Dopravní policajti sa zastavili v aute

 • Aries 21.03 - 20.04
 • Býk 21.04 - 21.05
 • Dvojčatá 22.05 - 21.06
 • Rakovina 22.06 - 22.07
 • Lev 23.07 - 23.08
 • Panna 24.08 - 22.09
 • Váhy 23.09 - 22.10
 • Škorpión 23.10 - 22.11
 • Strelec 23.11 - 21.12
 • Kozorožec 22.12 - 20.01
 • Vodnár 21.01 - 20.02
 • Ryby 02/21 - 03/20

Čo sníva o dopravnom policajte - ezoterickej snovovej knihe

Platenie ťažkej pokuty dopravnému policajtovi vo sne a získanie potvrdenia o ňom - ​​taký sen môže byť znamením veľkého nákupu, pravdepodobne nehnuteľnosťou.

Ak ste vo sne ste boli zastavený inšpektorom dopravnej polície, ale podarilo sa vám dosiahnuť dohodu a nechal ísť bez trestu, potom v živote ste v mnohých ohľadoch zranenia sa snažíte žiť ekonomicky. To vás veľmi potláča, a to nie je prekvapujúce, pretože vaša ekonomika niekedy ide nad rámec toho, čo je potrebné a rozumné.

Pre ženu sen, v ktorom vidí veľmi atraktívneho policajta z vonkajšieho prostredia a snaží sa s ním flirtovať, je výstražkou extrémnej opatrnosti na ceste, aj keď nekoná. Cesta je nebezpečná pre všetkých účastníkov cestnej premávky.

Pre človeka sen, v ktorom sa vidí sám v podobe inštruktora automobilu, tiež znamená varovanie, že čoskoro bude v pokušení opiť sa a nemôže to urobiť. Tentokrát to určite!

Čo sú dopravné policajti snívajúce snívať Longo

Sen, v ktorom dopravný policajt vyžaduje spanie na zobrazenie dokumentov, znamená, že musíte mať vážny rozhovor s vplyvnou a vysoko postavenou osobou.Tento rozhovor bude pre vás dôležitý, ale pre dobro veci musíte nájsť správny prístup k tejto osobe. Možno to bude zamestnávateľ.

Ak sa dopravné policajti zastavia kvôli červenému signálu vo sne, niekto v živote sa s tebou pokúsi vysvetliť, odradiť ho od nepokojného kroku, ale jeho argumenty sa zdajú byť nepresvedčivé, ktoré si neskôr spomeniete a ľutujete.

Ak vás inšpektor automobilu zastaví vo sne pre určité porušenie, hovorí o svojom neopatrnom správaní alebo rozhovore v kolektívnej skupine a v dôsledku toho má problémy.

Ak vás inšpektor automobilu zastaví vo sne o porušenie pravidiel, čo ste nepovolili, znamená to, že budete mať veľmi vážneho súpera.

Bol to sen, že dopravné policajti vás zastavili kvôli porušovaniu pravidiel na ceste a bolo to úplne legitímne a nemali ste peniaze na zaplatenie pokuty - takýto sprisahanie by mohlo znamenať útočné stratu.

Ak v sne dopravný policajt vyžaduje súpravu prvej pomoci a ukázalo sa, že je s vami, potom čoskoro dôjde k veľkému sporu so šéfom a dokážete to dokázať. Nedostatok súpravy na prvú pomoc naznačuje inak.

Dopravný inšpektor - moderná kniha snov

Dopravný inšpektor, ktorý stojí na križovatke, znamená, že niekto zasahuje do vášho života, v dôsledku čoho budete musieť urobiť dôležitú voľbu pod tlakom niekoho iného.

Dopravný inšpektor videný vo sne s tyčou zameranou vo vašom smere znamená, že sa vo vašom živote objaví osoba, ktorej názor bude pre vás mimoriadne dôležitý.

Zaplať pokutu vo sne dopravnému policajtovi za porušenie na mieste - na úspech vo finančných záležitostiach, na možný zisk, ktorý ste neočakávali.

Pre tých, ktorí nemajú auto, auto inšpektor sníva, aby to čoskoro.

Dopravný policajt vo sne bol vy - niekto bude potrebovať vašu ochranu. Podmienky spánku môžu naznačovať presnejšie detaily.

Inšpektor automobilu jazdila s "blikačom" - taký sen vysiela vodičovi nebezpečenstvo. V blízkej budúcnosti by mal dodržiavať extrémnu opatrnosť na ceste a nerušiť pravidlá. A ak existuje príležitosť, je lepšie všeobecne zdržať sa niekoľko dní, aby ste sa dostali za volantom.

Počiatočná fáza

Ako vysvetľuje snom kniha, dopravný policajt je metaforický obraz symbolizujúci vplyvného človeka.

Mať sny pracovníkov na cestách

Pre dosiahnutie presnej interpretácie bude musieť snímač detailne analyzovať celý dej a rozložiť ho na niekoľko častí. Strážca právneho poriadku, ktorý bol schopný uvažovať v nočnom sne, predstavuje určitý konflikt hodnôt a princípov, ktoré sa postavia proti fantázii duše.

požiadavky

Aké sú sny dopravného policajta, ktorý vyžaduje vodičský preukaz a technický pas pre auto? Ak si myslíte, že interpretácia psychológa Millera, spiace osoby budú mať náročný rozhovor s vysoko postavenou osobou.

Ak sa podarí nadviazať kontakt, potom sa čoskoro bude môcť radovať len u nového priateľa.

Sny, ktoré napíšu pokutu

Ak policajt napíše snímačov pokutu, potom v skutočnosti musíte urobiť ťažkú ​​voľbu. Ak chcete urobiť ťažké rozhodnutie, budete musieť podrobne analyzovať všetky výhody a nevýhody. Nemusí však stráviť veľa času na vlastných výkyvoch, pretože to nepovedie k dobrému výsledku.

Môj vlastný zákon!

Vidieť seba ako policajta - sny, ktoré sa nikdy nestali pravdivé.Vašou úlohou je analyzovať aktuálne záležitosti a zostaviť plán, ktorý splní sen.

Ak ste niekoho zastavili za trestný čin a začali písať pokutu, potom v skutočnosti bude dobrá príležitosť zarobiť veľké množstvo peňazí. Tlmočník snov varuje pred spornými operáciami, ktoré môžu priniesť iba jedno sklamanie.

Krásna podlaha

Na získanie presnej prognózy zohráva dôležitú úlohu aj pozícia v spoločnosti.

 • Ak sa slobodný zástupca oženil s policajtom, s najväčšou pravdepodobnosťou sa stretne so zaujímavou, ale nesmierne tvrdohlavou osobou. Vzťah nebude viac zábavný.
 • Ak je žena ženatá a sníva o svadbe s úradníkom presadzovania práva, potom s najväčšou pravdepodobnosťou, význam sen obrazu leží v malých problémoch. Samozrejme, oni môžu krátko vyraziť na cestu, ale všetko sa rýchlo zotaví.

Silná podlaha

Muž vo sne sa oženil s dámou v uniforme

Ak zástupca silnej polovice ľudstva musel ísť do policajného auta a vziať si dámu v uniforme, potom čoskoro bude ťažký boj s konkurentmi. Budete musieť podrobne analyzovať váš vnútorný kruh a pochopiť, že medzi vernými priateľmi môže byť vlk v ovčím oblečení.

Kto sa zastavil?

Je pravda, že polícia neškodí zákonodarcom? Odpoveď na túto otázku nájdete nižšie.

Ak snívate o priateľovi v úlohe bezpečnostnej stráže verejného poriadku, ktorý vás chce penalizovať, potom v reálnom živote bude musieť čeliť určitým ťažkostiam. S najväčšou pravdepodobnosťou videný obrázok predvádza nepríjemné záležitosti a nezhody, ktoré sa môžu zhoršiť. V tomto prípade sa spiace osoby musia naučiť ovládať svoje emócie bez toho, aby zaťažovali svoju pozíciu.

nečlen

Aké sny dopravných policajtov, ktorí sa zastavili v prípade neexistujúcich porušení? Ako píše populárny snoot spisovateľ, samotný snívajúci bude príčinou jeho problémov. Musí byť opatrnejší a myslieť niekoľkokrát predtým, ako urobí rozhodnutie.

Prečo dôstojníci presadzovania práva snívajú o tehotných ženách? Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá: snívajúci sa obáva budúcich narodení. Avšak, všetky obavy sú bezpredmetné, všetko bude v poriadku.

Možné hodnoty

Ako píše letná kniha snov, keď sa skrývate zo zákona, skôr či neskôr vás sám nájde. Preto je veľmi dôležité dodržiavať všeobecne prijaté pravidlá, bezvýhradne ich vykonávať.
Ak ste museli hovoriť s veselým dopravným policajtom a všetko skončilo slovným upozornením, potom v skutočnom živote bude možné zmeniť zamestnanie a získať vyšší hotovostný bonus.

Pozdravovať ochranu práva a poriadku rukou je symbolom skutočnosti, že snívač bol zarastený množstvom užitočných známych potrebných na realizáciu plánu. Ak vo vnútri vozidla nie je žiadna súprava na prvú pomoc, potom je váš cieľ tak blízko.

Interpretácia snov - auto

Auto hrá dôležitú úlohu v živote moderného človeka. Každý z nás má s tým všetko spoločné.

Značkové auto vo sne, v závislosti od toho, ako sa na ňom cítite, momentálne určuje vašu pozíciu.

Ak ste v živote ste zvyknutí riadiť Mercedes, a máte sen, že máte vo vašej garáži ďalšie auto (povedzme "moscovský"), potom sen vysvetľuje menové ťažkosti, veľké zmeny v živote na horšie.

V tomto prípade bude dobré znamenie, ak sa vo sne budete vidieť znovu v aute, pretože to bude znamenať, že sa ľahko vyrovnáte s ťažkosťami a váš život bude opäť upravený.

Ak ste vo sne opustili vaše auto niekde a nemôžete ho nájsť, potom v reálnom živote budete mať ťažkosti v práci a vo svojej rodine, čo môže byť príčinou vášho frivolného správania.

Ak je vaše auto vo sne, ktoré ste odniesli, sen vás predvída, že čoskoro budete mať prácu. Ostatní ľudia využijú vaše nápady a na nich zarobia veľa peňazí, zatiaľ čo vytiahnete z nešťastnej existencie.

Ak ste vo sne ste videli, že máte ďalšie auto - krásne, nové a drahé, potom sa v živote očakáva posilnenie vašej pozície v spoločnosti, nových známych, vzrušujúcich výletov do vzdialených krajín, pohody a šťastia.

Ak sa však vaše auto rozpadne, nepredvídané okolnosti narušia vašu pohodu. Pozrite si interpretáciu: prestávka.

Poškodenie tela auta bude znamenať, že vaša firma bude rozrušená. Ak je toto poškodené auto biele, vaša radosť bude zatienená škandálmi, problémami, nezaplatenými dlhmi a problémami s bankami.

Ak je to úplne nové, ale čierne a s poškodením tela na chrbte, potom čoskoro budete musieť pochovať niekoho z blízkych príbuzných.

Správy o smrti príbuzného vás prekvapia, aj keď zomrie po dlhej chorobe. Budete mať náročný čas.

Pozrite si tlmočenie: farba.

Ak sa v blízkosti vašich priateľov nachádza nové, ale už zlomené auto, sen predznamenáva, že dostanete z vašich priateľov zlé správy, ktoré pravdepodobne očakávajú skutočnú podporu a pomoc od vás.

Sny, v ktorej jazdíte s autom a uvidíte, že červené svetlo bliká na prístrojovej doske, vás varuje pred nebezpečenstvami a finančnými stratami, ktoré môžu byť spojené s cestou alebo autom.

Pozri interpretáciu: svetlo.

Ak vo sne vidíte, že vo vašom aute je jedno z okien otvorené, dajte si pozor na krádež. Na ceste k realizácii svojich plánov nájdete veľa prekážok, ak zrazu vidíte v spánku, že okná vo vašom aute sú rozbité.

Aby ste vo sne mohli vidieť, že jeden z vašich blízkych priateľov alebo príbuzných zámerne zmení vaše auto, bez ohľadu na to, ako sa váš vzťah s ním vyvíja neskôr, jeho pomoc bude pre vás slabá a výsledkom bude váš rozpor s blízkymi ľuďmi, bude viesť k úplnému prerušeniu s nimi.

Ak vo sne vidíte, že cudzinci rozbíjajú vaše auto, útočníci sú proti vám.

Rýchlosť jazdy, kvalita cesty a trvanie cesty vo sne znamenajú komponenty vášho úspechu.

Rýchla jazda na nebezpečnej a šmykľavej ceste, ak všetko skončí dobre, predpovedá váš úspech v rizikovom obchode.

Ak ste chceli, aby ste boli zadržaní policajtmi v oblasti cestnej polície, ale v tomto prípade sa nepodarilo, úspešne sa vyhnete nebezpečiu v náročnom a riskantnom podniku.

Pozrite si interpretáciu: rýchlosť, polícia.

Ak vo sne vidíte, že vaše auto ľahko prekoná ťažkú ​​časť cesty, potom sa v reálnom živote úspešne vyrovnáte s problémami a ťažkosťami.

Je mimoriadne dobré vidieť vo sne, že vy, keď prešli nebezpečnou časťou, bezpečne vytiahli na širokú a rovnú cestu. Ak by v tejto chvíli bola jasná na ulici a počasie bolo jasné, potom zázrakom sa budete môcť dostať z ťažkej situácie, v ktorej sa ocitnete, a vaše záležitosti budú ísť do kopca.

Ak sa vo sne odvrátite od veľkej cesty do malej a úzkej, potom sa vo vašom živote objavia nepríjemné zmeny, v ktorých budete obviňovať len vás.

Pozrite si interpretáciu: cesta, ľad.

Jazda v kruhu vo sne na aute je znamením, že vaše podnikanie je zastavené, stratíte srdce a zmäsite.

Zvyčajne, ako sa správať vo sne, tak sa vytvoria vaše okolnosti. Preto sa snažte dostať z kruhu do snov a s minimálnym rizikom pre seba a pre vozidlo.

Sny, v ktorej cestujete s kamarátmi vo svojom aute, pozrite si okno a pozrite sa na krásne obrazové obrázky, znamená, že budete s týmito ľuďmi úzko spriaznení za prácu, ktorá bude prospešná pre všetkých. Spolu s týmito priateľmi strávite veľa voľného času, čo vám prinesie veľkú radosť a potešenie.

Ak máte na svojom vozidle plochú pneumatiku a nemôžete ísť ďalej, prekážky a problémy vás čakajú v tom, čo práve robíte.

Ak ste opravili alebo zmenili koleso vo sne, potom váš podnik úspešne skončí a dostanete dobrý príjem.

Náhle spomaliť vo sne - znamenie prekážok a problémov, ktoré sa náhodne stretnete vo svojej práci. Ak sa vám podarilo spomaliť v čase, potom sa vám podarí vyhnúť sa nebezpečenstvu, ktoré sa nad vami stane.

Ak ste pevne zatlačili na brzdu, ale auto ste neposlúchali, potom sen predznamenáva ostrú zmenu vo všetkých vašich záležitostiach v dôsledku okolností, ktoré nezávisia od vás. Naopak, ste stali veľmi závislí od iných ľudí a sen vás varuje, že teraz musíte starostlivo premyslieť svoju budúcnosť predtým, než bude príliš neskoro.

Snažte sa opustiť frivolný životný štýl a extravagantné návyky, ktoré vás môžu zničiť.

Ak otočíte vozidlo opačným smerom, potom v živote zrazu zmeníte svoju myseľ a vzdáte sa vášho nápadu.

Sny, v ktorej chcete ísť dopredu a auto sa náhle začne vrátiť späť, znamená, že čoskoro sa vaša firma zmení na horšie a šťastie vás zmení bez ohľadu na to, čo robíte.

Ak sa chcete dostať k nehode na ceste vo sne a nie trpieť, je to znamenie, že vy, ako sa hovorí, ste práve narodili v košeli a vy sa vám podarí úspešne vyhnúť nebezpečenstvu, ktoré vás ohrozuje.

Pozrite interpretáciu: nehoda.

Ak vo sne rýchlo a ľahko riadite auto, vaše plány budú úspešné.

Sen, v ktorom ste riadili auto a zrazili vták, znamená, že dostanete nepríjemné správy, ktoré vás veľmi rozrušia.

Ak ste rozdrviť zviera, potom musíte venovať pozornosť tomu, aké zviera ste rozdrvili (podľa mena).

Ak po zrážke máte stále nepríjemný pocit, víťazstvo nad nepriateľom vám neprinesie radosť a ak sa bojíte, na vás čakajú ťažkosti, sklamanie a veľké problémy.

Vidieť vo sne, že niekto rozdrvil veľkého červeného psa a krvila sa okolo krvi, potom by nejaký čas prešiel a osoba blízka vám, možno manželovi alebo veľmi blízky priateľ, by sa stala obeťou smiešnej nehody a zomrela.

Správy o jeho smrti vás šokujú. Spánek predpovedá dlhú chorobu, utrpenie a slzy.

Pozrite si interpretáciu: zvieratá, pes.

Ak ste vo sne ste sa zastavili na červenom svetle, potom vo vašich záležitostiach budú prekážky, ktoré budú ťažké prekonať v dôsledku byrokratických prekážok alebo zlých zákonov.

Ak ste prešli červeným svetlom bez zastavenia a zatiaľ čo vás nebol zadržaný dopravnou políciou, uspíte v rizikovom obchode a vy sa budete môcť úspešne vyhýbať nebezpečenstvu.

Ak chcete zastaviť vo sne pri zelenom svetle semaforu, je to znamenie vašej tvrdohlavosti a nepriehľadnosti, kvôli ktorému ste neustále stáť nad miestom a nedokážete nič dosiahnuť.

Vidieť vo sne, že niekto odtrhol volant z auta, znamená, že ste na strate a neviete, čo robiť z dôvodu chýb iných ľudí.

Ak však vo sne viete, ako to opraviť, alebo opraviť, potom osud bude pre vás a budete úspešne dostať z ťažkej situácie.

Sen, v ktorom vidíte, že celé vaše auto je v blate, a požiadajte svojich príbuzných, aby sa z toho dostali, pretože budete čistiť auto, predpovedá, že čoskoro predáte svoje auto.

Vedenie auta, porušenie pravidiel, je predzvesťou, že budete hrať nečestnú hru so svojimi partnermi alebo príbuznými.

Riadenie pozdĺž dopravnej linky je zlým znamením, čo znamená, že odpor alebo urážka spôsobí, že sa dopúšťate hanebného a nečestného konania a vaša rodina alebo partneri budú mať ťažké časy.

Aké sú sny dopravného policajta vo sne (výklad Rika Dillona)

 • Ak chcete vidieť policajný obušok alebo dopravný riadiaci pracovník, ktorý vás upozorňuje, znamená to, že sa budete musieť stretnúť s vplyvnou osobou, ktorej výsledok závisí vaša budúcnosť.
 • Ak dopravný policajt skontroluje, či máte súpravu prvej pomoci, potom ste na správnej ceste k dosiahnutiu cieľa.
 • Ak vás dopravný policajt zastavil vo vízii na porušenie pravidiel cestnej premávky, znamená to, že sa čoskoro ocitnete v situácii, keď potrebujete vybrať medzi tým, čo je prospešné pre vás a diktátu svedomia.

Aké sú sny o dopravnom policajtovi, ako pochopiť sen (výklad snov 21. storočia)

 • Ak chcete vidieť obušok policajta alebo dopravného policajta, ktorý vás upozorní, znamená to, že sa budete musieť stretnúť s vplyvnou osobou, ktorej výsledok závisí vaša budúcnosť.
 • Aké sny dopravného policajta, ktorý vás penalizuje za porušenie pravidiel cesty, je dobrým znamením. Predznamenáva obchodný úspech alebo neočakávané peniaze, ktoré ste neočakávali.
 • Sníval som, že dopravný policajt skontroluje, či máte súpravu prvej pomoci - to znamená, že ste na správnej ceste k dosiahnutiu cieľa.
 • Ak vás dopravný policajt zastavil vo vízii na porušenie pravidiel cestnej premávky, znamená to, že sa čoskoro ocitnete v situácii, keď potrebujete vybrať medzi tým, čo je prospešné pre vás a diktátu svedomia.

Výklad dôstojníka GAI pre spánok s prihliadnutím na dátum narodenia (sen pred narodením)

 • Ak ste sa narodili na jar, pozrite sa na dopravného policajta - na hádku.
 • Ak ste sa narodili v lete, aký sen, ktorý vás dopravný policajt zastavil vo sne a požadoval pokutu - ste vo svojom živote straší zlý osud.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, o čom sníval dopravný policajt, ​​ktorý stál na križovatke - máte obavy, že vaše auto potrebuje prevenciu.
 • Ak ste sa narodili v zime, prečo je dopravný policajt snívať, že ste pokutovaní za porušenie pravidiel cestnej premávky, je dobrým znamením. Predznamenáva obchodný úspech alebo neočakávané peniaze, ktoré ste neočakávali.

Millerov názor

Dream Miller nám hovorí, že ak sny policajný inšpektor zastavil auto a požiadal o dokumenty, znamená to, že v reálnom živote čaká zodpovedný rozhovor s vysokými úradmi.

Všeobecná kniha snov je presvedčená, že ak v sne, dopravný policajt píše trest, znamená to, že čarodejník sa čoskoro objaví tvárou v tvár ťažkej voľbe. Aby bolo možné urobiť správne rozhodnutie, bude potrebné zvážiť možné možnosti.

Prečo snívať, ak je policajt v doprave známy? V skutočnom živote bude s touto osobou nejaký problém. S najväčšou pravdepodobnosťou sa zvýši napätie medzi vami.

Uvidíte sa ako dopravný policajt

Snívali ste, že ste dopravným policajtom? V tomto prípade sen vyjadruje prítomnosť snu, ktorý sa nikdy nestane pravdivý. Tlmočníci odporúčajú nastaviť realistické úlohy a pracovať na ich riešení.

Ak sa vo sne vidí snímač ako dopravný policajt, ​​ktorý zastaví vodičov a vydá im pokuty, potom podľa snov knih bude mať takáto osoba čoskoro šancu zarobiť si dobré peniaze. To však nie je dôvod na zapojenie do všetkých druhov dobrodružstiev, pretože existuje vysoká pravdepodobnosť zlého výsledku.

Buďte pozorní!

Čo sny o dopravnej policajtky? Ak sníva o manželstve s ním, potom sa čoskoro stretne s mužom. Avšak vzťah s ním nebude prinášať radosť, ale len emocionálne vyčerpaný.

Ak je žena už vydatá, sen o svadbe s dopravným policajtom hovorí o bezprostrednom probléme. Vysvetlenie snov je presvedčivé, že môžu ľahko priniesť spánok z pokoja.

Ak človek vidí nevestu ako policajta vo sne, potom bude s najväčšou pravdepodobnosťou musieť stratiť, aby porazil obchodných súperov. Stojí za to, aby ste venovali veľkú pozornosť vašim obchodným partnerom: všetci sa pozitívne týkajú toho, čo sníva?

Buďte trpezliví a opatrní

Ak sen vo sne zastavil známy dopravný policajt, ​​znamená to, že bude mať náročný rozhovor s ľuďmi z jeho vnútorného kruhu. Ak chcete zabrániť otvorenej konfrontácii počas rozhovoru, buďte trpezliví.

Ak vo sne človek porušil pravidlá a dopravný policajt ho zastavil, kniha snov predpovedá problémy, ktorým sa ten, kto sníva, bude vinný. Keď je takýto sen, dôrazne odporúčame, aby ste pri rozhodovaní dbali opatrne.

V prípade, keď sen o takom sne nastane ženu v zaujímavej pozícii, to symbolizuje jej záujem o budúcnosť dieťaťa. Ženatá slečna takýto sen ohrozuje ženích od svojho manžela.

Ak osoba vo sne bola pokutovaná dopravným policajtom, Summer Dreambook je upokojujúce, že snívajúci s najväčšou pravdepodobnosťou čaká na kariérny postup alebo náhlu šancu zarobiť si nejaké peniaze.

Vo sne sa potulovali rukami so známym inšpektorom - podvedomie naznačuje, že spojenie pomôže dosiahnuť stanovené ciele. Ak dopravný policajt skontroluje súpravu prvej pomoci, cieľ je takmer dosiahnutý a snívajúci je už "na cieľovej čiare".

Komunikácia s inšpektorom dopravnej polície

Sny, že dopravný policajt vás zastavil a požiadal o preukázanie vodičského preukazu podľa Millerovej snovovej knihy, predznamenáva dôležitý rozhovor s vysoko postavenou osobou. Ak správne nadviažete dialóg s touto osobou, potom v budúcnosti získate dobrého priateľa.

Spoločná kniha snov vysvetľuje, prečo inšpektor pre dopravnú políciu sníva, že napíše pokutu pre spiaceho človeka, s ťažkou voľbou, ktorá sa stáva spôsobom toho, čo sníva. Pravdepodobne by ste mali brať otázku vážne.

Ak chcete vidieť priateľa vo sne v úlohe dopravného policajta znamená, že v reálnom živote musíte mať nepríjemnú záležitosť s postavou, ktorá snívala. Pravdepodobne v skutočnosti existujú určité nezhody medzi vami a týmto človekom, čo sa výrazne zvýši.

Byť dôstojníkom v oblasti presadzovania práva.

Keď sa videl ako dopravný policajt, ​​predpovedá sen vysnechača, ktorý nie je určený na splnenie. Snažte sa v blízkej budúcnosti nastaviť realistické ciele, aby ste dosiahli svoje plány.

Ako dopravný policajt, ​​zastavte porušovateľa vo sne a prezentujte pokutu - príležitosti na zarobenie veľkého množstva peňazí. Snažte sa nezapojiť do sporných podnikov, pretože riziko chytenia je veľmi vysoké.

Svadobné oslavy

Mladé dievča vo sne, aby si vzal dopravného policajta, predpovedá snovú knihu o zoznámení sa s mužom, ktorého vzťah bude mať veľkú hádku.

Ženy, ktoré sú vydaté,vysnívaná kniha vysvetľuje, prečo je snom vziať si policajta, nadchádzajúce ťažkosti, ktoré môžu nejakú dobu donútiť vysnívateľa z rovnováhy.

Ak sa človek stane vo sne s majiteľom policajných prenasledovaní, potom v krátkom čase dôjde k vážnemu stretnutiu s obchodnými konkurentmi. Pozorne sa pozrite na svojich partnerov, medzi nimi možno aj vlci v ovčích kožiach.

Čo sníva o dopravnom policajti

Snehový policajt - aby ste videli policajného dopravného policajta alebo dopravného riaditeľa, ktorý vás na vás poukazuje - znamená, že sa musíte stretnúť s vplyvnou osobou, ktorej výsledky určujú vašu budúcnosť.

Vidieť vo sne dopravný policajt, ​​ktorý vás penalizuje za porušenie pravidiel cesty, je dobrým znamením. Predznamenáva obchodný úspech alebo neočakávané peniaze, ktoré ste neočakávali.

Ak kontrolór vozidla kontroluje prítomnosť súpravy prvej pomoci, znamená to, že ste na správnej ceste k dosiahnutiu cieľa.

Ak vás automobilový inšpektor zastavil vo sne za porušenie pravidiel cestnej premávky, znamená to, že čoskoro sa ocitnete v situácii, keď potrebujete vybrať medzi tým, čo je prospešné pre vás a diktátom svedomia.

Buďte trpezliví a všetko bude v poriadku

Snívalo som sa, že na križovatke ho zastavil známy ochranca práva a poriadku, čo znamená, že v reálnom čase dôjde k serióznemu rozhovoru so svojimi príbuznými. Buďte trpezliví, inak sa nedá vyhnúť konfliktu s príbuznými.

Ak chcete vidieť vo sne, že dopravný policajt vás zastavil kvôli porušeniu pravidiel cesty, je predurčený v knihe vysnívaných nepríjemných udalostí, za ktoré budete zodpovední. Pokúste sa zvážiť svoje rozhodnutia a opatrne.

Tehotná dievčina, rozhovor s opatrovníkom zákona, vysvetľuje moderný tlmočník úzkosťou o budúcnosti nenarodeného dieťaťa. Pre ženatú ženu táto vízia hovorí o neoprávnenej žiarlivosti manžela.

Raduj sa, veľa šťastia je blízko

Letná snovová kniha vysvetľuje, prečo má dialóg s dopravným policajtom, ktorý skončil s jemným predpovedajúcim úspechom vo svojej kariére, ako aj neočakávaná príležitosť zarobiť si veľkú sumu peňazí.

Pozdrav v sne s známym dopravným policajtom v ruke znamená, že máte dostatok spojení na realizáciu plánu. Pozrite sa, ako kontrolný inšpektor pre kontrolu prítomnosti lekárničky - cenený cieľ je blízko, stačí urobiť rozhodujúci prelom.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.nepoznannogo.net/sonnik/avtoinspektor.html
 • http://sonnikonline.club/chelovek/k-chemu-snyatsya-gaishniki.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3 Dopravní policajti sa zastavili autom
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/1516.html
 • http://www.i-sonnik.ru/gaishnik/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/gaishnik
 • http://two-sonnik.ru/snitsya-gaishnik/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Donata chytla Policie (záznam)

Zanechajte Svoj Komentár