konkrétna odpoveď. A dnes mám sen: Stretol som mu pohár vína. Chutí to a nespokojný s niečím, možno s nápojom, pretože nepije, hodí sklenicu na stenu. Rozhořčeně som vzal pohár a zlomil to rovnakým spôsobom. Tak sme porazili okuliare, až kým nevybehli. To je celý sen.

  Utiekol som od niekoho na veľmi úzkych tvárach, bežal som veľmi dlho, musel som vyliezť na strechu domu, tu bola oslava, na sklenenom stole boli okuliare naplnené vínom, skočil som na stôl a všetky poháre padali, ale nie všetky havaroval, dokonca som dokázal postaviť prežúvajúce okuliare späť na stôl.

  Dobrý deň, snívala som o párty, stála som na večierku s pohárom červeného vína, v závislosti od toho, ako ľudia tancujú, môj manžel tiež tančil v centre s ostatnými a bolo to pre mňa nepríjemné.

  Dobrý deň, mal som sen, ako napríklad nočný stolík ... no, na ňom je veľa sklenených okuliarov, potom padajú a zlomia sa.

  Snažil som sa, že som pili víno z pohára a tam sa kúpali húsenice. Nechcel som ho ďalej piť a ja som bol nalievaný do krásnej pohári čistej vody.

  Sníval som nedávno kúpené krištáľové sklá. Zdá sa, že je vidieť, že niekoľko kusov je rozbitých, ale pár z nich zostalo (koľko nemôžem povedať) a povedať môjmu mužovi "Okuliare sú rozbité". A on musí "Kúpiť nové", "Oh, dobre, poviem, ktoré zostali. "

  Vitajte! Dnes som snívala pohár. Toto sklo mi dal obľúbeného chlapca. Sklo bolo prázdne. Chcel som to prelomiť, ale potom som si povedal, že "Vlad ho dal mne, nebudem ho poraziť", potom ho hodil na posteľ a jeho úlomky roztrúsené po celej spálni. Stával som na chvíľu v záchvate, po ktorom som povedal: "Pre šťastie!". Zozbieral som úlomky, ale potom moja matka prišla do miestnosti s krstnou maminkou, rozprávali sa a zozbierala som úlomky. Zostali na nohách, pretože som bol bosý. Potom som mal ďalší sen, kde sa môj priateľ odmietol stretnúť so mnou, a potom som ho videl v parku s dievčaťom, on ju pobozkal.

  Dobrý deň, moje meno je Karina! Dnes som mal sen) Vo sne, muž a žena zlomili pohár červeného vína (sklo sa rozbilo.) Kúsky zo skla mi preleteli do mojej ruky) Keď som sa prebudila, cítila som,

  Mal som sen, nepamätám si to všetko, ale spomínam si jasne dve prázdne sklenené a priehľadné poháre na víno, stojace na stôl s bielym obrusom.

  Dobrý deň, boli tam nejakí hostia a pili sa na to, čo si nepamätám, keď sa poháre na víno rozbila a našťastie pili

  ahoj Neznáma babička vo sne mi dala novú pohár, z ktorej pijú čaj, nechcel som ju vziať, ale dala ju do mojich rúk. povedal si to.

  Vo sne bolo veľa vecí, pamätám si dve prázdne poháre na stole buď zo šampanského alebo z vína

  prešiel ďaleko po schodoch neznámej budovy na jednej z poschodí v určitej miestnosti, vzal si pohár a potom sa ocitol na ulici

  prebudil bolesť brucha zaspal s touto bolesťou vo sne na svetlom pozadí muž vytiahol pohár s tekutinou podobnou vínu, som pil, prebudil som sa tam bola žiadna bolesť

  So s chlapom pri stole. Drala prázdnu pohár v ruke, padol z rúk na zem, ale nezlomil sa, nebola tam ani prasknutie

  Sníval som o dvoch nových sviečkových poháre, dostanem ich von zo skrine a chcem dať mojej sestre. ale nedá to, ale vrátil som to.

  Čo je to, keď bývalý chlapec dá moje meno krásne okuliare. Ale som ženatý s iným. A on sám je tiež ženatý.

  Dobrý večer! Mal som sen o klube, kde sme boli s chlapom v spoločnosti, sediac pri stole som nalial niečo do pohára a praskol do mojich rúk, ak sa nemýlím vo dvoch, odhodil som to a mal som krv z mojich rezov na mojich rukách

  Jasná žena dala veľké sklenené poháre na víno a postavila ju predo mňa. Povedala, že zostávajúcich päť v krabici, to bude stáť sto rubľov

  Som sníval, že som našiel tašky s okuliarmi, otvoril tašky a pozrel sa na okuliare, chcel som si vybrať sadu pre seba, ale boli to všetko veľmi jednoduché, neaktuálne, nemal som rád

  Vidieť vo sne, ako sa zrútia police s čírymi sklenenými poháriky, poháre padajú a bojujú. Spať od pondelka do utorka

  Dobrý deň, moje meno je Irina! Snívala som, že priateľka mi priniesla veľmi skvelú pohár s vodou, napil som vodu a sklo rozdelené na dve polovice v rukách, čo to znamená? pomôžte zistiť, prosím!

  Dobrý deň, mal som sen, že som žil v kaštieli, v dome tu bol dokonca výťah a v ňom tu žilo mnoho rôznych rodín, potom niektorí ľudia zachytili tento dom, všetci sme museli opustiť tento dom a teraz všetci stojíme na ulici a spôsob, akým sú dom a ulice vo snedom, kde som vyrastal, a tu sme stáli na ulici, bola tam dievča na mojich rukách, táto dievčina bola dcérou môjho jedného priateľa a za chvíľu sa z neba začali vylievať rôzne druhy hmyzu, červy, šváby, pozeral som sa na oblohu a zdalo sa nejaký druh stropu nie je na nič a všetka táto špina bola na ňom, hneď som si to uvedomila, vzala som brata do náruče a začala bežať, opustila som dievča iným ľuďom, uchádzala som sa držať malého brata v náručí, keď náhle začali padnúť z oblohy šialenými rýchlosťami, dážď a zlomil som sa po zemi. Po tom, ako som našiel dom, žila žena s d Šiel som tam, nevyháňala ma, bola som rád, že som v bezpečí, rozhodli sme sa umyť a zotaviť sa a keď som prechádzal po jej dome, videl som hmyz, kobylky a iné, ktoré sa plazili doma, zabil som všetkých, keď som vyliezol do druhého podlaha výťahu vo svojom dome a v náručí bola chlpatá, pozrel som do tváre, bol červený, čelo pokryté vyrážkou a veľmi oslabené!

  Snívalo som, že som prechádzal cez pole s knoflíky a vidím dve páry prázdnych okuliarov, šiel som na polovicu a potom som vzal pohár, ktorý sa mi páčil, že bol prázdny otočil doprava a opustil pole

  Najprv som sníval, že môj malý brat prišiel na bicykel so svojou matkou a babičkou.A z nejakého dôvodu sme sa s mamou začali zdvihnúť na mňa doma s nezrozumiteľnými krokmi a teraz je úloha a ona padá a podarilo sa mi ju chytiť. Pôjdeme do miestnosti a tchyna sa vzťahuje na stôl na nejakú dovolenku a na stôl sa falošníci s najväčšou pravdepodobnosťou nenachádzajú a kde noha zo skla nebola pripevnená ku špičke stola bližšie k človeku, začal som ju brať a padol, ale padol tak, aby Noha spadla a z nejakého dôvodu som začal piť niečo od neho a pocit vlny, že ma orezal a chuť pohára, vyzeral, ako keby bol uhryznutý. Sklo bolo veľké, krásne, nikdy som to nikdy nevidela. Potom som snívala, že som bola v prírode s mojou bratovou matkou a ona, s dekou, vytiahne malé krásne hady. Potom som sa otočil a videl modrú a červenú, ktorú mamka práve vrhla, a videl som, že je mŕtva mačka a boli tam tvchut2 a dokonca aj malá lechki

  Dobrý deň!
  Sníval som o rodičovskom dome svojej babičky. Bol som s mojím (živou) babičkou a boli tam kurčatá. Povedala, že sa musí pozrieť, aby neutekla. Potom sa odišla a vrátila sa so svojou matkou (moja prababička). Pýtam sa mojej prababičke: "Prečo ste o mne snívali?". Odpovedá: "Myslím, že mi chýbaš," a smeje sa. Tu sa jej tvár mení.Ona je rôzneho veku, potom znova veľmi stará, ako si ju pamätám. Volá ma do domu (babička už nechodí). Hovorí, že je tu položená tabuľka a musí sa posadiť. Vstupujem a namiesto obvyklého stola - stôl v miestnosti je písmeno P. Ako by prišlo mnoho ľudí. Sedel som. Pozerám sa - sú tam čierne okuliare. Prišiel krátky muž a povedal, že ho nepoznám, ale je. Volalo sa vaše meno. Prababička (zosnulá) vyšla, povedala, že bude oveľa viac ľudí. A prebudil som sa

  ahoj Popoludní spí, sen bol ako v skutočnosti. Snažil som sa, že najskôr môj priateľ a ja museli prejsť rieku v motorovom člne. Keď sme prešli, začal som sledovať, ako sa dvaja chlapci pokúšajú prekročiť na tej istej lodi. Jeden z nich nechcel plachtiť a druhý sa dostal do člna, pretože na druhej strane musel nájsť niečo veľmi dôležité. Keď to našiel, pozrel som sa. Bolo to starý list novín, na ktorom bol zobrazený obraz uprostred článkov: tri poháre, z ktorých jeden ležal na stole, ďalšie dva na podlahe, kvapky vína boli stále na spodnej časti okuliarov. Z nejakého dôvodu fotografia spôsobila znepokojujúce pocity a okamžite som sa pokúsila prebudiť, čo bolo pre mňa ťažké.

  [zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
  • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/bokal
  • http://www.astromeridian.ru/sonnik/637.html
  • http://ru.astrologyk.com/sonnik/snitsya/bokal
  • http://www.sunhome.ru/dreams/bokal
  • http://sonnikonline.club/predmety/k-chemu-snitsya-bokal.html
  • http://felomena.com/sonniki/b/bokal/
  [/ zbalenie]

  Sledujte video: Jazdenka Hyundai ix35 (2010 - 2015) -

  Zanechajte Svoj Komentár