Čo znamená päta vo sne?

Päty vo sne sú symbolom vytrvalosti a mimoriadneho myslenia človeka, schopnosti odolávať okolnostiam. Prostredníctvom dôkladnej analýzy snov pomer toho, čo videl s okolnosťami v reálnom živote a starostlivou prácou so snovou knihou, pomôže zistiť, o čo ide o snu.

Je užitočné vedieť, prečo sníva o chôdzi na podpätkoch vo sne. Takýto obraz charakterizuje snovateľa ako sebavedomého človeka, nezávislého a schopného robiť ťažké rozhodnutia, schopný prevziať plnú zodpovednosť za seba. Tlusté a masívne podpätky, interpretované v knihe snov, ako priaznivé a silné rodinné vzťahy. Aj táto vízia môže symbolizovať silné a nezničiteľné priateľstvo, ktoré mnohí závidia.

Stud vo sne je znakom odhodlania a vytrvalosti. Pre dievčatko, ktorá vidí ďalšiu ženu na podpätku, je senová kniha interpretovaná ako pravdepodobnosť veľkého konfliktu, ktorého iniciátorom bude blízka osoba alebo priateľ. Muž, ktorý videl dievča na podpätku, interpretuje Freudova snovú knihu o potrebe prejaviť väčšiu odhodlanosť pri riešení problémov a odvahu priznať sa svojim partnerom v jeho intímnych fantaziách.

Ak chcete ísť na päty, zdobené všetkými druhmi kamienkov alebo má neobvyklý tvar, sľubuje nečakané šťastie, ktoré môže priniesť značné zisky. Škaredý pät identifikuje problém, s ktorým spánok nie je schopný zvládnuť sám a zároveň starostlivo ignoruje ťažkosti, ktoré vznikli.

Muž v podpätku vo sne symbolizuje vznik neobvyklej situácie, v ktorej spiace osoby ukážu svoju vôľu a mimoriadne myslenie. Pre chlapca, ktorý nosil topánky v podpätkoch, v knihe snov hovorí, že mladý muž bude musieť v blízkej budúcnosti zažiť nepríjemné pocity a nepohodlie súvisiace s jeho vlastnou nesprávnou voľbou alebo nesprávnym názorom.

V mužských snoch, kde žena nosí sandále s vysokými podpätkami, sa kniha snov zameriava na sexuálnu nespokojnosť snovateľa. Možno, že súčasný milostný vzťah neprinesie radosť a spokojnosť. Len úprimne povedané s partnerom môžete dosiahnuť naplnenie vašich intímnych fantazií.

Čierne topánky s podpätkom predpovedajú možnosť čoskoro preukázať svoje schopnosti a obchodnú skúsenosť.Vysvetlenie snov vám neodporúča odmietnuť ponuky a nevzdávať sa pred ťažkosťami, pretože odmena bude dosť veľká.

Snívali o červených topánkach s podpätkami? Pripravte sa na vášňu alebo na romantické stretnutie. Nákup červených topánok vo sne znamená začiatok nového romantického a milostného vzťahu.

Je užitočné vedieť, aké sú sny nových obuvi na podpätku. Takýto obraz sľubuje vznik situácie, v ktorej bude snívajúci schopný preukázať svoje pozitívne aspekty a prejaviť sa pred úradmi v priaznivom svetle. Tiež hovorí o nových veciach a začiatkoch.

Pre ľudí, ktorí snívali topánky s podpätkami, kniha snov popisuje ako skvelý čas na akvizície a veľké nákupy. Pre mladé dámy tento obraz hovorí o vzhľade bohatého priateľa, pre mužov - príležitosť mať novú milostnú záležitosť.

Prečo snívať zlomenú pätu

Tí ľudia, ktorí premýšľajú o tom, čo sny roztrhnuť, je vhodné si spomenúť na detaily svojho snu. Vo väčšine prípadov sen naznačuje rýchly nákup novej obuvi.

V niektorých prípadoch vízie, v ktorých päta ženy zlomila, naznačujú oneskorený dátum so svojím milovaným alebo, horšie, s hádkou s vybranou.Vysvetlenie snov odporúča čo najviac dávať pozor na svojich drahých ľudí, pretože im nie je dostatok tepla a pozornosti.

Pre podnikateľov vízia, v ktorej sa ich podpätky objavili vo sne, naznačuje hrozbu straty dôveryhodnosti alebo veľkej škody na povesti.

Ak mala mladá dáma šancu preraziť svoj sen v sne, potom je pravdepodobné, že sa snímač stane jedným z dôvodov neúspechu osoby, ktorú snívala, alebo svedka jej verejnej hanby.

Snívať o zlomenine päty, inej osobe, naznačuje, že v budúcnosti bude svedkom niečích problémov alebo nepríjemnej situácie.

Závesy vo sne

1. Prečo snívať o modelovaní topánky alebo topánok, vysnívaná kniha vysvetľuje nasledovne: je to symbol rozhodujúcej zmeny. Ste pripravení na nich a čoskoro príde nová éra vášho života!

2. Chôdza vo vysokých podpätkoch vo snoch je znakom veľkého sexuálneho potenciálu, ale v ňom úplne neveríte. Mali by ste prestať podceňovať seba a ukázať svoje neodolateľné naplno! Potom bude váš osobný život oveľa jasnejší a viac nasýtený a všetka nespokojnosť sa sama odíde.

3. Krásne znamenie - krásne, elegantné tenké čapy.Je to symbol toho, že čoskoro budú splnené všetky vaše plány, všetko, čo chcete dosiahnuť, bude vaše. Nerobte sa od zamýšľaného cieľa, plánujte, konajte a dosiahnuť všetko!

Ďalšie hodnoty

1. Ak je päta v tvojich snom uviaznutá - napríklad v medzere na ceste alebo medzi kameňmi, znamená to, že ak máte nečestné úmysly, nedôjde. Možno premýšľate o tom, že ste urobili nie tak dobrý skutok, ale nechajte tento podnik - nič z toho nebude. Takže lepšie konať podľa svojho svedomia a potom bude všetko v poriadku.

2. Prečo môžu sny o podpätkoch snívať muža? To pravdepodobne naznačuje, že sa rozhodnete realizovať všetky svoje fantázie v skutočnosti. Buďte odvážni!

3. Stratené podpätky - symbol skutočnosti, že je čas zbaviť sa niečoho starého a zbytočného. Je to nevyhnutnosť - niekedy sa zbaviť toho, čo už zohrávalo svoju úlohu, čo splnilo svoj účel vo vašom živote a malo by to opustiť, aby vytvorilo priestor pre niečo nové a krásne. Môžu to byť staré vzťahy alebo kontakty, prílohy, návyky alebo miesta - viete lepšie. Uvoľnite a nové šťastie vstúpi do života!

4.Čo môže snívať staré opotrebované pätky? To je symbol toho, čo sa môžete naučiť zo starých chýb, vyvodiť správne závery a získať cenné skúsenosti. Pripomeňte si chyby minulosti, analyzujte ich, urobte z nich niečo pre seba a táto skúsenosť vám pomôže v prítomnosti a budúcnosti.

5. Široká, stabilná päta vo sne - symbol stability. Dokonca aj vtedy, keď v živote pretrvávajú ťažkosti, čoskoro prejdú a nastane pokojné a harmonické obdobie.

Nezabudnite, že kniha snov nekontroluje váš život, ale iba naznačuje možné možnosti. Nayavu je všetko vo vašich rukách - a všetko závisí na vás! Autor: Vasilina Serová

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Čo sníva Heel

Pätka vo sne je symbolom stability situácie, symbolom blaha a šťastia. Stabilnejšie päty na vaše topánky vo sne, tým silnejšie vaše šťastie.

Pošliapaná päta vo sne znamená, že vaša pozícia sa prepadne.

Sen, v ktorom ste videli, že vaše topánky majú módnu pätu, znamená rešpekt voči druhým a prosperujúci život plný radostí, zábavy, príjemných stretnutí a darov.

Rozbité päty vo sne vidieť - predzvesťou prekážok v podnikaní, straty, straty, chudoba, kolaps plánov. Pätka podivného tvaru predpovedá, že vo vašom živote sa stane niečo neuveriteľné. Niekedy taký sen znamená, že dostanete nezvyčajnú ponuku, alebo stretnete úžasnú osobu.

Vytiahnutie nepríjemného nechtu z päty do sny je znakom toho, že môžete odstrániť prekážky vo svojej ceste.

Nová pätka vidieť vo sne - znamenie, že čoskoro budete musieť urobiť nový obchod.

Ak snívate, že vaša päta odletela na novú topánku, vaša firma nebude postupovať.

Staré podpätky strate - znamenie, že čakáte na zmenu práce a životného štýlu.

Sen, v ktorom vidíte, že päta je uviaznutá a nemôžete sa pohybovať, znamená zlyhanie. Pozrite si interpretáciu: topánky.

Chôdza v podpätkoch naznačuje, že ste sebavedomý človek, nezávislý a schopný robiť ťažké rozhodnutia. Môžete prevziať plnú zodpovednosť za seba.

Silné a masívne podpätky - priaznivé a trvalé rodinné vzťahy. Tiež tento sen môže symbolizovať silné a nezničiteľné priateľstvo, ktoré veľa závisí.

Čo znamená päta spánku znamená

Ak človek sníva o dámske topánky s vysokými, ostrými podpätkami, je celkom možné, že sa v blízkej budúcnosti stretne so ženou, ktorá bude perfektným sexuálnym partnerom.

Takýto sen nie je pre ženy dobrým znamením - túžba ovládať a vyhrať spôsobí neúspech v láske a sexu.

Silné podpätky

Silné podpätky vo sne - sľubný symbol. Symbolizuje, že ste obklopený len najvernejšími priateľmi. Je potrebné si to uvedomiť, pretože mnohí z nich môžu len tak závidieť. Máte tiež veľmi silnú rodinu. Ak ešte nie ste našiel svojho partnera duše, znamená to, že v blízkej budúcnosti sa stretnete s osobou, s ktorou budete mať dlhé a silné vzťahy s dobrými vyhliadkami. Možno s touto osobou budete môcť stráviť zvyšok svojho života.

 • Závesy vo sne symbolizujú zmysel pre cieľ,
 • Pozrite sa na ďalšiu dievčinu v týchto podpätkoch.Tento sen varuje spávačku, že sa môže stať vážna hádka s blízkymi o neoprávnených ľuďoch. Dream knihy sa odporúča, aby neverili povesti a klebety,
 • Ak človek v nočných snoch vidí svoje milované na podpätkoch, potom ukrýva niečo od svojho vyvoleného.

Heels chlap

 • Ak ste nosili podpätky vo svojich snoch, potom v skutočnom živote budete musieť zažiť horkosť pri rozhodovaní. Môžete sa cítiť v rozpakoch nejakým trestným činom, ktorý sa stal známym verejnosti,
 • Pozrite sa na muža v podpätku - na problémy. Aby ste sa vyrovnali so všetkými ťažkosťami, ktoré padnú na vašu hlavu v blízkej budúcnosti, musíte veriť intuícii a ukázať vynaliezavosť. Len týmto spôsobom sa budete môcť dostať z ťažkej situácie bez straty.

Aké farebné topánky?

Mnoho snoopers čerpá z farieb topánok, ktoré ste videli vo svojich nočných snoch:

 • Čierne topánky - čoskoro budete mať príležitosť preukázať svoju profesionalitu a vodcovské schopnosti. Ak všetko ide hladko, potom na konci tohto testu vás čaká príjemná odmena a uznanie,
 • Červené topánky s podpätkom.Manželské páry budú môcť posilniť svoj vzťah. Budú mať skvelú príležitosť tráviť čas sám. Ľudia bez vzťahov čoskoro nájdu svoje druhé rohože, s ktorými budú mať veľmi dlhý a silný romantický vzťah.

Pánske topánky

 • Tlmočníci interpretujú tento obrázok ako najlepší čas na nákup drahých vecí a robia dôležité ponuky,
 • Pre ženu, podpätky označujú vzhľad milenca s hustou peňaženkou
 • U mužov, ktorí videli tento obraz vo svojich nočných snoch, začne nový romantický vzťah.

Pätka sa zlomila

Niektoré sny knihy interpretujú tento obraz doslovne. To znamená, že v budúcnosti budete musieť vyčleniť kúpiť novú topánku, pretože stará sa dostala do havarijnej situácie. Niektorí tlmočníci však dávajú veľmi neuspokojivé predpovede do budúcnosti.

 • Mladé dámy, ktoré vo svojich snoch videli zlomenú pätu, čoskoro čelia vážnemu konfliktu so svojím milencom. Takisto venujete malú pozornosť skutočne dôležitým veciam,
 • Podnikatelia nemôžu očakávať veľké zisky
 • Ak žena zlomila niekoho iného náklonu, mali by ste si túto osobu spomenúť.Môžete zabrániť problémom, ktoré sa môžu stať týmto mladým dámam,
 • Topánka so zlomenou pätou na druhej osobe. Tento obrázok naznačuje, že v budúcnosti môžete vidieť problémy.

Mal som sen o Heel (vyriešime ho erotickou snovou knihou)

Päta - Vysoká tenká päta vo sne je symbolom ženského. Preto keď mužský sníl má sen, v ktorom vidí dámske topánky, to zrejme hovorí, že v krátkom čase bude mať nového sexuálneho partnera, ktorý ho prekvapí svojou erotizmou. Ale keď žena vidí taký sen, to, zvláštne, nie je veľmi dobré znamenie. Keď žena vidí vo sne elegantné ženské topánky s vysokými podpätkami, znamená to, že v nej prevažuje túžba ovládnuť mužov a vyhrať ich. V niektorých dávkach je dokonca uvítanie, ale keď sa takáto túžba dostane do popredia, je to hlavný dôvod pre neúspech v sexuálnych vzťahoch a sexu.

Analýza spánku, v ktorom si predstavoval Heel (interpretácia psychologa S. Freuda)

Heel - Heel snívalo - Pre muža, ktorý vidí ženu, ktorá kráča na vysokých podpätkoch, znamená záľubu pre všetky sexuálne fantázie, ktoré sa nikdy neodváža priniesť k životu.V srdci sa prezentujete ako oveľa rozhodnejšia osoba, ako sa prejavuje v skutočnom živote. Ak to bude pokračovať ďalej, riskuješ, že zostaneš plachý človek po celý život. Váš sen povedal, že ste pripravení postupne začať prekladať svoje predstavy o sebe do života. Ak žena vidí, ako chodí v podpätku, potom tento sen vyjadruje nespokojnosť s vlastnou sexuálnou úlohou. Nie si ten, kto musí byť v posteli. Máte veľký potenciál, ktorý si môžete uvedomiť. Vo sne, zlomiť pätu počas chôdze alebo obliecť topánky so zlomenou pätou - v poslednej dobe ste utrpeli zlyhanie na sexuálnych dôvodoch, a to je pre vás dosť príčinou, myslíte si, že teraz bude všetko presne to isté. Skúste to znova, len s tým istým partnerom - budete mať oveľa viac šancí získať svoju bývalú sebavedomie. Ak sa vo videní človek uvidí chodiť s spoločníkom, ktorý má zlomenú pätu, znamená to, že on (človek) uprednostňuje sex, miluje, keď žena robí všetko, čo má rád, je to výklad toho, o čom tento sen je.

Interpretácia podpätkov zo sviatku Wanderer-Dreambook (Terentiy Smirnová)

Päta - Spánok, v ktorom vidíte päty, môže mať iný význam. Keď žena sníva o topánkach s vysokými podpätkami s vysokými podpätkami, pre ňu to znamená uznanie, úspech v podnikaní, ktorý ju v súčasnosti zaujíma. Ale keď vysoké sny sen o mužovi, predpovedá, že niekto bude tvrdiť ho, niekto bude požadovať, aby prevzal zodpovednosť. Možno váš partner je unavený z neistoty vo vzťahu, a chce ich preložiť do novej, oficiálnej roviny. Trampled, opotrebované staré podpätky vo sne sú symbolom nepríjemného podnikania alebo vzťahu, ktorý vás začal.

Ak chcete mať sen o Päte, čo to znamená? (interpretácia Stuarta Robinsona)

Päta - Ako viete, pôvabné pumpy na vysokých a tenkých podpätkoch sú stelesnením ženskosti a sexuality. Preto, keď človek sníva o vysokej podpätku alebo ženu v topánkach, to znamená, že má veľa sexuálnych fantázie, avšak z nejakého dôvodu ich ešte nemôže premeniť na skutočnosť.Ak vidíte vysoko a tenké podpätky vo vízii, znamená to, že musíte byť so svojim partnerom úprimnejší. Ukážte odhodlanie - snáď aj s veľkým potešením sa zúčastní vašich experimentov, ale neodvažuje sa vám ponúknuť nič. Zmeňte svoju sexuálnu realitu.

Vidieť pätu v nočných snoch (interpretácia Esoterického Dreambooku)

Heel - Ak chcete vidieť nové krásne pätky na vlastnej obuvi - takýto sen predpovedá, že čoskoro dostanete novú úlohu od šéfa, začnete nový projekt alebo smer v obchode, zmeníte svoju prácu alebo zamestnanie, možno - získate nové a nečakané nadšenie. Ak ste snívali, že vaša päta nečakane odletel, je to pozitívny znak, ktorý hovorí, že šťastie vás očakáva v starých i nových projektoch. Staré opotrebované, opotrebované pätky na topánkach symbolizujú zlú spoločnosť alebo hovoria, že opakujete staré chyby. Ak je sen, že päta je uviaznutá niekde, napríklad v mreži schodov alebo úplne rozbité, predpovedá zlyhanie pri vykonávaní vašich plánov.Ale ak vidíte tenké krásne elegantné podpätky, naopak, hovorí, že vaše plány budú úspešne implementované.

Hodnota spánku na Stilettos (Mesiac Dream)

Päta - chápať význam spánku, v ktorom ste videli podpätky, objasňujeme, ktoré paty ste snívali. Ak chcete vidieť nové podpätky na vašich topánkach, ktoré sa snáď pozerajú tu trochu nečakane, nezvyčajne, takýto sen predpovedá, že čoskoro začnete s nami úplne nový obchod. To sa môže týkať vášho profesionálneho poľa, a možno objavíte nejaký nový koníček, koníček, ktorý vás vezme vážne. Naopak - staré opotrebované podpätky naznačujú, že musíte urobiť niečo dôkladne nepríjemné, dokonca aj nepríjemné. Niekedy môže tento sen varovať, že opakujete svoje minulé chyby.

Čo to znamená spať s pätom, berúc do úvahy dátum narodenia

Ak ste sa narodili na jar, prečo snívať, že niekto chodí v topánkach s vysokým podpätkom, nespokojný s jeho osobným životom. Musíte sa uvoľniť a byť sami.

Ak ste sa narodili v lete, aký bol sen vo vašom sne, ktorý má zlomenú pätu - na oneskorený dátum.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo bol sen o zlom podpätí vo sne - na nákup nových topánok.

Ak ste sa narodili v zime, čo sny v sne snom - malá prekážka na vás čaká a určite dosiahnete svoj cieľ.

Šikovnosť a hodnota snov

Vidieť nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Ženská snov kniha

Ak ste snívali, že sa vaša päta náhle zlomila, na vás čaká nič dobré.Buďte pripravení starať sa o svoju reputáciu vopred.

Nákup obuvi s vysokým podpätkom vo vašom spánku, signalizujete tým, ktorí sa okolo vás, že budete úplne zmeniť svoj život.

Ale ak radšej nosíte topánky s nízkym, širokým podpätkom vo vašom spánku, v skutočnosti už nechcete mať žiadne zmeny - naopak, chcete relaxovať a vytvoriť stabilný vzťah.

Moderná kniha snov

Ak ste snívali, že sa vaše päta zlomila - v budúcnosti zistíte malú stratu.

Žena, ktorá videl taký sen, sa môže dostať do absurdnej alebo trapnej situácie.

Ak sa žena ukáže vo sne s istotou, že kráča na veľmi vysokých podpätkoch - v skutočnosti môže nadhodnotiť svoje schopnosti.

Snívať o veľkom masívnom päte - predpovedá silu v rodine, blahobyt v podnikaní a spoľahlivosť v priateľstve.

Ak chcete vidieť pätku, znamená to tajnú závisť blízkej priateľky a načrtnutú prerušenie vzťahov s ňou.

Dream a Dmitri a nádej zima

Päta vo sne - symbol, ktorý odráža vlastnosti vôle.

Masívna, ťažká päta - znamenie silnej vôle a asertivity. Ak ste vo sne ste venovali pozornosť takejto päte - to môže byť v niektorých otázkach interpretované ako výzva na zobrazenie charakteru.Často však tento sen varuje, že niekto bude na vás vyvíjať tlak.

Vysoká päta - znak nezávislého charakteru a dôvery.

Stomped alebo príliš nízka päta - hovorí o oslabení volebných vlastností.

Zlomená päta - varovanie, že chyby vo vzťahoch s ľuďmi môžu vážne poškodiť vašu pozíciu. Taký sen varuje: vaše pokusy o "stlačenie" niekoho môže skončiť márne alebo dokonca poľutovaniahodné!

Vzťah vzťahu snov vzťah lásky

Ak človek sníva o ženu v topánkach s vysokým podpätkom, znamená to, že je náchylný na sexuálne fantázie, ale nemôže ich zveriť. Mali by ste byť rozhodnejší - ako si predstavujete seba a ako chcete byť. Tento sen vás tlačí, aby ste zmenili svoj život.

Žena, ktorá sníva, že má na sebe topánky, je nespokojná s jej osobným životom. Musíte sa uvoľniť a byť sami.

Zlomená päta - sníva o skúsenostiach, ktoré máte o zlyhaní sexu. Myslíte si, že nabudúce bude všetko rovnaké, preto ste už ukončili svoj intímny život.Nie všetko je tak zlé - môže sa to stať každému. Mali by ste skúsiť znova s ​​rovnakým partnerom - je pravdepodobné, že druhýkrát bude lepší ako prvý.

Muž, ktorý sníva, že chodí so ženou, ktorej päta je rozbitá, preferuje dominantnú úlohu v sexe. Musel počúvať ho a plniť všetky svoje túžby.

Freudan Dream

Pre človeka, ktorý sníva o žene, ktorá kráča na vysokých podpätkoch, znamená to záľubu pre všetky sexuálne fantázie, ktoré sa nikdy neodváža priniesť k životu. V srdci sa prezentujete ako oveľa rozhodnejšia osoba, ako sa prejavuje v skutočnom živote. Ak to bude pokračovať ďalej, riskuješ, že zostaneš plachý človek po celý život. Váš sen naznačuje, že ste pripravení postupne začať stelesňovať svoje predstavy o sebe.

Ak žena vidí, ako chodí v podpätku, potom tento sen vyjadruje nespokojnosť s vlastnou sexuálnou úlohou. Nie si ten, kto musí byť v posteli. Máte veľký potenciál, ktorý si môžete uvedomiť.

Vo sne, zlomiť pätu počas chôdze alebo obliecť topánky so zlomenou pätou - v nedávnej dobe ste utrpeli zlyhanie na sexuálnych dôvodoch a to vám spôsobuje dosť, myslíte siže teraz bude všetko presne to isté. Skúste to znova, len s tým istým partnerom - budete mať oveľa viac šancí získať svoju bývalú sebavedomie.

Ak sa vo sne vidí človek chodiť s spoločníkom, ktorého päta je rozbitá, znamená to, že radšej ovláda sex, miluje, keď jeho partner robí všetko, čo má rád.

Erotická snáď kniha

Ak človek sníva o dámskej obuvi s vysokými, ostrými podpätkami - je celkom možné, že sa v blízkej budúcnosti stretne so ženou, ktorá bude dokonalým sexuálnym partnerom.

Takýto sen nie je pre ženy dobrým znamením - túžba ovládať a vyhrať spôsobí neúspech v láske a sexu.

Online snov kniha

Sny, ktoré ste si kúpili s vysoko podpätkovými topánkami - znamenajú, že čoskoro čoskoro zmeníte celý svoj život.

Ak ste snívali, že ste to rozbil, kniha snov predznamenáva niektoré malé ťažkosti, ktoré nebudete mať strach, a preto dosiahnete všetko.

Sen, v ktorom mladé dievča vidí, že je niekde v topánke s veľkou pätou - hovorí, že v skutočnosti nie je s niečím v jej živote spokojná. Aby ste sa tomu zbavili, mali by ste sa uvoľniť a vždy byť sami.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kabluki
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-kabluk.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/kabluk
 • http://tayniymir.com/sonnik/snyatsya-kabluki.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/3367.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/kabluki
 • http://felomena.com/sonniki/k/kabluk/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Pár snov - Zuzana Mikulcová (oficiálne video)

Zanechajte Svoj Komentár