Čo sníva o nástenných hodinách? Vysvetlenie snov vám povie!

Ľudia, ktorí majú radi esoterické, považujú mechanické hodinky za zvláštny predmet, pretože viditeľne ukazujú čas. Iní ľudia s rozumnejšou mentalitou, ktorí popierajú mystika, tiež zaobchádzajú s hodinami s rešpektom, pretože čas sú peniaze.

Takže mechanické hodiny sú určitým kultúrnym kódom, symbolom času a krehkosťou ľudského života. Ak som v noci mal sen o tejto téme a ráno sa pýtate sami seba na otázku "Čo je snívanie stenových hodín?" Potom bude užitočné získať interpretáciu rôznych snov.

Názory na knihy snov

Dream Miller

Sen predznamenáva, že v skutočnosti na dosiahnutie požadovaného cieľa bude musieť prejavovať obratnosť a zručnosťpričom je dôležité, aby ste nestratili niečo dôležité pre speváka v ruchu, aby ste neskôr nemuseli poľutovať.

Dream Vanga

Pozrite si nástěnné hodiny vo vašom dome - niektoré udalosti z minulosti ovplyvnia udalosti súčasnosti, ktoré spôsobia skúsenosti a spomienky, Ak chcete vidieť nástěnné hodiny v cudzom dome - čaká vás dôležitý rozhovor, čo bude mať v dohľadnej budúcnosti významný vplyv;celková atmosféra snívania).

Nástenné hodiny na verejnom mieste - taký sen predurčuje zhonu a zhonu, zatiaľ čo nie je potrebné počítať s rýchlym výsledkom ich úsilia.

Sny dlho

človeče Takýto sen sa sníva v predvečer dôležitých stretnutí, zodpovedných záležitostí, ktorého výkon bude preukazovať svoje odhodlanie. Žena, ktorá vidí taký sen, je znakom toho, že v skutočnosti bude musieť ľutovať stratené príležitosti.

Dream Dream

Muž pozerať sa na stenové hodiny vo sne - v skutočnosti sa ocitnete v situácii ťažkej voľby, od ktorej závisí budúcnosť, Žena v predvečer dôležitých udalostí, ktoré vidia taký sen, je znakom toho, že v skutočnosti strach z toho, že sa mýli, môže viesť k prijatiu nesprávneho rozhodnutia, ktoré sa ukáže byť v uzavretom okruhu, a mali by ste prestať premýšľať o všetkom a zvážiť ho v pokojnej atmosfére.

Dream sen Hasse

Vidieť veľa nástěnných hodín v tvojom dome, ktoré idú spoločne - do priaznivého obdobia v živote, keď sa budú diskutovať o všetkých veciach a dôležité otázky budú riešené priaznivo pre speváka, Keď vidíte veľa hodín, ktoré zlyhávajú, počujete klepanie strelca a boj o hodiny - v skutočnosti riskujete, že sa budete podieľať na nepríjemných situáciách proti vašej vôli, čo poškodí vašu povesť.

Anglická kniha snov

Vidieť muža vo sne nástěnné hodiny, počuť ich tikanie - Zoznámte sa s dôležitými informáciami sami kruhovo, Taký sen sľubuje ženám prázdne úsilie, márne nádeje.

Dream podkrovie

Má vysnívanú interpretáciu, v ktorej si kupujete nástěnné hodiny a zavesíte ju na stene vo vašom dome: Toto je varovanie zo sveta snov, že v skutočných prípadoch sa stratíte a riskujete, že všetko prepadne na náhodučo povedie k ťažkostiam.

Sen interpretácia Nostradamu

Sníval o stenových hodinách vo sne - toto je predzvesťou zmien, ktoré sa v skutočnosti nebudú čakať.

Cigánska kniha snov

Sledujte pohyby rúk na nástenných hodín - v skutočnosti narazíte na problémy, Ak si spomínate, aký čas ukazujú hodiny vo sne, potom stojí za to analyzovať, aké informácie majú tieto čísla.

Šípky sa zastavili

Sny, v ktorých vidíte stopované hodiny, spôsobujú rušivé myšlienky, Interpretácia snov vám pomôže nájsť odpoveď na tieto otázky.

Dream Miller: v skutočnosti vynaložíte veľa úsilia na riešenie zložitých problémov, pokúsite sa obnoviť bežný priebeh vecí, ale bude ťažké a ťažké získať to, čo ste očakávali.

Vo snom knihe Longo dáva niekoľko interpretácií o sne, rozhodujúcu úlohu zohrávajú detaily spánku:

 • Pozrite sa, ako sa zastavila ručička hodín - predvídať fatálne zmeny v osude v reálnom živote.
 • Hodinky s ohnutými šípkami - ľudia, na ktorých spočítete, nebudú robiť čo najlepšie.
 • Rozbité sklo v nástenných hodinách - v skutočnosti prežiť úder osudu, strata pohody (a to nie je o materiálnych hodnotách).

V knihe s názvom Vanga sa odlišuje interpretácia pre ľudí rôzneho veku:

 • Mladý, jediný muž, ktorý má taký sen - na problémy, sklamanie, nezabudnuteľné sťažnosti.
 • Rodina muža snívala taký sen - je potrebné sa obávať domácich ľudí, blahobytu a prosperity v dome.
 • Starší muž vidieť taký sen - očakávajú obavy o svoje zdravie a dúfajú, že boli oklamaní, dlhé čakanie na niečo dôležité.

Anglická kniha snov: skutočný stav vašich záležitostí sa zhorší a budete musieť urobiť určité aktívne kroky na udržanie stavu vecí, na ktorý sa usilujete.

Podľa slepej knihy Miss Hasse sen sľubuje nepríjemné stretnutia s ľuďmi, ktorí radšej hrajú v tme a manipulujú, predzvesťou nočné videnie zastavených hodiniek.

Sen o zastavenom hodení ezoterickou snovou knihou - je to znamenie, že stojí za to zastaviť životný závod na chvíľu, urobte pauzu, aby ste boli sami seba a vyriešili svoje myšlienky. Takáto taktika odlúčenia od márnosti a kontemplácie vám umožní vyhnúť sa falošnej ceste.

Ak ste mali možnosť vidieť budík vo vašom sne a existuje pocit, že tento sen mal sen, nie bez účelu, ako hovorili - "sen v ruke", potom sny knihy pomôžu rozlúštiť toto posolstvo zo sveta nočných videní.

Sen o zvonení budíka podľa Modern Dream Book predpovedá, že sa stanete účastníkom nezvyčajných udalostí, ktoré vám prinesú veľa emócií a dojmov.

Esoterická kniha snov: prichádza toto obdobie života, keď budú na vzostupe životné sily, čo dá príležitosť aktívne konať a rozhodne pri riešení dôležitých otázok.

Podľa snov knihy Vanga sny o budíku sľubujú, že v skutočnosti bude prekvapenie. Na druhej strane to hovorí anglická kniha snov budete dostávať správy z diaľky alebo malé, ale príjemné prekvapenie.

Podľa snov knihy Hasse sneh prorokuje, že v reálnom živote budete aktívny, ale riskujete, že budete čeliť skutočnosti, že vaše slová a činy budú nesprávne interpretované inými.

Vysvetlenie snov Longo to varuje plány, ktoré ste urobili v blízkej budúcnosti, budú porušené z dôvodov, ktoré nie sú pod vašou kontrolou.čo spôsobí nepríjemnosť a frustráciu.

Dream Lofa: v skutočnosti bude musieť improvizovať, snažia sa zachovať svoje obvyklé postavenie v spoločnosti, zatiaľ čo kritici budú pozorne sledovať vaše kroky.

Starožitné, nástěnné hodiny

Podľa snovovej knihy Vanga je sen, v ktorom boli staré hodiny videné a počuť o ich boji, predzvesťou osudné zmeny a pocitom bezmocnosti a zmätku pred nimi.

Ezoterická kniha snov to hovorí budete cítiť ľútosť z nevyužitých príležitostí, snažte sa dohnať, ale musíte konať primeraným a obozretným spôsobom, aby ste neprijali chybné kroky.

Interpret sny Hasse: pokus o vstup do tej istej rieky dvakrát zlyháa predovšetkým sa týka vzťahov s láskou.

Moderná kniha snov predpovedá to vydržať test pevnosti, a prekonať tieto prekážky s najmenšími stratami pre seba.

Spomienky na minulosť, úvahy o minulosti budú mať vplyv na váš skutočný život a pod vplyvom tejto nálady rozhodnete o niektorých zmenách v pláne (planida je staré slovo pre osud), táto definícia je daná slovanskou snovou knihou.

Odporúčame sledovať video - "Aký je sen o hodinách?":

Nástenné hodiny: Millerova snová kniha

Aký výklad navrhuje slávny psychológ? Čo to znamená, ak žena snívala o nástěnných hodinách? Dream Miller tvrdí, že takýto sen naznačuje problémy v jeho osobnom živote. Pani sa musí sústrediť na ich riešenie skôr, než bude príliš neskoro.

Aký je nádych na stene, ak ho človek vidí? Silná podlaha ako nočné sny varujú pred bezprostredným vznikom neočakávanej situácie. Snemovník bude musieť volať, aby pomohol, inak sa nebude vyhnúť stratám.

Je veľmi zlé, ak sa človek vo svojich snoch pokúša prerušiť hodiny. V tomto prípade ho očakáva v dôsledku smolu. Starostlivo ich zvážte vo sne môže byť ten, kto v skutočnosti bude trpieť machináciami konkurentov.Bohužiaľ, aby sa tomu zabránilo, nie je možné.

Precenenie hodnôt

Čo sníva o nástenných hodinách? Tlmočenie snov Dennis Lynn tiež ponúka jeho výklad snov. Hodiny, ktoré sa objavujú v nočných snoch, nútia človeka, aby zastavil a premýšľal. Je možné, že prišiel čas na ideálny čas, aby sme prehodnotili životný postoj, vzdali sa falošných hodnôt.

Snívať veľa nástěnných hodín - čo to znamená? Taký sen varuje, že človek je v úzkosti. Snemovník príliš často dovolí žiť na jeden deň, nevytvára plány do budúcnosti. Takýto životný postoj sa môže čoskoro stať zdrojom vážnych problémov.

Vyjadruje svoj názor a čarodejnice Medea. Ak veríte slová proroky, nástěnné hodiny snívajú o ľuďoch, ktorí premýšľajú o neúnavne bežiacom čase. Je možné, že osoba nesprávne uprednostňuje a toto jej nedovoľuje vykonať plánované.

Nastáva zmena

Sen o snehových hodinách dobre? Snežná kniha Wanderer neposkytuje jednoznačnú odpoveď na túto otázku. Snemovník bude mať príležitosť ovplyvniť jeho budúcnosť, ale riskuje, že ho stratí.Skutky spáchané v blízkej budúcnosti sú schopné určiť celý budúci život človeka, takže by ste sa mali zdržiavať nepokojov.

Malo by som sa obávať, keby som mal šialené zvonenie zvonov? Sny o Wanderero v tomto prípade sľubujú globálne zmeny, ktoré ovplyvnia nielen snovateľa, ale celý štát. Čas určuje, či budú pozitívne alebo negatívne.

deň zúčtovania

Mnoho snov knih verí, že snívať o hodinky môže človek, ktorý sa obáva o výčitky. V minulosti sa spáchalo ošklivé činy, o ktorých sa snívač nemôže zabudnúť. Toto platí obzvlášť vtedy, keď snívajúci v jeho snoch pozoruje pohyb hodinových rúk.

Negatívna interpretácia naznačuje, že ľudia snívajú o Vanga. Slávny pozorovateľ vyhlasuje, že takýto sen sa často obáva životných sedadiel, ktorí si neočakávajú svoj čas. Podvedome, snívajúci si uvedomuje, že je rozstrekovaný do malých vecí a to mu spôsobuje utrpenie. Aj sen môže naznačovať nevďačnosť človeka, jeho zvyk si sťažovať na svoj podiel. Mala by nakoniec poďakovať osudu za výhody, ktorými sa zasnúbila.

Čo znamená sen, v ktorom človek dáva mŕtvemu osobe nástěnné hodiny? Takýto sprisahanie môže varovať, že snívajúci robí očividne nemožné plány. Je tiež možné, že jeho zámery nie sú určené na to, aby sa splnili kvôli sklonu k zločinu, zábave.

Lucky strip

Čo ešte môže snívať o takom sne? Nástěnné hodiny a čas na nich - sen, ktorý môže mať pozitívny výklad. Ak sa osoba pozerá na to, ako hodiny idú, môže to znamenať jeho schopnosť kompetentne spravovať svoj vlastný čas. Po prvé, toto je pravda, keď sníva o veľkých hodinách.

Niekedy ľudia snívajú, že skončia hodiny. Tento príbeh naznačuje, že spánok je pripravený na zmenu k lepšiemu, aby sa vzdal zlých návykov, ktoré mu bránia dosiahnuť úspech. Elektronické hodiny predpovedajú spory, v ktorých sa pravá rodí.

Kúpiť hodinky

Človek môže nielen vidieť hodinky vo sne, ale aj ich kúpiť. Také nočné sny varujú, že spánok nie je schopný vymaniť sa z ťažkej situácie, v ktorej sa ocitol z vlastnej viny. Je možné, že prišiel čas hľadať pomoc od svojich blízkych.

Čo znamená sen, ak to žena vidí? Nákup hodiniek vo sne naznačuje neopatrnosť, levosť. Ak sa dievča nenaučí lepšie zaobchádzať s jej záležitosťami, čoskoro bude mať vážne problémy.

Hodiny sa zastavili

Aké ďalšie možnosti zvažuje kniha snov? Hodiny sa zastavili - takýto pozemok nie je nezvyčajný. Žiaľ, sny naznačujú, že osoba si zvolila nesprávny spôsob, ako dosiahnuť svoj cieľ. Všetky jeho snahy dostať to, čo chce, sa stanú neúspešné, ak nemení svoju taktiku. Bude tiež užitočné pracovať na chybách, analyzovať chyby, aby sa zabránilo ich opakovaniu v budúcnosti.

Ľudia môžu nielen vidieť hodiny v spánku, ale počuť aj hodiny. Je veľmi zlé, ak je mechanizmus hodín chybný. Čoskoro sa človek zúčastní na krídle nepríjemných udalostí, v dôsledku čoho jeho finančná situácia podstatne utrpí.

Sen interpretácia Nostradamu

Mala by som sa obávať, keby som mal sen o starožitných hodinkách? Nostradamus kladne odpovie na túto otázku. Ten, čo sníva, musí robiť pokánie, priznať sa k neopatrným skutkom spáchaným v minulosti.Popravu môžu prežiť aj ľudia, ktorých priatelia a príbuzní si dovoľujú urobiť škaredé činy.

Ak ste mali sen o hodinách, Nostradamus odporúča venovať pozornosť blízkym ľuďom. Niekto z vnútorného kruhu snívača potrebuje jeho pomoc, materiálnu alebo morálnu podporu.

Freudan Dream

Slávny psychológ ponúka svoj vlastný výklad snov. Nástenné hodiny, ak sa spoliehate na jeho názory, sny k tomu, kto bude mať príjemné objavy. Najprv sa týka intímnej sféry. Nastal čas pozrieť sa bližšie na svojho partnera, poznať jeho priania a potreby, pretože to bude mať pozitívny vplyv na sexuálny život snovateľa.

Tower clock, podľa Freuda, sníva o dôležitých správach. V nasledujúcich dňoch bude snímač dostávať novinky, na ktoré čakal.

Najhorším snom je ten, v ktorom sa objavujú zlomené hodiny. Freud nepochybuje, že také nočné sny naznačujú sexuálne problémy ľudí. Existuje možnosť, že snívač je príliš konzervatívny vo veciach dôverných vzťahov, ktoré mu nevyhovujú jeho uvoľnenejšiemu partnerovi. Nastal čas na otvorený rozhovor, s ktorým môžete dosiahnuť kompromis.

Anglická kniha snov neposkytuje jednoznačnú odpoveď na otázku, či je dobré vidieť hodinový boj. Ak človek práve počuje tento zvuk, šťastie v jeho osobnom živote sa pravdepodobne očakáva. Jediní ľudia sa čoskoro stretnú so spriaznenou dušou, oženiť sa

Ak je vo sne spánok zapojený do počítania úderov, v skutočnosti je v nebezpečenstve veľkých ťažkostí. Ak je rana len jedna, taký sen môže varovať pred zhoršujúcim sa zdravím. Aj keď sa človek cíti skvele, nezaznamená alarmujúce príznaky, musí sa podrobiť lekárskej prehliadke.

Moderná kniha snov je presvedčená, že boj o hodiny vo sne vidí ten, kto je na prahu osudného rozhodnutia. Čarodejník Wang tiež trvá na tom, že tento zvuk sníva o prístupe vážnych procesov.

Vysvetlenie snov Tsvetkova

Čo nočné sny varujú v tom, ktoré zlomené hodinky sa objavujú? Vysvetlenie snov Tsvetková trvá na tom, že symbolizujú vyrážkové činy. Zástupcovia čestného sexu, ktorí videli taký sen, by sa mali pozrieť na svojho zvoleného. Tento človek môže byť hrdinom románu niekoho iného, ​​čo naznačuje, že stráca čas na neprospešný vzťah.

Stojí to za strážcu, ak sú hodiny v sne v zhone? Tlmočník sa domnieva, že sen varuje pred nadmernou spánkom človeka. Nastal čas prestať a premýšľať o ďalších opatreniach. Omeškanie hodín, naopak, sníva o ľuďoch, ktorí nemajú čas. Pomalosť môže viesť k tomu, že im v živote chýba niečo dôležité.

Hodiny cuka

Aký iný význam môže spať? Kukulkové hodiny sa objavujú v nočných snoch. Prakticky všetci sprievodcovia do vysnívaného sveta sú jednomyseľní, že takýto sprisahanie predpovedá, že snívač má dlhý a prosperujúci život. Ak takýto sen vidí chorá osoba, v blízkej budúcnosti sa môže spoľahnúť na zotavenie.

Čo sny o vinobranie cuckoo hodiny? Sny tiež sľubujú ľuďom dlhý život, oživenie z choroby.

Čas na revalváciu hodnôt

Interpretácia snov Dennis Lynn naznačuje priaznivé obdobie, aby sa zamysleli nad ich životnou pozíciou a hodnotami. Keď vidíte veľa nástěnných hodín, znamená to, že ste v stave "pozastaveného" a ak nemáte žiadne plány do budúcnosti, budete žiť jeden deň.

Čarodejnica Medea spája snúbenú tému s neúprosne bežiacou dobou.Čo ste dokázali dosiahnuť od zamýšľaného cieľa? Čo vám bráni v dokončení svojich plánov? Možno minulé priority dávno stratili svoj význam pre vás?

Zmeny prichádzajú!

Ak ste snívali veľa rôznych nástěnných hodín, ktoré idú spoločne, potom, ako hovorí snomník Wanderer, snívajúci bude mať veľké množstvo šancí na zmenu svojej budúcnosti. Akým spôsobom si vyberiete, tam v budúcnosti a príde. Pokúste sa o tom vopred premýšľať.

Obrovské zmeny predpovedajú snová kniha a interpretujú to, o čom snívajú šialené zvončeky zvončekov. Pravdepodobne zmeny v krajine výrazne ovplyvnia život snívajúceho.

Čo ste zasial, ste žať ...

Mnoho starých zvonov vo sne predpovedajú odplatu za ich skutky. Ezoterické proroctvo pokánie a hanba vysvetľuje, čo sny sledovať, ako hodiny ruky ísť. Dream Vanga hovorí, že spiace osoby vôbec nehodnotia život a výhody, ktoré mu osud udelil.

Úzkostlivý, ale významný je snom, v ktorom musíte tomuto objektu zomrieť. Moderná kombinovaná kniha snov, ktorá vysvetľuje, prečo sa takýto sprisahanie sníva, poukazuje na zrútenie plánov snovateľa kvôli záľube na pochybné potešenie a zábavu.

Práca na seba!

Nákupný mechanizmus vo sne, hovorí, že ste sa stratili v ťažkých situáciách a hádzali vec náhode. Mladá dáma, ktorá si náhodou kúpila nástěnné hodiny, vysnívaná kniha odporúča zbaviť sa ľahkosti a neopatrnosti.

Vidieť, že sa zastavili vo sne znamená, že zvolené spôsoby realizácie sú neúčinné. Snažte sa uvažovať o svojich chybách a správne sa orientovať na výsledok.

Dúfam, že človek musí počuť hodiny, ktoré sa zastavili už dávno. Takýto sprisahanie ohrozuje nepríjemné udalosti, ktoré môžu ovplyvniť finančnú situáciu speváka a jeho blízkych.

podrobnosti

Všeobecná kniha snov sa domnieva, že typ a stav mechanizmu hodín výrazne ovplyvňuje celkovú interpretáciu spánku:

 • zastavili sa v snu zvonkohry - hovoria o stagnácii v živote,
 • cuckoo hodiny - predpovedajú dlhú životnosť,
 • rozbité hovoria o odcudzení, strachu z odmietnutia zo strany spoločnosti,
 • ohromený - ohlasy nešťastia a straty
 • žena, ktorá ich stratí - rodinné problémy spôsobia, že snívajúci bude nešťastný.

Millerova interpretácia

Podľa Gustava Millera nástěnné hodiny predpovedajú situáciu, pre riešenie ktorej spánok bude musieť využiť všetku svoju trpezlivosť a zručnosť.Ak žena vidí taký sen, mala by venovať viac času na riešenie osobných problémov.

Hodiny, ktoré idú pomaly, znamenajú dlhú meranú životnosť. Rýchla cesta - naopak.

Rozbité alebo zastavené hodiny vo sne znamená, že v reálnom živote ste v nebezpečenstve alebo sa musíte zastaviť v podnikaní.

Pripravte sa na zmenu

Vidíš stenu visiacu hodinami, ktoré idú za sekundu? Podľa snov knihy Wanderer máte jedinečnú príležitosť zmeniť niečo vo svojom živote. Hlavnou vecou nie je urobiť chybu pri výbere. Pred výberom jednej alebo inej možnosti si niekoľkokrát premyslite.

A čo je sen o ohlušujúcom zvuku zvonov? K významným zmenám v živote, vysvetľuje snov knihu. Môže sa stať, že tieto zmeny budú výsledkom zmien v krajine.

Pozrite sa na život novým spôsobom

Ako hovorí kniha snov, je čas snívať o nástěnných hodinách, aby ste sa zamysleli nad svojim životom. Aký je váš životný postoj? Čo chcete dosiahnuť? Čo si myslíte, že je najcennejšie?

Nástenné hodiny vo vašom sne bolo veľa? Takže idete s tokom, bez cieľov a želaní.

A senné hodiny, Medea, interpretujú hodiny snov s nepretržitým časom. A každú minútu ide.Premýšľajte o tom - máte čas? Čo z toho, čo bolo počaté, už ste sa nažili? Alebo to, čo chceli predtým, je už irelevantné?

Pre vašu firmu

Ak ste vo sne videli veľa starých hodiniek, v skutočnosti budete musieť odpovedať na vaše činy. Ezoterická kniha snov predznamenáva pokánie a vysvetľuje, čo znamená sledovať priebeh hodín a minút.

Dajte námestnému hodinky mŕtvemu človeku? Tento sen, aj keď je úzkostlivý, ale aj tak je pre mňa veľmi dôležitý. Podľa názoru Modernej snovovej knihy, o čom je tento sen hovorí o rozpade plánovaných prípadov a na pochybných pripútaniach spánku bude na vine.

Ups a pády

Vo sne, sledujúc postup stenových hodín? To znamená, že v skutočnosti si vážite čas, a to bude čoskoro dobre fungovať. Mala šancu dostať ich? Pravdepodobne je dobré, že sa meníte k lepšiemu. Snívané elektronické hodiny? Vo vykúrenej diskusii nájdete niečo prekvapivo cenné.

Ak ste mali šancu nakupovať hodinky v nočných snoch, znamená to, že v ťažkých situáciách sa najčastejšie ustupujete, takže problém vyriešite sám osebe. Taký sen videl mladé dievča? Mala by byť menej frivolná.

A čo je doba snov, ktorá sa zastavila? Hovorí sa, že cesta, ktorú teraz sledujete, nepovedie nikam. Premýšľajte o tom, kde ste urobili chybu, analyzujte svoje kroky a pokúste sa znova začať. Iba potom sa to podarí.

Snívali sa o tom, čo sa v skutočnosti zastavilo už dávno? Nastávajú nepríjemné udalosti, ktoré ovplyvnia finančnú zložku spánku a jeho blízke okolie.

Podrobné interpretácie

Všeobecná kniha snov ponúka pochopiť podrobnosti o sne.

 • Hodiny vo sne sa zastavili? Vo vašom živote je teraz čas na stagnáciu.
 • Snívali ste o kocky? Žiť dlhú životnosť.
 • Boli hodiny v tvojich snoch rozbité? Stojíte, obáva sa odmietnutia zo strany spoločnosti.

 • Zlomené hodiny predpovedajú ťažkosti a rýchle straty.
 • Sledujte vo sne stratil ženu? V jej živote prichádzajú problémy ovplyvňujúce rodinný život.

Interpretácia snov - hodiny (steny)

Toto označenie sa vzťahuje na plynutie času.

Myslíte si, že nastal čas? Uveďte: "Mám k dispozícii dostatok času na dosiahnutie cieľov, ktoré som nastavil."

Môže to tiež znamenať, že by ste mali sledovať značky okolo vás.

Ste viazaný časom? Mali by ste byť presnejší? Je čas vyčerpávajúci? Má čas prejsť časom? Aký je váš vzťah s časom? Mystici vnímajú čas úplne iným spôsobom ako obyčajní ľudia.

Čím hlbšie prenikáte do stredu a dotýkajte sa božského princípu, tým menšia sila, ktorú máte nad časom.

Interpretácia snov - Hodiny a číslo jedna

Ak vidíte vo sne veľké nástěnné hodiny, na ktorých jasne vystupuje postava "1", znamená to, že za jeden mesiac získate pozornosť osoby, ktorá sa vám naozaj páči.

Ak na číselníku navyše k jednotke nie sú žiadne ďalšie čísla, potom to znamená, že ste príliš sebaistý - umiernte svoje ambície, inak za mesiac sa budete hádať s dobrými priateľmi.

Ak máte vo svojom sne, obidve ruky nástěnného hodiny sú zobrazené jedným, potom je to priamy signál, že musíte začať konať.

Ľudia, s ktorými ste sa stretli minulý týždeň, sa stanú vašimi učiteľmi v novom podnikaní a pomôžu vám zarobiť peniaze. Ak sú však ruky na hodinkách krivé alebo zlomené, nemali by ste byť zvádzaní prvým víťazstvom, pravdepodobne bude nasledovať strata, ktorá trvá celý rok.

Ak chcete preložiť vo sne hodinové ručičky v jednu hodinu v samotnom dni znamená, že po 19 dňoch budete žalovaní.

Ak sa jednotka na ciferníku jasne vyčnieva, potom vyhráte prípad, ak je napísaný nedbalý alebo neopatrný, potom budete zomrel a do jedného roka budete musieť vyčistiť tento neporiadok.

Snívať o nástenných elektronických hodinách, na ktorých sa zobrazuje 00:01 znamená, že v reálnom živote vstúpite do argumentu s najbližším kruhom a za 64 dní urobíte dôležitý objav.

Ak sú hodiny 01:00, potom buďte pripravení na skutočnosť, že vás budú pomliačiť - nebojte sa, za mesiac sa situácia objaví a všetko padne na miesto znova.

Ak sa vo sne pozriete na elektronické hodiny a na čísla zvýraznené v tabuľke, pridaním čísla "1" to naznačuje, že v skutočnosti budete musieť prehodnotiť svoje ciele, môžu byť zastarané a budete musieť opustiť ich.

Pre ženy, sen, v ktorom ľahko sklopia čísla a získajú jednotku, sľubuje jednoduché a rýchle víťazstvo na láske. Mohlo by to byť 20:08, 21:07, 09:10 a tak ďalej.

Ak vo sne máte skúsenosti s výpočtami, v skutočnosti dosiahnete úspech v profesionálnych a osobných oblastiach, ktorými zabránite pochybnostiam a pochybnostiam.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.hiromantia.net/primeta/k-chemu-snitsya-chasy-nastennye/
 • http://fb.ru/article/300224/k-chemu-snyatsya-nastennyie-chasyi-sonnik-rasskajet
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/nastennye-chasy
 • http://www.i-sonnik.ru/nastennye-chasy/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3Wall hodiny
 • http://my-calend.ru/sonnik/chasy-nastennye
[/ zbalenie]

Sledujte video: Maserati Levante 4x4 inteligentný test -

Zanechajte Svoj Komentár