Choďte dole po schodoch výklad knihy snov

Psychológ Miller porovnáva schodisko vo sne s predikciou úspechu v podnikaní. Na základe všeobecnej interpretácie, čo sny o lezenie po schodoch znamená, že snívač má závratnú kariéru budúcnosti. Ak ste vo sne ste museli vyšplhať a zostupovať po schodoch z výšky, musíte sa rýchlo prispôsobiť zmenám života. Klesanie a spadnutie znamená, že úsilie spiaceho človeka nebude stačiť na realizáciu svojich plánov.

Vytvorte vnútorný dialóg

Iné vysvetlenie toho, čo sny šliapať po schodoch z výšky, je v snovovej knihe Medea. Čarodejnica združuje snovú akciu so schopnosťou učiť tajomstvá svojej duše, určiť svoje vlastné túžby. Horolezectvo na strmom rebríku sľubuje duchovné exaltovanie a materiálne výhody. Aby ste narazili na krok, stúpajúci hore - všetky prekážky existujú iba vo vašej hlave. Pozrite sa, ako človek klesá k vám - na intimitu s charakterom.

O vzácnej šťastie

Na rozdiel od väčšiny snekolovateli, francúzska kniha snov má pozitívnu interpretáciu, čo sny siaha po schodoch.Je to symbol vzácnej šťastia, neočakávaných perspektív a príležitosť odhaliť váš talent. Pozrite sa, ako idete po strmom rebríku - pripravte sa na zásadné zmeny vo všetkých sférach života. Behom toho sľubuje podporu v ťažkostiach od príbuzných a známych.

O intímnych a srdcových momentoch

Schodí po schodoch vo sne, podľa verzie Frederickovej snovovej knihy vysiela o harmónii v sexuálnych vzťahoch.

 • rýchlo spustite schody s mužom - máte nadmerné nároky na partnera,
 • klesnúť z neho - vaša vášeň prinesie problémy
 • utiecť na to z niekoho iného spálne - na hanbu, klebety,
 • žena, bojí sa ísť nadol - sľubuje nežiaduce tehotenstvo,
 • muži sa bojí klesať, predpovedajú problémy s potenciou alebo partnerom,
 • aby dievča ísť strmým zostupom s mužom do nového dôverného spojenia,

Ak by slobodná mladá dáma snívala, že šla po schodoch vo svadobných šatách, znamená to, že ide o manželstvo. Ale oni sa bojí alebo sa cítia neisto, s ňou idú vo svadobných šatách, rozprávajú sa o pochybnostiach snovateľa o úprimnosti pocitov voči potenciálnemu manželovi.

Sledujte svoje akcie

Dream Vanga spája snovový zostup pozdĺž rebríka s nepriaznivými zmenami, ku ktorým dôjde kvôli ľahkému a nepozornému stavu spiaceho človeka. Ak chcete vidieť, ako idete so svojím dieťaťom vo sne - vás varuje pred nesprávnou výchovou alebo zlým príkladom, ktorý dáte svojim deťom.

Zostaňte spolu a pretrvávajte

Moderná kombinovaná kniha snov interpretuje taký sen ako akési varovanie o zlyhaní obchodnej činnosti, problémoch na osobnom fronte. Ak ste však v okamihu zostúpenia prestali alebo ste sa posadili na schody, znamená to, ako povedal únosca, očakávať postupný pokrok smerom k sláve a šťastiu.

Vysvetlenie snov Slečna Hasse verí, že sostupovanie po schodoch vo sne predpovedá situáciu, keď v odpovedi na dobré úmysly a činy budú ľudia okolo vás reagovať s hlúposťou a nevďačnosťou. Keby to bolo kovové alebo špirálové schodisko vo sne - pozor na špinavý trik a ohováranie.

Interpretácia spánku od Millera

Miller porovnáva schodisko so znamením šťastia v každom podniku. Podľa spoločnej interpretácie všetko, čo sníva o lezení po schodoch, znamená, že ohromujúca budúcnosť v kariére čaká spiace osoby.

Keď ste mali šancu dostať sa do snov a potom utiecť, očakáva sa, že sa aktívne prispôsobíte významným zmenám. Klesanie a pád z kroku znamená, že úsilie snovateľa nestačí na to, aby tento plán splnil.

Ovládajte interný dialóg

Ďalším vysvetlením toho, čo sny o schodoch chodia po schodoch, je prezentované v snevulávke Medea. Čarodejnica snívala obsah v kombinácii s možnosťou zistiť tajomstvá svojej duše, určiť pre seba to, čo presne chcete.

Lezenie po strmom rebríčku vo sne, tlmočník prorokuje morálny rast duše a menovú prosperitu. Ak ste narazili na krok, pohybujúci sa hore - všetky ťažkosti sú tam, len vo vašej mysli. Keď vidíte, že určitá osoba sa pohybuje smerom k vám - budete k tejto osobe blízko k duši.

O vzácnej šťastie

Na rozdiel od interpretácie mnohých snov, francúzsky snoot dáva priaznivé vysvetlenie toho, čo sa zdá byť posunuté po schodoch. Je to symbol vzácneho úspechu, nepredvídaných príležitostí a šancí preukázať svoje vlastné zručnosti. Pozrite sa, ako keby ste kráčali po strmých schodoch - pripravte sa na nečakané radikálne zmeny osudov.Ak chcete prejsť na to beh - čítať pomoc v ťažkostiach od príbuzných a známych osobností.

Sledujte svoje akcie

Dream Vanga porovnáva zostup schodiska s nepríjemnými zmenami, ktoré sa vyskytnú v dôsledku frivolných činov a nedostatočnej pozornosti pre snímača. Vidíte, že ste prišli s malým dieťaťom vo sne - varuje pred nesprávnym vzdelávacím procesom.

Schodisko pri vchode

Obrazy objektov a objektov, ktoré vidíte každý deň, vás môžu prenasledovať v noci. Nemožno však predpokladať, že ide len o spomienky. Napríklad môžete vidieť schodisko vo vchode. Aké sú sny o zostupovaní známych schodov? Osoba, ktorá vidí takéto sny, je v ťažkej životnej situácii. Vedomie sa mení, mení ciele a záujmy. Osoba musí pochopiť, že všetky okolnosti, ktoré sa jej dejú, povedú k lepšiemu, aj keď vo sne môže byť ťažké uveriť.

Čo sníva o tom, že idú dole, s ktorými dobre poznáš? Takýto obraz musí byť interpretovaný ako zmena myslenia. Možno ste nedávno zrevidovali alebo sa len chystáte prehodnotiť svoje názory na veci.Nebojte sa týchto zmien, sú úplne prirodzené.

Zostup s mužom

V nočných snoch môže dievča ísť po schodoch s mužom. Prečo snívať o takom sne? Klesajúca cesta pohybu by mala upozorniť snítača. Podobné obrázky vysielajú podvedomie tých dám, ktoré sú príliš náročné na svojich páni. Pozrite sa na seba a svoje správanie so svojim milovaným. Možno vždy nájdete chybu vo vzhľade mladého muža, alebo sa vám nepáči, že hovorí nahlas alebo nie je umývanie špinavého taniera za ním. Pochopte, že všetci ľudia boli vychovaní v rôznych podmienkach. To, čo je pre vás normálne, nemusí byť normou pre mladého človeka. Relaxujte a vychutnajte si komunikáciu.

Povedzme, že ste šli po schodoch s chlapcom. Prečo snívať o podobnom sne? Vzťahy s mužom sú v limbu. Stačí stačiť, aby sme všetko zničili. Buďte pozorní a zdvorilí, ak chcete zachovať milovaného.

Zostup do suterénu

Takáto vízia môže vydesiť človeka. Ale v skutočnosti nie je všetko tak strašidelné. Radujte sa, ak vo sne idete po schodoch do suterénu.Prečo snívať o takej známej epizóde života? V podvedomí je suteréne sklad. Ak sa dostanete do temnej miestnosti, potom sa vaše vedomie zmení na skúsenosti z minulosti, ktoré by sa mali uplatňovať v súčasnosti. Nebojte sa, ak je vaše imaginárne suterén tmavé a studené. Minulosť je vždy prezentovaná osobe v tmavých farbách. Keď vidíte podobný sen, premýšľajte nad tým, v akej situácii je potrebné naliehavé riešenie. A keď sa problém objaví, pokúste sa ho vyriešiť na základe skúseností, ktoré už máte. Aplikácia osvedčeného a pracovného prístupu vás môže rýchlo a trvalo zbaviť problému.

Zostup a výstup

Na dešifrovanie obrázkov môže trvať viac ako jeden deň. A niekedy pochopiť význam snu je veľmi jednoduché. Vo sne môžete najprv ísť po schodoch a potom vyliezť. Prečo snívať podobným spôsobom? Existujú zmeny vo vašom živote, alebo sa začnú čoskoro začať. Podvedomie varuje, že sa nemusíte obávať. Môžete úspešne zvládnuť všetky okolnosti a ľahko sa prispôsobiť podmienkam. Ak prekážky v podobe krokov vo sne prekonáte ľahko a rýchlo, znamená to, že zmeny v reálnom živote vás neovplyvnia.Zmeny sa nemusia týkať vás osobne. Zamestnanci budú napríklad rozpustení na pracovisku, ale určite budete vedieť, že zostanete na svojom mieste.

Zostup do nekonečna

Človek zriedka vie o svojej degradácii. Spustenie sociálneho rebríčka je ťažké zastaviť. Cesta dole je príliš jednoduchá a rýchla. Možno si nevšimnete, že ste ponižujúci. Ale podvedomie si určite všimne. Práve v tom momente, keď snívate o nekonečno, by ste mali premýšľať o tom, kde ste a kam idete. Prehodnoťte svoje názory na svet, pozrite sa na svoje zvyky. Ak sa naozaj zničíte, zmeniť situáciu. Prestaňte zlé návyky a začnite sa kultivovať. Ak počujete od iných, že sa meníte k lepšiemu, pokračujte v tom istom duchu, aby ste išli zvoleným smerom. Osoba by vždy mala vedieť, kam ide.

Zostup so psom

Vo sne môže byť človek sprevádzaný zvieratami. Vždy dávajte pozor na obrázky, ktoré vidíte. Aký je sen o tom, že ide so psom dole? Takýto manažment vás predvída stretnutím s najlepšími priateľmi.Ale ako podvedomie odhaduje, že vás blízky ľudia čoskoro navštívia? Možno pred mesiacom vám priateľ povedal, že príde 20.. Ale na to ste na to zabudli a prechádzali ste v každodennej rutine. Informácie o príjemnom stretnutí prešli do podvedomia. Po chvíli sa z pamäti pamäte môže objaviť pripomienka. Takáto pripomienka nie je nezvyčajná. Ľudská pamäť môže robiť zázraky, či ju môže správne používať. Preto sa pozeráte na prechádzku so psom po schodoch, pamätajte, ktorý z priateľov má v úmysle navštíviť alebo vás pozýva na prechádzku.

Dôležité kroky

Máte nádherný život? Tak prečo v snoch musíš ísť po schodoch? Aké sú sny zostupu a dokonca aj na lepkavých krokoch? Tento jav často prenasleduje šťastných ľudí. Ak je váš život ako rozprávka, potom očakávajte, že sa v ňom objavia závistiví ľudia, ktorí sa budú snažiť, aby vám spôsobili ťažkosti. Prečo to ľudia potrebujú? Je oveľa jednoduchšie, aby niekto zkazil život, než prevziať zodpovednosť za svoj vlastný osud a urobiť pozitívne zmeny. Niektorí ľudia majú radi, ako sa zhroutí rozprávka niekoho iného.To, čo vidia, ich robí pochopiť, že by ste sa nemali snažiť o krásny život. Ak vidíte viditeľné kroky vo sne - čakajte na problémy. Ale nesedaj so zloženými rukami, konajte. Pre šťastie musíte bojovať. Preto musíte odolať hordám nepriateľov a klebov.

Zostup s bremenom

Nie vždy na schodoch idete s prázdnymi rukami. Ak idete z kopca, napríklad nieste nejaké krabice, potom majte na pamäti, že chcete do svojho nového života vyriešiť staré problémy. Pozitívne zmeny z takýchto zmien by sa nemali očakávať, jednoducho nebudú. Je potrebné úplne zmeniť a nie čiastočne. Rekonštrukcia vedomia si vyžaduje čas, ale nemali by ste pochopiť zastarané a neaktívne morálne základy, ktoré vaša matka na vás uložila.

Podvedomie, ktoré vás prináša ťažké bremeno, signalizuje, že je čas premýšľať. Možno si vezmeš príliš veľa zodpovednosti tam, kde to nestojí za to. Alebo sa môžete načítať s prácou, ktorá by mohla byť delegovaná.

Pomalý zostup

Čo si včera urobil v snoch? Možno šli po schodoch z výšky? Prečo snívať o takom sne? Podvedomie hovorí, že všetko nie je dobré vo vašom osobnom živote. Starostlivo analyzujte svoj vzťah.Porozumiete svojmu partnerovi z polovice slova a podporte ho vo všetkom, ale súčasne veľmi žiarli so svojim spriazneným partnerom voči ľuďom opačného pohlavia. Takýto pocit navštevuje neistých ľudí. Človek, ktorý sa veľmi bojí straty svojej duševnej kamarátky, ničí všetko svojimi vlastnými rukami. Neustále monitorovanie, nedôvera a každodenné vypočúvanie rýchlo poškodzujú vzťah. Ak vo sne ste pomaly zostúpili po schodoch, znamená to, že v skutočnosti by ste mali byť sami sebavedomejší.

Niekto sníva o pokojných a meraných snoch a niekto - dynamický. Psychológovia hovoria, že ak je človek aktívny vo svojich snoch a snoch, znamená to, že v jeho skutočnosti nie je dosť udalostí a fyzickej aktivity. Ale napriek tomu niekedy sú sny úplnou premietanou súčasnosťou. Môže sa napríklad zobraziť scenár, v ktorom utekáte z maniaka po schodoch. Takáto činnosť nie je nezvyčajná pre osobu, ktorá v skutočnosti čelí vážnym zmenám v živote. Jeho emócie sú divoké, takže nájde emocionálnu relaxáciu v dynamických, hoci nie celkom príjemných snoch. Nebojte sa o strašnej postave, ktorá vás môže prenasledovať. Zmeny, dokonca aj pozitívne, spôsobujú strach v osobe.Takéto prenasledovania často snúbia školáci, ktorí si na konci 9. alebo 11. ročníka zvolia svoj vlastný spôsob života.

Ramp down

Vo sne ste lietali na lietadle, ale nevenovali ste pozornosť samotnému letu, ale až do konca svojho snu? Najpamätnejšia časť nočného videnia bola moment, keď ste museli ísť po schodoch? Čo sníva o lietadle? Dajte si pozor na bankrot. Človek, ktorý vo sne zostupuje v neistom rebríku, by mohol v súčasnosti priniesť nejaké vyčerpávajúce finančné investície. Možno, že osoba urobila veľký krátkodobý príspevok, ktorý sľuboval veľký záujem. Finančné sklamanie vás budú prenasledovať, kým nevyrastiete a neuvedomíte si, že potrebujete zarobiť peniaze s vašou mysľou a nesnažte sa zbohatnúť prostredníctvom práce iných. Nehľadajte poklad. Jednoduché peniaze neprinášajú mužovi žiadne potešenie. Mnohí ľudia, ktorí rýchlo získali milióny, sa nachádzali v hlbokej zadlženosti o niekoľko rokov neskôr.

2. Aký je sen o tom, že ide dole? (Do dňa)

Ak idem po schodoch v nočnej vízii od pondelka do utorka,potom sa očakávajú zmeny v kariérnom raste a ak sa takýto sen zapamätá od utorka do stredu, návšteva šéfa s dôležitou otázkou je najlepšie zrušená, pretože takáto návšteva neprinesie požadovaný výsledok. Sny o schodoch zo stredu do štvrtka znamená, že budem čoskoro musieť rozhodnúť o mojich životných cieľoch. Schodím po schodoch zo spánku od štvrtka do piatku, takže sa musíte pripraviť na zriedkavý úspech a nezmeškáte dôležitý moment života. Od piatku do soboty taký sen sľubuje, že moje dobré skutky nenájdu požadovanú odpoveď v srdciach tých, ktorým boli oslovení. Schodil som po schodoch v spánku od soboty do nedele, takže urobím neuveriteľné úsilie márne. Potom by som v blízkej budúcnosti nemal plánovať dôležité veci. Sen o tom, že idem dole v nočnej vízii od nedele do pondelka, často varuje pred možnými zdravotnými problémami. Ušetrite sa pred podchladením a nadmerným jedlom.

3. Čo sníva schody dole?

Schodisko, ktoré ma vedie dole po schodoch, zvyčajne sníva o dobrých zmenách: slobodné dievča - na rýchlu svadbu.Taký sen sľubuje úspech mladého chlapca v osobnom živote. Avšak, ak idem po schodoch, cítim hrůzu, bolesť, strach, potom čoskoro v živote budú ťažkosti alebo príležitosť prejsť na nepríjemnú cestu. Chodím po schodoch, aby som sa stretol s jedným človekom, a preto mu dôverujem a cítim teplé pocity. Obávam sa, že sa k niekomu dostanem, takže musíte zvážiť ľudí z vášho vnútorného kruhu, niekto je voči mne nečestný. Ak idem s niekým, znamená to, že existuje podpora v podnikaní a moje okamžité plány sľubujú úspech a ťažkosti sa rýchlo a ľahko a čo je najdôležitejšie, budú riešené pozitívne.

4. Aké sny spadajú po schodoch?

Niekedy vo sne, schodím po schodoch, čo znamená, že musíme dúfať, že budeme mať podporu v nadchádzajúcich ťažkostiach od príbuzných a blízkych. Spolu s nimi budem čeliť ťažkostiam. S najväčšou pravdepodobnosťou dôjde k zmenám v živote, keď potrebujete byť rýchly a využite príležitosti, ktoré sa objavili v čase. Neočakávané návrhy na presun alebo zmenu úloh po takom sne by nemali byť ignorované. Tieto návrhy sú spravidla veľmi úspešné, testované na seba.

5. Aký je sen pozrieť sa dole?

Ak sa vo sne pozerám z výšky, potom v živote cítim strach zo zmeny. Pri pohľade nadol z výšky sa rovná podhodnoteniu samého seba alebo naopak nadhodnoteniu schopnosti. Často som sníval o takom sne, keď v mojom živote existujú otázky, ktoré nemôžem ihneď a jednoznačne odpovedať. Spánok sľubuje pochybnosti, obavy, meditácie. Niekedy bez dobrého dôvodu, na drobnosti. Problémy prichádzajú s blízkym, drobné hádky a hádky.

6. Aký je sen skákania z výšky nadol?

Pád z výšky je často vysvetlený rastom tela. To nie je vždy pravda. Často mám spánok, keď v reálnom živote čelím ťažkostiam a ťažkým úlohám. Taký sen ma prinúti zbierať svoje myšlienky a zbaviť zbytočných emócií. Iba v tomto prípade sa úloha, ktorá je nemožná na prvý pohľad, stane úplne riešiteľná. Malo by sa pamätať na to, že po takom sne je potrebné vylúčiť hazardné hry, účasť na lotériách, pretože vôbec nie je možné vyhrať, ale existuje riziko straty veľkého množstva. Počas tohto obdobia mám často "druhý vietor", ktorý sa pokúša pozrieť sa na moje činy z boku a v prípade potreby zmeniť taktiky pri riešení problémov.

7. Aký je sen o ide o eskalátor?

Ak idem do snov na eskalátore, potom v blízkej budúcnosti neočakávam nič dobré. Po takom sne musíte byť zhromaždený, pozorný na drobnosti, a nie dať svojim priateľom peniaze. Chyby môžu viesť k žalostnému výsledku a zdĺhavým požiadavkám na vrátenie dlhu. Drobné straty, hádky s príbuznými počas tohto obdobia sú pre mňa dosť pravdepodobné. Malo by byť rád, že budú krátke a v konečnom dôsledku povedú k zmiereniu. Ak chcete ísť na eskalátor so svojím milovaným, sľubuje pokoj a harmóniu v rodinných záležitostiach.

Interpretácia snov - nadol

Ak chcete ísť dole v sne niekam dole - musíte zmeniť názory na niektoré veci. Pozrite sa na zostupné - dajte si pozor na ďalší deň alebo dva. Jazda na vlaku, ktorá ide z kopca, je predpoveďou mnohých diel, ktoré vám spôsobia obavy.

Jazdite na bicykli po kopci - mali by ste venovať väčšiu pozornosť vášmu zdraviu. V opačnom prípade budete mať vážne ochorenie. Ak idete do snov a ocitnete sa v žalári, znamená to, že v skutočnosti dostanete príjemné dojmy z náhodnej cesty do známych miest, ktoré uvidíte tentokrát s úplne inými očami.

Snívať o svojom priateľovi niekde ďaleko nižšie je predzvesťou skutočnosti, že v čase vašich budúcich úspechov zanedbávate svoje staré pripútanosti. Vidieť vtáky, ktoré prichádzajú z neba, predviedli nezvyčajné udalosti. Po komíne sľubuje smútok. Pre mladé dievča takýto sen okrem iného znamená, že dosiahne niečo bežné, čo spôsobí zmätok alebo pobúrenie medzi ostatnými.

Chystá sa dole, je to znamenie sklamania v najjasnejších okamihoch vášho života. Snažte sa zdolať výťah, z ktorého ste práve vyšli von - to znamená, že sa zázračne podarilo vyhnúť sa nebezpečenstvu alebo problémom v nejakom podnikaní.

Pri pohľade z brehu alebo mosta na bahnitú bahnitú vodu - čakajte na smutné výsledky vášho najvýznamnejšieho úsilia. Snívať o ortuťovom teplomere, ktorý smeruje nadol, znamená, že v krátkom čase začne vaša záležitosť spôsobovať úzkosť.

Interpretácia snov - schodisko

Lezenie po schodoch v snehu predurčuje úspech pri dosahovaní cieľa, skočiť po schodoch - stratiť trpezlivosť na poslednú chvíľu a tým zničiť celú vec.

Ak chcete cítiť závrat a slabosť, keď ste vystúpili po požiarnom úniku domu až do výšky posledného poschodia - taký sen svedčí o tom, že si dáte dôveru a česť, ktoré sa vám ukázali celkom pokojne a samozrejme.

Lanový rebrík vyhodený z okna predpovedá pozoruhodný výsledok náhodne.

Dostaňte sa na to - uspokojujete svoju márnosť v práci a pýchu v láske. Aby ste na ňom unikli z niekoho iného spálne - hanbu.

Opierajúc sa o strechu jednopodlažného domu je varovanie, aby ste sa báli zlodejov a podvodníkov.Ak padne na vás, znamená to, že v skutočnom živote budete splatený nevďačnosťou za pomoc alebo dobrú radu.

Spadnutie do snov zo schodov znamená, že vášnivý pocit zmení vašu hlavu a urobí z nehanebnosti bezohľadnosť.

Rebrík, ktorý sa pod svojím snom zlomil vo sne, predznamenáva kolaps vo všetkých veciach a dekadentnú náladu.

Oprava rebríka znamená, že sa dostávate do ešte väčšej zúfalstva, pretože zradiť priateľa v ťažkom momente pre vás.

Zvyšovanie schodov - na prosperitu a veľa šťastia v hazardných hrách.

Uvedenie rebríka - vaša energia a účinnosť bude zaznamenaná, ocenená a pomôže vám urobiť významný pokrok vo vašich odborných záujmoch čoskoro a dokonca si vezmete jednu z vedúcich pozícií v ňom.

Schody vedúce k nebu, hovorí, že všetky plány sa splnia.

Schody, ktoré vedú k bezodnej priepasti, možno dokonca aj do samotného podsvetia, znamenajú, že môžete dosiahnuť úspech iba za cenu veľkého rizika, čím sa život stáva na stope.

Pokles rampy z lietadla alebo lode - na sklamanie v podnikaní a vyhadzovanie hľadania iného podniku, vystupovanie na rampu - usadiť sa v dobrom, tichom, ale výnosnom mieste.

Špirálovité schodisko vo sne hovorí, že dosiahnete svoj cieľ kruhovým objavením.

Šľapačka prehlasuje výber medzi skutočnou klamstvou a nespravodlivou pravdou.

Eskalátorové schodisko je dobrou zmenou, ak ju budete jazdiť, a zlý, ak idete dole.

Zlomený eskalátor - blízky ľudia vás oklamajú.

Interpretácia snov - schodisko, eskalátor

Schody vo sne - symbol cesty, úspech v podnikaní, pohyb nahor, vyznamenanie a dosiahnutie cieľa. Stav schodiska (ak je silný) a jeho kroky (ak nie sú rozbité a nie chýbajúce), rovnako ako ich počet vo sne, znamená, aké ťažké alebo nebezpečné to bude pre vás, aby ste sa vyšplhali. Akékoľvek nedostatky na schodoch vo sne vám sľubujú ťažkosti a prekážky v podnikaní.

Strach pri lezení po schodoch vo sne znamená, že v živote budete mať ťažký čas a možno nebudete mať to, čo chcete. Strmé schody vo sne - znamenie nebezpečenstva z príliš ustrašených a riskantných akcií.

Hladké stúpanie schodov predpovedá, že veci sa budú pohybovať dopredu hladko, ako hodinky. Spirálové schodisko znamená, že budete musieť vynaložiť veľa úsilia na dosiahnutie toho, čo je pre ostatných ľahké, alebo ide do vašich rúk. Niekedy tento sen naznačuje, že od druhého konca sa musíte dostať k biznisu.

Lanový rebrík vo sne znamená, že robíte dobrú prácu s rizikovým podnikaním. Lezenie po schodoch vo sne znamená, že prejdete k cieľu. Pokračovanie v ňom je znakom nepríjemných zmien vecí, odradzovania, straty a straty, zlého konca dobrej veci. Spadnutie z nej v sne - to znamená, že by ste nemali robiť žiadne kroky alebo odolávať pokušeniu, ak by to mohlo poškodiť váš vzťah s príbuznými alebo obchodnými partnermi.

Vybehnú po schodoch a utekajú z prenasledovania, znamená to dobrú cestu z nebezpečnej situácie. Nosenie schodov vo sne je znakom, že nenecháte priateľa v núdzi.Ak chcete vidieť rebrík v blízkosti svojho domu alebo okno vo sne znamená, že by ste sa mali pozerať na zlodeja. Demontujte rebrík tak, aby ho ostatní nemohli vyliezť, vo sne - náznak, že vaša hltavá myseľ vám pomôže dosiahnuť to, čo chcete, a súčasne šikovne eliminovať súperov.

Rebrík, ktorý ide vysoko alebo ide na oblohu, je znakom rýchleho naplnenia milovaného želania, najmä ak snívate niekoľkokrát za sebou, že ste všetci lezenie a lezenie. Taký sen predpovedá, že všetko vo vašom živote ide tak, ako sa vám páči. Pozrite si interpretáciu: kroky, gangster, hore, dole.

Ako veril Gustáv Miller

Miller porovnal rebrík s kariérou spiaceho muža. Je ľahké odhadnúť, že vzostup vo sne znamenal kariérny rast a zostúpenie znamenalo chyby a opomenutia, ktoré by brzdili kariérny postup.

Spustite schody - snímač bude nútený prispôsobiť sa inováciám, ktoré zavedie nové vedenie. Ak vo sne ste narazili a padli, potom nebudete môcť prekonať váš konzervativizmus a stratíte svoju prácu.

Názory iných tlmočníkov

Schody vo sne môže byť betón, lano, drevo.Priame alebo skrutkové, nové alebo už videné druhy? Všetky tieto podrobnosti sú relevantné pre predpovede.

Spirálové schodisko

Tlmočník Simon Canaanite

Špirálovité schodisko predpovedá náročnú cestu pre snovateľa, aj keď ho vyliezol. V nočnom videní musel ísť dole? Taký sen znamená, že snívajúci bude musieť pracovať, dávať všetku svoju silu, ale nikdy nedosiahne ciele.

Chystáte sa po lanovom rebríku - pokúsite sa urobiť dobre ľuďom a dostanete nenávisť, závisť a odsúdenie.

Ak spadáte na lanový rebrík, potom v skutočnom živote vás vedie vášňou.

Choďte dole po zvyčajných schodoch - na poníženie, stratu, smútok.

Ukrajinský tlmočník

Snívanie zničené budovy

Schodí po schodoch - na zlyhanie v podnikaní. Ak tiež vidíte, že je staré, kroky sú rozbité, potom v skutočnosti máte veľa kritizujúcich. Nepriatelia na chvíľu čakajú na vás.

Tiež sny zostupovania z ošúchaného rebríka znamenajú na ceste prekážky a prekážky.

Esoterický tlmočník

Schody vo sne - životná cesta spiaceho človeka.Keď idete po schodoch v nočnej vízii, čoskoro budete môcť zlepšiť svoju pozíciu v spoločnosti. Ak pôjdete nadol, prekážky sa neustále objavujú na vašej ceste, ktorá vám jednoducho nedovolí rozvíjať sa.

Človek, ktorý zostúpil vo sne, sa bude postupne zhoršovať. Predpokladá sa, že ak sa schodisko dostalo do podzemia, riskujete, že sa potopíte na úplné dno a dostanete sa, keď jednoducho nemáte miesto kde žiť.

Kroky sú rozbité - na ceste sa stretnete s bariérou.

Francúzsky tlmočník

Toto je vlastne jediný zdroj, ktorý vidí sen o schodisku presne opačným smerom:

Pád v sne z neopatrných pohybov

 • vyliezť sa na ňom - ​​snívajúci bude cítiť duševnú disharmóniu, odrádzanie,
 • dostať sa dole - spací muž bude schopný pochopiť, čo potrebuje pre šťastie, a dosiahne svoj cieľ,
 • k pádu - problémy na ceste,
 • štafle - urobte dobrý skutok, ale nenechajte si ho poďakovať.

Tlmočník 21. storočia

Schodí po schodoch - stratíte nádej, že vaša firma bude úspešne vyriešená. Aj sen môže naznačovať, že vy z dôvodu vašej nedbanlivosti vzniknú finančné straty.

Čo môže snívať, že idete dolu a potom idete hore? V skutočnosti vás budú trápiť pochybnosti o tom, či robíte správnu vec, či môžete robiť to, čo máte na mysli. Kvôli svojej nerozhodnosti riskujete stratu drahocenného času a strácaš svoju šancu.

Ak počas neúmyselného spustenia hore a dole náhodou padnete, potom tlmočník hovorí, že vo vašom vnútornom kruhu je nepriateľ. Táto osoba je dôvod, prečo nebude fungovať žiaden z vašich, dokonca ani najdôveryhodnejších plánov.

Snímajte zlomené kroky

Tlmočník Tsvetkova

Tsvetkov veril, že každý krok, ktorý ste videli vo sne, je určitá možnosť. Preto, keď stúpate, využijete príležitosti, keď zostúpite, prejdete darom osudu.

Ak sú kroky rozbité, potom sú to tvoji nepriatelia, skúste si spomenúť, koľko ich bolo. V tomto prípade budete vedieť, koľko nepriateľov máte v reálnom živote.

Tlmočník Witch Medea

Na rozdiel od mnohých iných prediktorov, táto kniha snov nemá negatívny vplyv na zostupovanie schodov. Predpokladá sa, že taký sen znamená, že sa budete môcť pozrieť do hĺbky svojej duše.Nakoniec si uvedomíte, kto ste naozaj a čo chcete zo života.

Ak všetci ísť a ísť, a schodisko nekončí, potom jednoducho nemôžete nájsť zmysel, hľadáte svoj cieľ.

Niekedy môže klesanie schodov predstavovať stratu rešpektu v spoločnosti, zníženie sebaúcty snovateľa.

Vznešený tlmočník

Vo sne, choďte dole - zlyhajú. Ak idete hore, potom choďte dole - budú mať problémy s mentálnym stavom.

Chôdza vo sne o nekonečných štruktúrach

Nekonečne skočte cez rôzne rebríky - snažíte sa vrátiť spomienky do vzdialenej minulosti, pamätať si niečo dôležité.

Smerom dole po točitom schodisku - snívač bude mať príležitosť dočasne navštíviť veľmi "spodnú časť" života, degradáciu tváre a rozpad.

Moslimský tlmočník

Keď snívač, ktorý zostúpil z rebríka, nerozpoznal terén vôbec, kniha snov sa domnieva, že roky jeho života sú očíslované. Počet krokov, ktoré prešiel, je v minulosti.

Tlmočník zároveň hovorí, že zostup do neznámeho miesta môže naznačovať, že všetky prekážky zmiznú z životu snovateľa, ktorý mu bránil v živote.

Rodinný tlmočník

Pokles v sne znamená, že budete mať vo svojom živote negatívne zmeny, stratíte srdce, cítite depresiu.

Súčasne spadne - pred rojníkom budú existovať pokušenia, ktorým by sa nemal vzdávať, pretože týmto spôsobom môže stratiť svoju rodinu, prácu a postavenie v spoločnosti.

Psychológia spánku

Snívajte o pohybe po schodoch

Ak budeme skúmať tlmočníka Sigmunda Freuda, potom môžeme pochopiť, že výstup a zostúpenie schodov vo sne sú odrazom našej komunikácie s inými ľuďmi. Zdvíhanie znamená, že vyskakujete dopredu bez skokov a hraníc. Zároveň však zabudnete ľudí, ktorí vás podporili v náročnom momente.

Zostupné schody považuje psychológ za neochotu vyriešiť akékoľvek problémy vo vzťahu s partnerom. Je pre vás jednoduchšie, aby ste ho obviňovali, za iných okolností, aby ste sa zavreli, ako sa rozhodnúť, hovoriť, snažiť sa nájsť cestu von. Máte nadmerné nároky na svojho partnera, ale sami sa nechcete meniť a zlepšovať.

Spadnutie po schodoch je vzdanie sa osobe, ktorej dôverujete ako seba.

Intimné spánkové detaily

Keď žena rýchlo schádza po schodoch, drží ruky s mužom, v skutočnosti kladie príliš vysokú náročnosť na svojho partnera. Pád súčasne - ste vášnivá povaha a toto správanie môže s vami hrať krutý vtip.

Keď utekáte z domu niekoho iného pri schodoch, odkedy sa manžel alebo manželka vrátila, potom čakajte na hanbu v skutočnosti. Budete sa dostať do nevzhľadnej situácie.

Keď sa žena bojí zostúpiť, čoskoro otehotnie. Človek ako nočné videnie sľubuje problémy v sexuálnej sfére.

Pre mladé dievča, snívanie o tom, že ide schodiskom v svadobných šatách, môže byť sen pred tým, ako ponúkne ruku a srdce. Ak sa bojíte zostúpiť, potom stojí za to premýšľať, či ste si vybrali správneho partnera na celý život.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/spuskatsya-po-lestnice
 • http://www.i-sonnik.ru/spuskatsya-po-lestnitse/
 • http://fb.ru/article/387990/k-chemu-snitsya-spuskatsya-po-lestnitse-znachenie-i-tolkovanie-sna
 • http://k-chemu-snitza.ru/k-chemu-snitsya-spuskatsya-po-lestnice-vniz/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3Pod schody po schodoch
 • http://sonnikonline.club/dejstviya/spuskatsya-po-lestnitse-vniz.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: MILIÓN km?! Tento VW Passat B5 prechonal - Alex Štefuca

Zanechajte Svoj Komentár