Golden Dream Clock

Aj keď sny sľubujú aj vám veľa šťastia, kniha o snech vám odporúča, aby ste nezostali nečinní, ale vynaložili maximálne úsilie na pokrok vo vašej práci.

Predtým, než začnete s tlmočením, musíte podrobne opätovne vytvoriť celý scenár spánku. Akékoľvek vaše kroky alebo opomenutia významne ovplyvnia predikciu. V neposlednom rade bude aj vzhľad hodiniek.

Čo sny o rozbité hodiny

Máte nevyriešený problém. Už nie je možné odložiť jej posúdenie. Musíte to najprv vyriešiť.

Sny o rozbité príslušenstvo

Ak budete aj naďalej odďaľovať jej úvahu, môže sa vyskytnúť skutočný problém.

Čo sny vzácnych zlatých hodiniek

Keď snívate, že držíte v rukách staré zlaté hodinky, je čas, aby ste zhrnuli určité výsledky. Zamyslite sa nad svojimi skutočnými úspechmi v živote, možno by ste mali urobiť niečo, aby ste sa dostali na novú, lepšiu úroveň.

Je to sen o ľuďoch, ktorí prišli k času analýzy, stvorenia a vnútornej práce na seba. Premýšľajte o tom, či máte dedičstvo, ktoré môžete odovzdať budúcej generácii.

Čo sny nového zlatého hodinky

Ak sa stane, že vidíte sen ako tento, potom ste osoba, ktorá sa o vašu budúcnosť nestará. Rád necháte, aby veci prechádzali, dúfam, že pomôžete druhým.

Je potrebné si uvedomiť, že nie vždy bude osoba vedľa teba, ktorá vás môže viesť správnou cestou. Naučte sa byť zodpovedný za svoje činnosti nezávisle, bez akejkoľvek pomoci pri prijímaní rozhodnutí zodpovedajúcich okolitej situácii.

Zlaté hodiny na nočnom stolíku stojace na nočnom stolíku, stôl je sen - úspech vás čaká, Akékoľvek úlohy, ktoré vykonáte, budú úspešné. Vo všeobecnosti takáto vízia predpovedá dramatické zmeny v živote k lepšiemu.

Zasnívané vzácne interiérové ​​detaily

Ak chcete vidieť pánske hodinky - nie vždy si uvedomíte svoje kroky. Vaše kroky môžu negatívne ovplyvniť alebo ublížiť vašim blízkym. Vyskúšajte viac úmyselného prístupu k akýmkoľvek vašim konaniam, skutkom alebo slovám.

Kapesné hodinky sľubujú, že získate materiálne bohatstvo. Môže to byť víťazstvo lotérie, môžete mať šťastie nájsť cennú položku alebo určitú sumu peňazí.

Prečo vidieť náramkové hodinky

Sledujte hodinky na ruke - teraz je osud v rukách.

Pretože neboli len hodinky na zápästie, ale aj pomerne drahé, pred spiacou osobou sa otvorili lákavé vyhliadky. Jeden musí len požičať si ruku, nenechajte si ujsť svoju šancu.

Ak náramkové hodinky vyzerajú ako rarita, reproduktor interpretuje, že ste urobili chybu v minulosti. Teraz osud dáva šancu opraviť chybu, použite ju.

Vyberte si náramkové hodinky sami, dlho sa pozrite na to, ako to vyzerá na vašej ruke - stojíte pred vážnou voľbou. Váš budúci život závisí od rozhodnutia.

Ak sen prestane byť schopný vybrať si, potom bohužiaľ nebudete robiť žiadne rozhodujúce kroky. Váš život bude aj naďalej meraný a bez akýchkoľvek pozitívnych zmien.

Ďalšie interpretácie spánku

Vidieť zlaté hodinky na ruke - veľa šťastia a pozitívnej zmeny. Ale aj senná kniha verí, že vízia dokáže, že blízky priatelia nemajú pre teba veľmi dobré pocity, závisť, tajomstvo, pohŕdanie.

Snové príslušenstvo po ruke

Ak chcete zistiť, aký bude váš budúci život, musíte zvážiť nasledujúce skutočnosti:

 • Nájdenie hodín vo sne je zmena k lepšiemu, ak nechcete ujsť príležitosť,
 • stratiť - vaša neopatrnosť a nezodpovednosť bude s vami hrať krutý vtip,
 • hodinky sú vám predstavené - máte šancu vybojovať svojich konkurentov a získať vedúcu pozíciu.

Niekedy sen vidí dar zlatého hodinky na ruke ako prijatie nového záväzku. V skutočnom živote budete nútení jedna osoba, budete musieť tvrdo pokúsiť vrátiť dlh.

Snímané dámske hodinky - čelia zrade svojich priateľov. Je možné, že vás zbavia majetku.

Vo všeobecnosti dámske hodinky na ruke snívajú o klebetách, intrikách, prázdnych rozhovoroch, ktoré sa vedú okolo mena speváka.

Mladé dievčatá vidia vo sne zlaté hodinky vyrobené s náramkom - čoskoro budete musieť nájsť partnera v živote, ktorého manželstvo bude dlhé a šťastné.

Pre iných ľudí krásne vzácne hodinky s náramkom sľubujú príjemné šťastné obdobie života.

Dream Miller

Tento sen je považovaný za jeden z najpravdepodobnejších. Podľa Millera, aby vo sne drahé zlaté hodinky - dlhý a šťastný život v skutočnosti.

Ak šípky idú pomalšie ako obvykle, potom budete žiť o mnoho ďalších rokov. Ruky na číselníku sa pohybujú neskutočnou rýchlosťou - váš život bude zabezpečený, plný radosti, ale bohužiaľ nie dlho.

Miller tiež dáva niekoľko zaujímavých predpovedí v závislosti od sprisahania nočného videnia:

 • dávajte pozor na niekoho - pripravte sa na ťažké obdobie v živote, plné problémov a prekážok na ceste,
 • akceptovať ich ako dar - vaša láska k nespokojnému životu vás nechá bokom,
 • pozerať sa na zastavenie, rozpadať - strácať niečo, čo má hodnotu.

Možné problémy

Výklad snov interpretuje sen zlých hodiniek, ktoré sú protichodné. Sen môže byť predzvesťou problémov alebo úspechov. Napríklad, takýto nález má opačný význam: čoskoro bude musieť spať stratiť.

Navyše, nájdenie hodín vo sne znamená: problémy sa vyskytnú v dôsledku vypustenia spánku. Budúce straty nebudú príliš veľké, ale vysnívaná kniha varuje: je potrebné zodpovednejšie vykonávať svoje povinnosti v práci a doma.

Príde priaznivé obdobie

Sny o ich nájdení a obliekaní? Výklad spánku môže byť pozitívny: vďaka dobre vykonanej, dobre koordinovanej práci získate finančnú nezávislosť a stabilitu. Nájdite ich tiež vo sne sľubuje úspech v osobnom živote alebo dobrých správach.

Vidieť sa ako majiteľ nového zlatého hodinky je vynikajúca zvesť. Vysvetlenie snov je povzbudivé: vystupujete víťazne v tichom súťaži so silnejšími konkurentmi a budete šťastnejší ako oni.

Niekedy je výklad sny nasledovný: nájsť ich - bude veľmi vzácna šanca na šťastie, ktorú budete môcť využiť.

Môžete sa ublížiť

Prečo snívať nájsť starý chronometer, hoci zlato? Interpretácia snov odporúča: prehodnotiť svoje vnímanie reality, keď žijete minulosťou, zatiaľ čo život pokračuje.

Získajte hodiny vo sne ako dar od neznámeho: stanete sa niekým dlžníkom. Navyše, vrátiť dlh rýchlo nemôže.

Prečo snívať o tom, že im niekomu dáte? Vynechajte vašu šancu a dať niekomu príležitosť, aby ste sa dostali do práce. Ak chcete dať svojmu priateľovi zlaté hodinky, ktoré ste dostali, znamená to: urážať svojho blízkeho (možno nespravodlivo) a budete sa o to veľmi obávať.

Veľa šťastia v podnikaní

Ak je na ruke zlaté hodinky, vysnívaná kniha pripomína: pred dôležitým životným udalosti nie je veľa času, potrebujete čas na prípravu. Vidieť ich po ruke vo sne sľubuje podnikateľov: podniky budú úspešné.

Sníva o nákupe drahého modelu? Sen hovorí: vaša cesta k bohatstvu bude krátka a nie príliš znepokojujúca. Kúpiť - začať nový dôležitý obchod, ktorého úspech závisí len od vašich schopností, schopnosť správne vypočítať všetko.

Čo sníva o zlatom hodinky na zápästie? Tlmočenie snov hovorí: čoskoro dostanete malý zisk alebo malú sumu peňazí. Tiež zápästie v snovom predpoklade: snívajúci čaká na úspešnú propagáciu na kariérovom rebríku.

Čo snívalo?

Pre správnu interpretáciu si spomeňte, aké sú:

 • žena - blízki známi, ktorí nedali dôvod na pochybnosti sami, ukradli by niečo cenné od teba,
 • zápästí - v skutočnosti, získať verejné uznanie,
 • krásna, s náramkom - dievča predpovedá rýchle manželstvo, ktoré bude šťastné,
 • vrecko - úspech v podnikaní závisí od spánku. Pamätajte však, že celok pozostáva z drobných vecí, takže musia venovať dostatočnú pozornosť,
 • na zlatom reťazci - symbol presnosti, presnosti,
 • s nimi masívny reťazec - aby sme dosiahli naše plány, musí byť všetko starostlivo a presne plánované.

Navyše, ženy s náramkom sľubujú dievčine darček, najpravdepodobnejšie od milovaného. Ženské zlaté hodinky môžu varovať snímajúceho o intrígoch, ktoré pretrvávajú okolo neho, ktoré by mohli narušiť jeho pokoj.

Psychologická kniha snov

V psychologickom tlmočníkov nájdete také informácie o tom, o čom sníva zlaté hodinky:

 • Spánok znamená, že vo vašom živote prišla plodná doba. Teraz musíte tvrdo pracovať, výsledok však plne zdôvodní úsilie.
 • Ak ste vo sne náhodou našli zlaté hodinky, potom v skutočnosti môžu byť problémy. Je možné, že budú spojené so stratami materiálu.
 • Nákup nového zlatého hodinky predznamenáva úspech v podnikaní. Môžete obísť všetkých svojich konkurentov a získať čo je práve vaše.
 • Ak boli hodinky staré a opotrebované, znamená to, že by ste mali prehodnotiť svoje presvedčenie. Žijete so zastaranými zobrazeniami, čo značne komplikuje váš vývoj ako jednotlivca.
 • Ak ste vo sne dal niekomu svoje zlaté hodinky, znamená to, že v skutočnosti dáte niekomu svoje miesto pod slnkom.Ale snažte sa potešiť ostatným, nezabudnite na svoje blaho.

Ženská snov kniha

Pri pohľade na ženskú snovú knihu môžete zhromaždiť také informácie o sne zlaté hodinky:

 • Ak vo sne vám niekto dáva zlaté hodinky a odmietate ho prijať, znamená to, že v skutočnosti neoprávnene ubližujete blížnemu. Tak mu dáš značné skúsenosti.
 • Ak ste vo sne ste kúpili drahé a objemné zlaté hodinky, znamená to, že budete mať úspech vo svojom podnikaní. A dosť ľahko dosiahnete pozitívny výsledok.
 • Ak ste vo sne ukradli zlaté hodinky, znamená to, že blízky ľudia vám dajú dôvod pochybovať o vašej úprimnosti a oddanosti.
 • Ak dievča snívalo zlaté hodinky so šumivým diamantovým náramkom, sľubuje jej rýchle úspešné manželstvo. Manžel / manželka bude milá a bohatá.
 • Ak ste snívali o vreckovom hodinku na reťazi, znamená to, že ste presvedčivá a zodpovedná osoba. Ľudia okolo vás skutočne oceňujú tieto vlastnosti.

Dream Aesop

Ak sa zaujímate o to, o čo sny zlaté hodinky snívajú, pozrite sa do tlmočníka Aesopa. V ňom nájdete nasledujúce informácie:

 • Ak ste snívali o zlatom hodinky so zlomeným ciferníkom, znamená to, že ste si vybrali zlý smer činnosti. Strácate drahocenný čas a chýbajú cenné príležitosti.
 • Ak sa vám stane čas vo vašom sne, znamená to, že máte nevyriešený problém. Až do ukončenia tohto problému bude ďalší vývoj veľmi problematický.
 • Ak ste snívali o starožitných zlatých hodinkách, znamená to, že prišiel čas zhŕňať výsledky tohto obdobia života a vyvodiť závery. Na základe toho budete musieť skontrolovať svoje budúce plány.
 • Ak ste vo sne mali veľa zlatých hodiniek, znamená to, že v skutočnosti vediete bezstarostný život bez premýšľania o plynutí času. Možno vás sen varuje, že je načase zvážiť vaše názory na život.
 • Ak uvidíte obrovský krbový krb alebo nástěnné hodiny vyrobené zo zlata, znamená to, že sa vám podarí podniknúť akékoľvek záväzky.

Interpretácia snov - náramkové hodinky

Nová denná lekcia, symbol záväzku, obchodné stretnutia, očakávania, nuda, spěch.

Pozrite sa na hodiny, alebo ich nájdite rušne veci, udalosti sa vyvíjajú pomaly alebo znamenajú význam nového obdobia života.

Drahé, krásne hodinky úspešné, ziskové manželstvo.

Pozri prílohu. Hodiny v domácich spotrebičoch.

Interpretácia snov - Hodiny a číslo jedna

Ak vidíte vo sne veľké nástěnné hodiny, na ktorých jasne vystupuje postava "1", znamená to, že za jeden mesiac získate pozornosť osoby, ktorá sa vám naozaj páči.

Ak na číselníku navyše k jednotke nie sú žiadne ďalšie čísla, potom to znamená, že ste príliš sebaistý - umiernte svoje ambície, inak za mesiac sa budete hádať s dobrými priateľmi.

Ak máte vo svojom sne, obidve ruky nástěnného hodiny sú zobrazené jedným, potom je to priamy signál, že musíte začať konať.

Ľudia, s ktorými ste sa stretli minulý týždeň, sa stanú vašimi učiteľmi v novom podnikaní a pomôžu vám zarobiť peniaze. Ak sú však ruky na hodinkách krivé alebo zlomené, nemali by ste byť zvádzaní prvým víťazstvom, pravdepodobne bude nasledovať strata, ktorá trvá celý rok.

Aby ste sa premenili na sny, hodinky sa odohrávajú v jednej popoludňajšej hodine - to znamená, že po 19 dňoch vás žalujú.

Ak sa jednotka na ciferníku jasne vyčnieva, potom vyhráte prípad, ak je napísaný nedbalý alebo neopatrný, potom budete zomrel a do jedného roka budete musieť vyčistiť tento neporiadok.

Snívať o nástenných elektronických hodinách, na ktorých sa zobrazuje 00:01 znamená, že v reálnom živote vstúpite do argumentu s najbližším kruhom a za 64 dní urobíte dôležitý objav.

Ak sú hodiny 01:00, potom buďte pripravení na skutočnosť, že vás budú pomliačiť - nebojte sa, za mesiac sa situácia objaví a všetko padne na miesto znova.

Ak sa vo sne pozriete na elektronické hodiny a na čísla zvýraznené v tabuľke, pridaním čísla "1" to naznačuje, že v skutočnosti budete musieť prehodnotiť svoje ciele, môžu byť zastarané a budete musieť opustiť ich.

Pre ženy, sen, v ktorom ľahko sklopia čísla a získajú jednotku, sľubuje jednoduché a rýchle víťazstvo na láske. Mohlo by to byť 20:08, 21:07, 09:10 a tak ďalej.

Ak vo sne máte skúsenosti s výpočtami, v skutočnosti dosiahnete úspech v profesionálnych a osobných oblastiach, ktorými zabránite pochybnostiam a pochybnostiam.

Pravdepodobné problémy

Tlmočenie snov v tichých hodinkách je dvojité. Spiace videnie môže znamenať problémy na jednej strane a na druhej strane nebývalý úspech. Napríklad, nájsť zlaté hodinky, znamená to, že veľmi skoro snímač uvidí nové obdobie života.

Strata hodín vo sne znamená: problémy sa budú vyskytovať v živote spánku kvôli jeho nezodpovednosti.Budúce straty nespôsobia príliš veľa škôd. Kniha snov varuje: je potrebné zodpovednejšie plniť svoje povinnosti, a to ako v práci, tak vo vnútorných veciach.

Príchod pozitívneho obdobia

Sny si dala hodinky na ruku? Vysvetlenie snátu je často priaznivé: vzhľadom na skutočnosť, že ste veľmi dobre v úlohách, ktoré vám boli pridelené, na vás čaká stabilná finančná spokojnosť. Zároveň objavovanie hodín vo sne prorokuje veľa šťastia v láske alebo dobré správy.

Ako vysvetľuje vysnívaná kniha, získavanie zlatých hodiniek je priaznivým znamením. Čoskoro získate víťazstvo medzi vašimi konkurentmi, ktoré sú najlepšie zo všetkých.

V niektorých prípadoch je vysvetlenie sny toto: nájsť hodinky - bude tu jedinečná a jedinečná príležitosť na šťastie, ktoré určite použijete na svoj zamýšľaný účel.

Je tu možnosť ublížiť sa

Prečo snívať nájsť staré zlaté hodinky? Vysvetlenie snov vám odporúča: preceňujte svoje vnímanie reality, pretože nemôžete zabudnúť na minulosť.

Dostali ste alebo ste dostali hodinky vo sne - v skutočnosti budete potrebovať niekoho. Okrem toho nebudete môcť rýchlo vrátiť dlh.

Prečo snívate, že ste dali zlatú hodinku inej osobe? Taký sen naznačuje, že budete mať príležitosť byť vo vašej pozícii neoprávnenej osoby. Dali ste hodinky kamarátovi - podľa snovovej knihy budete urážať druhú polovicu, po ktorej budete mať strach.

Šťastie v podnikaní

Videli sme hodinky z ušľachtilého kovu na ruke - vysnívaná kniha spomína: je to len trochu pred hlavnou udalosťou v živote. Ak chcete vidieť ich v ruke v noci sny sľubuje podnikateľov: veci prinesú neuveriteľný úspech.

Snívali ste, že ste si kúpili drahé hodinky? Spánok informuje: vaša cesta k bezpečnému životu bude krátka a bezstarostná. Kúpiť - začať s rozvojom nových podnikov, ktorých úspešný priebeh závisí iba od vás.

Čo sníva o zlatom hodinky na zápästie? Vysvetlenie snov hovorí: čoskoro budete odmenení. Okrem toho podobný symbol sľubuje priaznivú propagáciu spiaceho v službe.

Dream Dream

Tu je niekoľko informácií o zlatých hodinkách, ktoré sa môžu zhromaždiť z knihy snov Wanderera:

 • Frivolným a nezodpovedným postojom k životu je to, o čom čakajú zlaté náramkové hodinky človeka. Možno, že snívač je zbytočný a nezodpovedný.
 • Kapesné hodinky na reťazci sú predchodcom peňažného zisku.Ale to bude malé a jednorazové. Možno je to cena alebo dar.
 • Ak ste vo sne obdivovali výkladné sklo s veľmi drahými zlatými hodinkami, ktoré si nemôžete dovoliť, znamená to, že v živote si nastavíte nedosiahnuteľné ciele pre seba. Choďte do snov v malých krokoch a nesnažte sa všetko naraz.
 • Ak snívate o hľadaní zlatého hodinky, znamená to, že dostanete cennú šancu na zlepšenie vašej finančnej situácie. Nenechajte si ujsť túto príležitosť.
 • Ak ste stratili zlaté hodinky, znamená to, že ste príliš neopatrní a nepozorný človek. Z tohto dôvodu si nemusíte všimnúť zradcu vo vašom prostredí.

Dream Vanga

V tlmočníkovi slávneho bulharského zubára ohľadne zlatých hodiniek môžete zistiť nasledovné:

 • Ak snívate o ženských zlatých hodinkách s elegantným náramkom, toto vás predvída romantickým známym, čo môže skončiť v šťastnom manželstve.
 • Ak ste vo sne dostali vzácne hodinky ako dar, znamená to, že v skutočnosti ste vplyvná a rešpektovaná osoba. V okolí oceníte.
 • Ak si kúpite zlaté hodinky, prejaví to vaše odhodlanie. Ste zvyknutí hľadať všetko v živote sami.
 • Ak sa zlaté hodinky ukázali ako falošné, riskujete poškodenie vašej reputácie. Dôvodom bude spojenie s bezohľadnou a podvodnou osobou.
 • Ak vo sne niekto dáva hodinky na vašu ruku, znamená to, že v skutočnosti sa niekto pokúša podriadiť vám svoju vôľu.

Čo sny náramkové hodinky

Takýto sen môže mať radosť a smutnú interpretáciu podľa snovovej knihy a tu veľa závisí od najmenších detailov. Sú to skutočné orientačné body.

Vo všeobecnosti však takýto sen opisuje životné podmienky snovateľa, hovorí, ako rozdeľuje svoj čas a môže poskytnúť náznak o jeho zdravotnom stave.

 • Snívať hodinky bez ciferníka je muž alebo žena - to znamená, že v skutočnosti človek čaká na niektoré udalosti a má strach, že nebude dodržiavať termíny.
 • Ak snívate o hodinky na ruke, na ktorých kýchne človek, bude jeho zdravie silné a stabilné.
 • Hodiny piesku alebo vody symbolizujú nevyhnutné plytvanie časom.
 • Veža - môže znamenať zmeny v krajine, počuť hodiny zvonenia - na dlho očakávané správy.

Ale toto všetko je len povrchná interpretácia. Ponúkame podrobnejšie vysvetliť situáciu.

Sny o ženských hodinkách, čo to je

Vo sne má každá malá vec záležitosť, vrátane toho, ktorému snívali.

Napríklad ženské náramkové sny:

 • snívala o žene - na rýchle a dôležité zmeny v živote,
 • snívala o dievčaťu - aby bola čoskoro ženatá,
 • sníval o mužovi - k podvodu,
 • ak ste snívali o ženskom zápästí bez ruky - hanbu,
 • štart ženy náramkové hodinky - posilnenie pozície života,
 • nie je potrebné počuť tiketovanie hodiniek - v blízkej budúcnosti by ste nemali očakávať žiadne zlepšenia,
 • ak sa ženy zastavili - znamenie životnej stagnácie alebo smrti milovanej osoby,

Čo sníva o zlatom hodinku

Výklad vysnívaných kníh o snehových knihách, keď sníva o zlatom náramku, sú tiež nejednoznačné. Na jednej strane môžu symbolizovať blahobyt, ale na druhej strane dôležité detaily, okolnosti a činy:

 • získať zlatý chronometer ako dar od cudzinca, muža alebo ženy - stať sa niekým dlžníkom, snívajúci nebude schopný plniť svoje povinnosti,
 • dať zlaté prívesky inej osobe - vynechajte svoju šancu
 • vidieť zlatý chronometer na ruke - na šťastie v podnikaní, uznanie spoločnosti talentom a úspechom snívača,
 • nájsť muži zlaté kolíky vo sne - šťastie,
 • kúpiť krásne a štýlové zlato vo sne - cesta k blahu bude jednoduchá a rýchla,
 • ak snívate vreckové zlato - do stagnácie v živote.

Ak snívate hodiny rozbité na to, čo to je

 • Ak človek sníval o sneme zlomeného človeka alebo ženu vo sne, v skutočnom živote bude mať zrúcaninu nádeje.
 • Ak dôjde k prerušeniu náramkových hodiniek, čoskoro dôjde k globálnym zmenám v živote, čo zničí bežné základy života.
 • Rozbitie skla na nich vo sne - túžba zastaviť čas, ktorý nestačí, ale s riadnym plánovaním, osoba bude úspešná.
 • Ak snívaš, že sa pokúšate opraviť zlomené, strácaš čas, strácaš to bezcennými triviami. V tomto vyhotovení sen upúta pozornosť človeka, že je čas na prehodnotenie vášho života a vykonanie skutočne dôležitých vecí.
 • Ak ste schopní odstrániť škody a po zásahu budú pracovať, nádeje budú odôvodnené.

Ak ste snívali o nástenných hodinách, čo to znamená

Nástenný chronometer vo sne majú tiež rôzne významy:

 • počuť ich tikanie za stenou - čoskoro dôjde k zmenám, ktoré sa dotýkajú každého a každého,
 • počuť ich boj - varovanie,
 • ak sa zastavia - zlé znamenie, k smrti milovaného človeka,
 • ak je nástenné kyvadlo vo forme lebky - snímač bude schopný zvládnuť svoje obavy,
 • ak by sa snívali senovci vo forme mečov - v živote snovateľa bude ťažké časy, ale bude sa mu dať vyrovnať s jeho problémami,
 • ak ste snívali o uzavretí steny cuka - čoskoro príde čas pokoja a pohody,
 • začať kyvadlo - netrpezlivosť snítača v skutočnosti,
 • vidieť rozbité alebo zlomené - na stratu,
 • vidieť veľa pohybov okolo vás, veľké a / alebo malé - ste závislí na čase, ale čas nie je od vás, pokúste sa upokojiť a vyriešiť svoj život.

Zhrňujúc vyššie uvedené, môžeme konštatovať, že ak snívate o prechádzke, bez ohľadu na ich typ: pánske alebo ženské zápästie, veža alebo múr - to je dobré znamenie. Niekedy to je varovanie.

Ale v skutočnom živote človek sám je pánom svojho života a spánok je len náznakom, indikátorom problému, ktorý môže a musí byť vyriešený.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/dragotsennosti/k-chemu-snyatsya-zolotye-chasy.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/zolotye-chasy
 • http://fb.ru/article/402656/k-chemu-snyatsya-zolotyie-chasyi-znachenie-i-tolkovanie-chto-predveschaet
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3Gold hodinky
 • http://www.i-sonnik.ru/zolotye-chasy/
 • http://krestyanka.com/sonnik/k-chemu-snyatsya-chasi.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Zlatý sen - FEATURING (JBreazy, Tiago, ARY DOPE, Bala G, Nick Boy Shine)

Zanechajte Svoj Komentár