Čo sníva kompoty?

Compote - kompót - zlepšia sa vzťahy s kolegami a vďaka tomu sa posilní pozícia v práci. Predstavte si svoje pracovné miesto. Pri obede pôjdete do kaviarne so svojimi kolegami a liečte všetky kompóty. Predstavte si, z ktorého bobule alebo ovocie presne tento kompót je varený, ako to vyzerá, ako to chutí.

Všeobecný výklad

Čerstvé bobule a ovocie sú senom niečoho dobrého. Čaká na vás šťastie, láska a prosperita. Jasné žlté plody sľubujú liečenie chorým, osamelým - vznik života partnera, ktorý sníva o dieťati, je pravdepodobné tehotenstvo.

Sušený ovocný kompót - zmena práce je pravdepodobne kvôli konfliktu s kolegami alebo šéfom.

Varenie kompót

Slovom "kompót" sa rozumejú ako čerstvé bobule a ovocie v plechovkách nalievaných horúcim sirupom, ako aj varený nápoj zo sušeného ovocia.

Sen o pití z čerstvého ovocia a bobúľ

 • Varené vo sneho kompóte z čerstvých bobúľ a ovocia cítili jeho bohatú arómu, chceli ste ju vypiť - márne vás očakáva nádherné láskavé dobrodružstvo. Sladší a chutnejší nápoj, jasnejší a radostnejší bude nový vzťah.
 • Taký sen môže snívať v predvečer stretnutia s príjemným sprostredkovateľom.Výsledkom takéhoto stretnutia bude mesto pozitívneho, radu a skutočnej pomoci od tejto osoby.
 • Vystrihnite jablká a hrušky na kompót, keď ste narazili na červené alebo zhnité - takže vaše podvedomie reaguje na urážku spôsobenú neznámym človekom.

použitie

Varené čerstvé kompóty a piť sami - čas neistoty vás čaká. Zložitosť životnej situácie zhoršuje Vaša nerozhodnosť, ale napriek tomu sa vyrieši bez vašej účasti. Vaša vytrvalosť a trpezlivosť - kľúč k úspechu.

 • Piť v snehu čerešňový kompót - na romantické dátum. Nový známy zanechá vašu dušu nezmazateľnú stopu, zažijete rad krásnych okamihov.
 • Ak ste urobili túto láska čerešňa piť sám a potom piť sami, budete iniciátorom začiatku vzťahu. Jeho príjemná chuť znamená, že všetko sa ukáže dobre.
 • Možno ste počuli povesti, že váš milenec alebo milenca vás podvádza, ale sen o kompóte ich jednoznačne popiera. Vaša druhá polovica je stále pravda a v láske s vami.
 • Napili horúci čerstvý kompót vo sne - vaše úsilie, aby sa váš milovaný dostal do kanalizácie.Budete musieť spáliť, aby ste pochopili márnosť takýchto pokusov.

prekvapenie

Namiesto vína vo vínovom sklenenom kompoteme a ste boli presvedčení o tom - v skutočnosti budete pozvaní na oslavu, kde budete môcť všetko podmaniť svojimi talentmi. Vo sne, nápoj bol rozsypaný, možno ste ich obalili - každá takáto udalosť má vlastnú interpretáciu.

Objavte víno v pohári vína vo sne

Vo sne, klesli hrniec s kompótmi a jasná sladkosť sa vyliala na zem - pripravte sa na to, aby ste počúvali nepríjemné správy. Pokúste sa s nimi zaobchádzať filozoficky, aby ste ochránili svoje duševné zdravie.

Dostali neočakávané zranenie vo sne - rodinná snovová kniha pomôže pochopiť, o čom to mohlo snívať. Banky s kompótmi vypadli z vašich rúk a vy ste boli oparení vareným sirupom - v skutočnosti ste v nebezpečenstve vážnych konfliktov. Čím bolestivé je popáleniny, tým ťažšie a smrteľnejšie dôsledky tohto konfliktu budú.

Cigánska kniha snov

Sušené ovocie sníva o osobe, ktorá stojí na prahu nového života. Zmeny vám vyrastie rýchlo a uvedomíte si, že ste ako zrelý človek. Je možné stretnúť sa s vplyvným starším človekom, ktorý prinesie radosť a pokoj.

Interpretácia snov - kompót

Interpretácia snov - kompót

Piť kompót - váš vzťah sa stáva silnejším, vzťahy sa zlepšujú a čoskoro dosiahnete dobré výsledky.

Ak chcete zaobchádzať s niekým, ktorý má kompót - za výhodnú cenu.

Interpretácia snov - kompót

Pijte kompót - zistite, či je človek drahý, na rozdiel od klebiet, ktoré sa okolo neho šíria.

Liečte kompót - urobte dohodu, ktorá je pre vás veľmi výhodná.

Interpretácia snov - kompót

Interpretácia snov - kompót

Váš vzťah s kolegami bude čoskoro upravený.

Predstavte si, že so svojimi kolegami zaobchádzate s kompótmi.

Interpretácia snov - kompót

Interpretácia snov - kompót

Pripravte kompotu - prekvapenie.

Piť - na prázdne rozhovory.

Interpretácia snov - piť

Sen, v ktorom piť vodu v horúcom dni, predznamenáva úspešný priebeh vecí. Pitná voda z vedra - na nehodu, chorobu alebo zranenie, zo skla - na nebezpečenstvo vírusovej infekcie. Piť vo sne z džbánu je znamením prosperity, zo skla alebo hrnčeka, aby ste dostali peniaze a česť, od pohára alebo pohára až po škandál v dome. Pitie z plechovky alebo misy zažije radosti a zármutky tajnej lásky, pitie vína z fľaše je radosť z priateľstva a silných rodinných väzieb, z rohu sa vaša túžba splní.

Pitie bieleho vína - pre zábavu zábavu, červená - na dlhú cestu, šampanské - za výhodnú cenu.

Ak vo sne máte taký smäd, že vypijete teplú a špinavú vodu - v skutočnosti to predvádza chorobu, ktorá ovplyvní vaše záležitosti. Pitie ľadovej vody z otvoru - do náhleho prebudenia lásky a vášne. Pitná voda z prameňa - predpovedá, že nebudete odolávať nepriaznivej situácii v kolektívnej skupine a rozhodnete sa zmeniť zamestnanie.

Sny, v ktorej pijete kozie mlieko, hovorí, že v skutočnosti si vezmete bohatého človeka a nikdy ho nebudete ľutovať. Pitie čerstvého kravského mlieka znamená, že máte pohľad na čas, pokiaľ ide o skutočné zámery osoby, ktorá vás naplní ako priateľa.

Ak vo sne pijete kefír - táto predzvesť ľahké straty a dočasné nepríjemnosti, koumiss - na duchovný vzostup a úspech v podnikaní. Pitie želé kyslé kvass z džbánu - predzvesťou nepríjemné skúsenosti, ktoré vás predbehne pri spravodajstve o zlom dohodu.

Pitie čaju s citrónom - v skutočnosti si doprajete svoje rozmary a všetko ostatné bude pre vás vyblednúť. Piť pivo na sklamanie vo svojej blízkej, limonády - na známe, čo bude mať za následok lásku.

Ak pijete Coca-Cola - posilnite svoje zdravie v skutočnosti, ak Morse - ste urážaní, kokteil - ohromíte tých okolo vás s extravagantnými trikami. Piť olej - k chorobe, riešenie soli - k bohatstvu.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Podrobnosti o tom, čo videl

 • Čerešňový kompot - taký sen sľubuje vám krásnu milostnú aféru, šťavnatú ako zrelú čerešňu, ktorá prinesie veľa príjemných a nepravdepodobných chvíľ a nikdy sa nezabudne.
 • Jahodový kompot vo sne by sa mal považovať za varovanie - možno ste prešli cestou k niekomu, aby ste sa vyhli problémom, musíte byť opatrnejší. Ale červené, šťavnaté, zrelé jahody vo sne znamená rýchly sexuálny vzťah.
 • Peach nápoj - musíte venovať pozornosť tomuto snu. Znamená to, že čoskoro budete privítať veľa ľudí, ale nebudete môcť zistiť, kto je váš pravý priateľ a kto nie.

V takmer všetkých snom knihy kompote v pohári, rovnako ako domáce kompóty sušeného ovocia majú pozitívny význam. Ak máte taký sen, potom stojí za čoskoro čakať dobré zmeny v živote, ktoré prinesú pokoj a pokoj.

Niektoré knihy snov vysvetľujú, že "kompotové sny" naznačujú, že všetko je už vytlačené z vzťahu, v ktorom žijete, a nemali by ste od nich očakávať viac. Ak ste vo sne, že liečíte niekoho s kompótmi, možno budete musieť prejsť napätie s kolegami a nadriadenými, alebo dokonca zmeniť zamestnanie úplne. Ale po tom, s najväčšou pravdepodobnosťou, urobíte ziskové riešenie, ktoré prinesie mnoho výhod.

Väčšina vysnívaných kníh hovorí, že ak robíte kompót, potom v budúcnosti budete môcť ovplyvniť svoj vlastný život, zvládnete nielen svoje myšlienky, ale aj do určitej miery nadobúdate mimoriadne schopnosti a budete schopní ovplyvňovať názory tých, ktorí sú okolo vás. Autor: Elena Ragozina

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Cook kompót

Ženská snov kniha naznačuje, že varenie tohto nápoja vo sne - k vzniku novej intrígy v skutočnosti. Ak robíte sladké a husté kompóty, vzťah bude nezvyčajne šťastný a radostný pre vás.

Varenie kompótu vo sne môže byť aj príjemný rozhovor. Komunikácia s niekým vám prinesie veľa pozitívnych emócií. Je možné, že táto osoba poskytne všetku možnú pomoc v otázke, ktorá je pre vás veľmi dôležitá.

Ezoterická kniha snov je presvedčená, že takýto sprisahanie je znakom toho, že by sa nemal pokúšať obnoviť vzťahy, ktoré boli pred časom rozbité.Snívač varuje, že takéto akcie prinesú nič iné ako novú bolesť a ťažké sklamanie.

Ak ste snívali, že ste vyrobili kompót a potom ste to vypili sami, potom budete musieť prejsť obdobím chaosu a zmätku. Snežná kniha Wanderer varuje, že v niektorých situáciách nebudete znamením toho, ako postupovať. Nestrácajte sa a nebojte sa. Len počkaj trochu. Veci budú fungovať samostatne.

Snívať, keď pijete čerešňový kompót - na milostnú záležitosť. Univerzálna kniha o snovách predpokladá, že nová intrígia prinesie množstvo nádherných okamihov a, určite, bude spomínať veľmi dlho.

Nezávisle vo sne, aby ste si vyrobili čerešňový nápoj a potom ho osobne pili, znamená to, že si vezmete iniciatívu a pozvete osobu, ktorá sa vám páči. Ak snívate, že máte pocit príjemnej chuti, všetko sa ukáže dobre.

Vysvetlenie snov Adaskina je presvedčená, že ak ste v nočných snoch pili kompotik, potom by ste mali byť v skutočnosti presvedčení, že slušnosť je drahá pre srdce človeka. Táto informácia bude pre vás obzvlášť dôležitá z dôvodu, že v poslednej dobe nedošlo k veľmi zbožným fámam o tejto osobe.

Ďalšia verzia vysvetlenia toho, čo varenie sníva o piť, je márnosť nádeje obnoviť milostný vzťah. Všetky vaše pokusy vrátiť blízkeho dokončiť úplné zlyhanie.

Ďalšie vysvetlenia

Vidieť vo sne, ako ste vyliali kompót, znamená, že budete musieť počúvať nie príliš príjemné správy. Je pravdepodobné, že zlé správy vás dlho znepokojujú a dokonca čelia depresívnemu stavu. Bojujte za váš duševný postoj! Pamätajte - všetko prechádza!

Ak snívate, že vypálené horúce kompóty, budete musieť niekoho hádať. Hádka môže byť triviálne a dokonca smrteľná. Smrteľnými dôsledkami by bolo, keby ste snívali, že máte vážne popáleniny.

Vidieť vo sne, ako niekoho otrávil kompót - potreba ospravedlniť sa pred svojimi nadriadenými. Ak ste snívali, že kompót sa naleje do elegantného pohára na víno, potom sa budete môcť zúčastniť oslavy a zasiahnuť všetkých svojim vtipom a vtipom.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/3826.html
 • http://sonnikonline.club/eda/k-chemu-snitsya-kompot.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://my-calend.ru/sonnik/kompot
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-kompot.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kompot
[/ zbalenie]

Sledujte video: Ako vyrobiť kompot - Slovanský recept s Borisom

Zanechajte Svoj Komentár