Tapetovanie lepidla na knihe snov

Často, po prebudení si človek spomína na svoj sen a samozrejme chce odhaliť jeho význam. V modernom svete je známy veľký počet snov, ktoré obsahujú interpretáciu nočných snov, medzi ktorými sú najobľúbenejšie tlmočníci a vysvetľujú, čo sníva tapety v tomto článku. Je dôležité poznamenať, že každý prediktor vysvetľuje víziu rôznymi spôsobmi, a preto by bolo vhodné zvážiť všetky interpretácie v súhrne.

Predpovede Vanga

Prečo snívať tapetové lepidlo na sen Vanga? Spočiatku treba objasniť, že sen tohto druhu určuje štruktúru života človeka, to znamená, že atmosféra počas procesu opravy je hlavným ukazovateľom duchovnej harmónie snítača. Okrem toho, veľká rola patrí k vzhľadu tapety: čím krásnejšie kreslenie a drahšie materiál, tým šťastnejší osoba bude.

Ak je obraz prázdnej a nepohodlnej miestnosti bez tapety zobrazený vo sne, potom snívač očakáva osamelý život plný smútku a monotónneho každodenného života. Vízia odstráni starú tapetu? Ľudia chápu, že je naliehavá potreba zmeniť niečo v živote a čoskoro sa na tom aktívne zapojí.Ale keď sen odráža proces tapetovania, potom životná cesta sľubuje, že je zaujímavá a aktívna. Okrem toho sa v blízkej budúcnosti značne zvýši pravdepodobnosť doplnenia rodiny.

Liečba v súlade s východným ženským snom

Interpretácia snov jasne odpovedá na otázku, čo sníva tapetovanie v miestnosti. Obrázok ukazuje vážnu zmenu v živote, ktorá pravdepodobne povedie k šťastiu. Ak snímač nemôže rozhodnúť o výbere tapety, potom v skutočnom živote bude najnovšie rozhodnutie človeka jediným správnym. Ale keď sa na tapety objavia detské kresby, bude naliehavo potrebné spáchať hlúpe a nerozumné konanie, ktoré však nemá vplyv na životnú dráhu.

Čo sny lepidlo tapetu v miestnosti s mužom? Takýto sen naznačuje možné konflikty v rodinnom živote alebo spor s mladým mužom. Takže človek by sa mal snažiť vo všetkých smeroch posilniť vzťahy, inak sa malý problém môže zmeniť na "veľký zlyhanie".

Sen interpretácia Natálie Grishina

Vznešený tlmočník interpretuje tento obraz z rôznych uhlov.Napríklad, naraziť na sen na roliach tapety znamená odhaliť situáciu alebo fenomén, ktorý iní ľudia skrývajú od speváka po dlhú dobu. Ale nákup tapety - sľubuje stratu značnej sumy peňazí. Ak človek jasne vidí opravárske práce, alebo sa sám zúčastňuje na nej, potom môže byť čoskoro videný v dome zomrelého.

Keď snívajúci aktívne odlepí tapetu zo steny, jeho budúcnosť prinesie významné zmeny, s najväčšou pravdepodobnosťou k lepšiemu. V tomto prípade si hlboko v srdci uvedomuje, že žije zle a pravdepodobne nechodí vlastnou cestou. Táto vízia však predvída prijatie určitých opatrení, ktoré nevyhnutne povedú k veľkým zmenám v živote.

Aké sú sny lepenia tapety na snovú knihu Longo?

Tento zdroj považuje sen, v ktorom osoba lepia tapetu, v najmenších detailoch. Takže rozbalené kotúče predzvesťou nedorozumenia v skutočnom živote. Vzhľad tapety má mimoriadny význam: ak sú ľahké, potom toto nedorozumenie príde z známych, s ktorými má snívajúci nie veľmi blízky vzťah (spolupracovníci, susedia, atď.), Ale ak je tapeta tmavých odtieňov, absolútne každý nerozumie vrátane priateľov a príbuzných.

Keď spánok vidí tapetu, ktorá sa odreže vo sne, potom sa v skutočnom živote nedokáže porozumieť seba samému a nájsť cestu z tejto situácie. Nie je schopný stanoviť priority a zdôrazniť najdôležitejšie aspekty života. Ale ak je spánok stratený v sortimente tapety, potom čoskoro čaká veľmi dôležitá udalosť, ktorá radikálne zmení svoj osud.

Informácie z modernej knihy snov

Čo sny lepidlo tapetu v dome podľa informácií z Moderné Dream kniha? Vízia jasne poukazuje na významné zmeny v živote, na prekonanie toho, aby človek získal všetku svoju silu do pästi a urobil prvý krok. Ak sa snímač zaoberá odstránením starých tapiet vo sne, potom je v reálnom svete v panike nad touto touhou zmeniť životnú cestu k lepšiemu. V tomto prípade je v jeho srdci úplná disharmónia, vylúčenie, ktoré bude trvať veľa času a úsilia.

Čo sny lepenia tapety, bohaté na rôzne odtiene? V tomto prípade je zrejmé, že snívač má obrovský výber spôsobov, ako vyriešiť túto alebo túto situáciu. Ale skutočnosťou je, že človek je úplne zmätený a nevie, ktorá možnosť si vybrať.Preto je potrebné, aby ste kompetentne preskúmali a zvážili výsledky, po ktorých sa problém nebude zdať tak významný.

Pochopte sami seba!

Snívali ste, že ste sa práve rozhodli urobiť opravu, ale stále nemôžete začať? Pripravte sa na skutočnosť, že skutočné sny a nádeje sa nestane skutočnosťou a dôvodom vašej beznádejnej naivnosti.

Stalo sa, že ste odtrhli staré tapety zo stien? Pre požadované zmeny ste pripravení na nepredstaviteľné činy. Dream songbook sľubuje osamelého speváka stretnutie so svojou spriaznenou dušou.

Skôr ako lepíte tapetu, museli ste odstrániť starý náter? Než sa budete pohybovať dopredu, nezasahujte do pochopenia seba. Výklad snov podozrieva, že vo vašej duši vládne pravý chaos.

Správne rozhodnutie!

Čo sny, ktoré ste si vymysleli na opätovné vloženie tapety? Vo sne je to výrečný náznak podvedomia, že je na čase, aby sa všetky rodinné záležitosti a vzťahy rozdelili.

Mysleli ste na re-tapetu? Vyslovenie výkladu podozrieva, že stojíte na čiare grandióznych zmien. Ak máte pochybnosti, ktoré tapety sa lepia, potom rozhodnutie bude jediné správne.

Ak chcete vidieť úplne nové stenové múry na stenách vo sne znamená, že situácia sa čoskoro zmení v smere zlepšenia.

Snívali ste, že ste osobne lepili novú tapetu? Tónová interpretácia okamžite odporúča urobiť romantickú novinku a tajomstvo. V opačnom prípade sa román čoskoro skončí.

Čo sníva, že nové, iba pokleennye pásy vypadnú a spadnú? Bohužiaľ, ste pripravení na celú sériu konfliktov a hádky, ktoré okamžite ovplyvnia úspešný rodinný život.

Dekódovanie farieb

Výklad spánku nemôže byť úplný, ak neberiete do úvahy prinajmenšom približnú kvalitu a farbu materiálu.

 • Vidieť tmu je absolútne nedorozumenie.
 • Zlepšenie svetla, stabilita.
 • Príliš jasné - skvelá voľba, perspektíva.
 • S podivným vzorom - nezvyčajnou zmenou.
 • S geometrickým vzorom - poriadok, premyslenie.
 • Drahé - priaznivé zmeny.
 • Lacné - odpad.
 • Roll vo sne je dĺžka určitého obdobia.

Poponáhľajte sa nakupovať!

Čo sny, ktoré sa stalo lepiť tapetu v byte? Ak máte radi typ krytia, môžete bezpečne ísť na drahé nákupy. Dream Interpretation je istá - dnes je najlepší deň pre kvalitné akvizície.

Sny, že ste osobne vsadili cez všetky múry v byte? Ste príliš podozrivý a často sa venujete nepotrebným drobným veciam.

Ak sa vo sne stane tapetovanie v úplne cudzom bytí, potom sa v skutočnom živote budete musieť zúčastniť škandálu priateľov.

Splniť sľub!

Snívali ste, že ste nalepili svetlo tapetu v miestnosti? Tlmočenie snov prorokuje romantický dátum alebo intímny rozhovor s dôverníkom.

Vidieť v miestnosti je veľmi tmavé a dokonca ponuré pokrytie horšie. To znamená, že problém bude spôsobený nesplneným sľubom.

Snívali ste, že ste zmenili výzdobu steny v podivnej miestnosti? Nayavu poskytne osobe v núdzi podporu a možnú materiálnu pomoc.

Čo to znamená, že by ste mali v domácnosti lepiť tapetu? Najčastejším príbehom je sľub rýchleho pohybu.

Vo sne náhodou zmeníte dekoratívny náter v dome? Zapojte sa do vážnej a zdĺhavej romantiky. Je to tiež znak dlhoročného snu.

Ak ste lepili papierové panely vo svojom dome úplne sám, vy ste zjavne unavení z cyklu domácich prác a obáv.

Nenechajte si ujsť šancu!

Čo sny, ktoré sa stali lepiacou tapetou na strop? Dream Vanga tvrdí, že toto je znakom prosperujúceho a prosperujúceho života.

Vo sne, lepidlo na strop s ozdobnými pruhmi znamená, že budete mať fantastickú šancu na dosiahnutie požadovaného cieľa.

Ale držať tapetu na stene - na získanie niečoho veľmi cenného, ​​a nie nevyhnutne materiálneho.

Interpretovanie snov - Tapety

Tapeta vo sne znamená zariadenie nášho života.

Kvalita tapety a jej dizajn charakterizujú náš život.

Čím drahšie je tapeta a krásnejšia kresba vo sne, tým príjemnejší bude náš život.

Nákup tapety vo sne - predchodca zmeny.

Ak snívate, že tapety vo vašej miestnosti úplne klesnú, potom sa čoskoro rozdelíte s niekým z vašich rodinných príslušníkov.

Možno jeden z vašich príbuzných zomrie čoskoro.

Manželia, ako sen, predvídajú rozvod a rozluku.

Sen, v ktorom ste videli, že máte pozadie tapety, predpovedá, že jedno z vašich detí čoskoro opustí domov a žije oddelene.

Prilepenie tapiet vo sne je znamením, že počet vašich rodinných príslušníkov čoskoro narastá.

Odstránenie tapety vo sne znamená nespokojnosť s existujúcim stavom vecí.

Taký sen vám povie, že ak sa dostanete do podnikania, dosiahnete to, čo chcete.

Snívať o miestnosti bez tapiet s prázdnymi stenami predvádza monotónny, osamelý život.

Čo znamená spánok?

Samozrejme, tento symbol sa v tlmočňach objavil pomerne nedávno - v pradávnych prameňoch neexistuje, pretože tapeta je viac či menej moderný vynález.Knihy snov sú však neustále dopĺňané a každá éra robí svoje vlastné zmeny v týchto múdrech knihách. Takže môžete bezpečne hľadať hodnoty, vediac, že ​​sú spoľahlivé a overené.

1. Ako hovorí moderná kniha o stenách, pozadie tapety je symbolom nedorozumenia toho, čo sa deje okolo. Nepoznáte situáciu, niečo sa skrýva od vás, a preto sa vyskytujú ťažkosti. Pochopte situáciu, nerobte rozhodnutia, kým neznáte všetko, čo je pre vás nevyhnutné.

2. Ak vyjdú z múru - dávajte pozor, je to symbol nezhody a konfliktov v rodine. Postarajte sa o vzťah v dome, nenechajte sa "unstuck", pretože vrátiť všetko späť nie je ľahké.

3. Rozvinutá rolka je symbolom skutočnosti, že v skutočnosti skoro objavíte skryté. Tajomstvo vám bude odhalené, prídu nové informácie. A vy ste sa rozhodli, ako ho zlikvidovať.

4. Kúpiť tapetu - na plytvanie peniazmi. Vysvetlenie snov odporúča - byť rozumné. Ušetrite, ale nebuďte príliš zlý - musíte triezvo posúdiť, koľko peňazí môžete minúť a čo potrebujete a čo môžete čakať.

5. Odtrhnutie stien zo stien, odtrhnutie nerovných kúskov je symbolom nových udalostí, nový životný míľnik. Starý bude prečiarknutý, rozhodne a prudko - a to správne.Neváhajte a začnite nový život - je to čas.

6. A ak opatrne odlepíte tapetu zo steny, odstránite ju pevnou handričkou - čakajte na splnenie dlhotrvajúcich túžob.

7. Tapetu tapetovať vlastnými rukami v snoch - na veľké, významné zmeny v bežnom každodennom živote.

8. Utesniť celú miestnosť úplne - sľubuje nové obdobie, a okrem toho vykrížite z vášho života určitého blízkeho.

9. Ak máte dlhé a váhavo vybrané tapety - v skutočnosti ste urobili správne rozhodnutie, neváhajte.

10. Ako sa v knihe snov hovorí, tapety, ktoré sú napísané alebo maľované, sú symbolom detstva, hlúposti a vyrážok. Buďte vážni, nehrajte so životom.

Zamyslete sa nad prijatými informáciami, ale pamätajte - nemusíte mať všetko na vieru. Len vy sa rozhodnete, ako sa váš život otočí - byť jeho pánom, a nechajte sa, aby sa vaše sny stali vašimi pomocníkmi. Autor: Vasilina Serová

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Majte na pamäti manželov snov knihu Winter

Sny o tapetách? Odrážajú charakteristiku atmosféry prevládajúcej v dome. Krásnejšie a lepšie materiály vo sne, tým lepšie sú veci. Rovnaký obrázok poskytuje náznak o otvorených vyhliadkach.

Čo sny tapety s neobvyklým vzorom? Varujú o budúcich zmenách. Ak sa viacfarebné pruhy odlupujú od stien alebo vyzerajú staré a roztrhané, potom sa pripravte na škandály a hádky, ktoré výrazne zhoršia rodinné šťastie.

Vo sne sa to stalo lepiacou tapetou? Je čas nájsť spoločný jazyk s domovom a urovnať všetky domáce problémy. Snívať o tapetách v cudzom dome doslova znamená, že sa budete podieľať na rodinných záležitostiach iných ľudí.

Čo hovorí moderná kombinovaná kniha snov

Čo sny, keby ste museli odtrhnúť tapetu? Dream Interpretation je presvedčený, že ste pripravení na zmenu a že sa to stane čoskoro. Ale aj ty sa ponáhľate veci, čo vedie k spáchaniu hlúpych činov, čo značne komplikuje súčasné okolnosti. Pre osamelého speváka je takýto obraz symbolom blízkeho známeho s jeho polovicou.

Snívali ste tapety rôznych farieb a vzorov? Musíte urobiť odvážny výber, ale stratíte hlavu.Vo sne bola miestnosť omietnutá novými a veľmi krásnymi oboychikmi? V najbližších dňoch ísť nakupovať - ​​akýkoľvek nákup prinesie spokojnosť a bude trvať dlho.

Je dobré vidieť miestnosť prilepená cez svetlé pruhy. Je to znamenie romantického dátumu alebo príjemného rozhovoru. Ak sú vzory na stenách škaredé a dokonca aj desivé, potom poznáte ťažkosti komunikáciou s ostatnými.

Čo sny wallpaper na stenách, v kotúčoch

Snívali ste o papierových pruhoch v kotúčoch? V skutočnom živote dôjde k nedorozumeniu. Ak bola tapeta svetlá, nesúhlasia s kolegami, priateľmi a domácnosťami. Tmavá farba označuje konflikt s cudzími ľuďmi, od ktorých závisí vaša budúcnosť. Ak ste vo sne jasne videli tapetu na stenách, potom sa v dome očakávajú zmeny. Jeden kotúč symbolizuje odpad.

Čo robí staré tapety?

Prečo snívať staré tapety? Riskujete, že urobíte najsilnejší čin. Ak by boli steny rozmazané plastelínom, potom bude v živote človek, ktorý zmení svoj obvyklý priebeh.

Snívali ste, že ste osobne odtrhli starú tapetu zo stien? Vaša bežná existencia je ako chaos a je na čase to prísť na to.Ak vo sne len poklechenny oboychiki spadol, potom čakajte na nečakaný záver vecí. Je tiež znakom nedorozumenia v rodine.

Vo sne vyberte, kúpiť tapetu

Snívali ste, že ste si kúpili veľa tapety? Je to znamenie zvýšenej aktivity, a to aj na láske. Vo sne mala možnosť si vybrať a kúpiť dekoratívne materiály? Je tu možnosť, že zmeníte svoje bydlisko alebo začnete veľkú opravu.

Prečo snívať, že si jednoducho nemôžete vybrať tapetu? Nebojte sa, rozhodnutie urobené v deň predtým je jediné správne rozhodnutie. Vo všeobecnosti výberom tapety v obchode znamená, že ste na prahu špeciálnej udalosti. Buďte opatrní, ale ďalší osud úplne závisí od kompetentných krokov.

Snívali ste, že ste si kúpili viac tapiet, než ste potrebovali? Bohužiaľ, sny a plány nebudú splnené, pretože nevidíte drobnosti. Žena tento obrázok varuje pred nadmernými požiadavkami na svojho manžela alebo milenca.

Čo to znamená - lepidlo tapetu

Ak človek lepí tapetu vo sne, potom v skutočnosti má tendenciu k početným a navyše simultánnym spojeniam. Pre ženu, tento obraz znamená nečakané alebo nezvyčajné práce a starosti.Pre všetkých snímačov bez výnimky, lepenie stien vo sne znamená nadobudnutie pevného postavenia v spoločnosti.

Tapeta vo sne - iné variácie

Aby sme pochopili, prečo tapety snívajú, mali by sa brať do úvahy nielen zvláštnosti textúry a vzoru na ich povrchu, ale aj osobné akcie vo sne.

 • len aby som videl - podvod, porušenie dôvery
 • kúpiť - strata peňazí
 • lepidlo na stenách - akvizícia
 • na strop - zmeny svetonázoru, obrazu
 • iné povrchy - oprava, nadmerná malosť
 • väčšina kresliť vzory na tapety - nerentabilná práca
 • spáliť - zrúcaninu, zrútenie rodiny, smrť majiteľa
 • tapety s otvoreným vzorom - neriešiteľný problém
 • s hladkým vzťahom
 • s kvetmi - láska, šťastie
 • s číslami - šťastie, komunikácia
 • s ovocím - bohatstvo, bohatstvo
 • opotrebované - staré problémy
 • zvláštne - veľké zmeny
 • šťavnaté, pestré - bohatstvo, zisk
 • tmavé, ošklivé - testy, márne nádeje
 • ružové - šťastie v rodinnom živote
 • červená - nebezpečenstvo, vonkajšia hrozba
 • biele platinické vzťahy, duchovný pokrok
 • čierna - túžba, oddelenie, smrť
 • zelená - pokoj, odpočinok
 • žltá - jasnosť, triezvosť
 • modré - neviditeľné nebezpečenstvo
 • oranžová - skvelá nálada, radosť
 • fialová - vášeň, nadmerná vášeň

Ak je vo sne tapeta so zlatým vzorom, potom v skutočnosti dostanete zaslúženú odmenu a chválu. Ak vzor na tapety pripomínal zložitý monogram, potom pozor na podvod.

Čo sa stane v budúcnosti?

Dream Yuri Longo

Zasnívaný o tapety v kotúčoch - biely kúzelník to považoval za symbol nepochopenia a odcudzenia. Lepiaci odtieň tapety - je snímač ohrozený nedorozumením kolegov a iných osôb s malým významom v jeho živote.

Ak bola tapeta tmavá - vzťah sa rozpadne s najdrahšími spiakmi.

Rodinný sen

Lepidlo drahé tapety v miestnosti - predzvesťou prosperujúceho a šťastného života, Nudné a škaredé - spánok, sľubné problémy a problémy.

Na lepenie tapiet, ktoré okamžite spadnú - proroctvo rozlúčenia s jedným z vašich rodinných príslušníkov, Na lepenie tapety - obrázok, ktorý sľubuje doplnenie rodiny.

Sen interpretácia 21. storočia

Lepidlo na stenu tapety s nezvyčajným ornamentom - predznamenaním významných zmien v živote spevcu, Tapeta bez obrázka - symbol nudy a monotónneho života.

Na lepenie tapiet, ktoré sú roztrhané alebo spadajú zo stien - sprisahanie, ktoré varuje pred škandálmi v rodine spánku a ohrozuje jeho integritu.

Samolepiace tapety samotné - naznačujú, že snívajúci naliehavo potrebuje zlepšiť vzťahy s blízkymiPretože ich pomoc a podpora sú presne to, čo momentálne potrebuje.

Čo si urobil?

Výber tapety v obchode - podobný obraz vo sne znamená, že v momente, keď ste na pokraji niektorých dôležitých rozhodnutí, ktoré môžu drasticky ovplyvniť celý váš život. Avšak v tomto prípade vám kniha snov ubezpečuje vás a zabezpečuje, že výber, ktorý ste urobili, bude určite správny.

Kúpte si ich - akvizícia tapety symbolizuje činnosť speváka vo všetkých sférach života: od obchodnej sféry až po osobné vzťahy, Tento obraz nielen schvaľuje správanie snovateľa, ale aj prorokuje šťastie pre neho po celý zvyšok svojho života.

Ak ste si kúpili príliš veľa tapiet, nie je to tak dobré - v skutočnosti môže vaša nadmernú silu a nepríjemnosť poškodiť namiesto toho, aby ste mali prospech, Existovalo toľko tapiet, že ste nevedeli, kam ich potom dať? Takýto sen je zlé znamenie a znamená, že v skutočnosti ste príliš vstrebaní veľkolepými plánmi a zároveň si neuvedomujete jednoduché radosti zo života.

Ak chcete lepiť tapetu - ak ste túto prácu vykonali vo sne, je to predzvesťou obrovských zmien, ktoré sa majú vo vašom živote robiť. Ak by ste vo sne mali len to urobiť, ale nemali čas začať, potom je načase, aby ste uviedli svoje rodinné vzťahy do poriadku.

Odlúpanie stien - komplexný charaktertri výklady. Ak ste odtrhli starú tapetu a zamýšľate na svoje miesto držať nové, v tvojej duši vládne chaos a vy sa ponáhľate, aby ste začali nové obchody bez toho, aby ste pochopili staré.

Stačí roztrhnúť tapetu zo stien - predzvesťou posledného rozdelenia snov s minulosťou a začiatkom nového života, Takýto sen je obzvlášť dobrý pre osamelých ľudí, ktorých predurčuje známej budúcej polovici. Ak ste vo sne ste roztrhli tapetu z hradieb s hnevom, tento obrázok symbolizuje vašu neschopnosť ovládať vaše emócie.

Spätné tapety

Vidieť tapety, ktoré sa dostali z múrov, je považované za nepriaznivé znamenie, ktoré predvádza spiace osoby od svojich milovaných ľudí, alebo dokonca ich stratu.

Zvlášť zlé, ak sa vo sne tapety úplne spadol zo steny - v V takomto prípade bude niekto z rodiny snívača čeliť vážnemu ochoreniu alebo dokonca smrti., Ak sen príde k ženatému mužovi (ženatý ženu), hrozí mu oddelenie od druhej polovice.

Tapety prechádzali zo steny iba na jednom mieste steny? Čoskoro niektoré z vašich detí budú trvať na tom, aby ste od neho zostali samostatne.

Ak tapeta nechcela visieť na stenách, keď ste ich prilepili, takýto obraz znamená nestabilnú pozíciu speváka v živote, ktorú čoskoro úplne pocíti, Konštantné problémy mu nedávajú pokoj, a pomoc druhých nebude musieť počítať vôbec.

Ak sa tapeta dlho držia na stenách a potom sa zrazu spadnú, spiak sa čoskoro dozvie, že niekto z ľudí okolo neho zomrel. Navyše to môže byť niekto - ako blízky príbuzný a len známy.

Aký bol stav stien?

Vzhľad stien, na ktorých ste mali lepiť tapetu, je tiež veľmi dôležitý.

  Škaredé steny, ktoré sú viditeľnými kúskami starých tapiet - zosobnenie chaosu, ktorý vládne v duši speváka. Keď vidíte takúto víziu, pokúste sa pochopiť sami sebe a bodku "i".

Steny so starou omietkou alebo pokryté prachom - tento sen ženám svedčí o tom, že snívajúci venuje príliš málo času sebe samému, uprednostňuje riešenie problémov iných ľudí, rozmaznávanie s deťmi a prácou.Muži vidia rovnakú víziu problémov s peniazmi, ktoré však môžu rýchlo vyriešiť.

Steny pokryté blatom - symbol stagnácie v živote spánku a nemožnosť zmien k lepšiemu.

Šikmé steny, pripravené k zrúteniu - upozornil na sního, že vedie príliš nečinný a bezúčelný život. Ak budete pokračovať v rovnakom duchu, nádej nie je pozitívna zmena je bezvýznamná.

 • Sádra sa vyliata zo stien - Predchodca rýchleho oddelenia od vášho milovaného.
 • na obsah ↑

  Ak vo sne mali steny nezvyčajnú farbu, takéto sny by sa mali posudzovať oddelene.

   Snehomilné steny - Znamenie, že snívač má v skutočnosti veľmi ušľachtilú povahu a je vždy pripravený ponáhľať sa, aby pomohol svojmu blížnemu, aj keby to bolo v jeho neprospech.

  Zelené steny - predchodca pokojného a harmonického života ako vo vonkajšom živote speváka, tak vo svojej duši.

  Červené steny - symbol vášne. Keď vidíte taký sen, pripravte sa na búrlivý a ohnivý vzťah.

 • Tmavé steny (čierne, modré, fialové) - zosobnenie osamelosti, ktoré čoraz viac zahŕňa človeka v reálnom živote a čoskoro ho úplne absorbuje.
 • na obsah ↑

  Kto vykonal prácu a kde?

  • Ak vo sne ste lepili tapetu vo svojom vlastnom dome, v skutočnosti budete schopní realizovať všetky svoje plány a vaše sny (dokonca aj tie najtajnejšie) sa určite splní.

  Tapeta vo svojom dome prilepená cudzinci? Buďte v pohotovosti - niekto veľmi žiarli nad tvojim šťastím a pokúsi sa so všetkou silou vziať to od teba, aby si zaujal miesto.

  Tapetovanie lepidla v apartmáne niekoho iného - Znamenie, že čoskoro bude mať snílek šťastie, že získa veľmi veľký zisk.

  Urobte to v dome priateľky - symbolom sily vášho priateľstva a pripravenosti vždy navzájom pomáhať.

  V dome rodičov - obraz, ktorý zosobňuje vašu lásku k sebe a večnú túžbu starať sa o ne.

 • Lepiaca tapeta v dome nepriateľa - varovanie, že v skutočnosti je snívač príliš naivný voči svojim nepriateľom. Na jednej strane mu to ctí. Na druhej strane sa spánok stáva viac zraniteľným, pretože je zasiahnutý na zadnej strane.
 • Odporúčame sledovať video - "Aký je sen tapety?":

  [zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
  • http://fb.ru/article/268929/taynyi-snovideniy-k-chemu-snitsya-kleit-oboi
  • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kleit-oboi
  • http://www.sunhome.ru/dreams/3
  • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snyatsya-oboi.html
  • http://ladyelena.ru/k-chemu-snyatsya-oboi/
  • http://www.hiromantia.net/primeta/k-chemu-snitsya-kleit-oboi/
  [/ zbalenie]

  Sledujte video: Coldplay - hymnus na víkend (oficiálne video)

  Zanechajte Svoj Komentár