Aké sú sny o knihe snov o potkanoch

Väčšina ľudí, najmä dievčat, sa snaží spomenúť na svoj sen a pochopiť jeho význam. Pohľad na niektoré zvieratá alebo zúriace prvky je sugestívny. Čo sny o potkanoch vo sne žene je jedna z najpopulárnejších otázok.

Pohania pripisujú sny veľký význam. Za starých čias dostali ľudia mená zvierat a rastlín, preto medveď alebo dub, ktorý sa objavil vo sne, znamenal určitú osobnosť. Neskôr boli interpretácie toho, čo videli, na základe charakteristických vlastností zvierat, kvetov a prírodných javov.

Kresťanské náboženstvo tvrdo bojovalo s bývalými povestimi, pretože jeho hlavný postulát - môžete len veriť v Boha. A predsa starej starej knihy snov majú obrovský vplyv na moderných ľudí. Nie je prekvapujúce, že keď sme videli krysy vo sne, človek sa dostal k tlmočníkovi na vysvetlenie.

Hodnota spánku pre ženy

Krysa nie je najpriaznivejšie zviera, takže veľa ľudí, bez toho, aby sa pozrelo na rôznych tlmočníkov, považuje spánok za nepríjemné. Po ňom od ostatných očakávajú podvod, podvod a agresiu. Bohužiaľ, tento názor je často úplne spravodlivý.

Hlodavec, ktorý sníval sen, prinesie drobné spory, hrdličky a nedorozumenie so ženskými priateľmi alebo kolegami. V reálnom živote krysy ukrývajú zásoby obilia, takže spánok môže znamenať nedostatok jedla na zimu alebo ho pokaziť. Mala by sa skontrolovať obrobok.

Často, za obrazom potkana, sa skrýva zákerná žena, náhodne vstúpila do rodiny a snažila sa obliecť manželov kvôli ich sebeckým záujmom.

Hodnota spánku pre mužov

Vysvetlenie toho, čo srsť sníva vo sne človeka, nie je vždy jednoduché. Kŕdeľ zvierat znamená zradenie skupinou ľudí, ktorú sníder podvedome uhádol. Potkan, ktorý sa pozerá do očí, ukazuje nespravodlivosť vedúcej rodiny k príbuzným a neschopnosť porozumieť im. Hlodavec, ktorý sa skrýva, zosobňuje osobu, ktorá je závislá od spánku, a jeho nespokojnosť so situáciou. Možno musíte zmraziť silu a vyriešiť problém skôr, než sa stane zbytočným konfliktom.

Veľmi dobré v sne, aby chytil krysa pri chvoste. Pre muža je to znamenie šťastia, ktoré ho bude nasledovať všade.

Výklad snov s potkanmi v rôznych knihach snov

Známe prediktóri a psychiatri dali konfliktné popisy následkov kolízie s potkanom v sne. Hlavná interpretácia je však často neuspokojivá.

Freudov interpret snov je založený na jeho slávnej tvorbe Tlmočník snov. Rakúsky psychiatr spojil obraz krysy s potlačenou ľudskou sexuálnou energiou, ktorá hľadá cestu von.

Balík hlodavcov znamená túžbu zúčastniť sa skupinového pohlavia. Nevinné dievčatá alebo mladí ľudia snívajú o malom zvierati kvôli strachu z prvej intimity a dospelému mužovi predzvesťou obnovenie vzťahov so starou priateľkou.

Mlynárom

Americký psychológ Gustáv Miller považoval snúbenú krysu za zlo v akejkoľvek podobe. Veril, že útok hlodavca vo sne by viedol k hádke alebo dokonca k boju so svojimi susedmi. Ak ju chytil mačka alebo iné zviera, potom príde na záchranu známy.

Potkaný potkan znamená aj nesúlad a ak jeho obraz strachuje snítavateľa, v skutočnosti sa dostane do nepríjemnej situácie a bude musieť bojovať s ohováraním. Krivácia krysa skončí v neúspešnom období života a nové iniciatívy prinesú dlho očakávaný úspech.

Bulharský pozorovateľ vysvetlil, prečo krysa vo sne snívala o ženu, ktorá by čoskoro podvádzala svojho manžela. Už sa pozerá na stranu a hlodavec zosobňuje obraz nepríjemného a nečestného súpera.

Ak sa podarí uniknúť z pasce, stojí za to čakať na podvod dobrým priateľom. Keď krysa prebehne okolo domu, môže dôjsť k sérii strát a problémov. Horka hlodavcov na uliciach Wangovcov považovala za predzvesť rozsiahlej vojny, po ktorej prežili iba tieto zvieratá na Zemi.

Podľa Nostradamusa

V stredoveku, keď žil veľký zubáč, ľudia záviseli od zberov, vojnových konfliktov a počasia. To je čiastočne spôsobené jeho interpretáciou snov. Astrológ považoval potkana za symbol plodnosti a šťastia, ale zároveň s variabilitou a údermi osudu.

Biela krysa v drahých šatách predchádzala vzniku veľvyslanectva zo severných krajín, čo by neprinieslo žiadne výhody. Útok zvierat znamenal začiatok nepriateľstva s Britániou. Muž s chvostom v chvoste hlásal v sne o svojej chorobe v reálnom živote.

Pre budúce generácie sa videli videnie ohľadne hlodavcov na negatívnej farbe. Šedé hordy jesť plodiny, snívali o globálnej katastrofe z dôvodu neprimeraného využívania prírodných zdrojov alebo invázie škodcov.

Jurij Longo vo svojich snoch radil, aby všetkým možným spôsobom zabránil potkanom. Nič, iba škoda a škandály, ktoré nedokážu priniesť.Najlepšie je vyhnúť sa prekrúcaniu potkana a potom problémy prekonávajú stranu snov.

Ak kŕdeľ hlodavcov zaútočí na priateľa, v skutočnosti je možný konflikt, ktorého účasť je prísne kontraindikovaná. Súťažiace strany si to samy uvedomia bez účasti snúbenca.

Americký súčasník, David Loff, decipruje význam symbolov a zobrazených obrázkov, založených predovšetkým na postave postoja snovateľa k nemu.

Ak je niekto tolerantný voči potkanom a dokonca ich udržiava ako zviera, nič zlé ich nedosiahne sen. A naopak, tí, čo nenávidia hlodavce, by mali byť obozretní, že stratia svoj majetok kvôli krádeži alebo zhoršeniu prípadov.

Zabili krysa vo sne

Takmer všetci tlmočníci súhlasia s jednou vecou: zabiť krysa vo sne je ekvivalentom zbavenia sa nepriateľa a zla v skutočnosti. Ak sa s ním snímač s ňou postaral, vyhrá víťazstvo sám. Krvácajúce rany u mŕtvych zvierat predpovedajú ešte väčší úspech v podnikaní, ale musíte zostať opatrní a pozorní.

Žena taký sen sľubuje, že prekoná prekážky pri vykonávaní svojho plánu.

Spánok s veľkou krysou

Osobné problémy, ktorým sníder pripisuje veľký význam, spôsobujú vo sne obraz veľkej krysy. Len biely hlodavec robí dobré.Šedá a červená krysa predzvesťou zradenie a nesúhlas a čierny je úplne hrozivým nepriateľom.

Pomôžte priateľovi sľubuje sen, keď pes prenasleduje veľkú potkana. Prišiel na záchranu včas a vrátil stratenú vieru do svojej sily. Zvieratá s veľkými očami alebo zubami majú nerozhodnosť a ťažkosti pri rozhodovaní.

Stádo hlodavcov

Kŕdeľ potkanov predpovedá mužovi veľa nepríjemných udalostí, v ktorých spadá na chybu nehanebných ľudí. Je to oveľa horšie, keď celá horda hlodavcov beží po jednom kryse. Takže v skutočnosti sa ľudia so zlými úmyslami spojili proti snílkovi a splietli záchytné plány alebo klebety za chrbtom.

Krysy v daždi znamenajú problémy so šéfom a zlú dovolenku. Uprchavé zvieratá vykazujú zmeškané príležitosti a spôsobujú ľútosť a nespokojnosť so spaním.

Potkanie potkanmi

Pri interpretácii spánku je dôležité sfarbenie hlodavcov. Biela alebo čierna krysa, ktorá uhryzla milenca, rozpráva o tom, čo je predmetom vzdychu. S najväčšou pravdepodobnosťou bude v najbližšej budúcnosti zostať osamelý so zlomeným srdcom.

Ak potkan uhryzne ruku, nepožičajte si peniaze na nový projekt.Bude končiť poruchou. Poškodená noha zviera predpovedá rodinné ťažkosti spôsobené vyrážkami človeka, ktorý vidí sen. Zlé dôsledky sú možné, ak je čierna krysa krčená. Ak v tomto sne existujú iné symboly, možno vyvodiť záver o hádke s príbuznými ao chorobe.

záver

Takže odpoveď na otázku, prečo krysy snívajú o žene, je pomerne negatívna. Samozrejme, musíte byť pripravení na problémy a hádky, ale nemali by ste ich čerpať do vášho života, založeného na interpretácii spánku. Možno to nie je pravda, ale neustále premýšľať o predpovede, človek sa sám programuje na určité udalosti.

V niektorých snových knihách bola vízia považovaná za "prorockú" iba v noci od štvrtka do piatku. Iný deň to znamenalo opak opisu tlmočníkov snov.

Skvelá nálada, priateľská láska k druhým a láska k blízkym ľuďom priláka dobré a pozitívne. V tomto prípade nie je žiadny spánok strašný, pretože sú ľudia, ktorí sú pripravení podporovať a chrániť pred problémami.

Volám sa Julia Jenny Norman, som autor článkov a kníh. Spolupracujem s vydavateľstvami "OLMA-PRESS" a "AST", ako aj s lesklými časopismi.V súčasnosti pomáha propagovať projekty virtuálnej reality. Mám európske korene, ale strávil som väčšinu svojho života v Moskve. Existuje mnoho múzeí a výstav, ktoré sú pozitívne a inšpirované. Vo svojom voľnom čase študujem francúzske stredoveké tance. Mám záujem o akékoľvek informácie o tejto dobe. Navrhujem vám články, ktoré môžu zaujať nové koníčky alebo len dať príjemné minúty. Musíme snívať o krásnej, potom sa to stane skutočnosťou!

Čo si sníval Rat (interpretácia astro-meridiánskej snovovej knihy)

Rozpadajúca sa krysa je symbolom nepriateľov a katastrof, ktoré v skutočnosti spôsobia veľa problémov. Pravdepodobne necháte do svojho okolia nesprávneho človeka, ktorý sa chce objaviť ako váš priateľ, a zatiaľ to robí skvele. Pozrite sa na svojich kamarátov.

 • Ak v tvojich snoch potkany poskytli len malé nepríjemnosti, znamená to, že v skutočnosti prekonáš všetky svoje snahy ľahko a bezbolestne.
 • Hordy veľkých potkanov snívajú - varujú vás, že vaša povesť je vo veľkom nebezpečenstve a jej ďalší osud závisí len od vás. Pokúste sa navigovať v čase a nedovoľte, aby nepriatelia tešili na vašu porážku.

Pozri tiež: aké sú myšlienky myši, čo si snívalo dieru, čo sníva o špine.

Čo potkanom sníval (podľa Psychologického tlmočníka)

 • Spojili sme potkany s infekciami a chorobami na podvedomí. Snímované krysy pripomínajú patológiu, ktorá vás dlho trpí. Čo ste videli vo svojom sne?
 • Aké sú sny malých mláďat potkanov - znak ľahkej a rýchlej choroby.
 • Ak chcete vidieť veľké a nešikovné potkany - na vážnu chorobu, ktorá odníma veľa energie a financií. Záleží tiež na tom, koľko škodcov bolo tam a aké emócie ste cítili voči nim.
 • Ďalšia vec, ak je váš maznáčik roztomilá malá krysa, ktorú veľmi milujete. V tomto prípade sen o potkanoch znamená iba vašu vnútornú dispozíciu pre vášho domáceho maznáčika.

Čo pre teba znamená, ak sníšal potkan (Romantic Dream Book)

 • Veľmi zlé znamenie, keby ste mali sen o kryse. Pravdepodobne vo vašom vzťahu so svojím blízkym, všetko čoskoro nebude ďaleko tak hladko, ako by ste chceli. Zistíte, že máte nebezpečného súpera, ktorý vás chce pred druhou polovicou hanobiť a zaujať vaše miesto v jej srdci.
 • Ale ak ste vo vízii zabili krysa, znamená to, že v skutočnosti sa zbavíte svojho súpera rýchlejšie, než vám môže ublížiť. Taký sen o potkanoch je veľmi dobrý znak, ktorý sľubuje, že sa zbavíte všetkých problémov, ktoré môžu narušiť vašu šťastnú a stabilnú úniu s partnerom.

Hodnota sny o Krysku (interpretácia Vanga)

 • Sny s množstvom potkanov odrážajú tvoju nespokojnosť s sebou a s týmto svetom. Považujete všetkých ľudí za zlé a uvidíte, aký je svet nedokonalý. Sú symbolom zrady. Buďte opatrní.
 • Snaží sa prenasledovať hordy potkanov vo sne - môžete prekonať problémy, vyriešiť všetky vaše problémy.
 • Otrava škvŕn vo sne znamená úspech.
 • Aké sú sny potkanov, ktoré sa kousajú - k veľkej hádke s priateľmi alebo, ak sa kŕmia krvou - s príbuznými.
 • Biela krysa je sen - škaredý, zlý čin, zrada zo strany milovanej osoby.
 • Snívala som o čiernej kryse, ak je mŕtva - potom sú malé problémy, ak je veľké a tučné - viete si len predstaviť veľkosť nadchádzajúcich problémov, ktoré budú musieť byť vyriešené.
 • Šedá krysa snívala - zlé znamenie, dávajte pozor, môžete byť nahradený.
 • Na čo sníval šedý škodca - lži a podvod, vaše slzy.
 • Ak chcete zabiť alebo odísť šedá alebo čierna krysa - poraziť svojho nepriateľa.

Čo sny o krysovej ženke vo sne (po snovovej knihe Natálie Stepanovej)

Krysa nepožíva univerzálnu lásku, takže nie je prekvapujúce, že keď sa objaví vo vašich snoch, má tiež negatívny charakter.

 • Ak sníte o potkanoch v noci, upozorňuje na vysokú pravdepodobnosť vážnych hádiek a konfliktov so susedmi. Krysy vo sne sú tiež symbolom všetkých druhov konfliktov s pracovníkmi.
 • Ak sa vám podarilo chytiť krysa vo sne, znamená to, že v skutočnosti budete musieť čeliť prejavom ľudskej skromnosti, čo vám spôsobí skutočné znechutenie a pohŕdanie. Pokúste sa udržať maximálnu ľudskú dôstojnosť v boji s vašimi súpermi.
 • Sny, v ktorej ste sa podarilo zabiť krysa, sú pozitívne a predpovedajú vám úplné víťazstvo v každom podnikaní av akejkoľvek situácii.

Analyzujeme víziu, v ktorej Rodent snil (interpretácia psychologa A.Menegettiho)

Prečo snívať o potkanoch? Potkan je mimoriadne zviera, ktoré sa snaží byť v tesnej blízkosti ľudí, potravín,predurčený byť v miestach extrémneho bohatstva a majúc tendenciu spôsobiť škody na životnom prostredí, ktoré zaberá. Toto je obraz zachytávania vampíry, má negatívny zvuk a je symbolom ničivosti. Strach z straty šťastia, symbolická hodnota viny, obavy o zdravie, obavy z oslabenia milovaného človeka. Výraz podčiarknutých negatívnych žien súvisiacich s túžbou zachytiť, podriadiť sa, skrytej pod maskou atraktívnosti, túžbou vlastniť. Spiace krysy môžu byť spojené s negatívnou expozíciou u matky, ako spánok.

Čo sníva o potkanoch (psycholog v snehu G. Miller)

 • Ak má niekto sen, v ktorom videl potkana, často to znamená, že snívajúci nemá najlepší vzťah so svojimi susedmi. Skrytý konflikt hrozí, že vystupuje do aktívnej opozície, je možné, že sabotáž môže byť z ich strany a dokonca vás dokonca potláča.
 • Krysa vo sne môže byť symbolom vašich konfliktov s kolegami. Snažte sa držať sa studenej zdvorilosti zdvorilosti v komunikácii a v žiadnom prípade nechajte voľnú oporu vašim emóciám.V opačnom prípade je situácia mimoriadne napätá.
 • Sen, v ktorom sa vám podarilo uchopiť potkana, vás varuje, že budete musieť čeliť určitému prejavu ľudskej zlomyseľnosti, ktorá spôsobí vaše úprimné pohŕdanie.
 • Ak sa vám podarilo nielen chytiť potkana, ktorý padol, ale aj zabiť ho, je to dobré znamenie a hovoríte, že budete schopní dosiahnuť úplné víťazstvo nad svojimi nepriateľmi.

Význam sny o stvorení (podľa Nostradamu)

 • Krysa - symbol čitateľnosti, náročnosti, plodnosti, smrti, veľa šťastia.
 • Vidiac mora škodlivých plodín - tento sen varuje, že ak sa neprijmú opatrenia na zachovanie krajiny a racionálne vyhladenie škodcov poľnohospodárstva, môže sa to zmeniť na environmentálnu katastrofu, ktorá povedie k hladomoru.
 • Videnie nezvyčajne krásnej bielych potkanov na koni znamená, že rokovania so severnou mocnosťou nebudú tak jednoduché, ako sa zdá na prvý pohľad. Sleep varuje, že vystúpenia sú klamlivé a sklon k luxusu neznamená mäkký charakter a dispozíciu na kompromis.
 • Vidieť pár potkanov, ktorí chodia po ulici, podobne ako ľudia, je predzvesťou, že v roku 2020 vyhlásia ochrancovia životného prostredia za imunitu životných bytostí.
 • Ak chcete vidieť loď, ktorá sa riadi potkanmi - tento symbol znamená, že pred dobou všeobecnej prosperity budeme musieť vydržať ťažké obdobie, ktoré začne povodní v roku 2066.
 • Vidieť ľudí, ktorí pripravujú jedlo mäsa z potkanov znamená, že rok 2008 bude poznačený rozšíreným uctievaním pred potkanmi, pokusy, ktoré umožnia objaviť liek, ktorý je pre ľudí veľmi potrebný.
 • Vidieť ľudí s krysami chvosta - znamenie, ktoré varuje pred chorobou, by malo viesť k myšlienke zdravia a bezpečnosti života.
 • Sníval som, že krysy sa pripravujú na útok - predchodca agresie z Veľkej Británie.

Psychologická analýza spánku, kde Krysky sníval (interpretácia psychológa D. Loffa)

V dnešnom svete sú potkany takmer univerzálne liečené pohŕdaním. Povesť obchodníkov so zmrzlinou je vždy pred nimi, nech sa zdajú kdekoľvek. Niektorí ľudia ich však držia ako PETS, ich postoj k nim je, samozrejme, odlišný. Pre väčšinu ľudí sny o potkanoch poukazujú na ich strach, že sa stanú rovnakými osamelými jedlíkmi na odpadky - strácajú priateľov a odmietajú.

Podľa inej verzie spánok cíti, že jeho verejná bezpečnosť unikla. Na rozdiel od krádeže, ku ktorému dochádza pri bleskovej rýchlosti, potkany postupne zničia životné prostredie. V skutočnosti vnímate potkany ako domáce zvieratá alebo ako nebezpečné predátory? Vo vašom sne predstavujú vážnu hrozbu pre vaše zdravie a majetok, alebo ich prítomnosť jednoducho spôsobuje nepríjemnosti?

Čo znamená snímaný obraz (podľa britskej knihy Dream)

Potkany sa považujú za špinavé zvieratá trpiace chorobami. V skutočnosti väčšina potkanov žije na špinavých miestach, kde je ľahké zachytiť choroby, ktoré sú nebezpečné pre ľudský život. Sú tiež veľmi inteligentní, ľahko prispôsobiví a môžu byť dobrou domácou miláčikmi. Hodnota potkanov vo sne závisí od toho, ako sa na nich cítite.

Čo je sen? Možno, že si krysa, o ktorej si snívala, bol tvoj milenec, ktorý ti zradil? Alebo ste snívali o hordách potkanov, ktoré sa pohybujú jedným smerom a bežia z potopenej lode? Táto možnosť môže naznačovať podvedomé pochopenie problémov vo vzťahu alebo v práci. Potkany v dome cítili sen - to znamená, že sa cítite vinní, pretože čistota v ňom nespĺňa vaše štandardy, potkany v práci - že sa niekto pokúša nahradiť vás.

Interpretácia snov - potkan

Ak chcete pochopiť, čo videli noci v noci, pomôžte knihy snov. Pomocou radu tlmočníkov môžete vyhnúť sa problémom života. Zbierky dávajú odpovede na mnohé otázky, napríklad aké sú myši myší a potkanov. V živote sú takéto hlodavce vo väčšine spájané s niečím hnusným a nepríjemným, takže po tom, čo tieto zvieratá snívali, okamžite som chcel skontrolovať výklad snov a rozptýliť nepotrebné obavy. Tu sú niektoré spoločné hodnoty, ktoré rôzni komentátori definujú pre tieto vízie:

 • Ak zistíte, čo podľa potkanov potkanov podľa Vangaovej snovovej knihy potrebujete vybrať medzi dvomi hodnotami: buď to je varovanie o problémoch, ak ste videli hlodavca v tvojom dome, alebo znamenie šťastia, ak ho zabiješ vo sne.
 • Dream Miller varuje, že v prípade takejto vízie by sme mali očakávať problémy a intrígy v práci. Ak ste snívali, že prenasledujete zvieratá, toto vás charakterizuje ako osoba, ktorá starostlivo vyberá svoje okolie a vie, ako identifikovať ľudí s dvomi tvárami.
 • Vyslobodzujúca interpretácia Nostradamusu hovorí, že takéto hlodavce vo sne naznačujú šťastie a plodnosť. Ak snívate o tom, ako potkany začali ničiť plodiny, mali by ste byť pripravení na chladnú a hladnú zimu.
 • Freudov sen vysvetľuje takéto vízie ako prejav skrytej sexuálnej agresivity ľudí. Pre tých, ktorí ešte nie sú sexuálne aktívni, sen vyjadruje ich strach zo sexu.
 • Tsvetkov sen vysvetľuje, že sny týchto hlodavcov znamenajú nadchádzajúce nepríjemné zmeny v živote - rôzne nebezpečné udalosti, slzy a smútok.

Krysa vo sne

Ak chcete správne určiť, čo znamená sen, musíte analyzovať podrobnosti. Je dôležité si pamätať presne to, čo ste snívali krysy - živé alebo mŕtve hlodavce. Je dôležité, akú farbu je - šedá, biela alebo červená. Zvážte, či ide o dospelého domáceho potkana alebo malého potkana. Tieto nuansy snov pomôžu presnejšie rozlúštiť sen a včas používať výzvy podvedomia.

Čo sníva o bielych potkanoch

Hodnota takéhoto snu je veľmi zaujímavá, pretože môže byť diametrálne odlišná. Hádka a podvod zo strany obchodných partnerov alebo rýchle dosiahnutie cieľov - to je to, o čom snívajú biele krysy. Ak vo videní budete kŕmiť taký hlodavec, potom v skutočnom živote budete úspešne zvládnuť rôzne testy a oholenie toho, čo chcete.Keď vidíte toto zviera vo sne, buďte opatrní: môže to byť znamením, že vo vašom prostredí je nepriateľ, ktorý sa skrýva za maskou priateľa. Ak chcete presne určiť, čo konkrétny sen znamená, musíte brať do úvahy ostatné obrázky, ktoré vidíte.

Čo sníva o potkanoch

Často sa veľa pozornosti venuje ich nočnému vínu o spravodlivom sexu a je jasné, prečo. Tieto predzvesťovanie spolu so ženskou intuíciou môžu pomôcť predvídať problémy a využívať výhody príležitostí v čase. Čo žena sníva vo sne - existuje niekoľko interpretácií. Predpokladá sa, že ona je šťastie a manželstvo mladého dievčaťa, ale to nebude zasahovať do spoznávania jej zvoleného. Pre vydaté ženy tento hlodavec, ktorý sa objavil vo sne, nesie rodinné hádky a nebezpečenstvo podvodu.

Snívať veľa potkanov - prečo?

Čo môžete očakávať, ak sní o takomto znamení? Snívať veľa potkanov je nepriaznivým znakom. Ak je okolo vás veľa hlodavcov, nezačnú od vás a dokonca ani zaútočia a neškrabajú - preskúmajte svoje správanie, či ste sa dostali do bludného kruhu vášní a povinností.Ak takýto dav prebehne okolo vášho domu - premýšľajte nad tým, či takéto označenie nepotvrdzuje, že ste sa cítili nepríjemne so svojimi blízkymi, existuje nejaký dobrý dôvod vážne premýšľať o pohybe? Ak sú vo sne hlodavce priamo napadnuté pod nohami - to môže znamenať katastrofické katastrofy pre celé krajiny.

Prečo snívať o čiernej kryse

Toto je jeden z najnepríjemnejších znamení, pretože farba zvieraťa zahusťuje negatívne sľuby zakódované vo sne. Prečo snívať o veľkej čiernej kryse? Tento hlodavec môže predpovedať stratu moci, zisky alebo postavenie v spoločnosti. Ak vás čiernou bytosťou kousne rukou - sústrediť sa na riešenie vašich najnáročnejších problémov, aby ste v blízkej budúcnosti nepriniesli obrovské straty. Žena, ktorá vidí taký hlodavec v sne, by mala očakávať, že sa s jej susedmi bude hádať. Ak zviera vystupuje na plece muža - musí sa pozrieť na svoje prostredie, niekto chce podriadiť jeho vôľu.

Takéto označenie môže mať priaznivý význam iba vtedy, ak sa vo sne rozhodnete chytiť hlúpe hlodavce. Ak je tento plán úspešný - očakávajte veľa šťastia v reálnom živote. Keď odstrániš aj svoje vlastné ruky, aby zabili čiernu krysu - a v skutočnosti sú všetky možnosti vo vašich rukách, môžeš dlhšiu dobu poraziť nepriateľov a spájať sa s veľa šťastia.Ak ste vo sne ste sa stali priateľmi s nepríjemnými zvieratami na prvý pohľad, očakávajte, že sa vo vašom živote objaví nový spoľahlivý priateľ alebo obnovenie vzťahov so starým kamarátom.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://adella.ru/mistika/sonnik/k-chemu-snyatsya-krysy-vo-sne-zhenshhine.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/4132.html
 • http://sovets.net/8576-k-chemu-snyatsya-kryisyi.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: , Výklad snov

Zanechajte Svoj Komentár