Aký je sen o pyramíde?

Dream pyramída, čo je sen, výklad spánku. Čo to znamená vidieť pyramídu vo sne, môžete zistiť v 20 snom knihách na tejto stránke. Spánok odráža váš psychologický a fyzický stav, naša snovová kniha vám pomôže pochopiť, čo ste snívali. Ostatné sny z písmena "P" môžete vidieť v časti knihy snov na písmeno P.

Vysvetlenie snov Denise Lynn (podrobný)

Pyramída je symbolom zasvätenia. Dosiahli ste novú úroveň vedomia, novú úroveň pochopenia? Je tiež silným symbolom jednoty a harmónie.

Otvorili ste sa tak, že vyššia energia vášho vyššieho ja vás povedie celým životom.

Snívanie maya

Ak ste snívali, že ste šplhali na vrchol pyramídy, zvyšovanie vašej kariéry nebude trvať dlho počkať. Vytvorte papierovú pyramídu, umiestnite semeno do stredu a pochovajte ju nie ďaleko od vody - kariérny rast začne, keď semeno vyklíčí.

Ak ste snívali, že ste stavali pyramídu, chcú vás na vás zaviazať. Aby ste ochránili seba a svojich blízkych, dajte na čelo malý kukuričný olej.

Nová rodinná kniha snov

Ak ste vo sne videli pyramídu, pripravte sa na mnohé zmeny.

Lezenie pyramídy - choďte na cestu, ktorá vám prinesie uspokojenie všetkých túžob. Ale dievča ako sen svedčí o tom, že jej manžel neublížil.

Ak sa vo sne snažil vyriešiť hádanku starých pyramíd, budete sa zamilovať do lásky.

Dream Miller

Ak snívate o pyramíde, znamená to, že vo vašom živote sa očakáva veľa zmien.

Ak vyliezate do sny pyramídu, znamená to, že čakáte na samotnú cestu, ktorá prinesie uspokojenie vašim túžbam. Dievča ako sen predpovedá manžela, ktorý nie je pre ňu veľmi vhodný.

Ak spoznáte hádanku starých pyramíd vo sne, znamená to, že sa budete kultivovať v láske a učiac tajomstvá prírody, v tejto veci sa stanete rafinovanými a sofistikovanými.

Freudan Dream

Ak chcete vidieť pyramídu vo sne - pre muža tento sen znamená, že nemáte čas na to, aby ste sa postarali o svoj osobný život. Navyše nemáte trvalého partnera, ale radšej používate energiu s dievčatami hovoru. Veríte, že náklonnosť zo srdca môže veľmi komplikovať váš život.

Vytvorte si pyramídu vo sne - sen vyjadruje, že v skutočnosti sa príliš rýchlo súhlasíte s podmienkami opačného pohlavia a toto vás sklama.Ak ste boli v prvej fáze vzťahu chladnejší, nedostupný, všetko by sa vyvinulo podľa inej schémy a nemali by ste to dostatočne rýchlo.

Ezoterická kniha snov

Jasne známe: egyptský, Maya - vaše sny o exotických krajinách sa môžu stať skutočnosťou.

Podivné, bezprecedentné - vaše obavy nie sú bezpredmetné. To, čo sa môžete obávať, sa môže stať.

Byť vnútri pyramídy je beznádejná situácia. Pokúste sa tomu vyhnúť.

Dream podkrovie

Pyramídy sú štruktúry, ktoré zosobňujú tajomstvo a POWER. Tradične im boli pridelené univerzálne funkcie. Pyramída môže byť aj falickým symbolom, symbolom mužskosti, tvorivosti alebo schopnosťou riešiť problémy. Môže prispôsobiť túžbu po exotických. Vstupuješ do pyramídy, vyliezneš na vonkajšiu stranu svojich stien alebo chodíš bez toho, aby si sa k nej blížil? Kto ste s takým silným predmetom, aký je váš vzťah s touto osobou / osobami?

Intimný sen Vlasova

Ak chcete vidieť pyramídu vo sne - pre muža tento sen znamená, že nemáte čas na to, aby ste sa postarali o svoj osobný život. Navyše nemáte trvalého partnera, ale radšej používate energiu s dievčatami hovoru. Veríte, že náklonnosť zo srdca môže veľmi komplikovať váš život.

Vytvorte si pyramídu vo sne - sen vyjadruje, že v skutočnosti sa príliš rýchlo súhlasíte s podmienkami opačného pohlavia a toto vás sklama. Ak ste boli v prvej fáze vzťahu chladnejší, nedostupný, všetko by sa vyvinulo podľa inej schémy a nemali by ste to dostatočne rýchlo.

Ukrajinská kniha snov

Vo vysnívanej knihe môže byť interpretácia "pyramídového" snu iný a to znamená, že nemusí byť jasné. Pozrite pozorne ilustrácie na interpretáciu snov, možno pyramídy - to nie je vôbec to, čo si myslíte? Veľa šťastia!

Snívajte o pyramíde

Pyramída - Ak chcete vidieť pyramídu vo sne - pre muža tento sen znamená, že nemáte čas sa starať o svoj osobný život. Navyše nemáte trvalého partnera, ale radšej používate energiu s dievčatami hovoru.

Veríte, že náklonnosť zo srdca môže veľmi komplikovať váš život. Vytvorte si pyramídu vo sne - sen vyjadruje, že v skutočnosti sa príliš rýchlo súhlasíte s podmienkami opačného pohlavia a toto vás sklama. Ak ste boli v prvej fáze vzťahu chladnejší, nedostupný, všetko by sa vyvinulo podľa inej schémy a nemali by ste to dostatočne rýchlo.

Čo znamená pyramída vo sne?

Ak snívate o pyramíde, znamená to, že vo vašom živote sa očakáva veľa zmien.

Ak vyliezate do sny pyramídu, znamená to, že čakáte na samotnú cestu, ktorá prinesie uspokojenie vašim túžbam. Dievča ako sen predpovedá manžela, ktorý nie je pre ňu veľmi vhodný.

Ak spoznáte hádanku starých pyramíd vo sne, znamená to, že sa budete kultivovať v láske a učiac tajomstvá prírody, v tejto veci sa stanete rafinovanými a sofistikovanými.

Čo pyramída predpovedá vo sne

Sen, v ktorom vidíte alebo držíte vo svojom rukách niečo pyramídového tvaru, je znakom tragických udalostí, v ktorých budú známi ľudia, ktorí trpia.

Ak ste snívali o egyptských pyramídach - preto sa v skutočnosti vzdajte do nepokojného pokušenia, pretože ste vstúpili do dôverného vzťahu s úplne neznámym mužom.

Lezenie vo sne na vysokej pyramíde - dosiahnete úspech, keď prekonáte mnohé z najzávažnejších úloh.

Význam sny pyramídy

Ak ste vo sne videli pyramídu, pripravte sa na mnohé zmeny.

Lezenie pyramídy - choďte na cestu, ktorá vám prinesie uspokojenie všetkých túžob.Ale dievča ako sen svedčí o tom, že jej manžel neublížil.

Ak sa vo sne snažil vyriešiť hádanku starých pyramíd, budete sa zamilovať do lásky.

Muž, ktorý v snehu videl pyramídu, v skutočnosti nie je čas na to, aby sa postaral o jeho osobný život. Nemá trvalého partnera a radšej sa s dievčatami zavolá. Zdá sa mu, že srdcová pripútanosť veľmi komplikuje jeho život.

Ak ste si postavili pyramídu vo sne, potom v skutočnosti sa príliš rýchlo dohodnete na podmienkach partnera a to je presne to, čo ho sklamalo. Staňte sa viac neprístupným v počiatočnom období vzťahu.

D. Loff napísal: "Pyramídy sú štruktúry, ktoré zosobňujú tajomstvo a moc. Tradične im boli pridelené univerzálne funkcie.

Pyramída môže byť aj falickým symbolom, symbolom mužskosti, tvorivosti alebo schopnosťou riešiť problémy. Môže prispôsobiť túžbu po exotických. "

Vo sne si pozrite Pyramídu

Znamenie ambicióznych ašpirácií a veľkých ambícií.

Vysoká kamenná pyramída: účasť na nejakom veľkom a náročnom projekte, ktorá vás však nevedie k materiálnym úspechom, aj keď môže byť pýchou vašou hrdosťou.

Ak chcete vyliezť na vrchol pyramídy, znamená to, že v blízkej budúcnosti prekonáte túžbu dokázať svoju nadradenosť nad niekým.

Drevená pyramída: znamenie, že niektoré ambiciózne projekty vás sklamajú.

Predpoveď pyramídového spánku

Stojí pred starobylými egyptskými pyramídami - očakávajú veľa zmien v živote, ktoré čoskoro budú nasledovať.

Lezenie na pokraji - skoro a neúspešne sa oženiť alebo sa oženiť.

Naučte sa tajomstvá pyramíd v sne - zlepšiť umenie lásky v reálnom živote.

Niekedy sny o pyramídach sú sny o budúcich cestách, vzdialených služobných cestách.

Dream pyramída

Tlmočníci veria, že keď ste navštívili podobný symbol, je to znamenie zmeny. V láske sa očakáva šťastné obdobie. Senátor môže dosiahnuť vysokú sociálnu pozíciu.

Ale zároveň môžete očakávať podvod, alebo vstúpite do pomalého vzťahu, ktorý bude mať katastrofálne dôsledky. Vaše tajné obavy sa môžu stať skutočnými.

Pozornosť spočíva

Sny o starých budovách

Dokonca aj táto nočná vízia môže sľubovať nerealizovateľnosť cieľov a túžob zasvätiteľa. Buď nastavíte príliš vysoké ciele pre seba alebo neprijmete kroky na ich dosiahnutie.

Pre ženy, vízia obrovských egyptských pyramíd môže znamenať, že podľahne presviedčaniu a vstúpi do dôverného vzťahu s málo známym človekom.

Tlmočník Lofa

Často vo sne pyramída je falický symbol, znak mužskosti, ukazovateľ schopnosti rýchlo a správne reagovať na situáciu.

Podľa tejto snovovej knihy pyramída tiež hovorí, že spiaca osoba je tvorivá osoba, miluje exotické veci, snaží sa ovládať ľudí.

Pre úplnú predikciu stojí za to objasniť, či ste boli v štruktúre, boli na vrchole, práve prešli, vidieť na obrázku. Tieto údaje môžu významne ovplyvniť predikciu.

Esoterický tlmočník

Predpoveď spánku závisí od vašich činov a od výskytu pyramídy:

Byť vo sne vnútri budovy

 • vo sne, že ste vo vnútri budovy - dostanete sa do ťažkej situácie, bude dosť ťažké nájsť cestu von
 • egyptskej pyramídy alebo tej, ktorá bola postavená starými máji - už dávno ste chceli navštíviť exotické krajiny, čoskoro sa váš sen splní,
 • podivná konštrukcia, neznáma pre vedu - v skutočnosti vás niečo vystraší, tlmočník verí, že vaše obavy nie sú bezpredmetné a čoskoro budete o tom presvedčení.

Tlmočník snov Gustav Miller

Akékoľvek nočné videnie, v ktorom sa nachádzali pyramídy, znamená, že v skutočnosti spánok bude mať obrovské zmeny.

Výlet do iných krajín sľubuje sen, v ktorom ste vyliezli na vrchol budovy. Počas zvyšku budete úplne sám, ale toto vám prinesie spokojnosť.

Je pravda, že pre dievča taký sen nie je veľmi pozitívny. Čoskoro sa stretne so svojím budúcim manželom, ale nie je tou osobou, ktorú potrebuje. Ďalší rodinný život sa nedá nazvať jednoduchým.

Sen o štúdiu starobylej architektúry

Mala šancu študovať pyramídy vo sne? V skutočnosti sa začnete učiť umenie lásky, ktoré vás urobí skutočným odborníkom v tejto oblasti.

Tlmočník Medea

Podľa tejto snovovej knihy je pyramída vždy tajomstvom alebo nejakým tajným poznaním. Ak ste boli na vrchole, potom vďaka vašim schopnostiam získate vysokú pozíciu v spoločnosti.

Držte malú pyramídu v rukách - vedomý ich účelu, byť schopný určiť okamžité ciele.

Francúzska kniha snov

Francúzi veria, že tento symbol prináša šťastie.Ak ste ho videli v nočnom videní, potom budete mať ďalší bezmračný život.

Ak sa dostanete na samý vrchol - vezmite si vysoký príspevok, bude mať moc.

Byť vo sne na vrchole so ženou

Ak je človek na samom vrchole nie jeden, ale so ženou, potom bude v skutočnosti úplne absorbovaný vo vášni.

Tlmočník Tsvetkova

Tsvetkov veril, že pyramída vo sne bola nepriaznivým znakom. Toto tvrdenie je vhodné najmä vtedy, ak ste museli vystúpiť na vrchol.

Vystúpil na vrchol? Predpoveď bude závisieť od vášho pohlavia:

 • človek sa neúspešne oženiť čoskoro
 • žena sa nebude môcť vôbec vziať.

Názor psychológov

Sny o budovaní starých štruktúr

Samozrejme, psychológovia uvažujú o tom, čo pyramída sníva. Ak je snímač mužom, vôbec sa nezúčastňuje na budovaní svojho osobného života. Kvôli určitým okolnostiam človek uprednostňuje, aby nemal trvalého partnera, nie je ochotný starostlivo starať sa o ženy, využíva služby dievčat ľahkej cnosti.

Ak ste vo sne ste sa podieľali na stavbe pyramídy, potom ste príliš mäkká osoba robiť ústupky. Všetky vaše problémy s opačným pohlavím začínajú tým, že ste rýchlo prehnaný, nie je vo vás žiadna hádanka. Ak sa pokúsite byť o niečo chladnejší, prinajmenšom spočiatku to môže byť úplne iné. Len tak budete môcť vybudovať dlhšie a silnejšie zväzky.

Pamätajte na podrobnosti

V tlmočníkov nájdete niekoľko predpovedí, ktoré presnejšie odrážajú určitú nočnú víziu. Chcete vedieť, čo pyramída sníva za vás? Zadajte všetky podrobnosti, ktoré si budete môcť zapamätať:

  aby ste pocítili nebývalú záťaž pri lezení na vrchol - stretnete sa s ťažkosťami, navštevovali ste už dlho, ale snažíte sa nechať situáciu viesť, zatiaľ čo problémy sa hromadia,

Snívať drevenú konštrukciu

Ak ste vo sne ste pochopili, že ste v blízkosti pyramídy, v ktorej je držaná Cheopsova hrobka, tlmočníci považujú za šťastnú osobu. Vy sa vám podarilo získať maximum zo života. Všetky šance, ktoré osud priniesol, ste zvykli na maximum.

Napriek tomu, že v niektorých prameňoch sa podobný sprisahanie považuje za signál, že snívajúci by sa mal zapojiť do sebahodnotenia. Ak sa naučíte nové veci, potom vám osud prinesie ďalšiu šancu.

Dajte si pozor na podvod

Aký je sen o pyramíde? Vo všeobecnosti táto štruktúra symbolizuje silu a tajomstvo. Vo sne má rovnaký význam a navyše môže prispôsobiť tvorivé schopnosti spiače alebo schopnosť úspešne vyriešiť ťažkosti.

Snímované egyptské pyramídy môžu varovať pred možným podvodom, ktorý vyzerá veľmi uveriteľne a sám sa verí. Tiež vízia predzvesťou sníva sny.

Okrem toho egyptské obrovské budovy vo sne varujú ženu: môže podľahnúť pokušeniu a vstúpiť do dôverného vzťahu s cudzincom.

Pred zmenou, vášňou, vplyvom

Tvárou v tvár egyptským pyramídám - čakajte veľa zmien života a čoskoro sa vyskytnú.

Prečo človek sníva, že stojí na vrchole tejto hmoty vedľa ženy? Interpretácia snov sľubuje bezohľadnú zúfalú vášeň. Táto láska napriek všetkým ťažkostiam ho urobí šťastným.

Taktiež sľubuje, že bude stáť na samom vrchole vo sne: zasnený si zaslúženě zaujíma vplyvnú pozíciu v spoločnosti.

Ak chcete vidieť pyramídu z Cheops - čoskoro bude zaujímavá cesta do zahraničia, návšteva pamiatok.

Študovať a riešiť tajomstvo

Interpretovanie snov: preskúmať kresbu, vnútornú štruktúru, vstup tejto obrovskej štruktúry, najmä známe - napríklad Cheops, predzvesť seba-vzdelávanie. Spávajúci musí venovať pozornosť vzdelávaniu.

Sníval sa o lezenie vrcholu tejto pyramídy, predovšetkým takej slávnej ako hrobu Cheopsovcov? Vízia znamená, že sa vám podarilo získať všetko od života, ktoré môže dať.

Prečo snívať o nájdení alebo videní neznámej pyramídy? Vysvetlenie snov naznačuje: narazíte na nejaké tajomstvo, ktoré chcete vyriešiť.

Podrobnosti o sne

Je dôležité pamätať si na všetky podrobnosti:

 • vidieť z diaľky je predchodcom šťastnej budúcnosti
 • ťažko sa dostať na vrchol - ťažkosti, hromadiť problémy,
 • dievča vyliezť hore - manželstvo s mužom, ktorý nie je pre ňu veľmi vhodný,
 • dostať sa na vrchol - spánok bude čoskoro na moci
 • aby ste sa dostali dovnútra - môžete sa dostať do beznádejnej situácie, musíte prijať opatrenia, aby ste tomu zabránili,
 • budovať je obrovská práca, ktorá neprinesie výhody.

Sny a pohlavie

Pyramída ako štruktúra symbolizuje tajomstvo a moc. Preto nie je vôbec prekvapujúce, že podľa snov knih má približne rovnaký význam. Ak človek sníva o pyramíde, potom sa môže čoskoro nielen stať pánom svojho vlastného osudu, ale aj riadiť životy iných ľudí.

Okrem toho snívať o pyramíde znamená, že snívajúci má dobre rozvinuté tvorivé schopnosti alebo skrytý potenciál, ktorý nikdy nehádal, ale ktorý sa čoskoro môže objaviť v plnej sile. Takýto sen môže byť tiež vnímaný ako znamenie, že človek sa čoskoro naučí úspešne vyriešiť najzložitejšie životné úlohy.

Egyptské pyramídy vo sne varujú osobu, že môže byť oklamaný. Ak je na stráži a nedôveruje cudzím, nebude sa mýliť. Egyptská pyramída môže tiež povedať, že snívajúci trávia príliš veľa času na nedosiahnuteľných cieľoch. Je potrebné opustiť tieto myšlienky a vynaložiť všetko úsilie na realizáciu tých túžob, ktoré sa naozaj môžu stať skutočnosťou, ale nie je potrebné, aby boli postriekané cez drobnosti.

Pre ženu hovorí taký senže čoskoro bude čeliť skutočnému pokušeniu - stretne sa s takým naliehavým a pekným gentlemanom, s ktorým ťažko odmieta intimitu. Ak sa správa správne, tento vzťah je celkom schopný korunovať svadbou a šťastným manželstvom.

Čo sníva o pyramíde, do ktorej je človek? To je znamenie, že v jeho živote čoskoro dôjde k veľmi dôležitým zmenám. Ak človek sníval, že je na vrchole štruktúry a vedľa neho bol predstaviteľom spravodlivého pohlavia, potom je to symbol blížiacej sa bezohľadnej vášne.

Cestovanie a vplyvy

Keď ľudia snívajú o pyramídach Cheopsov, môžu začať baliť svoje vrecká, akonáhle je celkom pravdepodobné, že je to fascinujúca cesta do zahraničia. Počas tejto cesty sa snímač bude môcť nielen pozrieť na mnohé zahraničné pamiatky, ale aj zoznámiť sa s rôznymi zaujímavými ľuďmi a zoznámiť sa so ziskom.

Ale ak by človek sníval o kresbách tejto komplexnej štruktúry, potom by mal venovať viac pozornosti svojmu vzdelaniu. Podľa najnovšej snovovej knihy pyramída symbolizuje silu a túžbu človeka dosiahnuť vysokú pozíciu v spoločnosti.

Dream, pyramída Cheops, v ktorej bola vysoká, ale stále sa vám podarilo vyliezť, je symbolom skutočnosti, že vo svojom živote máte všetko, čo by ste mohli snívať. Pokračujte v pohybe zvoleným smerom a osud bude pre vás veľmi priaznivý.

Ak osoba snívala o pyramíde neznámej a nejasnej, podľa snovovej knihy to znamená, že sa čoskoro dotkne nejakého dôležitého tajomstva. Po vynaložení úsilia ho bude môcť odhaliť a potom sa v určitých kruhoch stane veľmi vplyvným človekom.

Moderná kniha snov hovorí, že budúcnosť snítača závisí od detailov toho, čo videl. Skúste si zapamätať konkrétny uhol, o ktorom ste snívali o pyramíde:

 • Odtiaľ čoskoro čakať na dobré správy, prekvapenie a šťastie.
 • Stúpanie - možné manželstvo.
 • Stať sa na samom vrchole - dosiahnuť silu.
 • Byť vo vnútri je s dôstojnosťou dostať sa aj z najťažšej situácie.

Zrelé starodávne budovy naznačujú, že čarodejník bude musieť čoskoro zažiť nerozumný strach. Nebojte sa ničoho, všetko bude veľmi dobre, pretože ste komorník šťastia.Čo sny o pyramídach malých rozmerov? Vo väčšine vysnívaných kníh sa hovorí, že v blízkej budúcnosti si človek nastaví svoj vlastný cieľ pre seba, na ktorý sa bude usilovať a ktorého dosiahnutie sa mu veľmi páči. Autor: Elena Ragozina

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Prečo pyramída sníva o žene (po skale Nataly Štěpánovej)

Pyramída - Pyramída - Pyramídy často snívajú o mnohých zmenách. Ak by ste mali sen, v ktorom vylieznete pyramídu, vyrazíte na cestu, počas ktorej sa naplnia mnohé vaše túžby. Dievčaťu, ako je ten sen, oznamuje manželstvo s osobou, ktorá nie je pre ňu veľmi vhodná. Ak ste mali sen, v ktorom sa snažíte odhaliť tajomstvo starých pyramíd, budete kultivovať v láske a stať sa sofistikovanejšou v tejto oblasti ľudského života.

Pyramída - Vystupte na vrchol - skoré neúspešné manželstvo, neúspešné manželstvo (pre ženu). Pyramid - symbolizuje určité tajomstvo, vedomosti. Byť na vrchole pyramídy má mať vplyv v spoločnosti.Pozrite sa na malú pyramídu - pred vami otvoríte cieľ pre blízku budúcnosť. Pyramída - jej ja, maskulinita, tvorivosť, schopnosť riešiť problémy.

Analýza spánku, v ktorej snovala Pyramída (interpretácia psychologa S. Freuda)

Pyramída - Pyramída - Ak chcete vidieť pyramídu vo sne - pre muža tento sen znamená, že nemáte čas sa starať o svoj osobný život. Navyše nemáte trvalého partnera, ale radšej používate energiu s dievčatami hovoru. Veríte, že náklonnosť zo srdca môže veľmi komplikovať váš život. Vytvorte si pyramídu vo sne - sen vyjadruje, že v skutočnosti sa príliš rýchlo súhlasíte s podmienkami opačného pohlavia a toto vás sklama.

Ak ste boli v prvej fáze vzťahu chladnejší, neprístupný, všetko by sa vyvinulo podľa inej schémy a nebolo by to tak rýchlo, že je to výklad toho, čo ste snívali v noci. Pyramída - sláva, bohatstvo. Pyramída - večnosť, dlho, tajomstvo, v ďalšom tlmočníkovi môžete zistiť, o čom je tento sen. Pyramída - Pyramída vo sne - sľubuje, že budete mať šťastnú budúcnosť. Stúpajte na vrchol pyramídy - predzvesť, ktorý bude čoskoro na moci.Byť na vrchole pyramídy vedľa ženy - do zúfalého a bezohľadného vášne.

Aké sú sny o pyramíde (sny knihy psychológov G. Millera)

Pyramída - Ak snívate o pyramídach, znamená to, že vo vašom živote sa očakáva veľa zmien. Ak snívate o lezenie na pyramídu, znamená to, že čakáte na samotnú cestu, ktorá prinesie uspokojenie vašim túžbam. Dievča ako sen predpovedá manžela, ktorý nie je pre ňu veľmi vhodný. Ak ste vo snovom štúdiu hádanku starých pyramíd - potom sa budete kultivovať v láske a učiac sa tajomstvá prírody, budete v tejto záležitosti zdokonaľovaní a sofistikovaní.

Pyramída - cti a pozemské bohatstvo. Pyramída - Jasne známa: egyptská, Maya, môžu sa splniť vaše sny o exotických krajinách. Podivné, neviditeľné vaše obavy nie sú bezpredmetné. To, čo sa môžete obávať, sa môže stať. Byť vnútri pyramídy je beznádejná situácia. Pokúste sa tomu vyhnúť. Mali ste sen o pyramíde - vydajte sa na cestu, ktorá vám prinesie splnenie túžob. Predstavte si, že šplháte na vrchol pyramídy.

Psychologická analýza spánku, kde sníval Prism (interpretácia psychológa D. Loffa)

Pyramída - pyramída, pyramídy - pyramídy - štruktúry, ktoré zosobňujú tajomstvo a moc. Tradične im boli pridelené univerzálne funkcie. Pyramída môže byť aj falickým symbolom, symbolom mužskosti, tvorivosti alebo schopnosťou riešiť problémy. Môže prispôsobiť túžbu po exotických. Vstupuješ do pyramídy, vyliezneš na vonkajšiu stranu svojich stien alebo chodíš bez toho, aby si sa k nej blížil?

Kto ste s takým silným predmetom, aký je váš vzťah s touto osobou / osobami? Čo znamená pyramída vo sne, je túžba pochopiť tajomstvá prírody. Lezenie pyramídy - cestovanie, po ktorom bude pokojný meraný život. Pre ženy, vidieť pyramídu na diaľku, je znamením, že manžel nebude blízko k nej v duchu. Záujem o tajomstvá starých pyramíd: - zasiahnuť vedu. Byť vnútri pyramídy - zistiť ich nové funkcie.

Výklad psychológ A. Mindell

Máte sen o pyramíde - vidíte pyramídu - očakáva sa, že urobíte zmeny v živote, niečo sa stane vám, ktoré vyvoláva zvedavosť ostatných, nenechajte si ujsť príležitosť využiť záujem, ktorý máte.Je to ako keby ste študovali štruktúru pyramídy podľa plánu - urobíte cestu v samote, bude to pre vás zaujímavé, ale súčasne budete mať nespokojnosť, pretože s vami nebudete mať nič spoločné. Zdá sa, že šplháš do pyramídy - tvoje túžby budú spokojné. Dievča sníva, že šplhá po pyramíde - táto dievčina nebude s jej manželstvom veľmi spokojná, vo svojich snoch si nevedela predstaviť svojho manžela.

Ako keby ste sa pokúšali rozlúštiť tajomstvá starých pyramíd - v reálnom živote pochopíte jemnosti lásky, budete v praxi pochopiť a preukázať, že láska môže byť skvelým umenie. Mali ste sen o pyramide - vaše vzťahy s ľuďmi sa výrazne zlepšia, získate vplyv v spoločnosti. Predstavte si, že ste išli na cestu tam, kde sú staroveké pyramídy. Najprv si prezeráte najväčšiu pyramídu z diaľky, potom sa blížite a bližšie a teraz vylezeš na pyramídu. Predstavte si, že ste na vrchole. Odtiaľ je nádherný výhľad, ktorý obdivujete zhora.

Hodnota spánku o budove (židovská kniha snov)

Pyramída - ste snívali o pyramíde - stojí pred egyptskou pyramídou.Pre ženu, sen, sníval v pondelok v noci, aby sa zhoršil, a v utorok, stredu, štvrtok alebo piatok, na smútok. Vidíte v noci v sobotu alebo nedeľu, znamená to, že sa budete čudovať, prečo ste sa zaobchádzali s nepríjemnou a zbytočnou vecou.

Pre muža sen, ktorý sníval v pondelok v noci, hovorí, že nasledujúce dni sú pre vás nepriaznivé, snívali ste v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok večer, varuje vás, že budete pre vás riskantní a zbytočný. Vidieť v noci v sobotu alebo nedeľu tento sen hovorí, že je lepšie čakať trochu a v najbližších dňoch nerobiť žiadne dôležité rozhodnutia. Pyramída - Pyramída je ztelesnenie živej živej neba - poznanie, múdrosť a pochopenie.

Prečo snívať: sny, v ktorých stúpate na pyramídu, symbolizujú vašu túžbu po sebapoznaní, bezúhonnosti, ale ak z nej zostupujete, takýto sen znamená, že ste sa zbavili cieľa svojich túžob. Ak ste zablokovaní v pyramíde, znamená to, že sa cítite v minulosti uviaznuté so všetkými jeho chybami a problémami a nevidíte cestu k slobode. Pamätajte si, že vždy existuje cesta von, stačí prehliadnuť.

Čo spí s pyramídou znamená vzhľadom na dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

Pyramída - Ak ste sa narodili na jar, čo snívajú pyramídy - k podvodu, o ktorom sa budete pochybovať.

Ak ste sa narodili v lete, čo snívali egyptské pyramídy - nerealizovateľné sny.

Ak ste sa narodili na jeseň, prečo ste snívali, že ste v Egypte a zvažujete pyramídy - pre plavbu?

Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať o pyramíde - cestovať.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/piramida
 • http://www.sunhome.ru/dreams/piramida
 • http://sonnikonline.club/mestopolozhenie/k-chemu-snitsya-piramida.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/piramida
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-piramida.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/piramida
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/1579.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Študenti H S MEMORIAL SEN SEC SCHOOL robili 5 pyramídy 26. JANUÁRA

Zanechajte Svoj Komentár